VIDEO: Sergej Lavrov oznámil, že ruská rozvědka má informace, že Porošenko na...

VIDEO: Sergej Lavrov oznámil, že ruská rozvědka má informace, že Porošenko na Ukrajině chystá na konec roku ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem ve spolupráci se západními partnery! Odveta bude podle Lavrova tvrdá a Porošenko toho bude litovat, Rusko však do války s Ukrajinou nepůjde! Už je jasné, proč USA chtějí Kyjevu dodat šifrovací komunikační zařízení ještě před koncem roku! Bude se střílet na Ježíška nebo až na Silvestra? A proč zahodit iPhone a koupit Huawei?

VIDEO: Sergej Lavrov oznámil, že ruská rozvědka má informace, že Porošenko na Ukrajině chystá na konec roku ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem ve spolupráci se západními partnery! Odveta bude podle Lavrova tvrdá a Porošenko toho bude litovat, Rusko však do války s Ukrajinou nepůjde! Už je jasné, proč USA chtějí Kyjevu dodat šifrovací komunikační zařízení ještě před koncem roku! Bude se střílet na Ježíška nebo až na Silvestra? A proč zahodit iPhone a koupit Huawei?

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov před několika hodinami uvedl v rozhovoru [1] pro Komsomolskou pravdu a Radio Pravda informaci od ruských zpravodajských služeb, že ukrajinský prezident Petro Porošenko poté, co vyhlásil na Ukrajině stanné právo, chystá na poslední dekádu prosince, tzn. cca. od 20. prosince až do Silvestra, ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem, která bude konzultována a provedena ve spolupráci se západními partnery. Část videa s jeho výrokem a českými titulky, které zapnete tlačítkem “CC” v liště videa, najdete nahoře v úvodu tohoto článku. Petro Porošenko za takovou provokaci, podle Lavrova, tvrdě zaplatí, ovšem Rusko rozhodně do války s Ukrajinou nepůjde. Porošenkův režim však Lavrov označil za vládu, která má všechny znaky neonacistického režimu.

Sergej Lavrov v rozhovoru pro Komsomolskou pravdu.

Toto má přímou souvislost s tím, co proběhlo 13. prosince v Bruselu, kde šéf NATO Jens Stoltenberg potvrdil Petru Porošenkovi, že NATO dodá Kyjevu americké šifrovací zařízení pro přímou komunikaci s vrchním velením ozbrojených sil NATO v Bruselu [2]. Proč tak najednou a zrovna před koncem roku? Nemusíte být géniové, aby vám to došlo. Generálové v Bruselu potřebují komunikovat s ukrajinskými generály při vedení bojových a provokačních operací na Ukrajině. Jak uvedl Sergej Lavrov, chystaná provokace na konec prosince bude provedena ve spolupráci se západními partnery, takže je logické předpokládat, že toto šifrovací zařízení již bude použito pro komunikaci a řízení provokace přímo z Bruselu. Je přitom alarmující, že Sergej Lavrov o tom hovoří otevřeně na veřejnosti.

Porošenko-Valtzman chystá na Vánoce a Silvestra ozbrojenou provokaci na hranicích s Krymem, a to za asistence západních partnerů

V diplomacii obecně platí, že pokud diplomat oznámí takovou informaci veřejně, jedná se již o poslední zoufalý krok, jak zabránit agresi tím, že informace o útoku bude odhalena a zveřejněna dopředu, protože jinými cestami už zjevně provokaci zastavit nejde, protože již je beze zbytku připravena a naplánována. Koneckonců, když se američtí piloti cvičí na Ukrajině v ruských stíhačkách [3] a když před dvěma týdny provedla ukrajinská armáda a tajná služba SBU provokaci v Kerčské úžině [4], tak je jasné, o co se tady hraje. Hledá se prostě “Casus Belli”, záminka pro válku. Znovu si uvědomte, že se jedná o širší obraz. Američané dali Rusům 4. prosince 60-denní ultimátum [5] na likvidaci prý smluvně-závadových ruských raket “Novator”, které prý porušují dohodu INF na zákaz vývoje raket středního doletu. Další provokace na Ukrajině by prostě byla znovu záminkou pro USA odstoupit od smlouvy, ale podle mého názoru jde už v této fázi o něco jiného.

Interview Komsomolské pravdy se Sergejem Lavrovem.

Američané si podle všeho těmito akcemi na Ukrajině, které nemusí přejít v otevřenou válku, chystají důvod a záminku pro nasunutí a rozmístění nových amerických raket středního doletu do Evropy poté, co podle očekávání Donald Trump koncem ledna, nebo nejpozději v únoru příštího roku, opravdu dohodu INF s Ruskem vypoví. To bude totiž pouze první krok, ale teď už se hraje o fázi č. 2, tzn. o vykreslení Ruska jako tak obrovského nebezpečí, aby Evropa souhlasila s rozmístěním amerických raket před údajnou ruskou agresí a Porošenkova junta v Kyjevě v tomto plánu hraje roli “kývacího psa” na palubní desce amerických zbrojařských a raketových plánovačů. Evropa musí být vyděšena a musí být rozšířena maximální hysterie a panika z Ruska do takové míry, že evropské země nejen nebudou rozmístění amerických raket bránit, ale mnohé z nich, jako např. Polsko, budou v panice a děsu o rozmístění amerických raket dokonce žádat a prosit.

Ukrajina má za úkol pro americké partnery zajistit “Casus Belli”

Protiruská hysterie v Evropě dosahuje doslova bizarních rozměrů a když se podíváte do výroční zprávy české BIS [6] a do všech těch politických proklamací o údajných ruských hrozbách, tak si to lehce můžete přeložit jako přípravnou fázi na české občany předtím, než generální štáb AČR přijde za vládou České republiky s tím, že NATO žádá po ČR rozmístění prostředků raketových komplexů středního doletu na území České republiky. V té chvíli již bude potřeba mít v ruce argument pro občany, protože se očekává masivní a mohutný odpor podobně, jako proti výstavbě amerického radaru v Brdech, ovšem odpor proti rozmístění raket bude v ČR mnohem větší, protože zatímco s radarem mnoho lidí jakžtakž souhlasilo, rozmístění raketových odpališť je pro mnoho lidí naprosto nepřijatelné.

Sergej Lavrov.

Proto veškeré procesy, které nyní probíhají, jsou přípravou před rokem 2019, který bude velkým počátkem spuštění a oficiálního odstartování Nového světového řádu NWO. Po přijetí Globálního kompaktu v OSN v New Yorku, již nebude spuštění NWO nic bránit. To, že některé země dokumenty nepodepíšou, to nic nezmění na tom, že zbytek světa Globální kompakt přijme, a tím to bude dané. Globální kompakt odmítnou USA, Česká republika, Maďarsko a několik dalších zemí. Dokonce i Tomáš Petříček dnes kapituloval a oznámil, že ČR v New Yorku tento dokument nepodepíše [7].

Důvodem je vliv USA a amerických partnerů na českou vládu Andreje Babiše. Tento vliv je obrovský, mnohem silnější, než kolik vlivu má Brusel na Prahu v této chvíli. I proto vidíte z Bruselu výhrůžky Praze, že pokud nezačne přijímat migranty, bude Česko vyloučeno ze Schengenu [8]. To je jasný důkaz toho, že Brusel ztrácí mocenský úchop nad Prahou a naopak posiluje vliv amerických neoconů. Radost z toho mít nemůžeme, protože takový proces přibližuje Prahu blíže Kyjevu a Varšavě, tedy ukrajinskému a polskému modelu příprav na válku s Ruskem.

Američané nemají zadní vrátka pro přístup do čínských telefonů Huawei, to je celé tajemství současné hysterie proti Huawei v USA, ale i v ČR

Spolu s tím si všimněte [9][10], jak Praha začíná kopírovat poslední hysterii z USA okolo čínské firmy Huawei. Tato firma je jedním z největších dodavatelů telekomunikační techniky pro mobilní operátory, vyrábí nejen telefony, ale především kompletní BTS síťová řešení pro mobilní operátory, vysílače a přijímače signálu, řídící jednotky mobilních věží a datová telecom-centra atd. Americká vláda chce v USA Huawei úplně odstavit od státních zakázek, protože se prý jedná o bezpečnostní hrozbu pro americké zájmy, protože Huawei je prý úzce propojený s čínskou vládou, i když jde o soukromou čínskou společnost, na rozdíl od státní čínské firmy ZTE, která také vyrábí mobilní technologie. Jenže hlavním problémem není bezpečnost USA, ale něco úplně jiného.

Huawei je největší čínský výrobce mobilních telefonů v soukromých rukách.

Huawei totiž odmítla americké NSA poskytnout do svých mobilních zařízení utajené přístupy pro americké tajné služby v rámci amerického vládního programu PRISM, jak o tom nedávno hovořil Edward Snowden. Američané nemají zadní vrátka do integrovaných čipů v čínských telefonech, protože čínské firmy vyrábějící integrované obvody nikdy s americkou NSA nespolupracovaly. Ještě donedávna to nevadilo, protože čínské telefony se prodávaly jenom v Asii a v Indii, v menší míře v Evropě.

Jenže v posledních zhruba 4 letech se stalo něco neuvěřitelného. Čínské firmy jako Huawei, Xiaomi, Honor, OnePlus, Meizo, Oppo, Vivo a Lenovo doslova válcují už nejen evropský trh, ale dokonce i ten americký. Stále více lidí si v USA místo technologicky zastarávajících a zejména brutálně předražených telefonů iPhone od Apple pořizuje jiné značky a na prvním místě to je právě produkce Huawei, která začíná předstihovat i korejský Samsung.

Válka proti Huawei je součástí obchodní války USA proti Číně. Huawei obsazuje trhy tam, kde donedávna kraloval Apple, ale třeba i Cisco

Ve chvíli, kdy najednou běžní Američané začnou kupovat čínský Huawei, do kterého americká NSA a tajné služby nemají zadní vrátka na úrovni čipů a integrovaných obvodů, potom to začíná představovat ohrožení americké národní bezpečnosti, protože tajné služby nebudou moci už tak snadno pronikat do telefonů amerických občanů a na dálku třeba vytahovat fotografie nebo dokumenty z datového úložiště telefonu.

Každá firma, která v USA nechce spolupracovat s americkou vládou, je nakonec dána na sankční seznam. Pokud zvažujete nákup nového telefonu, poohlédněte se raději po čínských značkách a zdaleka se vyhněte americkému Applu, ale i korejskému Samsungu, který úzce spolupracuje v USA s americkou vládou. Není proto divu, že i v Česku se začíná nasazovat psí hlava firmě Huawei a protičínská lobby usiluje o odstavení Huawei od zakázek ze strany českých operátorů. Čínské tajné služby určitě mají do čínských telefonů přístup, to se dá očekávat a nepochybujte o tom. Otázka potom stojí jinak, jestli chcete, aby si vaše data četli Američané a na ně napojené rozvědky a organizace, anebo jestli to dovolíte Číňanům.

Huawei P-20 Pro

Všechny tyto hysterické útoky proti Rusku a proti Číně mají společného jmenovatelé, americké globální zájmy Pax Americana pod kontrolou amerických neoconů. Huawei kromě toho, že nespolupracuje s NSA, rovněž vytlačuje americký Apple z Číny a z dalších trhů, ale rovněž i produkci americké firmy Cisco, která dodává technologie pro mobilní sítě a jejich operátory. Je to tudíž součást obchodní války proti Číně. Neoconi tuší, že právě Čína se stane novým světovým hegemonem a novou sionistickou údernou pěstí. Americká republika bude zapomenuta, ale ještě předtím bude rozvrácena zevnitř.

V konečné fázi bývají impéria nejvíce agresivní, když padal Řím, tak římské legie válčily po celé Evropě a v Malé Asii a veškeré finance šly na války a v poslední fázi dokonce na úvěry. Když se podíváme na Evropu, ta se bude muset rozhodnout, jestli chce jít s Američany do války s Ruskem, anebo jestli chce s Bruselem vstříc islamizované budoucnosti. A taková volba ze dvou zel je strašlivá a minimálně některé země ve Střední Evropě tuto volbu podstoupit nechtějí. Otázkou je, jak dlouho půjde balancovat mezi dvěma židlemi.

Děkujeme za přízeň

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou jste nám projevovali po celý tento rok. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a třeba i páteční rozhlasové pořady se Vám líbily, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. S vědomím toho, že Ježíšek už je na cestě a tento měsíc má celou řadu svátků a nepracovních volných dnů, dovoluji si Vás už takto v předstihu požádat, abyste i tento měsíc zvážili jakýkoliv finanční příspěvek na zachování provozu našeho projektu, abychom se tu mohli setkávat i další měsíc a po Novém roce.

Pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Zatím jsme vybrali jen cca. 42% a do konce měsíce zbývá už jen 7 (pracovních) dní. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Black horse
Návštěvník
Black horse

Mě by jen zajímalo,zda pan VK napíše po novém roce článek o tom,jak se v tomhle zmýlil,své názorové oponenty obviňujete z rusofobie a sám zde strašíte z 3. sv. války,takovou snůšku nesmyslů co je ve vašem článku jsem dlouho nečetl,naposled to bylo opět zde na AE,každý se může mýlit ale v tomhle se nemýlím když řeknu že do Nového roku žádný konflikt na Ukrajině nevypukne,myslím tím ze strany Ukrajinské armády,za Rusa bych ruku do ohně nedal.

eva
Návštěvník
eva

Koupila jsem si Xiaomi Redmi, Samsung už nechci. Dobře fungoval jen rok a poslední dobou mě dokonce nabízela nějaká reklama nový Samsung.

aamater
Návštěvník
aamater

Lavrov to skomentoval úplne presne a do najmenšieho detailu.

Kolemjdouci
Návštěvník
Kolemjdouci

Ted budou asi cinské telefony levnejsi…

Karlos
Návštěvník
Karlos

To je od Lavrova hezké. Ovšem je třeba připomenout, že úředním jazykem ruské diplomacie je lež.

sv.ob
Návštěvník
sv.ob

😀 Dobrej joke.., clovek se tu i zasmeje. Piste vic..

sv.ob
Návštěvník
sv.ob

Ono tech provokaci ze strany agresivniho Ruska uz par bylo co.., Rusko to ma totiz zapotrebi, kdyz mu ekonomika stagnuje kvuli sankcim a obstrukcim vyspeleho a demokratickeho zapadu, tak proc si vlastni situaci jeste trochu vice nezkomplikovat a uskodit si, kdyz z obchodu s Evropou bohatlo, nejakejma provokacema, stelbou do ukrajinskejch lodicek a tak, je to ykratka v Ruskem zajmu si skodit a ukazovat se v tom nejhorsim moznem svetle.

eva
Návštěvník
eva

V Kyjevě stříleli Rusové, to jako fakt? Já měla zato, že Viktoria Nuland byla Američanka. No tak jsem se spletla no, děvčica byla asi prekabátěna Marfuška.

sv.ob
Návštěvník
sv.ob

Rusko chce byt totiz ze vsech stran obklopeno mir rozsevajicicmi organizacemi typu NATO a US Army, ktere pomahaji, ochranuji a siri mir s demokracii kde mohou, vidte. Proto misto jednoho ucinneho zasahu, vzhledem ke svemu vojenskemu potencialu, jen tak provokuje, sestreluje letadla v zemi ve ktere ziji rusove a jejich pribuzni, ohrozuje celou Evropu a svet vlastnictvim zbrani na ochranu sve suverenity tak jako USA a vojenskym cvicenim uskutecnenem na svem vlastnim uzemi. Jojo.. Budte zdrav.

smrdutá mrtvola V.H.
Návštěvník
smrdutá mrtvola V.H.

soy boy

hirameki
Návštěvník
hirameki

kdo? Lavrov? spíš vinegar man… že mnozí ti ministři zahraničních věcí Ruska vždycky vypadali, jako kdyby snídali, obědvali a večeřeli ocet…? šíleně kyselé ksichty…
Gromyko, Primakov, Ivanov, teď ten Lavrov… prostě jako zrcadlo žaludečních vředů…

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

Zrkadlom tvojich žalúdočných vredov truľo sú tieto tvoje “príspevky” … :-)))

Frank
Návštěvník
Frank

Bureš jen zase dokázal, že je to jen blbec a korouhvička.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Tak na sion jude nova 10 minutová maskirovka co se týká huawei … copak se stalo ..firma pohrozila českým podpindosníkům mezinárodní arbitráži a nebo soudruh cihlář svou roli nezvládl a hrozí mů vyhazov…. https://www.novinky.cz/domaci/492408-riziko-pouzivani-telefonu-huawei-je-pro-bezneho-uzivatele-minimalni-rekl-sef-uradu.html

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Židofašisté z USA a jejich vypatlaní generálové jsou hodně naivní , když si plánují , že obsadí rusko , čínů nebo
další jaderné velmoci s pomocí vojáčků a tančíků NATO. Něco tak směšného se může plánovat opravdu jen
hloupej amík ve 21 století když ti na které se chystají disponují raketami které jsou u nich než řeknou švec,
jsou hypersonické takže nejdou zastavit, útočí s kosmu a jedna je schopna po vstupu do atmosféry zasáhnout
6 měst a z jaderných ponorek si ruští mariňáci prohlíží baby na jejich plážích a hlavně okamžitě jak zazlobí
rusko a čína je pokryje elokronickým bojem, zničí jim satelity a ti blbečkové netrefí ani domů a v těch
tančících jim nepůjde ani varná konvice.
Ještě směšnější jsou tyhle nápady s vědomím , že čína a rusko je daleko předběhli v moderní technice ,když
USA všechny ty obrovské náklady na zbrojení prodrbou na provoz víc než 1000 základen po světě a nemají
na modernizaci svých starých krámů, natož pak na vedení nějaké války, což vyžaduje prachy , zázemí které
nelze zničit/to mají zase jen rusové a čína/,surovinovou základnu a hlavně podporu svých obyvatel a
vlasteneckou armádu a ne partu zdrogovaných šašků kteří zatím odevšad jen utekli.
A čekat , že státy NATO v evropě či jejich vojáci půjdou bojovat za ty americké šašky to si může představovat
rovněž už jen blbec. I ta praštěná Makrela a hloupé děcko Makron už pochopili kam evropu chtějí USA dostat
a zabít dvě mouchy jednou ranou. Zničit své ekonomické a vojenské konkurenty a současně evropu která je
rovněž jejich velkým konkurentem. Amík si snad myslí, že každý je tak hloupý jako Poroš? Pokud spustí válku
ze státu evropy kam se jim díky některým blbým a vlastizrádným vládám podařilo umístit své základny, ještě
než tam sedne prach nad děrami které po nich zůstanou , už budou v troskách města v USA . Komu není rady
tomu není pomoci. USA nikomu chybět nebudou, stojí dnes prakticky i díky Trumpovi proti celému světu až
na jedinou výjimku a to jsou Saudové. Všichni ostatní přivítají, že tato říše zla konečně zmizne z globusu a
většina jim dokonce má co vracet.

Rejžo SR
Návštěvník
Rejžo SR

Naprosta pravda, to isté som chcel povedať, ďakujem

PTZ
Návštěvník
PTZ

Hloupost/blbost je definovaná relativně: když člověk udělá něco, o čem ví, že z dlouhodobého hlediska je špatné.

Většina lidí netuší, co je z dlouhodobého hlediska špatné. Žijí “své” životy a ani vlastně neví proč, kdo a čím/kým jsou. A proč sem přišli. Prostě hrají tějátr(a).

A my tady “řešíme” jako jeskynní lidé (narážka na Platóna), co tam venku se děje.
VENKU je PRA-V-DA.

Kdyby elity mohly “vyletět” VEN, tak už je konec všem tějátr-ům.
Kdyby jelita mohla podpálit vlastní bydlo, aniž by to ohrozilo zbytek soustavy/systému, tak bychom tu už nepsali πčoviny a nevy-jad-řovali se tak se-kunda-tivně.

Kdož nejsi blbec, první hoď po blbci kamemem (to není překlep).

hirameki
Návštěvník
hirameki

zajimavé postřehy… kolik má Rusko letadlových lodí? jednu, totiž akorát rozdrbanou konzervu admirál Kuzněcov. “Dlouhodobě poruchami trpící a většinou do černého dýmu zahalené plavidlo je podle listu The Daily Telegraph na každém kroku doprovázeno remorkérem připraveným loď v případě havárie všech strojů odtáhnout.”

vskutku ohromná vizitka…z ruského válečného námořnictva jde opravdu strach…

eva
Návštěvník
eva

Letadlová loď je vojenská útočná základna, milý tajtrlíku. Naco by ji jako Rusko mělo. Navíc strategické bombardéry jim doletí až do Venezuely, to žádné jiné letadlo neumí.
Chtěla bych vidět ksichty amerických elit, když jim to přistálo za doslova humny a rakety s těchto mašin mají dolet 5500 km. Se Rusku nedivím, že začali s modernizací a výrobou dalších letadel.

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

USácke obrovské plechové konzervy, ktoré večne odťahujú niekam pre poruchy na pohone, sú dobrým cielom pre ruské raketky a ponorky s nadzvukovými torpédami, nie tak truľko … ???

levap
Návštěvník
levap

Hlavně že s tvého příspěvku číší strach-ty trulo–.Rusi maji letadlových lodí tolik kolik potřebují-ale mají daleko nejlepší srategické dalkové letectvo na světě.Oni nepořebuji startovat někde na moři jako amici a nebo britové nebo frantíci.A když viděli amici a generalové v nato učinnost nove rakety tak jsou s toho na bobky.

Sideshow
Návštěvník
Sideshow

Zdravím, nevím kde jinde bych se podělil o aktuální věc, promiňte mi, že je to mimo téma, ale dnes sem viděl zhruba před 1 hodinou dva neidentifikovatelné létající objekty, charakteristika obou byla jiná, společnou měli v tom že dělali větší hluk než obyvklé letadlo, dokonce jedno z těch “plavidel” mělo světla ve tvaru trojúhelníku, druhé mi přišlo jako by bylo neskutečně velké, i když bylo za mrakama, a opravdu se podle mě nejednalo o běžné letadlo. Tímto bych se chtěl, zeptat jestli náhodou někdo nemá podobný zážitek jako bohužel já..

antiNWO
Návštěvník
antiNWO

Nejaky foto alebo video material? Kde ste ich videli a v akej situacii??

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

Možno by to spravila návšteva psychiatra ….. :-)))

AlexZZ
Návštěvník
AlexZZ

Prechazim na Huawei. A myslim, ze v pripade valky pujde vetsina lidi do boje proti tomu, kdo ji rozpouta. A lidi vi. Nejsou blbi. Totalitni agitka nefunguje. Us a spol se cpe na uzemi budoucich nepratel. Strkaji hlavu do opratky. Lid si pro vsechny ty smejdy dojde.