VIDEO: Rozhovor s Bašárem Asadem, ve kterém obvinil USA z koordinace jejich...

VIDEO: Rozhovor s Bašárem Asadem, ve kterém obvinil USA z koordinace jejich náletu a pozemního útoku ISIL proti pozicím syrské armády! [CZ Titulky]

VIDEO: Rozhovor s Bašárem Asadem, ve kterém obvinil USA z koordinace jejich náletu a pozemního útoku ISIL proti pozicím syrské armády! [CZ Titulky]

Syrský prezident Bašár Asad poskytl v Damašku rozhovor agentuře AP, která se zajímala především o jeho názor na americké bombardování syrských pozic na východě země u města Deir ez-Zor a také na útok proti humanitárnímu konvoji Červeného půlměsíce, ze kterého vzápětí Washington obvinil Moskvu. Bašár Asad uveřejnil zajímavé podrobnosti o útoku amerických letadel na východě Sýrie. Podle jeho slov vůbec nešlo o omyl, protože celkem 4 americká letadla útočila na rozsáhlé území několika kopců více než jednu hodinu v kruhové formaci a likvidovala syrské opěrné body na kopcích. Když vzdušné údery skončily, jednotky ISILu okamžitě zahájily na vyznačené a předtím Američany bombardované kóty soustředěný útok a po chvíli je dobyly. Celý transkript rozhovoru je anglicky zde.

Bombardovací “omyl” doplnily plivance americké ambasadorky při OSN

Předtím v blízkosti syrských pozic žádné jednotky ISILu nebyly, takže nemohlo jít o záměnu pozic nebo chybu v navigaci. Na těchto pozicích byla syrská armáda už několik týdnů a Američané to museli vědět, protože nad celou oblastí létá tolik amerických dronů, že musí mít přehled naprosto o všech přesunech jednotek po zemi. Dokonalá synchronizace mezi americkým letectvem a jednotkami ISILu doslova vyráží dech. Stejně tak vyráží dech i arogantní výstup americké velvyslankyně v OSN Samanthy Power, která místo omluvy syrské armádě před novináři poslala do Sýrie plivance a celé její vystoupení připomínalo nervový záchvat. Je naprosto zřejmé, že americká administrativa nedokáže rozdýchat, že Rusko drží nad Sýrií ochrannou ruku, protože nebýt zásahu Moskvy, dnes by už ze Sýrie byla druhá Libye a Somálsko dohromady. Američané by Sýrii humanitárně ubombardovali.

[VIDEO] Samantha Power a její prskání na adresu syrské vlády

Na těchto příkladech se ukazuje, jak důležitá je ve světě vojenská rovnováha a silové rozložení, protože bez této rovnováhy vzniká série válečných tažení, rozvracení dříve stabilních zemí a nedozírná destrukce. A protože americká moc oslabuje, bude kobyla o to více kopat okolo sebe. Spolupráce americké armády s Islámským státem je už de facto veřejným tajemstvím a vypadá to, že když někdo na to upozorní, místo omluvy se dočká plivanců a křiku, že vláda Bašára Asada bombarduje civilisty. Ty civilisty, kteří chodí s americkými zbraněmi na ramenou a střílí z komplexů TOW na tanky syrské armády. Ty civilisty, kteří střílí ze zbraní, které do Sýrie dováží nejen USA, ale i země Evropské unie. Jak to bude dlouho trvat, než začnou padat bomby i na Krym? S lidmi jako Samantha Power to dlouho trvat nebude.

*Titulky ve videích zapnete tlačítkem “CC” v liště videí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Svržení B.Asada tak jak Kaddafiho a Husajna pod falešnou vlakou tyranie pachane na vlastnich lidech lež vice zde
http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/sociopol_syria.htm

Pozorovatelka
Autor
zigi
Návštěvník
zigi

Byla to tlupa negrů!Ten dobytek,vysvětlení toho slova je v tomhle článku,
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/09/23/typy-psychiky-biologickeho-druhu-clovek-rozumny/#more-946789
slovo slovan zcela jistě nezná!

hocca
Návštěvník
hocca

Dodnes mne udivuje, jak se dokazi Asiate navzajem neomylne rozpoznat. Mne Turkmen splyva s Uzbekem a Filipinec s Malajcem. Tak si nejsem jist, jestli ti utocnici na tom nebyli stejne jako ja a jestli pro ne nahodou Anglosas a Slovan nebyli zcela nerozlisitelni…vcetne reci 🙂

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Oni, jak už někdo správně napsal, vůbec neznali jeho původ. Jim stačilo, že mluvil a vypadal jinak než oni. Také si myslím, že se s nimi pohádal trochu jinak, než jsou zvyklí od domácích kravaťáků. To jsou ty třídní rozdíly, které se tu tak zuřivě snaží vytvořit establishment, aby bylo ihned zřejmé podle řeči a zjevu, kam kdo patří. Spodina v Británii má svůj argot s neuvěřitelně odporným téměř nesrozumitelným přízvukem a naopak vzdělanější mají taky speciální výslovnost a slovní zásobu. Všimněte si jak v článku zdůrazňují třídní důvody útoku, když píší, že byl oblečený “smartly”, to je třídní slovník.
Cílem každodenního mozkového výplachu médii je udělat z naší společnosti to samé, kde bude nejchudší vrstva odpornou žumpou, nad kterou se budou ušlechtile vznášet krásní vzdělaní a bohatí, kteří se vychovávají odděleně.

albatros
Návštěvník
albatros

Pro ně je to všechno east europeans, což má podobný význam jako u nás ukrajinec, ale s tím rozdílem, že my ukrajince nevraždíme. Východní evropané makají dobře a levně a to je pro anglány problém, ale hlavně východní evropané sou běloši, což pro ně znamená, že policie to nebude nijak zvlášť hrotit. Na slimáky nebo černochy si netroufnou, protože tím si řikáte o doživotí.
Pokud ovšem šlo o bubáky, kteří stáli za touhle čo móre férovkou, tak policie to nebude řešit už tuplem. Co dodat, škoda mladého života, ale někteří jedinci jakoby neměli pud sebezáchovy viz. ta 17-ti letá ruská miss co šla prodat panenství do Dubaje a od tý doby už od ní nikdo nic neslyšel. Tam už je to na darwinovu cenu.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Je to clintonka nebo nééé,,,reporter napaden ochrankou…https://www.youtube.com/watch?v=xrkPe-9rM1Q

.B.
Návštěvník
.B.

Téma pro VK, podle mě si tohoto plíživého nasunutí migrantů nikdo pořádně nevšiml:

Nejde to přes kvóty (v SR, v ČR jen další do počtu), půjde to přes “stipendia”
http://zahranicni.ihned.cz/evropa-slovensko/c1-65448400-na-slovensku-bude-studovat-550-uprchliku-dostanou-stipendia-oznamil-ministr-zahranici-lajcak

http://domaci.ihned.cz/c1-63956980-cesko-chce-vzdelavat-uprchliky-ze-syrie-stipendia-pro-ne-vyjdou-na-pet-milionu-rocne

Místo “uprchlíků”, na což veřejnost nereaguje právě pozitivně tu budeme mít studenty – génie, kteří prý pak budou budovat svou vlast.
Tak určitě.

Návštěvník
Návštěvník
Návštěvník

Švédští policisté ze strachu hromadně odcházejí od policie. Gangy imigrantů se mohou smát. https://youtu.be/P21fy9IdWH0 https://youtu.be/vj3SbEreRy8

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Švédští policisté mě zajímají asi tak,jako bouřlivý vývoj chroustů na Kubě v roce 1953.
Ona je to vlastně země,kde už před spousty roky zahajují kladný vztah k negrům,arabášům a svinstvu veškerého kalibru.Jen je mi záhadou,jak ty negři,včetně všech etnik,které miluje teplo,může vegetovat v té zimě?Jen jednou jsem tam byl na rybách-14dní déšť,vítr,zataženo a 12°C,přitom začátek září..ty dávky co dostávají je přece nezahřejí,že by Švédky?

albatros
Návštěvník
albatros

Viděl sem na čt nebo někde dokument jak malý černoušata musej dostávat tablety na vitamin D, protože nejsou schopny v tom klimatu si to vyrobit sami. ALE znáte to, rasa je jen sociální konstrukt a nic takovýho jako rasa neexistuje 😀

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Švédi byli nahlodáváni už dávno, třeba pervezními rozkladnými filmy žida I. Bergmana.

Zlomený
Návštěvník
Zlomený

Tak jsem se podíval na tu Mantu.. Nebudu hodnotit to, co řekla.. To je projev zoufalé paní se zoufalou pozicí. Rusové mají přísloví: Znaet koshka chee maiso siela. To je přesně její stav.. Přesně ví, že je to v prdeli, ale musí držet masku. Ano se nebavím o tom, jak je odporná fyzicky.

Dan
Návštěvník
Dan

Jsi dobrý, já to nedokoukal, ty žvásty a hrané grimasy té baby mě rychle znechutily.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Hlavně používá taktiku rozených a řemeslných kriminálníků. Všichni je známe. Když je přistihnete při činu, agresivně zaútočí. Chmatačka chycená za ruku v cizí kabelce drze řve: “Co si to dovoluješ mě nápádat ty rasísto, já že kradu!?” a dělá smrtelně oprávněně dotčenou tou ukrutnou křivdou a nespravedlivým pronásledováním. Je to primitivní, ale brutálně účinný trik. Vůbec bych se nedivil, kdyby na to měli operativci CIA příručku.

Pozorovatelka
Autor

Mimo téma – poslechla jsem si večer nového Pjakina https://fct-altai.ru/qa/video
a tuto část už nyní velmi doporučuj až vyjde s českými titulky paní Ireny, protože tentokrát jde o velmi obsáhlý pohled na globaiizační dění. A mě se opět potvrdilo, jak dobré je mít vlastní názor a vybavila se mi diskuse, kde mě leva-net téměř kamenoval za můj názor na Nazarbajeva a Astanu a Kazachstán a kde mi Taurus například napsal:

“Požádala mě jedna čtenářka Leva-netu, abych se vyjádřil k otázce Astany a Nazarbajeva Tak jsem ten článek musel přečíst a zhrozil jsem se. Místo toho, aby jste odpověděla čtenáři na otázky, jste mu nasadila víc brouků do hlavy, než měl. Pokud sama v řadě otázek nemáte jasno, není lepší si nejdříve pár věci ujasnit? Článek postrádá jasnou koncepci. Má těžké „přešlapy“, které vypadají buď, jako manipulace nebo svědčí o tom, že nerozumíte předmětu, o kterém píšete. Jako autorka máte určitou zodpovědnost za informací, kterou nesete ven a kterou ovlivňujete lidí.!

a kde mi Hox m.j. napsal:
“Co se týká Nazarbajeva, Nazarbajev je věrný spojenec Putina neboť chápe, že osud Kazachstánu je přímo spojen s osudem Ruska”

a kde já jsem reagovala:
PozorovatelkaDub 22, 2015 21:40
Jestli je moje nedůvěra k Nazarbajevovi mylná, budu jenom ráda. Neměla jsem v úmyslu někoho diskreditovat – článek je úvaha, názor, téma a v diskusi pak očekávám další názory a informace, které nemám problém přijmout, pokud mě přesvědčí a neznamenají pouze útok.

Dokud Pjakin nevyjde i s titulky paní Ireny, většina čtenářů asi nebude vědět, o čem je řeč, což se ale netýká levanetu, kde rusky všichni rozumí a tudíž mají jasno, o co jde.

A protože levanet moje (a nejen moje) názory dehonestuje a zaujímá postoj, že on jediný má patent na pravdu, za sebe jsem posledním pořadem Pjakina velmi potěřena – je to pro mě určitá satisfakce m.j. především za diskusi pod tímto článkem:
https://aeronet.cz/news/euroatlanticka-unie-versus-euroasijska-unie-anebo-jen-prechod-od-jedne-k-druhe-svet-opet-na-strane-putina-asijske-euro-a-aiib-jeste-jinak-tanky-nebo-motorky-neni-to-nakonec-jedno/
kde dnes uznávám, že mé pochybnosti vůči Putinovi nebyly na místě, pokud ovšem jde o pochybnosti vůči Kazachstánu, Astaně a Nazarbajevovi, tam jsem se nemýlila.

A z mnoha odkazů, které mám k tématu uložené, narychlo přidávám tyto
https://www.facenews.ua/articles/2016/305776/
http://news.tj/ru/news/nazarbaev-ekonomika-kazakhstana-stradaet-iz-za-rossii-i-kitaya

K tématu se ještě vrátím, tento komentář jsem vložila pouze na obhajobu svého vidění (a zdůrazňuji, že pouze vidění, nikoliv tvrzení, jak to mají ve zvyku jiní!)

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

Vsak nebojte, oni to vymysli tak, ze to celou dobu mysleli jako Pjakin a vy jakozto psychotrockistka to vsechno obracite.
Leva-net mi bohuzel prijde jako krouzek samozvanych elitaru, co radsi resi, proc auto srazilo Frantu zrovna v 9:11 a navic kdyz Franta na sobe mel triko s americkou vlajkou, nez aby se venovali necemu plodnejsimu (myslim tim diskuze a chovani tamni “komunity”, ne samotne clanky). Rad mam treba komentare od clovicka, co si tam rika “Sio”, zdrave rozporuje a argumentuje, z jeho komentaru je citit znalost problematiky a vlastni rozhled, z druhe strany se mu vetsinou argumentu nedostava, spise arogance a to predevsim od pana “nejvyssiho”, Hoxe. U jednoho clanku dokonce Siovi napsal, ze on by mel dokazat nepravdivost informaci v onom clanku (nebo videu, uz nevim. Bylo to neco s Jefimovem nebo Velickem). Tak sakra kdyz ja neco tvrdim nebo cizi tvrzeni adoptuju za vlastni, mel bych byt schopen ho obhajit a ne utocit na oponenta, ze on by naopak mel dokazat nepravdivost meho tvrzeni… Je ponekud tragikomicke, ze lide “primo u zdroje” jsou tak moc konzervativni a uzavreni a hlavne nemaji vlastni nazor na vec a jenom slepe papouskuji to, co si prelozi od svych “duchovnich ucitelu” a kdo nejak pochybuje nebo nejde s proudem, tak je trockista.. Je to velka skoda, stejne jako patecni relace s panem VK na svobodnem radiu, ty zase nesleduju kvuli Kapalovi. Ano, s panem VK se na leccems neshodnu, zato na me pusobi jako zcestovaly clovek s obrovskym rozhledem a spoustou kontaktu…. Ale ten Kapal, ja ho proste neprekousnu.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Deje se cosi podivného, nebot tohle interview s Assadem dnes prinesla i hlasna trouba euro-globalistu Euronews, kde doposud nemohli prijit Assadovi ani na jméno. Zvykly dekodovat jejich “news”, neveril jsem svym usim! Z toho plyne pouceni, ze boj globalistu s US elitou nabira na gradech.

Administrator
Admin

Je to další důkaz slábnutí americké moci v Evropě. Vůbec to není překvapivé, naopak je to očekávaný vývoj před nástupem Donalda Trumpa do prezidentské funkce v USA. Mimochodem, něco se děje i v NATO. Byla zastavena dostavba nové centrály NATO v Bruselu. Stavba je sice prakticky hotová, ale práce na vnitřku už byly zastaveny více než před 2 měsíci. Média mlčí. Očekává se rozpad NATO? Lecos tomu nahrává. Tohle není práce globalistů, to je pouze projev toho, že v Evropě se přestávájí bát americké moci. Hlavně nezapomínat na jednu věc, že globalisté bez USA nemají žádný mocenský nástroj, nemají armádu, nemají vlastní silové prostředky. Mohegrini zoufale tříská v Bruselu do stolu, že je potřeba posavit rychle EU armádu (jako náhradu za tu americkou), ale nikomu se do toho nechce. Na to nejsou peníze. A Čína nemá zájem, aby Evropa měla armádu a mohla se bránit (dnes před migranty, zítra právě před Čínou).

A pozor, je mnoho lidí, kteří raději zvolí Pax Americana, než neomarxismus založený na globálním chudnutí. Tohle je politika ode zdi ke zdi. Prostřední cestu razí Rusko a podívejte se, jak trpí. Útočí na něj jak elity Pax Americana, tak i globalisté. Třetí cesta se netoleruje. Bude to ještě velký boj.

Lex DRUID
Návštěvník
Lex DRUID

Dost jasně si pamatuju, jak Kalousek, ten retardovanej… jo, Laudát, Němcová a Fiala se mohli posrat, když prezident ČR Miloš Zeman prohlásil, že je třeba vybudovat evropskou armádu. A není to tak dlouho. Tak bude zajímavé sledovat vývoj jejich názoru. A v případě změny jejich postoje připomenout lidem, co je to za prolhaný šmejdy.
Globálního chudnutí se nebojím. To už u nás zajistil Klaus a následné vlády. Co se u nás děje, je přesun majetků od prostých lidí k různým “šikovným” jednotlivcům a firmám. Mám na mysli restituované pozemky, které důchodci dlouhodobě masírovaní nabídkami na odkup jejich pozemků a vyděšení návštěvami nájemců, kteří je upozorňují, že pokud jim neprodají pronajmuté pozemky, oni neobnoví smlouvu a pronajímatel (důchodce nebo balkoňák ve městě) bude muset o pozemky pečovat sám, tedy orat pole a sekat louky – prý podle nařízení EU. Prodej je samozřejmě za cenu stanovenou jejich “nezávislým odhadcem”, jednu až tři koruny za metr čtvereční, podle bonity půdy. Zlodějna za bílého dne, jenže většina prodá, protože v 78 letech nebudou ani orat, ani sekat a na vlastního znalce a skutečně nezávislý, odborný odhad nemají peníze a ani chuť se s firmou dohadovat o ceně. Je mi líto jejich rodin, dětí, které tak přicházejí o statisíce až milióny důvěřivostí vlastních starých rodičů, zvyklých věřit všemu s puncem firemního či úředního, protože mají ze socialismu ještě zakódováno, že úředník nebo velká firma by je přece neokradli. Blbci naivní, důvěřiví, hloupí.
Nemovitosti to samé. Ve vesnicích a malých obcích na Vysočině se už dlouho dají koupit pěti, šetipokojové podsklepené domy z padesátých a šedesátých let i se zvlášť stojící zděnou kůlnou, garáží a pozemkem, i po rekonstrukci, za cenu stejně starého bytu ve městě. Důchodci si nemohou dovolit dát polovinu svého ročního důchodu jen na vytápění prázdných místností a žijí v jen kuchyni + jeden pokoj, kde si topí sporákem na tuhá paliva v kuchyni. Když jeden z páru zemře, je to konec i pro druhého. Děcka se tam nevrátí – není tam práce a dojíždět se lidem s malou mzdou nevyplatí. Tam, kde bylo vlakové spojení, už není a autobus třeba jen jednou denně.
Spolu s privatizací ještě zbývajících funkcí státu je to vládami páchaná genocida vlastního národa. Zbývající majetky obyčejných lidí postupně požerou exekutoři ve prospěch firem a použiji Kalouskův výraz “těch šikovnějších”. To je, čeho se bojím a ne toho, jestli budou mít Němci nebo Francouzi nižší či záporný růst svých mezd.

Zlomený
Návštěvník
Zlomený

Nevím, ale Euronews byla vždy laděna k otevřenosti. Mě to moc nepřekvapilo. Bylo to fajn si to vyslechnout a uvědomit si, že jsme zase o krok dál

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Taky nevim, ale jestli otevrena naruc muslimskym migrantum a celkove ke globalizaci je znakem otevrenosti, tak ano, Euronews je naladena k otevrenosti. Nekdy mam pocit, ze Euronews je takova evropska Al jazeera. Vite, ze majitelem Euronews je egyptsky miliardar Naguib Sawiris, ktery je taky majitelem Africanews?

Nobody
Návštěvník
Nobody

Rusi odpovedali na americké bombardovanie sýrskej armády raketami Kalibr. Zabili 20 príslušníkov americkej, izraelskej a britskej rozviedky. Včera vyšla na iránskom serveri http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13950631000607 informácia o ruskom útoku raketami Kaliber na tajný bunker, komunikačné a veliteľské centrum v Dar Ezza v západnej časti Aleppa v blízkosti hory Samaan, ktorá je známa množstvom jaskýň a podzemných priestorov. (Prvotná informácia v tlači hovorila o útoku sýrskeho a ruského letectva).

Pri útoku raketami Kaliber bol bunker zničený a zahynulo približne 20 amerických, izraelských, britských, saudských, tureckých a katarských dôstojníkov rozviedky, ktorí riadia činnosť teroristov i “umiernenej opozície”.

Rakety Kaliber vystrelili ruské bojové lode, operujúce v blízkosti sýrskeho pobrežia. Operácia pri ktorej Rusi zlikvidovali centrum zahraničnej rozviedky v Dar Ezza podľa odborníkov oslabí bojové operácie teroristov v oblasti Aleppa a Idlibu.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pak to predvcerejsi obvineni Ruska Velkou Britanii pred mezinarodnim soudem z “valecnych zlocinu v Syrii” dava docela dobry smysl. jde to stylem “oko za oko, trhak za trhak” !