VIDEO: Ruská armáda vyvrátila závěry holandských vyšetřovatelů o zkáze letu MH 17....

VIDEO: Ruská armáda vyvrátila závěry holandských vyšetřovatelů o zkáze letu MH 17. Ukrajina nechce vydat svá data a má zřejmě krev na rukou! [CZ Titulky]

VIDEO: Ruská armáda vyvrátila závěry holandských vyšetřovatelů o zkáze letu MH 17. Ukrajina nechce vydat svá data a má zřejmě krev na rukou! [CZ Titulky]

Mezinárodní tým vyšetřovatelů vedených Holandskem dnes uveřejnil vyšetřovací nález k tragédii letu MH 17, který byl před dvěma roky sestřelen nad východem Ukrajiny. Letadlo měla sestřelit raketa systému BUK vypálená z pozic povstalců na východě Ukrajiny [1]. Malajský dopravce přišel o stroj Boeing, když byl ukrajinským řízením letového provozu naveden nad území ovládané povstalci na východní Ukrajině. Stroj se zřítil a v jeho troskách zahynuli především holandští turisté. Vyšetřování mezinárodní komise od počátku doprovázejí dohady a netransparentnost. Vyšetřovací komisi byly ze strany USA poskytnuty “důkazy” ze satelitů, ale ty jsou vedené v režimu tajné a členové vyšetřovací komise museli Američanům podepsat mlčenlivost. Jde o důkazy vedené v neveřejném režimu. Podle pozorovatelů se Američané obávají z odhalení schopností ultravysokého rozlišení jejich špionážních satelitů. Ty jsou podle posledních informací schopné rozlišit barvu lidského vlasu na bílém stole.

1028557217.jpg
Ruská analýza poškození letadla letu MH17.

Ruské ministerstvo obrany odtajnilo a uveřejnilo radarová data z vojenského radaru Rostovské oblasti z osudného dne. Kyjev nic takového neudělal, protože prý taková data nemá, neboť v osudný den byl primární radar pro Luhanskou oblast vypnutý kvůli shořené pojistce. Kvůli této výmluvě se na ruském internetu spustila satirická kampaň o tom, jak Ukrajina je státem, ani ne tak na baterky, jako spíš na pojistky. Pokud vypadne pojistka a přestane vám fungovat primární radar nad částí území, v každé jiné zemi by to způsobilo katastrofu a zhroucení letového provozu. Ne tak na Ukrajině. Tam je možné úplně všechno. Dokonce se na alternativě spekuluje, že Ukrajinci si vypnuli radar úmyslně, aby nebyl důkaz pro pozdější vyšetřování. Na ruském radaru není totiž žádná přilétávající raketa k letadlu vidět. To napomáhá teorii o výbuchu nálože na palubě anebo v zavazadlovém prostoru. Letadlo se náhle zřítilo. Ruská armáda ale nemá z Rostova radarový dosah na západ od místa katastrofy, takže nelze říct, jestli raketa neletěla v letové stopě letadla ze západu. Jenže to by ji museli vypálit Ukrajinci, ne povstalci na východě. A to by Ukrajinci museli poskytnout svá radarová data.

Snímky z amerického satelitu smí vidět jen 6 vyšetřovatelů. Nikdo jiný!

Je zcela jasné, proč USA nechtějí poskytnout důkazy veřejnosti a pokud by to byla pravda, že raketu vypálili povstalci, tak by to ukončilo veškeré spekulace. Ruský radar v Rostovu totiž nezaznamenal žádný letící objekt v blízkosti Boeingu a raketa Buk by na radaru byla viditelná zcela bezpečně, protože ruský radar má rozlišení s minimální odrazovou plochou pouhého 0.35 metru čtverečního, takže radar vidí i malé drony ve vzduchu. Z východu Ukrajiny, který pokrývá dosahem ruský radar v Rostovu, žádná raketa zjevně nevyletěla, takže tvrzení týmu vyšetřovatelů, že raketu vypálili z východu Ukrajiny povstalci, je nepravdivé. Bez radarových dat z ukrajinské strany nebude nikdy možné říct, odkud byla raketa vypálena a kým. Vyšetřovatelé se odkazují pouze na jakési kamerové záběry ukrajinského rádia Svoboda, které údajně zachycuje ruský protiletadlový systém BUK převážený na transportéru na okraji Luhansku.

57e91920c36188db458b4597.jpg
Rusko zveřejnilo radarová data Rostovské oblasti.

Rodiny a pozůstalí se tak kvůli Kyjevu a USA nikdy nedozví, kdo skutečně dal pokyn k sestřelení malajského Boeingu. Nikdo nevysvětlí, proč Ukrajina vypnula v onen den svůj primární letový radar v Luhanské oblasti, proč Američané tají své snímky s důkazy a mohou je vidět pouze vyšetřovatelé, kteří Američanům podepsali mlčenlivost. Co na těch satelitních snímcích je, bez ohledu na kvalitu a rozlišení, proč museli kvůli nim vyšetřovatelé podepisovat Američanům smlouvy o mlčenlivosti, to se asi nikdy nedozvíme. Znovu se ukazuje, že Ukrajina pouze hraje roli poslušné loutky amerických páníčků, kteří právě v tuto chvíli privatizují ukrajinský bytový fond obyčejných Ukrajinců, vodárny a teplárny, kompletně celou infrastrukturu. Ukrajinu čeká stejné rozkradení jejich národního majetku, jako byla rozkradena Česká republika po roce 1989 a dnes občané v ČR sklízí hořké plody tohoto procesu. 100,000 bezdomovců v ČR v ulicích, zákazy kouření, konec domovní svobody kvůli topení pevnými palivy, omezování zpěvu po 22. hodině anebo jen tak, pro nic za nic, přes půl miliardy korun pro první várku více jak 2,000 islamistů, kteří se stanou budoucí bojovou základnou Evropské islámské fronty, která se formuje už dnes ve Francii a v Německu na úrovni jednotlivých mešit.

Ukrajina je v procesu divokého rozkrádáni jako v ČR v 90. letech

Ukrajina se stala obětí podvodu s nadějí, velkého falešného snu o svobodě, která nepřišla. Ukrajina byla chudá, ale po Majdanu je ještě chudší. Ti, co měli před Majdanem na Ukrajině málo, mají dnes ještě méně. Ti, kteří měli hodně, dnes mají ještě více. Představa o jiné Ukrajině vzala za své, když se země začala před dvěma lety vracet ke kořenům nacistické Ukrajiny formátu Stěpana Bandery. Tyto procesy zajišťují dodnes v Kyjevě neziskovky, které stejně jako v ČR jsou i tam financované z fondů George Sóroše a amerických fondů, které používají na Ukrajině operativní krytí amerického velvyslanectví v Kyjevě. Ukrajina tak věrně, až na pár detailů, kopíruje transformační proces, který známe z první poloviny 90. let v ČR. Divoká privatizace, tunelování, bezbřehá korupce, loutkový prezident, kterému tleskají v americkém kongresu, ale doma na něho plivou. Tolik podobností, tolik souvislostí.

http%3A%2F%2Fmashable.com%2Fwp-content%2Fuploads%2F2014%2F07%2FRussian-Defense-Ministry-MH17.jpg
Vrchní velení ruské protivzdušné obrany.

Ukrajinský národ si prošel těžkou historií a zaslouží si vládu, která bude mít na mysli jen zájmy lidu a nikoho jiného. To ale současná kyjevská vláda není a ani nikdy nebude. Reprezentace současné Ukrajiny vzešla z násilného puče a nová Ukrajina se opírá o odkaz masového a válečného zločince Bandery. Kauza letu MH 17 je prostě jenom prostředek a nástroj, jak poškodit Rusko za osamostatnění Krymu. Podobně, jako když zakazují ruským sportovcům olympiády a potom se v uniklých dokumentech ukáže, že sportovci ostatních zemí zobají zakázané látky jako na běžícím pásu. Pokud je někde důkaz, že let MH 17 sestřelili povstalci a takový důkaz je nezvratný, už dávno a dávno by ho uveřejnili. Netrvalo by to dva roky, ani rok, ani měsíc. Bylo by to hned a okamžitě na stole. Spravedlnosti a pravdy se tudíž nikdo nedočká.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývají 2 dny a z částky potřebné na provoz Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 83%. Všem, kteří již přispěli, děkujeme a děkujeme i všem, kteří zde i tento měsíc přispějí tak, aby  stránky fungovaly i v říjnu.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Všichni ti, kteří se podíleli na zfalšování tohoto “vyšetřování” skončí s kulkou v hlavě.

karel
Návštěvník
karel

A co jasně bílá kondenzační stopa kterou zanechává BUK za sebou, kterou nikdo nezahlédl ačkoliv byla jasná obloha a její pozůstatky, které nejméně půl hodiny i více zůstává na obloze.Myslím si že letadlo bylo zničeno výbuchem bomby v první třídě, která je nahoře a svědčí o tomto výbuchu vyražené a neprošpikované dveře letadla, které byly, kdyby došlo k útoku zvenčí jako řešeto.Tlaková vlna dveře vyrazila dříve než ji mohly poškodit střepiny zevnitř.

Ehh.
Návštěvník
Ehh.

Vy jste neviděl ty fotky dýmové stopy, které ukázali holandští vyšetřovatelé? A jasné důkazy o tom, že výbuch přišel zvenčí a ne zevnitř?

P.Stoupal
Návštěvník
P.Stoupal

Zbrojní analytik J. Štefec: “Jedná již o druhou komisi zřízenou ke katastrofě letu MH17. Ta první (odborná) pracovala dle mezinár. uznávaných a závazných postupů ICAO (Mezinárodní organizace pro civilní letectví) vycházejících ze znění Chicagské úmluvy o mezinár. civil. letectví z 1944. Její působení bylo oficiálně završeno prezentací závěrečné zprávy 13.10.15. Dle Chicagské úmluvy jsou jedinými autoritami pro šetření leteckých nehod a incidentů NIKOLI komise, ale specializované národní úřady nebo autority, které si vytvářejí komise specialistů jako pomocný orgán. Druhá komise (politická), jmenovaná holandskou vládou a složená z policistů a právniků (nikoli odborníků), využívala věcně odpovědnou niz. Národní leteckou laboratoř jako vedlejší zdroj informací, které navíc utajovala, aby nebylo možné zjistit jejich zdroje. Druhá komise vedla místo odborného, kriminální vyšetřování sestřelení letounu s cílem odhalit určit viníka odpovědného za smrt osob na jeho palubě, aniž by se zajímala o argumenty ruské strany, vůči které (ač to nebylo přímo vysloveno), toto „vyšetřování“ vedla. V závěrečné zprávě tato komise neuvedla ANI JEDINÝ argument a infromaci z ruské strany (kupř. test provedený výrobcem raket 9M38 Almaz-Antej odpálením skutečné rakety nad příďovou částí letounu Il-76 konstrukčně podobého přídi Boeingu 777). Holandští „experti“ se odmítli testu byť jen zúčastnit, ačkoli byli zváni. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Ucelova-politicka-manipulace-Analytik-Stefec-si-precetl-zpravu-komise-o-sestreleni-letadla-nad-Ukrajinou-a-nestacil-se-divit-456030

Jaris
Návštěvník
Jaris

Podle mne slo o seredny omyl. Melo byt sestreleno letadlo Ruske federace. ktere vezlo Putina.
Druha teze je, ze slo o stejne malajske letadlo, ktere zmizelo na americke zakladne Dio Garcia. Bylo nalozeno mrtvolami, ktere uz zacaly znacne zapachat a sup s tim na Ukrajinu k sestreleni a bude obvineno Rusko. Tedy dve mouchy jednou ranou. Prvni svedci, kteri pribehli k troskam tvrdili, ze tam nebyla zadna krev a napadne to smrdelo formalinem. Dalsi vec, ktera mi utkvela v pameti byl proslov matky v australske TV tentyz tyden po havarii. Tato zena tvrdila, ze neprisla jen o jedno dite, ale rovnou o tri! Mluvila bez jakychkoli emoci jakoby ztratila osoupanou tasku. Myslim, ze po takove tragedii, by se oba rodice nervove zhroutili natoz, aby mluvili do televize o terorizmu. Mozna se pletu, ale take nevidim zadne narky pozustalych. Proste cele to smrdi jak ten formalin a proto US nedovoli zverejnit pravdu.

Ehh.
Návštěvník
Ehh.

A co by letadlo Putina dělalo nad Donbasem?

Jaris
Návštěvník
Jaris

Pisu trochu pozde, ale Putin se toho dne vracel letadlem do Ruska. Letel za malajskym letadlem cca pul hodiny po nem.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

„Vyšetřovatelé se odkazují pouze na jakési kamerové záběry ukrajinského rádia Svoboda“ – myslí tím ukrajinským rádiem TO chazarské rádio co hrdinně „buduje demokracii“ z pražského Hagiboru?
comment image

Jirka
Návštěvník
Jirka

Zajímavé, že stejný ruský radar v blízkosti MH17 zachytil vojenské letadlo.

http://www.wertyzreport.cz/clanek/dalsi-zaznamy-z%20radaru-dokazuji-ze-v-blizkosti-mh17-bylo-vojenske-letadlo

Forever
Návštěvník
Forever

Mj., dnes je výročí 78. let od zrádné Mnichovské dohody, podepsané západními velmocemi.
Dobré připomenutí toho, že být nepřítelem západních velmocí je sice nebezpečné, ale být spojencem západních velmocí je přímo SEBEVRAŽDA!

Dnes se jako přes kopírák historie opakuje – tehdy se ustupovalo německé nacistické Třetí říši. Dnes se ustupuje jiné totalitní ideologii, jež má s nacismem překvapivě řadu věcí společného. Dnes se tentokrát kapituluje a ustupuje před islámským světem. Což nemůže skončit jinak, než další ničivou válkou a dalším holocaustem, tentokrát holocaustem původních domorodých bílých evropských národů.

Jako v minulosti před 78. lety, o nás bez nás. Tehdy v Mnichově, dnes v Bruselu!

comment image

comment image

Tehdy to byla Mnichovská zrada, současné kapitulaci EU před islámem se jednou bude říkat BRUSELSKÁ ZRADA!

comment image

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Je docela nepodstatné kde ke zradě došlo…
Dalece důležitějí je vědět kdo tu zradu provadí.

comment image
comment image?w=620

„Boj mezi lidmi a nenávist mezi nimi jsou živeny velice specifickými zůčastněnými stranami. Je to malá mezinárodní klika bez kořenů, která štve lidi proti sobě, která nechce aby měli mír!
Jsou to lidé, kteří nejsou doma nikde a zároveň jsou doma všude! Kteří nemají žádnou zemi, se kterou by byli spjati, ale kteří dnes žijí v Berlíně, zitra v Bruselu, další den v Paříži, potom v Praze, Vídni, nebo Londýně a kteří se cítí doma všude!
Jsou ti jediní, kteří mohou být považováni za mezinárodní elementy protože podnikají naprosto všude!
Ale lidé je nemohou následovat. Lidé jsou vázání ke své půdě, ke své rodné vlasti. Jsou vázáni k možnostem života, které stát a národ nabízí.“
A. Hitler (10. Listopad 1933)

Forever
Návštěvník
Forever

Izrael srovntelný s nacistickou Třetí říší?

Prosím vás, nejdřív si zjistěte, jaký režim byl v německé nacistické Třetí říši, jaké tam měly práva Židé aj. neněmecké menšiny a politické strany.

Současný Izrael ještě není ve fázi, jako nacistické Německo po roce 1933.
I když uznávám, že hrozba nástupu fašismu v Izraeli není nereálná. Určitou hrozbu fašizace Izraele představují některé radikální pravicové či náboženské strany (např. náboženská strana Šas) a skupiny, jako např. pravicový Likud, radikální náboženské-sionistické organizace a skupiny, radikální osadnické skupiny (zejména nábožensko-sionističtí osadníci) atd.

Sionismus jako takový není totalitní nenávistná ideologie. Sionismus je idea židovského státu. Na tom není nic špatného.

Vždyť mnoho židovských kritiků (např. Noam Chomsky) některých kroků Izraele vůči Palestině jsou sionisté.

Špatná je jedině sionacistická-talmudská ideologie, která hlásá nadřazenost Židů nad Nežidy a podřadnost Nežidů – v tom je jediný problém. Ale tuto ideologii nevyznávají všichni Židé. Tuto ideologii nevyznává celý Izrael. Celý lid Izraele nevyznává tuto ideologii.

Forever
Návštěvník
Forever

Ale dobrá, dnešní kapitulaci Evropy před islámem také podporují někteří Židé jako Soros či Schapiro aj. V tom s vámi souhlasím.

Forever
Návštěvník
Forever

Jestli máte na mysli mezinárodní židovstvo (židovské rodiny jako Rothschildové, Morganové, Warburgové aj.) – souhlasím s vámi.

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Jasně, že to letadlo sestřelila ruská raketa buk, ale odpalovací systém a jeho obsluha byla ukrajinská armáda. Co by rusko získalo sestřelem civilního letetadla u svých hranic? Hovno.

Vladimir
Návštěvník
Vladimir
Ehh.
Návštěvník
Ehh.

Co by tím získala Ukrajina? Odposlechy separatistů mluví docela jasně… BUK potřebovali proti ukrajinským vojenským letounům a že je to civilní letoun si nejspíš neuvědomili a sestřelili ho v domnění, že jde o ukrajinský An-26.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

CIA – The Central Intelligence Agency – hlavní soubor
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_cia.htm

Ebola – globální pandemii nebo Global Hoax ? – Hlavní File
http://www.bibliotecapleyades.net/ciencia/ciencia_ebola.htm

Martial Law v USA? – Smrt demokracie – hlavní soubor
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_martiallawusa.htm

Nwo
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_sociopol_nwo.htm

Forever
Návštěvník
Forever

Mimo téma:

Jak jistě víte, včera zemřel slavný bývalý izraelský exprezident a expremiér Šimon Peres.
https://m.novinky.cz/articleDetails?query=%C5%A0imon%20Peres&sznu=ZXFcga9iyifX3OWM&ref=search&aId=415951

comment image

Jak hodnotíte osobu a odkaz Šimona Perese? Napište do komentářů. Těším se na vaše názory a poznatky.

Tara
Návštěvník
Tara

Sionista Šimon Perez……

JazzBoo
Návštěvník
Forever
Návštěvník
Forever

Nemáte tam chybu? Masakr v Kaně se odehrál v roce 2006!
http://www.lidovky.cz/izrael-hajil-nalet-slo-o-centrum-hizballahu-fe0-/zpravy-svet.aspx?c=A060731_081406_ln_zahranici_fho

V té době Šimon Peres nezastával funkci prezidenta ani premiéra ani žádnou jinou veřejnou vládní politickou funkci. Stejně tak neexistuje žádný přímý stoprocentní důkaz toho, že by Peres k nějakému takovému údajnému masakru rozkaz vydal.

Mimochodem, Peres byl jedním z těch, co se postavili proti výstavbě zdi, ten, co podpořil vyklizení a likvidaci židovských osad v Pásmu Gazy v roce 2005. Ten, kdo se postavil proti výstavbě dalších židovských osad. Ten, kdo byl ochoten podstoupit Palestincům i územní ústupky. Ten, kdo podpořil vznik Palestiny – od roku 1999 Peres podporoval nezávislý palestinský stát.
Peres podporoval mírové řešení izraelsko-palestinského konfliktu.

Nedělal bych ukvapené soudy nad Peresem. Ano, souhlasím s vámi – soudit má právo Bůh. Nechme jeho rozhodnutí na něm. Bůh je milosrdný – a pokud Peres nepatří mezi ty, jejichž duše propadla zlu natolik, že je nezachranitelná, Bůh mu (možná) odpustí jeho viny. Tak, jako každému, komu Bůh prokáže své milosrdenství.

Peresova duše je nyní v rukou Božích. Šalom jeho duši.

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Já tu grafiku nedělal…
…ale Vy jste se zjevně nepodíval na přiložené linky:
„As prime minister in 1996, Peres ordered and oversaw Operation Grapes of Wrath when Israeli armed forces killed some 154 civilians in Lebanon and injured another 351. The operation, widely believed to have been a pre-election show of strength, saw Lebanese civilians intentionally targeted.“

docela to vystihnul diskutující „5 dancing shlomos“:
„war criminal, peace criminal, anytime criminal/criminal of opportunity
jew is a jew“

comment image

Perskiho duše pokoje jistě dojde. U toho jejich Boha. V pekle.
Ostatně v Bibli to máte napsané docela srozumitelně:
Ježíš jim řekl: „Kdyby byl Bůh váš Otec, milovali byste mě, neboť z Boha jsem vyšel a od něho přicházím. Nepřišel jsem sám od sebe, ale on mne poslal.
Proč nerozumíte mé řeči? Proto, že nemůžete slyšet mé slovo. Vy jste z otce Ďábla a chcete činit žádosti svého otce. On byl vrah od počátku a nestál v pravdě, protože v něm pravda není. Když mluví lež, mluví ze svého vlastního, protože je lhář a otec lži. Poněvadž já říkám pravdu, nevěříte mi.
Kdo z vás mne usvědčí z hříchu? Říkám-li pravdu, proč mi nevěříte? Kdo je z Boha, slyší Boží slova. Vy neslyšíte, protože nejste z Boha.“
(Jan 8:42-47)

comment image?w=620
https://rehmat1.com/2016/09/28/shimon-peres-the-war-criminal-goes-to-hell/

Forever
Návštěvník
Forever

Co byla operace Hrozny hněvu? Platí známá biblická moudrost: Kdo z vás jest bez viny, ať hodí kamenem (Jan 8, 7).

Tato izraelská operace se uskutečnila teprve poté,co Hizballáh raketově ostřeloval sever Izraele (záměrně často civilní cíle) – a když je válka, teče krev. A jak jsem řekl, NEEXISTUJE ŽÁDNÝ přímý stoprocentní důkaz toho, že by Peres k provedení nějakého masakru či záměrného útoku na civilní cíle rozkaz vydal.

Jediné prokazatelné záměrné útoky na civilní cíle byly prováděné islámskou teroristickou organizací Hizballáh, která záměrně ostřelovala i izraelské civilní objekty.

pozn.: vůbec nebylo prokázáno, že by Izrael zde záměrně bez varování bombardoval civilní cíle.

K té Nobelově ceně – že Peres někoho podplatil? – jedna paní povídala, co k tomu dodat. Jak je tedy potom možné, že Nobelovu cenu dostal i významný představitel Palestiny Jásir Arafat?! Nějak Židé v této věci asi zaspali 🙂

Peres, Rabin ani Arafat nemuseli nikoho podplácet. Nobelova cena jim byla udělena za uzavření Mírové dohody z Osla. Zcela zaslouženě. Ani jeden z těchto lidí není bez viny. Kdybych přistoupil na vaši metodu, Nobelovu cenu míru by musel vrátit i Jásir Arafat, jelikož i on měl ruce od krve – měl na rukou krev Izraelců. Ale díky své ochotě ke kompromisu si, i dle mého názoru, tuto cenu společně s Rabinem a Peresem zasloužil.

pozn.: a to u Arafata nepočítám třeba tento výrok:
„Krví a mečem dosáhneme svého cíle. Včera Gaza a Jericho, dnes Betlém, zítra Jeruzalém a celá Palestina.“
Jásir Arafat, 1995

Šimon Peres jako “duchovní otec 11. září” – NO COMMENT, opět, JEDNA PANÍ POVÍDALA – ale ŽÁDNÝ PŘÍMÝ STOPROCENTNÍ DŮKAZ!

Hagana jako teroristická organizace? Hagana nebyla žádná teroristická organizace, Hagana byla podzemní židovská vojenská organizace, která působila na území Palestiny v době britského mandátu během let 1920–1948. Hagana se navíc v roce 1948 ještě na začátku první izraelsko-arabské války transformovala na izraelské obranné síly (IDF).

Pzn.: jen krátké připomenutí toho, co to byla první izraelsko-arabská válka:

tehdy arabské země (Jordánsko, Egypt, Irák, Saúdská Arabie, Libanon, Jemen a Sýrie napadly nově vzniklý židovský stát s cílem jej zničit a vyhladit a zahnat Židy do moře. Viz pár mírumilovných prohlášeních arabských představitelů:

„Pobijte všechny Židy, všechny je vyhubte.“
Jeruzalémský muftí Amin Al-Husseini, dne 17.5.1948

„Tohle bude válka, která Židy zničí, něco jako křižácké výpravy a mongolské krvavé lázně dohromady.“
Azam Paša, generální tajemník Arabské ligy, dne 15.5. 1948

atd.
Obráncem v této válce byl Izrael, nikoli arabské země. Arabské země byly v této válce agresorem.

Nikdo v tomto konfliktu není bez viny.

Jen tak mimochodem:

JazzBoo Zář 29, 2016 22:29
“Hodnotit nám nepřísluší, to bude Bůh.”

O pár hodin později:

“Perskiho duše pokoje jistě dojde. U toho jejich Boha. V pekle.” Konec citace

A sám teď druhé soudíte, kde skončí. Nejdřív si zameťte před vlastním prahem.

Nesuďte druhé, pokud nechcete být sám nakonec souzen.

K tomu vašemu komentáři o židovském Bohu:

zjevně narážíte na známou lež, že židovský Bůh Jahve je Ďábel – což je lež, Abrahám, Mojžíš i Ježíš věřili ve stejného pravého Boha! Abrahám, Mojžíš i Ježíš sloužili pravému Bohu!

JazzBoo
Návštěvník
JazzBoo

Neodvažuji se posuzovat pravost a nepravost bohů…

Ovšem komu slouží světové chazarstvo musí být jasné každému vnímavějšímu jedinci.

Vladimir
Návštěvník
Vladimir

Pejzatá mrtka.

Jaris
Návštěvník
Jaris

VRAH! Nechal vyvrazdit Palestince v jednom z taboru, z nich vice nez polovina byly roztrhane deti. Takze obycejna zidovska bestie s medaili Nobelofky uz tenkrat.

Forever
Návštěvník
Forever

Prosím, který tábor to měl být? Peres totiž nikde prokazatelně k žádnému takovému záměrnému útoku na civilní cíle v nějakém palestinském táboře rozkaz nevydal.