VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu,...

VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků. A Česká televize si už zve “odporníky” a hned útočí na Rusko a na Putina! [CZ Titulky]

VIDEO: Rusko mělo stopu na teroristy v Petrohradu již vloni v listopadu, ale FSB se nepodařilo zřejmě rozkrýt celou síť útočníků. A Česká televize si už zve “odporníky” a hned útočí na Rusko a na Putina! [CZ Titulky]

V ruském Petrohradu dnes došlo k bombovému útoku na vagon metra a podle všech indicií se jedná o teroristický útok. Na místě zůstalo 10 mrtvých a zhruba 50 zraněných [1]. Jak uvedla televize RT, bezpečnostní služba měla informace o rozsáhlé síti teroristů již od listopadu, kdy proběhlo první zatýkání (viz. video v úvodu článku), ale podle všeho se nepodařilo FSB zlikvidovat kompletně celou buňku. Vladimir Putin je dnes ve městě, protože v Petrohradu má schůzku s běloruským prezidentem Lukašenkem. Načasování útoku je tak podle všeho v přímé souvislosti s návštěvou Vladimira Putina  ve druhém největším ruském městě. Ruská média již uveřejnila fotografii podezřelého, který ovšem ve svém oblečení nevypadá jako muslim, ale jako etnický Tatar. Foto je na konci tohoto článku. Mohlo by jít o útočníka s původem z Kavkazu. Musíme se však dívat na explozi i z hlediska symbolů a souvislostí, protože tyto výbuchy mohou mít zakódované vzkazy.

Záběr na zničený vagon po explozi.

Tím prvním je skutečnost, že dnes je tomu na den přesně jeden rok od uveřejnění skandálu Panama Papers. Právě 3. dubna 2016 The Guardian odpálil informační bombu o kontech stovek tisíc firem a jednotlivců v daňovém ráji. Za útokem stál George Soros a jeho Open Society Fund. Stejně tak právě v tento den byl před 21 lety zatčen Theodore Kaczynski, známý jako Unabomber. Jedna z hlavních postav terorismu v USA. No, a roku 1882 právě dnes zabil Robert Ford známého gaunera a pistolníka Jessieho Jamese na Divokém západě. Takže 3. duben má mnoho symbolických vzkazů, které se zdaleka nemusí vztahovat jen k Vladimiru Putinovi a jeho návštěvě v Petrohradu.

Shoda náhod? Polsko dnes útočilo na Rusko spolu s teroristy

Co je další zajímavostí, to je dnešní oznámení Polska, že oficiálně obviňuje Rusko z havárie letadla Tupolev s polskou vládou a Lechem Kaczinskym v ruském Smolensku v roce 2010 [2]. Poláci se definitivně pomátli na rozumu, protože vyšetřování jasně ukázalo, že tragédie byla způsobena piloty a namol opilým generálem Blasikem, který vlezl do kabiny pilotů s lahví v ruce a křičel na piloty, aby přistáli ve Smolensku v mlze, i když jim věž radila, aby nepřistávali, protože jde o vojenské letiště, které není na přijetí civilního letu připravené. Když piloti neuposlechli a nechtěli ve Smolensku přistát, začal se zřejmě Blasik s kapitánem letadla přetahovat o knipl, protože opilý generál chtěl letadlo řídit sám. Na audio záznamu je slyšet křik, mumlání, zvuk padající láhve, nadávka, že lahev spadla na panel a přepnula nějaká tlačítka, nadávky pilotů, generála a nadávky z povzdálí, z kabiny pro cestující, že let má zpoždění.

Zřícený Tupolev polské vlády ve Smolensku (2010).

Velká tragédie v Petrohradu však zjevně nebrání České televizi pokračovat v protiputinovské naraci. Jak nás do redakce upozornili čtenáři, na kanálu ČT24 se vyjadřovalo několik hostů v tom smyslu, že Rusku se de facto útok hodí do krámu a Moskva ho využije k potlačování nepohodlných skupin, neziskovek a nevládních organizací. To prostě není nic jiného, než kopírování modelu ARD, France 1 nebo BBC, což jsou stanice, které každý teroristický útok omlouvají xenofobií majoritního obyvatelstva, vyloučením migrantů ze společnosti a jejich nekvalitní integraci, která spočívá v nedostatku peněz a prostředků na jejich začleňování. Bombový útok ale nemá s NGO organizacemi nic společného. Jde o odvetu za participaci Ruska v Sýrii, je to odveta za boj proti ISIL a dalším teroristickým skupinám v Sýrii.

Islám do křesťanského světa nepatří

Bombový útok v Petrohradu je tragédie, ale zjevně to bude brzy mainstreamem přetlumočeno do roviny, že za to může Putin, protože kdyby neposlal ruské vojáky do Sýrie a nedržel u moci toho zlého Bašára Asada, v Rusku by nic nebouchalo. A kdyby v roce 2000 poslechl Putin Madlenku Albright a dovolil Šamilu Basajevovi, aby odtrhl Čečensko od Ruska a udělal z něho chalífát, jak prosazovala “krvavá Madla” (viz. Sovoljovův dokument “Prezident”), tak by prý bylo všechno sluníčkem zalité. Mimochodem, model Čečenska a jeho plánovaného odtržení od Ruska se nakonec aplikoval v Evropě v podobě Kosova. Tam se dostal k moci řezník, mafián a terorista Hashim Thaçi, který za války v Bosně a v Kosovu vyřezával zajatcům orgány a prodával je do USA movitým pacientům, kteří na soukromých klinikách čekali na operaci. Ruská média informovala, že orgány do USA putovaly diplomatickou poštou v piknikových chladících bedýnkách.

Dva darebáci a gauneři v sídle zla: Thaci a Juncker v sídle Evropské komise.

Rusko bude tento rok terčem útoků všeho druhu, protože v Evropě budou sílit obavy o posilování anti-EU a anti-NATO postojů mezi obyvateli jednotlivých zemí. Lidé v ČR chtějí Evropu a EU ze dvou důvodů, a to jsou volný pohyb osob a volný pohyb zboží. Nic jiného. Jde o čistě konzumní hodnoty, které samy o sobě drží EU pohromadě jako žádný jiný atribut. Jenže hlubší integrace EU bude znamenat zánik státnosti, zánik vlastní suverenity, o daních a rozpočtech bude rozhodovat Brusel, stejně tak o zahraniční politice, o školství a s ní související inkluzí. Berlín bude diktovat, kde a jak se bude vyučovat šaría a rodičům, kterým se to nebude líbit, bude sociálka odebírat děti, jako je odebírá už dnes zcela běžně sociálka v Norsku.

Foto podezřelého, který měl uložit bombu do vozu metra v Petrohradu.

Exploze v ruském metru tak je pouze ukázkou toho, jak budou bouchat bomby jednoho dne v pražském metru, až bude nějaký zhrzený brněnský muslim mít pocit, že je diskriminován a přijede se do “židovské” Prahy pomstít. Není mimochodem vůbec bez zajímavosti, že největší zázemí mají muslimové právě v Brně. Muslimové si dlouhodobě tipují lokality a vědí, kde je nikdo nebude rušit. Kromě Brna se stejně tak Teplice staly ústřední muslimskou obcí v ČR a nikomu to zatím evidentně nevadí.

Akbaržon Džalilov – Oficiálně obviněný pachatel bombového útoku v Petrohradu.

Bohatí muslimové ze Saúdské Arábie nakupují v Brně a Teplicích nemovitosti a potichu tak do těchto měst nasunují wahábismus. To jsou ti, kteří přichází zajistit půdu, pozemky a nemovitosti. Po nich přijdou jejich děti, které se militantně vyprofilují a za 20 let budou s Fabiemi přejíždět chodce na Václaváku. Bombové útoky jdou ve stopách muslimské migrace. Občané mají na podzim možnost volit, ale stopku migraci neprosazuje žádná ze současných parlamentních stran. Myslete na to, až budete u volebních uren, abyste místo toho jednou neskončili rukou militantního muslima předčasně v jiné urně.

Aktualizace 4. 4. 2017

Ruská policie oficiálně z útoku obvinila Akbaržona Džalilova z Kyrgyzstánu, kterého zverbovali islamisté [3]. Potvrzuje se tak jasná islámská stopa, rozhodně tedy nezabíjel modrooký blonďák, jak doufala mainstreamová média. Přesto však dále mainstream opakuje bláboly o tom, že Putin útok zinscenoval a že ho využije k potlačování ruského nevládního sektoru.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Zlomeny
Návštěvník
Zlomeny

Zemřelo 15 lidí, je to neříjemné. Rusko ale jde dál.. Terakt dokázal jediné.. Lidé se opět zcelili, opět ukázali obrovskou účast.. Ačkoliv je to tragedie, je nutné konstatovat, že v RF denně umírá na silnicích 80 lidí 600 lidí je zraněno, což je 7x více než ve Švedsku a 3x víc než v ČR. Kéž by se jim s tím podařilo něco udělat.
Světlá paměť obětem, soustrast pozůstalým.

.B.
Návštěvník
.B.

Zdá se, že Američané si tu válku dají. Skrze útok na Severní Koreu.
https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/434174-americanum-podle-generala-zrejme-nezbyde-nez-na-severni-koreu-zautocit.html
Kdo by si ještě myslel, že zvolení Trumpa alespoň zvolní tempo?

Avari
Návštěvník
Avari
elhombret
Návštěvník
elhombret

Přiklonit se na stranu Slovanů – tzn.vhodný pro to výsledek voleb na podzim+vystoupení z EU.NATO – a spousta dalších nezbytných podmínek tohoto příklonu. S tím spousta z vás souhlasí. ALE!!! Jste poté ochotni vydržet X let výrazné snížení životní úrovně? Uvědomujete si,co by to znamenalo a jak dlouho by trvalo,než by se žití vrátilo alespoň k té dnešní úrovni? A myslíte,že by vítězové podzimních voleb toto ustáli,to remcání lidí,že je ekonomicky hůř? Vždyť každý má jen plnou hubu keců,ale trochu ubrat ve svých nárocích se nechce nikomu,ani na přechodnou dobu.

nesehnutý
Návštěvník
nesehnutý

I za tuhle cenu jsem ochoten do toho jít. Navíc můj názor je ten, že zas tak o moc méně na talíři mít nebudu oproti dnešku a pořád lepší než islamizace, negroidizace naší země a neustálé lezení do prdelí mi také nebude chybět. Je lepší mít méně na talíři, nebo se v budoucnu střetnout o holé přežití s islámem, který EU zkurvenci tahají do Evropy?

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

No to byste mel zacit temi z uplneho konce abecedy. Tam je zakopan pes.

.B.
Návštěvník
.B.

Já bych mezi zdánlivým blahobytem a svobodou v chudobě neváhal ani minutu – a to mám tzv. blahobyt docela rád. Okamžitě bych ho za svobodu vyměnil.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Strašení čertem si nechte na Mikuláše do mateřské školky.
Proč by mělo dojít k nějakému poklesu životní úrovně?
Infrastrukturu za příspěvky z EU jsme si už vybudovali a pokud budou naše firmy konkurenceschopné, budou od nich Němci brát furt. Oni by takový výpadek dodávek taky nedokázali rychle nahradit. Západ k nám by taky vyvážet nepřestal, kde by vzali nové trhy?
A i kdyby došlo k poklesu životní úrovně, tak je otázka komu by poklesla a o kolik?
Mě ne, moje práce se uplatňuje na vnitřním trhu a nikam se nevyváží.
Hlavně nás nestrašte životní úrovní jako za komančů.
Já pamatuju 80.léta velice dobře a zas taková hrůza to nebyla.
Kdyby se vrátily zpátky i zátarasy na hranicích a plné sklady zbraní a autoparky našlapané obrněnou technikou, hleděl bych do budoucnosti s podstatně větším optimismem než dnes.
Mívali jsme nejvyšší poměr počtu obrněné techniky k počtu obyvatel.
Čím budeme zastavovat invazi slimáků, když naše vlády zbraně rozfrncaly po světě (kolikrát ani ne za peníze) to jsem sám zvědav. A doufám, že řešení se najde a všechno dobře dopadne.

.B.
Návštěvník
.B.

Ajaj, v Idíbu chemický útok, “aktivisté a lékaři” volají po “mezinárodní asistenci”, může za to pochopitelně Assad a Putin, což hlásí i Szántó z ČT
https://twitter.com/JakubSzanto/status/849166019826302976

Ty provokace, obvinění a útoky proti Rusku neberou konce.

.B.
Návštěvník
.B.

….a nově ještě vybombardovali nemocnici.

.B.
Návštěvník
.B.

Na zahr. webech už ukazujou tu zkázu – a kdo tam vytahuje “zraněné” (často se i smějí) z trosek? Ano, Bílé přilby!
Takže v podstatě podle scénáře: to by hrálo, aby někdo litoval Rusa, ukázali jsme, že kryje zločiny Assada a pak vybombarduje nemocnici!

.B.
Návštěvník
.B.

Mimo téma: rabování státu ze strany “zahraničních investorů” si všímá už i mainstream:
http://www.reflex.cz/clanek/komentare/78568/peceni-holubi-skutecne-existuji-dokonce-i-v-cesku-ale-jako-na-potvoru-hned-leti-na-zapad.html

xzden
Návštěvník
xzden

Že tzv Západ považuje Slovany – Čechy, Ṕoláky, Rusy aj – za podlidi (otroky=slaves), potvrzuje i jiná aktualita:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/434057-britsky-soud-zprostil-obvineni-z-vrazdy-muze-jenz-ubil-cecha.html

tj umlátit na ulici Čecha je v UK menší zločin než třeba umlátit psa.
ww.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/420660/prvni-foto-vraha-tohle-je-muz-obvineny-z-vrazdy-zdenka-31-v-londyne.html

Ovšem pro negra, cigána nebo pakoše to neplatí, ten je tam naopak vítaný obohacovač:
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/315571-rom-z-liberce-si-splnil-sen-stal-se-policistou-v-britanii.html
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/384854-cesky-rom-prevzal-rad-britskeho-imperia-kralovna-ocenila-jeho-praci-u-policie.html

.B.
Návštěvník
.B.

Jak píší: podle videozáznamu sesedl z kola a začal Čecha mlátit řetězem po hlavě. To je prosímpěkně ukázková sebeobrana!
Mimochodem, v GB nesmíte na sebeobranu použít nic! Ani pepřový sprej, ani teleskopický obušek, nůž, nožík…. vůbec nic. Jinak jdete za katr vy.
Ale řetěz na Čecha, to je v pořádku. On se přece pouze bránil samotné existenci něčeho tak podřadného, jako je Slovan.

Roman
Návštěvník
Roman

Mne na té zprávě, kterou oficiálně vydala i ČTK zaujala mimo neuvěřitelného rozsudku i věta: “Britský soud zprostil obvinění z vraždy britského občana, který loni řetězem ubil k smrti ČESKÉHO IMIGRANTA.” Netušil jsem, že lidé, žijící a pracující v jiných členských zemích v rámci EU, se nazývají imigranti. Nebo že by taková nenápadná manipulace? Že by nám tím ČTK (žádný Blesk, ale ČTK) chtělo podsunut: “Podívejte se, i my jsme imigranti. I my, jako imigranti, v cizí zemi trpíme. Vidíte, jak je to strašné? Neměli byste se nad sebou trošku zamyslet a zastydět se?” Já v tom nenápadnou manipulaci cítím.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Aha, takže to nebyl ČESKÝ OBČAN STÁTU EVROPSKÉ UNIE ???
Byl to cesky imigrant !
Tak asi bychom meli zauvazovat, jestli ny nebylo lepsi, aby kazdej byl radeji DOMA, aby se i u nas neco podobneho neprihodilo od anglickych, nemeckych, francouzskych, holandskych, a jinych migrantu, migrujicich si vesele po nasi zemi.
Osobne si nedovedu predstavit, ze by 4 cesti kolari umlatili k smrti retezem se zamkem jednoho anglickyho imigranta….

konzerva
Návštěvník
konzerva

Další kovaný svazák a komundir v akci co podporoval antichartu…. ještě chybí Leština a dvojka jak vyšitá… http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Marek-Wollner-Kusturica-je-blb-a-buran-Zastante-se-Emmy-Smetany-je-to-hezka-holka-482274

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ten Wollnerův výlev působí dojmem že měl tak 0,8-1,0promile když to psal.
Emma Smetana je sice možná pro někoho hezká holka, ale úplně b..(víme co). Pro dokreslení obrázku je to sestra Kateřiny Jaujau, zvané též Biomasa.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Ti redaktoři na čt a ta muslimská roztahovačka z burešpress volkszeitung to nesmí pít a kouřit ředěné… http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Vyhodil-metro-do-vzduchu-Putin-V-CT-padlo-nasledujici-482293

knihomol
Návštěvník
knihomol

Po tomhle “zpravodajství čt”, je už opravdu nejvyšší čas přestat koncesionářskou daň! Nevidím sebemenší důvod financovat tohle bratrství kočičí pracky českých pidihajzlíků, třeba jako floutka wollnera, kterej Kusturicu označil za blba! wollner-čehůňský šmejd, mající dojem, že v té jeho tupé naduté palici je střed vesmíru. Je tam akurát tak klozet!
Vzít jim peníze, nic jiného nepomůže!

zunaza
Návštěvník
zunaza

Máte pravdu.Mne ta včerejší masírka na ČT poslala dnes ráno na poštu.Odmítám zdegenerované ČT platit výpalné.Šlo to hladce.Ty prachy navíc raději pošlu AE.Jediné ,co jsem ochotná poslat na Kavčí hory,tak je vlečka plná hnoje.Ten se jim bude hodit do vysílání.Vysílají ho často a rádi.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Dekuji za clanek,

v prve rade bych chtel poslal kondolenci vsem zucastnenim, vsem postizenym tohoto zbabeleho utoku. To, jak nektera nase media reagovala na tento utok lze brat jako lakmusovi papirek ohledne jejich “nestranosti” a jejich skutecne agende. Nekde jsem slysel zajimavou myslenku – ze vse je prave naopak, nezli se tvrdi a v tomto pripade je to uplne jasne.

Take bych zde chtel napsat, ze cim dal vice to vypada na smer vyvoje, ktery predpoklada p. Pozorovatelka. Ano, vse smeruje k hranicim Ruska, k pokusum o jeho vnitrni rozkol. Je prilis nezavisle, bohate na suroviny a je prekazkou urcite agendy a predevsim ma stale nedostatecne “zredene” obyvatelstvo na jeho snadnou manipulaci(a na tomto se stale pracuje). Ja ale porad verim v jeho svetlou budoucnost a to nejen s pohledem uprenym na jeho dejiny. Naopak utoceni na p. Trumpa a jeho okoli(ci jinych autoru publikujicich na tomto serveu) bylo podle meho nazoru zbytecne, protoze dnes ani prezident porad jeste nejmocnejsi zeme sveta – USA nema dostatek sil pro prosazeni sve politiky(ktera se me osobne zamlouva) – nejen zahranicni, ale dokonce i vnitrostatni. Kolos jmenem USA uz davno neridi volici, ci jejich zakonni zastupci, jak lze pozorovat uz delsi dobu po celem svete. Ja osobne bych urcite nespojoval p.Trumpa ci jeho tym s timto utokem. Podle vseho vitr fouka od zapadu, ale ne z kancelare prezidenta USA.

Co to vse znamena pro nas? Konecne volit strany, ktere budou chranit obcany CR, ktere budou prosazovat zajmy CR a ktere budou prinejmensim neutralni a to jak k nasim zapadnim tak vychodnim sousedum. V nasi zemi potrebujeme tvrdy restart a to bude mnoho lidi bolet. Potrebujeme restart v politice, v soudnictvi, z ekonomice a skolstvi atd. Orientace nasi zeme se musi znovu analyzovat a dle meho soukromeho nazoru vyrazne prehodnotit. Zacit ale muzeme kazdy u sebe. Domnivam se, ze restart prijde a nebude to dlouho trvat(tento restart nebude zahrnovat jen CR).

S pozdravem
NoName312