Video: “Scénář evropského kalifátu”

Video: “Scénář evropského kalifátu”

Video je z listopadu 2015 a V.V.Pjakin v něm popisuje účel vzniku evropského kalifátu. Hovoří o cíli GP ukončit americký styl života, který je nadále pro planetu neudržitelný, hovoří o roli Íránu a o tom, jak jsou k tomuto účelu zneužity národy dvou náboženství: křesťané a muslimové.

Jak popisuje zdroj videa: “Vyústenie bez vojny medzi západnou žido-kresťanskou/sionistickou a islamskou civilizáciou – V.V. Pjakin”, který dodává: “Súčasný biblický projekt/koncept globalizácie globálneho prediktora” zde a “Niečo o Koráne, pôvodnom Koránickom Islame a súčasnom pseudo-“islame” zde

Dodávám už jen to, že nebyl vynalezen lepší způsob, jak sjednotit davy napříč hranicemi a postavit je proti sobě, než náboženství a je úplně jedno, jaké. Politikům na státních úrovních stále nedochází, o co jde a čemu slouží a velmi to připomíná dobu Hitlera, kdy rovněž byla většina přesvědčená (včetně evropských národů, nikoliv jen politiků), že jediným nebezpečím pro svět je Rusko a tudíž že Hitler to s Evropou myslí jen dobře, když se snaží ji sjednotit pod “jeden společně sdílený životní prostor”… Každý, kdo to tehdy viděl jinak, byl nepřítelem stejně, jako dnes je nepřítelem každý, kdo jinak vidí politiku multikulturalismu. Za Hitlera skončil pokus o sjednocení Evropy a podmanění Ruska neúspěšně, jak to asi dopadne dnes, kdy je stejný pokus opakován tzv. “sametově” a “sluníčkově”? Všichni skutečně věřící jsou v tomto dění pouze k politování..

Vložila -Pozorovatelka- 26.1.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin
Návštěvník
Martin

Pjakin má některé zajímavé postřehy, ale co se týče pravé podstaty islámu i křesťanství je zcela dokonale mimo mísu… pokud existuje nějaká seriozní vědecká práce o Novém Zákoně je to J.D. Tabor…. a islám byl stvořen uměle jako nástroj Vatikánu podle augustinovské filozofie…. vážím si Aeronetu… ale v tomto jste hodně vedle, sorry…

Martin
Návštěvník
Martin

…původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

JAKÝ JE skutečný SMYSL toho všeho co se děje? Kdo řídí islámskou invazi do Evropy? Proč papeženci a mohamedáni tak miloučce kamarádí?

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Pochopte prosím, já mám rád všechny lidi, ale tahle islámská imigrační invaze je uměle nafukována se zlým zámyslem. Zkuste prosím všichni se trochu zamyslet nad souvislostmi: Proč mají ty šílené neziskovky (co vítají islamisty v Evropě) utajené sponzory? Proč papeženci kamarádí s muslimy?

https://aeronet.cz/news/mafra-zahajila-kampan-podle-not-neziskovky-refugees-welcome-vyzyva-k-nove-volbe-prezidenta-nanecisto-schwarzenberg-navrhoval-aby-ceske-domacnosti-prijaly-pul-milionu-uprchliku/

…tohle SAMOZŘEJMĚ je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím proto se to všechno děje, je to plán!

Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Martin
Návštěvník
Martin

KDO BYL Ježíš KRISTUS?

Církev dělá z Krista modlu, někoho jiného než kým byl doopravdy… Více zde:

http://www.ragauian.cz/vznik-krestanstvi-skutecny-jezis-a-vira-aneb-buh-neporusuje-sve-prirodni-zakony/

Církev zlikvidovala původní Kristovo učení a kvůli tomu musela kompletně zfalšovat vše o jeho narození a mládí…

http://www.ragauian.cz/jezis-kristus-clovek-nebo-buh-pravda-o-cirkevni-manipulaci-s-fakty-2/

Kristus byl ve skutečnosti tzv. zasvěcenec, vychovaný ve skupině Esejců (proč myslíte že v Bibli není nic o jeho mládí?), která ochraňovala prastaré duchovní poznání:

POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE VŠECHNO!

KDYŽ CHCETE ZMĚNIT SVĚT,
NEJDŘÍV ZMĚŇTE SAMI SEBE!

…a o tom to VŠECHNO je:

Lidská duše se kdysi na cestě za poznáním rozdvojila /vypadla z původní Jednoty/ a jedna z jejích částí se z vlastního rozhodnutí dobrovolně ponořila od hlubin vibrací hmotných světů…

…je to o vnitřní dualitě člověka, je to to o čem mluví taoismus jako o jin-jang dualitě… v Bibli nazýváno tělo a duch… o tom mluví církevně zlikvidované Tomášovo evangelium symbolicky jako “ze dvou udělat jedno”… to je pravé Kristovo učení… důkazy jsou mimo jiné Origenés a právě Tomášovo evangelium…

http://www.ragauian.cz/jakym-zpusobem-a-proc-z-nas-po-tisicileti-cirkev-dela-idioty-9/

http://www.ragauian.cz/origenovo-dilo-de-principiis-prvni-systematicke-vyliceni-krestanske-verouky-aneb-prava-originalni-podoba-krestanstvi/

KAZATEL-MT24
Návštěvník
KAZATEL-MT24

zdroj-http://www.knihy-a.cz/?p=26234

TAJNA SMLOUVA PROTI LIDEM THE LITE NETWORK MASMEDIA

Budeme využívat znalostí vědy a technologie lstivými způsoby, takže nikdy neuvidí, co se děje.Budeme používat měkké kovy, urychlovače stárnutí a sedativa v jídle a vodě a také ve vzduchu.
Budou pokryti jedy kamkoli se otočí.
Měkké kovy budou způsobovat, že budou ztrácet své mysle. Budeme slibovat z našich mnoha stran najít lék, přestože je budeme zahrnovat stále větším jedem.
Jedy budou absorbovány prostřednictvím pokožky a úst, budou ničit mysl a reprodukční systém.
Z toho všeho se budou rodit mrtvé děti, ale tuto informaci budeme skrývat
Zaostříme jejich pozornost na peníze a materiální statky, takže se mnozí z nich nikdy nespojí s vnitřním já. Rozptýlíme je sexem, vnějšími lákadly a hrami, takže nikdy nebudou sami v souladu s všeobjímající jednotou
Donutíme je zabíjet se navzájem, pokud nám to bude vyhovovat.
Budou nám poskytovat svou práci a my budeme prosperovat z jejich dřiny
Budeme je prostřednictvím dogmat a náboženství držet oddělené od Jednoty.
Budeme kontrolovat každý aspekt jejich životů, říkat jim, co si mají myslet a jak.Bodou zalití svou krví a budou zabíjet své sousedy, pokud nám to bude vyhovovat.
Budeme z toho obrovsky těžit, neboť nás neuvidí, neboť nás vidět nemohou.
Budeme prosperovat z jejich válek a umírání.Budeme to opakovat stále znovu a znovu, dokud nebude dosaženo našeho konečného cíle.
Budeme pokračovat v nucení, aby žili ve strachu a zlosti, prostřednictvím obrazů a zvuků.
Použijeme všechny prostředky, abychom toho dosáhli.
Prostředky budou poskytovány díky jejich práci.
Donutíme je nenávidět sama sebe a své sousedy.Převezmeme jejich půdu, zdroje a bohatství, abychom nad nimi vykonali naprostou kontrolu.
Donutíme je akceptovat zákony, které jim ukradnou poslední zbytky svobody, které mají.
Postavíme finanční systém, který je navždy uvězní, bude udržovat je samotné i jejich děti zadlužené.Když budou společně klít, nařkneme je ze zločinů a světu prezentujeme jinou verzi, neboť budeme vlastnit všechna média.
Budeme používat média ke kontrole toků informací a jejich vyznění v náš prospěch.
Když proti nám povstanou, rozmačkáme je jako hmyz, neboť nic jiného nejsou.
Ach ano, iluze svobody bude tak obrovská, že nikdy nezjistí, že jsou našimi otroky.
Pravda bude ukryta v jejich tváři, tak blízko se nebudou schopni zaměřit, dokud nebude příliš pozdě.Až bude vše hotovo, realitu, kterou jsme pro ně stvořili, je bude vlastnit. Tato realita bude jejich vězením. Budou žít v sebe-klamu.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Je to ze staršího Pjakinového přehledu, ale tady se ukazuje jakou má ten člověk hlavu a přehlad. Vždy se ukázal jeho úsudek jako správný!
Низкий поклон!
Už déle se snažím si osvojit KSB a DVTR, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. :))
Všem však vřele doporučuji: http://leva-net.webnode.cz/