VIDEO: Ruská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta...

VIDEO: Ruská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta Josepha Bidena v ukrajinské těžební společnosti Burisma, která sloužila jako pračka na špinavé peníze! Zisky z drog a prodeje zbraní odcházely na Kypr! Rudy Giuliani disponuje výpisy o převodech, důkazy a svědeckými výpověďmi! Ve skandálu jede Hunter Biden, jeho otec Joseph, bývalý prezident Porošenko a hlavním svědkem je ukrajinský generální prokurátor, kterého sundal Porošenko na příkaz viceprezidenta Bidena!

VIDEO: Ruská televize odvysílala výbušné důkazy o korupci syna bývalého amerického viceprezidenta Josepha Bidena v ukrajinské těžební společnosti Burisma, která sloužila jako pračka na špinavé peníze! Zisky z drog a prodeje zbraní odcházely na Kypr! Rudy Giuliani disponuje výpisy o převodech, důkazy a svědeckými výpověďmi! Ve skandálu jede Hunter Biden, jeho otec Joseph, bývalý prezident Porošenko a hlavním svědkem je ukrajinský generální prokurátor, kterého sundal Porošenko na příkaz viceprezidenta Bidena!

Ruská televize Rossija 1 v pořadu Vesti odvysílala včera nejvýbušnější záběry a důkazy, které dokazují, že Joe Biden, bývalý viceprezident Baracka Obamy a jeho syn, Hunter Biden, se podíleli na obrovské korupci na Ukrajině. Skandál otřásá americkými médii a Demokratická strana vyhlásila nejvyšší poplach a pohotovost, snaží se celý skandál zakrýt tím, že volají po impeachementu Donalda Trumpa, který se prý o tuto korupční kauzu zajímá, aby ji využil při volební prezidentské kampani příští rok. Jenže tato snaha o impeachement bude pouze znamenat ještě větší rozmazávání této špíny Bidenovy rodiny na veřejnosti, protože začnou vyplouvat na povrch nechutné souvislosti a americké korupci v zemích 3. světa, mezi které je Ukrajina pochopitelně počítána.

Donald Trump, Joe Biden a Volodymir Zelenský.

Celé to začalo již v roce 2014 po Majdanu, když celá Bidenova rodina přijela na Ukrajinu. Začal se odehrávat proces, který vedl až k současnému skandálu. Syn Josepha Bidena, Hunter Biden, se totiž stal členem ve vedení ukrajinské ropné a plynové těžební společnosti Burisma. Ta vznikla tak, že ukrajinský ministr pro ekologii Nikolaj Zločevský v roce 2014 vydal těžební koncese na plyn a ropu sám sobě, resp. spoplečnosti Burisma, kterou ovládala spolu s rodinou amerického viceprezidenta a s dalšími politiky z Evropy.

Těžba probíhala de facto načerno. Hunter Biden vedl v Burismě právní oddělení a obdržel od firmy několik milionů dolarů, které odešly přes Pobaltí na Kypr. Burisma těžila a těží břidlicový plyn na Ukrajině, ale vykazuje zisky, které neodpovídají objemu těžby. To je typické znamení toho, že Burisma negeneruje primárně svůj zisk těžby, ale z praní špinavých peněz, především z drog a prostituce.

Bývalý americký viceprezident zastavil trestní stíhání svého syna na Ukrajině nátlakem na Petro Porošenka

V roce 2015 se nad Burismou začala stahovat mračna, ukrajinská generální prokuratura se rozhodla proti Burismě zakročit. Generální prokurátor Ukrajiny Viktor Šojkin oznámil v roce 2015 americkému velvyslanci v Kyjevě Jeffreymu Payettovi, že prokuratura začne stíhat lidi ve vedení Burismy, a že ve vedení je i syn amerického viceprezidenta v té době. Bylo to citlivé. Americký velvyslanec tehdy ujistil, že USA zahájí proti Hunteru Bidenovi trestní stíhání a USA budou s ukrajinskou prokuraturou spolupracovat.

Jenže, záhy to dopadlo úplně jinak. Jakmile se to dozvěděl americký viceprezident Joseph Biden, že jeho syn Hunter na Ukrajině bude čelit trestnímu stíhání ukrajinské prokuratury, okamžitě sedl do vládního letadla a odletěl na Ukrajinu, kde si okamžitě došlápla na prezidenta Petro Porošenka, že musí okamžitě vyrazit z funkce generálního prokurátora Šojkina a vyšetřování Burismy a jejího vedení musís být zastaveno.

Hunter Biden.

Joe Biden počátkem roku se sám přiznal na konferenci Council for Foreign Relations (CFR), že Porošenkovi přikázal, že musí generálního prokurátora vyhodit nejpozději za 6 hodin, protože po 6 hodinách Joe Biden odlétá zpátky do USA. Ruská televize odvysílala i tajné záběry ze zasedání Porošenkovy vlády, kde Joe Biden sedí v čele stolu a poslušný Petro Porošenko sedí na straně jako jeden z mnoha. Záběry ukazují, že zasedání ukrajinské vlády v čele stolu řídil Joe Biden a nadával členům ukrajinské vlády, jací to jsou dobytkové, a jakou že to korupci mají ve své zemi.

Přitom samotný Joe Biden a jeho syn jsou největší korupčníci široko daleko. Generální prokurátor Viktor Šojkin nakonec rezignoval po několika měsících, tlak od Porošenka byl tak obrovský, že se nedal ustát. Nyní Viktor Šojkin je ochotný svědčit, proti Petro Porošenkovi, proti Hunteru Bidenovi, a rovněž o jeho otci. Kyjevská prokuratura nechce vyšetřování Burismy obnovit, protože je tam tolik špíny, že by zařvalo mnoho lidí, nejen Bidenova rodina, ale i Petro Porošenka a celá řada politiků, která se namočila do operací Burismy.

Kolotoč vztahů mezi hlavními aktéry.
Trumpův právní poradce disponuje usvědčujícími důkazy o korupci Huntera Bidena, syna viceprezidenta Baracka Obamy

Rudy Giuliani, který pracuje jako právní poradce Donalda Trumpa, zahájil vyšetřování a na americké televizi šokoval moderátorku CNN, která nebyla schopna slov, protože Rudy Giuliani ji uzemnil tím, že disponuje výpisy z účtů, bankovními příkazy k převodům, kompletně všemi doklady o tom, jak ukrajinská těžební společnost Burisma fungovala jako pračka na špinavé peníze, kdy na jedné straně Burisma těží břidlicový plyn, kterého na Ukrajině mnoho není,  ale na straně druhé firma deklaruje obrovské zisky, které neodpovídají produkci těžby.

Firma je tedy pračka na peníze, kdy do firmy se nasypou špinavé peníze CIA z obchodů s opiem z Afghánistánu a na druhé straně z Burismy vypadnou čisté peníze deklarované jako zisk z prodeje vytěženého plynu, který ale v takových objemech nikdy neexistoval. Peníze z opia a černého prodeje zbraní z Ukrajiny jsou tak rázem vyprané jako příjem z těžby plynu na Ukrajině.

Viktor Šojkin, bývalý Generální prokurátor Ukrajiny.

Abyste pochopili celý skandál, problémem není to, že nějaký Hunter Biden je v představenstvu těžební společnosti na Ukrajině, ale problém je v tom, že ukrajinská prokuratura zjistila už v roce 2015, že Burisma těží břidlicový plyn jenom jako, pouze v malých objemech, ale ve skutečnosti deklaruje mamutí zisky z tržeb, což je jasný důkaz toho, že Burisma je pračka na peníze, nikoliv seriozní těžební firma.

A jak ukazují důkazy, Hunter Biden dostal od Burismy miliony dolarů, které si poslal přes několik účtů přes Pobaltí na anonymní účet na Kypru. Jinými slovy, rodina demokratického kandidáta na prezidenta v roce 2020 je namočena do korupčního skandálu s praním špinavých peněz na Ukrajině za pomoci bývalého ministra ekologie, za pomoci bývalého ukrajinského prezidenta a za pomoci bývalého amerického viceprezidenta. Tento skandál dosahuje nedozírné velikosti a nepřekvapí, že Česká televize našlapuje okolo kauzy jako okolo horké kaše, protože kauza odhaluje korupci bývalého amerického viceprezidenta a jeho syna na Ukrajině.

Deep State je v šoku, s odhalením této špíny v rodině Josepha Bidena se pro volby v roce 2020 nepočítalo

Představte si, kdyby se jednalo o ruského prezidenta, nebo premiéra a jeho syna, kdyby se ukázalo, že se podíleli na korupci v nějaké jiné zemi v souvislosti s těžbou plynu a provozem firmy, která fungovala jako pračka na špinavé peníze. To by bylo řevu a skandálu, to by bylo speciálních pořadů na ČT k tématu, diskuse odborníků atd. Jakmile se ale jedná o bývalého amerického viceprezidenta, který se vměšoval do vyšetřování na Ukrajině a bránil tamnímu generálnímu prokurátorovi v práci, a dokonce se postaral o jeho vyhazov, aby vyšetřování bylo zameteno pod koberec, tak v takovém případě ČT o takové kauze nechce nic slyšet. A nejhorší psí hlavu má nakonec Donald Trump, který volal novému prezidentovi Zelenskému na Ukrajinu, že musí obnovit vyšetřování této korupce, jinak USA zastaví pomoc Ukrajině. Demokratická strana řve, že Donald Trump tlačí na ukrajinského nového prezidenta, aby začal vyšetřovat korupci. To je ale chucpe.

Nikolaj Zločevský, bývalý ministr ekologie, který stál za přidělením těžebních licencí své vlastní firmě Burisma na břidlicový plyn, kterého moc není, ale jako pračka fungovala Burisma skvěla. A to do chvíle, než se dostala do hledáčku ukrajinské Generální prokuratury kvůli praní špinavých peněz.

Takže, vedení Demokratické strany v USA chce impeachment Donalda Trumpa kvůli tomu, že Donald Trump chce po ukrajinském prezidentu Volodimiru Zelenském, aby obnovil vyšetřování korupce, které předchozí prezident na příkaz předchozího amerického viceprezidenta zametl pod koberec tím, že vyrazil z křesla ukrajinského generálního prokurátora. To je neuvěřitelné, jakým způsobem funguje americký neoliberální Deep State. Kauza samozřejmě povede k tomu, že Joe Biden nakonec odstoupí z primárek, nic jiného se ani nedá čekat, protože ten tlak a špína, která se na něho začne provalovat, bude zkrátka příliš pro vedení prezidentské kampaně.

Demokratická strana ale nemá jiného silného kandidáta, takže zkouší nemožné a zkouší se zbavit Donalda Trumpa jinak než ve volbách, a to impeachementem. Je však zjevné, že na to nemají Demokraté dostatek sil a hlavně hlasů v Senátu. Nicméně vidíte, že alternativa zase měla pravdu, když jsme psali od roku 2014 o korupci amerických elit na Ukrajině. A opět se tato “konspirace” znovu potvrdila. Šiřte a sdílejte prosím tento článek, ať lidé vidí, jak se vyplňují “konspirační” informace a mění se nakonec v realitu a fakta.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

133
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
fu-demo
Návštěvník
fu-demo

Demokratismus vždy byl a je postaven na heslu:
Zloděj křičí: “Cyťte zloděje!”

Ezechyel
Návštěvník
Ezechyel

Fandím Vám, to je všetko čo som chcel povedať…

Petr
Návštěvník
Petr

Není to systémové to praní špinavých penez?
Ct24
22. 8. 2012
Záhřeb – Bývalá americká ministryně zahraničí Madeleine Albrightová a další významní američtí politici skupují klíčové podniky v Kosovu. Právě politici, kteří se výrazně angažovali v řešení otázky nezávislosti této bývalé srbské provincie, se účastní privatizace tamního Telekomu nebo lignitových dolů.

Profesor
Návštěvník
Profesor

Díky AE za zprávy v rychlém sledu.
Ale při vzpomínce na naše 90 léta a na paní Korbelovou(Albrightová) a její podnikání v telekomunikacích v byv.Yugoslavii a monentálně nějací naši dva investigatvci ,kteří píší o korupci v ČR ,tak se už ničemu nedivím,že svět je jedno velké kasíno a filmy jako vlk z Wallstreet, či Mollys Game snad to píši správně to jen potvrzují.
A právo a morálka dnes ,jsou již na trvalé dovolené ,anebo zřejmě již v důchodu.
A Qanon tak ten se jen někde plíží ve stínu a chodí po špičkách ,aby sám neušel k úhynu.

OFF TOPIC
Návštěvník
OFF TOPIC

Mimo téma článku. Zamysleme se nad úrovní našeho letectva v rámci NATO.
V tomto videu vidíme opravdové piloty stíhaček a esa nad, nejen, evropským nebem.

https://www.youtube.com/watch?v=7hRESwMBH7Y

jorg
Návštěvník
jorg

chapu to spravne tak,ze srbsti stihaci piloti nalitaj na sorties 20h rocne? to prece neni vycvik bojovyho pilota. cesi by meli podle planu rocne nalitat aspon 100 hodin v sorties,ale kolik je to v realu,to se nepise. rusove v tom videu 150 h,to je udrzovaci trenink. nevim jak dneska,ale v 90′ platila jednoducha formule: 2 sorties tydne a mene,tj do 100h eroze skilu, 3 sorties,tj. cca 150h rocne, udrzovaci ale nezlepsuje se, 4 sorties tydne optimalni pro zlepseni a nepretezovani,tj cca 200h rocne. instruktori litali vic,ale byli vic opotrebeny na ostrou akci.
dneska jsou navic utoky komplikovanejsi, nechapu jak se to da nacpat do par hodin….bre?

BalkanCelt
Návštěvník
BalkanCelt

Srbsko ma okolo sebe Nato a nemuze si moc litat. Srbsko ma prez 50 ruznych letadel a 100+ vrtulniku a na kazde z toho min 2 posadky. Vse to krat 2 posadky s vyplatama, servisem atd. 2 gripeny, ktery ani nepatri bohate čr jsou jine vydaje a muzete si zde letat jak a kam chcete. Vyhoda srbu je ze maji bojove zkusenosti a brani svoje rodiny a nelitaj jak nato na druhem konci sveta. Pozdrav českym bratrum.

Ať žije Rusko
Návštěvník
Ať žije Rusko

NATO plánuje…již několik let útok na Ruskou federaci.

https://www.youtube.com/watch?v=7PpCjllzkIs

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

NATO žádnej takovej útok neplánuje. To jen ti největší a dnes už samotným NATO nechtění parchanti židofašisti z USA plánují útok na rusko. Protože jen tihle pitomci jsou tak vypatlaní, že si neustále plánují vlastní sebevraždu a zničení. Jenže mamon který je žene a snaha zachránit USA před krachem jsou silnější. Bez nich bude světu lépe.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Kauza koněv viz článek zde na aeronetu se objevila po 21 dnech na putinových listech, sputniku atd… https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/-Koneva-klidne-pryc-Kdo-poradil-Firma-kde-pracuje-Petr-Kolar-otec-starosty-Prahy-6-597990

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Když někdo nazve syna Hunter, má korvetu ze šedesátejch let , je creepy vůdči malejm holčičkam a je to běloch, je mi docela sympatickej. Vada je, že to byl Opičákův vice, ale jinak by to nebylo až tak hrozný, ALE, demokratí ho právě hodili přes palubu. Toho jeho huntera teď tak rozmažou, že na kandidatůru může zapomenout… prostě mnoho much jednou ranou je ten impíčment… ať už to trum uhraje nebo ne, pomůže to levici v demokratické straně, tedy čmoudům, buznám, ženám, komoušům… tedy je to celé špatně 🙁
comment image
https://www.youtube.com/watch?v=mP-hyDSlmUs

malostranska
Návštěvník
malostranska

Na druhou stranu, jestli má být občanská válka v Evropě, proč jim ji nedopřát i v USA?

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Správný postřeh. Někomu velmi jde o to, aby se poprali všichni se všema. Já už léta tvrdim, že to chce AI. Ta radí všem stranám konfliktu, aby dělaly to či ono, a díky tomu “vyhrávaly”, ale ve skutečnosti Vyhrává jen ONA. Je třeba rozbíjet stroje.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Židi jsou AI. K tomu musí mít vhodnej hardware, proto ty mitochondrie hlídaj.

BALDAchýn
Návštěvník
BALDAchýn

Zlo číhá v každém z nás a trpělivě čeká na svoji příležitost. Probudit se může kdykoli a spouštěčem může být cokoli.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Ten kripl by už jen za to prznění holčiček (a je toho plnej jůtůb) měl mít dávno velký znamínko uprostřed čela! Doufám, že je taky v záznamu inflight reportu Lolita Expresu na čelním místě – hezky v evidenci – se zajištěnou budoucností nejméně v Gitmu!
A vsadím se, že prznil i chlapečky v Bohémským lesíku – prej je to tam “must”, říkal Alex Jones…

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

mně je sice ukradenej, bo je to demograt, tedy vlastně socán, ale nepřeháníš to?
von je jen creepy uncle joe 🙂
takový lehký vobhráblo, jako každej druhej, včetně truma 🙂
ty bys nechala vykleštit každýho i za pouhou myšlénku 🙂
jo a chlapečky ? no na to je expert půtin 🙂
comment image
https://www.youtube.com/watch?v=5uWEaKLzwUg
https://www.youtube.com/watch?v=3_O7BZgp3lc
comment image
takže klid mami 🙂

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

comment image
comment image
comment image

jara
Návštěvník
jara

No a co “tranzit” ruského plynu přes Ukrajinu? Nepřimíchávala ho Burisma?…

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

jara
bez tranzitu ruského plynu, když přijdou o platby za tranzit a hlavně když jej nebudou moci krást, ukrajinci do roka přilezou za Putinem po kolínkách a budou prosit ať je vezme zase pod křídla. A tu svou bandu banderovských fašounů si pověsí sami. Jinak vychcípají jako potkani po deratizaci.

r.m.
Návštěvník
r.m.

ale poslední zákazník ostrouhá, jeho plyn zůstane v děravých rourách, některé díry jsou záměrné

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

r.m.
rusové mají dávno zajištěny náhradní trasy do evropy a evropa se ruského plynu nikdy nevzdá, je kvalitnější,levnější a rusko spolehlivým partnerem. Ukrajincím nabídli seriozní smlouvu a ti blbečci si mysleli,že si můžou diktovat. Takže nebudou mít ani tranzhit, ani plyn který při tranzitu kradli a dokonce ani “revezní/plyn které jim poskytovala evropa.
Přeji jim “šťastné” vymrznutí fašounům přiblblým.

jara
Návštěvník
jara

Přesně! Kdo asi ovládá evropský soud, co napůl omezil plynovod do Německa, resp. k nám? Poplatky z tranzitu jdou jen parazitům a zdražují konečnou cenu! A když to jde jinak, tak si podřízneme sami pod sebou větev… No, kdo nás okrádá? Kdo nám ukřižoval Krista?…

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Tak tak onen slavný návrh odebírat plynovodem z U-Krajiny(RUSký) ale platit to američanum coby břidličnej plyn včetně všech nákladů moh bejt ono a to by byl vejvar

Mike 123
Návštěvník
Mike 123
Angel
Návštěvník
Angel

to je reportáž z blázince ?

kacíř
Návštěvník
kacíř

Ti s maskama přes obličej symbolizují vševidoucí oko a ta blonďatá satanistka si kupuje pizzu, což symbolizuje PizzaGate.

jorg
Návštěvník
jorg

mike123
cela rodina blaznu, ale vsadim se ze to jen hrajou
https://youtu.be/RBuda1fYJc8

Profesor
Návštěvník
Profesor

Velice pěkná reportáž a do pořadu 68 či 168 hodin? , jako když vyšije ,je tam ironie i sarkasmus stačí od pí. Noray Frydrychový jen nějaký vtipný komentář.