VIDEO: Skripal a jeho dcera by po zásahu nervovou látkou A-234 zemřeli...

VIDEO: Skripal a jeho dcera by po zásahu nervovou látkou A-234 zemřeli na místě, někdo jim musel okamžitě podat protijed! Stopy vedou k britské MI-6 a Londýn nadále kategoricky odmítá poskytnout Moskvě vzorek látky, která ohrozila na životě dva ruské občany. Víme, proč Londýn tají nervovou látku, její výroba totiž zanechává typické stopy výrobce! [CZ Titulky]

VIDEO: Skripal a jeho dcera by po zásahu nervovou látkou A-234 zemřeli na místě, někdo jim musel okamžitě podat protijed! Stopy vedou k britské MI-6 a Londýn nadále kategoricky odmítá poskytnout Moskvě vzorek látky, která ohrozila na životě dva ruské občany. Víme, proč Londýn tají nervovou látku, její výroba totiž zanechává typické stopy výrobce! [CZ Titulky]

Ministr zahraničí Velké Británie Boris Johnson v rozhovoru pro Deutsche Welle uvedl skandální informaci, že britské laboratoře disponují vzorky nervové látky A-234, kterou NATO označuje kódovým názvem “Novichok”. Na povrch začínají v britských médiích vyplouvat podivné informace, které naprosto nedávají smysl. Policista, který vešel do domu v Salisbury a našel Sergeje Skripala a jeho dceru, stačil zavolat pouze kolegy a zdravotníky, po 4 minutách se zhroutil na zem a upadl do kómatu.

Odborníci a experti na bojové nervové látky se shodují, že Sergej Skripal a jeho dcera Julia měli být okamžitě na místě mrtví [1]. A-234 patří do skupiny nervových látek, které blokují synaptické signály v nervové soustavě, během několika sekund přestávají fungoval nepodmíněné reflexy jako je dýchání, po zhruba 120 sekundách dochází k zastavení srdce. Látka se do těla může dostat přes pokožku nebo vdechnutím. Smrtelná dávka se vůbec neuvádí, protože jakékoliv množství A-234 je smrtelné. Podle ruských odborníků neexistuje proti sovětským nervovým paralyzérům 4. generace žádná protilátka, a to z důvodu krátké časové prodlevy mezi intoxikací a dobou pro podání antidota.

Protichemická jednotka před Skripalovým domem v Salisbury v Londýně.

V okamžiku, kdy nervový agent začne působit, zbývá oběti přibližně 15 sekund na podání protilátky. To je tak krátká doba, která fakticky staví tyto chemické nervové plyny do roviny bojových látek, proti kterým není obrany. Ruská federace už druhý týden zcela marně žádá Londýn o poskytnutí vzorku bojové látky, kterou byli dva ruští občané v Londýně zasaženi. Je to důležité kvůli tomu, že k výrobě bojových nervových látek 4. generace jsou použity během syntézy v laboratoři různé pomocné látky a technologie výroby takových bojových plynů potom v sobě zanechává typický podpis konkrétní laboratoře, která látku vyrobila. Jenže z Londýna zaznívá neustálé kategorické “ne” na všechny žádosti Moskvy o poskytnutí vzorku z místa činu v Salisbury. A začíná být už více než jasné, že Britové nemají čisté svědomí a začínají se utápět ve vlastní vylhané kauze. Důvodů je hned několik.

Chemičtí experti: “Skripal a jeho dcera měli být mrtví na místě!”

Pokud by Sergej Skripal a jeho dcera byli opravdu vystaveni bojovému plynu A-234, potom by byli na místě mrtví. To, že kontakt s neurotoxinem přežili, to znamená, že britské tajné služby už dopředu věděly, jaký druh protilátky mají na místo incidentu dovézt a aplikovat obětem tohoto útoku. Věděli s naprostou přesností, jakou protilátku mají použít, jaký neurotoxin byl k útoku nasazen. Neochota Londýna poskytnout Ruské národní laboratoři pro kontrolu zakázaných chemických látek vzorek z místa incidentu v Salisbury vede k důvodnému podezření, že buď se vůbec nejedná o nervový toxin A-234, ale o úplně jinou chemickou látku, anebo se jedná o kopii ruské A-234 z dob Sovětského svazu, ovšem v tom případě taková kopie spolehlivě odhalí jejího výrobce, který látku napodobil a okopíroval v procesu vlastní syntézy v laboratoři. A případná kopie by opravdu mohla vést i k zásobám tzv. referenčních vzorků ze skladů Československé lidové armády a dokonce k chemikům dnešní AČR a protichemické jednotky v Liberci.

Sergej Skripal, dobové foto v uniformě důstojníka KGB.

Tady je třeba si uvědomit jednu zásadní věc, že pro účinnou protichemickou obranu potřebují vojenské protichemické laboratoře dostatečné zásoby vzorků bojových plynů, aby mohly správně následně detekovat jejich použití v terénu. Existuje velmi nebezpečné a vysoké riziko, že britská tajná služba MI-6 získala od některého z partnerů v NATO tzv. referenční vzorek z dob Varšavské smlouvy, ale tento vzorek byl zneužit k provedení útoku v Salisbury. Čeští armádní chemici s tím nemusí mít nic společného, prostě mohli v minulosti pouze poskytnout některému z partnerů v NATO vzorky chemických látek z dob Sovětského svazu a tento partner mohl tento vzorek potom předat dál k rukám MI-6. Vzhledem k charakteru A-234 nelze dělat rozdíl mezi “vzorkem” a bojovou “dávkou”, která stačí k usmrcení. I pouhý nepatrný vzorek dokáže spolehlivě zabít mnoho lidí během několika desítek sekund.

Londýn nadále odmítá poskytnout Moskvě vzorek látky ze Salisbury

Na britské straně vidíme naprostou nulovou transparentnost, která postrádá veškerý rozum. V londýnském Salisbury, na území Velké Británie, je proveden útok proti dvěma ruským občanům. Namísto toho, aby Londýn vysvětlil Moskvě, jak je to možné, tak naopak britská vláda se staví do role žalobce a chce po Moskvě vysvětlení, ale když Moskva chce vzorek neurotoxinu ze Salisbury, aby mohla zjistit původ bojové látky, tak Londýn kategoricky takovou žádost zamítá, ale nadále chce po Moskvě vysvětlení. Je to stejné, jako kdybyste stáli u soudu, obžaloba by tvrdila, že má proti vám důkaz, že se máte přiznat, ale odmítala by vám důkaz ukázat. Přesně v této pozici se nyní nachází Londýn a Moskva. A informace, které přichází z britského tisku, pouze odhalují, že Velká Británie se pomalu začíná topit ve vlastních lžích ohledně této kauzy. Pokud by opravdu šlo o ruský bojový plyn, potom by jistě Londýn neměl problém poskytnout vzorky nejen Moskvě, ale komukoliv dalšímu, aby nezávisle potvrdil původ.

Vojenský transportér odváží auto, kterým Julia přijela z letiště.

Experti na chemické zbraně se pozastavují i nad tím, že do kómatu upadl i policista, který vstoupil do domu Skripalových v Salisbury. Pokud chemická látka byla v autě, dcera Julia by zemřela v automobilu už během jízdy za otcem z letiště. Mechanika útoku proto musela být zpomalená a kontakt zřejmě musel proběhnout dotekem, protože jinak by nemohla nakazit svého otce, za kterým přijela do Salisbury.

Mechanika přenosu bojové látky mezi dcerou, otcem a policistou neodpovídá oficiální teorii o použití prudkého neurotoxinu A-234

Dcera si zřejmě podala ruku s otcem a tím došlo k přenosu otravy. Ruští chemici se ale pozastavují nad otravou policisty. Jestliže Skripalova dcera Julia dojela z letiště až do Salisbury, tak mechanika bojové látky musela být jiná, než ta, která během okamžiku paralyzovala policistu, který vstoupil do domu. Všechny tyto rozpory ukazují nejen na to, že vůbec nemuselo jít o nervový toxin A-234, ale o úplně jinou látku s pomalejším nástupem, a nebyla to jediná látka, protože v domě musela být přítomna další, která naopak účinkovala rychle na policistu.

Julia Skripal, dcera Sergeje Skripala.

Celé to směřuje k tomu, že automobil je pouze zástěrka, která má směřovat k Rusku, že někdo nanesl chemickou látku do klimatizace vozu, na kliku dveří nebo na volant. Ve skutečnosti to všechno vypadá na to, že plyn byl pouze uvnitř domu, rozprášený jako aerosol a působil na všechny stejně, tedy ve chvíli, kdy někdo do domu vstoupil po příjezdu dcery Julie. Obrovská rychlost, jakou Britové přesně věděli, jaký konkrétní typ neurotoxinu byl použit, a rychlost Theresy May, která okamžitě obvinila Rusko a vyzvala k sankcím, jsou natolik podezřelé souvislosti, které ukazují na mohutné spiknutí britské vlády a tajných služeb. Náměstek ministra zahraniční Ruské federace Sergej Rjabkov proto s úsměvem na tváři vyjádřil politování nad chováním Velké Británie, která se snížila k takové ubohé protiruské provokaci.

Záznam pátečního pořadu na téma kauzy Sergeje Skripala

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
sibolet
Návštěvník
sibolet

Ted jsem razil na Albertově Horskou ulicí a tam staví banda kapucínu nějaké lešení..Mám pocit,že jde o velikonoční sorošovsky řev septimy.To bude radosti v malé inkluzivní chaloupce..

napisy
Návštěvník
napisy

Zle to rozohrali títo angláni…je to priezračné….

M68
Návštěvník
M68

Za otravou stojí Kalousek a Drahoš .Oba dva jsou chemici …Finance poskytl Soros a celému projektu požehnal Bakala . A je to venku .

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Je videt, ze mate blizko ke zdroji 😉
K tem snazivcum o rozvrat sveta bych od nas v teto kauze pridala jeste EU pos*ance Stetinu a jenerala Pavla/Petra, zodpovedneho za tu nasi NATOchemickou jednotku…. 😉

Alanis
Návštěvník
Alanis

Inspirace pro Koblížka: Maďarská vláda vyzvala organizácie amerického finančníka Georgea Sorosa fungujúce v Maďarsku, aby zverejnili mená svojich 2000 zamestnancov. Chce tiež poznať mená opozičných politikov, ktorých podľa nej platí Soros.
https://www.hlavnespravy.sk/madarska-vlada-ziada-mena-zamestnancov-organizacii-georgea-sorosa/1350342

Hanka
Návštěvník
Hanka

Koblížek už se těší na to, až bude Soros stěhovat svoji univerzitu z Budapešti, protože by ji rád přestěhoval do Prahy. Je všeobecně známo, že mnozí vrcholní politici hnutí ANO mají velmi vřelé vztahy se Sorosem.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

A hlavne by se meli ozvat pozustali tech budapestskych Zidu, kterym Soros senior a tenhleten zmrd pomohli do koncentraku a na hrbitov !
A pak to poslat panu Drahosovi pred jeho neprave brejle, kdyz tak stal o jeho “Universitu” v Praze. Jenze to bychom museli zacit u sebe a strycka naseho slavneho Vency Flasky. Fuj tajbl…..

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Ešte toto

Soros tu. https://youtu.be/Evcxv068U1M

Pozrite si potom aj zvyšok vodoinstalaterov a.k.a starý sovietsky kabátec elít, hlavne papiho Benedikta…ten tam ma hotový totem!čistý satanisti!! Pozorovateľka mala dobre články rok dva dozadu keď písala o otvorení tunela a dávala význam tejto časti spiritualneho sveta lebo pozor, ten preniká sem do nášho a to o com sa kedysi rozprávali ci už učenci v kláštoroch alebo obyčajný ľudia iba medzi sebou ( a za tieto veci sa upalovalo), je teraz, vďaka internetu, slobodné a rýchle. Ludia si pospajaju viac suvyslosti a nadobudnuté vedomosti za život, spoja s poznanim o tom, čo sa na svete deje. Takže sme tu a mame tu nástup satanizmus a to natvrdo aj to si niekto všimol?:-) pozorovateľka na to upozorňovala! Všetko si to iba treba iba pospajat. Toto tu myslím Aeronet, to sú tiez barličky aby sa tomu celému pomohlo to pochopit 😉

Jozef
Návštěvník
Jozef

Češi fandí Rusům.

M68
Návštěvník
M68

Mluv za sebe

iva
Návštěvník
iva

No tak Češi mimo jednoho M68, no.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Chtěl bych se ještě vyjádřit a upřesnit některé informace v komentářích níže ohledně Hitlera. Adolf Hitler a nacismus byl skutečně stvořen a poté instalován k moci nejvyššími židovskými a zednářskými kruhy, byl to experiment, který měl za cíl doražení křesťanské Evropy, což se I. světovou válkou nepodařilo zúplna (mám na myslí křesťanskou mentalitou bez jejíž silné eliminace by nebylo možné uskutečnit židovské plány) a vytvoření státu Izrael! II. světovou válkou byli vytvořeny
podmínky k založení Izraele, což se pak v roce 1948 stalo skutečností..
Hitlerův nacistický režim byl po celou dobu sve existence (nikoli pouze před jeho
instalací k moci) financován především americkými židovskými bankami!

K Hitlerovu poslání viz:
Dr. Jan Příhoda; ADOLF HITLER – STUDIE VYVOLENCOVY KRYCÍ LEGENDY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Studie_vyvolencovy_kryci_legendy_Hitler.pdf

Erich Ludendorff:
“..Přitom nacionální socialismus stavěl boj proti Židům do popředí jen tehdy, když si to žádal lid. Staropruské lóže nebyly nikdy napadány od fašistické organizace Stahlhelm, od fašistického Všeněmeckého svazu ani od německy nacionální Lidové fronty. Zednáři ze staropruských lóží se usadili uvnitř nacionálních socialistů a vedli boj jen vnějškově. Kryje se to s úmyslem zasvěcených Židů vtáhnout Německo do války a zabít tam vůli po svobodě. To také odpovídá snaze svobodného zednářstva..”

Miroslav
Návštěvník
Miroslav

Inak tým, že Rusko odpovedalo ze toto mohlo byť urobene v labakoch aj u nás, tak vytiahli do hry aj nás a to práve dnes oficiálne všimol si to niekto? Je to zaujímavé ak sa nad tým zamyslím takto. Aké premenné mi tam naskakuju a to doteraz nebolo pozor 🙂 zatiaľ sa to od nás iba sledovalo a je to zaujímavo nacasovane s tym, co sa deje v celých post – satelitoch. Ja len ze bud sa ide predávať ,,žezlo,, iným politikam u nás, aby ty mali iné smerovanie ( Česko, Slovensko, Maďarsko, Poľsko ) ved týmto už sa vzťahuje (a vtahuje )celá V4 aleeeeeee…. Teraz ty, co vzdicky ,,zarobia,, na zmenách režimu a.k.a nechcem ich menovať, no predsa stodoloveho nadennika Soros a spol…vpodstate taka špinavá hra na náš úkor a keď sa ľudia nezačnú starať o to co je doma, môže to dopadnúť hodne zle pre všetky zúčastnené strany.

Likan
Návštěvník
Likan

Bude mistrovství ve fotbalu. Heslo FIFA: ,,všichni proti Rusku”. Určitě se nebude podávat čočka ani fazole. Jelikož Novichok jde uvařit všude. Bůh ví, jak vše je. Možná jsou už na Bahamách nebo na marách. Jedno je jasné, dvojitý agent musí chápat, že jej jednou můžou sejmout. Plyn za plyn, ať nervový nebo Břidlicový. Hlavně, že je kšeft.

mimosa
Návštěvník
mimosa

Tak má Česko najlepšiu chemickú jednotku v NATO, alebo nemá?
Ak má, prečo sa nevyjadrí jej šéf?
Prečo mainstream nehľadá odpovede?
Nevadí mu “obviňovanie” Česka z výroby Novičoku?
Prečo?
Lebo Tereza a strapatý Boris???