VIDEO: Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se...

VIDEO: Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, bez znamení šelmy na ruce nebo na čele neprodáš a nenakoupíš! Odemykání dveří, nastupování do MHD, vstupování do obchodů, startování automobilu, placení v obchodech, přihlašování na web, k bankovnímu účtu, zdravotní karta, občanský průkaz, cestovní pas, covidový pas a informace o testování a očkování, to všechno pod kůží v čipu na ruce nebo na čele! Konspirace se znovu stala realitou!

VIDEO: Slovenská televize přinesla reportáž o podkožním čipování ve Švédsku, proroctví se naplňuje beze zbytku, bez znamení šelmy na ruce nebo na čele neprodáš a nenakoupíš! Odemykání dveří, nastupování do MHD, vstupování do obchodů, startování automobilu, placení v obchodech, přihlašování na web, k bankovnímu účtu, zdravotní karta, občanský průkaz, cestovní pas, covidový pas a informace o testování a očkování, to všechno pod kůží v čipu na ruce nebo na čele! Konspirace se znovu stala realitou!

Slovenská státní televize RTVS odvysílala šokující reportáž ze Švédska, kde technologické firmy začaly klientům nabízet podkožní čipování pomocí NFC čipů. V reportáži představitelé firem uvádí výhody čipování, především jako skvělou náhradu klíčů od dveří, případně od automobilu, ale rovněž jako náhradu platebních plastových karet a běžných papírových peněz. Čipy dále mohou uchovávat zdravotnické informace, zdravotní kartu obvodního lékaře, záznamy o covidových testech, záznamy o očkování, čip může obsahovat hesla k přihlašování na webové stránky na internetu nebo v mobilu, hesla k přihlašování k elektronickému bankovnictví, čip může obsahovat osobní údaje pro potřeby policie, tedy jako náhrada občanského průkazu, čip může sloužit jako náhrada cestovního pasu a rovněž může sloužit jako covidový pas.

Konstrukce NFC chipu s indukční anténou připomíná číslo “6”

Samotný NFC čip je sám o sobě pasivní, nic nevysílá, ale v elektromagnetickém poli dojde pomocí indukce k vybuzení malého elektrického proudu v anténové spirále, proud aktivuje čip a opět přes spirálu odešle bezdrátově své ID a zprávu o délce obvykle několika desítek bajtů. Obvykle jde o číslo ID zařízení, které identifikuje uživatele v databázi providera NFC čipu a zbytek už jede na internetu. Elektromagnetická indukce je tak všechno, co je potřeba k aktivaci NFC čipu. Ty už jsou běžně používány v mobilních telefonech k placení v obchodech pomocí přiložení mobilu k platebnímu terminálu. Funguje to na stejném principu, jenom NFC čipy jsou umístěny v terminálu a v mobilu, ale podkožní čipy jsou úplně jiná liga. Je to totiž liga Satanovy synagogy, součást proroctví Hebrejské Bible a rovněž té křesťanské.

Bez znamení NFC neprodáš a nenakoupíš v progresivistické liberální budoucnosti

Samotné NFC čipy totiž vypadají doslova jako popis z Bible. Jsou to zatočené a zakroucené šestky, spirála antény NFC tvoří číslici 6 a jak víme ze Zjevení sv. Jana, tak víme, že šelma nutí lidi, aby se jí klaněli a ta šelma vnutila lidem zákon. Ten zákon praví, že kdo nebude mít na ruce nebo na čele znamení šelmy, které je tvořeno čísly 666, ten neprodá, ani nenakoupí. A děsivým zjištěním je, že tyto komerční podkožní čipy nebudou vyráběny jen jednou společností, ale těch čipů bude na trhu velmi mnoho a každý provider bude nabízet jiné služby pod svým modelovým čipem. Takže, jeden provider bude mít na čipu 4 banky jedné skupiny, dva mobilní operátory, dva kabelové operátory, velkého provozovatele potravinových řetězců, 4 letecké společnosti a dvě zdravotní pojišťovny.

Rentgenový snímek s NFC čipem v pouzdře

Další provider ale bude mít lepší nabídku, 11 bank, z toho 3 banky z první skupiny, 5 mobilních operátorů, 4 poskytovatele kabelové televize, Netflix, HBO Go a Amazon Prime, bude mít i velký řetězec kaváren, 8 supermarketů a dokonce i 4 pojišťovny. Druhý provider však nebude mít státní zdravotní pojišťovnu, kterou používá většina lidí. Takže lidi si nebudou moci vybrat, který čip si nastřelí, budou si muset nastřelit na ruku pod kůži oba dva, vedle sebe. A za pár týdnů přibyde vedle třetí čip, za kterým stojí elektrárny a nabízí laciné dobíjení auta na baterky. Bez toho žít nemůžeš, takže šup a je tam třetí čip, hned vedle těch prvních dvou.

Nikoliv jeden, ale hned několik čipů na ruce pod kůží vedle sebe

Když se potom podíváte na ruku, máte pod kůží 3 čipy, což jsou do ruličky a pouzdra zabalené spirálové antény, které v rozloženém tvaru připomínají podoby čísel 666. A při placení to funguje tak, že ruku přiložíte k nálepce nalepené u pokladen, nebo někde na okně nebo na zdi, která zobrazuje logo providera čipových služeb, ale pod tou nálepkou je NFC čip se spirálovou anténou v podobě čísla 6.  A když se potom podíváte na lidi u pokladen v supermarketu, jak se sklání k nálepce na terminálu, ohýbají záda a přikládají zápěstí k terminálu, tak to vypadá, jako kdyby se klaněly někomu nebo něčemu.

Zavádění čipu pod kůži

Ano, klaní se, aby mohli zaplatit rukou, jenže z jiného pohledu jde o klanění se znamení šelmy. A jsme zase zpátky. Klaus Schwab jako prezident Světového obchodního fóra to ve své první knize 4. Průmyslová revoluce napsal jasně, že nový věk změní pohled na to, co je to člověk a augmentace, tedy vylepšování lidí [1], jejich schopností, ale i orgánů v těle, povede k rozvoji úplně nového průmyslu. Budou vznikat osobní bionická rozhraní, tedy elektronická zařízení zabudovaná do biologické tkáně člověka, a právě podkožní čipy NFC jsou jedním z prvků bioniky, i když v té nejprimitivnější formě.

Čipy pro děti, aby mohly do škol. Pro zaměstnance, aby mohli do práce. Pro nakupující, aby mohli do obchodů. Pro pacienty, aby mohli do nemocnice. Pro každého, kdo se potřebuje legitimovat orgánům

Covidové pasy se budou falšovat, lidé budou potvrzení o očkování a testech zapomínat doma, takže vznikne logicky poptávka po něčem, co bude s člověkem spojené permanentně, a to bude podkožní čip. Slovenský premiér Igor Matovič o tomto určitě tajně sní, každou noc si představuje, jak slovenské děti budu čipované a do škol budou chodit očkované, přičemž záznam o očkování bude ověřitelný skrze podkožní čip na ruce každého školáčka. A paní učitelka 1. září přeskenuje skenerem ruce dětí ve třídě a řekne, že Vašík a Klárka musí říct rodičům, protože podle skenu jejich čipů jim očkovací vakcína vyprší už v polovině října.

Skenování čipu v ruce mobilem. Ano, občane, můžeš vstoupit do prodejny, čip byl ověřen. Buď dobrý, občane!

A když nebudou očkované, budou muset děti zůstat doma, protože informační systém školy napojený na providera čipů začne řvát a posílat emaily, že ty a ty děti od dnešního dne mají propadlé očkování. A škola bude volat rodiče, aby děti neposílali do školy a nechali je doma na distančním studiu. A co teprve zaměstnanci, panečku, chceš pracovat v automobilce nebo v montovně? Musíš si nastřelit odborářský podkožní čip, ten má výhody, kromě očkování jsou tam i slevy v kantýně, podnikový příspěvek na bydlení, na dovolenou, 13. a 14. plat a čtvrtletní bonusy. Bez čipu nic z toho nebude, rozumíš, Karle?

Podkožní čipy nebudou v populaci šířeny na sílu, ale jako lákadlo na benefity, pohodlí, privilegia a slevy, které jinak získat nepůjde

V zájmu prevence covidu už nebudou pojišťovny přijímat hotové peníze, ani plastové karty. Plaťte bezhotovostně převodem z internetového bankovnictví. Kdo chce platit osobně na pobočce, tak jedině s podkožním čipem, přiložíte ruku na plexisklo, které odděluje vás a úřednici, platba proběhne přes NFC čip bezdrátově. Když člověk přijde do nemocnice, tak mu vyjedou zdravotní dokumentaci od obvoďáka přes NFC čip v zápěstí. Kdo nebude mít NFC čip, bude se muset dokumentace posílat poštou, za peníze, složitě, zdržování, na pacienta se budou sestry dívat jako na vraha, že je nějaký divný a nemá čip.

Konstrukce indukčních antén NFC čipů

A jednoho dne přijdete na úřad a ono je zamčeno. Vlastně není zamčeno, na dveřích chybí klika. Co to ksakru je? Aha, lidi otvírají dveře zápěstím, že přiloží ruku na tu nálepku na dveřích. Kdo nemá NFC čip, dveře na úřad neotevře. A myslíte si, že přeháním, že to se nikdy nestane? Tak poslouchejte. Jakkoliv to bude znít děsivě, úřad prostě řekne, že do svých prostor smí pustit jen lidi s platným testem, anebo s očkováním. A tento údaj se musí ověřovat při vstupu do úřadu. Jenže, nikde není psáno, že to musí kontrolovat živý člověk u dveří.

Jednoho dne se nikam nedostanete, protože vám neotevřou dveře. Bez ověření očkování a testu pomocí podkožního čipu vás dovnitř nepustí

Úřad prostě nainstaluje na dveře NFC zámek, který se otevře jen tehdy, pokud příchozí venku přiloží zápěstí, načte se jeho NFC identifikační číslo, informace se přenes do NFC zámku ve dveřích a díky 5G síti se NFC zámek připojí na internet a server NFC providera. Z databáze ve zlomku vteřiny zjistí, jestli držitel čipového implantátu má testy nebo očkování. Pokud má, NFC zámek dveře otevře, pokud ne, tak sorry jako, táhni o dům dál. A když tohle nainstalují na dveře škol, na brány závodů a fabrik, na brány nemocnic, na dveře obchodních center, restaurací, stadionů, na bezpečnostní rány v budovách, tak najednou zjistíte, že bez očkování vás nepustí ani na veřejné záchodky, protože covid!

Platba rukou za okopírování dokumentů na kopírce

Takže, v první fází je to výstřelek, který zlehčuje život. Ve druhé fázi je to přirozenost. Ve třetí fázi je to nezbytnost. NFC čipy jsou v první fázi a čeká nás jejich propagace, upřednostňování a vyzdvihování. Jakmile ale začnou firmy rozjíždět exkluzivitu, že na něco dosáhnete, třeba na super slevu v supermarketu, jen přes implantát, v tom okamžiku bude zle. A radši ani nebudeme předvídat, jak daleko ta doba je. Ještě na jaře bylo nepředstavitelné, že by bez testu na koronáč někdo zakazoval chodit lidem do práce. Uběhlo půl roku a slovenský vůdce vyvedl všechny z omylu.

Nejen o tomto trendu budeme hovořit dnes po 19. hodině na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
asd
Návštěvník
asd

Tak já už jsem trénovanej, mobily jsou prokazatelně nebezpečné lidskému zdraví, a kdo odmítá je používat, je ve společnosti šikanován.

Amálka
Návštěvník
Amálka

Podobný čip pod kůži jsem měla od svého gynekologa kvůli hormonúm, cestou domů mě praskl, myslela jsem že zemřu….otrava krve,horečky, blouznéní…další čip jediné s pistolí u hlavy.

Jozef Lamer
Návštěvník
Jozef Lamer

ani tak nie!

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

Mě se to tak líbí, dám to i sem.
.
comment image

SvetelniPracovnici
Návštěvník
SvetelniPracovnici

To bylo vsude posmesku na stranky Iva Bendy – a najednou to klope na dvere a ocipovani nabera stale jasnejsi kontury…
http://www.neocipuj-se.cz/default_proticipove_zdroje_cz.htm

Rumcajs
Návštěvník
Rumcajs

Za chvili za nama začnou chodit ať jim to z hlavy vyndáme.
comment image

Pavel
Návštěvník
Pavel

Zajímavé poznámky Tomia Okamury a Karly Maříkové k návrhu zákona o očkování:

https://www.youtube.com/watch?v=uI3fCwRRQVE

Banana boo
Návštěvník
Banana boo

Biblia oznamuje okrem pohrôm a súženia pred koncom zlých časov v Zjavení Jána aj veľa dobrého. Chcem vyvážiť negatívne pocity ľudí z diskusie v príspevkov tým pozitívnym. Sú to dobré a radostné správy. Tak dobré, že prevážia tie obavy, neistotu a smútok ľudí z dnešných časov. Mnoho ľudí, čo nečítali Nový Zákon to asi nevie, ale napríklad v Listoch apoštola Pavla, teraz si nespomínam presne v ktorých, Pavol píše, že všetci ľudia, čo zomreli budú pri príchode Ježiša na Zem vzkriesení z mŕtvych. Tam príchod je podľa mňa blízko. Budú mať samozrejme iné telo, aké mali, keď zomreli, nie pozemské, ale nebeské. A tiež niektorí čo teraz žijú na Zemi budú po trúbení poľnice anjela takzvane vytrhnutí zo Zeme. Ich telá sa premenia a oni budú uchvátení do povetria k Pánovi, ktorý sa zjaví na oblohe s nebeským vojskom. Lebo napísané je: ” Hľa, prichádza v oblakoch, uvidí ho každé oko, aj tí čo ho prebodli.” A to je ľudkovia úžasná správa. Pán je verný a pravý. Stane sa. Nikto okrem Otca nevie presný čas Jeho príchodu. Dá sa predpokladať, že to je už veľmi blízko, lebo Ježiš vytrhne svojich zo Zeme ešte pred krutovládou šelmy, alebo niekedy počas nej.

Les
Návštěvník
Les

Fantasmagorie Sergeje Mihála. Žádné vytržení před příchodem Krista nebude. Proč by se potom psalo o soužení spravedlivých? Vše se stane, ale až při druhém příchodu Krista, kdy bude poslední soudný den a konec času.

ruprecht
Návštěvník
ruprecht

desive, nejlepsi je to jak moderni myslitele v reportazi nadsene vysvetluji vyhody zavedeni cipu😣, kde je ta doba kdy deti s odrenymi koleny lezJi po stromech, chodili na tresne a hrali si na indiany.😲jiste vyvoj se neda zastavit, ale tohle? Z EU poslancu se stavaji buzny a buzny nam kazou jak mame a jak budeme zit? 😣

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Žid potřebuje čechy do montoven a Dufek rychle koná.

Dufek ještě přitvrdil: Ať se restauratéři a hoteliéři přeškolí na dělnické profese

Není to dlouho, co předák Asociace samostatných odborů Bohumír Dufek nadzdvihl všechny provozovatele hospod a restaurací, co se třesou o existenci, slovy, že se nic nestane, pokud polovina z nich zkrachuje. U toho se však nezastavil. O víkendu přidal radu, že by se měli rekvalifikovat na dělnické profese.

Vy sprostí čehůni, hospody Vám zavřeme protože tam stejně kujete pikle. A na točený pivo stejně nemáte peníze tak k čemu Vám hospody.

Armica
Návštěvník
Armica

Letos budou trochu jiné Vánoce, než jsme zvyklí. Svým milým příbuzným můžete pod stromeček nadělit třeba tohle :

comment image

..dá se to koupit v Londýně. Vytáhnete prostě hůlčičku Harryho Pottera, dotknete se špičkou hůlky osoby, která nedodržela uctivou vzdálenost 2 m a z hůlčičky vyjde rána. Asi je to docela citelné. Takže takový svět na nás chystají. Děti budou mít asi skvělou hračku do života !

marty
Návštěvník
marty

Ja to stejně neslavim, jsem žid. 😀 😀

Jozef Lamer
Návštěvník
Jozef Lamer

Cize vianoce nie ale ten zapper ti nevadi? Mne velmi vadi ako i ludia ktorim to nevadi!

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

Zajímala by mě jedna věc proč je letecké palivo osvobozeno od spotřební daně? Je to proto aby si papaláši mohli levně vozit zadky v byznys třídě zatímco důchodce když tankuje do své škodověnky musí platit výpalný státu když musí platit za palivo 2,5 násobek tržní ceny?

Lodník
Návštěvník
Lodník

Dost jsem se zasmál a přiklepnul jsem sem vám palec nahoru, při představě Al Hamídího v byznys třídě…
Nicméně je to pro to, že letadlo nejezdí po silnici.
Stejně tak je od daně osvobozený traktor, protože jezdí po poli.
Stejně tak je od daně osvobozená loď která jezdí po řece

Bulldog
Návštěvník
Bulldog

Traktor není osvobozen od daně. Traktor daň zaplatí a pak si může požádat o vratku, která činí ano celých 40% spotřební daně. Když si sednete k průměrně frekventované silnici, kolik uvidíte za den projet traktorů ? Napovím Vám. Kromě časů žní obvykle ani jeden. Když vypálím od pasu, tak nejméně 90 % zemědělské nafty se spálí opravdu na poli.