VIDEO: Slovensko má v nemocnicích již přes 500 lidí hospitalizovaných s koronavirem,...

VIDEO: Slovensko má v nemocnicích již přes 500 lidí hospitalizovaných s koronavirem, ale 83% jich je anebo není plně očkovaných? RTVS dementovala výrok moderátora! Jenže v sobotu NCZI navíc oznámilo, že z více jak 6000 testů PCR jich bylo více jak 10% pozitivních, jenže všech 100% pozitivních PCR testů pocházelo od plně očkovaných osob! Slovenská MSM média údaj ze soboty z tiskové zprávy NCZI vynechávají a vypouští, aby si Slováci nezačali klepat na čelo, že taková komedie už nemá naprosto žádné obdoby! Soutěž o Zlatý koronáč tak zatím vyhrává země pod Tatrami, Izrael je druhý!

VIDEO: Slovensko má v nemocnicích již přes 500 lidí hospitalizovaných s koronavirem, ale 83% jich je anebo není plně očkovaných? RTVS dementovala výrok moderátora! Jenže v sobotu NCZI navíc oznámilo, že z více jak 6000 testů PCR jich bylo více jak 10% pozitivních, jenže všech 100% pozitivních PCR testů pocházelo od plně očkovaných osob! Slovenská MSM média údaj ze soboty z tiskové zprávy NCZI vynechávají a vypouští, aby si Slováci nezačali klepat na čelo, že taková komedie už nemá naprosto žádné obdoby! Soutěž o Zlatý koronáč tak zatím vyhrává země pod Tatrami, Izrael je druhý!

Slovenská televize RTVS v pondělí zopakovala to samé, co již minulý týden předvedla izraelská televize Kan News. Moderátor RTVS totiž oznámil, že na Slovensku je již hospitalizováno 500 pacientů s covidem a stejně jako v Izraeli, i na Slovensku drtivou většinu tvoří plně očkovaní pacienti.

Na Slovensku je z těchto 500 pacientů v nemocnicích rovných 83% plně očkováno. Jenže výrok byl během úterý dementován a televize jej popřela [1], že prý jde o 83% pacientů, kteří nejsou plně očkováni. Dementi je v odkazu č. 1 v čase od 10:28. Není jasné, co je tím myšleno, jestli osoby s jednou dávkou, anebo i osoby bez očkování. Je ovšem podivné, že tato informace se rozchází s daty NCZI z konce minulého týdne, ale k tomu se dostaneme na konci tohoto článku. Níže je video s reportáží RTVS, kde informace v pondělí zazněla.

Zdroj videa: RTVS

Vakcíny nepotřebují boostery, ty potřebují pouze terapeutika

V Izraeli je v nemocnicích plně očkovaných pacientů s novou nákazou covidu již více jak 90% ze všech hospitalizovaných osob s diagnózou COVID-19, jak uvedla televize Kan News [2]. Stejně jako v Izraeli, tak i na Slovensku se ukazuje, že v nemocnicích končí hlavně plně očkované osoby a znovu se tím potvrzuje děsivá teorie, která od minulého týdne začala zaplavovat americká média. Za všechno může Anthony Fauci, který v rozhovoru pro americká média neopatrně formuloval jeden z výroků, že očkovaní lidé pro udržení své odolnosti proti COVID-19 budou muset pravidelně docházet na boostery, jinak je virus přemůže.

Tento neopatrný výrok zapadl jako skládačka dohromady spolu s nedávným výrokem šéfky CDC Rochelle Walensky, která prohlásila pro americká média [3], že vakcíny proti COVID-19 “bohužel” neposkytují bezinfekčnost, takže Američané i po očkování musí nosit roušky, respirátory, udržovat odstupy a omezení, protože vakcína v jejich tělech neposkytuje bezinfekčnost. Co to znamená? To samozřejmě americká média raději Američanům nevysvětlují, ale znamená to pouze jedinou věc, že vakcína není vakcínou, ale něčím úplně jiným, podle všeho terapeutickým roztokem.

A právě ten poskytuje člověku dočasnou odolnost, které se odborně říká rezistence. Rozdíl mezi rezistencí a imunitou je zásadní. Vakcíny vytváří imunitu tím, že podněcují imunitní systém, aby se naučil zabíjet daný virus. A jakmile se to imunitní systém naučí, vyčistí lidské tělo od všech virů daného typu naprosto a dokonale, do posledního. A tím se člověk stává tzv. bezinfekčním.

Vakcíny neposkytují bezinfekčnost, takže jde o terapeutika poskytující rezistenci

Jenže jak řekla šéfka CDC, tyto vakcíny bohužel bezinfekčnost neposkytují, takže tím rovnou de facto řekla, že vakcíny tohoto typu neumí vytrénovat imunitní systém k zabíjení koronaviru, aby se tělo stalo bezinfekčním. A to znamená pouze jedinou věc, že tyto vakcíny jsou ve skutečnosti terapeutické roztoky, které tělu dodávají namísto imunity rezistenci. Tělo očkovaného člověka je zaplaveno maketami viru, které obsadí selektované buňky, obvykle v oblasti plic a rovněž červené krevní buňky. Maketou či virem obsazené buňky mají tu vlastnost, že je nemůže napadnout další virus, protože je okupuje už jiná virová struktura, v tomto případě makety mRNA koronaviru.

Laboratorní testy vakcín

Člověk tak neonemocní těžkou formou nemoci, ale jeho tělo zůstává zaplaveno viry, které prostě se nemohou nastěhovat do buněk, které jsou obsazeny terapeutickými šablonami. Jenže, po nějaké době tyto šablony i spolu s buňkami zmizí v rámci cyklu buněčného života, buňka zanikne a je nahrazena novou, neobsazenou. V tom okamžiku ostré viry mohou zaútočit a nové plicní či krevní buňky napadnou. Prostě je to čekání ve frontě na útok, až obsazené plicní či krevní buňky zaniknou a vytvoří se nové, neobsazené žádným virem, který by se v nich množil, anebo vyráběl šablony. A tady právě do sebe zapadají výroky Anthony Fauciho a Rochelle Walensky.

Vakcíny nevyrábí imunitu buď proto, že to je nemožné proti viru na bázi weaponizovaného viru, anebo je to účel a úmysl na zavedení Total Control. Sami se zamyslete, co je reálnější

Ty posilovací očkovací dávky, tzv. boostery, jsou ve skutečnosti alikvotní dávky zaplavení plicních a krevních buněk dalšími šablonami mRNA, aby bylo zajištěno, že je neobsadí ostrý virus. Buňky červených krvinek se obnovují zhruba po 120 dnech. Terapeutika tak obvykle mají účinek po dobu zhruba 4 měsíců. Poté začnou staré krevní buňky odumírat a v kostní dřeni se vytvářejí nové. Plicní buňky se obnovují zhruba po 6 týdnech, buňky v oblasti trachea se obnovují po 6 měsících, takže kdokoliv začne používat terapeutika místo vakcín, musí znát životnost buněk v jednotlivých orgánech a podle toho potom ordinovat booster dávky na zaplavování nových buněk terapeutikem, které bude blokovat ostré viry v těle. A teď si musíme říct jednu zásadní věc, která vás napadne a je opravdu klíčová.

Krevní sraženina

Existují v podstatě jenom dva důvody, proč vakcíny proti koroně nevyrábí bezinfekčnost a tím pádem neučí lidské tělo imunitě, která by koronaviry zabíjela. Jedním důvodem je možnost, že proti tomuto viru nelze imunitu vytrénovat, protože virus pochází z programu výzkumu bojových virů z projektů genového inženýrství na virech v rámci programů na zesílení funkce virů a jejich nakažlivosti.

V takovém případě je virus navržen tak, aby měnil svoji lipidovou strukturu tak rychle a tak rozmanitě, že žádný imunitní systém nebude schopen si zapamatovat vzorec. To je jedna možnost. A druhá možnost je, že to je účel a plán. Od počátku a do posledního detailu, plán na Total Control celého lidstva skrze trvalou a nekonečnou kontrolu a sledování lidí pod záminkou všude a navždy přítomného viru, takže lidé budou sledováni, omezováni na pohybu, lustrováni, budou se pohybovat jen s covidovými pasy a všichni budou muset být očkováni, aby se stali závislými na terapeutikách.

Proč mají “vakcíny” tak krátkou účinnost? A proč je potřeba booster již po 6 měsících? Životnost buněk nám dává odpověď, že vyprchání účinku se týká terapeutika v buňkách

Tato závislost spočívá na výše popsaném principu obměny buněk, které zanikají a umírají na konci své životnosti a jejich místo přebírá nová buňka, která ale je čistá a neobsazená žádným virem, ani terapeutikem. Pokud je očkovaný člověk podle slov šéfky CDC infekční, tak to znamená, že je zaplaven viry, které jsou ale blokovány terapeutikem, které obsadilo vybrané krevní a plicní buňky. Podle názorů našeho kolegy lékaře jsou daleko zřejmě důležitější krevní než plicní buňky, vzhledem k podivným problémům vakcín s koagulací a sraženinami, což je důkaz toho, že všechny farmaceutické firmy se snaží umisťovat sekvence šablon do hemoglobinových buněk.

Červené krvinky neočkované a očkované osoby

A jelikož jejich životnost je zhruba 120 dnů, tak již po 4 měsících začínají terapeutika ztrácet svoji rezistenční funkci. Jedinou cestou je zpomalit dávkování a uvolňování vakcíny do těla, anebo zavést více dávek vakcíny s odstupem až 1 měsíce, čímž se terapeutická rezistence prodlouží až na hranici 5 měsíců. Podle našeho kolegy lékaře ale nejpozději po 6 měsících očkovaní lidé onemocní, mírně, středně nebo těžce, protože terapeutikum prostě zmizí z těla spolu s obnovou krevních buněk. Snaha o tlačení boosterů očkovaným lidem nejpozději po každých 6 měsících je jasným důkazem, že jde o terapeutika a nikoliv o vakcíny, které vyrábějí imunitu, která obvykle vydrží mnoho let.

V pátek měli na Slovensku 100% pozitivně otestovaných z řad plně očkovaných

A ten největší šok jsem si nechal na závěr. Minulou sobotou slovenské Národní centrum zdravotnických informací (NCZI) publikovalo ve své mobilní aplikace čerstvou zprávu o počtu nových nakažených na Slovensku a o počtech PCR a antigenních testů. A představte si, že Slovensko dosáhlo světového rekordu. Kdyby se konala soutěž o Zlatého koronáče, tak země pod Tatrami by to vyhrála.

NCZI totiž minulou sobotu oznámilo, že na Slovensku bylo minulý pátek provedeno 6584 PCR testů a z nich 10,83% jich bylo pozitivních. To by nebyla žádná velká věda, jenže NCZI narovinu uvedlo, že z těchto pozitivních osob jich rovných 100% bylo plně očkovaných. Informaci jako perličku přinesl [4] slovenský server advokátní kanceláře Weis & Partners.

Ano, dámy a pánové. Slovensko to dokázalo! Jako první země na světě měla v jeden den ve všech případech pozitivních případů 100% členství nakažených v klubu plně očkovaných! Tohle nemají ani v Izraeli. A samozřejmě, jak asi tušíte, tento karambol a mediální holomajznu mainstreamová média na Slovensku raději netlumočila, tento údaj o plně očkovaných totiž slovenské deníky o víkendu úplně vypustily. Ani jeden neocitoval tiskovou zprávu NCZI úplně doslova, všechna MSM média tu informaci o 100% plně očkovaných nakažených úplně vypustila.

Očkování bez imunity je terapie s cílem prodloužení dočasné rezistence

Představte si ten skandál. Všude hysterie z toho, jak neočkovaní ohrožují všechny okolo sebe, ale když dojde na lámaní podzimního chleba, tak nemocnice v Izraeli a dost pravděpodobně i na Slovensku se plní hlavně plně (aneb napůl) očkovanými a PCR testy vycházejí pozitivně už vlastně jenom očkovaným! To prostě nevymyslíš, to by bylo k popukání, kdyby to nebylo tak vážné a zarámované do děsivého teroru covidismu, který omezuje lidská a občanská práva. Čím více očkovaných, tím více nakažených! Tohle heslo Aeronetu prostě platí univerzálně a sami ze zamyslete, jaká je souvislost mezi očkováním a závislostí osob na boosterech, protože bez nich začnou plnit nemocnice.

Izrael je v soutěží o “Zlatý koronáč” jedním z hlavních favoritů. Tolik vakcín, tolik očkovaných v nemocnicích, tolik boosterů a … imunita pořád nikde.

Ne lidé bez vakcíny, ale plně očkovaní. Prostě se ukazuje, že kdyby se někde soutěžilo o Zlatý koronáč, tak Slovensko se bude s Izraelem přetahovat o první místo. Protože v obou zemích se potvrzuje axiom Aeronetu, že více vaxu znamená více nákazy. A ani média už nebudou moci zatajovat, že to jsou očkovaní, kteří ohrožují neočkované a tahají virus mezi lidmi. Jestliže šéfka CDC řekne, že sorry jako, ale vakcíny proti koroně “bohužel” neposkytují bezinfekčnost, tak je hotovo, vymalováno a poslední očkovaný může za sebou zhasnout!

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 76% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 2 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Solium
Návštěvník
Solium

Ak napisali:
Na Slovensku je z těchto 500 pacientů v nemocnicích rovných 83% plně očkováno. Jenže výrok byl během úterý dementován a televize jej popřela [1], že prý jde o 83% pacientů, kteří nejsou plně očkováni. Dementi je v odkazu č. 1 v čase od 10:28. Není jasné, co je tím myšleno, jestli osoby s jednou dávkou, anebo i osoby bez očkování.
Ak by islo aj o nezaockovancov, napisali by: …ktori nie su plne zaockovani a tiez nezaockovani.
Nejsou plne zaockovani = nie su zaockovani 2.davkou!!

Eritree
Návštěvník
Eritree

RTVS: „450 ľudí na Slovensku leží v nemocnici s Covid-19, z nich 90 sa nedalo zaočkovať!“ SLOVENSKO: Vo štvrtok 30.9. 2021 v hlavnej spravodajskej relácii Rádiožurnál na Rádiu Slovensko informovali o skutočnosti, že až štyri pätiny pacientov s koronavírusom sú občania očkovaní vakcínou proti Covid-19. zdroj: https://cz24.news/rtvs-450-ludi-na-slovensku-lezi-v-nemocnici-s-covid-19-z-nich-90-sa-nedalo-zaockovat/

karlos
Návštěvník
karlos

Zdravim včera článek na seznamu a idnes že je na Slovensku 85% neočkovanejch v nemocnici. Myslel sem že umřu smíchy, někdo evidentně lže jak když tiskne.Měli by je zavřít za šíření poplašné zprávy. Počítám že Aeronet to nebude.

Zdravý rozum
Návštěvník
Zdravý rozum

Kde je ta pesnicka, tam pod tatram v slovenskej zemi strhol sa boj preveliky, tam bojovali sami Slováci, mamky nad nimi zaplakali….

gafor
Návštěvník
gafor

Lidi, přečtěte si tohle. Už jsem to sem dával, ale ten zdroj někomu nefungoval. Fakt ucelená bomba. Pane VK i pro Vas. Dokonale popsané jak funguje virus, jak vakcína a proč nefunguje.
https://www.thetruthseeker.co.uk/?p=243353

anonymka
Návštěvník
anonymka

Od 30. 9. 2021 opět nová opatření. nedají to zmrdi ledem pokoj. pokud nevíce co je I16 tak je to toto: i) od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle
souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo……..
V odstavci 16 je toho více, ale na toto se odvolávají stále.
Je to prakticky stejná buzerace jako tu už byla v srpnu.
https://web.kurzy.cz/mzcr/mimoradne-opatreni-omezeni-maloobchodniho-prodeje-a-sluzeb-s-ucinnosti-od-30-9-2021-do-odvolani/
Chalánková s Dernerovou s tím asi nic moc neudělají. Jen mi překvapuje, že ještě nikoho nenapadlo se ozvat, že mě zdravého člověka nevykazujícího žádné onemocnění, apriori stát podezírá z roznášení nákazy-jakým právem?

Pavel
Návštěvník
Pavel

anonymka
Sára, táhnou na Shekel.cz Je nejvyšší čas. Žvanili tady mnohokrát, že se všichni máme učit od Židů, a že se máme smířit s tím, že vládnou a podobné drzosti. A ještě mají tu drzost tady smrdět. Za situace kdy nosaté zrůdy osnují celosvětový očkovací teror. Takže mažou.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pavel
klídek. Židi nikdy nic smysluplného nevymysleli, neudělali a nevyrobili, ničím nebyli svěrum užiteční, jen lichvařili. Není se od nich co učit , poklud by se ovšem někdo nechtěl učit být křivákem, lhářem, příživníkem a hajzlem který má neustále potřebu škodit , veden svou zvrácenou snahou a sionistickou nenávistí vůči většinové společnosti. Vždy byli jen parazity kteří se rozlezli po celém světě a parazitovali na společenství lidí a ještě škodili na každém kroku, vedení zvrácenými spisky totálních magorů za svých řad které nabádají k zabíjení, genocidě , znaze k zotročování a k idiotským snům o ovládání společnosti touto hrstkou zvrácených a vypatlaných pošuků. Nikdy se ale nedostali dál, než k tomu,že páchali zlo a pak na ně doplatili. Společnost ale bohužel nebyla důsledná ve vyrovnání se s těmito zvrácenými magory a tak se vždy našla nová hovada z jejich řad , která se pokouší v tom pokračovat. Ale všeho do času!

IKO
Návštěvník
IKO

Očkovaný

Očkovaný k zemi klesl,
vakcínu už neunesl.
Očkovaný k zemi pad,
neměl se dát očkovat!

O vakcínu už není zájem,
lidé ženou šmejdy hájem.
I řek ředitel Pfizeru,
já se z toho po…!

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

– divná dopravní nehoda osobák přímo pod kamion čelně, 2 osoby nar. 1953, 54 a k nárazu došlo poté, co osobák projel pod sloupy VVN elektrického vedení … kde je ono magnetické pole… je to ale rovný úsek!

– pokud byli napíchaní, je dost možné že jakékoliv magnetické pole rozruší grafen-oxid v těle, ten začne dělat psí kusy, pak chvilka nepozornosti a je hotovo…
-prosím místní elektrikáře aby potvrdili/vyvrátili, kam až sahá magnetické pole z těch drátů VVN napětí díky, (podle mě v klidu až na zem )

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/dva-mrtvi-pri-nehode-na-pisecku-silnice-na-pribram-neprujezdna-40373426
comment image
šipka ukazuje místo nehody, jeli zprava

s0lari
Návštěvník
s0lari

Magnetické pole siaha vždy do nekonečna, jeho intenzita slabne so štvorcom vzdialenosti. Konkrétny prejazd auta pod vodičmi vysokého napätia sa ťažko kvantifikuje. Veľkosť elektrického prúdu ktorý tečie cez tieto vodiče závisí od momentálnej spotreby spotrebičov napojených na tieto konkrétne vodiče (plus straty pri prenose). Máme tu 50 Hz, takže magnetické pole sa mení 50 krát za sekundu, zároveň každý ferromagnetický materiál magnetické pole sústreďuje/usmerňuje, zároveň sa na každom vodiči pri zmene magnetického poľa indukuje elektrický prúd, a okolo týchto vodičov vzniká ďalšie magnetické pole (spravidla pôsobiace proti pôvodcovi indukcie). A teraz to skúste namodelovať. A to ešte nehovoríme o elektrickom poli, ktoré pôsobí kolmo na magnetické. Z hľadiska pôsobenia na biosféru je podľa mňa nebezpečnejšie elektrické pole ako magnetické. A nie je miesto na Zemi, kde budete mimo dosah konštantného 50 či 60 Hz bombardovania tejto celoplanetárnej elektrickej siete. Náhodný pozorovateľ by si z diaľky myslel, že Zem je 50Hz rádiový pulzar :).

anonym
Návštěvník
anonym

Teď v létě jsme procházeli pod vysokým napětím a já se cítil divně, takový tlak v hlavě. No a v tom ten druhý, velmi vzdělaný zahlásí, pojďme odsud pryč, tady pod napětím to není příjemný, takže to funguje. Otázka je, jestli to jízdou autem v té rychlosti stihne zapůsobit, možné to je.

panxyz
Návštěvník
panxyz

nesmite ty pohadky o grafenu tak prozivat, staci jen premyslet, z ceho je asi auto, jo je to tzv faradayova klec, nebo jak se to pise… no stejne znam odpoved.. takze jo, verte tomu..

Hhh
Návštěvník
Hhh

Jak bylo zmíněno, elektromagnetické pole tam je vždycky a jeho síla se odvíjí od toho, kolik proudu tím aktuálně teče. Bude to stavěné na nějaké maximum, a může tam téct klidně 3% toho maxima, ale krátkodobé třeba i 150%. Záleží na odběru, ale i třeba na odstávkách nějakých větví, atp.

Faradayova klec v autě není, tedy rozhodně ne 100%ní. Pár procent plechová střecha utlumí, ale není to tolik.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Fakt nevím co si tomhle mám myslet, snaha udržet se u koryt v senátu, nebo přitroublá naivita, nebo, že by to snad děvčata myslela vážně a měla zájem něco udělat pro lid, já fakt nevím jak to vzít.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/senator-trestni-soud-ockovani-pandemie-koronavirus.A210929_175325_domaci_elk

mrkva
Návštěvník
mrkva

Ty komentáře a “+” to člověk neví, jestli se má smát, brečet nebo blít. Lidi mají opravdu totál vymleto.

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

Tak na MSM zase něco zvorali a nejeli podle not, jsem zvědavá jak dlouho tam tato tabulka takto zůstane – procenta se začínají progresivně zvedat a to ještě nezačal podzim
comment image

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/covid-v-nemocnicich-ockovanym-je-prumerne-74-let-neockovanym-55-let-40373420