VIDEO: Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil...

VIDEO: Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil své voliče. Padala slova o zradě a sprosté nadávky. Americká vojska jsou na cestě do Sýrie! [CZ Titulky]

VIDEO: Rozzuřený Alex Jones zaútočil na Trumpa a varoval ho, aby nepodrazil své voliče. Padala slova o zradě a sprosté nadávky. Americká vojska jsou na cestě do Sýrie! [CZ Titulky]

A je to tady. Trpělivost už došla na americké alternativě i Alexi Jonesovi, který už minulý týden v neděli odvysílal mimořádné vysílání, kde uveřejnil informace z Bílého domu a Pentagonu, které ho tak rozčílily, že vystartoval na Trumpa varoval ho, aby se nepokoušel podrazit voliče a nesplnit sliby, které jim dal. K celému videu jsem udělal české titulky a jak ze záznamu můžete vidět a slyšet, Trumpova náhlá změna chování, změna rétoriky a kroků znepřátelila drtivou většinu Trumpovy voličské základny, včetně jeho skalního podporovatele Alexe Jonese. Nervy jsou na pochodu a Alex Jones brzy dorazí do stejné stanice, jako jsem dorazil já. Stanice “Disappointment” (zklamání). Jak už bylo uváděno dříve, v USA armáda ruší dovolené velících důstojníků, v přístavech v USA probíhají nakládky tanků, raket, transportérů, vrtulníků, těžké techniky a to je neklamné znamení, že USA jdou do války.

Alex Jones, Infowars.com – Jeden z hlavních leaderů americké alternativy.

A nemusí to být válka jedna, ale rovnou dvě. Podle informací, které přichází každou hodinu z USA v těchto chvílích, jednání v Moskvě dopadla katastrofálně. Tillerson s Lavrovem se nedohodli vůbec na ničem, Rusko odmítlo americké představy o uspořádání Sýrie a Tillerson si vyhradil právo volného pohybu amerických vojsk po Sýrii, na což Lavrov podle informací vůbec nereagoval a jenom zakroutil hlavou. Teď o co se jedná? Podle posledních informací si Tillerson přijel do Moskvy pro požehnání k vojenské invazi USA do Sýrie, oficiálně proti Islámskému státu, ale John McCain na CNN se minulý týden prořekl, že americká armáda má v Sýrii primární úkol odstranění Bašára Asada. Celou operaci kryje Herbert R. McMaster, na kterém Alex Jones také nenechává nit suchou. Jeho plánem je vyslat do Sýrie mohutný pozemní sbor, který by simultánně odstranil ISIL i Asada.

Rusko má málo vojáků v Sýrii a neoconi toho chtějí využít

Problém spočívá v tom, že Rusko není připraveno na konfrontaci v Sýrii s americkou armádou v počtech 150,000 mužů. Tolik mužů by do zahraničí ruská armáda mohla přepravit jen za cenu oslabení domácí obrany a vzhledem k tomu, že situace v Pobaltí a na Ukrajině není dobrá, mohlo by takové zahraniční nasazení oslabit obranyschopnost Ruska. Jenže pokud by Rusko početní stavy v Sýrii s Američany nesrovnalo, znamenalo by to kapitulaci a ztrátu kontroly nad Sýrií. Rusko má v Sýrii a v pobřežních vodách cca. 4,000 vojáků. Jde tedy o malý sbor, který by případné americké invazi nemohl konkurovat. A pokud by Američané v takových počtech do Sýrie vtrhli, ovládali by většinu území. Tady je třeba se dívat i na model, který prosazují globalisté. Rozděluj a panuj. Nikde není řečeno, že američtí neocons potřebují k naplnění svých cílů získat celou Sýrii.

Rex Tillerson se saudskoarabským ministrem pro ropu Khalidem Al-Falihem.

Pro naplnění plánu Rexe Tillersona, aby mohl dopravovat ropu přes Sýrii ze Saúdské Arábie, nepotřebuje disponovat západní částí Sýrie. Stačí mu ovládnout východní část. A pokud se mluví o parcelování Sýrie, tak si všimněte, jak najednou z ničeho nic se začal Erdogan opět kamarádit s USA a pochválil Trumpa za raketový útoku na syrskou leteckou základnu. Chápete, co tím sleduje? Pokud si Američané spočítali, že celou Sýrii neovládnou, tak si mohli také dopočítat, že druhá strana celou Sýrii také v dohledné době neovládne. Takže země bude rozdělena. A tyhle počty chápe i Erdogan. Severní část Sýrie by mohla připadnout Turecku, ovšem potom je zde velká otázka Kurdů. Ti jsou spojenci USA a měli získat vlastní stát po odstranění Bašára Asada. Jenže to se nepovedlo a Kurdové se nově dohodli s Ruskem i s Asadem na jakémsi modelu napůl autonomie a napůl budoucí federace. Není to sice to, co očekávali, ale pokud garantem autonomie bude Rusko, budou mít Kurdové obrovského a mocného ochránce. Tohle u Kurdů je spatřováno jako velká valuta.

Američané už nepotřebují Sýrii pohromadě, bude se dělit?

Takže je možné, že USA s Trumpem u moci začnou o Kurdech uvažovat tak, že k získání kontroly nad východem Sýrie vůbec Američané Kurdy nepotřebují a obětují je Erdoganovi, resp. ať jim Rusové nabídnou něco z území pod Asadovo kontrolou. Pro Tillersona je plán pro dopravu arabské ropy Exxonu do Evropy postaven na plánu potrubí přes východní Sýrii nahoru do Turecka a odtamtud přes Bospor do Evropy. Aby to bylo ještě více komplikované, musíme si uvědomit, že úrodná půda, zdroje vody a podmínky pro život jsou jenom na západním pobřeží Sýrie. Více než 85% Sýrie je buď poušť anebo polopoušť. Ekonomika země je koncentrována okolo Damašku a při pobřeží. Američanům je osud Syřanů lhostejný. Jim jde pouze o položení trubek ropovodu, a ty klidně mohou ležet v poušti. Podél trasy ropovodu se postaví silnice pro obsluhu a ostrahu celého díla a tím to hasne.

Hillary Clinton je zpátky v politice.

Politický poradce Hillary Clinton v právě uveřejněných leaknutých emailech Wikileaks ji informuje, že Al Kajda je na jejich straně [1]. No to je ale překvapení. Uniklé emaily tak natvrdo odhalují to, co právě ve výše uvedeném videu říká Alex Jones. Žádná konspirace, ale holá pravda. Alex Jones také potvrzuje, že Ivanka Trump a její vypečený manžel ovládají Bílý dům. Alex má informace přímo od Stevea Bannona, který toto potvrzuje. To není moje domněnka, to je realita.

Na české alternativě je Ivanka Trump považována za peroxydovou blondýnu, která neumí do pěti počítat, ovšem to je opravdu krutý omyl. Ivanka Trump spolu s manželem působí na jejího otce a podle Stevea Bannona mu vytrvale a do omrzení říkají, že se ho má zbavit, že se má zbavit alternativy, že má začít jednat s Demokratickou stranou a ignorovat v Kongresu tzv. Freedom Caucus, což je poslanecký nebo resp. kongresový klub republikánských kongresmanů s extrémně pravicovými postoji. Prosazují minimum regulací a zcela odmítají povinná pojištění, jako je třeba jakákoliv forma povinného zdravotního pojištění. Právě Freedom Caucus se zasloužil o potopení Trumpovy zdravotní novely.

Tlaky uvnitř Trumpovy rodiny jsou obrovské

Ivanka s Kushnerem ihned využili situace před 2 týdny o víkendu v Mar-a-Lago na Floridě a ukecali Trumpa, aby změnil svoji zahraniční politiku k Rusku a zahájil vojenské operace s pomocným poradenstvím Johna McCaina, se kterým se Ivanka Trump spolu s Jaredem Kushnerem prý “náhodně potkala” ve Four Seasons v hotelu v New Yorku. Ivanka tak de facto podráží otci nohy a paktuje se s neocony. Alex Jones jí nemůže přijít na jméno a ve videu jasně Trumpovi vzkázal, že Američané nevolili za prezidentku jeho dceru Ivanku nebo jejího manžele Kushnera, ale volili právě Trumpa. Stejně tak Alex si dobře všiml, stejně jako já, že posledních cca. 15 dnů se chování Donalda Trumpa diametrálně změnilo, a to je přesně doba, kdy Ivanka Trump nastoupila do Bílého domu na plný úvazek.

Média se pozastavila nad tím, že Kushner s Ivankou seděli po pravici čínského prezidentského páru. Hostina v Mar-a-Lago na Floridě.

A tohle je další chuťovka. Jak upozornila americká média, Ivanku Trump k práci v Bílém domě ukecal Steve Munchin, ministr financí v Trumpově vládě. A jsme opět tam, kde jsme byli, protože Steve Munchin pracoval právě také pro Goldman Sachs. Celou Trumpovu novou politiku v posledních 15 dnech tak řídí John McCain, Gary Cohn a H. R. McMaster a celá armáda lidí s napojením na Goldman Sachs, kteří k ovládání Trumpa používají nejbližší členy Trumpovy rodiny. Ivanka to dělá z přesvědčení, protože pro Vanity Fair sama sebe deklarovala jako liberálně emancipovanou ženu, která preferuje spíše politiku demokratů. A její manžel Jared Kushner, ten vidí v Trumpovi výtah k moci a je pravidelným sponzorem Demokratické strany. Steve Bannon proto Alexi Jonesovi minulý týden řekl, že Bílý dům teď řídí Ivanka s Kushnerem a nemyslí to v nadsázce, ale opravdu smrtelně vážně.

Zajímavá je i událost z Rady bezpečnosti OSN, kde Vladimir Safronkov zaútočil na Matthewa Rycrofta z Velké Británie, že co si to dovoluje obviňovat Rusko z chemického útoku v Sýrii a vyčetl mu, že Británie se snaží podkopávat spolupráci mezi Ruskem a USA. Přesně to, o čem já píšu na Aeronetu už tak dlouho, že Rusko chce a moc stojí o spolupráci s USA, protože to je cesta ke světovému míru. Safronkov neudržel nervy na uzdě a začal Rycroftovi tykat a proč prý se na něho nedívá, když mluví. Nervy na pochodu tak nemám jenom já, ale i Alex Jones a dokonce i ruský ambasador v OSN. Schyluje se k válce. V Sýrii a zřejmě i na Korejském poloostrově.

O všech důležitých událostech, o hrozbě války, o ztrátě nadějí a iluzí, o postupech neoconů na řízení amerického prezidenta, o tom všem budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. A samozřejmě přeji všem čtenářům AE News krásné Velikonoce. Užijte si je ve zdraví a v dobré náladě, protože je třeba umět vypnout. Nenechte si tyto křesťanské svátky sebrat, jsou symbolem a historickým odkazem naší kultury. Na Velký Pátek by se nemělo nic moc řešit, ale pokud si najdete čas k poslechu rádia, budu moc rád.

*Titulky ve videích zapnete tlačítky “CC” v lištách videí.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nexen
Návštěvník
nexen

Paní Pozorovatelko,
velmi Vás prosím, abyste se ve svých komentářích zdržela ostře negativních osobních narážek, i kdyby byly oprávněné. Neprospívají ničemu, jen zhoršují atmosféru na těchto diskusích, jež už beztak není dobrá, a poškozují i Vás samu, zvláště v očích nezúčastněných čtenářů. Myslím, že všichni, kdo na tento web často chodíme, víme, že máte stálejší názory, než pan šéfredaktor, i to, že jste se občas nedostala se svým článkem ihned ke slovu, ale mějte s panem šéfredaktorem trochu sitování. Je velký rozdíl na jedné straně psát obsáhlé zajímavé články a odevzdávat je redakci, až když jsou dohotoveny, a na druhé straně mít nasmlouván pravidelný pořad v rádiu, každý týden po tři hodiny v něm komentovat aktuální politické události a každý týden k němu muset připravit na Aeronetu pilotní článek. To je řehole, to je oběť, kterou panu VK rozhodně nezávidím, a jsem mu za to, co pro náš národ dělá, opravdu vděčný.
Je samozřejmé, že při takovém způsobu práce nemůže držet neměnný pohled na probíhající procesy, ale musí jej stále přizpůsobovat novým zprávám a poznatkům a někdy jej i velmi podstatně změnit. Těžiště práce pana VK vidím právě v jeho pátečních živých slovech. Jeho nezaměnitelný nervní projev mi připomíná někdejší proslavené pořady Slávy Volného na Svobodné Evropě, když tato „štvavá rozhlasová vysílačka“ byla ještě na naší straně, na straně českého a také slovenského národa. Určitě je to právě působivost pravidelného pořadu pana VK, proč jsou Aeronet i Svobodné rádio na prvních dvou místech v hledáčku našich nepřátel majících diametrálně odlišné názory na budoucnost národů. Jsem proto rád, že se rychle urovnalo drobné nedorozumění mezi panem VK a internetovým médiem pana Kapala. A byl bych rád, kdyby se stejně a úplně urovnaly i spory mezi Vámi, paní Pozorovatelko, a redakcí Aeronetu. Za samozřejmé také pokládám, že nemusím souhlasit bez výhrad se všemi názory jedné ani druhé strany, ale v zájmu společného cíle zbytečně nerozmazávám, s čím nesouhlasím. Tím společným cílem je teď vyhrát volby.
Abych nebyl špatně pochopen: já nekandiduji!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Bohužel AEN začal kapalovštět, aspoň podle censorských zásahů, které tu dříve nebyly a zřejmě si je vymrmlali Kapal s Dukátem, kterými cloumá divoká zloba a nenávist při jakékoliv kritice jejich činnosti. Škoda AEN, už není co býval.
A Pozorovatelku do problémů v AEN netahej, naopak ona ten technokratický úhel pohledu pana Veducího vyvažovala, tím byl AEN komplexnější, ale za to si vysloužila nenávist od Kapalka-Family. Problém v AEN je kapalovština – a tohle stejně admin smaže.

Administrator
Admin

Mažu jenom ty komentáře, které jsou od vás opravdu vulgární nebo urážlivé. Pana Dukáta osobně neznám, ale psát o něm v intencích, jako píšete vy, to bych si v životě nedovolil. Vaše komentáře na jeho adresu a adresu pana Kapala už v poslední době přesáhly všechny meze. Psát o vemenech, o papírech na hlavu, a to v osobní konkrétní rovině na adresu nějakého konkrétního člověka, který spolupomáhá vytvářet obsah AEN v podobě pátečního vysílání na SvR, to prostě není normální. Diskuse AEN jsou určeny k diskusím o článcích, ne k trollingu a k osobním útokům. Nemusíte mít v oblibě pana Kapala, ale jde to napsat jinak a slušně. Píšete o cloumáním nenávistí, ale sám jste příkladem takového cloumání. Pište slušně a nikdo vám komentáře mazat nebude.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

O Kapalovi jsem nepsal nic urážlivého, jen fakta o jeho proslulých hnusných potyčkách s jinými lidmy z alternativy, ve kterých vystupoval a jednal přesně tak jak píši, – s divokou mstivou nenávistí. Jeho projev na mikrofon mi je opravdu po všech stránkách nepříjemný, ale to proč ho nesnesu poslouchat je jeho servilita a planá žvanivost.
A Dukát – na něj sice píšu že je vemeno – ale to je jen reakce na jeho idiotské, nabubřelé příspěvky, kombinované s agresivní žebravostí, které navíc píše paralelně pod různými “krycími” nicky, – a na základě toho si vykoledoval označení vemeno, protože přesně tak se chová a přesně tak tady vystupuje. Co se týče jeho invalidního důchodu – při těchhovadinách co sem smolí, jednoho holt napadne, že ten invalidní důchod má “na hlavu”. Je mi opravdu upřímně líto, že se redakce AEN spojuje tak úzce dohromady s touto nechvalně známou Kapalovic famílií. Pořad v pátek je jeden pořad – ale že si tady Dukát spamuje idiotským způsobem reklamu na svůj kšeft, no prosím, když myslíte že to AEN podpoří…

suchoj
Návštěvník
suchoj

Naprosto se zastávám Brutopýra

Kapal ublížil spoustě lidí a pokud toto nechcete vnímat – tak je to Vaše škoda.
Dukáta sám Kapal nemá rád a proto ho už pro jeho nesmyslné výstřelky nezatahuje do vysílání, no a on si zde honí EGO, to co napsal ve spojitosti s VK je jasný důkaz chorého mozku, no možná byl pod vlivem x stachaankuuuu

Administrator
Admin

Tady nejsou diskuse určené k tomu, aby někdo o někom psal, že je vemeno, nebo že má někdo papíry na hlavu. Komentáře s těmito obsahy jsem Brutopýrovi smazal, jinak mu pouštím všechny komenty. Jde mi o to, aby tady byla slušná diskuse, protože do redakce začalo chodit už moc stížností na vulgarity v diskusi. Kritika se dá napsat i slušně a bez nechutných osobních výpadů, které jsou v ostrém rozporu s pravidly diskusí. Chceme tady pohodové a příjemné diskuse, ne osobní útoky.

hestie
Návštěvník
hestie

no nevím, před kratičkou dobou vám osobně žádné vulgarity a to i přes upozornění vůbec nevadily
to se zase upravujíí pravidla
nebo jsou jak pro koho,
jak miluju češtinu, říká se ” zameť si před svým vlastním prahem”, v době všemožného komolení našeho jazyka málokdo ví, že

Administrator
Admin

Píšete tady pod více nicky:

RRR
Pol
Solium
kojot
Rebelka

To se potom nedivte, že Vanguard vám zadržuje veškeré komenty do processingu. Přezdívka “kojot” tady na AEN má navíc permaban za hulvátské komenty. Pokud jde o vulgarity, nechával jsem tomu dlouho volný průběh, ale to prostě byla chyba. Komentujte slušně a bude to v pohodě.

hestie
Návštěvník
hestie

administratore,
protože mi opět spadl téměř nic neříkající a naprosto slušný dotaz do processingu
vracím se k této vaší odpovědi

původně jsem si myslela, že neplatí na mne
tedy pokud je opravdu pro mne, tak se nezlobte, to musím naplno říci, že máme ve své práci naprostý BORDEL !!!!!!!!

co jsem sem přišla, tak pod tímto nickem a pod ním jsem stále a jsem velice, velice dotčena označením, které tu uvádíte

pokud se snad pletu a zpráva není pro mne, tak se omlouvám a chci jen vysvětlit, co že dělám špatně, že jsem u vás zanesena ke kontrole
když si projdete mé příspěvky, tak jsou naprosto neutrální a slušné, právě proto, že od začátku mě mažete

pokud ovšem jsem kojot a další, no nezlobte se, mně osobně jste k smíchu
ovšem označit mě takto veřejně, to je silná káva a já chci vysvětlení, vždyť už jenom způsob psaného projevu je nesrovnatelný a pokud si vážně myslíte, že se z aenews ……., na to je mi můj čas velice drahý, měnit způboby psaní, vyjadřování a toho času, nebuďte, prosím, tak namyšlený

protože jste veřejně napsal naprostou lež, jsem zvědava jestli mě jen zase smažete, nebo vše dementujete a jako slušný člověk se omluvíte, chyba se stát může, musí se ale napravit a v dnešní době to platí 100%
děkuji, že si uděláte pořádek, provždy hestie

Administrator
Admin

Používáte stejnou IP adresu jako kojot, RRR a další zmíněné nicky. Podle RIPE záznamu jde o IANA Blind Worldwide segment internetu, který nemá majitele. Jde o vyhrazený segment volných anebo vyhrazených adres. Tyto adresy nepatří ani VPN provozovatelům, protože ti musí mít segmenty a reverzní záznamy publikované v RIPE databázi. Z naší zkušenosti používají tyto exkludované adresy jenom tři okruhy uživatelů: hackeři, spameři a majitelé elite proxy serverů, buď černý trh v Asii, nebo vlády, law enforcement v USA atd.

Vanguard neposuzuje styl psaní, slovní projevy, ale bere v úvahu jen technická data. A vy píšete z jedné IP adresy, ze které píše (psalo) dalších 19 uživatelů AE News v minulosti, z nichž 12 jich už má bany. Vanguard vám zadržuje veškeré komentáře a já s tím nic neudělám a ani nehodlám. Nemohu vědět, kdo jste a kolik lidí za touto IP adresou se v centru CTHH nebo na Jungmance nachází, kolik lidí z ní provozuje trolling proti AE News. Z té IP adresy, kterou používáte, v minulosti přistupovali na AE News jako přes elite proxy lidé z Českého rozhlasu, z Masarykovy univerzity v Brně, i z České televize. IP adresa je vedena na seznamu Roskomnadzoru v Ruské federaci jako zdroj a původce, ze kterého je provozován informační boj proti Ruské federaci.

Jinými slovy, používáte proliferovanou IP adresu.

hestie
Návštěvník
hestie

administrátore,

já jsem, tedy považuji se za normální českou ženu
já vůbec nerozumím co píšete
mám nový počítač, z toho jsem se naprosto normálně připojila na internet, toť vše
navíc, mám počítač jen pro komunikaci s rodinou, přáteli, občasný nákup, či získání info., tedy neživím se přes něj, mám ten nejjednodušší přístup

víte, skoro bych ve své znalosti práce s touto technikou měla být potěšena kam všude , že to jsem zavedena

pravda ovšem je, že je to pro mne ” španělská vesnice”, navíc nechápu, že jsem hned na začátku byla mazaná, potom nějakou dobu ne a nyní opět, tak to už opravdu je nad mé chápání,
já přitom nezměnila na počítači vůbec nic, prostě stále mám pocit, že chyba není na mé straně ani technicky

můžete mi , prosím, vysvětlit, jak se mohlo stát, že jsem zařazena do tohoto speciálního klubu?

jinde totiž v komunikaci problém nemám

a znovu se ohrazuji, JSEM SAMA ZA SEBE,

s pozdravem
Jana

Administrator
Admin

Je možné, že váš počítač je součástí botnetu. Veškeré vaše komentáře na http vrstvě jsou zapouzdřené, mají htttp_forwardy a z vaší domovské IP, která je evidentně rezidenční, prochází spojení přes elite proxy, kde skript z hlaviček odstraňuje vaší home IP adresu a nahrazuje ji svojí IP adresou. Skript ale na elite proxy není dobře nastaven, protože na signál retry, pokud ho ručně odešlu, vrací nezapouzdřené a neošetřené pakety se dvěma IP adresami v trace routu, takže vidím nejen front elite IP, ale i tu forwardovanou, co máte od svého ISP.

Pokud mluvíte pravdu, potom je váš počítač součástí botnetu. Projeďte si počítač antiviry. Pozor na to, že napadený může být i domácí router a počítač máte čistý. Mnoho lidí neupdatuje firmwary routerů a to je doslova díra do každé domácnosti. Doporučil bych aktualizovat router nejnovějším firmwarem a počítač oskenovat na přítomnost virů. Do routeru se mohl vir dostat i z mobilního telefonu, kterým jste doma k routeru připojená přes Wifi (Lambda hack). Vnitro používá nástroje od italského Hacking Teamu a tohle je jejich portfolio nástrojů, reveal home IP adresy při retry htttp je typickým příznakem, protože v tom nástroji je tato triviální neošetřená chyba.

IP adresa je fyzicky umístěná v Litvě, ale nemá georoute záznam u RIPE, takže vysvětlení je možné jedině tak, že jste součástí silent botnetu, který monitoruje uživatele tzv. proruských webů v EU.

hestie
Návštěvník
hestie

administratore,

vy mě děsíte, a navíc jsem asi nedala správnou info. já mám notebook lenovo

co mohu udělat když vaší řeči vůbec ale vůbec nerozumím,

děsí mě i představa, že mohu asi nakazit i další obyčejné, nevinné počítače, že?

tedy, pokud nevím co s tím
já si beru, že musím dát všem echo, počítač zavřít a dát asi někam do opravy a požádat o pomoc
je to tak správně?

a co ta likvidace, to mám změnit i nastavení u svého správce wifi?
já opravdu nevím co dělat,

jednak se tedy omlouvám, že jsem na vás útočila, no toto bych nevzala vůbec v úvahu

jak se to mohlo stát, mé komentáře jsou celkem normální, jak jsem mohla upoutat pozornost

prosím, poraďte, mám připojení O2 přes wifi a ta není nově instalovaná a tel. s počítačem propojený nemám
nejvíc mám obavy o ty druhé

překládám si vaše technická slova přes internet a začíná mi být nedobře, já a agent? tedy až se z tohodle problému dostanu budu to dávat pro pobavení přátelům
děkuji za váš čas

s pozdravem
Jana

desgusting
Návštěvník
desgusting

Hrozne,..nerozumim pocitacum,ale tohle je osklive.Asi nekdo ,prave normalni lidi,sleduje.Asi nechat veskere ,,informovani” a jit na prochazku,jak jste rikala.Ach.

hestie
Návštěvník
hestie

desgusting,

už jste se pobavil
možná znalec počítačů, óóó´to je psina
znáte? ” kdo se směje naposledy,……….

pro vaši informaci, počítač k životu není důležitý a víte, že je mi celkem jedno jestli se zapojím a nebo půjdu na procházku, jak mi radíte, být dnes hezky určitě bych ji i bez vaší rady volila

s pozdravem J.

desgusting
Návštěvník
desgusting

Asi mate opravdu problem.Ja psala v sympatii s Vami a o sobe,ze pocitacum tez nerozumim.Nic vic. Asi potrebujete ,,vic” a zaslouzene dostavate o co si rikate.

hestie
Návštěvník
hestie

tak jsem si dala práci a sledovala,

komentář pro vás šel do processingu
další komentář pod Karol, prošel normálně, tedy bez processing

když jsem se za chvíli vrátila jsou oba komentáře pryč, tedy u schvalování

jak to tedy je
a vím, že komentáře, které nešly do processingu a normálně prošly tak zůstaly, pár jich bylo
proč tedy zmizel i ten prošlý bez processingu?

když už jsem se dostala do technické šílenosti, potřebuji vědět co a jak vysvětlit při opravě
děkuji

s pozdravem J.

Administrator
Admin

Komentář “Karol” prošel, protože nebyl zapouzdřen do proxy paketu (http_forward_x) a nepřišel ze závadné IP adresy. Veškeré komenty jako “hestie” od vás ale přichází trvale přes proxy. Evidentně máte napadený počítač nebo router, který filtruje veškeré komenty s nickname “hestie”. V tomto nemohu pomoci, pouze zopakuji, že pro bezpečnost na internetu musíte pravidelně aktualizovat firmware routeru, musíte mít nainstalovaný firewall v počítači a spolu s ním antivirus.

Teoreticky by vás mohl sledovat i provider (zákon na to existuje, BIS má pravomoc nechat sledovat kohokoliv a ISP musí sledování umožnit), ale pokud nejste opravdu silně aktivní v boji za svobodu, pokud se neangažujete na opoziční politické scéně, tak je málo pravděpodobné, že by na vás vnitro nebo BIS nasadili PTS (prostředky technického sledování).

mantid
Návštěvník
mantid

@Administrator:

Chtěl bych se jen zeptat, ten můj processing je kvůli těm mým výlevům, nebo Vám to u IP adres, které používám, také ukazuje něco z toho, o čem zde píšete? Jen se ptám. Pokud je to to první, tak ok, beru. Pokud bych měl ale něco zavirovaného apod., určitě bych s tím měl něco co nejdříve udělat.

Předem moc děkuji.

Administrator
Admin

Vaše IP adresa je na ban listu od 17.05.2016 jako zdroj trollingu a spamu. Vanguard vás tudiž zadržuje a já to musím ručně schvalovat. U dynamických IP adres je problém v tom, že pokud jste na stejné síti jako troll, tak máte šanci, že vám ISP dynamicky přidělí po čase právě IP, kterou používal v minulosti troll nebo spammer.

mantid
Návštěvník
mantid

Tak to je skutečné překvapení. Mám na mysli to datum, to mi absolutně nedává smysl. V té době myslím byli mé příspěvky ok, ale samozřejmě se mohu mýlit.

Tento a předchozí komentář píši z práce (nejedná se o státní formu zaměstnání ani univerzitu), tak zůstanu u domácí sítě z notebooku.

A jestli musíte každý můj příspěvek schvalovat navíc ručně, tak příspěvky omezím, to je nesmysl, abych web či Vás zasypával nepříliš důležitými poznámkami, když je s tím práce navíc.

Doma zkusím v dohledné době provést alespoň kontrolu, kterou jste doporučil hestie. Ale je fakt, že z domova mi to také padá do processingu a tu IP adresu mám teprve od cca 16.3.2017.

Nevím proto, zda vůbec mohu učinit nějaké kroky, aby se to vrátilo do normálu (před tím jsem používal dvě IP adresy – mobil a druhý net z domova, v období cca 09/16 – 03/17 (ty už nemám) a tam processing tedy byl jen vyjímečně), vše stále pod tím mým nickem, ten jsem neměnil.

Teď už rozumím té Vaší dřívější poznámce o trollingu. Jen tedy nevím, co se tehdy událo. Myslel jsem, že je to s ohledem na to pruzení v posledních cca 2 měsících. je to rozhodně zajímavé, doufám, že se na mě někdo nenapíchl a necestuje se mnou z jedné IP na druhou, to by bylo fakt drsný.

Ok, i tak díky za info.

Administrator
Admin

Zkuste si změnit IP adresu. Pokud máte dynamickou IP, stačí provést “release IP adresy” v routeru. Pokud máte pevnou, požádejte providera o změnu pevné IP.

mantid
Návštěvník
mantid

Mám tkzv. bezdrát od mobilního operátora, co se teď hojně propaguje – tedy router do zásuvky a už vše běží, bez jakékoliv kabelové instalace a antény za oknem či na střeše.. Jestli se to řadí mezi dynamické či pevné ale netuším. Když už jsme u toho, půjde mi na to aplikovat návod na zabezpečení z Vašeho článku o skryté IP?

Jinak ještě jednou díky.

mantid
Návštěvník
Karol
Návštěvník
Karol

Jste na seznamu osob určených k fyzické likvidaci.

mantid
Návštěvník
mantid

@Karol:

Asi byste to neměl(a) s těmi americkými akčními filmy tolik přehánět

hestie
Návštěvník
hestie

už to mám prostě jasně spočítané
no, nevadí, číst ještě zakázané nemám, mozek mám stále ten nenapravitelně svůj, cestu znám, co víc si přát

to, že jsem omezena na aenews ještě neznamená, že nemohu nic, naopak, možnosti jsou, jen chtít začít něco dělat a v tom nás nikdo omezit nemůže

s pozdravem
Jana

hestie
Návštěvník
hestie

spíš bych potřebovala pomoc než legraci

hestie
Návštěvník
hestie

jen pro vaši informaci pana administrátore,

já si svého slova vážím natolik, že bych se sama před sebou musela stydět, že se skrývám
napsala bych své jméno Jana, už tady ale takové je a upravovat ho je stejné jako si dát nick, navíc ten má i svůj smysl

Karol
Návštěvník
Karol

Na darknetu někdo nabízí za vaši likvidaci 20 Bitcoinů.

suchoj
Návštěvník
suchoj

OK beru, ale Brutopýr je zde nutný, je něco jako malá Pozorovatelka, – on má v mnohém pravdu

suchoj
Návštěvník
suchoj

Ano máte pravdu, kritika se dá napsat slušně, ale nikdo si ji nevšimne OK? Chcete pohodové diskuse, pokud bude AE alternativou, tak nemůže mít pohodové diskuze

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Takže pan Suchoj je tak neschopný zaujmout v diskuzi, že musí uchylovat k vulgaritám… No to je mi Vás líto

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Tak u pana Suchoje opět platí: Absence slušného vychování. A sociální inteligence. V horším případě se jedná o převléknutého příznivce systému, jehož úkolem je rozbití spolupráce SR a Aeronetu.cz Viz snaha o rozkol mezi mnou a Vladimírem Kapelem. (s lživým tvrzením) že mě Vladimír Kapal, nemá rád. Není to pravda.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Tak reakce pana Brutopýra jsou zcela pochopitelné, jelikož pan Brutopýr má velmi nizkou sociální inteligenci a za druhé, nikdy nebyl řádně vychován. Takže ani nemůže vědět, co se sluší a patří. Proto mu ani nepřijde, že by se choval neslušně. Jak by to mohl vědět? Když nebyl k té slušnosti veden. Má velmi slabou sociální inteligenci aby pochopil že se chová nevhodně. A provedl korekce svého chování. Můžete mu psát horem dolem, že se chová neslušně. On prostě nemá na to, aby to pochopil.

A tak se snaží vystupovat rádoby chytře: Jak všichni z alternativci jsou super. Ale lidé ze SR provedli destrukci toho všeho…. Jak to může tvrdit? (protože on pan Brutopýr u všeho byl) Hodný pan ředitel SVCS byl korektní do ničeho nás ani náznakem nenutil:-)) (Opak je pravdou) viz: http://svobodne-radio.cz/?s=2015-11-13 Dodnes mám o tom záznamy hovoru s panem Hlávkou (jsou to hodinové hovory) Ono se stačí podívat jak vystupoval pan Hlávka v debatě s panem VK.: http://www.svobodny-vysilac.cz/2015-10-16-studio-kladno-host-vysilani-sefredaktor-aeronet-cz-pan-vk-temata-utok-na-svobodu-slova-v-cr-imigranti-a-nebezpeci-islamizace-plan-americkeho-koncernu-anheuser-busch-zavest-do-proc/ a druhý díl zde: http://www.svobodny-vysilac.cz/2015-10-23-studio-kladno-hoste-vysilani-sefredaktor-aeronet-cz-pan-vk-a-petr-ortek-z-cntv-moderuji-a-diskutuji-martin-dukat-vitek-temata-soustredene-utoky-na-nasi-civilizaci-slunickarum-doch/ z toho se už dá lecos odvodit.

A když pan Brutopýr píše o kšeftu pana Dukáta Tak by si mohl zjistit kolik provoz takového rádia stojí. Pak by mu možná došlo že, za ty peníze co zbydou po uhrazení všech nákladů. By on ani nevstal ani z postele!!!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Dukáte, ty v..o, hubu máš plnou “slušnosti”, – jako havloidi. A jak je to s tím invalidním důchodem? Opět a zas svým idiotským smolením pitomostí budíš velmi vážné podezření, že ho máš “na hlavu”.

Martin Dukát Svobodné rádio
Návštěvník
Martin Dukát Svobodné rádio

Bruntipýre to je teda hodně slabé, když se zmůžete na tři řádky textu, bez argumentů, frázema jak přes kopírák

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“…mi připomíná někdejší proslavené pořady Slávy Volného na Svobodné Evropě, když tato „štvavá rozhlasová vysílačka“ byla ještě na naší straně, na straně českého a také slovenského národa. ”

Mno, – nebyla, už tehdy to zcela evidentně byla diverzní rozkladná propaganda dle receptůry pana Dullesa, – a ostatně, skoro celá ta “česká” redakce RFE byla židovská, snad jen Karel Kryl z té koshér Pecháčkovy party se vymykal.

nexen
Návštěvník
nexen

Brutopýre,
jak Vaše komentáře prospívají opozici, to netuším, ale jako jandovský provokatér byste dával smysl.
Admin to tu zřejmě nezvládá, takhle nezvítězíme. To chce tvrdou ruku.
Pan Kapal ví, jak na to, a proto mu někteří nemohou přijít na jméno.
Pokud jde o tu Svobodnou Evropu, ujišťuji Vás, že kádrový původ nikoho nezkoumám. Zajímá mě jen to, jak se kdo chová, zda jde s námi, anebo škodí. Tehdy, stejně jako dnes.
A jsem stále ve střehu, protože vím, že zradit může každý.
Můj komentář nahoře na tomto vlákně byl určen Pozorovatelce, a ta Vaši obranu rozhodně nepotřebuje.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

“Jandovský provokatér” – no budiž u perzón kapalovitého typu mě takové odsudky nevadí, hlavně že nejsou u moci, tihleti “kdo nejde s námi jde proti nám”. A pozorovatelka tady žádnou obranu od nikoho nepotřebuje, ani ode mně, já jsem jen psal, že je dobře když tu je a vyrovnává odlišné paradigma pana Vedoucího. Moralizovat bys měl Kapala sa Dukátem, když je máš tak rád a záleží ti na nich – právě tito posedlí fanatici rozložili “alternativu” zevnitř jak málo kdo. Vždyť s nimi každý druhý aktivní alternativec nechce už mít nic společného, a na ty pak tihleti “přední vlastenci” ze msty vytrvale plijí jedovatou slinu, že jsou “fiat alternatíva”. Jako ty pliješ na mě, že jsem “jandovský provokatér”. Že takové blbosti tu smolí Dukát, no, s jeho infantilní pomotanou hlavou… – ale ty snad takové vemeno nejseš, nebo možná jo…

PAW
Návštěvník
PAW

CASTO TYHLE SENILNI STARCI SE SESYPOU NA HROMADKU A JAKO SHNILA BRAMBORA UDELAJI SVE DCERCE POMYSLENI !!!! TA SE PO NEM MUZE’ PROJIT” KDY CHCE !!
Coz jsme tak dobre nevideli. Tak si usaci zvolili zase nekoho jinyho…A kde jeDCERUSKA kdyz se jde do synagogy. Tak nesmeji zadny feministky..
.A TAK ZASE ZLAZY VLADNOU A ROZUM JE V NEKDE…

konzerva
Návštěvník
konzerva

Teroristé pod vedením USSa zabili dle Airwars 1782 během 268 útoku na Irák a 434 na Syrii za měsíc… a český mainstream nic… http://rusvesna.su/news/1492446046

4321
Návštěvník
Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Místo “humanity” ne ten obrázek napiš “jewishnity”.

gabreta
Návštěvník
gabreta
Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

“Merkel – Nachrichten” :
Tunisan Anis Amri, který loni v prosinci najel nákladním vozem na vánoční trh v Berlíně, byl zjevně řízen z vedení teroristické organizace Islámský stát (IS). Podle německého magazínu Spiegel to vyplývá z indicií, které už v lednu německé bezpečnostní úřady získaly ze Spojených arabských emirátů. Podle těchto informací dostal Amri rozkaz ke spáchání útoku od jednoho z vysoce postavených extremistů s bojovým jménem Abú Baraa Irákí. V organizaci má údajně na starosti “operace v zahraničí”. Tunisan zaútočil 19. prosince. Nejprve poblíž centra Berlína zastřelil polského řidiče, s jehož kamionem pak najel do vánočního trhu. Zabil při tom 11 dalších lidí.
———-
A ted jeste jednu na dobrou noc, Angelo.
Prece vime, ze v aute sedel puvodne Pakis.
Asi na Tebe neco vedel, co ?

PAW
Návštěvník
PAW

a KDE SOU NEJAKY KRASNY A DULEZITY OBRAZKY ?

RRR
Návštěvník
RRR

Jakmile někdo zvítětí 51 %, je to krajně podezřelé, stejně jako výsledky voleb, kde koalice mívala 101 většinu

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tleskám Trumpovi!
Právě se mu nenápadně podařilo odstavit vražednou nadnárodní “dobročinnou Neziskovku” Planned Parenthood, která pod záminkou “práva ženy rozhodovat o svém životě” tlačila potraty, vraždy nenarozených dětí, kšefty s embryi, placentou a pupečníkovou krví (stačí zadat do YT “Planned Parenthood exposed”), a v reálu konala eugeniku ve smyslu filosofie zakladatelky Margaret Sanger : ” Už žádné děti!”
( Ano, to je ta ….., která řekla “Cigáni, Slované a Latini jsou plevelem, který je třeba zlikvidovat”)

http://freebeacon.com/issues/trump-revokes-obamas-parting-gift-planned-parenthood/
Trump is a Genius, potichu dostal PP na kolena.:
https://youtu.be/oqaLiojmBfc

Velká obdivovatelka M. Sangerové – Hitlary Clinton obdržela i její “Vyznamenání za Přínos myšlenkám PP” https://youtu.be/CfLIO_FI1T8

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Hele Mamo pozor abys ho neprechvalila 🙂

Jaris
Návštěvník
Jaris

M. Sanger je zidovka jak prase. At si radeji zidaci kontroluji, aby se moc nerozmnozovali,jelikoz jsou skodna.

4321
Návštěvník
4321

“Evropské” Turecko pomohlo Erdoganovi k vítězství. Byly právě tyto hlasy na miskách vah rozhodující? Vítězství bylo každopádně těsné.

http://www.hlavnespravy.sk/turci-v-zahranici-hlasovali-za-ustavne-zmeny-vo-vyrazne-vyssej-miere/970952

kari
Návštěvník
kari

To Erdoganovo ” vitezstvi” v Turecku byl podle me hlavne podvod. Edogan prohral v nejvetsich mestech. v Izmiru na plne care, ale i napr. v Istanbulu, nebo Ankare, coz jsou jeho tradicni basty podpory. Tak mi vysvetlete, kde ty hlasy sehnal? Na jihu Turecka bylo vcera vecer po vyhlaseni vysledku referenda hrobove ticho, vsichni mlceli jak zarezani…Turci si Ataturka (zakladatele moderniho Turecka) velmi vazi a miluji ho. I prez permanentni a dlouhodobou snahu o radikalni islamizaci Turecka, Erdogan by to referendum bez machibaci nikdy nedal. Zruseni principu a ustavy moderniho Turecka nebude tak snadne, jak se zda.☺ Neverim tomu.

sartre
Návštěvník
sartre

Výborný článok!! Ďakujem.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

comment image

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

ja vrchni velitel ruske armady se modlim k tobe veliky boze ,pozehnej nasim zbranim at zabijeji ucineji nez ty co jsou pod tvoji ochranou v USA amen

mrs
Návštěvník
mrs

Na svůj věk KECÁŠ víc jak je zdrávo.

Jajka
Návštěvník
Jajka

Áha, už chápu: punč zde krapet silný. Hostinský příliš štědrý.