Video: “Scénář evropského kalifátu”

Video: “Scénář evropského kalifátu”

Video je z listopadu 2015 a V.V.Pjakin v něm popisuje účel vzniku evropského kalifátu. Hovoří o cíli GP ukončit americký styl života, který je nadále pro planetu neudržitelný, hovoří o roli Íránu a o tom, jak jsou k tomuto účelu zneužity národy dvou náboženství: křesťané a muslimové.

Jak popisuje zdroj videa: “Vyústenie bez vojny medzi západnou žido-kresťanskou/sionistickou a islamskou civilizáciou – V.V. Pjakin”, který dodává: “Súčasný biblický projekt/koncept globalizácie globálneho prediktora” zde a “Niečo o Koráne, pôvodnom Koránickom Islame a súčasnom pseudo-“islame” zde

Dodávám už jen to, že nebyl vynalezen lepší způsob, jak sjednotit davy napříč hranicemi a postavit je proti sobě, než náboženství a je úplně jedno, jaké. Politikům na státních úrovních stále nedochází, o co jde a čemu slouží a velmi to připomíná dobu Hitlera, kdy rovněž byla většina přesvědčená (včetně evropských národů, nikoliv jen politiků), že jediným nebezpečím pro svět je Rusko a tudíž že Hitler to s Evropou myslí jen dobře, když se snaží ji sjednotit pod “jeden společně sdílený životní prostor”… Každý, kdo to tehdy viděl jinak, byl nepřítelem stejně, jako dnes je nepřítelem každý, kdo jinak vidí politiku multikulturalismu. Za Hitlera skončil pokus o sjednocení Evropy a podmanění Ruska neúspěšně, jak to asi dopadne dnes, kdy je stejný pokus opakován tzv. “sametově” a “sluníčkově”? Všichni skutečně věřící jsou v tomto dění pouze k politování..

Vložila -Pozorovatelka- 26.1.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Martin
Návštěvník
Martin

Pjakin má některé zajímavé postřehy, ale co se týče pravé podstaty islámu i křesťanství je zcela dokonale mimo mísu… pokud existuje nějaká seriozní vědecká práce o Novém Zákoně je to J.D. Tabor…. a islám byl stvořen uměle jako nástroj Vatikánu podle augustinovské filozofie…. vážím si Aeronetu… ale v tomto jste hodně vedle, sorry…

Martin
Návštěvník
Martin

…původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

JAKÝ JE skutečný SMYSL toho všeho co se děje? Kdo řídí islámskou invazi do Evropy? Proč papeženci a mohamedáni tak miloučce kamarádí?

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Pochopte prosím, já mám rád všechny lidi, ale tahle islámská imigrační invaze je uměle nafukována se zlým zámyslem. Zkuste prosím všichni se trochu zamyslet nad souvislostmi: Proč mají ty šílené neziskovky (co vítají islamisty v Evropě) utajené sponzory? Proč papeženci kamarádí s muslimy?

https://aeronet.cz/news/mafra-zahajila-kampan-podle-not-neziskovky-refugees-welcome-vyzyva-k-nove-volbe-prezidenta-nanecisto-schwarzenberg-navrhoval-aby-ceske-domacnosti-prijaly-pul-milionu-uprchliku/

…tohle SAMOZŘEJMĚ je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím proto se to všechno děje, je to plán!

Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí…

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Martin
Návštěvník
Martin

KDO BYL Ježíš KRISTUS?

Církev dělá z Krista modlu, někoho jiného než kým byl doopravdy… Více zde:

http://www.ragauian.cz/vznik-krestanstvi-skutecny-jezis-a-vira-aneb-buh-neporusuje-sve-prirodni-zakony/

Církev zlikvidovala původní Kristovo učení a kvůli tomu musela kompletně zfalšovat vše o jeho narození a mládí…

http://www.ragauian.cz/jezis-kristus-clovek-nebo-buh-pravda-o-cirkevni-manipulaci-s-fakty-2/

Kristus byl ve skutečnosti tzv. zasvěcenec, vychovaný ve skupině Esejců (proč myslíte že v Bibli není nic o jeho mládí?), která ochraňovala prastaré duchovní poznání:

POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE VŠECHNO!

KDYŽ CHCETE ZMĚNIT SVĚT,
NEJDŘÍV ZMĚŇTE SAMI SEBE!

…a o tom to VŠECHNO je:

Lidská duše se kdysi na cestě za poznáním rozdvojila /vypadla z původní Jednoty/ a jedna z jejích částí se z vlastního rozhodnutí dobrovolně ponořila od hlubin vibrací hmotných světů…

…je to o vnitřní dualitě člověka, je to to o čem mluví taoismus jako o jin-jang dualitě… v Bibli nazýváno tělo a duch… o tom mluví církevně zlikvidované Tomášovo evangelium symbolicky jako “ze dvou udělat jedno”… to je pravé Kristovo učení… důkazy jsou mimo jiné Origenés a právě Tomášovo evangelium…

http://www.ragauian.cz/jakym-zpusobem-a-proc-z-nas-po-tisicileti-cirkev-dela-idioty-9/

http://www.ragauian.cz/origenovo-dilo-de-principiis-prvni-systematicke-vyliceni-krestanske-verouky-aneb-prava-originalni-podoba-krestanstvi/

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Nevím, jak Pjakin, ale za pozornost stojí ten fakt, že židovství má mnohem blíže k islámu, než ke křesťanství. A to nejen tím, kdo islám stvořil, ale i celkovým učením – například zákaz vepřového masa či časové dodržování modliteb, o agresivní podobě boha (úmyslně s malým \”b\”) nemluvě.

KAZATEL-MT24
Návštěvník
KAZATEL-MT24

zdroj-http://www.knihy-a.cz/?p=26234

TAJNA SMLOUVA PROTI LIDEM THE LITE NETWORK MASMEDIA

Budeme využívat znalostí vědy a technologie lstivými způsoby, takže nikdy neuvidí, co se děje.Budeme používat měkké kovy, urychlovače stárnutí a sedativa v jídle a vodě a také ve vzduchu.
Budou pokryti jedy kamkoli se otočí.
Měkké kovy budou způsobovat, že budou ztrácet své mysle. Budeme slibovat z našich mnoha stran najít lék, přestože je budeme zahrnovat stále větším jedem.
Jedy budou absorbovány prostřednictvím pokožky a úst, budou ničit mysl a reprodukční systém.
Z toho všeho se budou rodit mrtvé děti, ale tuto informaci budeme skrývat
Zaostříme jejich pozornost na peníze a materiální statky, takže se mnozí z nich nikdy nespojí s vnitřním já. Rozptýlíme je sexem, vnějšími lákadly a hrami, takže nikdy nebudou sami v souladu s všeobjímající jednotou
Donutíme je zabíjet se navzájem, pokud nám to bude vyhovovat.
Budou nám poskytovat svou práci a my budeme prosperovat z jejich dřiny
Budeme je prostřednictvím dogmat a náboženství držet oddělené od Jednoty.
Budeme kontrolovat každý aspekt jejich životů, říkat jim, co si mají myslet a jak.Bodou zalití svou krví a budou zabíjet své sousedy, pokud nám to bude vyhovovat.
Budeme z toho obrovsky těžit, neboť nás neuvidí, neboť nás vidět nemohou.
Budeme prosperovat z jejich válek a umírání.Budeme to opakovat stále znovu a znovu, dokud nebude dosaženo našeho konečného cíle.
Budeme pokračovat v nucení, aby žili ve strachu a zlosti, prostřednictvím obrazů a zvuků.
Použijeme všechny prostředky, abychom toho dosáhli.
Prostředky budou poskytovány díky jejich práci.
Donutíme je nenávidět sama sebe a své sousedy.Převezmeme jejich půdu, zdroje a bohatství, abychom nad nimi vykonali naprostou kontrolu.
Donutíme je akceptovat zákony, které jim ukradnou poslední zbytky svobody, které mají.
Postavíme finanční systém, který je navždy uvězní, bude udržovat je samotné i jejich děti zadlužené.Když budou společně klít, nařkneme je ze zločinů a světu prezentujeme jinou verzi, neboť budeme vlastnit všechna média.
Budeme používat média ke kontrole toků informací a jejich vyznění v náš prospěch.
Když proti nám povstanou, rozmačkáme je jako hmyz, neboť nic jiného nejsou.
Ach ano, iluze svobody bude tak obrovská, že nikdy nezjistí, že jsou našimi otroky.
Pravda bude ukryta v jejich tváři, tak blízko se nebudou schopni zaměřit, dokud nebude příliš pozdě.Až bude vše hotovo, realitu, kterou jsme pro ně stvořili, je bude vlastnit. Tato realita bude jejich vězením. Budou žít v sebe-klamu.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Je to ze staršího Pjakinového přehledu, ale tady se ukazuje jakou má ten člověk hlavu a přehlad. Vždy se ukázal jeho úsudek jako správný!
Низкий поклон!
Už déle se snažím si osvojit KSB a DVTR, ale je to opravdu běh na dlouhou trať. :))
Všem však vřele doporučuji: http://leva-net.webnode.cz/

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Dnes měl téměř tříhodinovou tiskovou konferenci Sergej Lavrov. Z původně plánované cca hodinové se značně protáhla a kromě tématiky Kurdů v ní velký prostor dostala kauza Litviněnko. Kolika alternativním médiím došlo, jak významná je to kauza? Co jsem měla možnost zaregistrovat, tak vcelku nestála za pozornost. A to je pak opravdu těžké přát si, aby lidé vnímali světová dění v souvislostech z “vyšší perspektivy”.

Další velmi zásadní událost – USA pomalu pracují na zahájení pozemní války v Sýrii http://www.gazeta.ru/politics/2016/01/22_a_8035613.shtml?utm_source=google&utm_medium=banner&utm_campaign=politics_article, což není nic jiného, než vtažení Ruska do pozemní války, o což poslední pokus byl proveden sestřelením ruského vojenského letadla Tureckem, kdy ale Rusko tuto provokaci ustálo. Jestli USA pozemní operaci skutečně zahájí, bude to velmi zásadní událost -viz tato zpráva http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7338-eskalace-v-syrii-ktera-muze-vest-ke-globalni-valce-usa-se-snazi-rusko-vtahnout-do-dlouhe-a-drahe-valky

nonick
Návštěvník
nonick

ja sem chodim kvuli vam a asi nebudu sam. Ono to na co si stezujete, je absence denniho zpravodajstvi. Nebo i tridenniho. To alternativy nedelaji. Az o necem napisi v zahranicnich, nez se najde cas to prelozit, tak teprve se neco objevi, ale jsou to hrube preklady, nikoli ze by tu byl nekdo schopny vyjadrovat se jako VLKbloguje nedavno s Ukrajinskymi svodkami- coz byl mazec (ktery na to vzhledem k veku uz nema cas ani silu). Proste tu nejsou lidi, co by na to meli schopnosti, cas a plus hořce se to rika- meli pro strach udelano.
A prekladani ma zpozdeni.
Na Protiproudu pise zajimave a neboji se niceho Václav Danda a srovnejte to se zpravickou treba na AC24.. Jenze ten pise z nutnosti, neni zurnalista. Ani by jim byt nemohl- jako kazdej, kdo ma podobne videni sveta. Pokud nechce psat do Blesku o poprsí. I kdyz i tam asi budou pravidla do koho ano a do koho ne.
http://6b.cz/8AL

albatros
Návštěvník
albatros

Prosim vás na vlkovo si dejte opravdu pozor. Je velkým zastáncem EU, nenávidí až osobně Zemana a v jednom z vysílání SV se vyjádřil v tom smyslu, že s panem Kalergim nemá problém. Pokud nevíte tak si najděte Kalergiho plán.
Migrace podle něj není plánovaná, ale jedná se o “omyl” Merkelové a za proudem migrace by prý mohli stát Saudi 😀
Všichni známe logistiku sluníčkářů po celé Evropě a odkud sou placeni a prý Saudi 😀

Opravdu si dejte pozor, protože ten pán se mi velice nelíbí.

osmička
Návštěvník
osmička

Tzv. Vlk na SV je velice nebezpečný manipulátor. Povolání Bankster holt nezapře.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Děkuji. S těmi alternativami – vidím na ruských (a nejen) stránkách spoustu článků, které do dvou tří dnů najdu v v alternativních médiích, ale i tak díky za to, ostatně sama se tomu nevyhýbám, já jsem to ale myslela navíc i tak, že mi přijde, že i alternativa se stále více řídí především chytlavostí titulků, dokonce jako by v tom mezi sebou soupeřila. Proto spousta informací, které mají nějak zásadní význam, se buď neobjevuje nebo zcela zapadá. Ale nikomu to nevyčítám – doba je rychlá a lidé nejraději informace v jedné větě,nejlépe v titulku.Což sice jakýž-takýž obraz o dění ve světě poskytuje, ale jen stěží to umožňuje pochopení proč a kam atd.

Pokud jde o Vlkovo, často jsem tam chodila a dosud práci Vlka považuji za jednu z nejkvalitnějších v českém prostoru. Dokud jsem při jeho veřejném vystoupení na SV nezjistila, že jeho názory se absolutně neslučují s mými, že jsou dokonce o 180° jinde.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Všimněte si jak zuřivě se rozběhla proti Putinovi tzv.”media warfare” + útoky amerických politiků a to ihned po “brainstormingu” Nulandové se Surkovem.
Vnitřní elita SSA moc dobře chápe, že je naprosto v koncích a že vojensky ani sankcemi proti Rusku nic nezmůže. Musí tedy okamžitě zapnout všechny síly aby Putina rychle odstranila. Útočí se na všech frontách tj. na Západě i v Rusku a všechny údery jsou povoleny. Vytahuje se na něj úplně všechno.
Teď se ukáže jakou má ruská diplomacie váhu.
Bude zajímavé sledovat i pozici GP.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Nějak se to sešlo: Litviněnko stál na straně čečenské opozice, Surkov je asistentem Putina a poradcem na Abcházii, Osetii a Gruzii a narodil se v Čečensku. Nevím, jestli to může mít souvislost, ale nějak se to s tím Čecenskem prolíná, navíc v Čečensku teď proběhla až milionová demonstrace na podporu Kadyrova a Putina. Nějak se nepíše, o čem Nulandová se Surkovem mluvila, ale Surkov je jednou z osob, na které spadají antiruské sankce USA – třeba mu chtěla jen něco příslíbit. Anebo možná mluvili o Ukrajině, kde dnes probíhá mimořádné jednání k odstoupení Jaceňuka http://www.tvc.ru/news/show/id/85304/ anebo jen informovala, že USA se chystají do Sýrie…

Pokud jde o ty oligarchy, není tajemstvím, že přes ně je tlak na zrušení Putina odjakživa. Ale například takový Čubajs, který stál za volbou Jelcina i Putina a se kterým se Putin po dlouhé době sešel v létě více poté se do Ruska začali vracet i jeho kolegové, tak Čubajs v prosinci jako předseda představenstva RUSNANO vytvořil společný investiční fond s Čínou – cílová částka kapitálu je v první fázi 500 ml$ více

Nedávno zavražděný Berezovskij měl být zabit proto, že se chtěl vrátit do Ruska, říct pravdu o smrti Litviněnka a informovat Putina o spiknutí, které je proti němu vedeno http://www.dailymail.co.uk/news/article-3011021/Exiled-oligarch-Boris-Berezovsky-murdered-hand-Putin-evidence-coup-plot-claims-former-head-security.html

Já bych řekla, že snahy o zrušení Putina nevycházejí ani přes oligarchy, proto přicházejí na řadu tak zoufalé kroky, jako např. Nulandová se Surkovem. A vytahování všeho, co se dá. Začátkem roku se objevily analýzy tří amerických odborníků, že k “Oranžové revoluci v Rusku nedojde” http://www.discred.ru/news/oranzhevoj_revoljucii_v_rossii_ne_budet/2016-01-06-18365 K tomu úspěchy Ruska v Sýrii a obavy, že USA na BV nebudou mít žádný vliv – to už je na zoufalství…

albatros
Návštěvník
albatros

Kdyby státní “elita” SSa použila alespoň půl mozku, nejen že by přestala s těmi hysterickými útoky na Rusko, ale stala by se jeho spojencem v boji proti NWO.
Problém je v tom, že oni nevidí jinou možnost jak se udržet ve hře, než z pozice vrchního “policajta”. Nechápou slovanskou mentalitu a mají panickou hrůzu z toho, že by museli přenechat svou pozici Rusku a Číně. Slovan nemá potřebu kolonizovat a uzurpovat druhé, stačí mu to co je jeho. Jenže tohle amík nechápe, tam je ta anglosaská mentalita vítěz bere vše, poražený nemá nic.
No mohl sem to napsat zkrátka, že to jsou blbci 🙂

dir
Návštěvník
dir

Dobrý den. Píšete : “..a mají panickou hrůzu z toho, že by museli přenechat svou pozici Rusku a Číně.” Základním principem moci a prvním úkolem i motivací mocných je nepustit moc. Opak moci je nemoc.

Crow G.
Návštěvník
Crow G.

Amíkům je už velmi dlouho zřejmé, že končí. Krom moci a nemoci existuje i spolupráce. Amíci, pokud nechtěli předat moc Rusku a Číně, se mohli dobrovolně vzdát své moci, a zahájit spolupráci, dokud byly USA dostatečně silné. Ale ano, je to v mentalitě. I kdyby náhodou pochopili princip spolupráce. GP by nedovolil spolupráci USA-RF-Čína přes slabý článek – USA.