VIDEO: Ruská FSB pozatýkala na Krymu agenty ukrajinské rozvědky a ministerstva obrany...

VIDEO: Ruská FSB pozatýkala na Krymu agenty ukrajinské rozvědky a ministerstva obrany se spoustou zbraní, munice a výbušnin. Chystali vlnu teroristických útoků na Krymu v den voleb! [CZ Titulky]

VIDEO: Ruská FSB pozatýkala na Krymu agenty ukrajinské rozvědky a ministerstva obrany se spoustou zbraní, munice a výbušnin. Chystali vlnu teroristických útoků na Krymu v den voleb! [CZ Titulky]

Americká moc na Ukrajině přeřadila na vyšší rychlostní stupeň. Pod kontrolou amerických instruktorů se pokusila skupina ukrajinských agentů tajné služby a ministerstva vnitra ve spolupráci s ruskými proti-putinovskými silami připravit sérii bombových a teroristických útoků na Krymu během konání chystaných voleb. Ruská bezpečnostní služba FSB dnes provedla na Krymu razie a pozatýkala členy sítě agentů, kteří se chystali provést celkem 2 teroristické útoky. Mezi zatčenými už byl identifikován vysoký důstojník ukrajinského ministerstva obrany. Pokusy o vyvolání chaosu a destabilizaci regionu jako v Sýrii nejsou ze strany USA nijak překvapivé. Bylo by asi naivní si myslet, že takováto akce na Krymu probíhá z Kyjeva bez patřičných notiček a souhlasu amerického velvyslance Pyatta v Kyjevě. Spolu s tím, jak Rusko vítězí v Turecku a v Sýrii, a to hlavně politicky, začínají američtí jestřábi ztrácet nervy.

To ovšem neznamená, že omezí své sabotážní angažmá všude tam, kde mají nasáčkované své velvyslance a operátory, kteří si v autech vozí terminály se satelitním spojením do Langley, aby mohli koordinovat skrze CIA své ovečky ve vybraném regionu. Ukrajina obvinění odmítá a tvrdí, že jde o provokaci. Tak určitě, k tomu se Kyjev nepřizná, protože ani nemůže. Agenti se neměli nechat chytit, měli se raději střelit do hlavy. Ale k tomu by museli mít kuráž a odvahu zemřít pro vlast. A umírat pro Ukrajinu, tolik vlastenců zase na Ukrajině není. Ti, co opravdu vlastenci byli, ti už ze země odešli do Ruska anebo na západ. Na Ukrajině už zůstávají jen ti, kteří nemají peníze na emigraci.

fsb-moscow.jpg
FSB má v Rusku plné ruce práce. Proti buňkám teroristů zasahuje v Moskvě, na Krymu i v Čečensku, kde se prý islamisté za pomoci USA opět probouzejí k životu.

Američané chtějí vyvolat v Rusku občanskou válku. Jako se o to snažila Madeleine Albright na přelomu tisíciletí v Čečensku a v Dagestánu, kde islámské guerilly podřezávaly křesťany a Rusy a Madla křičela na Moskvu, že musí Čečensku povolit odtržení od Ruska, samostatnost a vyhlášení čečenského chalífátu. Všichni si pamatujeme a Madle toto nezapomeneme. Ale stejné postupy se nezapomínají, takže vyvolat krizi na Krymu, kde žije velká část muslimských Tatarů, určitě stojí Američanům za pokus. Udělat ze Sevastopolu druhé Aleppo, to by byla paráda. To by se Hillary Clinton líbilo. Její plány na vybudování amerických trvalých základen na Ukrajině, i když země nebude členem NATO, to také stojí za pozornost.

O to horší je skutečnost, že zatímco česká vláda se zbavuje tanků, houfnic, samopalů, protitankových střel a munice z výzbroje bývalé ČSLA a tento materiál potom končí na Ukrajině a odtamtud putuje na černý trh, do Sýrie, do Afriky, ale také do Francie mezi islamisty, tak samotná ČR je ve stavu, že by nedokázala čelit ani odhodlané ozbrojené guerille v počtu 1,000 mužů. Uvnitř NATO se vyprávějí ale ještě horší historky o různých studií, které se potulují v centrále NATO v Bruselu. Třeba to, že Polsko nemá dostatek paliva pro své zbraně, že kdyby vzlétly všechny stíhačky, už nebude palivo pro vrtulníky. S palivy se totiž v polské armádě kšeftuje a rezervy nejsou. Polsko se proto spoléhá, že v případě útoku Ruska se o obranu Polska postarají USA. Jak ale naznačil Donald Trump zde, takový přístup už dlouho fungovat nemusí.

Česká armáda se svými sotva 12,000 vojáky by nestačila ani na zvládnutí rozsáhlých povodní. Představa, že by mohla chránit zemi, je zcela utopická. Vlastně by nebylo ani co bránit, protože při prvním okamžiku, když by zafoukal mocný vítr, by politici spolu s vojáky opět převlékli kabáty. Vlastně se s tím počítá. Česko se přizpůsobí. Až vyjdou do ulic tisíce islamistů, vláda rozdá do škol manuály o komunikaci s islámem. Ze škol zmizí vepřo se zelím v jídelnách, přibudou modlitební koberečky. Rozvracení Ukrajiny bylo jen začátkem. Teď nám rozvrací celou Evropu a ještě si budeme muset uprchlíky vydržovat. Že si Rusko nenechá Krym rozvracet, to je dobře. Ale co je to platné, když tolik lidí je ochotno za mrzký peníz zrazovat vlastní národní zájmy. Ať už to jsou politici, novináři, umělci nebo studenti, kteří vylezli ze školy a po neúspěšné kariéře v porno průmyslu si otevřou neziskovku a prosazují v médiích sluníčkové migrační multikulti. Ukrajina není poslední zemí, která přichází o všechno, co měla. Ještě můžeme ztratit vlastní jazyk i víru.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jan Hofírek
Návštěvník
Vláďa
Návštěvník
Vláďa

Můj názor je, že celou aféru ohledně záškodníků a připravovaných terorisktických útoků na Krymu vymyslela kremelská propaganda, aby ovlivnila výsledky voleb na Krymu. Je přece potřeba, aby to bylo alespoň 95 procent.

Karel
Návštěvník
Karel

Souhlasím. Trochu jsem se bál, aby tento výmysl z Moskvy nebyl určen k ospravedlnění následného Ruského vojenského vpádu do Ukrajiny. Přece jenom by se Rusku hodilo spojit Krym s územím na východě Ukrajiny, který společně se separatisty okupuje. Nakonec si ale myslím, že to je skutečně jenom kvůli volbám.

Dědouch
Návštěvník
Dědouch

Skoč si k psychiatrovi trubko primitivní.

Dědouch
Návštěvník
Dědouch

A co hlava, dobré? Vaří se ti vedrem biomasa v lebce. Dej si sprchu chytrolíne.

sibolet
Návštěvník
sibolet
Alena
Návštěvník
Alena
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak zřejmě na Krymu přituhuje…
Rusové tam už rozmisťují systém protivzdušné obrany s-400, který už funguje v Sýrii.
Novinkou je že bude NEVIDITELNÝ.
Kdyby nám jeden takovej půjčili, nebo pronajali, nebudeme potřebovat ani armádu, a celá republika bude pod “deštníkem”.
http://cz.sputniknews.com/svet/20160812/3698867/delostrelci-Krym-S-400-Triumf.html

Et007
Návštěvník
Et007

To bude jako z té pohádky, jitrnice jakou svět neviděl?

monsanto
Návštěvník
monsanto

Ukrajina dostava panicky zachvat. Putin s Erdoganem dojednali obnoveni plynovodu Tureckeho proudu, smlouva ma byt podepsana jiz v rijnu. Hned pote se ozvalo i Bulharsko, ze ma zajem o znovuzahajeni plynovodu Jizni proud. A k tomu uz podepsany Severni proud 2, ktery zdvojnasobi kapacitu dosavadniho plynovodu. A Ukrajiny bude obejita, jeji vydirani skonci a ztrata tranzitnich poplatku bude pro zemi citelna. A pak muze Ukrajina zacit kupovat treba slibovany zkapalneny plyn od svych kamadu z SSa, ale za dvojnasobnou cenu.

Pokud se Rusku skutecne podari spustit vsechny 3 plynovody, Putin se bude placat smichy do kolen, jak je Evropa neschopna a jak snizila energetickou “nezavislost” na Rusku.

Vláďa
Návštěvník
Vláďa

Jelikož zkapalněný zemní plyn je na světových trzích stejně drahý nebo levnější než ten ruský, můžete si svoje báchorky nechat na příští schůzi KSČM.

Zvědavá
Návštěvník
Zvědavá

To: Vláďa: pokud máte důvěryhodné zdroje, prosím o zdroj. Mé poznatky jsou stejné, jako má Monsanto. A ty Vaše argumenty (i příspěvky) mi přijdou vysoce nepravděpodobné a nevěrohodné.

BTW: A možná by stálo za to, NEURÁŽET ostatní, toto se mezi slušnými a inteligentními LIDMI nedělá (což tato společnost diskutujících v převážné míře evidentně je). Máte PRÁVO NESOUHLASIT – ale existuje přece slušnější způsob, jak dát najevo nesouhlas přiměřeněji – bez útoků na druhou osobu, která může mít přece jiný názor jako Vy.
Stejně například HOAX (a možná nejen on) měl psát POZOROVATELCE jinak – měl právo dát najevo svůj nesouhlas, ale ne tak přehnaně, necitlivě, neohleduplným a zraňujícím způsobem, jak to udělal – zejména k tak křehké ženě, kterou Pozorovatelka bezpochyby je. Hoax DLUŽÍ za to Pozorovatelce velkou OMLUVU (ne za svůj obsah-za nesouhlas, pokud si za ním nadále stojí, ale za formu, jakou to udělal). Třeba to mu to dojde později, když mu to nedošlo evidentně do dneška.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Z principu musi byt cena zkapalneneho zemniho plynu vyssi nebot je nutne zahrnout naklady na zkapalneni a technicky narocnou prepravu.
Teplota potrebna ke zkondensovani LNG se podle typu pohybuje v rozmezi -120 az -170°C. Zkapalnovani je pomerne riskantni a predevsim energeticky narocny proces. LNG je dopravovan na odbytiste vetsinou pomocí tankeru s kryogennimi zasobniky a po celou dobu je nutne udrzovat nizkou teplotu. Lodní flotila pro transport LNG je ale omezena a soucasne narocna na bezpecnost i udrzbu. Rovnez lodni terminaly pro LNG jsou velice nakladne a je jich málo, v roce 2015 bylo v primorskych statech Evropy pouhych 27 LNG terminalu. Dale je nutne tez zahrnout naklady na dopravu na cilove misto spotreby. Shrnuto, preprava a skladovani LNG je mnohem drazsi nez posilani “obycejneho” zemniho plynu trubkami.

Dalsi aspektem jsou naklady na tezbu. Gazprom posila do Evropy zemni plyn z nalezist na zapadni Sibiri, kde jsou naklady velice kompetitivni. Takze se da ocekavat, ze v pripade pokracovani cenove valky bude Rusko schopne ucinne branit svuj tretinovy podil na evropskem trhu zemniho plynu.

Hitmen
Návštěvník
Hitmen

Vláďa má IQ houpacího koníka teď tu o červené karkulce

VM64
Návštěvník
VM64

V teple domova ČR, bez zabíjení, píší, že by se asi poszral, kdyby najednou byla Ukrajina tady…..

Lostris
Návštěvník
Lostris

Ukrajinci se pokoušejí o otevřený konflikt na východě, ČR jim možná posílá zbraně, další ostuda . Pokud by USA tímto způsobem vstoupily tzv. na straně Ukrajiny do válečného konfliktu podařilo by se tím americkým jestřábům zamrazit presidentské volby a získat čas na eliminaci Trumpa coby kandidáta. Mohli by se doma pokusit vyhlásit “mimořádnou situaci” – a hle volby by nebyly na podzim, ale až by se Trump odstavil – to je názor z amerických nezávislých zdrojů. A do toho bude “nacvičování” US armády na našem území….jen, aby nám tu nepředvedli americkou reprízu srpna 1968. A koncem srpna má přijet Merkelová přinutit Sobotku k tomu, aby začal přímo z Německa převážet imigranty.

Podržel tašku Šapitovi
Návštěvník
Podržel tašku Šapitovi

Nová vláda v Kyjevě ja složená z tolika lidí s americkým pasem, že tohle ani nepřekvapí.

Pasák Lampa Lampasák
Návštěvník
Pasák Lampa Lampasák

Ukrajina prý stahuje armádu na hranice s Krymem. A Sputnik napsal, že v Česku někdo sundavá výsostné znaky z vozidel naší armády a chystá je k převozu na východ. Takže se chystá bratrská pomoc Ukrajincům v boji o Krym?