VIDEO: Skandál SARS-Cov-2 vede k americké armádě a k vojenskému výzkumu biologických...

VIDEO: Skandál SARS-Cov-2 vede k americké armádě a k vojenskému výzkumu biologických zbraní, odhalily nové dokumenty! Smyčka okolo Dr. Anthony Fauciho se utahuje, podle všeho věděl o vojenském výzkumu koronavirů v Číně za americké peníze! Americká neziskovka tunelovala sankcionované granty z rozpočtu americké obrany od DARPA, NIAID a USAID a předávala je čínské laboratoři ve Wuhanu na výzkum polidštěných koronavirů, aby se zjistilo, jaká bude jejich lethalita a bojový účinek! Šéf neziskovky EcoHealth Alliance již v roce 2017 na konferenci vyprávěl, jak Američané v Číně v jedné jeskyni objevili nové koronaviry, a že z toho může být nová pandemie!

VIDEO: Skandál SARS-Cov-2 vede k americké armádě a k vojenskému výzkumu biologických zbraní, odhalily nové dokumenty! Smyčka okolo Dr. Anthony Fauciho se utahuje, podle všeho věděl o vojenském výzkumu koronavirů v Číně za americké peníze! Americká neziskovka tunelovala sankcionované granty z rozpočtu americké obrany od DARPA, NIAID a USAID a předávala je čínské laboratoři ve Wuhanu na výzkum polidštěných koronavirů, aby se zjistilo, jaká bude jejich lethalita a bojový účinek! Šéf neziskovky EcoHealth Alliance již v roce 2017 na konferenci vyprávěl, jak Američané v Číně v jedné jeskyni objevili nové koronaviry, a že z toho může být nová pandemie!

Evropská mainstreamová média po několika týdnech konečně zaregistrovala skandál, který se začíná rozvíjet v USA a potvrzuje opět další články Aeronetu. Za vznikem koronavirové pandemie stojí doopravdy Američané a jejich peníze a granty, které byly načerno a nelegálně přesměrované z USA do čínského Wuhanu a do čínských laboratoří pod kontrolou Komunistické strany Číny, jak už jsme před mnoha měsíci informovali na našem serveru.

Dokazují to nově odtajněné dokumenty o grantech [1], které na výzkum koronavirů poskytla americká armáda skrze své rozpočtové divize a složky, především skrze agenturu pro vojenský výzkum DARPA.  A právě jeden z grantů v úhrnu za 14 milionů dolarů DARPA neziskovce EcoHealth Alliance neschválila, protože jej považovala za příliš amatérsky zabezpečený, kde by hrozilo riziko úniku. Šéf neziskovky Peter Daszak o objevu nových koronavirů v Číně a o jejich výzkumu mluvil již na konferenci CUGH 2017, viz. video níže, které jsem opatřil českými titulky.

V dokumentu se uvádí, že EcoHealth Alliance chtěla v Číně provést pokus na úrovni genového inženýrství a vpravit do nově objevených koronavirů lidské sekvence, aby se ukázalo, jak se budou viry chovat v případě transmutace a přenosu ze zvířat na člověka, jaká bude lethalita, tedy úmrtnost, kolik lidí zemře na 1 000 obyvatel, na 10 000 a na 100 000 obyvatel. Výzkum se měl týkat výzkumu tzv. zesílení funkce viru (gain-of-function), který je od roku 2015 na území USA zakázaný jako výzkum za hranou mezinárodních smluv o zákazu vývoje biologických zbraní. Čína není signatářem těchto dohod, takže na jejím území je možné provádět výzkum výroby modifikovaných virů za účelem výzkumu bojových účinků virů, jedná-li se o vývoj určený čistě za účelem ochrany obyvatelstva.

Američané prováděli v Číně za pomoci soudruhů z Wuhanu výzkum koronavirů, který balancoval na hraně vývoje biologických zbraní, odhalují nové dokumenty

Čínští vědci chtěli geneticky upravit koronaviry, které by byly infekčnější pro člověka, a poté provést pokusy na živých netopýrech asi 18 měsíců předtím, než se objevily první případy COVID-19. – Agentura ministerstva obrany USA však návrh na financování zamítla, jak vyplývá z uniklých dokumentů. Podle návrhu z roku 2018 předloženého agentuře DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) plánovali vědci z Wuhan Institute of Virology geneticky vylepšit vzdušné koronaviry a vypustit aerosoly obsahující “nové chimérické proteinové hroty” mezi jeskynní netopýry v čínském Yunnanu.

Plánovali také pozměnit koronaviry tak, aby snadněji infikovaly člověka, a to zavedením “štěpných míst specifických pro člověka” do netopýřích koronavirů. Účelem výzkumu bylo podle návrhu vyhodnotit riziko koronavirů, pracovat na způsobech prevence ohnisek nákazy a dokonce očkovat netopýry proti viru. Předkladatelem návrhu byla newyorská nezisková organizace EcoHealth Alliance, v jejímž čele stojí britský vědec Peter Daszak, a která již dříve poskytla federální prostředky laboratoři ve Wuhanu na výzkum netopýřího koronaviru. Grant ve výši 14 milionů dolarů však agentura DARPA nakonec zamítla kvůli obavám, že by mohl vést k výzkumu, který by mohl zvýšit přenosnost a patogenitu viru.

Peter Daszak a Anthony Fauci

Podrobnosti o uniklém návrhu zveřejnila [2] skupina mezinárodních vědců Drastic Research, která zkoumá původ pandemie. Společnost Drastic uvedla, že jí dokumenty poskytl informátor, a bývalý člen Trumpovy administrativy potvrdil [3] pravost návrhu deníku Telegraph. Skupina vyjádřila obavy, zda výzkum – zejména úprava viru tak, aby byl pro člověka nakažlivější – přesto nepokračoval, a to vzhledem k teorii, že se COVID-19 rozšířil z laboratoře ve Wuhanu.

Vzhledem k tomu, že v tomto návrhu nacházíme diskusi o plánovaném zavedení štěpných míst specifických pro člověka, je oprávněné, aby širší vědecká komunita přezkoumala věrohodnost umělého vložení,” uvedl Drastic. “Je zřejmé, že navrhovaný projekt vedený Peterem Daszakem mohl ohrozit místní komunity,” uvedla DARPA v zamítnutí návrhu. Přichází týden poté, co skupina zákonodárců GOP vyzvala [4] předsedkyni Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiovou, aby předvolala doktora Anthonyho Fauciho ohledně původu COVID-19.

Anthony Fauci v centru největšího spiknutí americké CIA a čínského vedení Komunistické strany Číny

V dopise zaslaném Pelosiové 14. září uvedli [5], že se neúspěšně pokoušeli získat od několika úředníků informace o financování Národního institutu pro alergie a infekční choroby (NIAID), které podle nich mohlo být použito pro výzkum s cílem posílit funkce viru. Fauci je ředitelem NIAID. Skupina argumentovala tím, že tyto informace jsou zásadní pro zajištění dohledu a získání informací pro prevenci budoucích pandemií, a poznamenala, že zpráva zpravodajské komunity o původu smrtícího viru je neprůkazná.

Fauci byl již dříve obviněn [6] kritiky ze lži poté, co se objevily samostatné dokumenty, které byly v rozporu s jeho tvrzením, že Národní zdravotní ústavy nefinancovaly výzkum zesílení funkcí virů ve stejné laboratoři ve Wuhanu. NIAID je součástí NIH. Dokumenty [7], které získal Intercept, podrobně popisují další granty poskytnuté EcoHealth Alliance.

Program DEFUSE v rámci DARPA na výzkum koronavirů v netopýrech, který neziskovka EcoHealth Alliance nabízela americké armádě

Fauci opakovaně trval na tom, že financování laboratoře ve Wuhanu ze strany NIH nepředstavuje výzkum s cílem zesílit funkce u virů. Návrh grantu obsažený v dokumentech se týkal projektu s názvem “Porozumění riziku výskytu koronavirů u netopýrů“, který zahrnoval screening tisíců vzorků netopýrů a také lidí, kteří pracovali s živými zvířaty, na nové koronaviry, uvedl výstup. Grant ve výši 3,1 milionu dolarů byl udělen na pětileté období mezi lety 2014 a 2019. Poté, co bylo financování v roce 2019 obnoveno, jej Trumpova administrativa v dubnu 2020 pozastavila. Grant směřoval 599 000 dolarů do Wuhanského virologického institutu na výzkum netopýřích koronavirů.

Fauci jako šéf národního zdravotního institutu podepsal žádosti o granty, kde se navrhuje genová mainpulace, účinky na člověka a de facto weaponizace netopýřích virů

Mocní lidé zkrátka vynakládají velké úsilí na ochranu pověsti doktora Anthonyho Fauciho, přestože přibývá důkazů o jeho roli při financování nebezpečného výzkumu netopýřích koronavirů v čínské laboratoři, která je považována [8] za nejpravděpodobnější zdroj pandemie. Je zřejmé, že Fauci, hlavní lékařský poradce Bílého domu, uvedl Kongres v omyl, když popřel, že by z amerických peněz byl placen výzkum “posílení funkce” v laboratoři ve Wuhanu. Z grantových dokumentů [9], které zveřejnil server The Intercept, vyplývá, že organizace, kterou Fauci vede, Národní institut pro alergie a infekční nemoci (NIAID), financovala ve Wuhanu výzkum řady nově a nedávno objevených netopýřích koronavirů.

Propojení na laboratoře ve Wuhanu začínají Faucimu přerůstat přes hlavu

Cíl výzkumu je popsán v jednom 600-stránkovém návrhu grantu [10] s názvem “Porozumění riziku vzniku netopýřích koronavirů“, který Fauci podepsal: vnutit koronavirům mutace, aby se zjistilo, zda nakazí myši s “humanizovanými” plícemi. Desítky takových federálních grantů v celkové hodnotě více než 50 milionů dolarů byly od roku 2008 poskytnuty organizaci EcoHealth Alliance, newyorské “charitativní organizaci” pro divokou přírodu, kterou založil neznámý americký vědec britského původu Peter Daszak.

Spolupráce americké státní moci s Čínou za vlády Baracka Obamy vedla až ke společnému vývoji a úpravám virů s cílem otestování na člověku

Část těchto peněz pak převedl vedoucí výzkumu ve Wuhanu, takzvané “batlady” Shi Zhengli, s níž spolupracoval od roku 2005. V návrhu grantu, na který EcoHealth Alliance v letech 2014 až 2019 získala 3,1 milionu dolarů, Daszak napsal, že vědci z Wuhanu budou provádět “experimenty s virovou infekcí na buněčných kulturách a humanizovaných myších” a hledat přenos” z netopýrů na lidi.

Uděláme to tak, že budeme sekvenovat geny hrotových proteinů ze všech našich netopýřích koronavirů, budeme vytvářet mutanty. A budeme také indukovat mutace v tzv. S proteinech.” Upravování viru v laboratoři tak, aby byl infekčnější pro člověka, je samotnou definicí výzkumu “gain-of-function“, jak uvádí americké ministerstvo zdravotnictví a lidských služeb: “Výzkum, který zlepšuje schopnost patogenu způsobovat onemocnění.

Shi Zhengli, vedoucí výzkumu v čínském Wuhanu, přezdívaná “netopýří dáma”

Fauci v květnu a znovu v červenci před Kongresem zdůraznil, že Národní ústav zdraví (NIH) tento druh výzkumu nikdy nefinancoval. Bez ohledu na to, jak Fauci osobně definuje pojem “posílení funkce“, je však výsledkem, že frankensteinovský výzkum prováděný ve Wuhanu za americké peníze byl označen za nejpravděpodobnější zdroj viru, který zabil miliony lidí.

Fauci mohl Kongresu vysvětlit, jak to učinil v roce 2011 v článku pro Washington Post, že “vytvoření nebezpečného viru v laboratoři je riziko, které stojí za to podstoupit“. To byl postoj vědeckého establishmentu až do roku 2015, kdy Obamova administrativa pod tlakem vědců obávajících se laboratorního úniku smrtícího viru pozastavila výzkum tzv. virů s posílením funkce ve Spojených státech.

Napojení Fauciho na Daszaka se táhne všemi dokumenty a granty armády i USAID

Fauci mohl vysvětlit, že zadání tohoto nebezpečného výzkumu čínské laboratoři nebylo plíživým obejitím zákazu výzkumu na americké půdě zadními čínskými vrátky. Mohl vysvětlit, že ještě v letech 2014 a 2015 byla spolupráce s Čínou přijatelná a běžná, nikoliv zrádná, za jakou je považována nyní. Mohl vysvětlit, proč nikomu v Trumpově Bílém domě neřekl, že jeho agentura financovala výzkum netopýřích koronavirů.

A to přímo v laboratoři v epicentru vznikající virové paniky ve Wuhanu na konci roku 2019, tedy v referenční laboratoři Číny, což je elitní ústav výzkumu řízený přímo politbyrem Ústředního výboru Komunistické strany Číny. Mohl vysvětlit, proč ignoroval e-maily, které mu loni v únoru poslali virologové a v nichž se psalo, že virus pod mikroskopem vypadá, jako by mohl být “upravený”, a proč až donedávna vehementně tvrdil, že pochází z volné přírody, a ne z laboratorního úniku.

Anthony Fauci během slyšení v americkém Senátu

Mohl být k americkému lidu otevřený a upřímný. Místo toho však popíral nepopiratelné, mlžil a používal lstivé debatní triky, aby se vyhnul přiznání, že jeho agentura o čínském výzkumu věděla a financovala ho. Proto jsou lidé vůči Faucimu podezřívaví. A pokud byl neprávem obviněn ze lži, zaslouží si příležitost uvést vše v Kongresu okamžitě na pravou míru. Fauciho garnitura v Národním ústavu zdraví (NIH) poskytla [11] Daszakovi v různých grantech celkem 14 milionů dolarů.

Zdaleka největším dárcem EcoHealth však bylo ministerstvo obrany, které od roku 2014 poskytlo Daszakovi více než 40 milionů dolarů, téměř všechny prostřednictvím své Agentury pro snižování obranných hrozeb (DARPA), za deklarovaným účelem “boje proti zbraním hromadného ničení“, a většinu z nich Daszak získal právě až od roku 2017. Bývalý zaměstnanec EcoHealth tvrdí, že Daszak před několika lety prozradil, že ho “koncem roku 2015 oslovila CIA“.

Šéf neziskovky EcoHeatlh Alliance, která převáděla peníze z USA do Wuhanu, byl již v roce 2015 kontaktován CIA

Zaměstnanec se domníval, že CIA pomohla nasměrovat velké části federálního financování na projekty společnosti EcoHealth v částech světa, jako je Čína, kde potřebovali “lidské zpravodajské informace týkající se biologických hrozeb a schopností. Na mnoha z těchto míst je obtížné shromáždit dobré zpravodajské informace… Také ministerstvo obrany vždy aktivně žádalo o data, modely a analýzy“. Pokud zpravodajská komunita věděla o nebezpečném výzkumu probíhajícím ve Wuhanu a prostřednictvím Daszaka do něj směřovala finanční prostředky, pak se podílela na utajování COVID-19 a potom Dr. Soňa Peková měla celou dobu pravdu, když od začátku tvrdila, že jí připadá, že koronavirus má laboratorní původ.

Reklamní poutač na jednu z přednášek Daszakovy neziskovky EcoHealth s hosty z NASA a DARPA

To by vysvětlovalo, proč nedávná zpravodajská prověrka původu COVID-19, kterou nařídil [12] prezident Biden, vypadala podivně, alespoň v krátké odtajněné verzi, kterou jsme viděli [13]. Nemohla se shodnout ani s většinou vědců a zpravodajských analytiků ve Velké Británii a Austrálii, že nejpravděpodobnějším původem je únik z laboratoře ve Wuhanu.Většina agentur také s nízkou mírou jistoty hodnotí, že SARS-CoV-2 pravděpodobně nebyl geneticky upraven; dvě agentury se však domnívají, že nebylo dostatek důkazů, aby bylo možné posoudit tak či onak.” Agentury prostě našlapují okolo tématu jako okolo horké kaše, protože nikdo nechce ukázat prstem na americkou armádu a hlavně na CIA.

Vakcíny logicky nemohou poskytovat imunitu proti biologickým zbraním, to je zásadní poznatek. Kdyby proti bojovým virům šlo očkovat a imunizovat, neměly by takové bojové viry žádný význam

Takový závěr vzbuzuje pochybnosti, ale mohl by vysvětlit, proč se Daszak a Fauci zdají být chráněni před tvrdými otázkami. Pokud se americká vláda nějak podílela na výzkumu, který vedl k úniku z laboratoře, jenž pravděpodobně způsobil pandemii, svět se to musí dozvědět a ani Andrej Babiš se k tomu nebude moci postavit zády, protože jinak ho tento skandál také semele.

Vakcíny totiž v tom případě jsou de facto anti-agenty proti produktu výzkumu na hraně biologické zbraně a ty jsou primárně konstruovány tak, aby proti nim vakcinace nikdy nefungovaly. Však to je hlavní účel biologických zbraní, aby nepřítel proti nim nemohl naočkovat a imunizovat své obyvatelstvo, vojáky a tím by se útočná biologická zbraň stala neškodnou.

A tohle je výsledek vojenského experimentu s koronaviry, záminka k naočkování a evidenci všech lidí na planetě, včetně dětí

Zatím však na odpovědi tlačí pouze senátor Rand Paul (R-Ky.) [14] a Fauci bude oslavován ve stejnojmenném filmovém dokumentu [15], který ho staví do role hrdiny pandemie před médii zblbnutou americkou veřejností, i když nízké hodnocení filmu na IMDb dává naději, že Američané nejsou ještě všichni tak zmanipulovaní. Pomalu to leze všechno na povrch na mainstreamu a opět se potvrzuje, že pokud čtete Aeronet, víte s předstihem několika měsíců až let, jaká je pravda. Rozdíl mezi konspirací a realitou je 2 roky. A postupně se zkracuje. Nedivte se proto, že mainstreamu tečou nervy z úbytku čtenářů a předplatitelů, což vede k úbytku inzerentů a k nutnosti zamykání článků do placeného obsahu, což jistě i v ČR v poslední době registrujete na více a více mainstreamových serverech.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 65% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 4 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

schovávala jsem tento obrázek… třeba ho už znáte..
Pirát Bartoš, pyramida s okem, zedníci, satanisti, tam toho je…

comment image

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

To je v nějaké Lóži? A kdo je ten Učitel?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Zvědavá matka
taky nějaká feťácká špína. Kdo by se jiný s tím zafšiveným feťákem slízal?

VERITAS DEI VINCIT
Návštěvník
VERITAS DEI VINCIT

třeba se najde někdo kdo ví a poví nám to

Ducháček
Návštěvník
Ducháček

Podle mne je to snímek z Muzea tajných spolků v Lokti nad Ohří. Takhle nějak to tam vypadalo, když jsem ho před pár lety, stejně jako každý jiný, mohl bez problémů navštívit. Nechci se Ivana zastávat, ale tady bych mu nějaké “massonství” nepřisuzoval..! 😉

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Ano, fetacek, špína, alkoholik Bartoš fascinován okultistickymi organizacemi. Sám to říkal. Ideální kandidát do Žido Czech Knesset na plnění befelu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Lightsaber
a navíc ta banda darebáků kolem něj je vydržována tou skurvenou židofašistickou fosilií a bílým koněm těch největších židovských parchantů Sorosem. Zatím ve všech zemích světa, kde byli tito parchanti “založeni” na rozvracení země a posluhování židofašismu , byli po prvním období, kdy byli nasazeni do “velké politiky” po ,jednom volebním období hnali občané svinským krokem.

Metatron
Návštěvník
Metatron

…a co byl třeba Hitler? stejnej póvl..flákač a povaleč, co se notoricky vyhýbal práci a nikdy v životě nebyl zaměstnán..to mi velice připomíná tyhle fetky, také jen loutky zvenčí dosazené a financované.. Hitler a jeho skvadra byli samozřejmě také původně zednáři..proto Hitler ve všech obsazených zemích prvotně likvidovat zednáře, poté politické odpůrce a až potom židy… věděl moc dobře, kdo a jak řídí svět a hojně sám užíval zednářských symbolů, například kde že to užíval zednářského symbolu /dodnes vysoké americké prezidentské lóže/ -lebky a zkřížených hnát..??/satanistický symbol smrti/…každopádně zajímavá fotka neprozřetelně kýmsi cvaknutá a vypuštěná…a nebo naopak záměrně..??

apollon
Návštěvník
apollon

lebky a zkřížených hnát uziva jako dalsi Vatikan…viz nedavno clanek pana VK.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Možná jste si toho nevšimli, ale kde je Jaryn? Už týden nic! Jestli zrovna neletěl na Kanáry, protože je tam teď opravdu horko, tak ho asi dostali, za ty příspěvky! Kde je Andrej Vyšinskij?, Rumcajs, maková panenka, Trent, smrdutá mrtvola VH, klokan, Romana, Baudy, ten měl vždy skvělý koment,,…
No,nevím. Ale asi je všechny dostali..
Pro zajímavost, si přečtěte z webu Pravý Prostor, co hodlá administrátor udělat se svými přispěvateli do komentářů a spadne vám brada. No, rozhodně nechci tím říct, že to samé se děje tady, to ne, to ne, proboha! Jen takový, jak právníci říkají “podnět”, k zamyšlení.
Čtěte do konce a nezapomeňte úplně sjet dolů na komentáře.
https://pravyprostor.cz/kdyz-prolhane-udavacske-prase-frustrovane-kvici/
Hustý.

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Taky jsem si všiml,
změnilo se to tu hodně, no on každý nemá výdrž jako Pozorovatelka a odejde včas.

Patrik
Návštěvník
Patrik

“Někdo poničil Georgijské poradní kameny a upřímně řečeno nevím, proč vůbec dovolujeme, aby v Americe stál takový démonický monument.”

https://gab.com/LaurenWitzkeDE/posts/1069950831324621440

Dáša
Návštěvník
Dáša

Stránka není nalezena.

Jana
Návštěvník
Jana

S panem Lubomírem samozřejmě souhlasím, že SARS Cov -2 nikdy nebyl izolován. Je to už mnohokrát prokázané. Mnoho odborných informací na internetu. např. https://resetheus.org/category/clanky/ , další poslední krátké video českého vědce který je také součástí Resetheus.org. https://www.youtube.com/watch?v=5CP5jUKttgM Podívejte se na to a udělejte si vlastní průzkum a nevěřte těm bludům o virech !!! Virologie je obrovský podvod aby se lidstvo začalo bát že se setká s nějakým smrtícím virem !!! Ti kdo toto neví a budou chtít poznat pravdu tak budou velmi překvapeni !!!

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Trošku z jiného soudku, ale zásadní. To si z nás ti vládní zloději dělají prdel jak z plastelíny. Soudruh Metnar, člen Aspen institutu a koblihářů rozhodl, že se koupí bez výběrového řízení protiletadlový komplex z Izraele v celkové hodnotě 37 miliard Kč. Budeme jako jediní v Evropě, ani sám Izrael ho nepoužívá. Používá ho prý jen Peru, Indie, Singapur a Vietnam. Zní to jako vtip na 1. dubna, ale je to bohužel realita. To jediné nám tu ještě chybělo!!!!!
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/cesko-nakoupi-od-izraele-protiletadlove-baterie-za-14-miliard-40373267#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=VOnkaj9Iw7y-202109271843&dop_id=40373267&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Troška sarkasmu …:
IsReal už ho asi nebude potřebovat, jelikož tam zanedlouho nikdo nezbude,
a my, co “jsme všichni židi”, navíc když k nám přicestuje odtam těch 10= zbývajícího židího “bratrstva” – do již připraveného…., tak jestli budeme dráždit hada (Afghány, Palestinu – pod kuratelou Iránu, Chiny, Ruska a dalších) bosou nohou, tak to protiletadlo se nám může ještě šiknout. 😉
I když ruský S-500 nemá konkurenci, tak jak bychom mohli nepomoci (i finančně), našim “bratřím” z IsRealu … 😉
Stejnou optikou, evidentně, dnes hlavní “bratr” Zeman podepsal zákon, který vyřazuje Rusko (díky kterému dnes svítíme a topíme!) z možnosti dostavby/přestavby/výstavby jakékoliv elektrárny u nás a pro nás …
(No comment!)

Metatron
Návštěvník
Metatron

já když slyším výraz “Izrael”, tak v tom slyším slovo zrada…vy ne..? is.zrad.el.. /=je zradou Boha/Pravdy../

Dáša
Návštěvník
Dáša

A co za to?

perun
Návštěvník
perun

https://cz.sputniknews.com/20210927/zvrat-v-projektu-dostavby-dukovan-prezident-zeman-podepsal-zakon-vylucujici-rusko-a-cinu-15971030.html

Moše Židman podepsal rozsudek smrti nad českou energetickou suverenitou a českou státností. Není třeba zdůrazňovat, co se stane, až Westinghaus infiltruje a zlikviduje naši energetiku.
Připravte se na skutečné peklo na zemi. Nějaké roušky jsou jenom zkušební čajíček.

Moše sice jako poslušná, slizká , pokrytecká loutka nemohl toho moc udělat, a ani nechtěl, ale mohl si alespoň trochu zahrát na jakýsi „zbytek charakteru“ v době, kdy je z něho už jenom lidská troska a má to „za pár“.
Neomylně se přiřadil do zástupu proradných zrádců, typu Havel, Klaus, Čalfa, Dlouhý, Ježek, tupý Topol a další. Doufám, že jejich karma je náležitě odmění !!

Tak mě napadá ale, zda je vám to všechno úplně jedno a zda vám stačí donekonečna mudrovat nad tím, co se děje v SSA, Číně, Austrálii, Afganistánu, Izraeli, pouštět tady nekonečné barevné komiksy s duchaplnými gagy, jestli Charidim nebo Nefilim, jestli anunaki nebo sněhuláki, jestli UFO nebo TR3, atd. ?? Fakt si myslíte, že to nějak ovlivníte nebo že to pomůže vašemu rozhledu a budoucímu životu ?

Co takhle se zamyslet nad důležitými ČESKÝMI volbami , které přijdou za pár dní ?
Co takhle trochu více „analyzovat“ osobnosti ČESKÝCH voleb a dosavadní ČESKÉ politiky ?
Nebo budete donekonečna filosofovat nad Trumpem a Bidetem ?
Nebo si myslíte, že když k volbám nepůjdete, tak to krachne, pravda vyjde najevo, zločinci budou potrestáni a ráj nastane v Česku automaticky ?

Nikoli, soudruzi a soudružky ! ( nejsem komunista, bacha!)
Pokud se konečně vážně nezačnete politikou zabývat ( regionální a státní českou) , tak se politika postará o vás. Ale pak si nestěžujte.

arijec
Návštěvník
arijec

a co tak vysrat sa na cely system prestat davat suhlas na kradnutie a budovat nove zriadenie aj myslenie

Jaris
Návštěvník
Jaris

Perun
Ano cetla jsem, ze Zidman(to jmeno jste vystihl bajecne) vyloucil Rusko a Cinu ke stavbe jaderne elektrarny. Tohle prozidacke nemehlo uz mel davno nekdo vzit lopatou po ksichte.
Co se tyce vasich nadchazejicich voleb, jak to vidim ja – neni koho volit. Neni mezi temi lumpy jedna osobnost, ktera by byla schopna vest stat. Jsou to vsichni karieristicti diletanti a loutky Pruseru (Bruselu). L. Volny to nevytrhne. Ma prilis mnoho nepratel.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

Jaris, tak že co, raději nepůjdeme volit a řekneme si že to Volný stejně nevytrhne a všechno to přenecháme těm šmejdům, co nás budou neustále dusit? To by si lidi museli ale vytáhnout hlavy z pozadí a zajímat se o dění v politice. Jenže oni jsou líní, pohodlní a hlavně mají pořád co do huby. Dokud jim nebude kručet v břiše a nebudou klepat doma v zimě kosu u studenýho topení, tak se neproberou a bude jim všechno šumák. Vždyť jim ani nevadí, že jim špejlujou a očkujou děti, tak co chcete. Kdyby to viděli naši předci, co se zasloužili o tento stát, hořce by zaplakali.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jít k volbám znamená souhlasit s tou maškarádou, kterou tady co čtyři roky organizují. Teď navíc s rouškama a pojízdnou urnou pro netečkované.
Vedoucí to sice vidí jinak, říká, že každý by měl vědět, kde ho bota tlačí a podle toho volit. Ale já už se na to dívat nemohu, jak nás pokaždé převezou.
Čekat, že se někdo obuje po volbách do zfalšovaných voleb je totéž, jako čekat, že vlka mířícího sežrat Karkulku s babičkou sestřelí dědeček BUKem.
A ústavní žaloba na volby? To by nesměl sedět na ústavním soudu někdo, kdo shledává zavedení povinného očkování jako reálné.
Overton jistě jásá.

Metatron
Návštěvník
Metatron

..no hlavně jestli to tomu Volnýmu není až moc ve skutečnosti volný…když za ním vidím židovko-zednářku Bobo, tak v ní vidím k němu nasazenou až příliš silnou blechu, štěnici a švába v jeho kožichu…

Klábonoš
Návštěvník
Klábonoš

Pamatujete si tu nešťastnou příhodu s rukou. Den, kdy se zrodil nový M.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Nový?
S rukou to nemá nic co do činění. Ovčáček řekl, že je duchovně s věží.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

perun, pokud se lidi neprobudí a Volný blok se nedostane do sněmovny, nebude nikdo, kdo tam provětrá zatuchlou atmosféru, jako to dělají nynější dva poslanci Volný a Bojko. Potom budou další čtyři roky v ( ! ), ale opět se najde spousta chytráků, co bude nadávat a říkat co a jak je špatně. To si po pravdě přiznejme. I když zdejší chytráci PaVo a Angel, si budou plácat o VB ty svoje krávoviny donekonečna. TAK TO JE…

angel
Návštěvník
angel

naivo !

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Budu volit Volný blok, ale podle mne budou volby zfalsovane a k moci se dostane ta slizka skupinka Piráti a Stan.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A to jste nevěděl, proč tady Pat a Mat vyhodili do povětří vyloupený trh s municí na Valašsku, potopili pramici u Žlutých lázní v Praze a vyvrátili návěstidlo u dětského vláčku u Olympie v Brně?
Jaká jiná odveta za to mohla následovat? Nedobudovat si vlastní elektrárnu – to je ještě málo, za to, co učinili, když odmítají způsobenou škodu uhradit a navíc se zatvrzele neomluví!
Moše ví, že jinou možnost neměl a Rusové se tomu nejspíš smějí.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

sorry…
proboha, kdo si jeste mysli, ze mosche zeman kope za ceskou kotlinu?
– ten se predvedl jiz v roce 2002, kdy s trockistickym kamosem rychetskym zmenili ustavu CR, jako: danemi lidi oddluzene vytunelovane banky a za kacku prodane kamosum nosalum, vcetne podrizenosti natakuuum s huraaa bojem za prahu + mezinarodni slmouvy/zakony jsou nad ceskymi, tj., ze poslanecko-senatorky plebs pouze hajlaaakuje na objednavku cizaku.
navic zeman chtel euro + CNB pod hlidacim psem menoveho fondu, ktery by nam urcoval kurz koruny a pozdeji euraku.
– proc si myslite, ze je stary jezevec z vysociny zalezly?
jednoducha odpoved: aby ho jeho volici nevynesli z lanskeho zamku a v lanske obore neprobehl lov dive zvere.
– mosche zeman ma tolik kostlivcu ve skrini, a kdyby se vyvalily, tak si jeho volici useknou pazouru, kterou mu hodili hlas do urny.

a jeste vetsi lahuuudka se pripravuje/vari/pece a to babisaak na hrad misto zemana, tzn., ze ceskou kotlinu ceka stejny udel jako na slovaaaci.
misto skladkove dute popelnice zuuuzu, dotacni esteeebaaacky vekslak z podkarpadske rusi, aby si zajistil dozivotni beztrestnost a love se mu hrnulo ze vsech svetovych stran + PS/senat = jeden kolaborant, korupcnik a zradce naroda vedle druheho, kteri schvali kazdou lumparnu na ceskem, moravskem i slezskem lidu, viz slovenska duma.

Alanis
Návštěvník
Alanis

Kanadský premiér Justin Trudeau: „Dosáhli jsme dohody se společností Pfizer… Tato dohoda zahrnuje opce na přidání 30 milionů dávek v letech 2022 a 2023 a opci na 60 milionů v roce 2024.“

Všimněte si, jak se počet předpokládaných posilovacích dávek v roce 2024 zdvojnásobuje. Velmi ambiciózní, že?

https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/kanadsky-premier-oznamil-dohodu-s-pifzerem-na-dalsich-90-milionu-davek-vakcin/

Tzn., fuckcína stojí za hovno a nefunguje. Dr. Kubek lže v přímém přenosu v jednom kuse, nejspíš vás utečkuje k smrti, tečka se nekoná, kolektivní imunitu ten sajrajt prostě neumí. Finanční výhody fuckcíny pro vakcinační loby však převažují nad vašimi životy. Budete těmto nenažraným vrahům dál dělat užitečné idioty? Dáte si neokonský závazek, kdo vydrží víc dávek za pětiletku? Vítěz dostane koblížek až do rakve a věnec z řepky – olejky, nad rakví vám zapívá ministr zdravotnictví Vojtěch rekviem.

DVD
Návštěvník
DVD

Tupýmu dobytku je to už úplně jedno, s ním nehne ani to, když mu to budou dávat v televizi. Ještě bude v hypnóze civět a tleskat u filmu oslavujícím jeho řezníky

angel
Návštěvník
angel

výbuchy sopky na Kanárských ostrovech … nedaj si pokoj a nedaj : požáry, záplavy , zemětřesení , sopky …

https://www.youtube.com/watch?v=p0KRg8CiJag

a viděla jsem ,, reklamu ,, od Komerční banky, na tramvajové zastávce , co nás čeká a o CO2 jde … a může to i za záplavy … je to nastylizované , že se na lidi hrne voda … no komedie , tlačej na pilu jako šílený

https://mam.cz/zpravy/kampane/2021-08/komercni-banka-se-v-udrzitelne-kampani-pta-o-co2-jde/

Rokan
Návštěvník
Rokan

Jak směšně v kontrastu k tomuto článku nyní vyznívají postřehy “Hlídacího psa” z konce června 2021…

https://www.forum24.cz/i-konspiracni-teorie-se-muze-nahodou-trefit-ale-neznamena-ze-neni-konspiracni/

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

To že na jabloni vyroste jablko, neznamená že je to jablko, vítejte v Bohnicích mainstreamu 21.stoleti.

Každopádně termín konspirator označuje jedince který páchá konspirace/konspiruje/na prosazení svých zájmů přes konspirační/hnutí/uskupení. Tedy všichni ti Zednari, Kabala, apod. jsou konspiratori. Nemají ani pořádek v termínech, to by média musela vymyslet něco jiného. V dnešní době neexistují novináři, jen redakturci, placené krysy, temného systému, jejichž ústřední náplní práce je lhát a manipulovat, všichni novináři už dávno skončili ve dřevě 1×2 m.

Slava
Návštěvník
Slava

Forum24, ale stejně tak DeníkN, ale i Seznam, to jsou ty největší žumpy, jaké si lze představit.