VIDEO: Sergej Šojgu varoval, že američtí žoldáci na Donbasu chystají provokaci chemického...

VIDEO: Sergej Šojgu varoval, že američtí žoldáci na Donbasu chystají provokaci chemického útoku podle modelu ze Sýrie, ruská GRU potvrdila, že barely s neznámou chemickou substancí jsou již rozmístěny na dvou místech! Žoldáci rovněž umisťují výbušné systémy u bytovek, nádraží, u škol a školek, se zjevným záměrem obvinit následně ze smrti civilistů proruské povstalce! Podle příprav to vypadá, že američtí žoldáci vyhodí do povětří barely s chemikáliemi a obětmi budou civilisté, což povede k obvinění povstalců z válečného zločinu a ke zjištění, že chemikálie poskytlo Rusko!

VIDEO: Sergej Šojgu varoval, že američtí žoldáci na Donbasu chystají provokaci chemického útoku podle modelu ze Sýrie, ruská GRU potvrdila, že barely s neznámou chemickou substancí jsou již rozmístěny na dvou místech! Žoldáci rovněž umisťují výbušné systémy u bytovek, nádraží, u škol a školek, se zjevným záměrem obvinit následně ze smrti civilistů proruské povstalce! Podle příprav to vypadá, že američtí žoldáci vyhodí do povětří barely s chemikáliemi a obětmi budou civilisté, což povede k obvinění povstalců z válečného zločinu a ke zjištění, že chemikálie poskytlo Rusko!

Situace na Donbasu doslova připomíná sud se střelným prachem, který někdo posadil na rozpálenou plotnu a teď se jen čeká, kdy to vybouchne. Ministr obrany Ruské federace Sergej Šojgu během zasedání generálního štábu ruské armády oznámil, že na východě Ukrajiny hrozí provedení mohutné chemické provokace, ze které mají být obviněni proruští separatisté v Doněcké a Luhanské lidové republice a posléze i samotné Rusko, které bude obviněno, že separatistům chemikálie poskytlo a dodalo.

Přípravu provokace odhalila ruská vojenská rozvědka GRU, která potvrdila, že v několika ukrajinských obcích a vesnicích již operuje na 120 amerických žoldáků nechvalně známé skupiny Echo Company, která se podílela i na chemických provokacích v Sýrii ve spolupráci s Bílými přilbami. Z útoků byl posléze obviněn Bašár Assad a jeho armáda, přestože se později ukázalo, že šlo o zinscenovanou provokaci. Echo Company je žoldácká skupina pracující pro CIA a pro americkou vládu v tzv. black ops kontraktech.

Sergej Šojgu prohlásil, že skupina již na dvou místech rozmístila barely s dosud neznámou chemickou látkou. Mohlo by jít o chlór jako v Idlíbu v Sýrii, ale rovněž by se mohlo jednat o nervový plyn, který by pozabíjel stovky lidí v okolí. Použití žoldáckých firem na Ukrajině je americký kompromis, aby zatím nemuseli na území Ukrajiny působit američtí vojáci, k tomu je totiž zapotřebí souhlas amerického Kongresu a rozkaz amerického prezidenta. A rozmístit regulérní americkou armádu mimo členskou zemi NATO není ani pro Američany tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Zatímco rozmístění vojáků v členské zemi NATO je pouze na rozhodnutí Pentagonu a na podpisu smlouvy SOFA mezi Pentagonem a hostitelskou zemí zastoupenou vládou, tak v případě nečlenské země s tím musí vyjádřit souhlas nejprve bezpečnostní výbor Kongresu, na jeho podnět potom rozmístění vojáků musí odsouhlasit Kongres, ten samý Kongres musí vyčlenit rozpočet na misi a nakonec prezident musí vojákům vydat rozkaz k provedení operace jako vrchní velitel ozbrojených sil. Čili to je poměrně hodně komplikací.

Žoldáci americké CIA jsou již na místě s barely chemikálií

Takže v tomto případě se řeší jiná cesta. Namísto Pentagonu se do věci zapojí CIA a její soukromá armáda žoldáckých firem. Rozdíl mezi těmito žoldáky a regulérní americkou armádou je ve výzbroji a ve vybavení. To, čím disponují žoldáci, o takovém vybavení si mohou američtí vojáci nechat jenom zdát. Soukromé bezpečnostní organizace ale nezaměstnávají vojáky, nazývají je “operátory”, protože americké zákony neumožňují legální existenci soukromých armád a soukromých vojsk, čili ani soukromých vojáků.

Tito operátoři fungují ve vojenském režimu, žoldácké skupiny jsou složeny z bývalých veteránů, speciálů a od armády se liší tím, že jsou schopny a ochotny provést za peníze cokoliv. Naprosto cokoliv. Pokud se tedy objeví na hranici Donbasu barely s neznámou chemikálií a pokud operátoři v blízkosti škol, nádraží a nemocnic budují jakési pozice, potom reálně hrozí, že cílem je děsivá provokace chemického útoku, při kterém zemřou stovky civilistů a dětí, protože operátoři tyto barely s chemikáliemi vyhodí do povětří.

Vladimir Putin v rozhovoru s náčelníkem gen. štábu ruských ozbrojených sil Valerijem Gerasimovem

Následně z tohoto chemického útoku budou obviněni proruští separatisté a jako shodou náhod se najde nějaká nahrávka, která jako potvrdí, že chemikálie dodalo separatistům Rusko. To potom bude obviněno z použití chemických zbraní a přijdou mezinárodní sankce. Jenže ukrajinská armáda to využije jako záminku k útoku ukrajinské armády na DLR a LLR.

Záminka odvety za chemický útok bude ospravedlnitelná i v očích světové veřejnosti, čímž Minský protokol bude tím okamžikem v troskách. Ukrajinská armáda vtrhne na Donbas a začne etnické čištění. Vladimir Putin bude pod obrovským tlakem a buď pošle na pomoc povstalcům také žoldáky, tedy soukromé operátory typu Wagnerovy skupiny, ovšem ti nemohou početně konkurovat regulérní ukrajinské armádě. Ruská armáda by tak musela vstoupit na Donbas.

Obyvatelé DLR a LLR nemají kam ustoupit, ani Rusové nemohou. Za námi Moskva, před námi nepřítel

Ukrajinská armáda je ve velmi zvláštní situaci. Všichni vědí, že DLR i LLR už jsou de facto ruskými enklávami a pokud tam ukrajinská armáda vstoupí, tak ji čeká jenom boj od domu k domu, přičemž na konci není možné jiné řešení, než buď úplné vytlačení obyvatelstva DLR a LLR za hranice do Ruska, anebo pozabíjení tohoto obyvatelstva. A právě proto ukrajinská armáda vlastně vůbec neví, co by měla touto operací dokázat.

Etnické začištění by znamenalo zbavit se ruských obyvatel na Donbasu, na což by ruská armáda zareagovala zřejmě invazí na celou Ukrajinu, nejen na Donbas. A vytlačení obyvatel obou republik za hranice do Ruska je velmi nereálné, protože to je pro změnu nepřijatelné pro Kreml, z toho by se mohl stát nebezpečný precedens do budoucna, který by zněl asi v tom smyslu, že… když vytlačíte odněkud Rusy, nic se vám za vlády Putina nestane, Kreml nehne brvou, zkuste to taky!

Ministr obrany Sergej Šojgu při projevu k velitelům ruských vojsk

Právě proto je Vladimir Putin v té pozici, v jaké se nachází, a právě proto pronesl ten výrok [1] v úterý, že Rusko již nemá kam ustupovat. A to platí i pro ty separatisty na východě Ukrajiny. Oni jsou tam totiž doma, pouze se vzepřeli Kyjevu. A ustupovat by znamenalo vzdát se svého rodiště a přenechat jej tzv. ukropům. Provedení chemické provokace s cílem obvinění separatistů a posléze Ruska by opravdu dávalo smysl. Byla by to přesně ta záminka, kterou Američané a Kyjev potřebují k intervenci ukrajinské armády v DLR a LLR, protože by se v očích veřejného mínění jednalo o odvetu proti zločincům, kteří použili chemické zbraně proti nevinným lidem a dětem. A jakmile by k tomuto došlo, tak pozor! Veřejné mínění v USA je nebezpečný prvek síly.

Chemický útok by vyburcoval americkou veřejnost a donutil Kongres k vyslání regulérní americké armády na Ukrajinu. A spolu s nimi i vojáky ze zemí NATO

Když americké veřejné mínění popíchnete nějakou provokací, nějakým chemickým či jiným útokem, okamžitě Američané vyběhnou do ulic a chtějí vyslat vojáky, aby to vyřešili. A americký Kongres potom velice rád takovou operaci posvětí. Proto pozor na tuto provokaci. Ti žoldáci na Ukrajině nemají za úkol bojovat proti ozbrojeným silám DLR a LLR. Ne ne, mají pouze za úkol na Donbasu zinscenovat a naplánovat masivní chemický útok, který by zvedl u americké veřejnosti vlnu odporu, vzteku a rozčílení, což by vedlo k tlaku na Kongres, aby schválil vyslání amerických a spojeneckých vojsk na Ukrajinu. Přesně tohle mají Američané v plánu. Takže, jestli dojde na Donbasu k chemickému útoku, tak nebuďte překvapení. Teď už víte dopředu, proč je to tak nachystané.

Vladimir Putin při zasedání generálního štábu

Vážení přátelé, závěrem mi dovolte popřát vám všem Veselé Vánoce, hlavně hodně zdraví a spokojenosti, i když po zpravodajské stránce to vypadá, že je to jedno velký špatný kolem nás. Využijte Vánoce k posílení svazku rodiny a k uvědomění si, že právě rodina je základ státu. Právě toho státu, o který začínáme přicházet, který se nám nejen odcizuje, ale stává se nepřítelem tradiční rodiny. Stát, který se stává tyranem, grázlem a vyvrhelem, který postupně chce občany redukovat na nesvéprávné otroky, kteří neví, co je pro ně dobré. Dnes to prý občan neví v otázce vakcín, co je pro něj dobré. Příště to nebude vědět v otázce peněz, že lepší je pro něj bezhotovostní společnost než cash.

Bankám už vadí i kapr na vánočním stole, protože jeho výroba prý generuje moc CO2. Ne, negeneruje. Leda tak generuje moc členů rodiny u jednoho stolu, na jednom místě, v jeden čas… a to globalčikům vadí nejvíc!

Příště to nebude vědět v otázce majetku, že nejlepší je nevlastnit nic, že lepší je věci jenom sdílet. To jsou jenom příklady toho, kde stát se bude snažit chovat k občanům jako k otrokům, kteří nejen nevědí, co je pro ně dobré, ale ani by neměli mít právo vůbec o sobě rozhodovat. Třeba o tom, jestli máte právo rozhodovat o svém vlastním těle, co si do něho necháte vstříknout. Proto Vánoce globalisté nenávidí. Proto před několika dny jedna ne-česká banka rozjela kampaň [2], abyste nejedli kapry, protože kapr prý produkuje CO2. Ano, gretenizace před Vánoci už dorazila ze Švédska i do ČR.

Globalistům nevadí kapr, dámy a pánové. Jim vadí to, co je s kaprem spojené. Setkání rodiny u vánočního stolu, na kterém je právě ten kapr. Kdyby tradicí nebyl kapr ale žužu, bude té bance vadit žužu a bude tvrdit, že produkuje CO2. To není prostě kapr, který vadí. Vadí setkávání lidí. A je jedno, jestli u štědrovečerního stolu, anebo v hospodě, nebo v restauraci během roku, to je jedno. Vadí jim prostě setkávání lidí. U toho stolu s kaprem je to snaha globalistů o zablokování scházení lidí v rámci vnitřního kruhu.

Šílenství s CO2 objemy se už dostává i do značení potravin

U těch hospod je to de facto to samé, ale na úrovni druhého kruhu, tedy kruhu životního prostoru. V obou případech globalistům vadí setkávaní rodin a lidí, protože co to je? To jsou základní pilíře společnosti. Pilíře státu a společnosti. Rodina a hospoda. V rodině se setkávají členové rodiny. V hospodě místní lidé a zastupitelé na úrovni primárního řízení státu, tzv. obecního řízení. Setkávání lidí na obcích. Tohle vadí globalistům, že si lidé sednou a řeknou doma a v hospodě, jak se budou věci dělat a řídit.

Ne, že jim to řekne televize řízená globalisty, nebo noviny v rukách globalistů, nebo vláda kompletně vlastněná globalisty, ale že si to řeknou a udělají u sebe doma a na obci podle sebe. Proto ty lockdowny. Proto zákazy návštěv. Proto už vadí už i ti kapři. Nenechte si vzít svobodu, ani nad svým tělem, ani nad svým talířem, a to nejen na Vánoce. Během Vánoc si dáme v redakci oddech, takže možná, že se tady dva nebo tři dny neobjeví nový článek. Využijte i vy Vánoce k oddechu, k odpočinku, odpoutejte se od politiky a starostí. Nezapomeňte ale, že náš server opravdu i přes Vánoce závisí na vaší podpoře, takže pokud pošlete Ježíška od vás na návštěvu i sem, budeme vám moc vděční. Děkujeme a užijte si svátky.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vánoce znovu po roce

Vážení čtenáři Aeronetu, máme tady závěr roku 2021. Po celý rok jsme vám přinášeli články, analýzy, videa a páteční pořady. Pokud máme v naší práci pokračovat i v novém roce, potřebujeme vaši podporu. Pokud se vám líbí naše práce, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím do konce roku na naší obvyklé darovací stránce zde, podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 72% z cílové sumy a do konce měsíce zbývá týden. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, kryptoměnami Bitcoin, Bitcoin Cash a Ethereum, a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu, kterou jste nám celý rok poskytovali, vám moc děkujeme! A přejeme Vám Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
archimedes
Návštěvník
archimedes

Pokud vám chybí můj slibovaný text o materialismu, pak vězte, že Administrátor, je démon, který před vám tají informace, které vás mohou posunout v před!!! Démon Administrátor, zcenzuroval můj text, takže se k vám nedostane! Administrátor je loutka NWOO, a rafinovaně, stejně jako VK, vás , manipuluje.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Rusko se konecne odvazalo a smeruje k uplne suverenite a obnove CCCP. Vetsina je tam pro, ja taky. Ruda vlajka a Stalingrad misto Volgogradu budou zacatek.
Nejdrive musi ovsem rozkopnout drzky US Zidum a NATO statum, kteri usiluji o revansi za 2. svetovou valku.

vitezslav
Návštěvník
vitezslav

Na ambasádě Spojených států v Moskvě se dnes (25.12.) objevila sovětská vlajka. Symbolickou světelnou show a vzkaz Američanům uspořádala umělecká skupina «Re: ванш».

Světelná projekce byla věnována památnému datu: před 30 lety 25. prosince byla nad Kremlem stažena sovětská vlajka a prezident Michail Gorbačov odstoupil.

V průběhu světelné projekce na fasádu ambasády «Re: ванш» ukázal záběry s Michailem Gorbačovem, deklarujícího svou rezignaci z funkce prezidenta SSSR, poté se strýčkem Samem v čepici Santa Clause.

Následovaly záběry o některých úspěších současného Ruska: připojení Krymu, olympiáda, mistrovství světa ve fotbale 2018, start rakety Angara-A5 a plovoucí jaderná elektrárna Akademik Lomonosov.

Umělecká skupina poznamenala: „Po 30 letech od této události jsme považovali za symbolické znovu vztyčit vlajku velmoci formou světelné projekce. Jako symbol obrození Velkého Ruska“.

„Strýčku Same, veselé Vánoce! Před 30 lety jsi dostal nádherný dárek. 25. prosince 1991! Ale už žádné dárky nebudou. Velké Rusko je znovuzrozeno,“ text projekce na americké ambasádě.
https://www.youtube.com/watch?v=4Cy6CjBbpbs&t=7s
https://www.pokec24.cz/politika/uz-zadne-darky-nebudou-na-americke-ambasade-v-moskve-se-objevil-vzkaz-spojenym-statum-video/

Dan2
Návštěvník
Dan2

trikolora je vlajkou Vlasovcu, kterou jim dal Ada. Dnes vyjadruje podrizenost zapadu.

jara
Návštěvník
jara

Zeman dnes poprvé nekoulel očima jak Hurvajs, asi že je dva měsíce na suchu… Jinak bláboly. Stát by měl děkovat, že lidi ještě platí daně.

nepisteminic
Návštěvník
nepisteminic

Zeman a názory současných politických “vůdců”.
Fiala ocenil, že Zeman zdůraznil nutnost očkování
Předseda lidoveckého poslaneckého klubu Marek Výborný uvedl, že Zeman pojmenoval klíčové problémy správně. “Určitě se shodneme v podpoře očkování…
Adamová: Kabinet se skutečně musí zabývat energetikou, pandemií a rozpočtem, doplnila…
Bartoš uvedl, že Zeman správně zmínil nutnost řešení pandemie, energií a schodku státního rozpočtu….
Takže zeman nám úplně vyšuměl a pro nás to znamená boj o zdraví 🙁
Nevěřím, že ten s tou tečkou na čele nebude propagovat povinnosti očkování. To byla jeho těšínská jablíčka před koncem roku.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-siril-famy-o-zelene-dohode-tvrdi-zastupci-vladnich-stran-40382189#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=e61x3kf5tNj-202112261412&dop_id=40382189&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Jistě že se všichni shodnou, slouží jednomu pánovi, iluze volby v demokracii pro ovečky.

vitezslav
Návštěvník
vitezslav

A je Zeman opravdu Zemanem ????? Srovnejte jeho podobu na začátku roku 2021 a dnes ! Je to originál a nebo je to jen špatně zahraná role jeho dvojníka ???? Zeman nikdy tak nekroutil hlavou jak to dělá ” dnes” ! Kdo ho úkoluje ? Komu slouží jeho podoba ? CIA ?

Dan2
Návštěvník
Dan2

Prezident i vlada zaslouzi za sve vyroky nejen o ockovani sesrotovat. K tomu urcite dojde.

máme ještě vlast
Návštěvník
máme ještě vlast

MZ a okolí jsou prodejné děvky BigPharmy, už i Aspen PI jede vakcíny pro celou Afriku, v ČR ovládá média a politiky jakou své loutky a kruh zločinců se uzavírá,……Bajaja napřed vykradl IPB potom OKD potom vyhubí ČR aby nebyli svědci mrtví jsou již svědci: Gross Janota Ramsdorf kdo další???

Uďo
Návštěvník
Uďo

Zeman.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Vánoce NeVánoce, Žid okupujíci Hrad bude konat zlo do posledního prasečího dechu, do posledního zachrceni toho nenechá. Revoluce už je jen jediná cesta k záchraně lidských životů, Vašeho, Mého.
Zeman podpořil povinné očkování.
Všichni vědí že toto přijde po březnu po povinném očkování konkrétních skupin. Jedou podle plánu. Dokud budou dýchat, pojedou bod po bodu.

Ondřej
Návštěvník
Ondřej

Vážně Češi chtějí povinné očkování? Nevadí vám, že z vás dělá propaganda hlupáky?

https://www.skrytapravda.cz/z-domova/350-vazne-cesi-chteji-povinne-ockovani-nevadi-vam-ze-z-vas-dela-propaganda-hlupaky

Uďo
Návštěvník
Uďo

Genau. Nevolil jsem ho, bo jsem tů nebyl, ale přijal za vlastní. Chyba. Je to svině. Ovar.
Přeju mu to nejhorší do nového roku. Zkurvenej levicovej bastard. Dobře že ho do bílýho domu nepozvali, je to agent ruska a číny. Veš.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Je to hajzl, nic víc….
Dělá to snad pro dcerušku, která by asi měla v Británii po piči, kdyby fotr přestal šlapat brázdu.
Jinak si to jeho chování neumím vysvětlit.

A to má být údajně náš prezident, který má hájit zájmy lidu, který ho volil.
No to určitě!

Už je jako ten kokot Soukup z Barrandova, který taky otočil o 180 stupňů a je s Kalouskem kámoš.

4fun
Návštěvník
4fun

Spíš to dělá proto, aby dcerušce někdo neukázal videa, jak si tatínek honí péro u dětského porna 🙂

Vydírání pomocí videí natočených vaší webkamerou je prý teď nový “online business” 😀

A můžeme se jen domýšlet, proč po tom Čučdelka a Policejní prežident nejde 😀 😀 😀

Jiří Fencl
Návštěvník
Jiří Fencl

Miloši, nesouhlasím!

Uďo
Návštěvník
Uďo

Není lepší Miloši chcípni?

Neo
Návštěvník
Neo

Právě poslouchám projev Zemana. Už aby dostal 4 /snad/ poslední tečku……Děs…

Uďo
Návštěvník
Uďo

První skutečnou tečku by dostal pokud by neřekl co má. Takhle zase uhrál placebo. Plus věnec buřtů a šnaps.

Kartel4
Návštěvník
Kartel4

🙂 🙂 🙂 !!

PaVo
Návštěvník
PaVo

Já bych ho neposlouchal, ani kdyby mi za to nabídl litr. Moje pohoda mi stojí za podstatně víc.

Nechápu lidi, co vůbec sem ty sračky tahají, nemáte hodnotné téma nebo osoby k diskutování?

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

“Izrael – posilovací injekce proti kovid budou NEKONEČNÉ” Izraelské ministerstvo zdravotnictví (IHM) vydalo varování, že Izraelci se musí připravit na nekonečnou řadu “vakcín” proti koronaviru Wuhan (Covid-19) a s nimi spojených “posilovacích” očkování, viz: https://www.informationliberation.com/?id=62732
“Budeme potřebovat čtvrtou injekci, pátou injekci, šestou injekci a sedmou injekci…”
= Myslel jsem, že Izraelci budou už chytřejší. Ukázalo se, že jsou to vlastně hlupáci, stejně, jako např. u nás v ČR.. Zřejmě si neuvědomují, že za to, že virus COVID donekonečna mutuje a tvoří varianty, mohou jen vakcíny, tedy “očkovaní”, nikoli neočkovaní….

4fun
Návštěvník
4fun

Tak dlouho otravovali Jediální prostor Holokaustem … až se jim to splnilo 🙂

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Nosatí dosáhli svého.

Podařilo se jim 2x ročně prodat celému světu nefungující vakcínu proti chřipce, kterou museli na chvíli přejmenovat na Covid.

Po ničem jiném netoužili, jak po tomto každoročním bilionovém vývaru.

Když celé roky otravovali s vakcínou proti chřipce, každý se jim na to vykašlal, zvláště ti, kteří měli po jedné injekci velké problémy.

Tak museli sehrát pro svět divadlo ve Wuhanu, jako u nás s mrtvým studentem Šmídem, …. ale tam se vraždilo ve skutečnosti, aby vyděsili lidi a ti si to svinstvo nechali do sebe píchnout.