Video: Ruská reakce na vyjádření Adama Jacoba Szubina a Bílého domu o...

Video: Ruská reakce na vyjádření Adama Jacoba Szubina a Bílého domu o zkorumpovaném Putinovi

Adam Szubin, celým jménem Adam Jacob Szubin (údajně jde o ruské příjmení Šubin) je ředitelem Úřadu ministerstva financí USA pro kontrolu zahraničních aktiv a v pořadu Panorama na britské BBC uvedl, že Vladimir Putin je zkorumpovaný a okrádá vlastní zemi (video a více) .

Šlo o další z řady informací k očerňování Ruska a ruského prezidenta, která byla nastartována jak dokumentem, uvedeným v německé ZDF, tak následně informací, že Rusko a jeho prezident Putin stojí za smrtí Litviněnka (více Putin v boji s pátou kolonou).

Rusko na všechna obvinění reagovalo, ale velmi důrazně se proti obviněním postavilo poté, co se k názoru Adama Jacoba Szubina připojil i Bílý dům, na což reagoval mluvčí prezidenta Putina:

“Spojené státy začaly pomlouvačnou kampaň proti Vladimíru Putinovi,” – říká mluvčí hlavy státu Dmitrij Peskov. Ten reagoval na obvinění z údajné korupce ruského vůdce, které oznámil mluvčí Bílého domu Josh Ernest. “Všeobecně platí, že vše začalo již 25. ledna, kdy britská společnost BBC odvysílala film “Tajné bohatství Putina.” „Film je deklarován jako dokument, ale ani jeden dokument v něm není ukázán a všechno začalo zprávou britských závěrů vyšetřování ohledně smrti Litviněnka”.

Dokument “Tajné bohatství Putina” odkazuje na paláce a jachty, které měl Putin obdržet od v zahraničí žijících ruských oligarchů:

Ale v úvodu vloženém videu jsou oligarchové jmenováni a jejich “dary” odhalovány. Například podnikatel Sergej Kolesnikov měl problém vyvrátit informaci o údajném paláci pro Putina. Bývalý ředitel “Sovcomflot” Dmitrij Skarga, ukradl milióny a zničil celý průmysl ruské ekonomiky a uprchl do Londýna před trestním stíháním. V dokumentu se hovoří o lodi, kterou údajně dal Putinovi Abramovič i o mezinárodním bankéři Sergeji Pugačevovi, který  připravil ruský rozpočet o 1 miliardu $.

Všechny prvky dokumentu ve skutečnosti nemají žádnou hodnotu, ale hodily se k okamžitému prohlášení Washingtonu a šéfovi amerického ministerstva financí, dříve málo známému úředníkovi s ruským jménem Šubin, který důkazy pro svá tvrzení vyjádřil takto:

– Nemohu vám říct přesná čísla. To, co mohu říci, je, že dostává státní plat asi 110 tisíc dolarů ročně. Nejsou to přesné informace o jeho bohatství, ale on je dostatečně vyškolen, aby věděl, jak tyto informace utajit.

– Může být Putin nazýván korupčníkem?

– Podle našeho názoru ano.

(zdroj a více zde)

…….

Adam Jacob Šubin 

Nechci článkem vyvracet, že propaganda neexistuje na obou stranách, tzn. i na ruské, a nechci ani tvrdit, že Putin snad je bůh. Ale nějakým selským rozumem si stojím za tím, že to, co se v současnosti rozjelo k očerňování Ruska a Putina, to soudný člověk opravdu nemůže přijmout. A že nezbývá než souhlasit s tím, že Západ rozjel další velkou kampaň k démonizaci Ruska!  Kolikrát v historii už tady taková kampaň byla?! Ale až s odstupem času se ukazuje, že skutečně černým byl ve skutečnosti ten, kdo nejvíce očerňoval!

Mnohem více, než dokument o zkorumpovaném Putinovi, by dle mého měla Západ – a především Evropu! – zajímat jiná zpráva z poslední doby, a to ta, že Írán kritizuje Evropu, že přijala málo uprchlíků, zatímco on jich přijal už tři milióny!

Kdo skutečně přemýšlí, tomu snad dojde ten fakt, že Rusko války nezačíná, ale naopak je ukončuje. A stále více se zdá, že Evropa opět bude to Rusko, které v poklonkování politice USA opět démonizuje, bude možná opět jednou vítat jako osvoboditele. Tentokrát ale nikoliv jako zachránce před fašismem, ale jako zachránce před “správným” islámem….

-Pozorovatelka- 30.1.2015

P.S. : V posledních “Otázkách a odpovědích” Pjakin odkazuje na Puškina a jeho ˇ”Ruslana a Ludmilu”- Ludmila v této “pohádce” představuje Kyjev (Rusko?), o který usiluje chazarský chán….

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lubos
Návštěvník
Lubos

Ac nemám amiky moc v lásce, tak v tomhle si myslím ma pravdu. Doporučuji kouknout na YT na dokument Al-jazeery o Putinových penězích. Pěkný propletenec vztahu. Takže Vlado tohle už neokecas.

eva
Návštěvník
eva

<Zde napište svůj komentář.Co je tomu zidovskemu mladikovi do toho co vlastni Vladimir Putin. Pokud se srovna jakakoliv vymyslena castka s tim, co pro Rusko positivniho udelal.,je cokoliv malo Ostatni pani politici za neuveritelnou neschopnost a pani spekulanti za financni podrazy jsou odmenovani neuveritelne vysoko bez kritiky.To se musi hoch obratit na docela jinou stranu..

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Co se týká očerňování prezidenta Putina, v této disciplíně vede Český rozhlas.
http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/pred-8-lety-putin-ukradl-majiteli-fotbaloveho-klubu-prsten-ted-mu-posle-novy–1225050

Alsorra
Návštěvník
Alsorra

Co se týče Litviněnka a zjištění, že by v tom měl mít prsty Putin? No a co.Kdo dělá v tajných službách musí počítat, že může přijít o kejhák, obzvláště, když zradí. Litviněnko zradil a dostal, co si zaslouží. Tak to dělají v tejných službách všude na světě a zrada se v těchto službách neodpouští.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Bantustane, patrne cteme stejne prognozy :-). Vim o cem je rec.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Dekuji Pozorovatelko, v podstate jsme se domluvili. Iran byl, je a bude prubirskym kamenem chticu obou konkurujicich si stran. Tlaky na nej budou nesmirne. A co se tyce islamu jako viry, mate naprostou pravdu. Jejich sila spociva prave v tom (energeticky vzato) a oni “masterminds” jsou si toho velmi dobre vedomi.a jsou z toho pravem zdeseni – uz proto ze je to co, co ONI sami nemaji / neznaji. S tim ohledem se lze take divat na ten jimi rizeny export muslimu do Evropy a planovane “smichani ras” za (pochopitelne nedeklarovanym) ucelem “naredeni” jejich energie s tou nasi, cili snizeni jejiho potencialu. (doufam ze jsem ted pravoverne krestany neurazil :-). Jediny protipol vidim v ruske pravoslavne cirkvi, ktera by mohla tomuto odolat a ktera je snad jedina schopna jeste islamu konkurovat. Ovsem – degenerace probiha i v islamu a jejich prikazanimi se uz mnozi davno neridi. V podstate je to stejne a pricina je jedna hlavni – penize.

Alex
Návštěvník
Alex

Szubin- fuj,to je ale odpornej židák,jak jsem uviděl fotku té kreatury,hned jsem se poblil,Prosím Admina,aby příště namísto fotografií těch kreatur dával opravdu jen černé siluety oněch živočichů,aby čtenáři Aeronetu předešli nevolnosti a jiným zdravotním komplikacím :-D.
Jinak není určitě náhodou,že všichni protagonisté jakékoli dekadence,destkukce,úchylností a vlastizrady jsou do jednoho Židé.

dudas
Návštěvník
dudas

Souhlas.

Jan
Návštěvník
Jan

Svatá pravda.
Žid je mistrem defraudace a lži,využívá trhlin ve zdravém lidské úsudku.

mike123
Návštěvník
mike123

ano, už si toho všímám delší dobu taky a začala jsem si prohlížet podrobněji lidi v naší vládě, senátu a parlamentu … jsou vážně všude !!!

chaim
Návštěvník
chaim

Přesně tak,to je degenerát první třídy,nepodařenec z něhož čiší nenávist ke všemu zdravému na sto honů.

Merck
Návštěvník
Merck

Paní Autorko, omlouvám se, ale Vaše pátraní po jménu Roberta Owena v těchto otázkách svědčí, že jste v tématu minimálně úplně mimo. Pokud nemáte za cíl něco jiného. Nenapadlo mě, že tento odkaz http://www.litvinenkoinquiry.org/files/Litvinenko-Inquiry-Report-web-version.pdf mám označovat jako Oficiální veřejná zpráva britského soudu k případu úmrtí Alexandra Litviněnka – originál. Není to nějaká slovní úloha od nějakého Roberta Owena. Je to výsledek 10 let pátrání a spolupráce vyšetřovatelů několika států a plně dokazuje vše, co bylo prohlášeno ohledně účasti Putina na tomto zločinu a jeho spojení se zločineckými skupinami v Evropě, pocházejících z Ruska. Přece pokud žijeme v evropském státu, měla by nás zajímat bezpečnost tohoto státu, ale ne nekritické zvelebování image ruského vůdce.

mike123
Návštěvník
mike123

Merck, přeji Vám, aby jste se nikdy nestal obětí špinavých a zaprodaných gaunerů, kteří sami páchají odporná svinstva a za peníze jsou schopni obvinit slušného člověka z vraždy. To totiž může potkat i Vás, v našem státě, plném korupce a justiční mafie. Za vším hledejte peníze a bangstery. V případě Ruska navíc přírodní bohatství této země.

mike123
Návštěvník
mike123

Ano, pan Putin je slušný člověk. I Vy se mi jevíte jako slušný člověk a z toho důvodu jsem přesvědčená, že je to u Vás pouze otázka času a informovanosti, kdy si to uvědomíte taky. Každého poznáte po ovoci , ne podle toho, co o něm šíří někdo jiný. Můj názor na V.V. Putina změnil film “Prezident”. Prostě jsem chtěla vědět, kdo je tím nebezpečným diktátorem, co nás všechny ohrožuje. Od té doby sleduji jeho činy a uvědomila jsem si, že je všechno jinak .

mike123
Návštěvník
mike123

…. Jenže ke vší smůle se proti tvrzení, že za vraždou Litviněnka stojí ruská tajná sužba, ohradil i špiónův bratr Maxim. Řekl, že to považuje za absolutní nesmysl a naopak poukázal na zájem Britů zbavit se “vytěženého” Litviněnka. “Rusové neměli žádný zájem na zabití mého bratra. Mohli to být Angličané, Izraelci, Američané… A jakou motivaci by pro to měli? S tím se dokonce ani netají. Chtěli obrátit veřejné mínění … http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2215-snahy-o-prevrat-v-rusku-se-stupnuji-putin-je-vrah-a-korupcnik-bubnuje-bulvarni-propaganda-rusko-se-vzdaluje-a-zapad-si-s-tim-nevi-rady-krvava-sachova-partie-miri-ke-koncovce.htm

pavel jan
Návštěvník
pavel jan

Informační válka jede na plný pecky. Odkazy na všemožné zdroje nedokazují vůbec nic. Je třeba se stát nezávislým a to není jednoduché. Je to náročné, ale dosažitelné. Dnes je doba taková, že zprostředkované vědění nemusí býtr zrovna spolehlivé. Proto by se každý měl snažit, stát se schopným správně kategorizovat informace.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia
pedros
Návštěvník
pedros

Medializace,démonizace,útok!Osvědčený scénář.Jenom se hledá dostatečně silná a přesvědčivá záminka.Viz gangster erdogan-už zase agresivní Rusko narušilo náš prostor,následky budou strašlivé-přidal se i naták štoltenberk!
Podívejte se na ksicht šubina-typickej žid zdegenerovanej příbuzenskou plemenitbou.Tyto nelidé jsou zcela prosti jakékoli morálky a o etice nemluvě!To,že tyto nelidé drží pařáty na mnoha vypínačích je “zárukou naší šťastné budoucnosti”!Tož, bůh s námi a zlé pryč!Když zdolají Putina,je s náma ámen.