VIDEO: Skandální nahrávka šéfa zpravodajství CNN o tom, jak stanice vyrábí fake...

VIDEO: Skandální nahrávka šéfa zpravodajství CNN o tom, jak stanice vyrábí fake news! Česká televize v tom jede s nimi, CNN je pro Kavčí hory oltářem pravdy! [CZ Titulky]

VIDEO: Skandální nahrávka šéfa zpravodajství CNN o tom, jak stanice vyrábí fake news! Česká televize v tom jede s nimi, CNN je pro Kavčí hory oltářem pravdy! [CZ Titulky]

Nezávislá americká iniciativa Project Veritas, jejímž zakladatelem je James O’Keefe, natočila tajně skrytou kamerou názory a výroky šéfa zpravodajství CNN Johna Bonifielda. V šokující nahrávce se hlavní producent zpravodajství rozpovídal o tom, jak CNN manipuluje zpravodajstvím, jak vyrábí kauzy proti Donaldu Trumpovi na objednávku a další věci. V pořadu navíc zaznívá, že celé toto fake news zpravodajství diriguje přímo výkonný ředitel CNN Jeff Zucker. V nahrávce Bonifield přiznává, že CNN jede vysílání proti Trumpovi kvůli sledovanosti a ratingu, protože diváci CNN jsou superliberálové, tedy levičáci. Veškeré renomé CNN je tímto zničeno. I poslední idealisté, kteří CNN věřili, nyní musí sklonit hlavy. Alternativa přitom už skoro rok upozorňuje na to, že CNN je fake news stanice, od které navíc ochotně přebírají její zpravodajství i evropské televize.

John Bonifield, šéf zpravodajství CNN.

John Bonifield v nahrávce přiznává, že vymyšlená kauza o napojení Trumpa na Rusko zachraňuje CNN propadající se sledovanost. Proto ředitel Zucker tlačí na to, aby zpravodajství CNN neustále točilo kauzy o Trumpovi a ruské stopě. Hodně to připomíná jednoho umanutého redaktora Respektu. CNN jako největší štvavá fake news vysílačka v západním světě je tak definitivně odhalena a otázkou je, jestli podobné skandální nahrávky se objeví třeba z výroků lidí z České televize, která výrobu falešného zpravodajství dotáhla téměř na úroveň mistrovské CNN. Bonifield v záznamu přiznává, že proti Trumpovi nejsou žádné důkazy o ruské stopě a celé to je vycucané z prstu s cílem zvednout sledovanost upadající CNN. Podle Bonifielda má CNN jen 1 milion diváků každý večer, zatímco konkurenční NBC News celých 20 milionů. Kabelové zpravodajství CNN potom dokonce diskredituje, když v nahrávce uvede, že se zpravodajství CNN nemůže rovnat novinám The New York Times.

CNN se stala vzorem pro výrobce fake news v Evropě, včetně ČT!

Možná si vzpomenete, jak ČT při volební noci v USA přebírala zpravodajství od CNN a jaké kyselé obličeje byly na Kavčích horách nad ránem. Pohled k nezaplacení. Veřejnoprávní vysílačka bude nyní muset řešit, od koho bude teď z USA přebírat zprávy, když CNN jsou usvědčená fake news stanice. Dokonce i v Londýně na falešné demonstraci muslimů proti násilí byla pozvána Česká televize a celé to tam dirigovala právě reportérka CNN. Svědectví Bonifielda tak pouze potvrzuje to, co jsme viděli na skandálním videu z Londýna. Manipulace s veřejným míněním, výroba fake news a výroba alternativní reality, podle zadání a zakázky. A to nejděsivější? Hned v úvodu videa zaznívá od Bonifielda, že americká tajná služba CIA ovlivňuje volby v mnoha zemích a manipuluje tamními vládami. Toto nejsou slova nějakého konspirativce, ale šéfa zpravodajství CNN. Co na to řeknou Kavčí hory? Označí teď kolegu CNN za lháře nebo pro-ruského trolla, kterého do CNN nasadil Putin?

Pokaždé, když se mainstream střelí do nohy a pravda vypluje na povrch, je z toho Boží dopuštění. Damage control specialisté teď v Atlantě v Georgii v centrále CNN řeší, jak se mediálně z tohoto leaknutého videa vylhat. Je to samozřejmě voda na mlýn Donalda Trumpa. Po včerejším vítězství u Nejvyššího soudu USA, kde Trumpovi soudci udělali radost a částečně mu odblokovali protimigrační dekret, je to tak v pořadí už druhá dobrá zpráva pro Trumpa a katastrofální skóre jak pro neocony, tak pro globalisty. Trumpova slova o fake news CNN a dalších tak dochází potvrzení přímo od producenta zpravodajství CNN. No není to absurdní? Takové odhalení nelze nijak zpochybnit, jsou to tvrdá slova o praktikách uvnitř stanice, přímo úkolované ředitelem, který je mimochodem žid, ale to nikoho nepřekvapí, protože americká média jsou kompletně v rukách sionistů, pouze jejich jarmulky mají různé barvy.

Není potřeba k videu nahoře nic dalšího dodávat. Video je opatřené českými titulky, zapnete je tlačítkem CC v liště videa. Nezapomeňte video sdílet, rozesílat přátelům, ale i politikům, aby viděli, jak funguje falešné zpravodajství CNN a od koho Česká televize tak ráda odebírá protitrumpovský a protiruský éthos. Všichni se diví, proč v ČR klesá důvěra v mainstream. Zdeněk Bakala a jeho novináři z Respektů a Hospodářských novin pořádají přednášky o propagandě, o hybridních hrozbách, o fake news, ale jediným usvědčeným výrobcem fake news je teď americká CNN. Přesně ta CNN, která je takovým vzorem pro novináře v Evropě. Na CNN můžete vidět, proč mainstream ztrácí podporu, proč lidé vypínají CNN a proč lidé odhlašují v ČR televize. Ve videu najdete odpověď na všechny otázky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Emitor
Návštěvník
Emitor

Suma sumárum…
CNN (Clinton News Network) a ostatní americké fakestream média pumpovaly do veřejnosti po dobu sedmi měsíců od rána do večera vědomě protiruské agitky a riskovaly tak ozbrojený konflikt s Ruskou federací (tzn. WW3) jen z důvodů upadající sledovanosti a nenávisti k D. Trumpovi!!!

Oprávněná reakce? Žádné pokuty, ale rovnou odebrat licence a vysílací práva!!!
…a všem

konzerva
Návštěvník
konzerva
anu
Návštěvník
anu

Panebože John Bonifield,normální teplofil…

konzerva
Návštěvník
konzerva
Jaris
Návštěvník
Jaris

Boobus Americanus is full of bullshit! Not Russia.

kari
Návštěvník
kari

https://cz.sputniknews.com/svet/201706285549531-lode-letadlo-stat-pozice-utok-syrie/
mimo tema. Vojenske lode a letadla zaujaly pozice k utoku na Syrii. Ale tvrdi to CNN, tak to urcite bude falesna zprava ?

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Soudruzi novináři se nádherně odkopávají. Díky tomu, že se fašistoidům s nimi ideově spřaženým dosud nepodařilo zlikvidovat internet, má jejich ostudu na talířku (obrazovce monitoru) kdokoli, kdo je ochoten přijímat fakta.

CNN se to trochu vymklo z ruky už tím, že si lidé natočili, jak jsou před “zpravodajské” kamery režií naháněni “spontánně demonstrující muslimové”.
Protože lidé nejsou blbí a v podobném zpravodajství už dříve tušili podvod a podraz, tak začali s velkou chutí sdílet videa, která celou tuto výrobu trapné a lživé propagandy ozřejmují. Rozjelo se masívní informování o této akci na blogsféře a došlo to dokonce tak daleko, že klip s touto nahranou demonstrací stáhla i některá serióznější mainstreamová média. Prostě internet se zase ukazuje jako “supermédium”, umožňující demaskovat lži a podvody.

Co to říká?

Tento další skandál CNN říká naprosto jasně, že médiím tototo druhu se prostě věřit nedá. Minimálně nikoli, pokud jejich zprávy nejsou pozitivně ověřeny v blogsféře a na sociálních sítích nezávislými a hodnověrnými pozorovateli, analizujícími jednotlivé kamínky, jenž ve výsledku vyobrazují alespoň obrysy celé mozaiky.
Druhou věcí je, že sami tvůrci demage control propagandy s klidnou duší likvidují média, která mají k dispozici. Uvedený jev může mít několik příčin:

– liberálové považují své postavení za natolik jisté, že si nenechávají prostředek na boj ve vzdálenějším časovém horizontu
– liberálové jsou zoufalí a obětují tato média v zoufalém pokusu o záchranu situace
– liberálové naprosto nechápou civilizovanou společnost a úlohu médií v ní, a tak si bezstarostně likvidují seriózní informační prostředky (jichž se zmocnili), aniž by si byli vědomi toho, co to bude pro ně a jejich boj znamenat v delším časovém horizintu.

Abych to rozhodl, domnívám se, že současní liberálové tvoří natolik nehomogenní skupinu, že mohou platit všechny tři uvedené úrovně (a klidně i některé další). Pochopitelně, ta nehomogenita se týká výlučně konkrétních taktických a strategických postupů, nikoli představ o cílovém stavu.

Pro nás ovšem je důležitý fakt, že cokoli je v blábolomédiích hlásáno, je nejspíš dáno jejich spoluprací s Janusově vyhlížejícimi sionistickými “elitami” a je třeba na tyto sdělovací prostředky hledět tak, jak moje generace hleděla na Rudé Právo a podobné hlasatele komunistických blábolů a generace mých rodičů na propagandu řízenou Josephem Goebbelsem.

Je v tom nenávist? Ale kde pak, pouze se vymezuji proti “zlu” a tím jsou bankéři a korporace v dnešním světě, prostě ta sebestředná elita, která je z části židovského původu a staví své úspěchy na financích, jež jsou stejně už z podstaty ďábelským nástrojem, jak býti mocným a vládnout tak celému světu, diktovat podmínky a dogma všem lidem na planetě.

Jak bolševika, tak jako chazara nepřesvědčíš, že “mít se dobře”, je lepší pro všechny, než jenom pro sebe.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

bolševici nejsou chazarští židobolševici, to jsou zcela různé pojmy

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Ze je CNN proflaknuta vim uz cca od r. 1993, kdy jsme se delili se Slovenskem. Nekdy v r. 1994 jsem sedel v jedne amsterdamske hospode kde bezela CNN a ta uvedla porad o “rasove nenavisti v Evrope”. Prvni prispevek byl z prave “vznikle” Ceske Republiky. Jak si nekteri vzpomenou, pro obcany Slovenska, kteri si prali zit v CR tehdy stacilo si dat potvrdit v obcance, ze si preji trvaly pobyt v CR a tim padem meli pravo hledat si zamestnani, etc. CNN vytahlo pripad jakesi cikanky ktera si ono potvrzeni neporidila, nacez ji v CR nechtel nikdo zamestnat z duvodu mozneho postihu. A prezentovali to jako “odmitani ceske strany dotycnou zamestnat z duvodu barvy pleti”.
Ovsem opomneli, ze pod jejich dabingem je stale slyset slovenstina a Carlos to jako na potvoru “prohlidne”. Co byl ale pro mne opravdu sok, ze tuto epizodu dali do stejneho bloku s dalsim prispevkem z Rakouska, kde popisovali pripad umele zalozeneho pozaru rodinneho domu v podhuri Alp, ktery mela na svedomi skupina mistnich ultra-nacku a kde uhorela cela cikanska rodina. Takze i za takovouto “prezentaci” CR v zahranici jim lizeme koule. A jestli si muj prispevek cte zase nejaka adeptka zurnalistiky, ktera se rozhodne psat diplomovou praci na tema “proruske servery”, tak ji timto vkazuji aby se poradne zamyslela – sama nad sebou!

trigger
Návštěvník
trigger

https://video.aktualne.cz/dvtv/pehe-cesko-ignoruje-uprchlicke-kvoty-vic-takovych-zemi-a-eu/r~f35ada6e5b2911e793850025900fea04/

netřeba slov.. minule ta zelená guma a teď tohle.. 🙂 už se nemůžu dočkat dalšího “apelu” 😀

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

micanute, už si konečně v nastavení psaní vypni ten přiblblej prznič textu. To využijí jen ti největší dementi se zásobou 1000 slov.