VIDEO: Rusko pozabíjelo americké, britské a izraelské vojáky v syrském Aleppu, kteří...

VIDEO: Rusko pozabíjelo americké, britské a izraelské vojáky v syrském Aleppu, kteří z bunkru řídili operace IS a Fronty Al-Nusrá! Rusko čelí nařčení z barbarismu! Delegace OSN obvinila americkou vládu ze lží a propagandy! [CZ Titulky]

VIDEO: Rusko pozabíjelo americké, britské a izraelské vojáky v syrském Aleppu, kteří z bunkru řídili operace IS a Fronty Al-Nusrá! Rusko čelí nařčení z barbarismu! Delegace OSN obvinila americkou vládu ze lží a propagandy! [CZ Titulky]

Už koncem minulého týdne přinesla íránská státní tisková agentura FARS informaci o tom, že ruská fregata ve Středozemním moři v blízkosti syrských břehů odpálila ze své paluby tři rakety typu Kaliber, které zničily na předměstí syrského Aleppa operační bunkr [1]. V něm zahynulo 30 důstojníků izraelské zahraniční rozvědky, dále řídící důstojníci USA, Velké Británie, Saúdské Arábie, Turecka a Kataru. Informace začala nejprve kolovat na serverech americké a izraelské alternativy bez potvrzení západními médii, jedno z videí přinášíme v tomto článku nahoře, ke kterému jsem připravil české titulky. Přestože jde o obrovský masakr, západní média mlčí, ale co je podstatné a důležité, že nikdo k této informaci nevydal ani žádné tiskové dementi. Informaci nepřináší ani ruská státní média. A ani ruská média informaci nepotvrzují, ani nevyvrací. Co to znamená?

Kalibr-launch-Aug-19.jpg
Odpálení raket Kaliber-NK ze Středozemního moře.

Podle všeho ruské ozbrojené síly chytily západní mocnosti se špinavýma rukama právě během jejich řízení teroristických operací v Aleppu s cílem útočit proti syrské armádě. Rusko si ale podle všeho uvědomuje, že pokud by se pochlubilo, co jeho námořnictvo udělalo za majstrštyk, musel by na toto přiznání západ reagovat, a to buď vydáním dementi, anebo přiznáním a potvrzením, že k útoku došlo. Jenže to by znamenalo, že by západ musel na takový útok potom reagovat a de facto by byl západ nucen přiznat, že ze strany Ruska šlo o tzv. “Akt války” a západ by musel Rusku vyhlásit válku. To nemohou globalisté připustit a nemohou to připustit ani americké elity před prezidentskými volbami v USA. Obama nedá před volbami souhlas k zahájení války s Ruskem. Rusko tak zřejmě využilo patovou situaci západu, kdy Evropa je na počátku rozpadu po Brexitu, očekává se i rozpad NATO, nebo minimálně odchod USA z NATO, což vyjde nastejno a v USA se schyluje k otočení kormidla směrem od globalizace k izolaci.

Všichni mlčí, aby nemuseli spustit 3. světovou válku… už teď…

Zajímavá souvislost je vidět hlavně v Izraeli. Donald Trump je kandidátem Tel Avivu v USA. A Donald Trump je spojencem Vladimira Putina. Pro Izrael je spojenectví s Trumpem důležitější, než odveta Rusku za pozabíjené izraelské operativce v Aleppu. Mlčení i ostatních zemí, které v bunkru po zasahu ruskými raketami Kalibr přišly o své důstojníky, je potom zcela logické. Přiznání, že v Aleppu operují jejich operativci uprostřed čtvrti Dar Ezza, kterou ovládá Fronta Al-Nusrá, by se médiím vysvětlovalo jen opravdu těžko a válku s Ruskem teď nelze spustit kvůli volbám v USA. Takže došlo k uplatněné sovětského modelu informační blokády, velmi dobře známé z dob Studené války. Západní média mlčí, nekomentují, nevyjadřují se, nepotvrzují, ani nevyvrací. Je ale už zcela zjevné, že informace je nejenom pravdivá, ale už má dokonce své následky.

Po zničení bunkru přišel řev, USA obvinily Rusko z barbarismu!

Jen před několika hodinami přinesl server Financial Times informaci [2], že poté, co bylo svoláno mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN minulý týden, tak Rusko brutálně zaútočilo v Aleppu. USA proto odsuzují “Barbarismus Ruska v Sýrii!” a předmětem kritiky je bombardování Aleppa, ale bez konkrétní specifikace. Chápete? Všechno to do sebe zapadá. Rusko vybombardovalo koncem minulého týdne zpravodajský bunkr v Sýrii s Izraelci, Američany, Brity a dalšími a hned v pondělí média tlumočí stanovisko, že Rusko je obviněno z barbarismu. Potřebuje snad teď někdo více důkazů? Je to naprosto jasný diplomatický řev bez pojmenování důvodu, ale je to útok proti pachateli tohoto činu, ze kterého však nemůže být veřejně obviněn, protože by vyšlo najevo, že Rusko jednalo správně a pozabíjelo tam západní šíbry, kteří koordinovali útoky teroristů z bunkru umístěného v srdci regionu, který ovládá teroristická organizace Al-Nusrá.

3M14E_TE_P900_Kalibr-NK-640x314.jpg
Ruská raketa s plochou dráhou letu Kaliber-NK.
Delegace OSN vedená Američany potvrdila to, co AE News ví už dva roky!

A největší pecka je zpráva komise OSN pro lidská práva, která byla vedena Američany a odjela do Sýrie, aby zjistila skutečnou situaci v Damašku a jeho okolí. Delegace se vrátila a poskytla šokující tiskovou konferenci v OSN, na kterou přišla jen směšná hrstka novinářů, ale informace, které zazněly z úst amerických delegátů, ty doslova novináře šokovaly. Američtí delegáti obvinili vlastní vládu ze lživé propagandy, ze lží proti Bašáru Asadovi a jeho vládě, z manipulací s americkým veřejným míněním. Tisková konference s titulky je součástí videa nahoře, je to ve druhé půlce videa a navazuje to na předešlou zprávu Israeli News Live. Všechny tyto informace dávají naprosto pitoreskní obrázek ubohosti západních mocností, které dostaly výprask, ale byl to výprask natolik zasloužený, že nemohou proti Rusku otevřeně jít s obviněním, ale jdou na to přes Radu bezpečnosti OSN s reklamními proklamacemi o barbarismu. Tak určitě, Rusko pozabíjelo operátory, kteří řídili a finančně vypláceli bojovníky Al-Nusrá a IS, ale barbaři jsou oni.

img16777.jpg
Odpálení rakety Kaliber-NK z ruské fregaty.

AE News již dlouho upozorňuje na to, že západní mocnosti v čele s USA koordinují a financují činnosti teroristických skupin v Sýrii, včetně těch největších a nejznámějších, ale mainstreamová média na západě o tomto mlčí, všude vládne jen hrobové ticho. Výzvy k tomu, aby země v EU vystoupily z NATO, jsou nyní aktuálnější, než kdykoliv předtím. Dá se dokonce tvrdit, že politická strana, která nemá ve svém volebním plánu vystoupení z NATO a vyhlášení neutrality, není stranou pro-národní a lze ji v podstatě označit za fiat-alternativu na politické mapě. Strany, které podporují setrvání v NATO, tím pádem podporují potažmo i teroristické skupiny v Sýrii, neboť NATO je provozováno hlavně z kapes daňových poplatníků. A důstojníci jsou poté tajně vysíláni do Sýrie, aby v nějakém bunkru řídili operace teroristů proti armádě demokraticky zvolené vlády a prezidenta. Rusko tomuto učiní přítrž, raketami bunkr zničí a západ začne ječet a obviňovat Rusko z barbarismu. Volba slova je důležitá. Rusko z terorismu obvinit nemohou, protože západ ví, co v tom bunkru probíhalo. Takže alespoň ten barbarismus Rusku zůstal. Ale i s ním mají Američané zkušenosti, stačí si vzpomenout na Vietnam a napalmové přelety nad hustě obydlenými vesnicemi v povodí řeky Mekkong. Tam by se Rusové od Američanů mohli v barbarismu opravdu učit.

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: [3]

Do konce měsíce zbývají 4 dny a z částky potřebné na provoz Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 77%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i v říjnu.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Matyas Bern
Návštěvník
Matyas Bern

Mně se líbí hlavně zdroj videa.

Youtube kanál Israeli News Live.
Taková televize jednoho muže

Hodíme Israeli News Live do gogglu:

http://israelinewslive.org/

Dole v tiráži čteme:

“Copyright 2014 DeNoon Institute of Biblical Research, Israel News Live · All Rights Reserved”

No tak přetáhneme DeNoon Institute of Biblical Research do vyhledávače:

https://www.google.cz/search?q=DeNoon+Institute+of+Biblical+Research&rlz=1C1AVNG_csCZ685CZ685&oq=DeNoon+Institute+of+Biblical+Research&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Klikneme na odkaz:

http://israelreturns.com/

A hle. V rubrice donate čteme:

DeNoon Institute
P.O. Box 46.
15006 Praha 56 PRAGUE CZECH REPUBLIC

A v rubrice contact:

U Kralovske Louky 6 15000 Prague Czech Republic

Administrator
Admin

Nic překvapivého. Praha je okultním městem a centrem světového židovstva. To je známá věc, mluvil o tom i Pjakin. Různých izraelských dceřinek a firmiček jsou v Praze tisíce.

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia
Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek
Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Podmínka bezletové zóny nad Sýrií:

https://www.youtube.com/watch?v=DR48gxHzS3o&t=0s

stvořitel
Návštěvník
stvořitel

dospěli jste do bodu kdy vše podlehne zkáze . Amerika a západní státy budou lynčovány za své farizejství , již není návratu. moc peněz zeslábne a nebudou mít žádnou cenu. země se očistí a odstraní slepé parazity ze svého těla, jen málokdo se bude moci těšit na budoucnost. Již není pána ani otroka , všichni jste si rovni. Jména bohů už nemají význam, za jmény jsou jen prázdná těla. Politik, úředník,policista,generál,soudce… atd. jen slova na nevědomém těle člověka. Nic o universu nevíte, spíte a mluvíte ze sna .

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

prosim tě ty ani nevíš která bije kor tyhle prazdné slova je jediny buh a nad neho neni!!!ktery ma po své pravici J.Krista co se za vás přimlouva mate ještě čas se obratit ještě trva doba milosti křtěte se mezi sebou a čin te pokáni já bděl zatim co ty si spal ja Kázal aji já lid varoval mockrát ale lid je zaslepen a ženou se do zahuby ted přijde MT-24 na zemi prijde smrt

Skutky-22-16
Přede všemi lidmi mu budeš svědkem toho, co jsi viděl a slyšel. 16Na co ještě čekáš? Vstaň, pokřti se, smyj své hříchy a vzývej jeho jméno!‘17Potom jsem se vrátil do Jeruzaléma. Při modlitbě jsem v chrámu upadl do vytržení 18a viděl jsem Pána. Řekl mi: ‚Pospěš si! Rychle opusť Jeruzalém, neboť tvé svědectví o mně tu nepřijmou.‘ 19Namítl jsem: ‚Pane, oni vědí, že jsem v synagogách zatýkal a bičoval ty, kdo věřili v tebe. 20Když byla prolévána krev tvého svědka Štěpána, stál jsem tam, schvaloval to a hlídal pláště těch, kdo ho zabíjeli.‘ 21Na to mi Pán řekl: ‚Jen jdi. Pošlu tě k dalekým národům.‘“

1. Tesalonickým 4,16: „Zazní povel, hlas archanděla a zvuk Boží polnice, sám Pán sestoupí z nebe, a ti, kdo zemřeli v Kristu, vstanou nejdříve.“

Matouš 24,29-31: „Hned po sou­žení těch dnů se zatmí slunce, měsíc ztratí svou zář, hvězdy budou padat z nebe a mocnosti nebeské se zachvě­jí. Tehdy se ukáže znamení Syna člově­ka na nebi; a tu budou lomit rukama všechny čeledi země a uzří Syna člově­ka přicházet na oblacích nebeských s ve­likou mocí a slávou. On vyšle své an­děly s mohutným zvukem polnice a ti shromáždí jeho vyvolené od čtyř úhlů světa, od jedněch konců nebe ke dru­hým.“

1. Tesalonickým 5,2-6 – „Sami přece dobře víte, že ten den Páně přijde jako přichází zloděj v noci. Až budou říkat: „Je pokoj, nic nám nehrozí“, tu je náhle přepadne zhouba jako bolest rodičku, a neuniknou. Vy však, bratři, nejste ve tmě, aby vás ten den mohl překvapit jako zloděj. Vy všichni jste synové světla a synové dne. Nepatříme noci ani temnotě. Nespěme tedy jako ostatní, ale bděme a buďme střízliví.“

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Jan 2-3
Kdo přichází shůry, je nade všechny; kdo je ze země, je pozemský a mluví pozemské věci. Ten, který přišel z nebe, je nade všechny. 32Svědčí o tom, co viděl a slyšel, ale jeho svědectví nikdo nepřijímá.33Kdo přijímá jeho svědectví, zpečetil to, že Bůh je pravdomluvný. 34Ten, koho poslal Bůh, mluví slova Boží, neboť Bůh udílí svého Ducha v plnosti. 35Otec miluje Syna a všechno dal do jeho rukou.36Kdo věří v Syna, má věčný život; kdo Synu nevěří, nespatří život, ale zůstává na něm Boží hněv.

Tahle Polnice už na zemi byla ale byly jste oklamani Satanem že sou to jen řase a v ledové vodě nerostou!!!!Vody v řekách a jezerech se od roku 2011 v řadách zemí po celém světě (Afrika, Francie, Čína, USA, Indie, Rusko…) mění v červenou
Zjevení 8,8-9: „Zatroubil druhý anděl; a jakoby mohutná hora hořící ohněm byla vržena do moře. Třetina moře se obrátila v krev a zahynula třetina mořských tvorů a byla zničena třetina lodí.“

Proslov
Proto vám řikám dejte na (((Evangelia Matouš,Marek,Jan,Petr,))) kde se piše o spáse a Kristu a snažte se mět viru a hlavne pokřtěte se pak se smrti bát nemusite ten kdo vyslovi v dny souženi Žalm 91 a bude věřit nic se mu nestane tu jde o boži valku spiknuti proti Kristu a Bohu a vy stale věřite vládám které vám lžou od doby kdy buh stvořil svět ten byl stvořen za 6 dni a s ním i člověk buh vás vysvobodil s egypta a Kristus se za vás přimlouva u Boha u jeho pravice pravim vam že ve dny soužení si vzpomenete na mé slova a ten kdo bude zabijet taky bude zabit a spasení nedojde!!!!!!!a taky sem se občas dopustil hřichu jako každy aj když sem pokřtěn a po křtu ještě posvěcen očiscem a snažím se nedopouštet se pokušeni atd ale hold musime zemřit aby jsme vstali jak za nás zemřel J.Kristus ale varujte se hrichu a bojte se stvořitele

tana
Návštěvník
tana

Obamovo veto bylo přehlasováno, Američané mohou žádat Saudskou Arábii za 11.9.o odškodné.
To by mělo znamenat, že by i Afgánci mohli žádat náhradu škod po USA za napadení jako mstu. Doufám, že najdou dobré americké právníky……
Filipínský president opakuje své odhodlání vymítit narkotika i s narkomany ze svého území, co udělá s feťáky na US vojenských základnách? A co to udělá s US armádou, když nedostanou fet z Afganistánu?

konzerva
Návštěvník
konzerva
Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Další a další agresívní reakce z USA naznačují, že výše popisovaná událost se udála:

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/416112-usa-pripravuji-plan-b-pro-syrii-zvazuji-i-vojensky-zasah.html

Smrt vládě USA!

tana
Návštěvník
tana

Jenže v USA prošel zákon umožňující po Saudech žádat náhradu škod za 11.9.
Teoreticky by to mohlo zanamenat, že od tohoto data lze uplatňovat nároky na škody po státech, jejichž občané se, jako organizovaná skupina, dopustili aktu agrese…..
To se USA v Sýrii a Afganistánu nedoplatí….A co my, kolikpak Afgánců připravili o život naši hrdinové……
A co ti chudáci ve Vietnamu?

nasranec na stav v ČR..
Návštěvník
nasranec na stav v ČR..

Celé video usvědčující americkou vládu je na stránkách OSN!!!

http://webtv.un.org/search?term=Alfred+Marder

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Já jen nechápu, proč Asad už dávno nevypakoval všechny, mimo Rusy, které si pozval na pomoc, a ty “umírněné” nepozval k jednacímu stolu.
Předpokládám, že těm je úplně jedno, od koho berou prachy.

Křivohubý Edward
Návštěvník
Křivohubý Edward

Umírněný muslim myslím neexistuje, snad umíněný muslim !