VIDEO: Šéf amerického NIH jako Dr. Doom natvrdo varoval Američany, že i...

VIDEO: Šéf amerického NIH jako Dr. Doom natvrdo varoval Američany, že i po vakcinaci mohou být nakažlivě infekční pro své okolí, přičemž dosud není jasné, jak dlouho virus v těle po vakcinaci zůstane, a jestli se z očkovaných lidí nestanou chodící Supertovárny na výrobu nekonečných variant mutací pro své okolí! Dr. Anthony Fauci se šklebil jako had a lidé začínají panikařit, že čím více lidí bude očkovaných, tím více mutací se začne objevovat! Máme vakcínu, ale nemáme svobodu, křičí stále více Američanů, byl to podvod! Dobře si všímejte v ČR a na Slovensku, jak vznikají nové “Czechoslovakia” mutace spolu s tím, jak se začíná očkovat!

VIDEO: Šéf amerického NIH jako Dr. Doom natvrdo varoval Američany, že i po vakcinaci mohou být nakažlivě infekční pro své okolí, přičemž dosud není jasné, jak dlouho virus v těle po vakcinaci zůstane, a jestli se z očkovaných lidí nestanou chodící Supertovárny na výrobu nekonečných variant mutací pro své okolí! Dr. Anthony Fauci se šklebil jako had a lidé začínají panikařit, že čím více lidí bude očkovaných, tím více mutací se začne objevovat! Máme vakcínu, ale nemáme svobodu, křičí stále více Američanů, byl to podvod! Dobře si všímejte v ČR a na Slovensku, jak vznikají nové “Czechoslovakia” mutace spolu s tím, jak se začíná očkovat!

Šéf amerického Národního zdravotního institutu (NIH) Dr. Anthony Fauci, jinak mezi Američany přezdívaný jako Dr. Doom, před několika dny vystoupil na americké televizi během briefingu pro veřejnost, kde zodpověděl zásadní dotaz, který se v USA množí každým dnem a Američané začínají ztrácet nervy. Až dosud si lidé mysleli, že vakcína znamená imunitu v klasickém slova smyslu, tedy takovou, že po vakcinaci si tělo vytvoří protilátky, a když narazí na viry, tak je pozabíjí, takže člověk se stane nejen imunním, ale i zdravým a bez nakažlivosti.

Jenže v případě vakcín Moderna a Pfizer-BioNTech to neplatí, protože tyto vakcíny na bázi mRNA podle všech dostupných informací vytváří pouze rezistenci, nikoliv imunitu. Tato informace v ČR zaznívá pouze na Aeronetu, žádné jiné médium se neodvažuje tento zásadní detail zmiňovat, přičemž je to detail tak obrovský, že se nedá přehlédnout. A Dr. Fauci tuto hypotézu toto úterý během briefingu nejen potvrdil, ale de facto učinil veřejně známou a konečně autorizovanou.

Z očkovaných lidí se budou v některých případech stávat Supernosiči nových mutací

Nové vakcíny podle všechno vytváří rezistenci podle našich informací tím, že virové makety RNA obsadí v organismu očkované osoby respirační orgány, tzv. T-Organs (Targeted Organs), ve farmacii označení pro cílové orgány, které si virus přirozeně vybírá jako cíle pro své usazení a množení v nich, a veškeré buňky těchto orgánů jsou zaplaveny maketami viru, takže buňky již nemohou být obsazeny jiným, rovná se ostrým virem.

Tím se stává člověk rezistentním, nemůže onemocnět těžkou formou nemoci, pouze mírně či středně, ale nestává se imunním. A co hůř, stává se vironosičem. A co ještě hůř, podle informací z USA se ukazuje, že očkovaní lidé se stávají v některých případech Supernosiči viru, lépe řečeno chodícími Supertovárnami na výrobu nekonečného množství nových mutací viru, které tito Supernosiči rozšiřují. Dochází totiž k tzv. proliferaci virálního úložiště. A to si musíme vysvětlit, protože toto se nedozvíte nikde na českých médiích.

Dr. Anthony Fauci

Ve chvíli, kdy je lidské tělo zaplaveno maketami mRNA, nemůže ostrý virus najít své očekáváné úložiště a tam se začít množit.  Virus se tak začne chovat tzv. oportunisticky a začne hledat plicím, což je pro koronavirus volba č. 1, nějaký jiný a buněčně podobný orgán v těle, který má podobné a příhodné buněčné vybavení. A tímto místem mohou být ledviny, játra, slezina, slinivka břišní, tenké střevo, ale také jícen a další místa. Virus v těchto místech se pokusí množit, ale protože nejde o přirozené místo, nestačí to k namnožení dostatečné virové nálože, aby člověk těžce onemocněl.

Virus na rezistenci reaguje přeměnou a mutacemi pro přežití v jiných orgánech lidského těla

Ovšem stačí to k tomu, že v nepřirozeném místě a orgánu lidského těla, kam by se virus jinak nikdy neusadil ke svému množení, začnou kopie virové RNA vykazovat změny a adaptovat se novým buněčným podmínkám. Tím vzniká mutace indukovaná zevnitř lidského organismu. Paradoxně tím tak vznikne mutace viru, která neublíží člověku, ve kterém mutace vznikla a zrodila se, ale může se stát smrtelným zabijákem pro ostatní lidi. Mutace totiž začne primárně cílit na více orgánů. Ponechá si cílení na plíce, ale navíc začne cílit i na orgány, ve kterém mutace vznikla, např. na slinivku. A protože mRNA vakcína proti koronaviru na slinivku nemíří, vzniká situace, že vakcína najednou nefunguje proti mutaci.

Ruská vakcína Sputnik V

Ten problém spočívá v tom, že tělo nemá imunitu, ale pouze rezistenci, takže imunita nezabíjí viry, žádná imunita není a neexistuje, tělo pouze získalo rezistenci díky tomu, že T-orgány jsou zaplaveny maketami mRNA a ostrý virus je nemůže obsadit pro sebe a začít se množit ve svém přirozeném buněčném hostitelském prostředí plic. A tím je vysvětleno z odborného hlediska to, co Dr. Doom jen laicky vysvětlil Američanům v televizi, kteří to stejně asi nepochopí, jako to nepochopí ani lidé v Evropě a jinde, že jak je to možné, že jsem infekční, když mám mít imunitu, vždyť to je oxymoron a nesmysl. Imunní člověk nemůže být nakažlivý, protože imunita pozabíjí všechny dané viry v těle. Takže vakcíny mRNA vytváří rezistenci. A tím se dostáváme ke spiknutí!

Angela Merkel to řekla jasně: Pandemie skončí, až budou naočkováni všichni lidé na světě. A ruská vakcína by to kazila

Ruská vakcína Sputnik V je tradiční vakcínou, která vytváří imunitu a zabíjí viry. A to zřejmě není v plánu Bruselu, protože úkol globalistů zní jasně, že proces covidu nesmí být nikdy dokončen, virová krize musí trvat navždy a mutace se musí šířit a vznikat pořád nové, a to spolu s tím, jak se začíná očkovat. Začalo se očkovat ve Velké Británii a po 14 dnech se objevila britská mutace viru. Začalo se očkovat v Brazílii, za měsíc se objevila brazilská mutace. Začalo se očkovat v JAR a už po 11 dnech se objevila jihoafrická mutace. A začalo so očkovat v ČR i na Slovensku, a obě země už hlásí své vlastní mutace.

A co je společným jmenovatel vzniku těch mutací? Ano, společným jmenovatelem je zahájení očkování v daných zemích. Nikde se tyto mutace neobjevily před začátkem dodávek prvních vakcín. A tím máte odpověď na to, na co se bojí odpovědět všechna mainstreamová média v ČR a třesou se strachy škrábnout pár vět, aby se nedostala do problémů. Ano, je to tak, z některých očkovaných lidí se stanou Supernosiči, a to kvůli tomu, že západní vakcíny typu mRNA vytváří namísto imunity potenciálně vysoce nebezpečnou rezistenci.

Nejen o očkování a vakcínách budeme hovořit dnes po 19:15 na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuality z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredkator AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, máme nový rok a ten přinese možná ještě větší útrapy něž rok předchozí. Události a dopady na životy obyčejných lidí a logicky i čtenářů se budou prohlubovat. V této situaci více než kdykoliv předtím potřebujeme Vaši podporu a pomoci. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 75% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 2 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Marek
Návštěvník
Marek

Whistleblower: 8 z 31 pacientů s demencí zemřelo v berlínském pečovatelském domě po nuceném očkování po 2-3 týdnech, video:
https://otevrisvoumysl.cz/whistleblower-8-z-31-pacientu-zemreli-v-berlinskem-pecovatelskem-dome-po-nucenem-ockovani/

Jsou to fakt hovada, nikdy bych si nenechal píchnout vakcínu mRNA, nedávno jste tady psali, že ve Vrchlabí zemřelo + 30 pacientů po očkování první vakcínou Pfizer, ale dnes jsem někde četl, že umřeli v polovině ledna proto, že tu vakcínu prý nedostali, protože příšla až za týden /jak začíná článek) další čtení je za příplatek, dobrá blbost co?
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vir-senior-koronavirus-domov-duchodcu.A210228_205931_domaci_nea

Takže kde je pravda?

Ent
Návštěvník
Ent

Ne, to jen kryjí vraždy, lžou ohledně očkování, že se teprv chystalo a ještě si za to zaplatíte, realita dnešních médií. Tvl, to už předčili 1000x všechny Komance s Gobellsama dohromady.

klokan
Návštěvník
klokan

Ovar Moše minule prohlásil, že armáda musi byt přísná.

klokan
Návštěvník
klokan

Takže kde je pravda?

vašesvědomí
Návštěvník
vašesvědomí

Hodně z vás se přihlásilo k té výzvě na očkování od nicku “NoTax”. Prý: “Ani hovno. Nasrat.”

Já bych se však naopak rádo nechalo testovat a očkovat, třeba i 3x denně, leč jsa povahy nemateriální, není mi té slasti být před pandémií chráněno, není mi ji dopřáno. Ono ale ani vás, ať již očkovaných, nebo neočkovaných, z té pandémie žádná radost nečeká. Jako živočišný druh, zaniknete.

Jen je mně poněkud…na to není výraz…, že se zánikem této civilizace, zaniká i to v tom mezi ušima – SVĚDOMÍ. I to vaše… je to však vaše volba. Víte o tom již od Ráje, že postih vás nemine, mine-li se ta hrozba svým účinkem. A že nikdo z vás kteří jste tady, nechtěl být nesmrtelný? Tak proč jste dopustili, aby někteří z lidí se o to mohli snažit? Jste jediná civilizace ve Vesmíru a jedině pro vás vzniklo to DESATERO s platností pro VŠECHNY.

Už i ti Izraelité za Exodu byli za to zneuctění DESATERA, odlitím si zlatého telete, ztrestáni na hrdlech… na tři tisíce z nich to postihlo. No a od té doby bylo těch zneuctění málem nekonečný počet a tak i ten postih je tomu odpovídající – celá civilizace.

Přes to všechno máte vlastně kliku. Po odchodu na věčnost budete opravdu až do zániku Vesmíru nesmrtelní a jako nemateriální entity vás už nemůže postihnout, že za všechny ty hříchy vás někdo nechá klečet na hrachu (řádně vysušeném), ani že vám za to nakope prdel, jak by se slušelo a patřilo učinit už nyní. Bohužel já, nemateriální entita, nemám nohy…

Slovan
Návštěvník
Slovan

vašenevědomí, ty jsi těžký debil.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

co to meleš?,?

hodínař Semerád
Návštěvník
hodínař Semerád

kafe od žida, nojo zatuchlý 😉

Petr Daniel
Návštěvník
Petr Daniel

Co může armáda v nouzovém stavu?

Nenechte se vojáky šikanovat. Nemají k tomu žádnou pravomoc.

Článek právníka Mgr. J. Kuby, který se problematice nouzového stavu věnuje průběžně.

Nařídit nasazení vojáků v činné službě a jednotek požární ochrany k provádění krizových opatření. Zákonem upravujícím postavení, úkoly a členění ozbrojených sil České republiky je zákon o ozbrojených silách, dle něhož je jejich základním úkolem připravovat se k obraně České republiky a bránit ji proti vnějšímu napadení. Ačkoliv je krizový zákon vůči této úpravě speciální, nepřiznává ozbrojeným silám žádné pravomoci nad rámec stávající úpravy. Jakkoliv je tedy nepochybně možné a vhodné nasazení např. ženijních útvarů disponujících potřebnou
technikou k odklízení následků živelní pohromy (nebo řekněme stavění dočasných hrází apod.)

Nepřichází v úvahu nasazení armády proti vlastnímu obyvatelstvu s cílem ho například ZASTRAŠOVAT.

Zdroj: Pravomoci vlády za nouzového stavu (pravniprostor.cz)

Dáša
Návštěvník
Dáša

Prezident Vrchní Velitel dnes prohlásil na dotaz moderátorky- jak by se k nám měla chovat nasazená armáda v době stanného práva -že by měla být přísná.
Tak nevím, co tím myslel. Jsem proto na rozpacích a bojím se o život. Mám totiž v příštích dnech navštívit některé zdravotnické provozovny na dlouho plánované akce a protože musím překonat hranice okresů, mám obavu, že po mně mohou střílet. Přísné chování armády přece jinak nevypadá.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Armáda bude tak přísná, že vám prvně podminuje a odpálí berle a pak vás zastřelí. Bože , bože.

Harrison Bergeron
Návštěvník
Harrison Bergeron

Velmi správná obava. To víte OVAR je svině krvežížnivá.

klokan
Návštěvník
klokan

Zastrašovat nás to je celé umění naší vlády.

anonym
Návštěvník
anonym

Video z 2.2.2021. V Angličtině. Hlavně si všiměte toho datumu. A experimentálně ho nasadili již někdy v květnu 2021!! Takže se o tom ví minimálně od podzimu 2021. Chápu, obavy, ale v listopadu jsme mohli pokusně Ivermektin dávat i my. Jenže žločinecká chamtivost …. servilnost atd.
Poprosím redakci o překlad/opatření titulky. Děkuji.
Je to dlouhé a nemám sílu to přeložit. Rozumím velmi dobře, ale nejsem tlumočník.
https://www.youtube.com/watch?v=d6MZSWXr9Vo
Jen v minutě cca 26:00
ANG: I think Peru will save the world before Peru saves itself.
CZ: Myslím si, že Peru dokonce zachrání svět dřív, než sebe.

Thom
Návštěvník
Thom

Vážení. Myslím si že sa Babiš zcvoknul. Už to nedal a podpísalo sa to na ňom. Tlaky z centrály sú ohromné a národ ho nenávidí a vie že bude v dejinách Českého štátu už navždy ako najhorší politik minister a premiér.
Viete ako sa prejavuje nevyrovná osoba? Vysokým tónom hlasu. Stačí si pozrieť jeho prejav…

Dáša
Návštěvník
Dáša

Já bych to dnes už nedala. Úplně mi stačil Jsem Žid Moše I.

Slovan
Návštěvník
Slovan

Žid Zeman je senilní ovarové uslintané prase, jehož mršinu by nesežrala ani hladová hyena, protože by se hnusem poblila.

.B.
Návštěvník
.B.

POZOR!
Testování zaměstnanců má být povinné pro firmy s 50 až 250 pracovníky od 12.března, uvedla ČT. Zaměstnancům za netestování má hrozit pokuta 50 000 Kč.

Cože???

Dan
Návštěvník
Dan

Odkud je ta informace, že zaměstnancům bude hrozit pokuta za netestování 50k?

U nás se bude testovat a je nás pár, kteří jsme zdraví a nehodláme si nechat strkat tyčky do hlavy. Naši kolaboranti sice schválili 26.2.2021 tzv. “Pandemický zákon”, kde je mimo jiná porušení práv (Ústava ČR, Listina základních práv a svobod) také porušeno právo tzv. evropské. Jedná se konkrétně o “Listinu základních práv EU” – ale zejména “Úmluvu Rady Evropy o lidských právech a biomedicíně”, která u nás vstoupila v platnost dne 1.10.2001.

https://www.coe.int/en/web/conventions/full-list/-/conventions/treaty/164/signatures?p_auth=0MtqoBXs

A tato Úmluva výslovně klade zájmy člověka nad zájmy společnosti (čl. 2) a jakýkoliv zásah do integrity lidského těla podmiňuje informovaným souhlasem jedince (a zásahem do integrity je nejen očkování, ke kterému již Rada Evropy vydala jednoznačné stanovisko na podporu lidské svobody, ale i testování a nošení roušky).

https://www.zakonyprolidi.cz/ms/2001-96

A o toto se alespoň já hodlám opřít! Protože jak je známo a jak Brusel protlačil, tak platí, že:
Nadřazenost evropského práva nad vnitrostátním právem je absolutní. Závazně se tak vztahuje na všechny evropské akty, ať už vyplývají z primárního nebo sekundárního práva.

https://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/HTML/?uri=LEGISSUM:l14548&from=CS

Takže, dle mého laického názoru by měla mít ta “Úmluva Rady Evropy…” přednost před tím naším “Pandemickým paskvilem”, kde je již zakotvena ona povinnost testování.
Řeším již pouze to, co bude následovat za “činnost” zaměstnavatele a na základě jakých dalších tzv. “vysvětlení si zaměstnavatelem našich paskvil zákonů” (zejména tedy následně Zákoníku práce) 🙁
P.S. Pokud se pletu a ten náš “Plandemický” zákon má přednost před těmi evropskými zákony, tak mě někdo znalejší práva opravte, děkuji.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Dane,držím vám tam všem palce a
dejte to.Co se může stát? vyhazov?
chytrý kluk jak Ty,najde práci vždycky.( ostatní,jež mají ještě mozek to samé)..Promysli to.
dej pak zprávu!!

Inkarta
Návštěvník
Inkarta

Na testování není právo, ani zákoník práce a lékařsko-právní předpis, viz advokátní deník a testování.

liska
Návštěvník
liska

Zdravím všetkých,
na Slovensku je to už povinné..pri vstupe do zamestnania, preukážte sa negatívnym testom a samozrejme musíte mať tú handru cez papuľu!
Na základe uznesenia vlády !? Iste, právne napadnuteľné ! odkedy v právnom štáte staviame uznesenie nad zákon ? Lenže Slovensko prestalo byť právnym štátom odkedy vypukla celá táto koronová fraška.. vládne tu fašizmus.

Držím palce bratia a sestry , sme v tom spolu !

brutopýr
Návštěvník
brutopýr
angel
Návštěvník
angel

ty se připrav , babizno , v pekle skončíš ty !!!

Harrison Bergeron
Návštěvník
Harrison Bergeron

No nevim jestli do blázince, ale do lochu je zralej už dávno. Doufam, že ho do teho lochu zašije nějakej jeho bejvalej koaliční partner… Hammáček by byl dobrej, no ni ?
Sestřih už na to má 🙂

Dáša
Návštěvník
Dáša

To by bylo chucpe když tam patří oba stejnoměrně

Harrison Bergeron
Návštěvník
Harrison Bergeron

Chucpe je základ. Někdo musí tu špinavou práci udělat a socáni jsou dobří na špinavou práci. Navíc, bylo by to hezkééé 🙂

Slovan
Návštěvník
Slovan

Pro Babiše by měla přijet eskorta zo Slovenska, dať mu teplaky a posadiť ho do baně v Ilave.

JenTak
Návštěvník
JenTak

RIP zemřel vlastenec Peter Švec

https://picuscapital.sk/ultimatum-plukovnik-generalneho-stabu-vyzval-matovica-premier-odstupte-inak-sa-stanete-iniciatorom-masovych-protestov/

poslal ultimátum , včera večer ještě diskutoval s lidma a dneska ráno byl mrtvý, prý covid.

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Je problém se na web Aeronetu dostat. Nekonečně dlouhé načítání a připojí se až po třetím, nebo čtvrtém pokusu. Z mobilu už vůbec nelze načíst stránku.
Má ty problémy ještě někdo? Trvá do už delší dobu.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Změň si VPN. To tě ještě nenapadlo?

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Napadlo, ale změna VPN problém neřešila. Přesto díky za radu brutopýr.

Slovan
Návštěvník
Slovan

brutosýre ty jsi ajťák až ti padaj hovna z mozku.

Josef
Návštěvník
Josef

Petr Cibulka – Pravý blok, 18. 2. 2021:
SATANSKO LUCIFERIÁNSKÝ PUČ a 3 světové války proti křesťanům, Khazars Chazaři slouží LUCIFEROVI

https://www.youtube.com/watch?v=LrvZnqlfXxo

(akorát nechápu, proč pan Cibulka nejmenuje a plantá do všeho Rusko, Marxe, KGB+GRU, proč ne MOSAD+CIA, pane Cibulko? Ilumináti se snažili využít revoluce jako výtah k moci v různých zemích a dobách)

G. W. Bush inaugurační projev, 20. 1. 2001:
Dne 20. ledna 2001 stál prezident George W. Bush během svého prvního inauguračního projevu čelem k obelisku, známému jako Washingtonský monument a dvakrát zmínil na konci projevu “anděla”, který “se veze ve vichřici a řídí tuto bouři.”
“This work continues. This story goes on. And an angel still rides in the whirlwind and directs this storm. God bless you all, and God bless America.”
https://en.wikisource.org/wiki/George_W._Bush%27s_First_Inaugural_Address

https://www.youtube.com/watch?v=pZuH9lWxS_k

Pro iluminátskou elitu a hrstku historiků a učenců byly prezidentovy inaugurační proslovy dalším důležitým přispěním do rozsáhlé série pečlivě vytvořených proslovů, v kterých analýza každého řádku jeho veřejných odkazů odkryla to, co je zřejmě kódovaným jazykem, který byl vytvořen pro to, aby pravidelně sděloval tajné vzkazy vybraným členům jeho celosvětového publika. Tajně se mělo obracet na lidi, kteří viděli Bushe jako povolaného Bohem, aby vyzval nepřátele Boha a postavil se jim v začínající události na Blízkém východě, o které věřili, že byla předpovězena v knihách Zjevení Janova, Izajáše a dalších dávných textech.
Takže, ať už si byl Bush svého počínání vědom, nebo byl jako loutka postrkován věrností k nadřazeným, jež on a jeho otec podporoval (nebo na hlubší úrovni mluvil ke společenství bratrstev), okultisté ve vládě i mimo ní věděli přesně, co dělají.
Toto je klasický příklad démonologie. Duchové jdou tam, kam jsou pozváni a nezáleží na tom, zda posednou jednotlivce nebo převezmou vládu nad oblastí. Dalo by se tedy říci, že jsou od roku 2001 Spojené Státy příznivě nakloněni následujícím těžce bezprecedentním změnám v dlouhodobé americké politice, včetně křesťanských pravidel pro spravedlivou válku. Mocná síla, Iluminátům známá jako “Moria vítězící nad větrem/Moriah Conquering Wind,” a také jako “Anděl ve vichřici” přijala pozvání státní správy a dosadila sama sebe na trůn v hlavním městě státu. Ihned poté její zrak spočinul na dávném domově Bab-Illi, Babylonu, kde se kdysi již jednou otevřela ‘Brána Illi’.
I přes řadu stále se měnících vysvětlení se George W. Bush tvrdohlavě držel rozhodnutí pro vpád USA do Iráku/Babylónu, domova ‘Etemenanki’ ( ‘Babylonské věže’, stavby spojující nebe a zemi), přestože Irák nebyl spojen s událostmi 11. září, 2001.
Státní správa Bushova Anděla ve vichřici byla opravdu prorocká v tom smyslu, že dosáhla přesně toho, co elitní okultisté chtěli: ohně planoucího v myslích lidí, rozdmýchaného mezinárodním chaosem a zoufalstvím, což vedlo k všeobecné naléhavé touze po inspirujícím a politickém polobohu—spasiteli—který má vejít na světovou scénu a zasadit se o Nový Světový Řád.
https://www.matrix-2001.cz/clanek/posledni-tajemstvi-velke-pecete-odhaleno-desiva-a-prorocka-sifra-utajena-pred-svetem-po-vice-nez-200-let-americkou-vladou-je-zde-1-4350

lap
Návštěvník
lap

Cibulka k rozhodovani pouziva kyvadylko – okultista.