VIDEO: Silvestrovská noc v Kolíně nad Rýnem – svědecká výpověď

VIDEO: Silvestrovská noc v Kolíně nad Rýnem – svědecká výpověď

Očitý svědek popisuje události silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem, podle něj policie nekonala, co měla. Vzhledem k tomu, že následně byly stejné útoky hlášeny nejen v jiných městech Německa, ale také v Rakousku, Švýcarsku, Finsku a Švédsku (více), vypadá to, že šlo o organizovanou akci.

Zdroj: YouTube

Vložila: -Pozorovatelka- 11.1.2015

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Manicka
Návštěvník
Manicka

Podle me je jasne ze slo o organizovanou akci. Vzdyt masmedia samotna referovala, ze k utokum doslo paralelne v nekolika nemeckych mestech a taky dalsich statech zapadni evropy. Cili to proste nemuze byt ani nahoda, ani spontanni akce. Jedna se o provokaci rizenou shora a organizovanou mistnimi serzanty. Akce samozrejme neni rizena muslimy, ale starou znamou kabalou. Cilem je samozrejme eskalace polarit domorodci vs pristehovalci. Eskalace polarizace je nutna pro posun kupredu planu NWO. O nic jineho nejde.

xerox
Návštěvník
xerox

už to začíná …
,, Facebook zablokoval stránku Islám v České republice nechceme
Novinkám to potvrdil lídr iniciativy Martin Konvička. Ten byl loni obviněn z podněcování nenávisti za příspěvky proti muslimům, které psal právě na tuto sociální síť. ,,
http://goo.gl/pAaDak

pozorovatelko pamatujete si ještě můj email ?

b.k
Návštěvník
b.k

Uff,tak dáme pro změnu něco na odlehčení…
https://www.youtube.com/watch?v=0utPlSPbW_s

informix
Návštěvník
informix

Objavilo sa v jednej diskusii:
—————————
Ako bude prebiehať povstanie imigrantov

1. Prvý krok – naťahajú do krajiny obrovské množstvo mladých mužov bez žien. Trebárs pod zámienkou sociálnych dávok, sľúbeného zamestnania, klamstiev o blahobyte v Európe alebo trebárs šírenia islamu. Menšia časť z nich sú vycvičení islamisti, ale väčšina sú bežní ekonomickí migranti.

2. Druhý krok – sexuálna frustrácia. Budú na území držaní trebárs rok, bez sexu, pričom islam zakazuje aj pornografiu a sebaukájanie… Doba čakania je dôležitá, pretože čím viac bude nahromadená ich sexuálna frustrácia, tým ľahšie budú v budúcnosti ovládateľní.

3. Tretí krok – sporadické sexuálne incidenty podobné tomu v Kolíne. To vyburcuje majoritnú verejnosť, aby sa ešte viac stránila imigrantov. Začnú mediálne odsudzovania imigrantov, ženy nimi začnú otvorene opovrhovať. To sociálnu aj sexuálnu frustráciu islamistov ešte viac prehĺbi. Budú vidieť okolo seba množstvo žien, ale každá bude vyzbrojená slzným sprejom alebo ochrankou priateľov. Nenávisť na oboch stranách bude stále narastať.

4. Štvrtý krok – a teraz to príde. “Niekto” spustí organizovanú výzvu všetkým imigrantom, aby si išli do sveta pre seba uloviť ženu. Povedia, že v Nemecku je príliš mnoho mužov, a pre farebných preto nie je dostatok žien. Cez facebook/twitter im príde rada, aby pozabíjali nemeckých mužov a ukradli si ich ženy. V kombinácii s dlhotrvajúcou frustráciou a pocitom poníženia z odmietania od nemeckých žien, na túto výzvu zareagujú prakticky všetci imigranti, bez ohľadu na ich národnostný pôvod, vetvu islamu, osobné spory… Všetci vyrazia do ulíc a začnú zabíjať nemeckých mužov a znásilňovať nemecké ženy…

A to je cieľom. Na strane Nemcov sa aktivuje nemecká domobrana, na strane imigrantov sa aktivujú spiace veliteľské bunky a krajina sa ponorí do chaosu občianskej vojny…

A teraz si uvedomte, že tento scenár bol plánovaný pre celú Európu! Práve o tom boli povinné kvóty – rozmiestniť imigrantov do každej krajiny, aby potom mohol byť všade zrealizovaný práve tento scenár!
————————————–
A ďalší zaujímavý článok je tu: Nemecký Blitzdžihád: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/01/09/nemecko-dokaze-stat-ochranit-sve-obcany/

“Jak autor dále uvádí, není nejmenší problém zbraně v potřebném množství do země propašovat, neboť kontrola vozidel na hranicích neexistuje. Závěr: jakmile útok začne, už během prvních 24 hodin mohou příslušníci IS v Německu připravit o život až čtyři miliony lidí, a to dřív, než bundeswehr vůbec stačí reagovat. … Trvalo by nejméně dvě hodiny, než by bundeswehr dokázal zorganizovat protiúder, avšak při současném personálním stavu by mohl zasáhnout nanejvýš ve městech. V současné době je navíc základen bundeswehru málo a leží tudíž velmi daleko od sebe. Přerušit silniční a železniční spojení je snadné a mělo by i vedlejší účinek: i kdyby se podařilo v krátké době povolat záložníky, do určených kasáren by se ve vyvolaném dopravním chaosu nedostali.”

Takze co??!!
Návštěvník
Takze co??!!

Scenar ma vadu, v pripade vetsiho odporu starousedliku, bude pouzita propaganda o zverstvech Nemcu a prijde humanitarni bombardovani a pouzije se strelivo s ochuzenym uranem. Vse v ramci lidskych prav.

Ps.: Globaliste nepovazuji puvodni obyvatele evropskych statu za lidi.

Filip
Návštěvník
Filip

Testujou co všechno jim projde… jestli jsme vůbec schopní se bránit…

styx
Návštěvník
styx

a sa divim, ze kedysi tak hrdy narod ako boli germani su ako ovce. 70 rokov im vymyvali mozgy Hitlerom. toto je vysledok

Jebatac
Návštěvník
Jebatac

Tak určitě není problém pro pár stovek až tisíc nadržených arabů se domluvit na setkání na konkrétním místě přes sociální sítě. Někteří zahraniční i čeští psychicky narušení neomarxističtí blogeři v Silvestrovské hromadné znásilňovací akci již začali hledat spiknutí tajných služeb, což myslím není moc pravděpodobné. Jednoduše mají “nateklé semeníky” a problém s velkými koulemi, jak si před časem stěžovat jeden arabsk deviant ve známém videu. Ať si požádají Merkelovou o státem placené prostitutky, jako již mají nárok fyzicky postižení. Navíc arabáči s hromadným osáháváním žen začali daleko dřív i jinde a jen se to dlouho tutlalo:
http://zpravy.idnes.cz/sexualni-utoky-ve-svedsku-dc6-/zahranicni.aspx?c=A160111_132325_zahranicni_mlb

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
LCZ
Návštěvník
LCZ

mimo téma: DNES ZEMŘEL DAVID BOWIE.
Zajímavá náhoda : VČERA na hl. stránce Seznamu:
https://www.mixer.cz/interpret/200-david-bowie/513-im-afraid-of-americans

Jebatac
Návštěvník
Jebatac

Davida jsem měl v určité etapě života docela rád, ale zákonitě ve své předčasné smrti na smrtelnou rakovinu sklidil, co do sebe zasel už v 60. letech: závěje kokainu, heroin a promiskuita s ženami i homosexuálními muži již pozdější zdravý životní styl a dlouholeté manželství nemohlo zvrátit.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Svým životem si narušil to, co mělo zůstat “svaté”. To, že jej v závěru “doktoři” zabili na rakovinu je již jen důsledek.

rad
Návštěvník
rad

A co ma bejt. Ta pisnicka uz je tam na seznamu dlouho. Asi nejvetsi hit poslednich let (90s a dal) Takze normalka. A to nebudu kontrolovat, ze to tam dali, kdyz se dozvedeli ze zahranici ze umrel nebo ze je hospitalizovanej. K nam to doslo se spozdenim. Proste u nas se o tom psalo az rano, ale ve svete klidne 18 hodin to kolovalo. nez to potvrdil jeho syn, nasledne to prevzali oficialni media jejich a az potom seznam. No to je fuk