VIDEO: Skandál v SPD pouhé 2 dny před volbami, kandidát do EU...

VIDEO: Skandál v SPD pouhé 2 dny před volbami, kandidát do EU Robert Vašíček se na uniklém videu modlí v mešitě na Gibraltaru, předčítá z koránu a omlouvá Islámský stát a Taliban, všechno to jsou prý lži a pomluvy, které jsou o nich šířeny! Redakce Aeronetu měla pravdu, když před Robertem Vašíčkem varovala jako kádrem George Sorose! Jak zareaguje vedení SPD v této kritické situaci, když jejich “vlastenecký” kandidát do Evropského parlamentu omlouvá Islámský stát a Taliban?

VIDEO: Skandál v SPD pouhé 2 dny před volbami, kandidát do EU Robert Vašíček se na uniklém videu modlí v mešitě na Gibraltaru, předčítá z koránu a omlouvá Islámský stát a Taliban, všechno to jsou prý lži a pomluvy, které jsou o nich šířeny! Redakce Aeronetu měla pravdu, když před Robertem Vašíčkem varovala jako kádrem George Sorose! Jak zareaguje vedení SPD v této kritické situaci, když jejich “vlastenecký” kandidát do Evropského parlamentu omlouvá Islámský stát a Taliban?

Hnutí SPD Tomia Okamury má vážný problém, který je potřeba urychleně řešit a vyvodit z něho důsledky. Redakce Aeronetu dostala do naší redakční pošty během noci výbušné video, které podle našich informací pochází z uzavřeného soukromého FB profilu kandidáta SPD do EU parlamentu Roberta Vašíčka, který kandiduje na kandidátce jako č. 7 a v současné době zastává pozici místopředsedy pražské organizace SPD. Video zachycuje Roberta Vašíčka na dvou různých místech, video se skládá ze dvou video záznamů a oba dva jsou naprosto šokující. A to nejen vzhledem k tomu, co je na videu vidět, ale i to, co Robert Vašíček na videu říká. Po zhlédnutí videa jsme zůstali v redakci jako opaření, protože toto video je důkazem té nejbrutálnější infiltrace SPD, před kterou redakce Aeronetu už několik měsíců varuje.

Restaurace s kebabem.

První část videa se odehrává s největší pravděpodobností ve španělském městě Vélez-Málaga v kebab restauraci Turka Kebab House, který má vlastní prezentaci na Foursquare [1]. Robert Vašíček si nejprve chválí dobrý a chutný kebab, což by nebylo nic zajímavého, jenže hned poté začíná kandidát SPD do Evropského parlamentu, který se definuje jako vlastenec, vést velice podivné řeči. Nejprve se přiznává, že má rád muslimy, že jsou to čestní lidé. Pravému vlastenci v té chvíli lehce zatrne, ale to není všechno, Robert Vašíček pokračuje.  To všechno, co se odehrává okolo Islámského státu a Talibanu, myšleno asi v médiích a zpravodajství, je prý vymyšlené, je to prý totální lež a vůbec to neodpovídá realitě!

Kandidát SPD do EU parlamentu omlouvá nad kebabem Islámský stát a Taliban

Přiznám se, že tento úsek videa jsem si musel přehrát několikrát po sobě, abych se přesvědčil, že slyším dobře. Kandidát SPD do EU parlamentu totiž právě omlouvá Islámský stát a Taliban způsobem, jako kdyby byl dobrý znalec a osobně znal Islámský stát a Taliban zevnitř. Robert Vašíček svoji úvahu ukončuje názorem, že někdo s námi hraje špinavou hru ohledně mediálního narativu o Islámském státu a Talibanu. Video by klidně v tomto úseku mohlo skončit, abychom si o Robertu Vašíčkovi, bývalém politikovi ČSSD a později TOP 09, udělali jasnou představu, že své vlastenectví pouze předstírá jako pokrytec a ve skutečnosti nejen obdivuje Islám, ale dokonce omlouvá islamistické teroristické organizace ISIL a Taliban, Jenže, video pokračuje, bohužel.

Ve druhé polovině videa se Robert Vašíček nachází v mešitě King Fahd bin Abdulaziz al-Saud Mosque [2] v evropské části Gibraltaru pod britskou samosprávou. Saláfistickou mešitu financoval a nechal v letech 1995 až 1997 postavit bývalý saúdskoarabský král Fahd na základě dohody s britskou vládou pod vedením Johna Majora, která udělila souhlas k výstavbě mešity na britském Gibraltaru. Mešita je známa i pod wahábistickým označením Ibrahim-al-Ibrahim, v překladu “Mešita Abraháma z rodu Abrahámů”. Robert Vašíček přímo ve videu mluví o tom, že mešitu nechal postavit saúdský král, takže je naprosto nepochybné, že se jedná o tuto konkrétní mešitu na Gibraltaru.

Robert Vašíček s koránem v ruce na kolenou v saúdskoarabské saláfistické mešitě na Gibraltaru

Jenže, Robert Vašíček jede bomby a vzápětí dodává, že motivy na zdech připomínají katolický kostel. Muslimové sice uznávají některé starozákonní proroky, mez nimi právě Abraháma, ale neuctívají je, pouze uznávají jako ty, kteří měli kontakty s Bohem. A to není všechno, protože vzápětí Robert Vašíček uvádí, že kořeny islámu, křesťanství a judaismu jsou totožné. A můžeme islám prý ztotožnit se staroegyptským náboženstvím, což bylo ovšem polyteistické náboženství s mnoha Bohy a božstvy, což je v rozporu s monoteistickými náboženstvími typu islámu, křesťanství nebo judaismu. Za tuto blasfemii by mu Islámský stát asi srazil hlavu.

Robert Vašíček a jeho plakát.

Toto přesvědčení o společných kořenech prohlašuje hnutí New Age, což je nové globalistické náboženství, které tvrdí, že všechna náboženství mají kolektivní základ, takže i v globalizovaném světě je potřeba najít tzv. kolektivní náboženství, které by sloučilo všechny barvy náboženské duhy dohromady. Není mi jasné, jestli k této myšlence New Age se pan Vašíček dopracoval sám, anebo je to součást jeho studií, které absolvoval v Open Society Fund Praha, článek o tom je zde. Katolická církev vznikla jako mocenský teokratický nástroj řízení a nemá s náboženstvím nic společného. Stejným nástrojem řízení byla Osmanská říše v případě muslimů. Jedinou výjimkou jsou židé, kteří svoji říši dosud neuskutečnili a stále na projektu pracují, ovšem ten má překonat všechny říše, které kdy existovaly. Plán na světovou vládu nad celým světem je projekt daleko převyšující všechny říše, které svět poznal.

Jdeme si číst z koránu, přátelé!

Závěr videa opravdu nepotřebuje komentáře. Vlastenec a kandidát SPD do EU Robert Vašíček klečí v mešitě u modlitebního stolečku, na něm leží korán a Robert Vašíček divákům oznamuje, že si jdeme číst. Na závěr videa se Robert Vašíček loučí se slovy “Inšallah Allahu Akbar”, i když si krátce předtím spletl korán s biblí, ale to je u vyznavačů New Age celkem normální, protože kniha je pouze prostředek k jednomu stejnému cíli, ke schopnosti komunikace s Bohem. Opravdu nevíme, kde Robert Vašíček přišel k těmto pohledům a názorům na světová náboženství, nicméně všechno, co ve velmi krátkém videu říká a popisuje, odpovídá náboženství New Age, což je globalistické náboženství nového věku, jehož cílem je sloučení všech náboženství dohromady, s výjimkou židů, kteří z tohoto procesu budou vynecháni, protože se mají stát řídící elitou nad zdegenerovanými a smíšenými etniky celého smíšeného světa.

Robert Vašíček listuje v koránu.

Video je skandální v tom, že odhaluje procesy, o kterých se v SPD dosud jenom spekulovalo. Informace Aeronetu o infiltraci SPD globalisty mohly být někým brány jako neprůkazné, ale toto video vydá za tisíc slov a nejenom, co na videu vidíme, nám otevře oči. Výroky Roberta Vašíčka o Islámském státu a Talibanu jsou však velmi znepokojující i z bezpečnostního hlediska pro Českou republiku. Došlo snad ke konverzi Roberta Vašíčka k Islámu? Pronesl snad 3x za sebou Šahádu a konvertoval k islámu? Všimněte si, že mešita je úplně prázdná a Robert Vašíček nejen klečí před otevřeným koránem, ale dokonce říká, že si budeme číst. Může jít samozřejmě jen o frajeřinu, i když velmi blbou, ale pokud Robert Vašíček vede divné řeči o ISILu a Talibanu, měli bychom teoreticky počítat i s tím, že umí i arabsky, a že mohl konvertovat k islámu.

Všechno to jsou lži, co se říká o Islámském státu a Talibanu, tvrdí místopředseda pražské SPD

Z bezpečnostního hlediska je to velmi problematické, protože přijet na Gibraltar a jít do saláfistické mešity si sednout ke koránu a číst z něj, je opravdu daleko a daleko za hranicí běžné turistické zvědavosti. Minimálně turista nebude v restauraci nad kebabem omlouvat Islámský stát a Taliban slovy o tom, že všechno to, co se o nich v médiích říká, je prý lež. Ano, Islámský stát a Taliban financují USA skrze CIA a černé operace s cílem rozvracení Blízkého východu a Afghánistánu, ale to není to, co měl Robert Vašíček na mysli.

Korán před Robertem Vašíčkem.

On měl na mysli to, že islamisté jsou slušní lidé a to, co se říká o Islámském státu, jak uřezává hlavy, to prý jsou všechno lži. Hnutí SPD si tak na kandidátku dosadilo obdivovatele islámu, který omlouvá ISIL a Taliban. SPD snese fšecko? A jak se na to dívají voliči SPD, že pan Vašíček je dokonce místopředsedou pražské SPD? Jaké světlo to potom vrhá na SPD a její poctivost k voličům? Vždyť je to pokrytectví a provokace vlastencům a všem odpůrcům migrace a islámu!

Ano, můžete začít křičet, že je to kampaň, je to kampaň! Jenže, tuto kampaň si platí samotná SPD, na kterou se provalují informace, že v privátních diskusích vedení pražské SPD pomlouvá lídra kandidátky do EU a předseda pražské organizace Vítězslav Novák se bije do prsou v diskusi, že on bude volit Roberta Vašíčka a nikoliv Ivana Davida [2].

A teď o den později najednou vidíte, kdo je Robert Vašíček a jaký je to kádr globalistů. Nestydí se, jde do té mešity, klekne si tam, i ten korán si přečte, pár vlídných slov o Islámském státu a Talibanu prohodí, dobrý kebab pochválí, no to je přece ideální kandidát pro vlasteneckou stranu, která rozesílá po České republice celkem 3 miliony výtisků volebních novin “Na vlastní oči”, kde Tomio Okamura varuje před nelegální a veskrze muslimskou migrací, ne?

Však nelegální migrace je špatná, ano a ta legální? Ta muslimská, vízová, pobytová? Ta co? Ta je jaká? Špatná? Dobrá? Teď už víme, že místopředseda pražské SPD je obdivovatel islámu a jako kandidát do EU má předpoklady. Otázkou je, jestli voliči SPD budou toto tolerovat i nadále. Pracanty a vlastence SPD rozpouští v regionech a vyhazuje je, aby na kandidátky potom mohla dosadit bývalé členy ČSSD a TOP 09, kteří se nechali okouzlit islámem. Tak určitě, SPD snese fšecko.

Dejte SPD ještě poslední šanci, kroužkujte pana generála

Redakce Aeronetu chce závěrem tohoto článku nabídnout voličům SPD jeden z posledních pokusů, jak zachránit zbytek toho, co z SPD zůstalo. Běžte v sobotu (ne v pátek, kvůli falšování volebních uren v noci) k volbám a kroužkujte na kandidátce SPD pana generála Hynka Blaška, kterého jsme identifikovali jako vlastenecky nejbližšího kádra myšlence vystoupení z EU a z NATO, i když současné vedení SPD ani jednomu není nakloněno v této době. Pokud se pan generál do EU parlamentu dostane, bude moci alespoň propagovat a prosazovat koncepty a myšlenky na vystoupení z NATO, pokud tedy v budoucnu nezradí a nezmění své pohledy, které v poslední době k NATO prezentoval.

GenMjr. Hynek Blaško

Je to maximum toho, co můžete udělat sami pro sebe a máte stále pocit, že chcete SPD volit, i když vás to bolí. Ptáte se nás do redakce, zda volit SPD nebo někoho jiného. Naše redakce není politickým orgánem žádné strany a nebudeme nikomu doporučovat žádnou konkrétní partaj, ale pokud volíte jmenovitě SPD a chcete zachránit to málo, co se v této infiltrované straně zachránit dá, radu vám dát můžeme, volte prosím pana generála. Doufáme, že si udrží svoji integritu a bude propagovat a medializovat v EU myšlenku na vystoupení národních států z NATO a normalizaci obchodních a diplomatických vztahů EU s Ruskou federací.

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 34% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Anan
Návštěvník
Anan

Odpovídá to pravidlům Stupně řízení odporu: Stupně řízení odporu ve společnosti (Odporový gradient)
•Ignorace
•První stupeň odporu proti vlivu opozičního názoru. Média, televize, noviny, tisk, rozhlas a další, ti všichni
nejprve ignorují opoziční názor, který je mediálně na svém počátku. Když někdo řekne, že migrace Arabů do
země je špatná, média to ignorují, je to názor, který není moc slyšet. Média o odporu vědí, ale zatím jim stačí
proti němu bojovat tak, že o názoru neinformují a ignorují ho.
•Bagatelizace/Marginalizace
•Druhý stupeň odporu. Média již o opozičním proudu musí informovat, protože probublává na veřejnost. Nemá
však nijak velkou razanci a média tak opoziční teze bagatelizují, odsunují na okraj zájmu společnosti,
marginalizují tezi. Nejčastěji se používá výraz, že jde o “okrajový názor ve společnosti”, nebo že tento názor je
ojedinělý. Pokud se objeví server, médium, opoziční hnutí, tak se zdůrazní, že má málo členů, sympatizantů,
čtenářů, diváků a tudíž není potřeba se tezemi tohoto opozičního bloku zabývat.
•Diskreditace
•Třetí stupeň odporového gradientu a tady již začíná jít do tuhého. Opoziční teze je již velmi silná, procento
veřejnosti, které tezi nebo skupinu tezí považuje za správnou a ztotožňuje se s ní, je už vyšší a názor se
dostává do mainstreamu, teze ovlivňuje i názory lidí na mainstreamu, především těch, kteří mají otevřené
myšlení. V této chvíli nastupuje diskreditace média, vyrábí se na zakázku kauzy, které mají dokázat
nedůvěryhodnost opoziční teze nebo média. Je vyvinuta snaha o vykreslení opoziční teze tak, aby byla
považována za zmatenou, nereálnou, fantaskní, epizodickou, konspirační nebo propagandistickou.
•Dehonestace
•Čtvrtý stupeň řízení odporu. Tady už jdou všechny ohledy pryč. Veřejnost nevěří diskreditační kampani
namířené proti tezi nebo hnutí, takže přichází na řadu dehonestace lidí, kteří za hnutím nebo tezí stojí. Pokud
jde o odpor proti migraci, média vytáhnou dehonestaci na šéfa strany, aby byl vykreslen jako zločinec,
kriminálník, podvodník, pedofil, rasista, xenofob. Cokoliv, co pomůže zmenšit a snížit podporu veřejnosti a
důvěryhodnost dané straně, hnutí, tezi, projektu, serveru nebo listu.
•Kriminalizace
•Pátý stupeň odporového gradientu. Zde už končí vliv mainstreamu, ten je nucen se obrátit na režim a
spolupracuje přímo s ním na kriminalizaci osob, které stojí za opozičním hnutím, za opoziční tezí nebo hnutím.
Hledají se prostředky, jak doslova klíčovou osobu, která prosazuje opoziční tezi, dostat do tepláků, tzn. do
kriminálu. Pokud se systém řízení odporu dostane až sem na pátý stupeň, je to pro režim velmi zlé. Znamená
to, že opoziční teze má ve společnosti tak obrovskou podporu, že už nelze konat jinak, než kriminalizací osoby,
která tezi zastupuje nebo ztělesňuje. Kauza Marine Le Pen je pěkným příkladem, kdy jí chtějí zavřít za pár fotek
na Twitteru.
•Likvidace
•Šestý a finální stupeň řízení odporu. Všechny prostředky na potlačení opozičního názoru selhaly, je potřeba
fyzicky odstranit klíčové osoby nebo subjekty, které za opoziční tezí stojí. Dělí se celkem na 3 procesy likvidace.
•Ekonomická (hmotná) likvidace
•Přistupuje se obvykle nejprve k likvidaci ekonomické. Uvalení zničující exekuce majetku, zablokování
účtů subjektu nebo vypovězení smluv o účtech ze strany banky, vypovězení služeb, nájmu, zrušení
domény serveru, zabavení serveru nebo movitého vybavení subjektu, počítačů, nábytku, materiálů,
propagačních předmětů, přístupu k webovým službám atd. Subjektu je zabráněno na fyzické úrovni,
aby mohl svými opozičními tezemi působit na veřejnost.
•Institucionální likvidace
•Jinými slovy jde o soudní likvidaci. Zákaz činnosti subjektu, rozpuštění strany na základě rozsudku,
rozpuštění spolku, obstrukce ze strany úřadů, které úmyslně nepovolují demonstrace s výmluvou, že
prostranství je již zamluveno jiným subjektem atd. Systém likviduje subjekt na institucionální úrovni.
•Fyzická likvidace
•Pokud výše uvedené nestačí, následuje likvidace fyzická, a to nejprve v rodině, obvykle manžel nebo
manželka opozičního leadera přijde “k nehodě” a zemře. Osoba tím dostane “brutální vzkaz” a je jí tím
naznačeno, že příště bude na řadě ona. Úmrtí partnera obvykle psychicky člověkem otřese a je naděje
ze strany režimu, že se osoba zhroutí, nebo alespoň se přestane politicky angažovat, že se stáhne.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Kolika stupni, z výše uvedenými, si již prošel Adam Benjamin Batroš?

Anan
Návštěvník
Anan

On to dělal schválně, aby SPD potopil. Když je islámský stát podle něj výmysl tak i jeho rozplývání se v nějaké stodole nad krásou je fake news. A dělá, že umí číst arabštinu.

Lukumo
Návštěvník
Lukumo

Japoncovo multikulturní hnutí jménem SPD

sestka
Návštěvník
sestka

Nesahej mi na Pitomio a ten novy muslim by mel mit v kapse aspon fousy na prsa aby vypadal jako chlap

Zrzek
Návštěvník
Zrzek

No ….. 🙂

Krok 1 – Předem připravíme kompromateriál jako to video s panem Vašíčkem. Celkem okaté ni ? 😉
Krok 2 – Dostaneme pana Vašíčka coby konfidenta do cílové strany (SPD), kterou je potřeba kompormitovat
Krok 3 – V kritický okamžik (např. volby) zveřejníme připravené video a skrze něj a osobu konfidenta kompromitujeme cílové uskupení

Upřesnění: Samozřejmě nestačí takto kompromitovat stranu jedním konfidentem. Obvykle jich je potřeba více.

Poznámka na závěr: Jen si nejsem jistý jakou roli v tom má Aeronet 🙂

morho
Návštěvník
morho

Přesně!

Ostravák
Návštěvník
Ostravák

Zajímavé. A kdo podepsal kandidátku? Kdo neposlouchal varování z MSK i o Vašíčkovi a raději zrušil dva kraje 3. měsíce před volbami? Kdo nedal jako 1 Blaška a jako 2 Kobzu? Odpovím Vám, Tomio Okamura.

Anan
Návštěvník
Anan

Aeronet o tom co píšeš informuje.

Cowley
Návštěvník
Cowley

@Zrzek Vy jste velice pravděpodobmě člen SPD nebo minimálně “čekatel”, pro mi Váš komentář nepřipadá vůbec zvláštní nebo přehnaný. Vy pouze plníte své “povinnosti”. Nemám Vám to zazlé, je mi Vás spíše líto. Před hodinou jsem se vrátil z voleb, kde jsem volil SPD a podpořil pana Davida a hlavně pana generála Blažka, kterého si velice vážím! Ale věřte mi, že jsem ten hlasovací lístek SPD do urny házel opravdu nerad. Ale rozhodl jsem se SPD dát poslední šanci.

Vedení SPD mě za poslední dva roky strašně zklamalo. Ale velice si vážím těch obyčejných, poctivých SDĎáků, těch úplně dole, kteří prapůvodní idee SPD opravdu věří a dělají pro to všechno možné a ze srdce. Také jsem býval kdysi tak nadšený ale postupem času jsem zjistil, že to rozhodně není tak skvělé, jak jsem si myslel.

Uvidíme v neděli ve 23.00hod ale já jsem skeptický. Není mi to nikterak milé ale bohužel to tak cítím. Ale budu velice rád, pokud se mýlím!!!

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Zpráva co potěší hodně lidí ! Hoří lesy a pláně po celé Izraeli hodně lidí se musí vystěhovat a opustit své domy ! Že by ostatní lidstvo bůh konečně slyšel ???

CML
Návštěvník
CML

Jak může mít někdo radost když hoří lesy , pláně a příroda? Leda tak pyroman.

r.m.
Návštěvník
r.m.

V Vašíček plácá naprostý hovadiny. V kavárnách odposlechnutý moudra. Jak ho označit dostatečně srozumitelně všem? Je to Pražák, to je celé )))

tom
Návštěvník
tom

a ty buran

alzax
Návštěvník
alzax

jediní volitelní jsou komunisté

Dáša
Návštěvník
Dáša

Asi budu volit 40. Říká se: to nejlepší na konec. A je tam Volný, kterého Okamura vyhodil. To, že pak spáchal další hrůzy (nasazení toho latentního mohamedána), nesvědčí o tom, že by to dělal nevědomky.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

z jinýho soudku:
to je neuvěŕitelný jak se zde začalo mínusovat, to je jak když sem pustí stádo deviantů..

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vsimnete si jedné veci. Jakmile se nekdo otre o Okamuru nebo SPD, vsichni ti tzv. minusové z kapalovy vysilacky se aktivizuji. Ty minusy jsou jejich prirozena reakce …a na vic nemaji 😉

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

pražská vlaštovka
Hahahaha děkuji za pobavení, elfové = stádo deviantů :-)))
Myslím si totiž o nich to samé, pánč ty minusáři sem začali chodit od jisté doby.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Ano, dobrý článek. V okruhu rodiny a přátel hlasy rozdělíme mezi DSSS a SPD. SPD má asi větší šanci se do EP dostat a předvést co umí. S jedničkou na kandidátce s p. Davidem toho ale moc nepředvede. Divím se Okamurovi, že tam takového člověka vůbec dal. Samozřejmě i já všem kdo SPD budou volit doporučuji kroužkovat pana generála. To je doufám jediný ryzí člověk na té kandidátce.

Zrzek
Návštěvník
Zrzek

JJ .. to se bude někomu hodit. Rozdrobení hlasů = ZERO hlasů 😀