VIDEO: Ruský reportér natočil rozhovor s chlapcem, který účinkoval ve videu Bílých...

VIDEO: Ruský reportér natočil rozhovor s chlapcem, který účinkoval ve videu Bílých přileb v nemocnici v Dúmě po zinscenovaném chemickém útoku! Bílé přilby polévaly děcka vodou a rozdávaly jim datle a koláčky! Česká vláda, Babiš, Kalousek i Stropnický naletěli už druhému hoaxu z americko-britské produkce! Plejáda užitečných idiotů autorizovala raketový úder proti svrchované zemi na základě zpovykaného videa! [CZ Titulky]

VIDEO: Ruský reportér natočil rozhovor s chlapcem, který účinkoval ve videu Bílých přileb v nemocnici v Dúmě po zinscenovaném chemickém útoku! Bílé přilby polévaly děcka vodou a rozdávaly jim datle a koláčky! Česká vláda, Babiš, Kalousek i Stropnický naletěli už druhému hoaxu z americko-britské produkce! Plejáda užitečných idiotů autorizovala raketový úder proti svrchované zemi na základě zpovykaného videa! [CZ Titulky]

Ruskému válečnému zpravodaji Jevegeniji Poddubnému se v Sýrii povedl opravdu husarský kousek. Podařilo se mu najít a natočit rozhovor s 11-letým chlapcem Hassanem Diabem, který účinkoval ve zinscenovaném videu Bílých příleb, které bylo natočeno v nemocnici v syrském Dúmá po údajném chemickém útoku. Na základě tohoto videa provedly USA, Velká Británie a Francie raketový útok proti základnám syrské armády.

Nyní o týden později se však podařilo ruskému novináři najít přímo jednoho z účastníků scén, které byly natočeny na videu Bílých přileb. Malý Hassan v rozhovoru popisuje, jak se všechno seběhlo. Někdo začal na ulici křičet, že lidé mají jít okamžitě do nemocnice. Když tam Hassan se svojí matkou došel, neznámý člověk ho popadl a začal ho polévat vodou a pomocí pumpičkové nádobky stříkali dětem i nějaký roztok nebo plyn do očí, protože i oči prý byly zasaženy chemií a musely být ošetřeny. Děti netušily, co se s nimi děje.

Oficiální video Bílých přileb, které odvysílala světová média. Hassan Diab v hlavní roli.

Po celou dobu byl v nemocnici televizní štáb Bílých přileb, který natáčel celou situaci přímo na místě. Děcka byla polévána vodou od hlavy až k patě a za své účinkování nakonec dostaly datle, rýži a koláčky. Lékař popisuje, jak celá situace proběhla v nemocnici. Na ošetřovnu vtrhli neznámí lidé, začali křičet o tom, že došlo k chemickému útoků, popadli hadici a začali všechny lidi polévat vodou. Do nemocnice začali proudit lidé zvenku, protože neznámí lidé v ulicích burcovali ostatní obyvatele, aby honem rychle běželi do nemocnice, že došlo k chemickému útoku.

Jakmile se lidé v nemocnici objevili, hned jim lidé z Bílých přileb začali lít vodu na hlavu. Panika a hysterie, kterou to vyvolalo, neměla obdoby. Na základě tohoto videa, které zachycuje paniku, provedly USA , Velká Británie a Francie, bez mandátu Rady bezpečnosti OSN a bez prošetření nezávislými experty, 13. dubna raketový útok proti Sýrii, který vzápětí podpořila i česká vláda, nejprve ústy ministra zahraničí Martina Stropnického, poté i ústy ministryně obrany Karly Šlechtové a nakonec i ústy premiéra v demisi Andreje Babiše.

USA a spojenci porušili Chartu OSN, čeští politici pochválili USA za agresi proti svrchované zemi a teď je usvědčuje ze zločinu 11-letý chlapec

Útok spojenců na Sýrii se dostal i do jednání poslanecké sněmovny ČR, kde se poslanci hádali o to, jestli Česká republika je nebo není transparentní partner pro USA, když Andrej Babiš nejprve úder v Sýrii uznal za správný, aby v neděli po schůzce s Milošem Zeman naopak pronesl, že výroky ministra zahraničí a ministryně obrany nebyly stanoviskem české vlády jako celku. Naprostá tragikomedie české vlády je poté zarámována výše uvedeným videem v úvodu článku, kde každý může vidět, že chlapec, který prý byl zasažen chemickou zbraní, je zcela v pořádku a jak sám vypovídá, jediné, co se onoho osudného dne stalo,  byl kýbl vody, který mu na hlavu vylil zaměstnanec Bílých přileb v místní nemocnici. Signálem pro paniku byla jakási exploze, na jejímž místě byli lidé, kteří potom z místa v klidu odešli. Nikdo neumřel, nikdo nepostrádá své blízké, nikdo neoplakává mrtvé, žádní totiž nejsou.

Jevgenij Poddubný, ruský válečný zpravodaj, Hassan Diab (11 let) a jeho otec Omar. Nahoře záběr Hassana na nemocniční posteli ve videu White Helmets.

Americký prezident, všichni západní partneři a většina západních médií se stala obětí zinscenovaného videa, které dramaturgicky zinscenovala neziskovka White Helmets, kterou financují západní země a kterou založil britský operativec MI6, článek o historii Bílých přileb jsme přinesli zde. Celá česká zahraniční politika se stala obětí zinscenovaného videa a v podstatě nás ani nepřekvapí, že ministr zahraničí Martin Stropnický je nyní hospitalizován v nemocnici, protože asi každému by se udělalo nevolno, když by zjistil, že američtí a britští partneři opět využili českou vládu jako užitečné idioty.

Vražedný a smrtící ruský Novičok prý otrávil Sergeje Skripala a jeho dceru Julii. Česká vláda v rámci solidarity s Londýnem vyhostila 3 ruské diplomaty. O týden později však byla Julia, uprostřed noci a potají, z nemocnice propuštěna a nyní je podle ruských médií držena na britské vojenské základně, prý na vlastní žádost, ze strachu o svůj život. Samotný Sergej Skripal se také zotavil, nikdo neumřel. Česká vláda tak naletěla britské zpravodajské hře proti Rusku poprvé.

Česká vláda ohrožuje bezpečnost lidu české republiky svojí nebezpečnou a agresivní zahraniční politikou. Miloš Zeman by měl okamžitě zakročit proti kovbojské zahraniční politice Babišovy vlády v demisi!

Jenže přišel druhý chemický útok, v syrském Dúmá. Česká vláda opět vyjádřila solidaritu, tentokrát s USA a podpořila Trumpův raketový útok na Sýrii za údajný chemický útok syrských vojsk v Dúmá. Najednou se ale ukazuje, že týden po úderu se objevuje svědek, který je naživu a vypovídá o tom, že žádný chemický útok se nestal, nikdo nic neviděl, jenom Bílé přilby každého polévaly vodou v místní nemocnici a pořizovaly u toho video záznam. Česká vláda tak v krátké době po kauze Skripal naletěla britským a americkým partnerům už podruhé. Éto děbily, to se opravdu nedá jinak hodnotit a znovu se ukazuje, že česká politika je, až na výjimky, hotový Augiášův chlév, kde se každý ohání demokracií a humanismem, ale jakmile američtí a britští partneři a páníčkové zavelí, ti samí čeští politici si rázem s demokracií a humanismem vytírají zadky.

Přesně podle tezí Václava Havla o humanitárním bombardování, bez mandátu Rady bezpečnosti OSN, stejně jako v roce 1999 během bombardování Bělehradu, tak i dnes v roce 2018 v Sýrii, nemají čeští poslanci a politici problém ve jménu humanismu bombardovat cizí svrchovanou zemi a na základě zinscenovaných videí odpalovat v odvetě rakety s plochou dráhou letu a potom se hádat v poslanecké sněmovně o tom, jestli česká vláda je nebo není transparentním partnerem USA.

Až budou na Česko padat bomby na základě pouhého podezření nějaké velmoci…

Rád bych viděl reakci, až by nějaká země střílela rakety na Prahu, na Plzeň, na Brno a namísto mandátu RB OSN by tyto údery obhajovala slovy, že “s největší pravděpodobností” je Praha viníkem něčeho strašného. Ve chvíli, kdy země, která zažila rok 1938 a také 1968, začne obhajovat kroky cizí velmoci, která bez souhlasu OSN operuje v mnoha zemích světa a odpaluje rakety proti suverénním zemím, tak v takovém okamžiku taková země se stává spolupachatelem mezinárodního terorismu.

Americká loď odpaluje raketu proti Sýrii na základě videa, na kterém Bílé přilby polévaly nic netušící děti studenou vodou… Ukázka mezinárodního gangsterismu USA a jejich spojenců!

Opět zde vidíme, jak fungují západní mainstreamová média, která plně a ochotně převzala materiály Bílých přileb a mediálně je prezentovala západní veřejnosti takovým způsobem, že to stačilo k provedení raketového úderu proti třetí zemi, a to bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. A potom se někdo diví, že mainstreamová média ztrácí kredit a důvěru veřejnosti. Právě tyto kauzy jsou hlavní příčinou toho, že mainstreamové zpravodajství už v dnešní době má pouze charakter propagandy a placených dezinformací, které jsou vysílány na objednávku. Potom nás ale nemůže překvapovat, že mrtví ožívají (v kauze Skripal), a že těžce zraněné děti po chemickém brutálním zásahu rozdávají pohodové rozhovory. Mainstream dnes vlastní oligarchové, kteří jsou napojeni na státní nebo globální moc. A nikdo se nemůže divit, že mainstream se stává obětí inscenací neziskovek stejně, jako se obětmi stávají vlády jednotlivých zemí.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Vážení čtenáři, pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Hornyšová Libuše
Návštěvník
Hornyšová Libuše

Česká vláda, pánové Babiš, Kalousek Stropnický “naletěli” proto, že jsou střetem zájmů korupčně na tomto zainteresováni, není to v žádném případě o tom, že by “naletěli” z neznalosti, jsou velmi inteligentní a dobře vědí, co konají a proč a hlavně za co.
Nelze jinak, než poukázat na praktiky schopných na poli mezinárodním, kteří se umí s posluhovači i cizí velmoci účinně vypořádat, i když teoreticky bychom to měli umět i my, např. Čína.
Tristní je, že takové repre vlády a politiky nedokážeme neprodleně z veřejného života definitivně vykázat.
Tristní rovněž je i to, že prolidové strany levice, nejsou schopny vystoupit v tomto smyslu, tak, jako já.
Světu MÍR a nečisté ruce pryč od RF s kterou sdílíme kontinent! Hornyš Kamil st., Slavkov u Brna.

Possum
Návštěvník
Possum

Hmm … a jak zareagovala zapadni media na tento dalsi priklad “nechutnosti niceho se nestiticich ruskych medii”?

Obvinenim z psychickeho a fysickeho nasili ruskych novinaru na nebohem diteti, ktere pred pouhymi hodinami uniklo smrti otravou jedovatym plynem z arsenalu brutalniho diktatora Assada jen diky obetavemu zasahu Bilych Prileb …

Napriklad australske statni televizi ABC se uz behem nekolika hodin po vypusteni tohoto “zinscenovaneho” rozhovoru na internetu podarilo ziskat a odvysilat analyzu “renomovaneho” psychologa, ktery z chovani toho chlapce na videu “jednoznacne potvrdil” znamky tyrani toho neboheho ditete “specialisty” v tymu ruskeho reportera …
Znacna cast australske verejnosti je ted pobourena krvelacnosti ruskych medii nestiticich se tyrat bezbranne deti za hranice pricetnosti …

Zajimave bylo, ze puvodni ruske video ABC neukazala. Pouze “korektne” zareagovala na “dalsi fake news z dilny ruske ruske propagandisticke masiny, ktera se objevila na internetu …”

Pametnikum studene valky musi dnes Rude Pravo ci Pravda pripadat jako zacatecnici a uplni diletanti v profesi vymyvani mozku …

Jerry
Návštěvník
Jerry

Otazka je, proc by Assad otravil sve vlastni civilni obcany?
Take se nikde nepise, ze valka je jen z jednoho duvodu. Zapad je proti plynovodu, ktery by sel z Iranu skrz Syrii.

RUDA
Návštěvník
RUDA

comment image

Tres
Návštěvník
Tres

Uz v hodinach chemie na zakladni skole deti uci v ramci prvni pomoci to, ze v pripade potrisneni neznamou chemickou latkou je nutne postizene misto neprodlene omyvat vodou a oci vyplachovat po dobu nekolika minut.

Ze to neznaji detatka ze zemi tretiho sveta je prominutelne, ze za tim chteji nekteri lide hledat “americko-britsky hoax” uz ne.

vasek2003
Návštěvník
vasek2003

“””Nerozumím tomu, proč je pro tajné služby, nájemní teroristy nebo jiné neziskové organizace takový problém v rámci humanitární demokracie udělat opravdický chemický útok? Vždyť na tom nic přece není. Otrávím 500,600 dětí, nějaké to koťátko nebo štěňátko a natočím to všechno pěkně na mobil. Myslím, že 600 dětí není moc. Vždyť to nejsou skoro ani lidé…Ale mám krásný důvod někde něco zase bombardovat a rozsévat mír.”””
Ne, nemyslím to vážně. Jen se bojím, aby to někoho nenapadlo. Svět už nevěří nahraným útokům a otravám. No tak je prostě udělají doopravdy. Jak tohle dopadne?

BPN
Návštěvník
BPN

Ale to už tu přece bylo a na stejném místě…Někdy v r.2013 přeci ve vých. Goutě bylo chem. granáty navlečenými na rakety z “gradu” otráveno asi 39 syrských vojáků a okolo 1400 civilistů, většinou unesených z rebely dobytých křesťanských a jezídských území na severu Sýrie. A na to konto měl být Assad poprvé mlácen tomahavky, ale Putin tenkrát toho pygmeje kříženého s židovkou včas zarazil s návrhem, že Assada přinutí odevzdat všechny bojové pšouky a technologie k jejich výrobě orgánům OSN…
Nejhorší na tom je to, že mezi oběťmi bylo asi 200 dětí unesených jejich rodičům, které po několikaměsíční internaci zavřeli demokratičtí kozomrdi do baráku a tam otrávili sarinem a pak ještě za tepla odvezli na místo v té Goutě…To jsou zločiny, před kterými všichni odvrací xichty, ale když ožralej bezdomovec ukradne toulavýho psa a udělá si zabíjačku, tak se můžou posrat…
Ti anglosionističtí satanisti jsou schopní všeho, vždyť obětovali i 3000 Američanů při pádu těch paneláků v Jew Yorku, takže co od nich čekat??!! Co udělají s estabilišmentními kretény v Praze a okolí, až je nebudou potřebovat ??!!

Pozorovatelka
Autor

Ruský tým se sedmý rok v řadě stal mistrem světa ve sportovním programování
comment image
https://hitech.vesti.ru/article/825172/

A dva Češi 42 let starým Žigulem objeli svět
comment image
teď ho darovali ruskému muzeu, za to dostali novou Ladu
https://ria.ru/economy/20180419/1519000859.html
https://hradec.rozhlas.cz/zigulem-objeli-svet-a-zjistili-ze-vsude-ziji-uzasni-lide-filip-s-petrem-uz-maji-6684109

Profesor
Návštěvník
Profesor

Z toho co jsem si přečetl,je mi jasné ,že nám vládnou lidé bez jakékoli historcké zkušenosti a lidé co nemají svůj vlastní názor a jen přejímají co zrovna frčí a co se zrovna nosí,je to velice smutné zjištění ,že i v této době a opět a zase lidé co nedělají svou politiku,ale jsou to zase jen a jen vazalové něčích polopravd a smyšlenek.Lidé typu mistr Jan Hus a Jan Žižka ztrocnova se né a né zase vrátit zpět do své země.
Pořád zase do popředí se dere zasa znova jen ten plevel.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Proč ještě nepřišel Jan Hus? Představme si, kdyby působil o 20 let dříve. Kdo by ho poslouchal? A nebo později za Jiřího z Poděbrad (kdy bylo tak levně). Inu vše je načasováno. A ti Husové ,co tu již jsou, tak je nikdo nechce. Jen doufejme, že nebude muset vzniknout historický tandem Hus-Žižka.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Politicky soudce Rychetsky sokuje a co Pelikan a Bradacova kteri slouzi slouhum z USA . Bradacova studovala primo v USA na nejake stáží ( rozumej nalevarna do mozku). Divite se jak soudi: 1rok podminka za znasilneni ( znasilnena zena v nemocnici ani to nehlasila, protoze se bala ostudy na malem meste a jak rekla nestoji to bit se za spravedlnost a lidskou dustojnost kdyz soudci jsou jak mafie), 40milionu zponevera u Novaka z ODS a odsedel si ani ne polovinu (asi 1,5roku- no reknete nevyplati se to?)a byl propusteny do pece motocykloveho gangu ktery ho prevyhovaval. Krasne FOTO :
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Americke-velvyslanectvi-vypisuje-granty-na-boj-s-dezinformacemi-Prednost-maji-ti-kteri-uz-drive-bojovali-530983

Zajimave o termojaderne valce : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Termojaderna-valka-zniceni-cele-planety-Reditel-protivalecne-nadace-popsal-jak-to-dopadne-pokud-dnes-vyhrotime-konflikt-velmoci-530179

Neznama
Návštěvník
Neznama

Jílková Vas zve ve ctvrtek do poradu “MATE SLOVO “ Na téma, které se bude týkat mezinárodní situace – “ Sýrie, Rusko a riziko Studené války” .
Jsou jistě vitane vsechny nazory a hlavne ty ktere jsou opacne a budou rozvijet diskusi a mysleni ? ?
Co tak se prihlasit a sypat o tom informace a pozvat lidi sem na tyto clanky. Je to snad porad jeste primy prenos bez moznosti sestrihu

Profesor
Návštěvník
Profesor

Pro Pražáky Ideální,ale je tam problém, že většina je orientována na ODS ,TOP 09.