VIDEO: Ruský velvyslanec v OSN zaútočil na politiku USA v Sýrii. Všude,...

VIDEO: Ruský velvyslanec v OSN zaútočil na politiku USA v Sýrii. Všude, kam přijdete, zanecháváte za sebou chaos, vyčetl americké velvyslankyni. Britská tajná služba zřejmě unesla Julii Skripal z nemocnice, personál potvrdil, že Julia v noci zmizela z pokoje! Ruská diplomacie vyhlásila poplach, Britové odmítají umožnit styk s Julií i příbuzným!

VIDEO: Ruský velvyslanec v OSN zaútočil na politiku USA v Sýrii. Všude, kam přijdete, zanecháváte za sebou chaos, vyčetl americké velvyslankyni. Britská tajná služba zřejmě unesla Julii Skripal z nemocnice, personál potvrdil, že Julia v noci zmizela z pokoje! Ruská diplomacie vyhlásila poplach, Britové odmítají umožnit styk s Julií i příbuzným!

Chemická sága v britsko-americké režii má další pokračování. Rusko svolalo mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN kvůli zfalšovanému chemickému útoku v syrském městě Dúmá a během projevů a proslovů v OSN se doslova jiskřilo. Nejprve americká velvyslankyně v OSN Nikki Haley obvinila vládu Bašára Asada z použití chemických zbraní a neustále v souvislosti se syrskou vládou opakovala označení režim, což rozpálilo doběla ruského velvyslance v OSN Vasilije Nebenziu, který zasedání předsedá. Ten vzápětí varoval Nikki Haley, že pokud bude nadále demokraticky a legitimně zvolenou vládu Bašára Asada označovat slovem “režim”, přeruší zasedání Rady bezpečnosti OSN, dokud se Nikki Haley nezačne slušně chovat [1]. Ta se vzápětí urazila a strhla se hádka jako z dob Studené války, když Nikita Chruščev hřímal v OSN proti americké politice.

Vasilij Nebenzia, ruský velvyslanec v OSN.

Vasilij Nebenzia se potom ujal slova a vpálil do očí Nikki Haley veřejné tajemství, které se všichni ostatní diplomaté v OSN bojí Američanům říct do oči. Nebenzia prohlásil, že Američané za sebou v otázkách geopolitiky zanechávají chaos všude tam, kam vkročí. Teroristé a extrémisté v Sýrii zažívají porážku a externí sponzoři, kteří je zásobovali a financovali, zažívají porážku spolu s nimi. A ruský velvyslanec natvrdo prohlásil, že to byly právě USA, které zásobovaly, financovaly a do Sýrie nasadily teroristy, kteří měli svrhnout legitimní syrskou vládu. Nikdo z ostatních diplomatů si nedovolil takto otevřeně to Nikki Haley vmést do očí. Úsek tohoto videa jsem otitulkoval a můžete ho vidět v úvodu článku. Nebenziova řečnická otázka na adresu Američanů je trefná. Oni vůbec nechápou, do dělají a kam přivádí svět. Jenže tento pohled může být nakonec ale zcela chybný.

Všude, kam vlezou Američané, zanechávají za sebou chaos!

Američané totiž naopak vědí přesně, co dělají, protože USA už na mezinárodní politiku a pravidla mezinárodní diplomacie dávno rezignovaly a jejich cílem je vyvolání mezinárodního vojenského střetnutí, které by mělo katastrofální dopady, jenže Američané jsou natolik přesvědčeni o své technologické nadřazenosti, že opravdu věří, že americká armáda dokáže vyhrát i termonukleární válku, protože jak mají Američané pevně v podvědomí zafixováno, americké války se bojují v cizích zemích, nikoliv na území USA.

Válka je největším americkým exportním produktem, americká válka roztáčí kola amerického průmyslu, protože zbrojení zaměstnává nejvíce lidí. A představa unipolárního vládnutí nad celým světem je utkvělou představou amerických neokonzervativců už od počátku 90. let, kdy došlo ke zhroucení Sovětského svazu. Dnešní geopolitické změny však světovou moc přesunují z USA do Číny, která se stává novým tahounem globalizačních procesů. Spojené státy jsou najednou brzdou globalizace.

Nikki Haley, americká velvyslankyně v OSN.

Američané investovali do rozvratu Sýrie miliardy dolarů, zafinancovali islámské skupiny stejně ochotně, jako kdysi v Afghánistánu v 80. letech zafinancovali Taliban a později v 90. letech Al-Kajdu. Investice do projektu rozbití Sýrie byly nejenom v podobě peněz, ale i v rovině politických investic, kdy se splněním plánů na sesazení Bašára Asada jsou spojeny politické cíle zvýšení vlivu Saúdské Arábie v regionu, vznik Kurdistánu, který je opět v nedohlednu, vybudování ropovodu a plynovodu ze Saúdské Arábie do Evropy, kterým bude Evropská unie na jedné straně zbavena závislosti na Rusku, ale na straně druhé vznikne nová závislost Evropy na USA, protože saúdskoarabská ropa je ve skutečnosti americká, protože loutková vláda v Rijádu nemá se saúdskoarabskou svrchovanou vládou nic společného, když ropu prodává Rijád do světa jen a pouze servilně za americký dolar, tzn. za petrodolar.

Rozvrácený Blízký Východ má za úkol přivést zničení Izraele

Chemický útok v syrském Dúmá je pouze dalším pokusem, jak více izolovat Rusko, Írán a Sýrii, protože jejich spolupráce bezprostředně ohrožuje nejen americké zájmy v regionu, ale především zájmy amerických sionistů, kteří mají své plány s budoucností Izraele, který má být zničen podle proroctví z Talmudu během rozšiřování království Davidova. Izrael se má rozrůst, zvětšit a v této době má být vybudován nový Chrám v Jeruzalémě. Symbol již byl odstartován, USA symbolicky přesunují svoji ambasádu do Jeruzaléma. Jenže pozor, ve skutečnosti ji nepřesunují Američané, ale Chabad Lubavitch, Světový židovský kongres.

Chabad totiž hledá ochranu Izraele u Donalda Trumpa před sionisty, kteří se pokusí Izrael zničit tím, že zemi zatáhnou do války na Blízkém východě, která bude termonukleární. Tím dojde k naplnění Holokaustu 2.0 a sionisté ustanoví Světovou židovskou diasporu, kde domovem sionistů budou všechny země a národy světa, které budou sionisté ovládat v rámci globalizace. A právě spojení Světového židovského kongresu s americkými zájmy v oblasti má zabránit sionistům ve zničení Izraele, protože v takovém případě si nedovolí sionisté zaútočit proti americkým zájmům na Blízkém východě, neboť sionisté ve Washingtonu a v Kongresu (zatím) potřebují podporu od USA pro své plány s Izraelem, proti kterým se ale čím dál tím více angažuje Rusko a Vladimir Putin (skrze mocný Ruský židovský kongres, kterým je ruský prezident obklopen, viz. článek zde).

Raketové útoky na Sýrii jsou součástí amerického chaosu.

Sionisté proto usilují o destabilizaci Izraele zvenčí v okolních státech. Rozvrácená Sýrie je požehnáním pro sionisty, protože destabilizace v regionu destabilizuje i samotný Izrael. To je cíl globalistů, kteří usilují o zničení Izraele, o rozpad USA a o vytvoření světové vlády, kterou budou řídit státní manažeři na jednotlivých úrovních a v plném područí globalizace, kterou budou ovládat struktury Domu Sion, světové globalizované vlády, která se bude opírat o národ bez hranic, o národ sionistů.

A dům Sion je barevným domem, kde najdou domov neomarxisté, neoliberálové, trockisté, chazaři, socialisté i lidovci. Stejně jako posloužily USA věci sionistů, poslouží sionistům i Izrael. Existuje jedno chasidské přísloví: “Jenom kvůli tomu, že vás motyka živí, s ní nechodíte spát do postele…” a toto je nejlepší přirovnání, jakou úlohu “motyky” plnily dlouhé dekády USA a najednou jim nedochází, že jejich role končí, protože Čína představuje výkonnější pluh, motyka už globalistům nestačí.

Julie Skripal zmizela v noci z nemocnice, ruská diplomacie mluví už dokonce o únosu ruské občanky britskou tajnou službou

Abychom pochopili tragický obraz západního světa, stačí se podívat, k čemu došlo právě ve Velké Británii. Již podle pondělních informací médií byla Julia Skripal propuštěna z nemocnice, jak informovala západní média během dnešního dne [2]. Jenže, o čem neinformovala, to jsou otazníky z britského bulváru, protože novináři okupují vchody do nemocnice v Salisbury a chtěli udělat rozhovor s Julií Skripal, protože už od minulého týdne bylo jasné, že bude každou chvíli propuštěna. Jenže nemocniční personál dnes novinářům oznámil, že Julia Skripal už v nemocnici není, a to zřejmě už několik dnů, protože novináři neviděli nikoho odcházet.

Julia Skripal.

Ruské velvyslanectví v Londýně oznámilo, že má obavy z únosu Julie Skripal britskou tajnou službou na neznámé místo [3], aby nemohla poskytnout vlastní verzi svědectví, a to ani ruským diplomatům, ale ani svým nejbližším a příbuzným. Viktoria Skripal, která minulý týden s Julií telefonovala, nakonec opravdu vízum do Británie nedostala, i když ruská diplomacie lobovala a usilovala v Londýně, aby Viktoria jako sestřenice mohla Julii navštívit. Britové to rezolutně odmítli. Julia Skripal podle našich informací z okruhu ruského zastupitelství v Londýně zmizela ze svého pokoje v noci ze soboty na neděli po 2. hodině ranní.

Ruská vláda má obavy, že oba dva ruští občané, Sergej Skripal a Julie Skripal budou uneseni na neznámé místo a bude jim poskytnuta pod určitou hrozbou nová identita, bude jim zabráněno komunikovat s příbuznými i s ruskými vyšetřovacími orgány, které zahájily vyšetřování otravy obou ruských občanů a je pravděpodobné, že mohou být v tajném zařízení podrobeni proceduře tzv. vymývání mozku, aby je poté Britové mohli předvést před média, kde obě osoby odrecitují naučený text a požádají o azyl v USA, jak jim bude naordinováno.

Únos, nová identita nebo likvidace?

Britské úřady brání nejen ruským diplomatům v kontaktu s Julií, ale brání v kontaktu s ní i právním zástupcům Skripalovy rodiny a právě i nejbližším příbuzným. Julie ani její otec Sergej nejsou osoby s nakažlivou nemocí, aby musely být izolovány, to by totiž Julie nebyl propuštěna z nemocnice a navíc, podle informací médií, ani Sergej Skripal neleží na oddělení karantény s oddělenou vzduchovou cirkulací, ale pouze v normálním pokoji, takže to vypadá, jako kdyby nikdy žádnou chemickou a nakažlivou látkou zasažen nebyl.

Mluvčí nemocnice v Salisbury spolu s vrchní sestrou oznamují, že Julie Skripal byla propuštěna z nemocnice, ale novináři nikoho neviděli.

Sergej Skripal a jeho dcera Julie sice mohou dostat jinou identitu a žít v USA, ale pokud je nikdo nebude umět kontaktovat, nikdo z příbuzných, jak potom bude mít někdo jistotu, že britská a americká tajná služba místo toho oba svědky neumlčí a neodstraní je, aby nemohli mluvit? Znovu si poslechněte [4] telefonický záznam rozhovoru s Viktorií, jak Julie nechce nic po telefonu vysvětlovat a dopředu upozorňuje Viktorii, že vízum do Británie nedostane, a opravdu ho nakonec nedostala. Všechno to ukazuje na to, že Julia se stala obětí únosu britské tajné služby. Podobný osud čeká i jejího otce.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Crovax
Návštěvník
Crovax

Podľa tohoto článku by teda Izrael nemal ísť proti záujmom Ruska, čo však robí, keď podporuje a lieči teroristov, ktorí majú rozvrátiť región a zapríčiniť skazu Izraela. Niečo tu nehrá.

desgusting
Návštěvník
desgusting

Doufam, ze se tu bude psat dal… pod novym clankem je jen o krase clanku a ten ,tyto dny, nebudu cist….

raspberry
Návštěvník
raspberry

České mírové hnutí nesvolává protestní demonstraci proti útoku na Sýrii, jako svolalo 2. září 2013 od 17:00 před budovou Velvyslanectví USA (Tržiště 15, Praha 1), když chtěl Obama srovnat Damašek se zemí?!
Demonstrace proti imperialistické agresi Spojených států amerických a jejich spojenců ze Severoatlantického paktu NATO a Evropské unie proti Syrské arabské republice, pondělí 2. září 2013:
comment image

AEROLINKY DOSTALY VAROVÁNÍ DNES O PŮLNOCI NAŠEHO ČASU (Z ÚTERÝ NA STŘEDU), ZÁPAD UDEŘÍ NA SÝRII DO 72 HODIN
Evropská agentura pro letový provoz Eurocontrol vydala v 0:08 hod našeho času varování aerolinkám pro lety ve východním Středomoří, že do 72 hodin by mohly začít údery na Sýrii. Eurocontrol upozornil, že k útoku by mohly být použity střely typu vzduch-země nebo řízené střely, které mohou narušit navigační systémy.
https://twitter.com/eurocontrol/status/983965021028921344

mig21
Návštěvník
mig21

Obamovi dali Nobelovu cenu míru aby zabránili vyvolání světové války. Ale co se šílencem Adolfem Trumpem ?

hirameki
Návštěvník
hirameki

myslím, ž zas takovej šílenec nebude. spíše poslušnej paňáca. takže asi budou rozhodovat racionálnější mozky než je ten Donnieho.

mig21
Návštěvník
mig21

Smlouvy a dohody jsou pro kovboje Adolfa Trumpa cárem papíru. Vede válku bez pravidel.

Radek
Návštěvník
Radek

Válka podle pravidel je protimluv.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Lidove receno – Trump je krivak.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Porad mam pocit, Jaris, ze Donny tu svoji “predepsanou roli” PREHRAVA! Ad Absurdum naprosto skvele, a pro Vnimaveho… – na druhe strane – naprosto srozumitelne ;-).

raspberry
Návštěvník
raspberry

Mapa amerických sil a jejich spojenců připravených zaútočit na Sýrii kvůli lži Bílých helem v Dúmě:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-5598959/Syria-alert-threats-alleged-gas-attack.html
comment image

Tom
Návštěvník
Tom

Odhad dalsiho vyvoje v syrii. Je skoro presne rok co bily priblbly zinscenovaly “chemicky utok” a americani zautocily na syrske letiste. O utoku vsichni predem vedeli, vetsina raket vubec nedoletela, zbytek zoral pole kolem letiste a za par hodin se znovu letalo. Analogicka situace nastava i dnes. Donald posila donalda do syrskych vod. Nechce sdelit jeho polohu, aby si zase neudelali ostudu, kdyby se zjistilo ze jede na spatnou stranu. Donny utok predem ohlasuje, izraelska letadla naznacuji kam bude utok veden a ted zbyva jen jak zareaguje rusko. Tipuju ze se bude hrat na dalsi zostuzeni americky armady. Letiste bude vyklizeno, aby nebyly zpusobeny moc velke skody, usa provede zdrcujici utok na mistni hlodavce, kteri nebyli informovani, vetsina raket nedoleti nebo bude sestrelena a pokud nezamiri i na ruske cile bude hotovo. Donny predvede svetu ze ma gule a bude mit dalsi duvod zbavit se pro neschopnost par nepohodlnejch neoconu a bude zase na chvili klid.

Profesor
Návštěvník
Profesor

No já ,nevím snad máte pravdu.Už aby se v tom čert vyznal.
Když, nastupoval do úřadu,ale to i pan Obama tak slibovali něco jiného než sami konali.
To by v Četce, mohli nějací inteligenti v nějaké debatě rozebrat proč to tak je?

Josef
Návštěvník
Josef

Tentokrát to je mnohem větší akce, mnohem víc raket (po loňské ostudě, o které píšete) a Rusové je všechny nedokážou sestřelit.
Zatím jim Rusové ruší elektronicky drony a tak. Již míří do Sýrie také “americký zabiják ponorek” Boeing P-8 Poseidon, využívaný zejména pro protiponorkový boj.

Trump chce bombardovat zejména vládní čtvrť v Damašku a zavraždit legitimně zvoleného prezidenta Asada a syrskou vládu.

Američani a CIA v Sýrii prohráli, tak se alespoň před odchodem definitivně pomstí.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dej Bůh, aby jim djadja Vova konečně nakopal prdel dokulata.

.lak
Návštěvník
.lak

Nepotřebují islamisté multikulturně dělat piersing jazyka ke stolu? Dneska vám cestovka dvou kontinentů nic neřekne.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

ForeverSlav
Pozorovatelko, vy opravdu o sionistickém hnutí nevíte nic. Jinak byste věděla, že Rothschildové podporovali založení státu Izrael. Viz např.:
“Rothschildové byli přívrženci vzniku samostatného židovského státu, Edmond James de Rothschild byl patronem prvních novodobých židovských osad v Palestině. Balfourova deklarace, ve které se britská vláda vyjádřila pro založení židovské domoviny v Palestině, byla adresována předsedovi britské sionistické organizace Walteru Rothschildovi, druhému baronu Rothschildovi.”
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Rothschildové
Vaším problémem a celkově vaší teorie je, že je postavená na domněnkách a překroucených skutečnostech (vaše dedukce výše o vztahu Rothschildů k sionismu je toho názornou ukázkou), zatímco lidé, co zde předkládají informace k židovské otázce, zakládají své tvrzení na PROKAZATELNÝCH a PROKÁZANÝCH skutečnostech. To je celkem dost podstatný rozdíl.

Naprosto souhlasím. Nejenže Pozorovatelka o sionistickém hnutí a jeho spojení
s Rothschildy neví nic, ale ještě má tu “odvahu” osočovat druhého, že se mýlí!
Ostatně proto jí tak nesmírně pálí, že zde vkládám studie a prameny, kde jsou
tyto věci neoddiskutovatelně doloženy, zatímco ona obrázky a její fabulace.
Považuje zřejmě čtenáře za hlupáky, kteří nedovedou pochopit souvislosti.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

A co nase uvedomela politicka scena? Myslim demokraticke srtany, a ne ty extremisty Okamuru s komunistama, nebo snad dokonce toho populistu Zemana☺, ale co treba pan Stropnicky, nevyjadri se nejak k situaci v syrii? Asi ne, ze. Kazdy kouka s otevrenou pusou a ceka, jak to dopadne ?

Micanut
Návštěvník
Micanut

Okamura extremistou? A vetsi blbost uz Vas napadnout nemuze?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Klid, nepoznáte ironii?

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

A ze se urazite pro slovicko.

Jovis
Návštěvník
Jovis

Blondýno, ještě si na Okamuru ráda vzpomeneš, až ti budou černá zvířata protahovat všechny tři otvory najednou. Užij si to pischo.

Thom
Návštěvník
Thom

Senior adviser to Iran’s Supreme leader visits Syria’s Ghouta, says Iran stands with Syria against foreign aggression.

Dúfam, že podobne sa vyjadrí i Ćína. Sýria teraz potrebuje podporu.