VIDEO: Rozhodnutí Prahy 6 o odstranění pomníku maršála Koněva se opírá o...

VIDEO: Rozhodnutí Prahy 6 o odstranění pomníku maršála Koněva se opírá o znalecký posudek americké advokátní skupiny, která je ve Washingtonu registrována jako lobbistická skupina a v minulosti sponzorovala volební kampaně Hillary Clinton a Baracka Obamy! Squire Patton Boggs předložil radnici Prahy 6 znalecký posudek, který je v rozporu s realitou, ale to nebránilo radnici se o tento nevyžádaný dokument opřít a rozhodovat podle něho! Exkluzivní video přímo z projevu starosty Ondřeje Koláře!

VIDEO: Rozhodnutí Prahy 6 o odstranění pomníku maršála Koněva se opírá o znalecký posudek americké advokátní skupiny, která je ve Washingtonu registrována jako lobbistická skupina a v minulosti sponzorovala volební kampaně Hillary Clinton a Baracka Obamy! Squire Patton Boggs předložil radnici Prahy 6 znalecký posudek, který je v rozporu s realitou, ale to nebránilo radnici se o tento nevyžádaný dokument opřít a rozhodovat podle něho! Exkluzivní video přímo z projevu starosty Ondřeje Koláře!

Redakce Aeronetu jako první v České republice rozkryla pozadí včerejšího rozhodnutí radnice Prahy 6 o odstranění pomníku osvoboditele a maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva. Velké poděkování patří panu Martinu Mojmírovi, který nám do redakce zaslal exkluzivní video z radnice Prahy 6 a z jejího včerejšího jednání. Toto video je zásadní, protože hned v úvodu se dozvíte, že radnice Prahy 6 se rozhdovala na základě nevyžádaného právního posudku, který si prý radnice neobjednala, ale iniciativně prý posudek vypracoval jeden z občanů Prahy 6, který je současně šéfem i jedné právnické kanceláře. O tento kus papíru se radnice opřela, a to v čele se starostou za TOP 09, Ondřejem Kolářem.

Jirka Černohorský před radnicí Prahy 6 na demonstraci, 12. září 2019.

Právní studii radnici opatřila zvláštním a cizím jménem pojmenovaná pražská advokátní kancelář Squire Patton Boggs. Iniciativním autorem posudku pro radnici Prahy 6 je šéf této advokátní kanceláře, pan Radek Janeček [1]. Podle Ondřeje Koláře je obyvatelem Prahy 6 a z vlastní iniciativy a zdarma posudek vypracoval. Od kdy advokáti pracují zadarmo? Tento posudek mj. uvádí, že socha maršála Koněva není válečným pomníkem, ani hrobem, který by byl pod ochranou česko-ruské smlouvy o ochraně památníků a válečných hrobů, která byla podepsána za Jelcinovy vlády v roce 1993. V úvodním videu uslyšíte nejen starostu Prahy 6, ale i poslance za KSČM Zdeňka Ondráčka. Jenže, pražská pobočka americké advokátní kanceláře zaměstnává opravdu známé tváře. No řekněte, kdo by asi tak další mohl být v této firmě poradcem, kromě pana Janečka?

Hádejte, kdo dělá poradce v americké advokátní kanceláři Squire Patton Boggs? Tatínek starosty Prahy 6!
Otec starosty Prahy 6 je poradcem Squire Patton Boggs.

Pokud si začnete prohlížet stránky americké advokátní kanceláře Squire Patton Boggs, určitě vás překvapí, že jedním z poradců [2] (advisors) této kanceláře je otec starosty Prahy 6, Petr Kolář, bývalý český velvyslanec v USA, který rovněž radí Jakubovi Jandovi v Evropských hodnotách. Takže, americká advokátní kancelář s pobočkou v Praze, ve které čirou náhodou dělá poradce tatínek starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře, poskytne zdarma Praze 6 opravdu nezávislý posudek na sochu sovětského maršála Koněva. To prostě nevymyslíš, to je možné jenom v Česku!

Socha sovětského maršála Koněva patří magistrátu hlavního města Prahy, nikoliv městské části Prahy 6

Tento posudek je naprosto chybný, protože smlouva výslovně uvádí, že Česká republika bude ochraňovat pomníky a válečné hroby vojáků Rudé armády a pamětní místa, která připomínají jejich hrdinství. Není podstatné, že socha maršála byla na Praze 6 postavena až v roce 1980, to je irelevantní. Navíc se ukazuje, že pomník nepatří Praze 6, ale magistrátu hl. m. Prahy, takže Praha 6 vůbec nemá právo nakládat s pomníkem. Jenže, to není to hlavní. Katastr nemovitostí navíc jasně prokazuje, že pomník se nachází v památkové zóně, kde není možné bez povolení památkářů odstraňovat sochy.

Neustále mi vrtalo hlavou, proč se v celé věci angažuje advokátní kancelář s takovýmto americkým jménem. Zvedl jsem proto telefon a obvolal pár čísel v USA a nestačil jsem se divit. Squire Patton Boggs pana Janečka v Praze je pouze jedna z mnoha národních poboček, protože Squire Patton Boggs je americká advokátní a hlavně lobbistická organizace s licencí americké vlády pro provoz lobbingu a poradenství politickým orgánům a subjektům. Historie této advokátní organizace z Washingtonu je neuvěřitelná, takže si probereme hlavní obrysy toho, kdo ve skutečnosti v zákulisí na Praze 6 rozhoduje o pomníku sovětského maršála. Nejsou to čeští občané, ale americký Deep State a jejich čeští partneři na radnicích v Praze a v advokátních kancelářích. Co se nám podařilo zjistit, to je opravdu neuvěřitelné.

“U blbejch na dvorku nebo u vylízanejch na radnici?” Starosta se opřel o posudek, který zdarma vypracoval šéf české pobočky americké nadnárodní lobbingové organizace

Advokátní kancelář Squire Patton Boggs vznikla v roce 2014 sloučením dvou washingtonských lobbistických kanceláří Patton Boggs LLP a Squire Sanders s cílem spojení obou subjektů do jednoho pod názvem Squire Patton Boggs [3]. Vzniklá společnost už v roce 2015 ulovila zakázku a objednávku na mamutí lobbistické služby pro tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana, který potřeboval ve Washingtonu lobbing ve prospěch svých leteckých úderů proti americkým spojencům v Sýrii, proti Kurdům. Squire Patton Boggs lobboval u amerických zákonodárců, aby nebránili tureckým letadlům v bombardování kurdských pozic na severu Sýrie, kde Kurdové bojovali proti Islámskému státu. Na tuto špinavou lobbistickou práci si ve Washingotnu turecká vláda objednala právě Squire Patton Boggs [4].

V roce 2015 zemřel jeden ze zakladatelů lobbistické skupiny Tommy Boggs, který ve Washingtonu loboval jak mezi Demokraty, tak i mezi Republikány [5]. V roce 2018 byla advokátní a lobbistická skupina najata Saúdskou Arábií, aby lobovala ve Washingtonu za prodej amerických zbraní do Saúdské Arábie, protože Izrael blokoval přes své lobbisty prodej některých amerických zbraňových systémů do Saúdské Arábie a Squire Patton Boggs měl ve Washingtonu v okolí Donalda Trumpa tento problém vyřešit [6].

Jenže, pokud půjdeme o dva roky dříve, najdeme Squire Patton Boggs mezi největšími dárci americké kandidátky na prezidenta Hillary Clinton. V roce 2016 dostala od advokátní kanceláře $311,976 a např. o 4 roky dříve Barack Obama dostal od Squire Patton Boggs $288,759 na svoji kampaň [7]. A to není všechno. Pokud se podíváte na české stránky advokátní kanceláře, které jsou v angličtině, tak se dozvíte, že ve skutečnosti pražská pobočka je přidruženou pobočku americké mateřské firmy v USA [8].

Kdo je to Squire Patton Boggs? Překlad z mateřského webu

Squire Patton Boggs je kolektivní obchodní název pro mezinárodní právní praxi, jejíž praktikující subjekty jsou samostatné a odlišné právnické firmy a další subjekty. 

Squire Patton Boggs International Association (Swiss Verein) sám neposkytuje, přímo ani nepřímo, žádné právní nebo jiné klientské služby. Tyto služby poskytují výhradně její členové, Squire Patton Boggs (US) LLP a Squire Patton Boggs (UK) LLP, a jejich příslušné dceřiné a přidružené subjekty uvedené níže. Jakýkoli odkaz na Squire Patton Boggs se považuje za odkaz na jeden nebo více takových subjektů a nikoli na samotnou globální právní praxi.

Použití „Squire Patton Boggs“ jako obchodního nebo obchodního názvu nebo značky všemi nebo některými z těchto subjektů neznamená, že mezinárodní asociace Squire Patton Boggs se zabývá poskytováním právních nebo jiných služeb.

Praktikujícími subjekty v Squire Patton Boggs jsou: 

Squire Patton Boggs (US) LLP je společnost s ručením omezeným organizovaná podle zákonů státu Ohio, USA. Squire Patton Boggs (UK) LLP je společnost s ručením omezeným registrovaná v Anglii a Walesu s číslem OC 335584 schváleným a regulovaným regulačním úřadem pro právní zástupce. Seznam členů a jejich profesní kvalifikace je otevřen k nahlédnutí na 7 Devonshire Square, London, EC2M 4YH.

Squire Patton Boggs (US) LLP a jeho přidružené podniky zahrnují Squire Patton Boggs (US) LLP, Squire Patton Boggs MNP, mnohonárodní partnerství zahraničních právníků a právních zástupců, autorizované a regulované regulačním úřadem pro právní zastoupení se sídlem na Devonshire Square, London EC2M 4YH, Velká Británie; Squire Patton Boggs sro; Squire Sanders Euro Holdings SPRL; Wilkinson European Community Jurist Office; Squire Patton Boggs, hongkonské všeobecné partnerství; Panoš Patton Boggs Moscow LLC; Squire Patton Boggs sro, advokátní kancelář; Squire Sanders International (DR) Limited; Squire Sanders Corporate Services Limited; Squire Patton Boggs Singapore LLP; Panoš Patton Boggs Swiecicki Krzesniak sp.k .; Breaux Lott Leadership Group LLC; a Squire Patton Boggs (MEA) LLP.

Squire Patton Boggs (UK) LLP a jeho přidružené podniky zahrnují Squire Patton Boggs (UK) LLP; Squire Patton Boggs (AU), partnerství organizované podle australských zákonů, jejichž hlavní sídlo je na úrovni 17, Aurora Place, 88 Phillip Street, Sydney NSW 2000, Austrálie; Haussmann Associés SELARL, zapsaný ve Francii pod číslem 401 894 597, jehož adresa je 4 Avenue Velasquez, 75008 Paříž; Devonshire Trustees Limited (č. 02400411), Farringdon Management Company (č. 01926993), Squire Patton Boggs Secretarial Services Limited (č. 02911328), Trustee Corporation Limited (č. 02038884) a Tisíce mužů (Richard Burns Charitable Trust) ( 1064028), z nichž každý je registrován v Anglii a Walesu se sídlem v Rutland House, 148 Edmund Street, Birmingham B3 2JR; Hammond Suddards Trustees Limited (č. 02638982) registrovaná v Anglii a Walesu se sídlem 2 Park Lane, Leeds, LS3 1ES;

Squire Patton Boggs MENA LLP (č. OC 377418, komanditní společnost), Squire Patton Boggs (Austrálie) LLP (č. OC 426969, komanditní společnost), Devonshire Promotions Limited (č. 03447393), Squire Patton Boggs Director Limited (Č. ​​02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každá je registrována v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS. Squire Patton Boggs MENA LLP (č. OC 377418, komanditní společnost),

Squire Patton Boggs (Austrálie) LLP (č. OC 426969, komanditní společnost), Devonshire Promotions Limited (č. 03447393), Squire Patton Boggs Director Limited (Č. ​​02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každá je registrována v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS.

Squire Patton Boggs MENA LLP (č. OC 377418, komanditní společnost), Squire Patton Boggs (Austrálie) LLP (č. OC 426969, komanditní společnost), Devonshire Promotions Limited (č. 03447393), Squire Patton Boggs Director Limited (Č. ​​02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každá je registrována v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS. Squire Patton Boggs Director Limited (č. 02806502).

Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každý je registrován v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH ; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS. Squire Patton Boggs Director Limited (č. 02806502), Squire Patton Boggs Secretaries Limited (č. 02806507) a Squire Patton Boggs Park Lane Limited, z nichž každý je registrován v Anglii a Walesu se sídlem 7 Devonshire Square, Londýn EC2M 4YH ; a Trinity Park Trustees Limited (č. 02633779), registrované v Anglii a Walesu se sídlem Trinity Court, 16 John Dalton Street, Manchester, M60 8HS.

Originál tohoto seznamu najdete zde.

Už je to tady, po 30 letech od revoluce rozhodují v Česku o pomnících sovětských maršálů americké advokátní a lobbingové firmy

Takže, dámy a pánové, jak sami vidíte, o pomníku sovětského maršála na Praze 6 rozhoduje americká nadnárodní advokátní a lobbistická skupina, která operuje v desítkách zemích, ovšem pod křídly americké mateřské společnosti. Pokud si pustíte úvodní video a na něm slyšíte od starosty Prahy 6 slova, že má v ruce znalecký posudek, který si ovšem radnice nevyžádala, a který prý dobrovolně a zdarma vypracoval český zástupce a jednatel národní přidružené pobočky americké advokátní a lobbistické skupiny z Washingtonu, tak si můžete domyslet, že nežijeme v normální zemi, ale doslova jako v Protektorátu.

Ten ovšem nemá hákové kříže, ale hvězdy a pruhy. Překvapuje mně, že si nikdo z českých novinářů neudělal due diligence advokátní kanceláře, o jejíž posudek se opírá starosta Prahy 6. Zjevně tak alternativa a jmenovitě Aeronet musí dělat všechno za mainstream. Odsunutí sochy maršála Koněva se tak opírá o posudky vyhotovené zdarma od přidružené české pobočky nadnárodní americké lobbingové firmy.

Nejen o tomto skandálu budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS, probereme všechna aktuální témata za uplynulý týden, z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Zdroje: Úvodní a poslední video Martin Mojmír, prostřední video Sputnik Česká republika [9]

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

418
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vdolfitrumf
Návštěvník
Vdolfitrumf

juuuj kôň Donald …. by mal byť v národnom záujme na každom rohu. Fakty sú terazky taktom. Nech žijú žuvačkoví osloboditelia .

Baredita
Návštěvník
Baredita

Zvláštní, podobné akce s pomníky se dějí paralelně v Bulharsku i Polsku !!!

karpi
Návštěvník
karpi

…a pod sochou pak byla instalována dobytkova tabulka.

josef
Návštěvník
josef
puf
Návštěvník
puf

Jiří Černohorský má pravdu, lidé se dnes už zase bojí “režimu”.

Mluvil jsem nedávno se studentkou pražského gymnázia. Ředitel gymnázia vyhodil už 4 učitele. Všichni prý občas mluvili o “alternativních” informacích. A v Praze už je nikdo nezaměstnal, učí prý někde na venkově.

Což je možná i dobře 🙂

Zdraví rozum se vždycky rodil na venkově. Přestěhováním do Prahy začíná degenerace. A venkov dobré učitele potřebuje.

Venkov Pražáky nesnáší. Kdy začnou Posranci bojovat s “projevy atipražáctví” ? 🙂

co na tom zalezi
Návštěvník
co na tom zalezi

Jak mohl byt nejaky “holokaust”? Kdyby byl, tak takovi jako Elischer, Cukerova, Pretschova by dnes nemohli byt. A ani zluti paraziti jako nejaci , kteri dnes se staraji v Cechach o kriminalitu Ngyen Qukove (diky zido-bolsevismu), take ne.
https://www.lidovky.cz/domov/obzalovany-soudce-elischer-znovu-miri-do-vazby-mel-kontaktovat-jednu-svedkyni.A190916_142727_ln_domov_rkj

Gojimi se muzou podivovat nad tim, ja je mozne, ze je tolik zidu s ceskymi prijmenimi, a casto i tvare (pak internacionalnim krizenim v ramci Satanovy Synagogy vselijak pokroucen), maji sem a tam tez slovanske (bile) prvky?

Proc kdyz jeden zacne hledat ohledne pocatku ceskych zidu, dostane se do let 1700 a tam to konci ???

Po prohre protestantu proti katolickym Habsburgum tem nezbyvalo, nez bud stat se katoliky, ci emigrovat.
Ale existovala i jina cesta jak se vyhnout prijeti katolismu: Prevzit tzv. puvodni viru Mojzise, stat se zidy. Byli tisice takovych co tomu ucinili, a ani nevedeli, do ceho lezou, do ceho privadi sve potomstvo: Do prokleti.
Temto prestoupivsim na zidovstvi to i vyhovovalo, neodpovidali se vrchnosti, nemuseli ji platit a pro ni pracovat, a navic se mohli mstit vetsinovym ceskym katolikum. Talmud nejen to povoloval, ale i k tomu nabadal.

To vysvetluje, proc po Bile Hore, a po 30-lete valce se se zidy v Ceskych zemich jakoby by pytel roztrhl, nebyli jen v Praze, ale i po mestech, vesnicich, tj. vsude tam kde mohli beztrestne ssat krev z katolickych gojimu a mstit se za prohru na Bile Hore ..
A pote, samozrejme spolecnym jmenovatelem byla synagoga/rabin/Talmud/Kabala, a tak se misili dal s jinymi judaisty, at jiz z Nemecka, ci Polska, ci jinych casi vychodni Evropy jako Halic ..
A tim zazehli prokleti pro sebe, a pro sve potomstvo, az na veky veku. Amen.

Česká židovská příjmení – seznam
https://www.cd89.cz/seznam-ceskych-zidovskych-prijmeni

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka
Barel
Návštěvník
Barel

právě teď na čt1 začíná “zábavný pořad k fakenews”.

Bohužel to zatím nevypadá na další reklamu pro aeronet 🙁 zatím se tam probírají fake news typu popálený pes kde popáleninu zastupoval plátek šunky přehozený přes čumák, nebo jestli Gondíkové vadí smrad…

update!! přitvrzujou 🙂 řeší Werichovy výroky o muslimech, Samkovou, padají hlášky typu Zeman je gentleman, což všem připadá jako velká sranda, a aktuálně probírali i Koněva 🙂

Zatím trapnost jak prase, tak uvidíme… Hámovy hlášky typu Andrej toto napísal eště v Maroku, nebo dotazy moderátora Co vy a socky? mě rozhodně nenaplňujou obdivem k tomuto “zábavnému pořadu”

no a už to zase prostřídali bulvárem typu Aleš Háma má z prdele cedník, tak asi tak.

(konec online zpravodajství)

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Sledování čt je jen pro silné nervy.

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Škoda že fejk news tv čt neukázala rozhovor o bývalém premiérovi Babišovi případně redaktorku BBC 9.11. a na pozadí padá věž číslo 7 . Kolik nabídli z peněz koncesionářů za tuto agit trapárnu Hámounovi a Kločurákový ,to se ví?

Hadimrskaobecna
Návštěvník
Hadimrskaobecna

Obrovsky RESPEKT tomuto panovi !!!

https://youtu.be/lYpaKeGXzBM

Jjzz
Návštěvník
Jjzz

Díky, dobré video.

Barel
Návštěvník
Barel

Každá doba má své hrdiny.

před 30 lety… dědo, vyprávěj, jak jsi bojoval na barikádách…
za 30 let… dědo, vyprávěj, jak jste zakrývali tu sochu…

zkurvení němci
Návštěvník
zkurvení němci

Souhlas z .B. :

Němci nás vraždili jak na běžícím pásu a ty kurvy chtějí odstranit památník našich osvoboditelů.
Tomu nevinnému klukovi řezali páteř za živa a odebírali mu české DNA pro satanistické pokusy.

obycejnilide7
Návštěvník
obycejnilide7

A dneska to dělají prý “legálně”, někdo odebírá DNA Slovanů dodnes a to darováním krve, pozor!
Kousíček Vaší krve pojede “někam”, a nikdy předem nevíte zda s ní je/není proveden nějaký rituál, tak se pak nedivte. Toto novodobé upírství zde již není a nebude tolerováno ani slovanské sk centrum Slavica nevyjímaje vždyť např. darovat krev “na Černém potoku” je pěkná úchylnost pane Zvěřina.

https://www.majgemer.sk/gemer/zdravie/v-ciernom-potoku-tiekla-kvapka-krvi-snp-uz-strnastykrat

prý “Čakajú na prvodarcov a veria v nový rekord” fuj to je hnůj !!!!