VIDEO: Skandál Reuters – Režisér naléhal na kameramana, aby přestal natáčet Donalda...

VIDEO: Skandál Reuters – Režisér naléhal na kameramana, aby přestal natáčet Donalda Trumpa, když mu černoši tleskali. Reuters nakonec přenos odstřihl! Na scéně je Tallit bible! [CZ Titulky]

VIDEO: Skandál Reuters – Režisér naléhal na kameramana, aby přestal natáčet Donalda Trumpa, když mu černoši tleskali. Reuters nakonec přenos odstřihl! Na scéně je Tallit bible! [CZ Titulky]

Spojené státy řeší další skandál. A Izrael záhadu. Zpravodajská agentura Reuters (patří do konsorcia Rothschildova investičního impéria a obhajuje zájmy obou globalistických křídel) usekla natvrdo živý přenos z Detroitu, kde se Donaldu Trumpovi dostávalo židokřesťanského požehnání od černošského biskupa Waynea T. Jacksona [1]. Lidé v sále Donaldu Trumpovi bouřlivě tleskali a obrovská faleš mainstreamu tak vyplavala na povrch jako hnis. Donald Trump je totiž vykreslován v barvách mainstreamu, že prý žádný černoch pro něj nikdy ruku nezvedne. Video ukazuje něco naprosto jiného a stalo se něco, co ukazuje na úplnou zoufalost a bezradnost “globalčiků”. Reuters ze setkání z Detroitu poskytoval přímý přenos (tzv. feed) pro mnoho televizních společností. Včera byl v USA státní svátek, Labor Day (americký Den práce) a událost z Detroitu tak sledovalo několik desítek milionů Američanů.

AP_16247589420293.jpg
Donald Trump v židokřesťanském Tallitu
Reuters začal šílet, když Trump obdržel židovský šátek Tallit

Když černoši začali Trumpovi tleskat, v pozadí za kameramanem se ozvalo komentování z režie přenosu. Muž v pozadí, režisér Reuters, neuvěřitelně pronesl: “On dostává šátek!”. Biskup Jackson totiž dal Trumpovi okolo krku židovský modlitební šátek Tallit a také tradiční židovskou bibli Tallit. V symbolice židokřesťanů je to symbol klerikální podpory židovské a křesťanské Jeruzalémské větve a vzetí pod ochranu Ježíše Krista a Mojžíše. V pozadí videa je vzápětí slyšet handrkování z režie Reuters o okamžité ukončení přenosu. Kameraman na to reaguje slovy, že je mu to jedno a točí dál a navíc prohodí poznámku s dotazem na režii, jestli za to bude sesazen z pracovní pozice, že neuposlechl a točí dál. Režisér vzápětí začne křičet: “Vypněte to! Vypněte to!” a o několik sekund přenos náhle končí černou obrazovkou. Těsně před useknutím přenosu je vidět v obrazu zatřesení kamery Reuters, která  naznačuje, že někdo kameramanovi asi fyzicky vytáhl datový kabel z kamery, kterou měl na rameni. Signál v tu chvíli ztratili i více než 3 desítky kabelových stanic v USA, které stream od Reuters přenášely.

trumpprayershawl.jpg
Potlesk černochů Trumpovi a navlečený Tallit, to už bylo pro Reuters moc…
Trump dohnal Clintonovou v preferencích, globalčiky zachvacuje panika

Na Twitteru se již začaly objevovat výzvy a nabídky kameramanovi z jiných televizních stanic, že mu nabídnou práci, pokud ho Reuters vyhodí. Rothschildova rodina je evidentně v krizi. V sázce je příliš mnoho, a to i především kvůli zlatu. Donald Trump chce totiž po svém zvolení začít kontrolovat trh se zlatem a ověřit skutečné stavy zlatých rezerv v USA. Otázkou je, zda-li ještě nějaké fyzické zlato v USA zůstalo, anebo už jde jenom o virtuální zlato v digitální podobě, tzv. “Zlatý podvod”. Že se něco děje, to dokazuje šokující zpráva taktéž ze včerejšího dne. Mainstreamový list USA Today uvedl poslední průzkum, který ukazuje, že Trump dohonil ztrátu na Hillary Clinton a oba dva mají shodně 44% a Trump najednou je na koni [2]. Opět se ukazuje, že procesy v EU naznačují, že evropské elity počítají s Trumpem už jakoby dopředu, což ještě minulý týden mi vůbec nesedělo.

1043689_Campaign-2016-Trump.JPEG-b6.jpg
Trump získává podporu i u černochů, což mainstream v USA dlouhodobě zamlčuje.
Židokřesťanství jako vzkaz globalistům proti jejich tezi importu islámu?

Nyní to ale už dává smysl. Donald Trump má opravdu velkou podporu v USA a dokonce od černochů a jejich biskupa. Symbolika Tallit šátku odkazuje ale na tzv. “židovskou Bibli”, což je de facto důraz na židokřesťanský model Bible s důrazem na židovské figury v Bibli a jakési potlačení Sionismu. Co to znamená? Židé si vybrali v USA Donalda Trumpa jako svého kandidáta, protože globalisté jdou židům po krku a zejména po krku Izraeli. Globalisté chtějí zánik Izraele a Donald Trump je tak evidentně proto vnímán jako ochránce židů, ale současně i křesťanů. Určitě si někdo vzpomíná na dobu před rokem 1989, kdy ČST také přerušovala živá vysílání, pokud se někde něco zvrhlo ve smyslu toho, že začaly zaznívat problematické názory. Že se něco takového děje v roce 2016 v Reuters, to je pro někoho do značné míry kulturní šok. Celé to vypadá jako vzkaz globalistům, že židokřesťanství neřeklo své poslední slovo.

160903120208-donald-trump-church-speech-detroit-shawl-super-169.jpg
Tallit na Trumpovi vyvolal otázky i v Izraeli.
Monopol na zpravodajství v západní civilizaci a reakce Haaretz

Server AE News už dva roky informuje o úloze a konceptech agentur tzv. Velké trojky (Reuters, AP, AFP), které utvářejí 99% veškerého mainstreamového (dez)informačního pole západní civilizace. Cokoliv, co nevzejde z některé těchto 3 agentur, není mainstreamem považované za autentické, ověřené a pravdivé. Tím byl vytvořen do značné míry monopol na veškeré zpravodajství v západní civilizaci, a ten narušují právě jenom servery alternativy. Zprávy z Velké trojky jsou totiž kopírovány do národních agentur (jako je ČTK) a odtamtud níže, na servery jako iDnes, Novinky, SME anebo do České televize. Monopol na jednobarevné zpravodajství potom stojí za současným pro-migračním éthosem mainstreamových médií. Donald Trump navzdory tomu disponuje obrovskou podporou v USA, zřejmě mnohem větší, než kolik nám dovolí mainstream si myslet.

Hysterická reakce přišla i z Izraele. List Haaretz (hlásná trouba sionistů v Izraeli) zmínil znepokojení u sionistů v Izraeli [3], co to vlastně má znamenat, že Donald Trump dostal bibli Tallit a modlitební židovský Tallit šátek od černošského biskupa v USA. Židokřesťanství totiž není v Izraeli příliš populární, sionisté totiž chtějí důsledně oddělovat klasické dnešní (vatikanizované) křesťanství od židovského původu, přestože Ježíš Kristus byl a je jejich nejslavnější Žid. Symbolika Trumpova převzetí judaistické bible a šátku Tallit tak může znamenat především zděšení u Chazarů a Sionistů v Izraeli. Plán na zničení Izraele je totiž v plném proudu spolu s posilováním úlohy Íránu v regionu a globalisté vidí v Izraeli zmenšenou verzi USA. Vojensky nebezpečnou, jako jsou USA. Chazarská globalizace jde společně s cíli sionistů, jejichž cílem není Izrael, ale světová vláda globální moci.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v dolní liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin Tlustý
Návštěvník
Martin Tlustý

1) Je NABÍLEDNI, že různé TV (snad i vč. čT) CENZURUJÍ a ovlivňují mínění diváků (ať už to byla v tomto případě ta nebo ta). Každopádně je to od nich vždy drzost vůči svým divákům.
Právě se obávám, že naše čT by byla také schopná vypnout přenos ve stejném okamžiku — že by si řekli například “ty náboženské bláboly nikoho nezajímají”.
2) U státu Izrael je mi právě divné, že se mi zdá, že není jednoznačně za Trumpem — zrovna ve smrtelném ohrožení (Iránem a spol.). Když Trump se sám prohlašuje za přítele Izraele. Nebo je Izrael pro něho?

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Komentář: Invazivní – proaktivní alternativa pro: nejen politické frakce: Vzhledem k tomu že se jedná o ekonomické migranty nevím o co se tu snažíte, ČR není ve stavu aby někoho finančně podpořila, to přece víte. Miliardáři investují miliony dolarů do eugeniky – globální redukce populace a plodnosti, hrají si na filantropy a pomáhají vodou a jídlem zemím kde je hlad, hlad je tam protože na druhé straně investují další miliony dolarů do válek a rozpadu tamějších zemí, Martine, OPU proberte se prosím a opatrně s tím co říkáte a můžete udělat pro naši Zem, dokud ji ještě poznáme!
Avero Oz Cat. Zeptejme se, jak funguje systém, kdo vlastní téměř veškerou ropu, kdo ovládá OSN (str.231), Reuters (str.202), Obamu, války na zemi, migraci a Informační služby, senilní 100 letí vlci v rouchu beránka co se nazývají filantropy a čerpají do žil mladou krev 20 letých, orgány mají po několikáté z Číny, vlastní většinu majetku na Zemi a nyní si přejí vymazat hranice, vymazat střední ekonomickou třídu nejen v EU a zbydou jen vládci a otroci, poštvat nás proti sobě, zneužily soucit lidí a organizací na zemi které se snaží lidem v nouzi pomoci, zapátrejme společně po Německých autorech, kteří i přes svobodu slova nejsou v Německu žádaní, nebo jsou dokonce zakázáni, proč? Protože popisují systém tak jak je, né tak jak to vidíme v TV a v novinách, nepřikreslují situaci ale podávají transparentní informace pro lid. Michael Morris – Co nesmíte vědět! – http://www.nwoo.org/download/knihy/Michael_Morris-Co_nesmite_vedet.pdf
Alternativně v Německu zakázaný autor Jan Van Helsing který popisuje veškeré řády a společenství které kontrolují populaci, svět.
Avero Oz Cat Tady bude třeba kompletně změnit politiku. Veškeré investice by měly být na obnovu jejich Zemí kde lidé trpí, tak se sníží nápor na EU které jako jediné je vázáno pochybnou smlouvou a nařízeními EU kterým téměř nikdo nerozumí a EU jako takové selhává a mimo jiné bylo založeno postválečnýmy autoritami SS, navíc většina elit SS pobývá/la v USA od těch samých let a založily i jiné soukromé projekty a služby. V tomto případě je skutečně CZexit jednou ze zdravých možností. Defacto s Německem ani s námi ani s Bruselem již dávno nekomunikuje USA, ale pár senilních bankéřů z genocidních rodin rádoby filantropů.

návštěvník
Návštěvník
návštěvník

Jsem v šoku, nechtěl jsem nikomu ublížit, říká Čech, který natočil kolaps Hillary Clintonové
Vůbec mě nenapadlo, že to video bude mít takovou odezvu, mobil se mi nezastavil celou noc, mám 26 tisíc přijatých zpráv, říká Zdeněk Gažda, který zachytil zdravotní indispozici Hillary Clintonové při pietním shromáždění k výročí útoků 11. září 2001. Dodává, že mu lidi i vyhrožují, ale že to radši nečte. Hillary Clintonová prošla údajně dva metry kolem něj a usmála se. Nic prý nenasvědčovalo tomu, že se něco stane.
https://video.aktualne.cz/dvtv/jsem-v-soku-nechtel-jsem-nikomu-ublizit-rika-cech-ktery-nato/r~1a713c9a791e11e6b597002590604f2e/?redirected=1473794284

clay
Návštěvník
clay

toto je hoax. 1. není tam logo Reuters 2. Nebyl to Reuters, byla to CBS, která to přerušila, protože byl překročen limit přidělení Trumpově kampani. Z vyjádření Reuters: nepodíleli jsme se na přenosu, hlasy nejsou ani nikoho z nás ani nikoho od poskytovatele přenosu. Autenticitu hlasů nelze nezávisle ověřit
It was not Reuters, it was CBS News. It was not because of the applause, it was because of the schedule that was set by Trump’s campaign

Díky za Důkaz
Návštěvník
Díky za Důkaz

To je důkaz o tom, že Trump není to samé co Hillary a je nutné volit jeho, to je důkaz o tom, že se Trumpa loutkaři bojí, to je důkaz o tom, že zprávy typu “je úplně jedno kdo vyhraje volby USA, jsou oba stejný” jsou lží nebo neznalostí tématu. Protože, kdyby to opravdu bylo jedno tak by se tolik nesnažily ovlivnit výsledky a popularitu Trumpa, bojí se ho. Ať žije Donald, Templář. 🙂

okal
Návštěvník
okal

Jedním z největších “hajzlíků” je webové zpravodajství “Novinky CZ” od Práva a tito exoti se peleší v ukradených prostorách bývalého R. Práva.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nějak se mejnsreemem začínají tlačit NOVĚ I “KONSPIRAČNÍ TEORIE” 😉
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/414005-fyzici-zpochybnuji-vysetrovani-padu-dvojcat-z-11-zari.html
Nás, co víme, že se jedná o SPIKNUTÍ V PRAXI – ne teorii, to nepřekvapí.
Překvapuje ale proč teď, a co to znamená, když zrovna teď ( to publikují)….??

Administrator
Admin

Je to další důkaz ochabování americké moci v Evropě i jinde ve světě. Je to vidět v Německu, ve Francii, v Bruselu. Výroky politiků o konci TTIP, sprosté nadávky z Filipín na adresu amerického prezidenta atd. Když se hroutí mocenské struktury, začínají i do mainstreamu prosakovat alternativní informace. Je to jako v roce 1989, kdy i tehdy docházelo během roku k nevídaným a postupným změnám v zemích východního bloku. Tyhle procesy budou pokračovat a prohlubovat se. Ovšem pozor, když kobyla chcípe, nejvíce kope.

Vladimir
Návštěvník
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

„Americké špionážní letouny P-8 Poseidon s vypnutými transpondéry (rádiovými odpovídači, pozn. red.) se 7. září dvakrát pokusily přiblížit k ruské hranici,“
Mluvčí Pentagonu Jeff Davis tvrdí ale, že šlo o běžný průzkumný let a ruští piloti si při přiblížení a doprovázení amerických strojů počínali „nebezpečně a neprofesionálně“. Přiblížili se údajně až na tři metry.”

Měli by být Američani vděční Rusům, že je doprovodili do bezpečí, a když si “zapomněli” zapnout při “průzkumném letu” odpovídače, a “neviděli” a “neslyšeli” nabízený doprovod, tak evidentně museli Rusové přiletět tak blízko, až si jich ti výletníci všimli….a pokud si jich “všimli” až ze 3 metrů, buď byli v rauši, nebo plnili rozkaz.
Každopádně Americkým “výletníkům” Rusové zachránili život, i za cenu riskování vlastního – kdyby totiž američtí průzkumníci “omylem” výlet namířili špatným směrem, museli by je sestřelit.
Nevděk vládne světem.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Tyto provokacni akce slouzi predevsim k monitorovani reakce ruské strany. Poté jsou podrobne analyzovany. Kompletni vyhodnoceni s doporucenimi tvori soucast strategickych planu na vedeni bojovych operaci proti Rusku. Vse ostatni je nepodstatné.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Ještě by to chtělo i oslabování té Bruselské Hydry, a jejich místních aparátčíků, a mohli bychom začít myslet na svobodu. 😉

tana
Návštěvník
tana

Juncer pro německou TV prohlásil, že občany VB z úřadů EU /cca 3 000 osob/ v žádném případě po Betrixu nepropustí, protože jsou to ti nejkvalifikovanější úředníci.
S redaktorem jednal způsobem, že civilizace končí na západní hranici Německa.
Jinak řečeno cokoli na východ od Francie, Belgie, Lucemburska a Holandska “mají být rádi, že jsou rádi a držet hu*u a krok”, tu hu*u jim zacpeme dotacema.
Ano vážení, podle Bruselu, a jako vždy v historii, my patříme “do vlivové oblasti” Německa, tak to bylo, je a bude, Francie, VB a ostatní “elitní” nás jako vždy v případě potřeby hodí přes palubu.
A je jenom na nás, jestli se zmobilizujeme na půdorysu Rakouska Uherska a staneme se , ve vztahu k okolí, jednotným celkem, nebo nás “požerou a vyplivnou”.

Lostris
Návštěvník
Lostris

Pjakin několikrát naznačoval, že USA dostanou na frak jen co GP vytvoří tzv. nutné informační pole a ejhle, již s tím začal.

clay
Návštěvník
clay

od článku se distancuje redakce odborného časopisu, který to otiskl, sami autoři píší, že jde o hypotézy….

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

x clay:
Zkuste taky něco jiného, než jen NOVINKY…;-)
Předpokládám, že umíte anglicky, a máte nějaké technické znalosti:
https://youtu.be/Ddz2mw2vaEg
https://youtu.be/IYUYya6bPGw

lpg
Návštěvník
lpg

Jak jsem si tak pročetl diskuzi, tak musím zmínit jednu důležitou věc.

Sionistům se zase krásně povedlo rozdělit společnost nejen v USA, ale na celém světě pomocí divadla prezidentských voleb. A to dokonce i alternativu.

Já nechápu jak můžete dávat jakoukoliv váhu slovům kandidátů, kteří se dostali až do finále. To vám ještě nedošlo, že oba jsou kandidáti stejných loutkářů?
O jakých amerických národních elitách je tady pořád řeč? Kdo financuje Hillary? Nejsou to náhodou židi z Wall Street? O těch snad nikdo nemůže tvrdit, že je to americká národní elita. Všechno sionisti v čele s Rockefellerem.
To že se Trump jakoby financuje sám je jen zastírací manévr, protože i kdyby to byla pravda, tak proč ne, když na to má. Otázka je jak k tomu majetku přišel? Někdo si snad myslí, že poctivou prací? Kdo mu asi umožnil se k takovému majetku dostat? Že by bratři z lóže? A kdo řídí zednáře? Pokud to někdo neví, tak židi. A zednáři nejsou jen satanisti, ale taky sionisti. I když si toho bratři v prvních stupních zasvěcení ani nemusí být vědomi.

A že mluví tak jak mluví? Jak už jsem řekl, jen divadlo. Ne podle slov, ale podle činů poznáte je.

Třeba Obama toho nasliboval a po zvolení udělal ve všech důležitých věcech pravý opak. To je jen jeden z mnoha příkladů.

Jinak Zeman je taky zednář a sionista. A plní stejnou úlohu, rozdělit společnost.

Rozděluj a panuj. Stále dokola, už tisíce let…

PS: K zednářům ještě jedna důležitá věc. Všichni zednáři jsou už z podstaty zednářství vlastizrádci, všichni.

Holy
Návštěvník
Holy

Narodni demokracie ve svem programu prosazuje:

■ Postavit zednářské a jiné tajné spolky mimo zákon

pedros
Návštěvník
pedros

Hm,a jak to chtějí”udělat”?

Tarch
Návštěvník
Tarch

Po Stalinovsku,jedinê tak to bude mít ten správny vystup.

tana
Návštěvník
tana

Mně by stačilo odloučit církve od státní kasy.

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Mixovat dohromady Sionismus se Satanisty a Zednáři, mi přijde jako nesmysl. To jsou tři naprosto specifické odnože a hodnoty. Trump jako Templář se řadí mezi 6 nejvlivnějších a nejbohatších. 33 Amerických prezidentů bylo Zednáři, stejně tak členové lodi Apollo z NASA apod. Celkem je ale cca 99 tajných spolků, jestli někdo preferuje satanismus pak je to sektor iluminátů a skull&bones ale jde pouze o šíření strachu a davovou kontrolu. Proto Trump není v oblibě u elitářských rodů z rodin Clintů, Bushů a jiných velkých rodin, protože oni spadají pod rituální satanské obřady a řády které řídí svět dík strachu, oproti nim Trump neprošel žádným rituálem a těžce se jim vysmívá, nespadá pod žádnou běžnou kontrolu vlivných rodin z řádů ilumihnátů a skull and bones, je to svobodnej kůň, mustang, rytíř. Doporučuji knihy od Jan Van Helsing – Tajne spolecnosti 1 a 2, ruce pryc od teto knihy, http://www.nwoo.org/kestazeni/ take autor Michael Morris – Co nesmíte vedet, prvni autor je v Německu zakázán protože vidí do těchto spolků a popisuje je, druhý autor je nežadoucí ale zakázán není. Přijde vhod i 3 dílný dokument Tajná společenství – Zednáři, Ilumináti, Současnost https://www.youtube.com/watch?v=cbRdvvjGMzI Není každá elita zlá a patologická, jsou i dobré elitářské rody a jedinci.

lpg
Návštěvník
lpg

Nemáš pravdu. Oddělovat satanismus a sionismus od zednářů je nesmysl a jen to ukazuje, že o zednářích nevíš ani základy. Což mě překvapuje, když zmiňuješ tyto knihy, protože to vypadá, že si je nečetl a nebo nepochopil.
A ta poslední věta je absolutně mimo.

tana
Návštěvník
tana

Trumpova dcera Ivanka přestoupila na Judaismus, její manžel je Žid, občan Izraele. Jenže je taky z1/2 Češka.

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Nepřipadne mi vhodné házet všechny elity do jednoho pytle, téma je nad rámec mých znalostí, každopádně házet je do jednoho pytle je velmi snadné, provést důkladnou selekci je obtížnější leč možné. Děkuji za váš komentář. Ovšem stojím si za poslední větou, být elitář neznamená být zlej nebo nemocnej, pevně věřím doufám i vím že jsou i elity kterým na lidech záleží, protože kdyby ne tak už dávno proběhla redukce populace o 50-80% a NWO by bylo v plném proudu, zatímco současně se jim NWO drolí pod rukami a lid se probouzí, protože Trump s Putinem a východní aliancí asijských zemí nesnesou nadřazenost FEDu a jejich řády nad lidem a národy, i přesto jak víme se jedná o materiálně nepodložený dluh, virtuální nakradenou hodnotu kterou zadlužily ostatní státy, tedy pokud by měly státy něco vracet pak je to max. 10% celkové sumy. Proto jsou z Trumpa doslova posraný, protože hodlá urovnat vztahy s Ruskem a on sám se bojí že ho zabijou jako Kennedyho, také chce vykouopit lid z dluhu vůči Fedu, proto jedině Trump s Putinem a východní aliancí jsou schopni zastavit hydru která kontroluje celý Fed které zotročilo USA i jiné národy a nechalo zlikvidovat Kennedyho jakmile začal vydávat dolat podložen stříbrem, toto co vidíme nyní je bezcennej papír nepodloženej ani kusem zaječího bobku jak víme 🙂 Dá se říci že s námi ani s Německem již dávno nekomunikuje USA, ale je to hrstka senilních bankéřů co zadlužily celý lid Ameriky i jiných států do noční můry, nesplatitelné úvěry, nepodložené hodnoty. Jediná metla na ně je Trump, Trump není jejich loutka jako Obama, on je jinej a stojí proti nim. Od dob co Tesla přišel na možnost vést elektřinu zdarma a bez drátů a byly jeho patenty zamčeny do zaprášených šuplíků, od těch dob na nás zbohatlo mnoho lidí, jejich majetek patří nám, nakradly nám ho a lhaly nám. Veškerý majetek miliardářů, patří lidem. Jestli někdo udělá pořádek pak jedině Trump a Putin a východní aliance, tito tři. U nás můžem být vděčni za ikony jako je Okamura a Zeman. Je dobré mít ikony pro lid, často jsou ale tyto ikony rovnou likvidovány, nebo pouze zdiskreditovány, i přesto za ně díky. Opatrujte se a děkuji za váš zájem. Ave.

lpg
Návštěvník
lpg

Nechci vám brát optimismus, ale v Trumpovi se zklamete, stejně jako se lidé zklamali v Obamovi.
Čínu ovládají zednáři, už od dob Mao Ce-Tunga. Tudíž k nim bych naděje taky neobracel. Čína pravděpodobně převezme roli Británie jako centrum řízení a roli USA jako světového četníka, takový je plán a je v plném proudu.
Zřejmě jediný národ, který momentálně pracuje ve prospěch lidstva je národ ruský. Pokud se v tomto pletu a těch národů je víc, tak jedině dobře.
V názoru na elitu se neshodneme.
O mega podvodu s názvem FED víme všichni, tím myslím všichni co se zajímají a chodí např. na tyto stránky.
O Zemanovi jsem mluvil v prvním příspěvku, takže v názoru na něj se taky neshodneme, každopádně je to menší zlo než to prase z Rakouska – to je nejmírnější oslovení, kterého jsem u tohoto individua schopen, i když tím urážím čuníky. 🙂
Hezký den.

max
Návštěvník
max

1. protokoly sionskym mudrcu – nacismus
2. satanismus- nacismus – prima konfrontace svetle nauky slovansko aryjskych ved ,nicena a prekroucena pravda , temna naukou satanistu a jejich neschopnost propojeni srdce duse a ducha a dosazeni neomezene energe lasky a harmonie ,moralky- sexualni zneuzivani ,muceni a nasledne konzumovani tel deti pro nacerpani energie.valky a otrokarstvi k dosazeni nadvlady ,mixovani narodu za ucelem spiritualni degenerace a nekompability ,tudiz rozpad spolecnosti .
3. zednarstvi – nacismus . pouziva obe vyse uvedene formy a navic jeste vice sebe sama stavi nad boha . zednari sjou ti co chteji geneticky a ideologicky znicit a ovladnout lidi.
zapomeli jste chazary a jezuity .
mohou se vsichni tvarit jinak ano jsou to tvari pretvarky a jejich praktiky pro dosazeni stejneho cile jedinou skupinou . NWO.
maji stejny puvod ,babylon ,12 klanu zidu pochazejicich ze saudske arabie pozdej izraele a 13. chazarsky . infiltrovali se do asie kde zneuzili cast puvodnich obyvatel kteri byli pozdeji za vlastizradu vyhnani ze zeme i s zidy. kdo jsou tito naciste? anglo sasove a germani!!!! nenavidi nas ,nemaji puvod v evrope ani nejsou slovany !
rimsko katolicky nacismus se projevil splynutim techto lidi s temi co prisli z izraelem na jih evropy a zacali zotrocovat lidi a vyvrazdily kontinenty jejich zido-krestanstvim ktere jde proti jezisi ..ostatne jej take zidi zabily ! jezis neprisel nikoho spasit ale prisel dat zidum to co nemaji – ducha ,svedomi ,spojeni mezi srdcem a dusi,lasku .prisel ze souhvezdi ryb , asiate ze souhvezdi draka..slovane ze souhvezdi svastiky,indiani ze souhvezdi ohniveho hada. africane na zemi pozvani dostali protoze jejich planeta byla znicena.
kdo po valce pozvani nedostal byli reptiliani a anunaki …oni sem prisli stvorit zidy
mixovany narod bez korenu , narod otrockych sluhu kteri slouzi krvi,masu ,kradeni ,znasilnovani,pedofilii,nekrofilii ,temne kabale – bohu baalovi a totalnimu zniceni lidi !
zide,babylonane byly vytvoreni klonovanim .reptiliani a anunaki je stvorili z cloveka adama ,jeho zeberni klon eva nakonec dali zaklad zidovksemu rodu .incestni snatek cloveka a jeho klonu. doted mezi arabi nevadi ze 50% jejich snatku je incestnich.jsou to degenetrati ,prazdnota a smrt jim lpi z oci .prazdnota duse ,nemaje ducha .
sam jezis rekl svym ucencum aby nechodily za slovany ,asiaty atd proc ? protoze my uz se rodime z duchem a tudiz mame svedomi. africti zulu samani maji spoustu informaci o reptilianech a jejich valkach proti slovanum . byly jsme v africe uz davno s naukou slovansko aryjsych ved a povazovali nas za bohy svetla. a co indie? ve starych knihach se pise ze moudrost jim prineslo 6 bilych muzu z poza hor? ze by slovani z sibire ci ruska?
vse co mohli nam zide vzali pretvorily a pouzili k nasi vlastni skaze .
co nam vzit nemuzou je svedomi ,cest ,moralka ,laska k prirode a k lidem
a boj za spravedlnost a svobodu mysli . zachovani mozna ne nas jako jednotlivcu ale nasi kultury ktera dala zaklad vsem lidem napric kontinety podle toho kolik oni sami byli schopni pojmout .
jen pro zajimavost anglicka vlajak union jack – sjednoceni 12 klanu po vyhnani a zniceni jeruzalema a zaprisahani za zniceni evropy.
valka zidu proti zidum valka vsem proti vsem a snaha o totalni nadvladu a holokaust porazenych .
zido arabsky islam zahubil uz vice nez 11 risi .zidokrestanstvi 2 kontinenty a dalsich minimalne 5 soucastnych statu,armenii pocinaje srbsekm konce . zide vyhubili palestinani coz je jen dukazem ze jim ani verejne provadeni genocidy vybec nevadi .l
anglicane a germani ,rimane frankove – kolonizatori
vse s nasledkem rozkradeni zeme a zahubeni puvodnich obyvatel tak at mi tady pan chytry nenamlouva ze se satanismem ,freemansons a sionismem dobre umysli?
ani jedno nebylo vytvoreno lidmi ..dekuji nechte si to pro nekoho kdo je natolik hloupy aby vam uveril…ostatne i zide ,nemci a anglicane,arabove uverili ze jsou vyvoleni …neni jich nejak moc? odkud pochazi toto silenstvi?
proc byl egypt obyvan bilimi lidmi a pak pozdeji pod tlakem podlehl stejne jak dirive syrie a persie byli jine nez ted?? pakistan a indie … porad ta sama poahadka a ted imigranti , lesby a pedofile budou rodici nasich deti?????????? a politici jim budou cpat penize zapadnich zido bankeru aby uspisili destrukci nasi zeme?

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

To, že Reuters je de facto jediným zdrojem ČT vysvětluje vše. ČT dokonce Reuters předhonila, když své “přímé přenosy” nevysílá “přímo”, ale se zpožděním v řádu desítek sekund, dávajících režii prostor nevhodné více či méně nepozorovaně střihem umlčet a bezostyšně nám tvrdí, že je to všude “běžná praxe”. Jak vidno, tak to běžná praxe není a propagandisté a cenzoři ČT nám zase lžou.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Ráno jsem tradičně vybíjel aku tentokrát u tabletu a v ČT24 bez zvuku titulek Bašar Asád použil u Allepa chemické zbraně..A seděl tam odporník aby to těm vypatlancum ,co mají zvuk zapnutý řádně dovysvětlil…Jinak je ČT24 skvělá,urychluje mi vybíjení a prodlužuje životnost aku..

Holy
Návštěvník
Holy

ZRUŠME VLASTIZRÁDNOU A ZLOČINNOU „ČESKOU” TELEVIZI, HLÁSNOU TROUBU EUROTOTALITY! VÝPLACH MOZKŮ MUSÍ SKONČIT!http://narodnidemokracie.cz/havlisticka-euroct-musi-byt-zrusena/

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Zdravím všechny kolaborantské špíny z evrejských hodnot.