VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control...

VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. Rusové musí skenovat svými mobily QR kódy u dveří obchodů, úřadů, hotelů a firem, ve kterých pracují! Systém sleduje jejich pohyb pomocí mobilu 24 hodin denně, Rusové se bouří a protestují, že jsou lidé a ne zboží s QR kódem, které se skenuje! Rusové stále nepochopili roli a úlohu Vladimira Putina nad národem Rusů!

VIDEO: Rusko jako první slovanská země na světě zavedla orwellovský Total Control a lidé se bouří a prosí ve videích Vladimira Putina o pomoc! V celé zemi byla spuštěna děsivá bankovní identita napojená na QR kódy a vakcinační databázi provozovanou na serverech americkým Microsoftem nedaleko Moskvy. Rusové musí skenovat svými mobily QR kódy u dveří obchodů, úřadů, hotelů a firem, ve kterých pracují! Systém sleduje jejich pohyb pomocí mobilu 24 hodin denně, Rusové se bouří a protestují, že jsou lidé a ne zboží s QR kódem, které se skenuje! Rusové stále nepochopili roli a úlohu Vladimira Putina nad národem Rusů!

Kdyby vám někdo před rokem řekl, že Ruská federace bude první slovanskou zemí na světě, která zavede na svých občanech Total Control a Velký reset prezentovaný přechodem Ruska k digitálnímu koncentráku v rámci indukované digitální ekonomiky, tak byste si mysleli, že jde o blábol, který má pošpinit Rusko ochraňující slovanskou vzájemnost. Realita těchto dnů v Rusku vás ale probere ze snů. Žádná ochrana slovanství v Rusku se nekoná. Rusko rozjelo Total Control jako vůbec první slovanská země na světě.

Skenování QR kódu v Rusku ruskou covidovou aplikací v mobilu

Ruská vláda spustila takový globalizační teror na svém obyvatelstvu, že vlády ČR i SR mohou ve svém covidovém fašismu jen tiše blednout závistí. Rusko totiž před několika týdny zavedlo [1] ve všech svých regionech elektronické sledování pohybu obyvatelstva za pomoci QR kódů. Technologii dodala čínská vláda, která vloni jako první zavedla v Číně technologii QR kódů. Je to součást systému čínského sociálního kreditu, o kterém jsme psali na Aeronetu již v roce 2018 v článku zde. Rusko technologii od Číny převzalo a v polovině října implementovalo ke kontrolování pohybu obyvatelstva.

Total Control v Rusku

Nařízením ruské vlády a v gesci ruských hygieniků byly vydány vyhlášky, které nařizují obchodníkům, službám, úřadům a zaměstnavatelům, aby u svých vchodů do objektů vyvěsili QR kódy, které musí zákazníci, resp. zaměstnanci skenovat svými mobily, ve kterých mají ruskou federální covidovou aplikaci napojenou na centrální očkovací a epidemiologickou databázi, jejíž servery navíc podle informací na ruských sociálních sítí správcuje a nedaleko Moskvy v datovém centru provozuje americká firma Microsoft, kterou založil Bill Gates. Odhalují to prý IP adresy sběrných serverů, které vedou z mobilních aplikací na okraj Moskvy do datacentra ruské divize Microsoftu.

Účastníci demonstrace ve městě Nachodka nedaleko Vladivostoku

Na ruských webech a alternativě je doslova Boží dopuštění, protože nikdo nechápe, jak takové svinstvo může Vladimir Putin tolerovat. Jaké je to chucpe, když data ruských občanů obhospodařuje na serverech Microsoft z pověření ruské vlády. Tomu se říká totální chucpe. To prostě nevymyslíš. Jenže, to je pouze nezajímavý detail, protože samotné QR kódy jsou daleko větším zlem.

VIDEO: Rusové ve Vladivostoku se vzbouřili proti Total Control teroru

Po naskenování QR kódu do mobilu se covidová aplikace spojí s očkovacími servery a zjistí status člověka, jestli je očkovaný, anebo jestli má prodělanou nemoc, ale ne více než 6 měsíců. Pokud je člověk očkovaný anebo prodělal nemoc, na displeji se mu objeví hláška, že může do objektu vstoupit. Vchody z nařízení hygieny musí být nepřetržitě hlídány a pokud vstoupí někdo bez oskenování QR kódu, ochranka musí zasáhnout a osobu zadržet. Bez QR kódu nelze nejen nakupovat v obchodech, ale hlavně bez nich nejde chodit do práce. Lidé mají 5 dní na naočkování, během kterých mají neplacené volno, a pokud po 5 dnech nepředloží covidový pas v mobilu s potvrzením o očkování první dávkou Sputniku, zaměstnavatel je oprávněn neočkované osoby propustit na hodinu.

Občané Přímořského kraje na Dálném Východě v Rusku, nedaleko Vladivostoku, se shromáždili k protestu a připravil jsem pro vás do videa české titulky. Budete v šoku, až uslyšíte, jak obě mluvčí protestujících najednou doslova citují moje témata z Aeronetu, jak mluví o “nové normalitě”, o digitálním koncentráku, o zahraničních lobbistech v Rusku, o ztrátě ruské identity. Ano, Rusové se probouzí. Jenže pořád se obrací k Mesiášovi v podobě Vladimira Putina. Stále věří, že jeho rolí je ochrana národa Rusů. A přitom jeho úlohou je jenom “management” Rusů a jejich udržení v klidu. A na uzdě.

Gosudár není Mesiáš! Gosudár je manažer. A manažer nezachraňuje, manažer řídí a dozoruje

Kdokoliv studuje pozadí Vladimira Putina, jeho historii a rodinu, tak ví, že pochází z židovské rodiny, která měla velice blízko k Vladimiru Iljiči Leninovi, což byl kádr Domu Sion a řeznický emisar Rothschildovy rodiny v carském Rusku v roce 1917. Článek o židovském původu Vladimira Putina najdete zde. Putinův dědeček Spiridon byl totiž osobní kuchař Naděždy Krupské, manželky V. I. Lenina.

Jeho příjmení Putin je přitom podle spisovatele Henryho Makowa odvozené jako derivatio od jména Rasputin, což byla záhadná a okultní postava s podivnou historií uvnitř carské rodiny Mikuláše II. Rasputin totiž podle informací disponoval svatým grálem (pozn. “živoucí” nádoba obsahující krev po Abrahámově linii) a s kýmkoliv se spojil pohlavním stykem, tak mu udělil dar dlouhověkosti. Podle hebrejských zdrojů je živoucí nádobou myšleno samotné lidské tělo. Pokud by to byla pravda, měl Rasputin čistou pokrevní linii Amšelach H’aredim po Abrahámovi a jeho krev měla mnohonásobě vyšší cenu než zlato, diamanty, šperky, prostě cokoliv.

Demonstrace občanů města Nachodka na Dálném Východě

Způsob, jakým car nechal Rasputina zavraždit, pouze potvrzuje, jakou krví Rasputin disponoval. Rasputin byl otráven, ale jed neúčinkoval. Potom byl zastřelen, Rasputin ale pořád žil. Tělo bylo rozmláceno kladivy a sekerou, ale Rasputin pořád žil. Nakonec ho museli ještě utopit. Pokrevní linie po Nephilim mát totiž na úrovní DNA původní nezkrácené telomery, takže tělo si dokáže opravovat všechny poškozené části orgánů donekonečna, pořád dokola.

A z tohoto okultního okruhu přivedl šéf Evropského židovského kongresu a obchodník s diamanty Lev Leviev v srpnu 1999 do Kremlu Vladimira Putina a ukázal ho Borisi Jelcinovi. “Toto bude tvůj nástupce,” oznámil Leviev nemocnému Jelcinovi. Proč Leviev vybral právě Putina, to se snažila americká CIA mnoho let rozklíčovat, ale nebylo co dešifrovat. Vladimir Putin je chasidský Žid po matce, a tím je to dané. A že Putinovi předci měli blízko k vůdci Rothschildových řeznických Bolševiků, tedy k Uljanovi, to není překvapivá informace, dokonce je to očekávatelné.

Rusové se očkují vakcínou společnosti, které šéfuje původem německý Žid. Ten jim slibuje svobodu, pokud se naočkují

Vladimir Putin je gosudár, nikoliv Mesiáš. Gosudár znamená v původním významu “hospodář“, dnes bychom řekli “manažer“. Jeho úkolem je Rusy řídit k úkolu, k práci, k výkonu, ke klidu, podle zadání. Není jeho úkolem ochraňovat Rusy před plány globalistů, ani před plány Halachim. A protože nástroje řízení židů i Židů na goyim jsou jedny a tytéž, potom se nelze divit, co se děje v Rusku samotným Rusům. Konceptuální negramotnost vládne i v Rusku.

Není tam mnoho analytiků, kteří by měli odvahu vysvětlovat procesy řízení světového sionismu a otázky Halachy a ochrany Jeruzaléma a jeho okultních procesů řízení. Vysvětlovat válku mezi ž a Ž není v Rusku bezpečné, takže se tam o to ani nikdo nesnaží. Konceptuální temnota je tam potom osvětlována místy záblesky Pjakinových přednášek, které ale nikdy nevrhají světlo na úlohu Domu Sion v Rusku (viz. třeba ten Microsoft), ani na úlohu Ruského židovského kongresu a děsivého vlivu Izraele na Kreml. Není to tak, že by Pjakin nevěděl, ale nemůže říct. Nebylo by to pro něj bezpečné.

Alexander Gintsburg, šéf Gamaleya Center Pharmaceutics

Rusko je tak první slovanskou zemí, která zavedla Total Control a židovský šéf ruské farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik, Alexander Gintsburg prohlásil [2], že QR kódy v Rusku skončí, až proočkování ruské společnosti dosáhne 80% populace a nové případy se omezí pouze na očkované. Ale protože v ruských nemocnicích leží očkovaní spolu s neočkovanými úplně stejně jako všude jinde v Evropě nebo v USA, tak to znamená, že QR kódy jen tak neskončí. Zajímavé, že i v Rusku vakcínu vyrábí firma řízená původem německými Židy z bavorského Einsbachu, že? Stejně jako BioNTech/Pfizer.

Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončíte u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. Nikdy tam není africký černoch z kmene Tutsiů, nikdy tam není rodilý sinoista (ne sionista) odněkud ze Sečuánu v Číně. Nikdy tam není rodilý Japonec. Není tam ani rodilý Hemlut z Mnichova, není tam ani Jarek ze Znojma, není tam ani americký patriot z Ohia s vlajkou na tričku. Ne ne, není dovoleno, není připuštěno. Buď je tam kádr Domu Sion, po zástěře, anebo Halachim, po čepci. Nikdo jiný, a tím je to dané. A můžete se postavit třeba na hlavu, ale taková je pravda.

Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné

A můžete protestovat, že to není možné, že přece je to náhoda, můžete nevěřit, můžete zabořit hlavu do písku, ale když začnete studovat konceptuální gramotnost, s hrůzou zjistíte, proč jsou ONI národem vyvoleným, a proč mají roli správců této planety. Goyim nekontrolují na této planetě vůbec nic, ani co by se za nehet vešlo. Když si vyjedete jakoukoliv organizaci, firmu, banku, mediální dům, velké noviny, velký podnik, velký závod, velkou fabriku a půjdete důsledně po stopě peněz, skončíte buď v Londýně u Domu Sion, anebo v Izraeli v Jeruzalémě. Přičemž odbočky, tuhle přes Moskvu, tuhle přes New York, nebo tuhle přes Prahu či jiná detašovaná pracoviště chazarských služebníků obou domů, se nepočítají. Ty odbočky nemají na výsledný proces a cíl cesty a destinace původu řízení naprosto žádný vliv.

Shromáždění občanů Nachodky

Rusové jsou vystaveni Total Control řízení a židovský šéf ruské Big Pharma vyrábějící Sputnik informuje Rusy, že budou mít svobodu, když budou hodní a budou poslouchat a očkovat se roztokem, tím ruským, ne tím americkým od židovských kolegů z Ameru, ne ne, ten je fuj, fuj, zato náš Sputnik je bezpečný. A když se jich naočkuje 80% a více, tak QR kódy a Total Control skončí. Haha, taková lež! Utáhnout Rusy na mokrou fusekli a falešný slib se zřejmě povede, protože to zatím funguje všude na světě.

Pamatujte na Babiše v květnu 2020, že kdo se naočkuje, až bude vakcína, vrátí se do normálu a bude moci zahodit roušku. A jaká je dnes realita? No? Ano, mokrá fusekle! Video s českými titulky je smutná záležitost. Na videu vidíte slovanské rodiny, slovanské usměvavé děti. A do nich všech chtějí i v Putinově Rusku napíchat roztoky od Big Pharma rusko-německých Židů.

Ruský panslavismus je chucpe! Jedině, že by ho řídil Ruský židovský kongres…

Tohle prostě nevymyslíš! Jeden by si myslel, že Rusko je garantem Panslavismu. Jenže, jak by mohla být garantem panslavistických goyim země, kterou řídí Ruský židovský kongres? Bože, to by bylo chucpe! A jak macaté! A proto tento článek slouží jako varování, jako konceptuální budík, facka a střet s konceptuální realitou, abyste zapomněli na Mesiáše, protože žádný nepřijde, protože žádný není. Každý si musí vyválčit svoji vlastní bitvu doma na domácí frontě. Tam je rodina. A kde je rodina, tam jsou základy státu. Rusové měli naposledy nezávislost za Josifa Stalina, ale ani o tom nevěděli, protože když Stalin nechal oddělat pravou Rothschildovu řeznickou bolševickou ruku v Mexiku, Leibu Bronsteina, alias Trockého, tak netušili, že tím se SSSR na nějakou dobu osvobodil z dosahu Rothschildových bukanýrů usilujících o ovládnutí Ruska.

Sovětský prapor Přímořského kraje

A nejen Ruska, ale hlavně ruských zdrojů, spolu s ruskými goyim, kteří ty zdroje budou těžit v potu tváře u oltáře. Tedy toho pravoslavného, že? A protože Stalin už je nějaký pátek v Pánu, v Rusku se už opět všechno, jak je vidět, vrátilo do starých kolejí. Rusy nečeká veselá budoucnost. Více není potřeba předesílat. To sami uvidíte. Pro nás v Evropě to znamená poučit se, poučit se, poučit se, jak já s oblibou parafrázuji Uljanův podobný výrok s učením. QR kódy míří i do Evropy. Bankovní identita v Evropě už je taky. Lockdowny jsou nadohled. Jenom lidé se mohou vzepřít. To ano. Ale aby se mohl někdo vzepřít, nejprve se musí vůbec probudit. A to je ten největší problém.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Za video náleží poděkování! Doufám, že si poslechli všichni celé, zejména druhá žena. Při poslechu vyvstává celá řada otázek, které ani nebudu psát. Ale napíšu jednu trochu jinou, která by nemusela přijít na mysl lidem. Poslechli jste si řeč V.Klause st. 28.10.2021? Přepis zde:
https://www.klaus.cz/clanky/4815
Video: https://www.youtube.com/watch?v=_gDy9caEVjM
Začtěte se do komentářů – namátkově, jsou vesměs stejné…. často se opakuje “projev státníka”.
Ze vzorku cca 300komentářů se ukazuje “stav společnosti”… uvědomělost… úroveň hladiny, na které se pohybuje patrně drtivá část společnosti, (někteří ani nepochopili, o čem Klaus mluvil), těch je ve společnosti také dost.

Nepřekvapilo by mne, kdyby se historie opakovala… ta žena to připomněla správně a ruský naturel snad stále žije. Co si myslíte – o projevu ženy vs Klause st.?

PaVo
Návštěvník
PaVo

Jdi s Klausem do řiti!

Je to tunel dědek, co připravil okrádačku obyvatelstva kuponovou privatizací a následně podepsal Lisabonskou smlouvu, aniž by se obtěžoval lidem sdělit dopady, o kterých dopředu věděl!
A ten jeho projev z 28. 10. 2021? Populistické kecy staříka, který si jej odpřemýšlel a sepsal ve stylu aby se koza nažrala a vlk zůstal celý.

Dědci nad 70 nemají co v politice pohledávat, protože nemají kromě svého pozérství a senility co nabídnout!

ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Nejsem si jist, že jste pochopil/a úvodní komentář. Klause lze kritizovat za spoustu věcí, ohledně LS mu lze vyčíst její “nakonec podepsání”, které má svůj širší kontext. Nelze však souhlasit, že “…aniž by se obtěžoval lidem sdělit dopady,…” – nastudujte si informace k tématu.
Kritizovat jej ohledně EU lze spíš z doby referenda 2003, kdy byl Klaus rozhodně v pozici, z které mohl udělat více. Jeho “tajuplná vyjádření” pro veřejnost měla určitě svoje pozadí.

S 2.odstavcem v zásadě souhlasím pokud jde o myšlenku, kterou jste zapsal. Formu bych volil jinou.

Opravdu považujete všechny osoby 70+ za senilní dědky, kteří nemají co nabídnout? Dovolíte si generalizovat….?

alika
Návštěvník
alika

Bože, Bože ! Někdy mám pocit, že je jen pár lidí, co vidí kam se naše budoucnost řítí …

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pane VK, tohle je velmi odvazny clanek, za ktery dekuji a ktery odhaluje skutecne vedeni dnesniho zdebilizovaneho sveta. Pokud to tak pujde dal, zidochazari budou delat vsechno mozne, aby zlikvidovali bilou rasu a pomstili se tak za vsechny expulze, kdyz bilemu obyvatelstvu dosla trpelivost s zidackymi machinacemi, lichvami, podvody a ritualnimi vrazdami.

Peter Ombudsman
Návštěvník
Peter Ombudsman

Tohle je tupej článek,toho kto pracuje pre sionistov,od prvých dní.a ludia to stále nevidia,hrozné!
Pane Bože,už posledých päť rokov hovorím,že ten kto nevidí,a nepočuje,že takzvaný “tajomný”pán VK,robí sám,a do datailov,na SIonských mudrcov,on musí byť konceptuálne,a metodologický,a hlavne faktologický analfabet!
No chválabohu,že ja som jeho odhalil veľmi rýchlo!
Klasický agent židovských Aanglosaxon,a ak nie,o to horšie,ako ľahko je manipulovateľný,primitívnym chápaním globálnych procesov!
Riadiť procesy,a odhalovať procesy,v globálnej vojne,v informačne globálnej sfére,ako sa hovorovo medzi ľudmi hovorí s “globalistami”sa nerobí represívne,a rozkazmi,a vchádza sa do procesov,pre ich vnútorné rozvrátenie,a pochopenie!
Este,že V.Putin to dobre chápe,veľká česť,rešpekt,a trpezlivosť,na jeho dlhej ceste proti vnútorným zradcom Ruska!
Keby pán VK,viac chápal dlhodobé procesy,informačnej,a deznformačnej vojny,ktorá sa vedie na mnohých smeroch,tak by musel pochopiť,že Putin prekrásne využíva zbrane nepriateľa,proti nemu samému!
Áno proces bude dlhý,a tak ako v každej bitke,musíš aj vedieť prijať úder,a ustáť ho,aj kompromis je nevyhnutný,no podstatný je dlhodobý výsledok,nie krátkodobý!
Pán VK je až moc negramotný človek(šokoval ma jeho primitívny pohľad,na V.Putina,a dnes sa s týchto hoaxov,akože spojenie V.Putina so židmi,v Rusku národ dávno smeje,to si prešli este v 90.rokoch,všetky tieto dezinformácie,sú už dávno vyvrátené!
V.Putin je slovan ako repa!
Nemúžeš na jednej strane viesť vojnu proti židovskému oligarchátu,a na druhej strane byť s nimi,ale pán VK,nám povie,že to V.Putin,plní rozkazi,druhých židovských klanov,ktorý medzi sebou vedú vojnu?!
No to by si ale pán VK,musel všimnúť,že V.Putin čistí všetkych oliogarchické klany židovských klanov,a preto pomocou Covidu,aj Putinovi robia zle,a počítajú,že ho zvrhnú,no to sa mýlia!!!

Trošku článkov na zamyslenie:
Operácia COVID-2019 je hrou na zvrhnutie Putina, Trumpa a Si Ťin-pchinga“

https://gazeta-delovoy-mir.ru/2020/04/12/igor-panarin-operaciya-covid-2019-yeto-igra/
Je Vladimir Putin princom a príbuzným všetkých kráľovských rodín v Európe?J
https://newsland.com/user/4296676726/content/vladimir-putin-kniaz-i-rodstvennik-vsekh-korolevskikh-familii-evropy/3774849

Tara
Návštěvník
Tara

Přesně tak,lépe bych to nenapsal.

Erikraude
Návštěvník
Erikraude

Fajn, tyhle procesy běží celosvětově. Tahže naše volby jsou následující: 1. Spáchat sebevraždu, 2. Pomoci Novorusku (?), 3. Odejít třeba na Kubu nebo do Vietnamu, Kambodži, Madagaskaru, Urugvaiye, Hondurasu, Belize, Namibie, Pobřeží Slonoviny a snad ještě na Filipíny. Ještě lze uvažovat o Venezuele.

Michael
Návštěvník
Michael

bohuzel v Cesku neni zdaleka tak tezko jako v zemich ktere zminujete. Nevim jak v Namibii nebo Honduras…
4) čekat…
5) odpor …i nasilny..

Tara
Návštěvník
Tara

Vy jste neskutečný hovado

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

-VK-
“Rusové se očkují vakcínou společnosti, které šéfuje původem německý Žid. Ten jim slibuje svobodu, pokud se naočkují … Konceptuální gramotnost je odporná v tom, že když se v ní orientujete, pokaždé skončí u židovských rodin, židovských jmen, židovských ředitelů, židovských majitelů, židovských bankéřů, židovských finančníků, židovských mecenášů a filantropů, židovských obchodníků. … Všechny farmaceutické firmy na světě řídí Židé, stejně jako všechny banky… a nikomu, až na výjimky, to nepřijde ani na malý okamžik podivné … Rusové jsou vystaveni Total Control řízení a židovský šéf ruské Big Pharma vyrábějící Sputnik informuje Rusy, že když budou hodní a budou poslouchat a očkovat se roztokem, tím ruským, ne tím americkým od židovských kolegů z Ameru, ne ne, ten je fuj, fuj, zato náš Sputnik je bezpečný. A když se jich naočkuje 80% a více, tak QR kódy a Total Control skončí. Haha, taková lež! Utáhnout Rusy na mokrou fusekli a falešný slib se zřejmě povede, protože to zatím funguje všude na světě.”

-VK-
“…Pfizer je samozřejmě židovská organizace, to je židovská farmaceutická společnost, vlastněná tedy židovskými podnikateli. Židovskou rodinou řízená. A to samé Moderna, to samé Johnson jsou všechno v rukách těchto rodin. Všechny banky, které je financují jsou v rukách židovských rodin.”
(Svobodný vysílač, 23. 7. 2021)

VYBERTE SI SVŮJ JED!
comment image
Židovští šéfové farmaceutických společností. Mezi nimi také Žid Alexander Gintsburg.
comment image

“…Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z bídy zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě. Kdybychom však národům dopřáli oddechu, vytoužený okamžik se nám už nikdy nevrátí.” …
(Protokoly sionských mudrců 10, 25-26)

“Jak důvtipní byli naši staří Mudrci, když nám řekli, že k dosažení cíle se nesmíme bát použít žádného prostředku, ani nemáme počítat oběti. Nikdy jsme nepočítali oběti těchto nežidovských zvířat, i když mezi obětovanými bylo také mnoho našich lidí. Tím jsme ovšem našemu národu zajistili ve světě tak mocné postavení, že se o tom nikomu ani nesnilo.” …
(Protokoly sionských mudrců 15, 12)
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

ŽIDÉ JSOU NAŠE NEŠTĚSTÍ!

Jaroslav.t
Návštěvník
Jaroslav.t

Oni nejsou židé, jsou nájezdníci Turkotataři Chazaři. Nemají židovské geny. Kagan Bulan konvertoval v roce 730 a hromadně Turkotataři Chazaři konvertovali k židovství v roce 865. V dnešním Česku se hlásí ke katolicismu.

Židovské geny mají Židé žijící v jižní Evropě a Palestinci, kterým tito Turkotataři Chazaři ukradli 800 000 domů a bytů.

Palestinský exodus an-Nakba 1945 – 1948
https://cs.wikipedia.org/wiki/Palestinsk%C3%BD_exodus

V Izraeli není voda, irácká a libyjská ropná pole ovládli 2003 a 2011, tak Izrael už není nadále potřeba, kagan Jákob Rothschild je chce přestěhovat zase zpátky do Evropy.

Evropa v raném středověku
https://skompasem.cz/evropa-v-ranem-stredoveku-iii/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jaroslav.t
Mate samozrejme pravdu, ze Chazari prijali judaismus v polovine 9. stoleti. Dnes jsou navzajem promichani s puvodnimi zidy.
Pokud vsak zabrousite hluboko do historie, zjistite, ze i puvodni zide byli najezdnici a hrdlorezove nejhrubsiho zrna. Kam prisli a dobyli mesta, zustaly sutiny, muze zavrazdili, zeny a deti odvlekli. Puvodni Izrael byl davno osidlen pred tim, nez se Habiru(Hebrew) tohoto uzemi zmocnili. Tudiz nejde o zadnou ublizovanou skupinu, jak se nam dodnes zidi a zidochazari snazi namluvit. Zidi s chazary si nemaji co vycitat.
Nikdo nikdy tyhle najezdni bandity nechtel a po case se jich kazdy narod chtel zbavit a vyhodil je ze sve zeme. Mozna i ten Exodus byl prvni expulzi zidu z tehdejsiho Egypta.

Dobryden
Návštěvník
Dobryden

Putin , XI. ,Winsdori a rothchildove ?

Chtonismus a rabove – uctivaci krve Ve jmenu Yahveho cili shivi matky zeme udelaji cokoliv. Judaismus , zido krestanstvi ,demokracie ,liberalismus , Marxismus , pedo LGBT , dehumanizace konci golemismem.

Judaismus vytvoril zido krestanstvi a Putin je tedy sluha stejne jako Stalin a dalsi clenove mafie kde kazdy ma svuj ukol …. Kdo stoji za putinem ? Neni to chasidsky council nybrz nasledovnik chazary kagan stejne jak za popem stoji v zakulisi jezuitsky papez

Veskere destruktivni myslenky se prinaseli na vedske uzemi a na velke morave , kyjevsle Rusi a rusku SE psali dejiny slovanskeho naroda

Sviatoslav znicil chazarskou risi ale co naplat kdyz SE nechal pokrestit Zidovskymi antikrestany kteri si krestanstvi pretvorili z vedy a budhismu aby mohli dosahnout zotroceni vseho ve jmenu nevedomosti?

Tyto tyto tmarske myslenky maji za ukol znicit lidstvi a nauku o Cloveku jako duchu ktery je matrici nekonecneho svetla poznani.

Putin nemuze znat smysl 3 principu jinak by neuctival a nepil krev

Co SE deje? Vyvoj jde stejnym smerem a ten je opak vedy – VYHLAZENI ras Slovanu , zniceni indie a Persie a premeneno je do Marxisticke roboticke formy odlidsteni a pripoutani mysli k robotickemu relu tak aby SE vedome clovek nemohl duchovne odmoutat od hmoty… Zajiste zide budou tvrdit ze to nikdy neslo a ze lide byli vzdy roboti ,rabove ….golem je ukazka zvireci pudovosti zidu a Ega ktere nazyvaji bohem yahvem stvoritelem hmoty cili nevedomosti

Co Bude Dal?

Z zidovske lzive propagandy SE NIC o vede ktera jasne odhaluje lzi a klam , zpusob jakym tento kanibalisticko vyrobni feministicky system funguje , nedozvite

Zide nevedome hledaji SVaty gral a usmysleli si ze to je hmotny produkt ktery stvoril vyrobce sveta a hmoty Yahve stejne jak zrodil svate telo zida Krista a jeho krev. Jak vime tak jde o nepochopeni ducha snazice SE vse zhmotnit.

Gral , Yahve tedy reprezentuje telo naplnene menstruaci krvi matky zeme ( zidovske linie rodu ) ktera rodi hmotne telo aby nasledne mohlo byt pudove ovladano a prinaseli vice obeti , krve coz je princip uroboros samorozeni a samopozirani SE!

Zadny Rasputin nemel nikdy posvatnou krev “bozi” zida Krista protoze kristus nikdy nezil naopak je zcela duchovni princip – Adam jako duchovni dokonaly clovek , Rama taktez a zkomolenina Abraham kteremu SE pripisuje kde co.stejne je to s nephilis andely cili demony kteri SE navazuji v astrale I Mimo nej na nizkovybracni lidi….Ty posleze zcela ovladnou

Do temnoty lze vstoupit Leda skrz svetlo ducha !
Temnotou temnotu neobjasnite ale naopak ta Vas pohlti a zacnete delat zverstva jak zidovska kanibalo pedo trans nekrofilni mafie ktera neprestsne prolevat krev.

Putin Bude odstranen stejne jako dalsi vudci !
Pouze idiot nechape ze Marxismus , technokraticky feudalusmus diky pc, Mobil , vr , www ,CCTV ,echelon ,nano , Covid a dalsim umelym konstruktum ziskal nastroj k uplne kontrole lidi a vudce tedy Bude treba nevolit ani nedosazovat do statu co risi.

Kdo muze zvratit v rusku holokaust Slovanu ? Jedine narod a to je armada a veleni. Ovsem pokud dojde k uchopeni moci armadou Bude proveden zapadni jaderny utok….jak dopadne tezko Rict.

A co belorusko ? Mozna Putin a covidismus obetuje prave tento posledni slovansky stat Kam nedosahla demokratizaci cili katolicismus a zapadni rasismus.

Valka bezi …ted jde o vsechno a jako vzdy Rusko je pripravovane na obrovske ztraty lidi a rozparcelovani nenazraneho Anglo sionistivkeho cinskeho commonwealthu…..

SLAVA SLOVANUM lidske hodnoty a svetlo v Nas nam pomahaji vitezit Nas degeneraty uctivajici lzi , krev a hmotu ….nevedomost uz z principu staleho vykresavani svetla nemuze vyhrat ani tento princip znicit co zastavit .

M. C.
Návštěvník
M. C.

Jak to bude s jaderným útokem vám můžu říct. Nezbytně nutnou podmínkou a základním předpokladem jakéhokoliv západního vojenského úderu na Rusko je výměna státních a armádních špiček, které mohou zasahovat do záležitostí týkajících se RVSN (raketová vojska strategického určení), za sráče a zaprodance, kteří nejen že nedají povel k ruskému jadernému protiúderu na předem vybrané cíle, ale kteří nedají povel ani k plné aktivaci obranných systémů.
Bez splnění této podmínky je jakýkoliv útok na Rusko sebevražedným pokusem.
Pokud tedy dojde k uchopení moci týmem okolo Sergeje Šojgu a Valerije Gerasimova, ze Západu se bude ozývat jenom zoufalé vytí a katastrofické předpovědi dalšího vývoje. Zvýší se frekvence výměny spodního prádla.
K žádnému úderu se v NATO neodhodlají, na to nemají ani nervy, ani koule, ani výzbroj.
Proč tomu tak je:
1. V technologii stavby raket a raketových motorů byli Rusové vždy vepředu. Američané měli a možná ještě mají lepší elektroniku, ale ,,železo” měli vždy lepší v Rusku. Američané pod dojmem událostí v 90.letech v Rusku přestali svoje rakety hardwarově upgradovat a vylepšovali pouze elektroniku. Rusové dělali na hardwaru pořád a když se dostali k západní elektronice, tak ji samozřejmě využili ke zlepšení vlastností raket. Dnes jsou zhruba 1,5 generace před Američany a už s Topolem by si americká PRO asi moc dobře neporadila, o Topolu-M a Jarsu nebo Bulavě nemluvě. Vzájemná jaderná výměna by tedy skončila výrazným úspěchem Rusů a devastace důležitých oblastí, vojenských zařízení a městských aglomerací by byla výrazně větší v USA.
2. Dle dohody ABM, kterou USA vypověděly v roce 2003, měla každá země chráněnou protiraketovou obranou jednu oblast, zbytek území souvisle chráněn nebyl – aby byla zachována doktrína vzájemně zaručeného zničení, známá jako M.A.D. – Mutual Assured Destruction.
Američané si pokryli centrum velení strategickým raketovým silám, velení protiraketové a protivzdušné obrany USA umístěné někde v Cheyenne Mountains poblíž Colorado Springs. Kromě tohoto města a toho velitelského stanoviště, které je tak jako tak v podzemí pod horami, je v oblasti ještě Denverská aglomerace (s obrovským letištěm s mnoha tajnými prostorami) a to je více méně všechno. Jinak je tam na východě savana, na západě hory.
Rusové zvolili pokrytí Moskvy, což v konečném důsledku znamená pokrytí celé oblasti okolo Moskvy s vysokou hustotou osídlení, průmyslových závodů, letišť a je to obrovský centrální uzel dopravní infrastruktury obecně.
IMHO Rusové zvolili lépe a jednou ranou zabili mnohem více much.
3. V USA ani v zemích západní Evropy nejsou ani vojáci a ani politici, tím méně obyvatelstvo, psychicky připraveni vést takto zničující válku, která ve svém důsledku tak jako tak zamoří celou severní polokouli a zkomplikuje nebo znemožní zde život na mnoho let. Jižní polokoule víceméně přežije, přes rovník žádné větry nevanou, každá polokoule má svůj systém proudění vzduchu v atmosféře. Zatímco Putin veřejně vede takovéto řeči:
,,Je-li rvačka nevyhnutelná, je třeba udeřit první.”
,,K čemu nám bude svět, když v něm nebude Rusko?”
,,Zatímco my zemřeme jako mučedníci, oni prostě zdechnou a ani nebudou mít čas učinit pokání.”
To nevypadá na člověka, který to nakonec nezmáčkne. Sedět v Bruselu v tom SSSS domku, asi bych měl z toho špatné spaní.
Alexandr Solženicyn, kterého Západ ze začátku oslavoval jako hrdinu, ale velmi rychle ho upozadil kvůli jeho veřejným prohlášením, které oficiálním místům příliš nelichotily, jednou prohlásil, že Západ nemůže Rusko nikdy porazit, protože západní vojáci mají velkou schopnost zabíjet, ale malou schopnost umírat. Oni ve skutečnosti nejsou psychicky připraveni padnout v boji. Ne jeden nebo dva, ale celá jednotka, která při obraně důležitého opěrného bodu drží obranu, dokud nepadne prakticky celá.
Jiným způsobem je to vyjádřeno v rozdílu základních pravidel plnění bojových úkolů:
Zatímco na Západě se razí princip ,,Do or die”, tedy splň úkol nebo zemři, v Rusku se do vojáků vtlouká poněkud odlišné ,,Zdochni no sdělaj”, tedy třeba zdechni, ale úkol splň – úkol musí být splněn za všech okolností, voják má právo zemřít až po jeho splnění.
V jinak dosti zbytečně pesimisticky natočeném filmu ,,Devátá rota” o bojích v Afghánistánu je na začátku scéna, kdy v rámci výcviku si voják vykopal okop pro ležícího střelce, nechá se v tom okopu přejet tankem (mezi pásy) a potom tomu tanku zezadu hodí na motor granát.
První voják se raduje že to zvládl a když se postaví, je vidět, že je pochcaný. Ostatní se mu začnou smát. Přiběhne seržant, který už v ostré akci byl a začne na ně řvát: ,,Čemu se smějete? Při plnění bojového úkolu se můžete pochcat, posrat, můžete volat mámu, ale úkol musíte splnit. On ho splnil!!”

Z výše uvedených důvodů (a několika dalších) bych tedy ještě Rusko neodepisoval. Ani Putina ne.

Junoslav
Návštěvník
Junoslav

https://thenewamerican.com/covid-19-vaccines-dont-stop-infections-for-long-but-raise-risk-of-death-from-breakthrough-infections-study/
Fukcíny COVID-19 nezastaví infekce na dlouho, ale zvyšují riziko úmrtí v důsledku průlomových infekcí: studie
Podle nové studie účinnost různých vakcín proti COVID-19 během velmi krátké doby dramaticky klesá. Kromě toho, zatímco očkovaní jedinci mají menší pravděpodobnost, že zemřou na COVID-19 než jejich vrstevníci neočkovaných, oni jsou vlastně větší pravděpodobnost, že zemřou na to, než očkovaných osob, které nemají nakazit, studie zjistila.

Studie zveřejněná ve čtvrtek v časopise Science , kterou provedli vědci z Institutu veřejného zdraví v Oaklandu, Veterans Affairs Medical Center v San Franciscu a University of Texas Health Science Center, sledovala zdraví 780 225 veteránů od 1. února do října. 1. Asi 500 000 veteránů bylo plně očkováno.

Zatímco všechny tři vakcíny byly v březnu vysoce účinné při prevenci infekce, jejich účinnost během následujících šesti měsíců prudce klesla. Vakcína mRNA od společnosti Moderna se během tohoto časového období zvýšila z 89% účinnosti na 58%. Účinnost mRNA shotu Pfizer-BioNTech klesla z 87 procent na 43 procent. Virální vektorová vakcína Johnson & Johnson se mezitím stala prakticky nepoužitelnou a klesla z 86 procent účinné v březnu na pouhých 13 procent účinné v září.

Varianta Delta se zdá být největším přispěvatelem ke snižující se schopnosti vakcín předcházet infekcím. Autoři studie to částečně připisovali skutečnosti, že osoby infikované variantou Delta měly vysokou virovou zátěž, a proto mohly snáze přenést nemoc na ostatní. “Vzhledem k tomu, že virová nálož je klíčovým určujícím faktorem přenosnosti, přínos očkování je u varianty Delta menší ve srovnání s dřívější variantou Alpha, což naznačuje, že pro snížení infekce budou nezbytné další alternativní preventivní postupy,” napsali.

Jak poznamenala komentátorka Washington Times Cheryl Chumleyová , “Faktor přirozené imunity a případ, kdy by se dal udělat, jsou tyto vakcíny téměř bezcenné.”

Podle studie Science to není tak úplně pravda. „Ve srovnání s neočkovanými veterány měli ti plně očkovaní mnohem nižší riziko úmrtí po infekci,“ uvedli vědci. Veteráni ve věku 65 let a starší, kteří prodělali průlomové infekce, měli o 72 procent nižší pravděpodobnost úmrtí než jejich neočkovaní vrstevníci, kteří se nakazili. Mladší veteráni, kteří již byli vystaveni mnohem nižšímu riziku smrti, měli o 82 procent nižší pravděpodobnost úmrtí na infekci COVID-19, pokud byli očkováni, než kdyby nebyli. Účinnost proti smrti se také lišila podle vakcíny, přičemž vakcíny Moderna a Pfizer-BioNTech poskytovaly podstatně větší ochranu než vakcína Johnson & Johnson.

Přestože si očkovaní vedli lépe, pokud jde o přežití COVID-19 než neočkovaní (kteří již mají v průměru větší než 99procentní šanci, že jej přežijí), výzkumníci zjistili jeden znepokojivý trend: „vyšší riziko úmrtí v očkovaní veteráni, kteří byli následně infikováni ve srovnání s těmi, kteří byli očkovaní, ale zůstali bez infekce.“ Vzhledem k tomu, jak rychle vakcíny ztrácejí svou účinnost při prevenci infekce, je to hlavní nevýhoda jejich přijetí. Proč si pořizovat injekci, která vás ochrání jen na krátkou dobu a zároveň vás vystaví zvýšenému riziku smrti v dlouhodobém horizontu, zvláště pokud se stále objevují virulentnější varianty?

Jednou z dalších potenciálních nevýhod je, jak autoři studie poznamenali, že „přeživší průlomové infekce mohou být také ohroženi dlouhodobým onemocněním COVID“, což je „soustava oslabujících a přetrvávajících symptomů po infekci“, které „mohou vést k fyziologickému narušení mnoha orgánů. systémů, podstatné narušení každodenního života, zaměstnání a duševního zdraví a vyšší zátěž pro zdravotnický systém.

Výzkumníci došli k závěru, že ačkoli „vakcíny zůstávají nejdůležitějším nástrojem k prevenci infekce a smrti“, nejsou dostatečné. Vyzvali k průběžným intervencím, které se ukázaly jako zbytečné, jako je maskování a sociální distancování, a co je ještě zlověstnější, „příkazy k očkování“ a „pasy“.

Na druhou stranu možná řešení je nechat jednotlivce, aby si sami určili, jaká rizika jsou ochotni podstoupit. Zůstávají neočkovaní s vědomím, že alespoň krátkodobě je pravděpodobnější, že se nakazí COVID-19 a dokonce na něj zemřou? Nebo dostanou injekci, i když je neochrání před infekcí po dobu delší než několik měsíců a mohlo by to vést k tomu, že se nakazí dlouhým onemocněním COVID nebo dokonce zemřou – nemluvě o tom, že budou trpět dalšími, dosud neznámými vedlejšími účinky?

Stručně řečeno, budeme mít dvouúrovňovou společnost velení a řízení nebo svobodnou?

Junoslav
Návštěvník
Junoslav

https://www.shtfplan.com/headline-news/covid-19-jabs-have-real-world-immunity-of-minus-73-meaning-people-are-losing-immunity
FUKCINA MA SKUTEČNOU IMUNITU MINUS 73 %, COŽ ZNAMENÁ, ŽE LIDÉ ZTRÁTUJÍ IMUNITU.
Nedávná zpráva o nejnovějších datech Agentury pro zdravotní bezpečnost Spojeného království ukazuje, že v „reálném světě“ mají tyto injekce COVID-19 účinnost -73 %. To znamená, že lidé ztrácejí imunitu a obrovské množství, které by mohlo vést k strašlivým nemocem, jejich tělo nebude schopno bojovat.

Společnost Pfizer tvrdí, že jejich „vakcína“, která není vakcínou, má hodnocení účinnosti 95 %. Chcete-li ukázat, jak k číslu dospěli, klikněte sem. Pamatujte, že za účelem zvýšení tohoto počtu musí společnost Pfizer ignorovat potenciální infekce u „očkovaných“.

Takže nemoc, u níž nebyla prokázána její existence , nebyla izolována , nemoc , o které vládnoucí třída přiznala, že jde o běžné nachlazení nebo chřipku přeznačenou na COVID-19 , má téměř 100% míru přežití (jako např. nachlazení), celé lidstvo potřebuje výstřely, aby se zabránilo.

K výpočtu efektivity výstřelů v „reálném světě“ použil The Expose UK stejný výpočet, který ve svých testech provedla společnost Pfizer. Společnost Pfizer měla stejný počet lidí, kteří byli očkováni a nebyli očkováni v probíhající klinické studii, aby bylo možné vypočítat účinnost jejich vakcíny, takže abychom mohli vypočítat účinnost v reálném světě, vše, co musíme udělat, je provést totéž. výpočet pomocí sazeb na 100 000 čísel poskytnutých Agenturou pro zdravotní bezpečnost Spojeného království, které jsou následující:
Účinnost všech dostupných vakcín dohromady je tak nízká, jak minus-128 % ve věkové skupině 40-49 let, a až +13 % ve věkové skupině 18-29 let, která klesla z účinnosti +21 % ve věkové skupině 40-49 let. údaje zveřejněné v předchozích týdnech. Toto je jediná věková skupina kromě mladší 18 let, u které vakcíny v současnosti vykazují pozitivní účinnost.

Pokud tyto záběry dekonstruují imunitní systém příjemců do této míry, mohli bychom se dívat na velmi krutou nadcházející zimu s nemocemi a nemocemi, protože jejich těla nebudou schopna odolat žádným patogenům. To je jen další důkaz, že tyto výstřely způsobují lidem AIDS (syndrom získané imunodeficience).

Srovnání oficiálních vládních zpráv naznačují, že plně proočkovaní se rozvíjejí syndrom získané imunodeficience

To dokazuje, že vakcíny proti Covid-19 dělají lidi náchylnější k nakažení Covid-19 (což je běžné nachlazení nebo chřipka), spíše než aby zabránily případům Covid-19 o uváděných 95 %. Spolu se skutečností, že účinnost vakcín nyní překonala minus-100% bariéru u všech ve věku 40 až 69 let, naznačuje, že to zcela zdecimovalo jejich imunitní systém jako celek, což již dříve zveřejněné údaje ukázaly .

Buďte připraveni a ve střehu. Používejte rozlišovací schopnost a kritické myšlení. Zkoumejte a učte se, protože víme, že je toho mnoho, co nám mainstreamová média nemohou říct, když jsme v zadních kapsách společnosti Pfizer a vládnoucí tříd.

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

A navíc k tomu sionisté koncentrují do svých rukou všechny zdroje a korporace na výrobu, přenos a distribuci elektrické energie…
Udělají to tak, že banky, které již vlastni, zaříznou každého, kdo není jejich.

Bořivoj
Návštěvník
Bořivoj

Jede se dle notiček nosatých

Mike Yeadon, bývalý vedec spoločnosti Pfizer poslal túto správu: „Blížime sa k fáze 5“

https://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/mike-yeadon-byvaly-vedec-spolocnosti-pfizer-poslal-tuto-spravu-blizime-sa-k-faze-5.html