VIDEO: Ruský generální štáb obvinil americkou tajnou službu, že se pokusila v...

VIDEO: Ruský generální štáb obvinil americkou tajnou službu, že se pokusila v Sýrii s pomocí džihádistů zajmout 29 ruských vojáků! Pokus byl zmařen, ale je to potvrzení toho, že mezi Ruskem a USA vypukla válka! Kdyby nebyl v Kremlu Vladimir Putin, už by létaly jaderné rakety! [CZ Titulky]

VIDEO: Ruský generální štáb obvinil americkou tajnou službu, že se pokusila v Sýrii s pomocí džihádistů zajmout 29 ruských vojáků! Pokus byl zmařen, ale je to potvrzení toho, že mezi Ruskem a USA vypukla válka! Kdyby nebyl v Kremlu Vladimir Putin, už by létaly jaderné rakety! [CZ Titulky]

Náčelník vrchního velení ruského generálního štábu gen. Sergej Rudskoj včera na tiskové konferenci odhalil výbušné informace o incidentu v Sýrii. Teroristická organizace Fronta Al-Nusrá provedla na východě provincie Hamá nedaleko Idlíbu mohutný koordinovaný útok, kterým prolomila linie syrské armády a pronikla téměř 20 kilometrů za frontovou linii. Cílem útoku se však nestalo žádné město, sklad zbraní nebo ropy, ale kontrolní stanoviště ruské vojenské policie, která v místě řídí provoz vojenských aut. Bojovníci z Al-Nusrá obklíčili vojenský post a snažili se zajmout 29 ruských vojáků [1]. Ti se úspěšně bránili více jak 6 hodin. Ruský generální štáb narychlo zkoordinoval záchrannou akci za podpory pozemních i vzdušných vojsk, útok Al-Nusrá byl odražen a útočníci téměř všichni pozabíjeni. Jenže celá epizoda má děsivé pozadí. Několik bojovníků Al-Nusrá bylo zajato a z jejich výpovědí vyplynulo, že celý útok na pozice vojenské ruské policie byl řízen operátory americké tajné služby.

Gen. Sergej Rudskoj.

Jak už jsem několikrát upozorňoval, Američané se pokusí rozpoutat válku s Ruskem na území třetího státu. Nejde o nic jiného, než o rozpoutání obrovské války, která by nastartovala americkou ekonomiku a především zachránila americký dolar. Rusko právě dnes provedlo další krok k dedolarizaci své ekonomiky, když Kreml zakázal ve všech ruských námořních přístavech obchodování a platby v amerických dolarech [2]. Už mnohem dříve začala Čína s dedolarizací své ekonomiky a postupně s tím, jak se oslabuje americká moc v Evropě, americké globální moci Pax Americana hrozí totální kolaps, protože americká globální moc stojí a padá s petrodolarem.

Stejně tak byl tento týden vyslán mohutný signál směrem k USA a k Donaldu Trumpovi. Výroční zasedání OSN, kterého se tradičně účastní prezidenti všech zemí světa, se tentokrát konal bez účasti prezidentů Ruska a Číny. Byl to naprostý šok, vedení OSN se snažilo do poslední chvíle zajistit účast obou prezidentů, ale neúspěšně. V podstatě se jedná o vzkaz a symbol, který není určený OSN, ale městu a zemi, kde OSN sídlí. Je to vzkaz Donaldu Trumpovi a světový sionistům, jejichž sídlo je v New Yorku.

Rusko a Čína jsou v otevřené válce s americkýmu neocony a sionisty

Rusko se rozhodlo nevyslat prezidenta do OSN v New Yorku, protože americkou zahraniční politiku řídí americký kongres a nikoliv americký prezident. Je to facka Donaldu Trumpovi. Proč by Vladimir Putin jezdil do Trumpova New Yorku, když americké úřady ukradly Rusku diplomatické nemovitosti v USA a chovají se k Rusům jako gangsteři? Donald Trump nemůže očekávat, že ruský prezident navštíví New York jako centrum světového sionismu poté, co sionisté v Kongresu přijali další sankce proti Rusku a dokonce sebrali Trumpovi právo na jejich zrušení. Pokud jde o Čínu, ta nevyslala svého prezidenta do OSN kvůli napětí mezi Čínou a USA kvůli sporům o Jihočínské moře a a také pro nebezpečnou a kovbojskou politiku Donalda Trumpa ve vztahu k Severní Korei. Tady je třeba si ale všimnout jedné zásadní věci.

Donald Trump během svého prvního projevu v OSN.

Čína i Rusko minulý týden zvedly v Radě bezpečnosti OSN ruku pro nové sankce na KLDR. Vladimir Putin i Si Tin Ping vědí, že rezoluce OSN nic neznamená, je to kus hadru a KLDR  si jaderný program vzít nenechá. Právě tento jaderný program je jediným důvodem, proč americká vojska ještě nevtrhla na území KLDR stejně, jako vtrhla do Afghánistánu, do Iráku, do Sýrie, do Libye a do desítek dalších zemí po celém světě za uplynulé dekády a dekády zpětně v minulosti. Pouze jaderné zbraně jsou zárukou svobody a obrany proti sionistickému imperialismu, který je definován zahraniční politikou amerických vlád a dnes pro změnu amerického Kongresu.

Všimněte si, že tuto imperialistickou politiku dříve prosazoval Bílý dům jako exekutivní centrum americké státní moci. Když si američtí občané prosadili a zvolili do funkce jiného a jinak uvažujícího prezidenta, tak k žádné změně nedošlo. Sionisté, když zjistili, že ztratili kontrolu nad Bílým domem ve vztahu k prosazování americké imperialistické politiky, tak prezidentovi sebrali kontrolu nad zahraniční politikou a převedli ji do rukou kongresu, který sionisté kontrolují.

Čína i Rusko se brání agresi a hrozbám orchestrovanými sionisty z New Yorku

Američané si tak ve vztahu k zahraniční politice USA nijak nepomohli. Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zrušily, říká jedno ironické přísloví. Jenže události v americké politice po zvolení Donalda Trumpa jsou toho jasným důkazem. Když si lidé zvolili Trumpa, aby razil dobré vztahy s Ruskem, sionisté sebrali Trumpovi kontrolu nad zahraniční politikou. Dokonce mu vyslali vzkaz, že budou kriminalizovat celou jeho rodinu kvůli údajnému napojení na Rusko. Trump od té doby na normalizaci vztahů rezignoval, ale i když se snaží vysílat tu a tam signály k Rusku, jako třeba jeho poděkování Moskvě a Pekingu, že se připojily k sankcím proti KLDR, tak moc velký vliv na zlepšení vztahů to zkrátka nemá a mít nebude.

Když si lidé v USA zvolí proti vůli sionistů a neoconů jiného prezidenta, než je žádoucí, sionisté prezidenta odstaví a seberou mu pravomoci. Když by lidé změnili složení kongresu, sionisté by zakročili skrze FED a prohlásili by, že USA musí splatit dluhy FEDu. Jinak by tok peněz byl zastaven. I když by kongres rozhodl o znárodnění FEDu, sionisté by na USA uvalili sankce. Světoví sionisté operují nejen v New Yorku, ale i v Londýně, v Paříži, v Bruselu, kontrolují IMF, Světovou banku, veškeré ratingové agentury a pro sionisty jsou USA pouze nástroj a obranný aparát na svoji vlastní obranu.

Ruští vojáci v Sýrii.

Role, kterou dodnes plní USA, se pomalu přesunuje do Číny. Ozbrojená pěst světového sionismu bude brzy čínská armáda. Veškeré finanční operace v Číně ovládají sionisté. Přestože moc v zemi zdánlivě drží komunistická strana Číny, ve skutečnosti veškerou moc drží čínské banky, které jsou kapitálově ovládané sionistickými bankami, které dnes drží u moci FED. Tento vliv potom způsobuje schizofrenii čínské zahraniční politiky, kdy jeden den Čína vyšle do USA ostré a pomalu nepřátelské prohlášení a hned druhý den si čínský prezident potřásá rukou s americkým náčelníkem spojeného velení Pentagonu. Bývalý šéf FEDu Bernanke v roce 2004 pronesl památnou větu, že americký státní deficit není žádný problém, protože Čína potřebuje dolar k udržení sociálního smíru více než 1.3 miliardy lidí, takže Američané nemusí hnout prstem, protože stabilita dolaru je v zájmu Pekingu. Tento Bernankeův postřeh by se měl nechat zarámovat, protože je to definice toho, jak funguje americký parazitismus.

Všechno, co se děje a směřuje k válce, je snaha o záchranu postavení amerického dolaru

Logicky proto Čína usiluje o odchod od vazalství k americkému dolaru, který je de facto vazalstvím k americkému FEDu a sionistům. Právě proto sionisté se snaží čínské odcházení od dolaru sabotovat tím, že v těsné blízkosti Číny destabilizují hlavní dopravní tepnu Číny pro vývoz své produkce, Jihočínské moře a Korejský poloostrov. Sionisté tím vysílají Pekingu vzkaz, že pokud bude pokračovat v dedolarizaci čínské ekonomiky, sionisté zatáhnou Čínu do lokální války a rozvrátí bezpečnost. Investoři začnou z Číny utíkat, pokud bude země zatažena do válečného střetu, a to by znamenalo pád čínského draka.

Destabilizace KLDR a manévry amerického námořnictva v Jihočínském moři, to jsou všechno tahy, které řídí světoví sionisté z New Yorku s cílem záchrany a uchování výjimečné role US dolaru. Proto Peking byl donucen připojit se k rezoluci RB OSN proti KLDR. I když Pekingu musí být jasné, že KLDR je pouze záminka pro sionisty na vytvoření hrozby pro bezpečnost Číny. Peking se nebojí jaderných zbraní v KLDR, ale bojí se Američanů a sionistů v KLDR, pokud by svrhli Kimův režim.

Ruští Specnaz v Sýrii.

Zatažení Ruska do války v Sýrii nebo na Ukrajině, nebo v Pobaltí, nebo v Gruzii, to jsou všechno stejné nástroje, které sionisté používají v Jihočínském moři a ve vztahu ke KLDR. Stejně jako Vladimir Putin, tak i Si Tin Ping musí vědět, že nesmí svoji zemi zatáhnout do války, nesmí se nechat vyprovokovat. Jenže obě dvě země, Rusko i Čína, byly hluboce infiltrovány sionistickým kapitálem, bankami a vlivem sionistických zájmů. Vidíme to na Kremlu, kde dochází ke štěpení politiky, Vladimir Putin se více a více odklání od názorů lidí ve svém kabinetu. Čínský prezident řeší ten samý problém s tvrdým maoistickým křídlem uvnitř komunistické strany Číny, které volá po vypráskání sionistů a Američanů ze země, varují před rozvracením Číny a národních zájmů.

Dokud má čínský dělník práci a mzdu, která je závislá na dolaru a vývozu do USA za dolar, tak nemusí Čína nic řešit. Ale spolu s tím, jak Čína roste, stále větší moc získávají americké a hlavně sionistické zájmy. Čína a Rusko proto vyslaly do USA signál bojkotu zasedání OSN ze strany svých vůdců a tento signál má dolehnout nejen k Trumpovi, ale hlavně k světovým sionistům v New Yorku a ve Washingtonu. O to více potom šokuje projev Miloše Zemana, ke kterému připravuji článek. Rusko je ovšem ve válce s USA a Sýrie je jedním z nebezpečných spouštěčů vypuknutí III. sv. války. Pokud by v Kremlu seděl jiný prezident, už by mezi USA a Ruském létaly balistické rakety. Otázkou je, jak dlouho Vladimir Putin vydrží s politikou zadržování ve vztahu na provokace, které v nějaké chvíli už nepůjde ze strany Kremlu řešit jen ostrou rétorikou a slovy o “západních partnerech”.

*České titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 48%. Pokud se Vám líbí, co děláme a jaké zprávy přinášíme, podpořte nás prosím zde (anebo zde) a zasloužíte se tím o zachování našeho provozu. Děkujeme!
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ferdo
Návštěvník
Ferdo

Nejaká odpoveď za to bude.

Kari
Návštěvník
Kari

https://cz.sputniknews.com/svet/201709236023217-is-kontrola-naleziste-ropa-dajr-az-zaur/
Tak jsou v Syrii lokality, kde isil kontroluje vetsinu nalezist ropy a zemniho plynu. Zcela urcite budou Syrani s Rusama tyto zdroje ropy osvobozovat, tak je jasne, ze USA z toho budou vzteky bez sebe ??

Kari
Návštěvník
konzerva
Návštěvník
konzerva

A jdou na netu řeči , že se rusům podařilo zasáhnout nějaký velitelský bunkr kde byli opět nějaci důstojníci z nata a izraele.. a nebo je to odpověď na noční útok izraele… jinak rusové prý instalují u Damašku nový pvo systém asi vítjaz 350/ náhrada s 300 / a pokud by najednou jej spustili ta je to prý 144 raket pvo.. nehttps://youtu.be/fPPAUux4iwI

NoName312
Návštěvník
NoName312

Valka uz davno probiha a vlastne ani nikdy neskoncila, jen metody se meni. Straseni jadernou smrti je zcestne, pokud se toho nekdy dozijeme, tak nam to pak uz bude jedno.

S pozdravem
NoName312

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

D.T. dnes: „Kim zakusí něco, co dosud nikdy předtím nezakusil.“ https://twitter.com/realDonaldTrump/status/911175246853664768

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Kim uz si hlavne vyzkousel, ze na mnoho US zakladen malickem dosahne.
Ukazovackem, nebo prostrednickem, mozna i na samotne US…
Aljaska neni tak daleko, a ponorky ma take.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Donald Trump rocket man a nebo Chrušťov…..comment image

Pozorovatelka
Autor

Podívejte se na dokument “Jak si Chruščov podmanil Ameriku” – k vidění jsem ho našla tady:
https://prehrajto.cz/jak-si-chruscov-podmanil-ameriku-dokument/57160b6e6548c?cc=o59q47vd

Dva týdny podpindosník Chruščov jezdil po USA a lezl jim do zádele a všechno pohodička a i přes určité rozpory na konci návštěvy pozval Eisenhowera k návštěvě Ruska. A čeho se za své podpondosnictví dočkal? Amerického výzvědného letounu nad Ruskem! Ten Rusko sice sestřelilo, ale CHruščov se z té zklamané důvěry těžce vzpamatovával a nakonec návštěvu Eisenhowera sám zrušil. Tak to je dostatečná ukázka, jak se dá USA věřit a jak dopadne každý podpindosník. A vyčítat dnes Putinovi, že se nechová jako Chruščov, to s prominutím může dělat jen nevědomý blázen anebo pak jen někdo, kdo to s Ruskem nemyslí dobře.

Pokud jde o tu karikaturu, ta má dnes samozřejmě zcela jiný význam – jde o narážku, že spojenectví “Trump-Putin” je vnímáno jako “spojenectví” “Eisenhower-Chruščov”..Jen se u toho zapomíná, že tak jako Trump už není Eisehower (tzn. Trump není představitelem Pax Americana), stejně tak Putin už není Chruščov (tzn. podpindosník USA). A že dnes Trump i Putin plní společný úkol – odstavování neoconů od moci. A že v tomto smyslu je jejich spojenectví žádoucí.

Pozorovatelka
Autor

Abramovič, Timčenko a další miliardáři přijeli do Kremlu na tradiční obchodní setkání s Putinem
https://www.vedomosti.ru/politics/galleries/2017/09/21/734830-putin-delovimi-krugami#/galleries/140737493558813/normal/1

K tomu: Pjakin 08:40 o sankcích USA proti Rusku
“Jak je Putin varoval: „Převádějte si zpět do Ruska své majetky, protože později se o to budete snažit už horko těžko.“ Ale to oni nechápou: „Jak to? Vždyť to je ta moje ohlodaná kostička, kterou mi sám páníček hodil?! A teď mi nechce dovolit si ji odnést?! Já se přece ale stále snažím ve všem mu vyhovět, abych si jí zasloužil? Dělám přece, co se mi řekne. Oni teď přijali sankce. Já dál zrazuji ruské zájmy, jdu jim na ruku, sloužím páníčkovi a on mě za to trestá?!“ Protože dostávají na frak od globalistů. Oni si vůbec nevšimli, jak se všechno změnilo, jak se všude změnili role, a že jsou teď zbyteční.”
https://www.youtube.com/watch?v=mbl0vfcNDEc

Opakuje se situace podpindosníků z doby 2WW – ti, co tehdy stáli na straně Německa proti Rusku, nakonec zjistili, že od Německa nemají co očekávat…

konzerva
Návštěvník
konzerva

A už je zde odpověď ..Ruská největší banka Sberbank…postupně ukončí činnost v EU chalifátu…a stěhuje se do indie, číny atd…

sv.občan
Návštěvník
sv.občan

USA se Rusku nepostaví přímo nikdy, protože o svou domovskou zahrádku se trochu bojí, měli by nepřijatelné ztráty. Nejde o obyčejné američany, ale o políčko, které se jim podařilo nejvíce zparazitovat a vyždímat, kolik že mají ten dluh? Budou zařizovat, aby se mu přímo postavili jejich vazalové a potom jim jako spojenci přijdou na pomoc. Ono to tady již jednou bylo, když si vypiplali Hitlera jako svého Bin Ládena. Nejdříve mu pomáhali vyrůst a potom na něj šli se spojenci a vazaly jako hrdinové svobodného, otevřeného, Sorosovo a Rockefellerovo důchodcovského světa.

konzerva
Návštěvník
konzerva

U Damašku byl dnes v noci sestřelen izraelský útočný bezpilotní dron…. http://rusvesna.su/news/1506043269

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

A Moše Zeman tak tuze baží po likvidaci Islámského státu – no, v první řadě by to měl jít zařizovat do jeho milovaného Israele.

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Vieme s čím kto strieľal? Operátor bol kto? rus ci domáci? Podľa záberu to vyzerá na domácich ešte by ma zaujímal typ PVO ktorý ho zastavil. Ak bol Izraelský naozaj útočný a nie prieskumak , stavia to Izrael do napomahaca, ale ved to ono bolo vždy ako tvorca s obuskom mame in USA. Ak totiž všade naokolo neho vládne násilie a rozvrat, nikto si ho ako suseda moc nevšíma, lebo je príliš zaneprázdnený. No a akonáhle zavládne na blízkom východe mier, ktorý tam pomohlo nastoliť Rusko, odovzdá to Iránu ako vodca islamského… A takto sa robí politika na vysokej šachovnici…asi…

MIROSLAV
Návštěvník
MIROSLAV

Admin ja viem ze si hlavička šikovná ale prosím ta urob okrem tých +- ktoré sú #*?@€ niečo, co pomôže ľuďom ako ja s ťažkým postihnutím, opravovať si svoj príspevok po jeho uverejnení ďakujem.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Pan Miroslav má velmi praktickou připomínku, ke které se rád připojím.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Politika je vyjádřením klanově-korporátních vztahů za oponou. Máte pravdu v tom, že volby nic nezmění, ale je tu jedno ale. To se jmenuje taktická volba. Takovou volbou byl Trump, takovou volbou byl Zeman. K volbám jdu a budu volit kohokoli protiimigračního, protievropského a pokud možno nerusofobního, kdo má šanci se tam dostat. Třeba toho Pitomia. Jasně, že ho nakonec zloměj, jako třeba Tsiprase v Řecku, ale zároveň to jednak rozhodí klanovou korporátku za oponou a zadruhé to odčerpá část sil nutných ke stabilnímu řízení. Svět se mění a to rapidně k lepšímu.
I malé oslabení stávající mafie sníží škody, které nám ještě na odchodnou způsobí stávající systém.

A samozřejmě jdu i k volbám prezidentským, protože Zeman pochopil, že reálná moc a ta na papíře jsou dvě různé věci. Nemá ústavní pravomoci, ale defakto vládne. Tedy na úrovni těch důležitých procesů spojených s globální politikou činí kroky, které řadový kocourkovský politik sice nechápe, ale o to lépe, protože s tím nic neudělá… Klíčový resort je teď Zamini a správná volba diplomatů. A to má Hrad docela ošéfováno.

Svět se mění. Trump má své úkoly Viktora čističe od globálů. A Zeman, ten mazanej lišák tahá za nos tu lepší stranu židovské lobby a točí se kolem těch, kteří budou rozhodovat o novém dělení koláče. Ono to někdy není vidět, ale jde to správným směrem. Potom kvalita Zemanovy politiky se dá snadno měřit jekotem liberastů a pražské ychtylektuální podpindosnické krafárny…

Procesy, které se kolem nás dějí jsou objektivní – mám na mysli změny na globální šachovnici. Zeman má své mouchy, ale umí tu hru číst. Bohužel je v české politice téměř ojedinělý. Přesto je změna paradigmatu změnou k lepšímu. Že to lidé v politice mající své stereotypy zatím nepochopili? Možná. Ale začínají to chápat ty klany za nimi. Nový model je tu a kdo se nepřipraví a nezapojí, zůstane stranou.

Nejsme tak daleko, aby lidé široce chápali, že jsou schopni ovlivňovat děje kolem nás. Že prostě stačí žít v souladu s podstatou vlastního Já a nechat se vést. Že realita je subjektivně ovlivnitelná. Nečekám tedy od nového uspořádání nějaký převrat, ale rozhodně eliminaci řady katastrofických scénářů. Stávající systém se ocitl za hranicí božího dopuštění. Je v silně kolizním kurzu. Ten rodící se alespoň podle deklarací se do řečiště božího záměru vrací. Není to úplně ideální, ale je to lepší, než ošklivá civilizační katastrofa.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Dekuji za tento komentar, sam bych to nenapsal lepe. Vse smeruje tam, kam ma.

PS: Strasit se ale musi, ne?

S pozdravem
NoName312

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

Jeden starší článek k té Vaší volbě http://zvedavec.org/komentare_5174.htm . Já dám přednost SPO ( Zemanovcům ).

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

A teď mi PetrZam řekněte k čemu tyhle nářky jsou? Jakýkoliv článek je jen skrumáž písmen, ale to je tak všechno. IMHO jsme součástí existujícího světa a revoluce, které jak známo vedou jen k požírání svých dětí, zatímco horní patra to s úměvem pozorují, jako nějakou ujetou strategickou hru na compu a mastěj si na tom kapsy. Není to lepší rozložit a změnit pomalu zevnitř trpělivým výběrem těch, kteří jsou schopni chápat a řídit? Nemám totiž na rozdíl od Quentina Tarantina rád nedopalky v potocích krve poté, co se všichni včetně dětí navzájem vystřílí…
Uhnije je v současné době spíše problémem, ale je reformovatelná. Ideální stav je návrat před Maastricht a Lisabon a revize římských smluv. Toho se dá dosáhnout. Dá se smozřejmě i vystoupit a najít nová spojení…

Žijeme v komplexním světě PetrZam. Podílet se na jeho řízení bude IMHO jen ten, který toho bude schopen. Slovany ochrání jen někdo jako Putin. Člověk chápající řízení sociálních supersystémů. To uměl i Stalin. Díky němu jsme naživu. Nemám na rozdíl od Quentina Tarantina rád nedopalky v potocích krve poté, co se všichni včetně dětí navzájem vystřílí…

Mimochodem. Dokud to otrokům nedojde v míře, která je potřebná pro změnu, má smysl podnikat jen dílčí manévry. A to jsou třeba ty volby. Hrdina s pistolkou nebo mečem, který spasí svět spadá pouze do mylných levicových paradigmat scénáristů v čínským, komunistou vlastněném Hollywoodu, kteří nemají elementární představu o tom, jak řídit vlastní rodiny, natož sociální supersystémy…

Huxley tvrdil ve svém slavném projevu v Berkeley, že se jednou otroci pomocí vhodné výchovy a medikace naučí své otroctví nejen snášet, ale také milovat a bránit, jako ten nedomrlý klučina v předchozím článku.
Ta doba je tu a je to vidět zejména ve městech.

Jo je to tak. Jsem domestikovaná generace ve městě a tomu odpovídá životaspráva a celkový styl života. I když se snažím byť v marketech nakupovat zdravě. Dnes jsem třeba začal den totální sebevraždou. Zubní pasta s fluorem – vražda třetího oka a poškození mozku – došla mi dělaná s kurkumy. Dal jsem si kafe, k tomu cigáro, posnídal jsem sračku z bílé mrtvé mouky, na tom kus Babišova salámu bez masa prošpikovaného éčky, tučný sýr… To je pro tělo stejné, jako naprat se kokainem a zalít to půl flaškou whisky… Vím to… Jenže jsem spěchal…

K tomu všeobklopující neuróza miliónu lidí dělajících svou zbytečnou a společensky neekonomickou práci, aby plnili banksters kapsy. Elity nám ne nadarmo říkají mutanti. GMO, léky, stress a věčně katastrofické zprávy. Potom všude kolem mikrovlnné záření. To je kokteilek, kdy člověk ztratí kontakt s tělem, „Bohem,“ zemí, přírodou, elementárními frekvencemi i datalinkem shora.

Ale jeden recept na to mám. Jakkoli se živím hlavou, neodmítám příležitostnou manuální práci. Je jedno, že je to vzhledem k almužně, co to hodí ztráta času, ale je bohatě vyrovnána zdravou bolestí unaveného těla. Nejlépe na vzduchu. Prostě dva kubíky betonu v lopatě, nebo dřeva v sekyře způsobí jinou – lepší zdravou bolest zad, než když bolí z dvanáctihodinového vysedávání před kompem. Léků se nedotknu, ale také jsem si zvykl nevěnovat tělu pozornost. A potom samozřejmě pomáhá častý „útěk do lesů…“

Ale pozor. Přecitlivělá vnímavost k tělu může způsobit i efekt opačný. I západní poststředověká medicína tvrdí, že kolem devadesáti procent nemocí je dáno psychikou. Jde o to najít míru. Existují výše vyjmenované vnější podmínky. Asi největší zabiják je stress. Nadruhou stranu přehnané sebepozorování by mohlo mít stejný efekt. A to až po tzv. panickou ataku – to je stav, kdy si namluvíte, že jste nemocný. To Vám způsobí stress a nakonec Vás to může i sejmout z druhé strany…

anazuz
Návštěvník
anazuz

Vaše komenty jsou trefené V.T.přímo do jádra.Byť já raději ke snídani kus masa v chutné klobáse,nikoli od Babiše.Na tom,abych měla zásoby při kvaltu ,si dávám záležet.Já jen stále utopisticky doufám,že někdy to zlo poraženo bude.Je jedno,zda-li prozřením,či tím mečem.I když to druhé ,dle mého názoru,bude nutno ,jako krok k cíli.Nejsem krvežíznivá ,ale historie lidstva se opakuje.Otázkou je,co s nynějším “právem”. A jen dodám…až lidé budou chtít být opět lidm
i,zbyde nějaká příroda?? Jedno je totiž jisté.Matka příroda má samočistící schopnost.Gaia se k lidem zatím chová nadmíru hezky.Co stane,až ji doopravdy nasereme??

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Anazuz: ” ….doufam, ze nekdy to zlo porazeno bude…” – urcite ne tim, ze jednou za 4 roky ti “uvedomelejsi” dojdou prochazkou k urne…
Zadna zmena, ci reakce, bez predchazejici Akce neprobehne.
Pokud chceme zlo porazit, musime prinejmensim proti nemu jednat!
I kdyz osobne citim potrebu silnejsi akce, nez “jednani o referendu” (z meho pohledu terminove nejasny pojem), presto velmi pozitivne hodnotim Okamurovu aktivitu, kdy pomerne masivne viri mocalove zahnivajici vody, a jedna. To je hlavni!
Bohuzel nemam ani jeho pozice, ani jeho prostredky, ale za moji vizi budoucnosti pro nase potomstvo bojuji a jednam v ramci svych moznosti velmi aktivne a intenzivne 😉
Ps. Vsadim se, ze O. k praci a politice nemusi jeste navic varit, prat, zehlit, uklizet, starat se o deti a rodice…atd. 😉

anazuz
Návštěvník
anazuz

Zdravím matko.Vím o čem píšete.Hlavně,kdyby toho času bylo více.Já pouze šlapu na paty našim radním,ale přesto bych někdy byla ráda,kdyby měl den o chlup více minut.O rozpočtu,zlodějinách a dalších hnusech nemá cenu psát,to je všude stejné,ale málo,co zničili hlavní třídu veitnamskými obchody chlastem,kde mimo jiné dostanete k marihuaně hranolky jako bonus :-),tak se nám tady začínají množit kebaby a podobný mor.Roste nám tady sluníčková základna.Nikdo nic neví,nikdo nic nezná…Tam “tupé” radní a “nevědomého”starostu ,co se stará,že se nestará,to prostě jen tak nenajdete.Je nás asi 20 lidí,co se staráme za starostu 🙂 a snažíme se lidem ve městě otevírat oči.Většina ani neví,že nás zadlužili během 2 let téměř 100mil.dluhem,prachy čudu,nikde nic…Že si platí jednu stavební firmu,která všechno zfušuje a místo reklamace se platí totéž znova….Však to asi znáteZrovna dnes máme sedánek na schůzi zastupitelstva.Moc se těším.Ti patvorové nasadí vždycky takový krásný škleb,když nás vidí.:-)).
Takè doufám,že se jednou změní….Každá žumpa musí být občas vyvezena.;-).Hezký den Vám přeji a hodně sil.Těch obzvlášť.

PetrZam
Návštěvník
PetrZam

“Není to lepší rozložit a změnit pomalu zevnitř trpělivým výběrem těch, kteří jsou schopni chápat a řídit?” – No právě, já mám pocit, že Okamura není ten, co chápe.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zighartice – dobře napsáno, ale v jednom s vámi nesouhlasím. Píšete:
“Uhnije je v současné době spíše problémem, ale je reformovatelná. Ideální stav je návrat před Maastricht a Lisabon a revize římských smluv. Toho se dá dosáhnout. Dá se smozřejmě i vystoupit a najít nová spojení…”

Je nesmysl, chtít “reformovat” něco, co je od počátku pouze podvodem.
Jediná možnost “re-formace” je vystoupit, a najít nová spojení.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Jen na vysvětlenou zvědavá matko. IMHO nemyslím, že by z hlediska řízení byl rozumný Czexit, nebude-li to přímo potřebné v rámci existenčního nebezpečí. Samozřejmě lepší by bylo Uhniji reformovat a se silnou protievropskou stranou v parlamentu je větší šance. Bruselští vlezdoprdelkové nebudou mít tolik šancí k obvyklému kývání a budou muset začít bojovat. A jakákoli revolta proti Bruseli se bude počítat. Je to hra o čas a jde především o řízení procesů. Obecně mylná představa je, že když vykopem zlo, bude na zemi ráj. Ale tak to nefunguje. Respektive dokud neexistuje smysluplná řídící alternativa je řezání hlav zbytečné. Jen přináší riziko zhoršení stavu. Morálka těch hajzlů pouze odráží morálku naší. Jedno rčení praví, že lidé mají takovou vládu, jakou si zaslouží.

A je tu pár příkladů. Třeba Farageova UKIP a Tsiprasova Syriza… Obojí do určité míry nakonec selhalo. U prvního ze jmenovaných bylo potřeba provést brzdný manévr v EU řítící se do imigrační záhuby… Zatím není jisté, jak manévr dopadl. Ta sebranka v Bruselu je natolik sebestředná, že je ani Brexit nedokázal rozhodit. Nevíme ovšem, co se děje v kuloárech. Faktem zůstává, že se nakonec nejspíš Brexit neuskuteční, ale pro Albion je vynikající platformou k vyjednávání. Tsiprase zlomili, ale vytvořili podhoubí, které v Řecku nakonec zafunguje, neboť
všechny strany mají ruce umazané. Ten kdo nemá neprojde sítem. Kdo není vydíratelný, není v politice vítán (Míla Plass, kterého osobně považuji především za čestného jedince, by Vám zřejmě nepovyprávěl, ale na druhou stranu jsem se nedivil, že skrečoval post místopředsedy ODS). Nejde o to nevolit hochy se špinavýma rukama. Jde o to takticky volit určitý směr. Pro mne je to kdokoli protievropský a protiimigrační… Také se pokusit eliminovat co nejvíce neomarxistických sil sloužících NWO. Už žádné Valachové, žádné Marsové, Zlatušky, Laudáty a Dientsbiery… To je zároveň volba proti neziskovnám a Norským fondům.
A vo to go…

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zighartice, s Vasim zaverem souhlasim, mene uz pak s pohledem na Farage a Tsiprase – vidim je jako ucelovy FIAT
(i kdyz drive jsem Farage obdivovala, jeho ne-aktivita po Brexitu mi upravila pohled).
Tsipras – spolupracovnik Bilderbergu (Hradu z obrazku 😉 ), mel pouze zajistit (dalsim podvodem na Reky), aby chazarske Banky neztratily v Recku svoje pozice, a vycucaly z Recka co nejvic, a v podstate obstavily majetek/uzemi reckeho statu – tedy dostaly ho do pozice zavislosti a poslusnosti pro SVOJE ucely (migrace).
Proto take prof. Varoufakis, ekonom, ktery zrejme pochopil, vo co gou, z toho zavcas vycouval a distancoval se… (Jeho kniha, i rozhovory – viz YT – jsou opravdu vyzivne)

Ja osobne jsem toho nazoru, ze jedina nase cesta ke Svobode je v nasi Samostanosti, kdy po poradnem uklidu doma (a desinfekci, desinsekci a deratizaci od vsech skudcu a parazitu), a ano, je predpokladatelne, ze pro mnohe, zvlaste zaryte soudruhy, ale i vdecne “konzumenty” to bezbolestne nebude,
ale mame porad jeste Bozi potencial, my Slovane z Cesko-Moravskeho Krateru, vladnout si SAMI, a pravedlive, v souladu s Nasi Zemi, a SPOLUPRACOVAT s temi zememi, ktere maji podobny, mirovy pohled.
Vidim, ze Duch i Rozum nas jeste uplne neopustili, ze NAS Clovek jeste rozlisuje DOBRO a ZLO.
Jsem presvedcena, ze NASE POLOHA v srdci sveta nam dava znameni nasi ulohy jazycku na vahach STABILITY Zeme.
Podminkou k tomu je ovsem nase NEUTRALITA – to znamena NEVAZANOST NA CIZI SUBJEKTY.

Osobne pro tuto moji VIZI Svobodneho a spravedliveho statu – Republiky delam, co je v mych silach. Pokud se chcete pridat, uvitam 😉
To, ze kandiduji, neni z duvodu potreby zabezpeceni – moje pozice je pro mne a moji rodinu dostatecne solidni. Proto take kandiduji nezavisle.
Je to vsak pro mne jedina moznost (a na kterou z pozice radoveho “obcana” nemohu dosahnout), jak se pokusit zrusit Cl. 10 v nasi Ustave. Clanek, ktery vzal MOJI Vlasti suverenitu, a z nasich zvolenych “vladcu” udelal neodpovedne bezprizorni figurky, a z nas jejich otroky – cesko snese fsecko…

Zdravim,CeskaSvobodnaRepublika(pouze velka pismena)(zavinac)post(tecka)cz

Majkinki
Návštěvník
Majkinki

Zvědavá matko, hezky jste to napsala :). A za koho nebo co kandidujete? Děkuji.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Majkinki, na kand.list. “Rozumni”, za ND – BPP(bez politicke prislusnosti).
Sama bych nemohla, a oni mi nabidli tu moznost…:-)

Hestie
Návštěvník
Hestie

Zvědavá matko,

nedovedu si odhadnout, můžete napsat oblast

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hestie, oblast čeho, nebo jakou? Nerozimím… 🙂

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zigrartice, tak jsem Vam na to “vi co go” reagovala uz daaavno, ale processing zrejme zastihl pana Admina v podzemi – je vikend 😉

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

“tu lepší stranu židovské lobby” ……prosimpekne a o kterou jde ?? :)))

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Podobně, jako se např. AIPAC z pravicových pozic vymezuje vůči oficiální politice USA, k jejichž politice na Blízkém východě, ať už ve věci izraelsko-palestinských vztahů nebo v otázce Íránu, se Praha oficiálně hlásí, Zeman na okraj podporuje skupiny, které naopak tyto linie aktivně torpédují.

kladivem po koulích
Návštěvník
kladivem po koulích

Zajímavé, o neučastí prezidentů Ruska a Číny na zasedání OSN jsem neměl vůbec tušení. Spacáci z ČT ani muk, tam bylo hlavním tématem výstoupení Porošenka a Trumpa 🙂