VIDEO: Šéfka CDC právě na CNN oznámila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným...

VIDEO: Šéfka CDC právě na CNN oznámila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost, tuto schopnost prý tyto vakcíny bohužel nemají! A je to venku, další údajná konspirační teorie se stala realitou! YouTube je v šoku a zběsile video CNN maže, centrála Google je prý na nohou a neví, co mají dělat! A navíc klinická studie z Izraele potvrdila, že Ivermectin neuvěřitelnou rychlostí likviduje virovou nálož koronaviru v tělech nakažených osob a cena za léčbu se pohybuje okolo 1 amerického dolaru za den! Přesně kvůli tomu všechny vlády zakazují Ivermectin, protože by jim zkazil kšefty s farma společnostmi!

VIDEO: Šéfka CDC právě na CNN oznámila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost, tuto schopnost prý tyto vakcíny bohužel nemají! A je to venku, další údajná konspirační teorie se stala realitou! YouTube je v šoku a zběsile video CNN maže, centrála Google je prý na nohou a neví, co mají dělat! A navíc klinická studie z Izraele potvrdila, že Ivermectin neuvěřitelnou rychlostí likviduje virovou nálož koronaviru v tělech nakažených osob a cena za léčbu se pohybuje okolo 1 amerického dolaru za den! Přesně kvůli tomu všechny vlády zakazují Ivermectin, protože by jim zkazil kšefty s farma společnostmi!

Americkým internetem a sociálními sítěmi právě v těchto hodinách otřásá virální video, které zachycuje vystoupení šéfky CDC Rochelle Walensky ve čtvrtek večer místního amerického času na americké televizní stanici CNN, kde poskytla rozhovor [1] Wolfu Blitzerovi, který se jí ptal na poslední rozhodnutí CDC, kterým je doporučováno, aby očkovaní lidé v celých USA začali okamžitě nosit roušky a respirátory.

Šéfka CDC to zdůvodnila daty a studiemi, které CDC po půl roce očkování zpracovala a zjistila, že vakcíny mRNA neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost. V pořadu Rochelle Walensky doslova uvedla, že vakcíny sice fungují, chrání lidi před těžkou formou nemoci, ale bohužel neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost. Podle šéfky CDC dokonce očkovaný a současně nakažený člověk má v sobě úplně stejnou virovou nálož jako nakažený člověk, který je neočkovaný.

Očkovaní Američané v New Yorku v nákupním centru s rouškami

Z tohoto důvodu šéfka CDC na CNN vystoupila a požádala Američany, aby nosili roušky nejen ve veřejných vnitřních prostorách, ale i v případě, že jdou k někomu domů, kdo není očkovaný, ať už z jakéhokoliv důvodu, protože očkovaný člověk by tohoto neočkovaného člověka mohl nakazit. Šéfka CDC doslova uvedla: “Naše vakcíny fungují výjimečně dobře. V případě Delty fungují vakcíny i nadále dobře, pokud jde o závažná onemocnění a úmrtí. Zabraňují jim, ale co už nedokážou, je zabránit přenosu.

Výrok šéfky CDC začal cloumat americkou alternativou ve chvíli, kdy záznam tohoto pořadu začal YouTube mazat v průběhu pátku s takovou zběsilostí, až se nad tím pozastavili i někteří američtí novináři. Nestává se příliš často, aby Google jakožto majitel YouTube cenzuroval a mazal reportáže CNN, na kterých vystupuje šéfka CDC. Podle informací americké Fox News došlo k mimořádnému krizovému zasedání uvnitř společnosti Google během pátečního dopoledne, kde se řešila strategie přístupu k videu s výroky šéfky CDC večer předtím na CNN.

VIDEO: Šéfka CDC přiznala, že vakcíny bohužel neposkytují očkovaným lidem bezinfekčnost a lidé jsou tak i po očkování nakažliví pro své okolí

Její slova totiž potvrdila údajnou konspirační teorii desítek tzv. alternativních webů, které upozorňovaly, že vakcíny proti Covid-19 jsou ve skutečnostmi terapeutickými látkami a nikoliv vakcínami, a to z toho důvodu, že tyto vakcíny neposkytují očkovaným osobám bezinfekčnost. Vakcíny mRNA to prostě neumí.

Toto vystoupení šéfky CDC vyvolalo v USA chaos především v New Yorku, kde lidé zahltili místní očkovací centra miliony telefonických dotazů, jestli jejich vakcíny, které dostali, jsou lepší a poskytují bezinfekčnost, anebo se jedná o ty vakcíny, o kterých ve čtvrtek na CNN hovořila šéfka CDC. Lidé si po celých USA mysleli, že po vakcinaci budou bezinfekční a ochrání své blízké. Nyní se ukazuje, že vakcíny neposkytují imunitu, vůbec ji ani nevytváří, pouze tyto roztoky zabraňují propuknutí vážné formy nemoci. Údajně.

Okamžitě toto video začněte šířit, zašlete ho českým politikům, ale rovněž Českému olympijskému výboru, aby si dali facku a přestali obviňovat neočkované členy české olympijské výpravy [2], kteří prý v letadle nakazili několik sportovců. Není to pravda, od této chvíle je to potvrzené přímo z americké CDC, že vakcíny proti Covid-19 neposkytují bezinfekčnost a očkovaní lidé mají v sobě stejnou virovou nálož jako neočkované osoby. Není divu, že Google vyhlásil krizové zasedání své rady ředitelů, protože nyní bude velmi těžké vykreslovat vakcínu jako něco, co chrání druhé, protože nyní je to všechno jinak.

Vakcíny maximálně tak zabraňují očkované osobě před propuknutím zápalu plic, ale nechrání před onemocněním mírnou nebo střední formou nemoci. Jinými slovy, vakcíny mRNA neumí ani to, co umí obyčejné vakcíny, tedy zabránit onemocnění tím, že vakcína vyprovokuje imunitní systém, aby si vyrobil protilátky a zlikvidoval v těle všechny dané viry. Takže, co ksakru tedy ty vakcíny mRNA v těle dělají, když imunitu zjevně nevyrábí? Co je to za podvod?

Vakcíny tak neposkytují ani imunitu očkované osobě, ani bezinfekčnost pro její okolí, už zůstává pouze ochrana před vážným průběhem nemoci

Okamžitě začněte bombardovat své politiky a politické strany, ať okamžitě začne vyšetřování. Vlastenecké strany tento skandál mohou využít do volebního programu, např. ustanovení národního lidového tribunálu k vyšetření vakcinačních podvodů na obyvatelstvu, kterému nejsou podávány látky na vytvoření imunity, ale pouze na vytvoření jakési podivné rezistence.

Politicky je potřeba toto téma využít ve volebním boji. Není nic lepšího, než když se ukázalo, že Aeronet a další servery alternativy měly zase pravdu, ovšem my jsme o tom psali v předstihu skoro 1 roku, když jsme varovali, že vakcíny podle informací neposkytují imunitu, ale pouze rezistenci. Všechno se točí jen okolo vakcín, je to obrovský business, do kterého jsou namočení politici, zdravotní pojišťovny, distributoři a prostředníci, kámoši kámošů, kteří spolu mluví, velké vývary. A už i v USA se chystají 3. dávky očkování, prostě obrovské kšefty za šmejdy, které ale člověku neposkytnou to hlavní, imunitu.

Biohazard oblek proti viru domácí výroby

Ředitelka CDC tak prostě rozhovoru pro CNN učinila důležité přiznání a uvedla, že vakcína nezabrání infekci COVID-19, ani nezabrání očkované osobě v přenosu infekce nebo její varianty Delta. Podle ředitelky je tak nyní jediným a posledním přínosem vakcíny pravděpodobně už jen to, že snižuje závažnost příznaků. Pokud má očkovaná i neočkovaná osoba stejnou schopnost přenášet, vylučovat a přenášet virus – ať už s příznaky, nebo bez nich – jaký je potom rozdíl mezi očkovacím průkazem nebo očkovacím pasem? Podle CDC TODAY představuje očkovaná i neočkovaná osoba, která vejde do restaurace, obchodu, skupiny, místa konání nebo na pracoviště, naprosto stejné riziko pro ostatní osoby, které se tam nacházejí, tak jaký má předložení dokladu o očkování význam?

Očkovaný člověk se po oznámení šéfky CDC stal vlastně “ovcovaným” člověkem. A profesor z Izraele tomu nasadil korunu a práskl svoji studii na veřejnost

No, to je přesně ten průser krizového zasedání Google v pátek, protože výrok šéfky CDC přímo ohrozil projekt Velkého Resetu, který je založen na dělení společnosti na dobré a špatné, na očkované a neočkované, kteří budou rozlišováni a evidováni covidovými pasy. Jenže, aby to fungovalo, musí očkování poskytovat ochranu před přenosem, jinak ten koncept Total Control dostane trhlinu.

Jestliže došlo k přiznání toho, že mezi ovcovaným a neovcovaným člověkem je pouze v tom, že ten ovcovaný při onemocnění má vyšší jistotu, že ho nepostihne těžký průběh, potom očkování přestane mít smysl z hlediska apartheidového členění osob. A to je problém pro globalisty. Covidové pasy na sledování a rozlišování lidí totiž nebude možné prosadit ve chvíli, kdy všichni budou nakažliví úplně stejně pro své okolí. A právě proto YouTube začal tak divoce mazat video CNN. Tohle je obrovský problém pro Dům Sion, s tím nepočítali. A co víc, dokonce se globalisté dočkali podrazu z Izraele.

Balení Ivermectinu

Dvojitě zaslepená studie prokázala, že Ivermectin snižuje délku trvání a nakažlivost onemocnění. Ivermektin, lék používaný v boji proti parazitům v zemích třetího světa, by podle nedávného výzkumu provedeného lékařským centrem Sheba v Tel Hashomeru mohl pomoci zkrátit délku infekce u lidí, kteří se nakazili koronavirem, za méně než 1 dolar denně.

Profesor Eli Schwartz, zakladatel Centra cestovní medicíny a tropických nemocí v Shebě, provedl od 15. května 2020 do konce ledna 2021 randomizovanou, kontrolovanou, dvojitě zaslepenou studii, jejímž cílem bylo vyhodnotit účinnost Ivermektinu při snižování vylučování viru u nehospitalizovaných pacientů s mírným až středně těžkým průběhem COVID-19. V rámci této studie bylo provedeno několik testů, které byly zaměřeny na snížení výskytu viru. Informaci přinesl izraelský list The Jerusalem Post [3].

Do 6 dnů u téměř 3/4 osob léčených Ivermectin zmizela virová nálož, zjistila profesorova klinická studie

Ivermektin je schválen americkým Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv od roku 1987. Objevitelé tohoto léku získali v roce 2015 Nobelovu cenu za medicínu za léčbu onchocerkózy, onemocnění způsobeného infekcí parazitickou hlísticí. V průběhu let byl používán i v dalších indikacích, včetně svrabu a vší. V posledním desetiletí navíc několik klinických studií začalo prokazovat jeho antivirovou aktivitu proti virům od HIV a chřipky až po viry Zika a západonilskou horečku. Lék je také mimořádně ekonomický. Studie zveřejněná v odborném časopise American Journal of Therapeutics ukázala, že cena ivermektinu pro ostatní léčbu v Bangladéši se pohybuje kolem 0,60 až 1,80 USD za pětidenní kúru. V Izraeli stojí až 10 dolarů denně, uvedl Schwartz.

Očkování je nabízeno jako jediná možnost, zatímco Ivermectin je zakazován a potlačován

Ve Schwartzově studii bylo asi 89 způsobilých dobrovolníků starších 18 let, u nichž byl diagnostikován koronavirus a kteří byli ubytováni ve státních hotelech COVID-19, rozděleno do dvou skupin: 50 % dostávalo ivermektin a 50 % placebo, podle jejich hmotnosti. Tablety jim byly podávány tři dny po sobě, hodinu před jídlem. Dobrovolníci byli testováni pomocí standardního PCR testu z nosohltanového výtěru s cílem vyhodnotit, zda došlo ke snížení virové nálože šestý den – třetí den po ukončení léčby. Výtěry jim byly odebírány každé dva dny.

Téměř 72 % dobrovolníků léčených ivermektinem bylo do šestého dne testováno na virus negativně. Naproti tomu u těch, kteří dostávali placebo, bylo negativních pouze 50%. Studie zkoumala životaschopnost kultur, tedy nakolik jsou pacienti infekční, a zjistila, že po šesti dnech bylo infekčních pouze 13 % pacientů léčených ivermektinem ve srovnání s 50% ve skupině s placebem, tedy téměř čtyřikrát více.

Během studie se prakticky neobjevily žádné vedlejší účinky Ivermectinu, jenom se nesmí přehnat dávkování

Naše studie především ukazuje, že ivermektin má protivirovou aktivitu,” řekl Schwartz. “Ukazuje také, že existuje téměř stoprocentní šance, že osoba bude neinfekční za čtyři až šest dní, což by mohlo vést ke zkrácení doby izolace těchto osob. To by mohlo mít obrovský ekonomický a sociální dopad.” Studie se objevila [4] na webu MedRxiv pro sdílení výsledků zdravotnického výzkumu. Zatím nebyla recenzována.

Schwartz uvedl, že i další podobné studie – i když ne všechny provedené podle stejných standardů dvojitě zaslepené studie a studie s placebem jako ta jeho – prokázaly příznivý dopad léčby ivermektinem. Upozornil, že jeho studie neprokázala účinnost ivermektinu jako profylaktika, což znamená, že by mohl zabránit onemocnění, ani neprokázala, že snižuje pravděpodobnost hospitalizace. Dodal však, že jiné studie takové důkazy prokázaly.

Očkovací chucpe. Bez komentáře.

Například studie [5] zveřejněná na začátku tohoto roku v časopise American Journal of Therapeutics zdůraznila, že přehled organizace Front Line COVID-19 Critical Care Alliance shrnul výsledky 27 studií o účincích ivermektinu na prevenci a léčbu infekce COVID-19 a dospěl k závěru, že Ivermektin ‘vykazuje silný signál terapeutické účinnosti proti COVID-19. Další nedávný přehled zjistil, že ivermektin snižuje počet úmrtí o 75%, uvádí se ve zprávě. Ivermektin však není bez kontroverzí, a proto jej navzdory vysokému výskytu koronaviru na celém světě nechtěl ani Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), ani Světová zdravotnická organizace (WHO) schválit pro použití v boji proti tomuto viru.

Během Schwartzovy studie nebyly u uživatelů ivermektinu zaznamenány žádné signály významných nežádoucích účinků. Pouze pět pacientů bylo odesláno do nemocnic, přičemž čtyři z nich byli v placebové skupině. Jeden pacient ve skupině s podávaným ivermektinem šel v den náboru do nemocnice a stěžoval si na dušnost. Pokračoval v léčbě ivermektinem a o den později byl v dobrém stavu odeslán zpět do hotelu. Úřad FDA na svých webových stránkách uvedl, že “obdržel několik hlášení o pacientech, kteří vyžadovali lékařskou pomoc a byli hospitalizováni po samoléčbě ivermektinem”.

Časopisy studii nechtěly publikovat, hodily ji pod stůl

Úřad FDA “neschválil ivermektin pro použití při léčbě nebo prevenci COVID-19 u lidí,” uvedl. “Tablety ivermektinu jsou schváleny ve velmi specifických dávkách pro některé parazitické červy a existují lokální (na kůži) přípravky na vši a kožní onemocnění, jako je růžovka. Ivermektin není antivirotikum (lék na léčbu virů). Užívání velkých dávek tohoto léku je nebezpečné a může způsobit vážné poškození.” Světová zdravotnická organizace rovněž doporučila nepoužívat tento lék s výjimkou klinických studií. V rozporu s tím Schwartz uvedl, že je velmi zklamán tím, že WHO nepodpořila žádnou studii, která by zjistila, zda by lék mohl být životaschopný.

Tohle čeká děti ve školách už od podzimu, tedy asi až po volbách…

Minulý měsíc Oxfordská univerzita oznámila rozsáhlou studii o účinnosti ivermektinu. Schwartz uvedl, že se o zkoumání ivermektinu začal zajímat asi před rokem, “když všichni hledali nový lék” na léčbu COVID-19 a hodně úsilí se věnovalo hodnocení hydroxychlorochinu, a tak se rozhodl k tomuto úsilí připojit. “Protože jsem měl ivermektin na poličce, protože ho používáme na tropické nemoci a byly náznaky, že by mohl fungovat, rozhodl jsem se do toho jít,” řekl.

Ivermectin pouze odhaluje, že vakcíny proti koronaviru jsou nejen šmejdy, ale dost možná i Trojské vakcíny, což ukáže až čas

Přibližně ve stejné době se lékem začali zabývat i vědci na dalších místech světa. Když však začali pozorovat pozitivní výsledky, nikdo je nechtěl zveřejnit, řekl Schwartz. “Je tu velký odpor,” řekl. “Pokusili jsme se to publikovat a tři časopisy to vyhodily. Nikdo o tom nechtěl ani slyšet. Musíte se ptát, jak je to možné, když svět trpí.” “Tento lék totiž nepřinese žádné velké ekonomické zisky, a tak se jím Big Pharma nechce zabývat“, řekl profesor.

Jak tedy vidíte, izraelský židovský profesor otevřeně odhalil, že jeho studii o přínosech Ivermectinu v boji proti koronaviru nikdo nechtěl publikovat. Síla farmaceutické lobby je obrovská. Věděli jste, že farmaceutické firmy jsou největšími sponzory tištěných deníků a časopisů? Ano, tím si farmaceutické společnost kupují vydavatele tiskovin, ale nejen těch papírových, ale především dnes elektronických, tedy webů a sociálních sítí.

Experimentální vakcíně je potřeba říct NE!

Snad si nemyslíte, že Google nebo Facebook mažou videa a statusy zadarmo? Je to organizovaná mafie se znaky globálního kartelu. Jakmile se objeví někde něco nepohodlného, okamžitě se rozhodnou tuto hrozbu zlikvidovat. Vůbec bych se nedivil, kdyby šéfka CDC najednou náhle a zničehonic skončila ve funkci. Co je však důležité, to je fakt, že údajná konspirace o tom, že vakcinovaní lidé šíří infekci stejně jako nevakcinovaní, se znovu potvrdila jako realita. Na Aeronetu o tom čtete se zhruba ročním předstihem, mainstream jako je CNN o tom přinese informaci až ve chvíli, kdy už se to dále nedá utajovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Rozhovor na CNN byl účelově vypuštěnou informací. Bude použita od nástupu další sezóny respiračních nemocí a to hned na několika paralelních procesech v rámci covidu. To jen pokud by si někdo myslel, že dáma v bílém řekla něco, co říct neměla… Na SÚKLu to je uvedeno u “vakcín” od prosince 2020. Kontext a souvislosti jsou nad rámec komentáře.

soky
Návštěvník
soky

NESMI ZAPADNOUT – TÉMA PRO PANA VK

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Odpor-proti-ockovani-je-nemoc-Souvisi-to-s-inteli genci-Primar-a-lekar-ve-vybusne-debate-Vedle-nich-reporterka-CT-673255

Odmítačům bude stanovena diagnosa – Poruchy duševní a poruchy chování -Nutkavé a impulzivní poruchy
Kód diagnózy dle MKN-10: F63
Jestli to měl být druh humoru, ale v souvislosti s primářem Strakou, který podobně běžně jedná si to nemyslím.
Myšlenka tu je a tito “uznávaní a hájení” ji prosadit dokáží.

Marian Hajduch (1969) není žádné ořezávátko, dokonce mu byl postaven za finance z EU Ústav molekulární a translační medicíny. Takový český “Bill Gates” !

(Translace je sekundární proces syntézy bílkovin (část procesu genové exprese). Jde o sestavení primární struktury bílkoviny podle záznamu v transkripci vytvořené mediátorovou RNA (mRNA). Během translace je informace zapsaná v mRNA podle přesných pravidel genetického kódu dekódována a je podle ní sestaven řetězec aminokyselin.

https://cz.linkedin.com/in/marian-hajduch-398a1b1a
https://www.youtube.com/watch?v=1R9xe5TGEb8
https://twitter.com/marian_hajduch?lang=cs

Peter Dulek
Návštěvník
Peter Dulek

Kto ma pochybnosti o zrazeninach oddporucam na Ebay: 5 X D-Dimer Blood Clot DVT Deep Vein Thrombosis Tests GP Professional do 20 Euro a viete na com ste.

CZkotas
Návštěvník
CZkotas

!! Update – Uranium In The Vax ?? Two Key PrePrints
Vanish And Only Their Title-Author Credits Remain
https://rense.com/general96/update-uranium-in-the-vax.php

PaVo
Návštěvník
PaVo

A hned první je jasný, co je zač, původ očekáván.. ach jo..

https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Gordon_(journalist)

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Tak damagog Koubek prohlásil na zločinecké Prima CNN News, že nevidí důvod, proč by společnost měla platit testy těm, kteří se nechtějí nechat vakcinovat.

No třeba proto, ty hajzle, protože si ty peníze do systému odvedli i ti nevakcinovaní, kteří s vámi tu židovinu hrát nechtějí, protože ty hajzle jsi jim je nedal z vlastního, ale kradeš si na tom Curvidismu taky dost do vlastní kapsy!

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Arthur Frein ZARDOZ

A to je takový problém napsat jméno toho pána, šéfa lékařské komory, správně? Chudák nějaký pan Koubek, ten s tím nemá nic společného.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Za to mohou čtyři faktory.
Můj vysoký věk.
Můj špatný zrak díky vysokému věku.
Zasrané automatické psaní na mobilu, kde jsou na hovno malá písmena, která se přepisují jak chtějí.
A že jsem to nekontroloval.
Původně jsem chtěl napsat kokot, ale došlo ke změně bez mého vědomí.

Stačí?

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Nenažraní nosatí plánují další globální rýžování.

U té opuchlé tlamy Wolfové na Prima CNN News už začínají s dalším programováním, když chystají povinnou vakcinaci domácích mazlíčků, protože i oni prý trpí Covidem.

No prostě kurvy na entou!

Předpokládám, že po domácích zvířatech budou na řadě potkani, potom krysy a myši, a nakonec mravenci, protože těch je na planetě nejvíc, a to bude teprve vývar!

Vsadím se, že už nyní toho prolhaného zmrda Kubka mrzí, že není veterinář, protože tam bude vývar největší, když se mravenci nemohou proti vakcinaci bránit.

To nevymyslíš…!!!

Vakcinovat prý nebudou jen zvířata na konzumaci, protože nám budou servírovat červy, ale sami budou žrát čisté maso bez vakcín.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Tak našeho psa určitě nikdo Covid vakcínou vakcinovat nebude. Jako mnozí máme zdravotně i duševně výjimečného psa a jak na něj někdo sáhne půjde pod drn, má větší hodnotu než nějaký duševní mrzak co si hraje na člověka.

Azor
Návštěvník
Azor

To je fakt ikonická fotka, jak ten biban trpí za svůj jewrejstán. Ta bolest z nezapíchnuté jehly je vidět z každého cm2 gezichtu.

Armica
Návštěvník
Armica

Co už umí Číňané s drony aneb, jak se učí psát texty na oblohu. To je teprve začátek..
https://www.youtube.com/watch?v=GX7xOqLgkTM