VIDEO: Schengen je před rozpadem, v Amsterdamu se rozhoduje o znovuzavedení hraničních...

VIDEO: Schengen je před rozpadem, v Amsterdamu se rozhoduje o znovuzavedení hraničních kontrol na 2 roky. Schengen možná umře nadobro. Konec EU? Konec globalizace? [CZ Titulky]

VIDEO: Schengen je před rozpadem, v Amsterdamu se rozhoduje o znovuzavedení hraničních kontrol na 2 roky. Schengen možná umře nadobro. Konec EU? Konec globalizace? [CZ Titulky]

V Amsterdamu bylo zahájeno klíčové zasedání ministrů EU a hlavním tématem bude návrh na pozastavení platnosti Scehngenské smlouvy na dobu 24 měsíců. Znamená to, že na dva roky by se na všechny hranice vrátily fronty a kolony kamionů, čekací doby až několik hodin, zejména v létě a mnoho dopravců by muselo zcela změnit jízdní, dopravní a dodávkové harmonogramy. Zamezení volného pohybu v EU by znamenalo počátek rozpadu EU, protože v mnoha průzkumech veřejného mínění je právě volný pohyb mezi občany EU označován za jediný důvod jejich podpory myšlence jednotné Evropy. Pokud by Schengen padl, byť třeba jen na dva roky, znamenalo by to odstartování konce celé EU.

Zajímavé jsou především pohyby na finančních trzích. Dají se očekávat prudké propady cen globalizovaných firem, které přepravují zboží po Evropě, potravinářský průmysl, kurýrní služby, dopravní firmy, spedice, soukromá autobusová a vlaková přeprava. Konec globalizace. Tak to nazývají pozorovatelé z Bloombergu v USA, protože konec Schengenu není o uprchlících. Je to o konci globalizace! Konec Schengenu poškodí globální značky, producenty a firmy s globalizovanými charakteristikami dopravy zboží či služeb.

20150122-christine-lagarde-imf-davos_FD9D6128FC584E52843754506BA345FA.jpg
Christine Lagarde, výkonná ředitelka MMF

Na fóru v Davosu bylo možné z chování šéfky IMF Lagardeové vypozorovat, že globalizace a světové trhy se zadrhly, cena ropy klesá dolů, ale už ne kvůli Islámskému státu a jeho levné ropě, ale kvůli padající ekonomice celého západního sektoru NWO, celý západní trh nyní stojí na počátku mohutné ekonomické recese, která překoná tu z let 2008 až 2011 až několikanásobně. Uprchlická krize zakryla problém celé západní ekonomiky. Nezájem o ropu a pokles ceny ropy k historickým minimům je signálem, že světové trhy se zastavily. Negenerují spotřebu. Něco se stalo.

Hlavním důvodem je nastartování chudoby v USA na plný výkon, kde došlo za vlády Husseina Obamy k likvidaci střední třídy v USA a její bezuzdné spotřeby, na níž byly ceny ropy závislé. Střední třída v USA se nyní potácí na hraně přežití, a to přestože na první pohled se zdá, že nízká nezaměstnanost by měla nastartovat spotřebu a ekonomický růst. Ale to se neděje. Nízká nezaměstnanost v USA je totiž devalvována krácenými pracovními úvazky, a tím pádem nízkými výdělky. Ve statistikách státu proto sice figuruje hezké číslo nízké nezaměstnanosti, ale struktura nových pracovních míst je mnohem hůře placená, než byla práce nezaměstnaného člověka předtím v jeho předchozím zaměstnání.

Ekonomické plíce světa se zadřely. Amerika nespotřebovává, rodina Saudů a Arabové nemají komu prodávat ropu, není o ní zájem, Čína nemá zchudlým Američanům už co prodávat v takových objemech, jako bylo zvykem kdysi a Evropa čelí migrační invazi, konec Schengenu zpomalí globalizaci, obchody zdraží, doprava zboží, služeb a lidí se zpomalí. Plán generálního architekta NWO se naplňuje. Západní civilizace chudne a méně spotřebovává. Procesy řízení však zůstávají globalizované, pouze se izolují trhy a suspenduje se globální spotřeba surovin “západní” sekce NWO. Írán se svojí ropou přichází do podivné doby, kdy o ropu není zájem, i když sankce padly (s výjimkou USA, které uvalily vzápětí sankce nové na Írán, ale jinak celkem nepdostatné). Konec Schengenu je i v souladu s NWO, jehož cílem je snížení cestování mezi zónami globalizovaného světa a upoutání osob k jednomu místu (monetární feudalismus -> hypotéky, úvěry, které drží člověka na jednom místě po celý život). Toto zdánlivě neplatí pro uprchlíky, ale jejich cílem je právě zchudnutí Evropy a nastavení systému řízeného chudnutí a řízené migrace uprchlíků do EU.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Veritas Mori
Návštěvník
Veritas Mori

Schengen se jim rozpadá, ale příliv uprchlíků politici zastavit nechtějí. Raději obětují Evropu, jen aby tu měli svoje muslimáky. To by jeden blil.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Zavřít hranice pro evropany a zakázat se jim bránit?
Ženy musí souhlasit se znásilňováním a neklást odpor, viz nejnovější perlička: https://www.rt.com/news/330264-denmark-girl-rapist-fine/
A co zastaví armády islamistů na hranicích? Dobré slovo?
To co nás čeká je VYHUBENÍ!

Termit
Návštěvník
Termit

Bratříčku nevzlykej to nejsou vojáci,
vždyť už jsi velikej, to jsou jen bubáci.
Cestou jim pomáhaj sluníčka v neziskovkách.

Čmoudům se makat tam nechtělo.
Tak přišli sem se tu flákat.
Xindům se Evropy zachtělo,
budeme je muset vyhnat.

Bratříčku nabíjej, zastav tu tsunami
nadávky polykej a šetři dávkami
musí s tym počítat, že škodnou pobijeme.

Nauč se písničku, není tak složitá,
vyhrneš sukni a Tahharush gamea!
Budeme bojovat, couvnout už nemůžeme!

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Bratrská Ukrajina vlastní letecký mastodont,zvaný Ruslan..Nalákat vždy diverzanty a místo směr Berlin do lágru v Syrii,který tam Rusové vystavěli..ZCELA DOČISTA..

nonick
Návštěvník
nonick

Sledujte jak domrvili kouzelnou fletnu. Co na to rikate Pozorovatelko
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10840038840-w-a-mozart-kouzelna-fletna/21438775154/

Pozorovatelka
Autor

Poslední Mozartova opera, pohádkový děj je založen na zednářské symbolice https://cs.wikipedia.org/wiki/Kouzeln%C3%A1_fl%C3%A9tna

Podívala jsem se jen letecky, ale opět oslava multikulti, oslava Slunce, černý muž chce bílou ženu, egyptská a satanská symbolika… A především opět ten “ptáčník” (Melek Taus?). a opět téma Hada, ba co víc, muž je víc než žena (náboženství jezídů uctívá Adama, který i bez ženy plodil a měl lepší potomstvo, než Eva – politika homo?)

Jen tak mimochodem – příští jednání o Sýrii je podmíněno účastí Kurdů…
Díky za odkaz – největší vypovídací hodnotu mají různá podobná představení (kam řadím i ceremoniály OH)

nonick
Návštěvník
nonick

jojo, proto jsem na vas myslel 🙂

Krestan
Návštěvník
Krestan

Samozrejme, že sa schengen rozpadne. Veď najprv ho elity účelovo vytvorili a teraz ho aj ukončia lebo svoj účel im splnil. – Najprv pootvárať hranice (akože pre vzájomnú hospodársku spoluprácu štátov), potom tam nahnať “utečencov” a nakoniec schengen zatvoriť aby ostali “utečenci” “zakvačení” v Európe. – Toto bol od začiatku zámer toho ich projektu.

“Utečenci” keďže minuli na cestu do Európy celoživotné finančné úspory, po príchode sem zisťujú, že boli oklamaní svojimi vlastnými médiami (ktoré vlastnia elity) vo svojich domovských krajinách, ktoré im “nasľubovali” (oklamali ich), že v Európe je raj – tu sa nemusí vôbec pracovať alebo len minimálne, tu sa môže beztrestne dotýkať žien a znásilňovať ich – dôkazom toho, je to, že tu v Európe chodia ženy ľahko oblečené (odhaľujúce svoje telo – dekolt, minisukne, obtiahnuté veci a pod.) ináč povedané tu v Európe budete mať bezstarostný a nádherný život.

A tí chudáci im to zožrali aj s navijakom ako sa hovorí. A teraz tu v Európe zisťujú, že boli oklamaní a sú plní hnevu a aj závisti na Európanov. Preto sa búria a robia nepokoje. A čo horšie nemajú už peniaze na cestu späť do svojich rodných krajín – ostali tu v Európe takto zakvačení. A keďže sa teraz idú hranice schengenu zatvoriť – stanú sa tak horúcim zemiakom medzi jednotlivými Europskými krajinami a žiadna európska krajina ich nebude chcieť prijať od inej európskej krajiny – ospravedlnia si to tým – veď už sú predsa hranice zatvorené a máme právo sa aj takto brániť, nechajte si ich len pekne tam u vás, my ich tu u nás nechceme. (viď napr. postoj Maďarska a aj jeho ploty).

Priatelia, toto bude začiatok občianskych vojen v Európe – a o toto presne od začiatku elitám išlo, lebo potrebujú vojnu v Európe a tí akože utečenci a schengen sa im stali nástrojom pre to.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Ne tohle nebude občanská válka. Tohle bude exterminace!
V praxi to budou masivní a dobře organizované útoky islamistů na civilní obyvatelstvo za podpory armádních a policejních složek.
ANO řikám ZA PODPORY, protože nebránit občany a zakazovat jim se bránit není nic jiného než podpora teroristů (a vlastizrada!). Ale přesně tohle se už dnes děje. A nejen v Německu ale i u nás.
Dojde k tomu že budou všichni proti všem.
Kdo tomu všemu bude tleskat víme!
Jo a ať mi někdo z “vyvolených” vysvětlí jak hodlají zastavit nájezdy desetitisíců až statisíců ilegálů na uzavřené hranice bez použití zbraní?
Zrušení Shengenu bude mít za následek jen to, že my původní obyvatelé nebudeme už moci nikam utéct! Ilegály to ale už nezastaví!

Jarek
Návštěvník
Jarek

Jo a konec Shengenu ROZHODNĚ NENÍ konec globalizace!
Právě naopak. Ono existuje něco jako “ethnically specific bioweapons”
(např. tady dávám jeden link, aby trollové nekecali: http://dujs.dartmouth.edu/2013/03/genetically-engineered-bioweapons-a-new-breed-of-weapons-for-modern-warfare/ )
Už za Saddáma se Ušáci nechali slyšet že mají něco podobného.
Takže po dobytí Evropy islamisty je vysoce pravděpodobné použití něčeho takového. A budou mít poklizeno.
Takhle bude vypadat globalizace vážení!

Psychopat vždy deklaruje co udělá.
A globalisti to dokonce vytesali do kamene viz. Georgia Guidestones.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Pjakin v některém posledním videu docela jasně nastínil, že to co se odehrálo na Silvestra nebylo nic jiného, než N Á C V I K KOORDINOVANÉHO ÚTOKU, včetně koordinovaného vedení v pozadí ( červené bundy?).

kaja
Návštěvník
kaja

podla zakonov logiky, Merkelova pri jednaniach s Greckom o dalsich peniazoch z eurovalu, ako podmienku poskytnutia dalsich miliard, ziadala aby Grecko pustalo na uzemie Europy bez kontroly vsetkych valiacich sa migrantov a sucasne Merkelova ich pozvala, cim zabezpecila, ze prud bude masivny. To iste urobila, ked bola sama jednat s Erdoganom, Turecko dostane 3 miliardy, aby do Europy poslalo vsetkych, ktori su na ich uzemi. Je mylne domnievat sa, ze Merkelova a ostatni zlocinci v Bruseli su neschopni zastavit tuto pohromu. Pravdou je, ze prave ze su schopni vsetkeho.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Mam sumavsky smaltovany suvenir..Pozor,hranicni pasmo,vstup jen na povoleni..Asi ji pribiji na vrata..

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Už můj děda měl svých 150kg i já je nyní mám. 🙂 A proto touto cestou tisíckrát pozdravuji globálního architekta i madam Christine Lagarde a poslušně hlásím, že jsem si dal Novoroční předsevzetí, na hento globální chudnutí. Přestaňme už s tím věčným fňukáním bratříčku a vezměme si příklad od našich slovanských bratrů! Ti ať je situace jakkoli zoufalá, pořád mají veselo. A podstatě čím tragičtější situace, tím veseleji. Pokud tohle dokážeme spojit s našim Švějkovstvím, tak globálnímu architektu z toho musí prasknout cévka v hlavě…

https://www.youtube.com/watch?v=jf_85SIBLSU

Pozorovatelka
Autor

Milé Strojírny, asi to teď vyzní jako mimo téma nebo jako černý humor, ale obezita a cukrovka a k tomu ten švýcarský stres zřejmě zabily jednoho z nejkrásnějších českých lidí, Miloslava Ransdorfa. Když si dám dohromady jeho neskutečný přehled a k tomu jeho pevné názorové postoje, tak doteď je mi lito, že toho pána už neuslyším. A to myslím tak vážně, že se mi po té zprávě i oči zaslzely a že i svíčku jsem mu zapálila. Zastávám názor, že největším neštěstím je, když člověk nemá komu umřít. Myslím, že to se pana Ransdorfa netýkalo a to nejen pouze v mém případě, takže ač krátce, žil dobrý život. A ať odpočívá v pokoji! .

No, asi měl málo veselo, jak jsem si ale ověřila přes astrologii, taková to v jeho životě byla doba…

Kuliferda
Návštěvník
Kuliferda

Připojuji se ke kondolenci paní Pozorovatelky k Miloslavu Ransdorfovi. Věčná škoda takovýchto lídí.

to je jedno
Návštěvník
to je jedno

Já si myslím, že rozpad EU naopak jde proti plánům NWO. Kluci globalizátorští prostě asi spíše něco neukočírovali, jak chtěli a nemají to zharmonizované. NWO je o jedné světové vládě, pokud jsem to pochopil, která jde na ruku finančním elitám. Rozpad EU, Eurozony a Schengenu v podstatě povede proti tomuto a tedy k návratu do Evropy mezi roky 1945-1989 s tím rozdílem, že zde nebude žádná železná opona. Pořád zde bude ještě existovat EFTA, jako základ pro vznik Evropy přímé demokracie a systému dle Švýcarského vzoru. Co se týče zchudnutí a krize – tyto projekty již nějakou dobu běží a stejně bychom se tomu nevyhnuli. Co se týče války a napětí s Islámským světem – nápodobně. Napětí se dá vyhnout jedině tehdy, když obě víry budou žít ve svých zemích či oblastech odděleni od sebe = imigrační kalamita je přesně ten recept na vznik války mezi muslimy a křesťany – a globalizátoři to vědí! Co se týče cestování – je jedno jestli hranice budou nebo nebudou – když nebudete mít prachy, cestovat nebudete a když je mít budete, hranice nebudou překážkou. Z článku jsem však nepochopil, jaký vztah bude mít případný rozpad EU na TTIP a TTP. Budou tyto smlouvy podepsané a platné i na státy Evropy po zániku EU?

Eras
Návštěvník
Eras

To nemusí být nutně pro NWO problém. Nejprve rychlé chudnutí a depopulace Evropy v (pro obě strany vyčerpávající) občanské válce způsobí mnohem snažší sjednocení a bezpodmínečnou kapitulaci poté.

Válka je vždy z historického hlediska krátkodobá záležitost.

Zbytky obyvatelstva pak budou vděčné za nastolení “pořádku” a vlády pevné ruky v libovolném státním útvaru, který jim zajistí bezpečnost. Naopak válka bude vydávaná za důkaz neustále opakované fráze, že bez sjednocení nebude v Evropě mír.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
Pozorovatelka
Autor

Odpoledne jsem byla ve společnosti několika lidí, a jak jinak, řeč přišla i na téma uprchlíků atd., atd. Ukázalo se, že ti lidé “objevili Ameriku” – budou prý vznikat domobrany a bude válka s běženci… No, to je srandy kopec, vždyť o co jiného, než o válku mezi křesťany a muslimy od začátku jde? Domobrana je přesně tím, s čím se počítalo, ale lidé mají pocit, že konečně berou věci do svých rukou, aniž by jim docházelo, že udělají přesně to, co bylo účelem.

A Davos přinesl mnohem, mnohem podstatnější informaci, než je Shengen a ropa a to je informace o “čtvrté průmyslové revoluci”, která má být o robotizaci, což znamená, že lidská práce bude ještě více nepořebná! http://expert.ru/2016/01/21/chetvertaya-promyishlennaya-revolyutsiya/?12016

Ceny ropy stejně jako Shengen a přistěhovalecká politika jsou v tom pouze činiteli realizace. Už kdysi dávno ekonomom Zelený hovořil o tom, že lidé mají spoléhat jen na to, co si vypěstují v článku Císař je nahý http://blog.aktualne.cz/blogy/milan-zeleny.php?itemid=11788 a o tomtéž naposledy hovořil V.V. Pjakin, když hovořil o lidských tlupách.

Mně mnohem znepokojivější přijde nejnovější předpověď KOB, že Čína by mohla napadnout Rusko (to už bychom snad byli i u té Sybili a u té plachty, pod kterou zůstane jen několik lidí a ti budou žlutí)

Eras
Návštěvník
Eras

Politika je jako šachová partie. Pokud se probudíte až v okamžiku, kdy jste dostali šach a hrozí mat, pak nezbývá než něco obětovat, i když je to přesně podle plánu protivníka.

Stejně tak domobrana je sice to, co protivník požaduje (cílem je občanská válka v Evropě), ale bez ní je s námi úplný konec a to okamžitě! Takže co si vyberete?

Ideální by bylo zabránit útoku dříve než nastal, ale to vyžaduje přemýšlivé a inteligentní obyvatelstvo a to zatím v Čechách nehrozí.

Pozorovatelka
Autor

Inteligentní a přemýšlivé obyvatelstvo nehrozí nikde – nad vším vítězí, jak jsem napsala jinde, biologická (supermarkety a tv) a společenská (vzdělávací systém a ambice) úroveň existence. Na výběr dnes je dnes asi tolik, kolik má na výběr uvařená žába…

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Rozšířené proporce vyžadují rozšířená modní SUV,alespon tři do každé české rodinky..Zrovna se v tv probíral problém parkování u nedělních svatyn..Musí se rozšířit pruhy,aby se dala otevřít dvířka u aut….Tady v podstatě stačí týden bez elektřiny a teplé vody…A je PROBLÉM s přežitím…

Pozorovatelka
Autor

Pane Bantustane, mám už několik týdnů uložené Vaše video https://www.youtube.com/watch?v=-K9TZg7lC2w
Zatím nevyšel čas, abych jej i se svým komentářem samostatně vložila, ale pracuji na tom ,protože myslím, že v dnešní době před přechodem do altruistického Věku Vodnáře je to velmi důležité téma – ten egoismus obzvláště. Doplním to i o svůj pohled, proč je naše doba tak vyhraněná, ale vycházet budu z Vašeho videa, které mi zapadlo do mého vidění. Děkuji.

nonick
Návštěvník
nonick

mluvite o sobestacnosti. Jak ma byt sobestacnych 7 miliard lidi? To mame rozrypat i ten zbytek planety, ktery jsme jeste nerozbagrovali?
Jsem pro to, aby na planete zila pouze miliarda 2. Klidne at se dela na jedno procento- stejne to tak bylo od jakziva. Ale at ty zbyle 1-3 miliardy se maji dobre a ziji a pracuji pro svet, kde neco dava smysl- respektive kde se budou lidi snazit, aby to vypadalo jako Nice 🙂 Kdyz to prezenu.
V takovem NWO jsaem ochoten zit. Tezkou praci nechat autromatizaci- jsem pro. Myslim, ze je opravdu nutne, aby 4 miliardy lidi se dal nemnozili a architektum drzim palce. Jen mne mrzi, zue na to jdou nejak divne a ze si myslim, ze se jim to jednak nepodari a ze pri realizaci vic s prominutim poserou nez vytvori a ze to bude horsi nez by to bylo “normalne”. Navic je to jejich chyba, ze je nas tu jak much. Davno tohle nemeli dopustit.
Uz jste premyslela proc to nechali dojit tak daleko a proc to dopustili? Neni to trosku nelogicke? Nebylo by od zacatku jednodussi, kdyby to meli na uzde, nez se lidi ted slozite zbavovat pres drobky jako LGBT a dalsich tisic drobečků? Mam o te teorii tedy jiste pochyby, ale proc nezavrhuju.
Podivejte se na mesta jako Baltimore. Copak tohle ma byt civilizace. Nez takovy lide, tak radsi nikdo. Sam jsem nula a pocitam s tim, ze se se mnou nepocita. Pro vsechny by bylo lepsi, kdyby na planete byli jen lidi uzitecni si sobe navzajem. Raj by potom byl, kdyby to platilo i o tech, kteri to řídí, misto aby si tito mysleli, ze nas vlastni- otroci, otrokari. Ale to by byl raj. Tak ci onak. Mementalne je planeta ve stavu- peklo na Zemi a je potreba s tim neco delat- cokoli.
Jak se rika- Kdyz se kaci les padaji trisky. Reknete mi reformu, ktera zahrnuje tech 7 miliard, kde to nebude bolet a ktera bude ucinna.
Jako tresnicka na dorte je uz ten fakt, ze nejmin uzitecni, nejvic nebezpecni, nejotravnejsi lidi (neco nej se u nich najde vzdy) maji potom nejvice deti. A to je sakra spatne. Jestli je nejakej GP, tak proc se sere do nas, do Evropy, kde jsou lidi schopni stavet sofistikovane stroje, opravovat je atp- velka koncentrace techto lidi a proc napred nepracuje jednoduse na eliminaci porodnosti. Stacil by jeden jedinej zakon. Proc by na to sel tak slozite, jak na to jde. Viz Cina- jeden zakon a bylo vymalovano. Pokud ma dojit k automatizaci, tak potrebuje lidi s nazveme to – technickym IQ 110 vys. K cemu doposud tu nechal napraskat 5 miliard spotrebitelu- vic berou nez davaji. Viz muj priklad. Jsem uplne na hovno, nebavi me to, ani to nema smysl. Smysl zivota v rodine prestal davat smysl. Slusne vychovanej clovek je prvni na raně. Uz je ohrozenej druh, pomalu pro smich. Musi se neco zmenit. Kdo to ma udelat? Snad ne plebs ze spoda. No to bych se musel hodne hlasite zasmat. Lidi jako vy si vazim, ale jak sama vidite: Jste sama. Lidi o to nestoji, chteji to co je ted- smradek teploucko. Jsme naprogramovani jak roboti, bez skillu neco zmenit. Lidi si dokonce neumi predstavit, ze by svet mohl vypadat jinak- mysli si, ze tak to ma byt. Nepremysli co by kdyby- na to prej neni cas. Jak maji neco menit, kdyz nevi, ze se neco musi zmenit- dokonce pro ne. Chapete to? Oni to ani nevi.
O co se vlastne snazite? Ja vas ctu, protoze potrebuju byt informovanej, ale vy jakoby jste chtela informovat proto, ze lidi snad neco pochopi a budou chtit zmenu, ze si neco uvedomi. Tak to ale nebude.
Fandim GP a jediny co bych si pral, aby to nebyly bezcitne svine, ale aby chapali, ze tu zije spousta skvelych lidi a aby s nimi pocitali. Proste svet jako bonsai- japonska zahrada. Oni z toho udelali zarostlou dzungli a ted je na rada krovinorez. Jenze nejak se zacit musi. My zijeme v udrzovane casti zahrady, ale pekne zaplevelene- staci se projit po jakymkoli evropskym velkomeste v noci- jakoby vylezli z der uplne jini lidi- galerka skurvena.

nonick
Návštěvník
nonick

diky Pozorovatelko za doplneni

nonick
Návštěvník
nonick

To video: Lidi jsou svine. 300 svini si podmeni klidne 50 000 hodnych naprosto v pohode lidi. A myslim, ze o to prave jde. Ovsem az tak v pohode samozrejme nejsme, protoze jinak bychom tem 300 zakroutili davno krkem. Cili Oproti tem 300 ultra svinim, je 300 skutecne mirumilovnych- co nemaji v povaze vstupovat nekomu do kruhu- proste nevezmou co neni jejich , neublizi jen tak atp- proste tech, kterym by nemusela existovat policie, soudy atp. To je malo. Tito lide jsou tak v pohode, ze nejaky desatero vubec nemuseji znat, protoze krouti hlavou, co je to tam napsane, kdyz je to prece neprosto prirozene- to neni vychovou- ta jen umocnuje co jsme- zhorsuje, vylepsuje. Cili dle meho stejnej pocet Bozich lidi oproti stejnymu poctu ultra, ale ultra zmrdu. A mezitim vychcanci. Ano vychcanci- špekulanti. Delaji to, co se jim rekne, cokoliv, aby prezili, meli se lip, zapadli. A to je vlastne lidstvo. Zmrdi jim veli a tech 300 mirku dusinu? Ti jsou radi , ze jsou radi.
A vy tady neco o veku Vodnare. Furt budou dal lidi stejni a budou se dal rodit stejni, protoze zmrd muze mit vzdycky jenom zmrda a toho si vypipla. Stejne jako vychcanek si vypipla vychcanka, aby pekne splynul s davem a nevycnival. Nebo vycnival, ale nekde v televizi nekde pri estrade. A ten chlap co mluvi? Vsichni do jednoho melou jedno a to same. On ma lek. Boze on ma lek. Lusknutim prsknu preprogramovat meditací lidi. TAK TO PRECE NEFUNGUJE.
Ano kolektivni mysleni by mohlo neco zmenit- jenze to je to. Lidi nemaji v hlave tu cistotu. Ta se neda naordinovat- JSEM? NEJSEM. Jak ma budouci tyran myslet pri meditaci na neci dobro? Vzdyt to neumi! Tenm chlap je normalni kecka, co si necha platit za kazdej radek co nekde napise. Za kazdou prednasku, kam ho pozvou. Nerekne si- ted jsem videlal dost dolaru a ted uz nic po nikom nechci- ne ma konto Loyds a jede. Tahle cistota si totiz tykajedine s maximalni chudobou. Takovej clovek musi penezmi doslova pohrdat- nepotrebovat je. To uz svati muzi Saudhove, kterych je jak sracek jsou vic hodni nasledovani- jejich pasivita- opravdova. Lidi jim to zerou, protoze nepremysli, co je za jeho slovy, co je doopravdy za cloveka. Jaky asi je. Zeny jsou v tomto ultra naivni. Jakoze jste naivni uz od prirody. Ale nektere jeste vic a tyto potom toci na seminarich za 3500 Kc mlejnkem a poslouchaji v ponozkach pribehy o lepsim ja.
Kdybych byl svine, tohle by bylo moje povolani- lhat o tom jak ocistit sebe a planetu- ale jo, ezoterujte devcata a kluci, ale nezapomente platit elektriku za tu plazmu v obyvaku a splatku na faro, kterym hyzdite svet jak 5 zmrdu bez auta dohromady

dir
Návštěvník
dir

Dobrý den. Pro vyjasnění si situace okolo “zmrdů” a tzv. dobrých a jejich počtů na planetě doporučuji zabřednout do oboru, jež se dnes nazývá vyšší sociologie (věda o degeneraci, vyrozenectví). Oboru o tom, čemu se od nepaměti říká ´dábel. Oboru, jež znají “vyvolení” a církve co svět světem stojí. Velmi srozumitelně a přímočaře o tom píše např. G.A. Klimov a to jak v románu “Kníže tohoto světa”, tak ve spoustě svých faktografických knih (doporučuji “Rodinné album”) Pozor! Pochopení, nebo spíše ne zcela úplné pochopení tohoto problému s vámi může hluboce otřást. Pokud by toto bylo pro vás nestravitelné, lze problém pochopit i na úrovní fyziky (II termodynamický zákon) …všechny uzavřené dynamické systémy inklinují k entropii… Inu. Řád z chaosu. Chaos z řádů.

nonick
Návštěvník
nonick

Diky, prectu si to. Jakej zaver jste si vyvodil?

Pozorovatelka
Autor

Myslím, že jste mě vůbec nepochopil, obzvláště s tím Věkem Vodnáře. Tady nejde o žádnou ezoteriku, ale o \”kvalitu času\” v tom smyslu, že každá doba vždy má nějaké priority a nějakou charakteristiku. Celá naše doba, čímž myslím biblickou kulturu, stojí na individualistickém drancování ve stylu \”po mě potopa\” a tuto charakteristiku si dala do názvu už za svého vzniku \”Podmaň si vše na zemi\”. Je to filozofie, kterou k vrcholu dovedly USA a říká se tomu americký styl života. Nemusíte nic vědět o nějakém věku Vodnáře, aby Vám bylo jasné, že dále už takhle nelze, proto tady máme politiku globálního chudnutí a přes ní ukončení amerického stylu života. Čím jinými slovy jde o ukončení dravého individualismu a nastolování altruistického kolektivismu.

V podstatě je to cesta od znamení Lva a ke znamení Vodnáře a v zodiaku tato dvě znamení stojí proti sobě! Jestliže naše kultura začala v době Lva (Egypt a Bible), právě došla do období, kdy s filozofií \”Podmaň si vše na zemi\” už není kam jít a filozofie se pomalu mění na \”Opatruj vše na zemi\”, resp. žij v souladu s celkem. O čem si myslíte, že jsou všechny ty ekologické konference a teorie o UDRŽITELNÉM růstu atd?

Myšlení lidí však je stále nastaveno na americký styl života – všichni chtějí dům, auta, plazmy a za úspěšný styl života považují dravý individualismus přesně tak, jak velí Lev. A proč ten došel až tak daleko, že se lidé přemnožili? Protože lichva je od počátku tím nejlepším způsobem, jak si \”vše na zemi podmanit\” – přesněji, jak to zkoncentrovat do několika rukou. A k tomu je zapotřebí co nejvíce zadlužených lidí – proto \”množte se\”

Aby svět do tohoto stavu nedospěl, stačilo tento systém nepodporovat a neživit, tzn. uvažovat \”vodnářsky\” (např. kolik pralesa muselo být vypáleno a kolik orangutanů muselo pojít, aby si někdo koupil čokoládu atd? a další se na tom nabalil?) Existence každého člověka, resp. jeho ego stojí i padá s materiálním vlastnictvím a konzumem a to se právě má změnit cestou od egoismu k altruismu (od Lva k Vodnáři), a protože dobrovolně to nikdo nečinil (viz supermarkety), bude nucen tak učinit z donucení.

Když se podíváte na zodiak, tak do kříže na osu Lev-Vodnář stojí osa Býk-Štír. Jednak kříž sám o sobě symbolizuje pozemské břemeno lidstva a jednak osa Býk-Štír je nejkritičtější v celém zvěrokruhu z toho důvodu, že symbolizuje ŽIvot (Býk, jaro, zrození)-Smrt (Štír, podzim, hynutí, plody v zemi jako transformace). Z čehož plyne, že přechod lidstva od Lva k Vodnáři je možný jen přes konfrontaci \”na život a na smrt\”.

V neposlední řadě je lidstvo konfrontováno i s důsledky průmyslové revoluce, k jejichž vymoženostem má Rusko postoj: \”Prostředky světí účel\” (nikoliv dosud platné \”Účel světí prostředky\”).

Není to žádná esoterika, je to jen pohled \”shůry\” na to, co se děje dole.

Murkoslav
Návštěvník
Murkoslav

Pokiaľ viem, tak jedno znamenie Zverokruhu trvá 2160 rokov. Čiže znamenie Leva mohlo byť naposledy tak cca pred 10 800 rokmi.

Pozorovatelka
Autor

Ano, a to je přesně doba, kam spadá konec Atlantidy (či podobné velmi konfrontační události pro lidstvo), po které začala naše biblická kultura. Ač tehdy bylo lidstvo ve Věku Lva, stejně jako nyní bylo v období “do kříže” na osu “Býk-Štír”. Ať se tehdy událo cokoliv, jisté je, že nyní lidstvo stojí před podobnou událostí, protože opět jde o ten kříž na osu “Býk-Štír”, jen z druhé strany. Nic tím netvrdím, ale mohlo by to mít i souvislost s tou nově objevenou planetou (Nibiru, Hercolubus, planeta devět), která má oběžnou dráhu kolem Slunce 20000 let, z čehož by plynulo, že vždy jednou za deset tisíc let je k Zemi v postavení, které můžeme přirovnat k novoluní a k úplňku, resp. v nějaké podobně významné fázi. .

nonick
Návštěvník
nonick

mluvite o sobestacnosti. Jak ma byt sobestacnych 7 miliard lidi? To mame rozrypat i ten zbytek planety, ktery jsme jeste nerozbagrovali?
Jsem pro to, aby na planete zila pouze miliarda 2. Klidne at se dela na jedno procento- stejne to tak bylo od jakziva. Ale at ty zbyle 1-3 miliardy se maji dobre a ziji a pracuji pro svet, kde neco dava smysl- respektive kde se budou lidi snazit, aby to vypadalo jako Nice 🙂 Kdyz to prezenu.
V takovem NWO jsaem ochoten zit. Tezkou praci nechat autromatizaci- jsem pro. Myslim, ze je opravdu nutne, aby 4 miliardy lidi se dal nemnozili a architektum drzim palce. Jen mne mrzi, zue na to jdou nejak divne a ze si myslim, ze se jim to jednak nepodari a ze pri realizaci vic s prominutim poserou nez vytvori a ze to bude horsi nez by to bylo “normalne”. Navic je to jejich chyba, ze je nas tu jak much. Davno tohle nemeli dopustit.
Uz jste premyslela proc to nechali dojit tak daleko a proc to dopustili? Neni to trosku nelogicke? Nebylo by od zacatku jednodussi, kdyby to meli na uzde, nez se lidi ted slozite zbavovat pres drobky jako LGBT a dalsich tisic drobečků? Mam o te teorii tedy jiste pochyby, ale proc nezavrhuju.
Podivejte se na mesta jako Baltimore. Copak tohle ma byt civilizace. Nez takovy lide, tak radsi nikdo. Sam jsem nula a pocitam s tim, ze se se mnou nepocita. Pro vsechny by bylo lepsi, kdyby na planete byli jen lidi uzitecni si sobe navzajem. Raj by potom byl, kdyby to platilo i o tech, kteri to řídí, misto aby si tito mysleli, ze nas vlastni- otroci, otrokari. Ale to by byl raj. Tak ci onak. Mementalne je planeta ve stavu- peklo na Zemi a je potreba s tim neco delat- cokoli.
Jak se rika- Kdyz se kaci les padaji trisky. Reknete mi reformu, ktera zahrnuje tech 7 miliard, kde to nebude bolet a ktera bude ucinna.
Jako tresnicka na dorte je uz ten fakt, ze nejmin uzitecni, nejvic nebezpecni, nejotravnejsi lidi (neco nej se u nich najde vzdy) maji potom nejvice deti. A to je sakra spatne. Jestli je nejakej GP, tak proc se sere do nas, do Evropy, kde jsou lidi schopni stavet sofistikovane stroje, opravovat je atp- velka koncentrace techto lidi a proc napred nepracuje jednoduse na eliminaci porodnosti. Stacil by jeden jedinej zakon. Proc by na to sel tak slozite, jak na to jde. Viz Cina- jeden zakon a bylo vymalovano. Pokud ma dojit k automatizaci, tak potrebuje lidi s nazveme to – technickym IQ 110 vys. K cemu doposud tu nechal napraskat 5 miliard spotrebitelu- vic berou nez davaji. Viz muj priklad. Jsem uplne na hovno, nebavi me to, ani to nema smysl. Smysl zivota v rodine prestal davat smysl. Slusne vychovanej clovek je prvni na raně. Uz je ohrozenej druh, pomalu pro smich. Musi se neco zmenit. Kdo to ma udelat? Snad ne plebs ze spoda. No to bych se musel hodne hlasite zasmat. Lidi jako vy si vazim, ale jak sama vidite: Jste sama. Lidi o to nestoji, chteji to co je ted- smradek teploucko. Jsme naprogramovani jak roboti, bez skillu neco zmenit. Lidi si dokonce neumi predstavit, ze by svet mohl vypadat jinak- mysli si, ze tak to ma byt. Nepremysli co by kdyby- na to prej neni cas. Jak maji neco menit, kdyz nevi, ze se neco musi zmenit- dokonce pro ne. Chapete to? Oni to ani nevi.
O co se vlastne snazite? Ja vas ctu, protoze potrebuju byt informovanej, ale vy jakoby jste chtela informovat proto, ze lidi snad neco pochopi a budou chtit zmenu, ze si neco uvedomi. Tak to ale nebude.
Fandim GP a jediny co bych si pral, aby to nebyly bezcitne svine, ale aby chapali, ze tu zije spousta skvelych lidi a aby s nimi pocitali. Proste svet jako bonsai- japonska zahrada. Oni z toho udelali zarostlou dzungli a ted je na rada krovinorez. Jenze nejak se zacit musi. My zijeme v udrzovane casti zahrady, ale pekne zaplevelene- staci se projit po jakymkoli evropskym velkomeste v noci- jakoby vylezli z der uplne jini lidi- galerka skurvena.
Jinak si VAS POZOROVATELKO vazim. Zajimavej pohled na svet. Napiste knihu- Nebylo by fajn, kdyby tu po vas zustala na svete knizka? Pisete evidentne rada a mate cas a co rict. Proc to neucelit.

informix
Návštěvník
informix

bohužiaľ tie snahy o d*bilizáciu obyvateľstva v poslednej dobe začali naberať ešte viac na sile. Takže svetová elita sa zrejme bojí obyvateľstva dokonca aj pri jeho súčasnej inteligencii. Vidíme to všade okolo seba:
– vymývanie mozgov pomocou čo najhlúpejších programov v TV
– degradácia vzdelávacieho systému
– poškodzovanie inteligencie detí pomocou hliníka a ortute vo vakcínach
– v usa stále fluorujú pitnú vodu
– sladia limonády aspartámom, dávajú do jedál glutamát sodný – oboje poškodzuje nervové bunky
– práškujú nás neurotoxickými látkami z chemtrails
– plus najnovšie plány zníženia IQ európanov pomocou kríženia s hnedou rasou
– zámerné šírenie chorôb napadajúcich nervový systém: CFS, borélia, autizmus, alzheimer, možno najvnovšie aj aféra s vírusom Zika.
– atď.

V poslednej dobe sa stretávam s dvomi veľmi kontroverznými teóriami, ktoré môžu stáť sa súčasnou zúfalou pasivitou verejnosti proti invázii moslimov:

1. objavujú sa texty o využívaní látok z chemtrails, ktoré vplývajú na psychiku človeka a spôsobujú pocit únavy, ľahostajnosti a nezáujmu o diane okolo seba…

2. ešte kontroverznejšia úvaha hovorí o tom, že pokročil výskum psychotronických zbraní, pomocou ktorých je možné taktiež vyvolať v ľuďoch stavy depresií, únavy a nezáujmu. Ako potenciálny nástroj na šírenie tohto signálu sa javia smartfóny a digitálna televízia. Prekvapilo ma, že na internete je dosť odborne spracovaných článkov, webov a blogov na tému mind control.

informix
Návštěvník
informix

Ohľadom tej štvrtej priemyselnej revolúcie. Keby sa k nej pristupovalo spôsobom, že sa plošne skráti pracovný čas, tak by to nebola až taká vážna hrozba. Ľudia by chodili do práce 4 hodiny denne, zachovali si súčasný životný štandard a ešte by mali viac času na seba, rodinu, vzdelávanie, výskum, atď.

Ale je mi jasné, že toto je presne to, čo si svetová elita neželá. Oni použijú robotizáciu na to, aby vyhádzali čo najviac ľudí z práce, tým zostávajúcim zrazili mzdy na minimum a napokon ich možno v rámci boja s nadmernou nezamestnanosťou “depopulujú”…

Keby chcel niekto podrobnejšie ohľadom vzťahu medzi vysokou produktivitou práce, nezamestnanosťou a nízkymi platmi, je to tu, ale podstatu som myslím zhrnul: https://diskuter.wordpress.com/2015/11/20/paradox-produktivity-prace-a-nezamestnanosti/

Aksal
Návštěvník
Aksal

Ono je to pálka o dvou koncích. Kdo bude ty výrobky, které udělají roboti kupovat, když lidé nebudou mít peníze? Roboti??? Komu budou korporace své produkty prodávat??? Pokud zničí nás spotřebitele, na řadě budou oni…

VM64
Návštěvník
VM64

Paní Lagarde vypadá zděšeně, ale řekněme si na rovinu – netvářili by jste se za její příjem taky zděšeně ? Co si chudák počne, až přijde ta kríze a ona bude mít v kapse jenom 100 melounů, žádnou hypotéku a narvaný mražák na svém zámečku k prasknutí…

nonick
Návštěvník
nonick

To je duvod, proc to s planetou vypada jak vypada a proc GP a spol nemaji s lidma slitovani. Vidite to? O to tady prece vubec nejde. Nebo kdyz ti dam 100 melounu, tak sem prestanes chodit a zacnes si kupovat forbes a vsechno bude pro tebe OK? Jestli ne, tak sorry, ale garantuju vam, ze tohle by se u 99 procent lidi stalo. A proto ja GP vlastne chapu, jestli to ja mravenec vubec muzu rict.

wafle
Návštěvník
wafle

No promiňte, ale pokud si myslíte, že jenom proto, že jsme proti “nim” chudí, tak jsme i naprosto bezvýznamní, tak to teda potěš koště.. Život není jen o stavu konta, i když se jim to úspěšně podařilo implementovat do našich nonstop masírovaných hlav. To, že jste pro svůj osobní prospěch nikoho nezabil, nepodrazil, nenechal vyhladit, to že máte emoce a empatii, to z vás nedělá podčlověka, ale naopak člověka. To se o nich říct nedá, bůhví, zda jsou to vůbec lidé, ta paní z IMF vypadá jako napodobenina člověka ze 101 dalmatinů. Začněte o sobě přemýšlet jinak, než o bezvýznamném shluku atomů a molekul, pokud to ještě vůbec dokážete, působíte značně deprimovaně.. A nemyslete si, že jim jde o šlechetnou záchranu planety od “zbytečných jedlíků”. Nechat umírat děti nepatří ke šlechetným gestům. A vzpomeňte si na Davida a Goliáše..

nonick
Návštěvník
nonick

ja se tomu prave smeju, ze kdyz dam Bobikovi sto milionu, bude z nej stastnej clovek a prestane si stezovat na svet. A to je zasadni problem!

nonick
Návštěvník
nonick

To se nebojte, ja jsem docela i veselej typek. Tak pul napul. Kdyz premyslim jsem deprimovanej- jak jinak. A kdyz se veselim, jsem veselej jak 15ctiletej kluk. Nemam problem se oprostit od sracek. To zase pozor. Nemam problem vlastne nic. A stema detma je to pod pas. Copak ja tu mam neco na starosti? Garantuju vam, ze dle meho mustru by tu byl raj na zemi, vic pro vas udelat nemuzu, muj mustr se nejede. A tim co prispivam, to aspon nekurvim, coz neni malo- neslapu ostatnim do kruhu. Naopak, kdyz tam slapnu slysim slovo dekuju a ja rikam prosim

Jarek
Návštěvník
Jarek

Ne jen Paní Lagarde vypadá zděšeně.
Ono mnoha podobným jako ona už začíná docházet že i oni budou obětováni na oltáři GP.