VIDEO: Skandální záznam je venku! Anthony Fauci již v roce 2019 na...

VIDEO: Skandální záznam je venku! Anthony Fauci již v roce 2019 na vakcinační konferenci navrhl obejít klinické testy vakcín mRNA a pomocí zorchestrované pandemické krize je uvést na trh bez nutnosti desetiletého testování! Fauci popsal, když se vytvoří rozruch s nějakým virem ve společnosti, dozorové orgány odstraní byrokratické podmínky pro desetileté klinické testy a pustí mRNA vakcíny do lidí naplno a bez otestování! Šokující výroky Fauciho již prověřuje americká FBI na podnět novinářů, video by rozhodně neměli vidět očkované osoby! Naočkovaní lidé se stali obětmi vivisekce a pokusů na živých subjektech! Fauciho kolega dokonce navrhoval vakcinační náplasti!

VIDEO: Skandální záznam je venku! Anthony Fauci již v roce 2019 na vakcinační konferenci navrhl obejít klinické testy vakcín mRNA a pomocí zorchestrované pandemické krize je uvést na trh bez nutnosti desetiletého testování! Fauci popsal, když se vytvoří rozruch s nějakým virem ve společnosti, dozorové orgány odstraní byrokratické podmínky pro desetileté klinické testy a pustí mRNA vakcíny do lidí naplno a bez otestování! Šokující výroky Fauciho již prověřuje americká FBI na podnět novinářů, video by rozhodně neměli vidět očkované osoby! Naočkovaní lidé se stali obětmi vivisekce a pokusů na živých subjektech! Fauciho kolega dokonce navrhoval vakcinační náplasti!

Americká alternativa právě v těchto hodinách žije největším skandálem, který dosud vypukl okolo koronaviru. Na veřejnost uniklo video z vakcinační konference Milken Institute o vývoji nových mRNA vakcín proti chřipce, kde byl hlavním hostem Anthony Fauci, šéf amerického institutu infekčních chorob (NIAID). Konference se odehrála 29. října 2019 a Anthony Fauci na ní vysvětloval, že dosud se vakcíny vyrábí z vajíček, ale k dispozici je nová a převratná mRNA metoda. Jenže, zavádění nových mRNA vakcín podléhá byrokratickým regulacím a mnoha fázím klinických zkoušek, které trvají minimálně 10 let.

A hned poté to přišlo. Anthony Fauci začal vysvětlovat, že pokud se zorchestruje a připraví rozruch ve společnosti s nějakým virem, nějakou konkrétní nákazou, která opravdu bude výjimečná, americké orgány pod obrovským tlakem veřejnosti couvnou a přestanou po farmaceutických firmách požadovat 10-leté důkladné testování nové mRNA vakcíny. Kvůli vyvolané krizi a tlaku tak americká FDA ustoupí a umožní uvedení mRNA vakcín na široké trhy bez jakéhokoliv testování. Naprosto bez čehokoliv.

Jeho profesní kolega navíc navrhoval, že kdyby se v Číně objevila nová varianta ptačí chřipky, tak by stačilo jenom naskenovat RNA, odeslat data do laboratoří po celém světě a vakcíny by se mohly vyrábět okamžitě, dokonce i doma na 3D tiskárně s příslušným zařízením a lidé by se očkovali vakcinační náplastí, tedy pomoci nano-robotických jehliček, které se zavrtají pod kůži. Technologie je zatím ve stádiu experimentálních pokusů.

Anthony Fauci tak přímo na konferenci navrhoval, jak obejít schvalovací procesy FDA a evropské EMA, jak donutit tyto regulátory, aby pod nátlakem a hysterií ustoupili z pravidel na zaručení bezpečnosti vakcín. Video již má v ruce americká FBI, Alex Jones odvysílal k tomuto skandálu celý pořad a já jsem video opatřil českými titulky. Postupně se ukazuje a odhaluje, že všechny ty podivnosti okolo vakcín, okolo jejich rychlého schvalování, byly provedeny přesně podle návodu, který na konferenci předestřel Anthony Fauci.

Ve Vermontu mají nejvíce naočkovaných a přitom nejvíce hospitalizovaných

Teď si vezměte, kolik lidí se už nechalo očkovat, a ne jednou, ale dvakrát, a dokonce třikrát. Roztoky však nemají žádné klinické testy, prostě nic, jsou to látky, které Pfizer a další farmaceutické firmy v pokusech na stamilionech živých subjektů vyzkouší a tím se obejde 10-letá klinická fáze. A když se vám něco stane po vakcíně, nedostanete žádné odškodnění od státu, nemáte nárok. Jenže, to není nic, co se děje v americkém státě Vermont, který se chlubí nejvyšší vakcinací populace. Ve státě je očkováno téměř 100% seniorů a mladší populace je očkována z 89% a přitom ve státě raketové narůstají v nemocnicích pacienti, tedy očkovaní. Vakcíny prostě jakoby nefungovaly.

Podle CDC [1] bylo k 24. září proti COVID-19 plně očkováno více než 69% produktivní vermontské populace, což je mnohem více než 56 % celostátního podílu. Stát zaznamenal 30. září nejvyšší počet hospitalizací na 100 000 obyvatel, čímž překonal rekord z 31. ledna loňského roku. Dne 13. září zemřelo ve Vermontu na virus CCP osm lidí, což je nejvyšší počet zaznamenaný od vypuknutí epidemie tohoto viru. Podle dopisu podepsaného 90 zaměstnanci vermontského ministerstva zdravotnictví, včetně státní epidemioložky Patsy Kelsové, byly koncem srpna čtyři z deseti případů onemocnění virem COVID-19 ve Vermontu mezi očkovanými osobami.

Nemocnice přijímají až 20x více pacientů… v drtivé většině naočkovaných

Guvernér Phil Scott (R) zrušil výjimečný stav ve Vermontu v červnu, kdy 80 procent obyvatel dostalo alespoň jednu vakcínu. Od té doby naznačil, že se obává opětovného zavedení výjimečného stavu. “Nemůžeme být v neustálém stavu nouze,” řekl Scott tento týden. Čtyři státy, které následují po Vermontu, pokud jde o nejvyšší míru proočkovanosti v zemi, také zaznamenávají alarmující příznaky. Šéf UMass Memorial Health, největšího zdravotnického systému v centrálním Massachusetts, nedávno uvedl, že regionální nemocnice přijímají téměř dvacetkrát více pacientů s COVID-19 než v červnu a není volné lůžko na jednotce intenzivní péče. Massachusetts má pátou nejvyšší proočkovanost v zemi.

V Connecticutu, druhém nejvíce proočkovaném státě v USA, zákonodárci nedávno rozšířili guvernérovy pravomoci pro případ nouze, aby se snáze vyrovnali s poslední vlnou pandemie. Ve státě Maine, třetím nejvíce proočkovaném státě USA, bylo 22. září na jednotkách intenzivní péče téměř 90 lidí, což je pro tento stát vrchol pandemie. Ato zdaleka není všechno. Skandál okolo neziskovky EcoHealth Alliance, o kterém jsme psali [1], už má první oběť.

Skandál s americkým financováním výzkumu virů ve Wuhanu je jen špička ledovce

Ředitel Národního ústavu zdraví (NIH) Dr. Francis Collins v úterý oznámil [2], že na svou funkci rezignuje koncem roku. Collins, který je nejdéle sloužícím ředitelem NIH v historii USA, působil za Obamova, Trumpova i Bidenova prezidentství.Jsem hrdý na vše, čeho jsme dosáhli. Jsem však zásadně přesvědčen, že žádná osoba by neměla ve funkci působit příliš dlouho a že je čas přivést nového vědce, který povede NIH do budoucnosti,” uvedl Collins v prohlášení při oznámení svého odchodu do důchodu. “Jsem velmi vděčný a hrdý na zaměstnance NIH a vědeckou komunitu, jejichž mimořádné nasazení v oblasti výzkumu zachraňujícího životy přináší každý den naději americkému lidu i celému světu.

Dr. Francis Collins uprostřed. Vlevo Bill Gates, vpravo Anthony Fauci

Až se vrátí do své laboratoře v Národním ústavu pro výzkum lidského genomu, těšíme se na jeho nepřekonatelnou schopnost odkrývat možnosti, které jsou v našem dosahu a které definují to nejlepší, čím jako Američané jsme,” napsal prezident Biden v úterním prohlášení [3], v němž Collinse pochválil. Během pandemie Collins prosazoval, aby lidé nosili masky ve vlastních domovech, zavedení očkovacích pasů a dokonce i posilovací očkování, přestože poradci FDA hlasovali proti. Možná je podivné, že ředitel NIH odchází uprostřed globální pandemie, kvůli které neustále nahání strach, protože nedávno zveřejněné dokumenty ukazují, že učinil nepravdivá prohlášení ohledně financování Wuhanského virologického institutu (WIV) federální vládou.

Politici bez mrknutí oka udělali z občanů pokusné subjekty pro plošné vakcinace

Jak poznamenal profesor chemie Richard H. Ebright, člen správní rady Rutgersovy univerzity: “Z dokumentů jasně vyplývá, že tvrzení ředitele NIH Francise Collinse a ředitele NIAID Anthonyho Fauciho o tom, že NIH nepodporoval výzkum získávání funkcí nebo potenciální vylepšování pandemických patogenů ve WIV, jsou nepravdivá.V podstatě 900 stran dříve nezveřejněných dokumentů NIH [4], které v září získal Intercept, ukázalo, že granty NIH z let 2014 a 2019 pro EcoHealth Alliance Petera Daszaka.

Ty byly subdodávkou pro komunistickou laboratoř ve Wuhanu, financovaly výzkum s cílem zesílení funkce virů, jak je definováno ve federálních politikách. Mezitím se v oficiálním prohlášení [5] NIH, které je v současné době zveřejněno na internetových stránkách agentury a jehož autorem je sám Collins, uvádí: “NIH ani NIAID nikdy neschválily žádný grant, který by podporoval ‘gain-of-function’ výzkum koronavirů, který by zvýšil jejich přenosnost nebo smrtelnost pro člověka.” Prostě klasický damage control.

Peter Daszak, ředitel EcoHealth Alliance

Ovšem video zachycující Anthony Fauciho, jak vysvětluje obejít FDA a vynutit si trikem a rozruchem odpuštění 10 let klinických testů nové mRNA vakcíny, to je úplně jiná liga. Všichni politici s vakcínami souhlasili, přestože věděli, že jim chybí 10-leté klinické testy. Klidně je napustili do občanů a nikdo teď neví, co ty vakcíny udělají za 5 nebo 10 let s ledvinami, s játry, se slinivkou nebo srdcem. A protože farmaceutické firmy dostaly od Evropské komise indemnitu, tedy nežalovatelnost, nenesou za nic zodpovědnost, zatímco s jejich vakcínami se plošně očkuje.

Zodpovědnost politiků přestala existovat, je jim úplně jedno, co se stane s obyvatelstvem. Tohle jsou prostě důsledky změn ve společnosti. Politici už nejsou elity z lidu, ale jsou to kontroloři lidu. Když se ale podíváte za sebe, zjistíte, že každá vláda je o něco horší než ta předchozí. A to je objektivní proces vyčerpávání zdrojů, jak majetkových, tak společenských i kádrových. Takže pokusy na lidech již oficiálně, někde dokonce povinně. Peklo? Ne, jenom Total Control.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Doplněk: Vědci pracující v rámci grantu NIH 2014 pro EcoHealth Alliance ke studiu netopýřích koronavirů kombinovali genetický materiál z „rodičovského“ koronaviru známého jako WIV1 s dalšími viry. Dvakrát předložili shrnutí své práce, která ukázala, že když se v plicích geneticky upravených myší, tři změněné netopýří koronaviry občas reprodukovaly mnohem rychleji než původní virus, na kterém byly založeny. Změněné viry byly také poněkud patogennější, přičemž jeden způsobil, že myši výrazně zhubly. Vědci uvedli: “Tyto výsledky ukazují různou patogenitu SARSr-CoV s různými špičkovými proteiny u humanizovaných myší.”
https://theintercept.com/2021/09/09/covid-origins-gain-of-function-research/

Metatron
Návštěvník
Metatron

…teď dávají na Coolu legandááární původní Total recall…tak mě napadá, že správci této planety tzv. Covidem nám všem poslední dobou vlastně zavřeli přívod vzduchu, jako těm opovrhovaným mutantům na Marsu, ale vlastně všem, kdo nebyli, nejsou elita…tak ať se vám zítra v res-pirátoru zas dobře dýchá vážení…podobnost čistě náhodná..? Volejte Recall pro vaše životní vzpomínky…a bacha..podobně jako v Matrixu: agenti na vás nasazení jsou všude……..ale ve skutečnosti vám všichni jen zobrazují stav vašeho vlastního nitra…

Metatron
Návštěvník
Metatron

…takže Hamáček v dnešní předvolební debatě na Nově mírně naznačil, že příští rok nám z hlediska Afgánu hrozí válka/mluvil o nutné obraně příští rok ! /, chce protlačit Euro /-chce zrušit korunu kvůli tomu, že Škodovce to prý komplikuje finanční operace! =tedy je přiznaný poskok korporací..!!/ ..a řekl také: nedej Bože, aby přišla nějaká jiná pandémie /jiná, zřejmě horší nemoc než Covid ! / ….ten toho ale ví hodně z těch budoucích plánů globálistů….a nebo je to kons-pirátor..?☺☺ ..že by také už věděl, že se do sněmovny socani nedostanou a tak ještě prozrazuje mezi řádky co by neměl…? Filip vyzval k očkování a podporuje covidová fašistická opatření…takže já komanče volit určitě nebudu….a teď v tomto okamžiku …Hamáček nevyloučil spolupráci s Piráty…!!!!…tak doufám, že se nedostanou do sněmovny..!!!

Metatron
Návštěvník
Metatron

Elisabetta Regina

Bydlím v Itálii, tady je to tragédie, co se děje. Lidi totálně vymyté mozky, a ten, kdo si zachoval rozum, byl natlačen do očkování jen kvůli tomu, aby neztratil práci a nebo mohl studovat na VŠ. Neockovani se musí prokazovat testy, které si každý musí platit sám, tedy 15€ každé 2 dny. V létě nebylo jisté, zda-li děti nad 12 let pustí bez očkování do školy, všude zavedli green pass (to, co mělo původně sloužit pro cesty mimo stát) a pubert’áci se dobrovolně nechali očkovat, aby si mohli užít léto bez omezení. Rodiče jim to schvalovali jako by to nebylo nic, přitom stát neručí za nezávadnost. Takže veškerá zodpovědnost,padla na rodiče..Nakonec, se rozhodlo, že děti můžou i bez očkování do školy, ale furt to dále propagují. Zajímavé je, že znám lidi s 2 dávkami a stejně covid měli a nemoc přenášeli dál a dobře jim nebylo. Paní magistra má naprostou pravdu a je skutečně odvážná, se v dnešní době vyjádřit takto na veřejnosti. Víc takových lidí, třeba lidi už otevřou oči.

Metatron
Návštěvník
Metatron

..představte si, jestli tento maximálně fašistický a vyděračský systém testování /=nucení jít v tomto koncentráku do sprch=na injekci pomalé smrti../ zavedou po volbách i u nás…kolem 5 tisíc kč za testy měsíčně…to bych vyskočil z kůže, někde bych se vzteky odbouchnul a nebo někoho odbouchnul…jak to jen můžou vydržet a nevzbouřit se??? kolik že je v průměrném talošském platu 15 Euro?? tady čtvrtina otrockého platu, pokud se opravdu v práci potíte, ušpiníte si ruce ale ne duši, nejste zloděj a nebo on-line učitel, co vydíral stávkami stát tak dlouho, až bere jako dochtór -bůh v bílém…☺☺☺

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Tak pokud se nemýlím, tak celé video povídání oněch “moudrých” je tady ( https://www.c-span.org/video/?465845-1/universal-flu-vaccine&playEvent ). Z toho vyplývá, že tito mudrcové koumali nad tím, jak zvýšit zisky z očkování proti chřipce, neboť vyrábět tzv. vakcínu proti chřipce, která se mění dříve, než tu slavnou vakcinu vymyslíme, je neziskové. Navíc neuvědomělý občan se ani naočkovat nedá a tím nám (jako výrobci) zase zvyšuje ztráty neb něco vyplodíme a pak to nikdo nechce ( jak do toha hezky zapadá to hezky zapadá, že v roce 2009 RADA EVROPSKÉ UNIE v ( https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/PDF/?uri=CELEX:52014XG1206(01)&from=EN ,bod5: mimo jiné ” PŘIPOMÍNÁ doporučení Rady 2009/1019/EU ze dne 22. prosince 2009 o očkování proti sezónní chřipce, podle které vybízí členské státy, aby prováděly plány či POLITIKY zaměřené na zlepšení proočkovanosti proti sezónní chřipce tak, aby bylo dosaženo 75 % proočkovanosti do roku 2015.Nebylo splněno zejména ve východní Evropě. Tak nastoupil silový útok z tzv. koronavirem v roce 2019,20. Jak vidno i s tím počítali.Jak vidno i v tomto bodě je s dnešní korona aférou základ v chřipce, ze které se snažili udělat výnosný očkovací obchod.
Ti zápaďáci si již ani neuvědomují, jak jsou ve vleku modly kapitalismu, tedy zisku. Oni jsou přeci ti chytří a my jsme banda hlupáků, kteří nechápou jak se dělají obchody. Jsou tak přesvědčeni o svojí genialitě, že jim vůbec nedochází jaké boty dělají. Konec konců není to jejich momentální vlastnost. Před válkou přeci z Mnichova přijel také jeden takový genius, když mával papírem, jak světu zachránil v Mnichově mír. Pak měli Rusové co dělat, aby ty jejich boty napravili. Tak teď kvůli zisku se snaží pomocí jejich geniálních přípravků “naočkovat” kde koho. V té jejich povídačce na videu tomu říkají univerzální vakcína. No podle těch jejich snů se jim to zřejmě moc nevede, protože pak by neočkovali očkované, když ta univerzální vakcína měla fungovat i na mutaci viru. Zatím to vypadá, že tím mRNA “univerzálem” ,založeným na S-proteinu, spíše ty mutace vytvářejí.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Vaxíci jsou chodící labošky ,pouštící do světa nosatý svinstva ,depopulizační válka proti lidstvu jako když vymaluješ

Metatron
Návštěvník
Metatron

..pak takhle budou židi všichni☺☺ale jen tak, jako kdyby dělali frontu v koncentráku do sprch….a místo sprchy tečka…pořád mě překvapuje, že lidičkové nepochopili, že výraz “tečka” zde značí….smrt…..dřív to značilo “jen” dostat pěstí….a ovce to netrkne….

Jklm
Návštěvník
Jklm

Dle tipsportu sazkari sazi nejvic na postup Volneho bloku pres 5%. Kurz je 1 ku 9.

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

byl 34 :1 pak 18:1, pak 14:1 pak 9:1. u fortuny je už 6.5 :1

rytier
Návštěvník
rytier

Slovensko uvazuje ze kupi odpocuvaci system Pegasus…. kurva to snad ne. My sme fakt dokonany Lzidovsky stat??

ta3.com (relacia Takze tak?!|

Pokusov reformovať Slovenskú informačnú službu tu bolo v mladej histórii samostatnej slovenskej štátnosti niekoľko. Ani jeden nedopadol dobre.
Ambíciu zreformovať SIS má po aktuálnych turbulenciách v bezpečnostných zložkách aj takzvaná Hegerova komisia. Tajnej službe chce výrazne siahnuť na kompetencie a obmedziť oblasti jej pôsobenia.
Otázniky vyvoláva aj nápad, že treba okamžite zakúpiť odpočúvací systém Pegassus.
Ten dokáže “prelomiť” aplikácie Threema či Signál.
Ako by mali spravodajské služby fungovať? Kde sú ich limity, ktoré by nemali prekračovať? Odpovedal bývalý riaditeľ rozviedky SIS Igor Cibula.

Metatron
Návštěvník
Metatron

všechno všude je karma..Slováci jako úplně první lifrovali židy do Osvětimi a bojovali za Hitlera za hrdého fašistického štátu…SNP organizovali a vedli ve skutečnosti Rusové, dokonce i veleli partyzánským jednotkám..Čechy Slovenci zradili třikrát za sto let…proto jste také nyní mezi prvním, testovači i v tomto fašišmu, který ale bude brzy všude stejný..

Zajk
Návštěvník
Zajk

Může někdo potvrdit, popřípadě vyvrátit, co je na tom pravdy ?

https://gofile.io/d/VgaW2O

Milada
Návštěvník
Milada

Potvrdit nemohu nic, ale v dnesni dobe, by kazda osoba a domacnost mela byt pripravena na vsechno. Uz o tom pisi dva roky, ze nebude co do hrnce.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Tak to jsem zvědavej jestli něco takového bude, 1500 vojáků na cestě do Bratislavy, kteří budou hlidkovat, udělejte si zásoby, zavřou obchody, stanne právo, takový kecy, protože se v celé Bratislavě pohybuje údajně několik stovek jedinců s covidem, já myslel že marburgem, když to stanny právo, co to jako má bejt, totální nesmysl. Krizovy štáb Slovenské republiky a to i České nejdříve volá do Izraele a pak až jedná.

Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

toto běhá po internetu, nevím, nakolik je to důvěryhodné:

DISTRIBUOVAT KAŽDÉMU, kdo nechce být “očkován”. Všechny vakcíny již nebudou od 20. 10. 2021 odůvodněny: ověřené informace. Evropská unie schválila (https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/fr/ip_21_3299) 5 terapií, které budou k dispozici ve všech nemocnicích v členských státech pro léčbu Covidu. Tyto terapie byly schváleny dekretem Evropské rady (Evropského parlamentu) a budou v platnosti od 1/10, takže budou rozděleny o něco málo kolem 20/10. Vakcíny byly schváleny “dočasně experimentálním” programem. Ale vzhledem k tomu, že vyhláška bude povinna předepsat těchto 5 nových léků, používání vakcíny skončí. Chápeme tedy, proč všechny státy řekly: “Od září je nutné, aby …”. Už věděli všechno. Musíš mít trpělivost. Nepřijímáte žádné vydírání. Buď trpělivý. Nyní, když byl ivermektin znovu schválen, není třeba vakcíny. Skvělá zpráva. Pasteurův institut uznává účinnost přípravku Ivermectin. Jeden příjem by mohl vymýtit veškerý genetický materiál SARS covid-19 u některých lidí. Čtěte a sdílejte dobře. Dobrá zpráva: Ivermectin je nyní vědecky uznáván jako účinný lék, v profylaxi a léčbě Covid-19 vědci z Pasteurova institutu ve Francii. Výsledky jejich studií byly publikovány v časopise EMBO Molecular Medicine 12. července 2021, takže je to nedávné. Analýza výsledků jiného výzkumu publikovaného v Časopise terapeutiky American Journal of Therapeutics důrazně vyzývá, s podpůrnými důkazy, aby překlenula pokyny zdravotnických agentur a zahrnula Ivermectin jako standard péče. Macronova vláda o tom věděla… https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/ https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/ O vakcíně. Nevím, jestli čtete francouzsky, ale od 20. října bude na celém území EU zrušeno očkování. Dekret Evropské komise zpřístupní pět účinných léků a vakcíny jsou prý “experimentální a prozatímní”. DISTRIBUOVAT KAŽDÉMU, kdo nechce být “očkován”. Všechny vakcíny již nebudou od 20. 10. 2021 odůvodněny: ověřené informace. Evropská unie schválila (https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/fr/ip_21_3299) 5 terapií, které budou k dispozici ve všech nemocnicích v členských státech pro léčbu Covidu. Tyto terapie byly schváleny dekretem Evropské rady (Evropského parlamentu) a budou v platnosti od 1/10, takže budou rozděleny o něco málo kolem 20/10. Vakcíny byly schváleny “dočasně experimentálním” programem. Ale vzhledem k tomu, že vyhláška bude povinna předepsat těchto 5 nových léků, používání vakcíny skončí. Chápeme tedy, proč všechny státy řekly: “Od září je nutné, aby …”. Už věděli všechno. Musíš mít trpělivost. Nepřijímáte žádné vydírání. Buď trpělivý. Nyní, když byl ivermektin znovu schválen, není třeba vakcíny. Skvělá zpráva. Pasteurův institut uznává účinnost přípravku Ivermectin. Jeden příjem by mohl vymýtit veškerý genetický materiál SARS covid-19 u některých lidí. Čtěte a sdílejte dobře. Dobrá zpráva: Ivermectin je nyní vědecky uznáván jako účinný lék, v profylaxi a léčbě Covid-19 vědci z Pasteurova institutu ve Francii. Výsledky jejich studií byly publikovány v časopise EMBO Molecular Medicine 12. července 2021, takže je to nedávné. Analýza výsledků jiného výzkumu publikovaného v Časopise terapeutiky American Journal of Therapeutics důrazně vyzývá, s podpůrnými důkazy, aby překlenula pokyny zdravotnických agentur a zahrnula Ivermectin jako standard péče. Macronova vláda o tom věděla… Buďte v pořádku a neváhejte rozveseli lidi, kteří se nechtějí nechat očkovat https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/ https://www.lettre-docteur-rueff.fr/dr-rueff-biographie/ O vakcíně. Nevím, jestli čtete francouzsky, ale od 20. října bude na celém území EU zrušen průsmyk Covid a očkování. Dekret Evropské komise zpřístupní pět účinných léků a vakcíny jsou prý “experimentální a prozatímní”. https://t.me/chaos_covid19

Metatron
Návštěvník
Metatron

pokud by opravdu zrušili očkování /je to blbost/, tak by to znamenalo zřejmě jednak, že dvě dávky opravdu postačí k usmrcení…druhak, že už jim stačí tento dnešní počet lidí s touto injekcí a třeťak by musel být v plném běhu bez vyjímek všude a naplno kreditní systém fašistické kontroly a ovládání lidí, což ještě není…takže bohužel zrušení očkování nehrozí…v tomto na zázraky nevěř…

Vladimir
Návštěvník
Vladimir