VIDEO: Ron Paul předpovídá katastrofu, Trump vyšle do Afghánistánu další tisíce amerických...

VIDEO: Ron Paul předpovídá katastrofu, Trump vyšle do Afghánistánu další tisíce amerických vojáků, navzdory svým dřívějším výrokům! Americká alternativa se shoduje, že po odchodu Stevea Bannona řídí kroky prezidenta generálové a bankéři! [CZ Titulky]

VIDEO: Ron Paul předpovídá katastrofu, Trump vyšle do Afghánistánu další tisíce amerických vojáků, navzdory svým dřívějším výrokům! Americká alternativa se shoduje, že po odchodu Stevea Bannona řídí kroky prezidenta generálové a bankéři! [CZ Titulky]

Americký prezident v noci na včerejšek na základně Fort Myer ve Virginii oznámil před nastoupenými vojáky, že se rozhodl vyslat do Afghánistánu dalších 4.000 vojáků, jejichž úkolem bude bojovat proti teroristům, tzn. proti místnímu Talibanu [1]. Trumpův viceprezident Mike Pence po projevu uvedl pro americká média, že kromě těchto 4.000 vojáků bude v Kongresu podána žádost o vyslání dalších 3.900 vojáků. V Afghánistánu přitom již nyní působí 8.400 amerických vojáků, takže celkový počet se tím zvýší na více než 16.000 mužů ve zbrani. Donald Trump přitom celou dobu tvrdil, že americká participace v Afghánistánu je plýtvání časem, penězi i životy vojáků. Trump včera ve Fort Myer přiznal, že tento názor pomohli změnit jeho bezpečnostní a vojenští poradci. Podle P. J. Buchanana [2] nastalo v pondělí nejen zatmění slunce nad USA, ale především i zatmění Trumpovy agendy, se kterou původně vyhrál volby. Odchod Stevea Bannona předznamenal vítězství washingtonské bažiny nad Donaldem Trumpem.

Donald Trump ve Fort Myer, VA.

V nedělním projevu oznámil Donald Trump plán na dokončení práce v Afghánistánu. Chce pozabíjet všechny teroristy a vyčistit zemi od bezpečnostních hrozeb. Donald Trump přitom musí vědět, že nedávná zpráva tajných služeb hovořila o tom, že v Afghánistánů operuje celkem 20 různých teroristických islamistických organizací, které vlastně ani nemají kořeny v Afghánistánu, ale v sousedním Pákistánu, což je stále ještě spojenec USA v boji proti terorismu. Američtí vojáci tak mají povoleno zabíjet teroristy jen v Afghánistánu, ale jakmile přejdou hranice do Pákistánu, jsou pod ochranou pákistánské tajné služby. Ta mimochodem poskytovala ochranu a krytí Usámovi bin Ládinovi. Donald Trump se tudíž rozhodl, že tam, kde neuspěli Britové, Sověti a ani dva předchozí američtí prezidenti, že dosáhne konce války. Donald Trump, který měl být diplomat a hlavně měl mít rozum, se tak řadí do dlouhé řadu amerických loutkových prezidentů, protože tohle není z jeho hlavy.

Ron Paul předpovídá Trumpovi stejný osud, jako měl Obama

Velmi zásadní je analýza Rona Paula, kterou jsem opatřil českými titulky. Je dobré slyšet přímo od něho jako od bývalého kongresmana, že mu připadá, že Trumpa začíná poslouchat washingtonský Deep State a oni mu za odměnu umožní vládnout v Bílém domě. Mají tak obrovskou moc, že by ho mohli z Bílého domu vyštípat. Jenže pro Trumpa to asi těžko může být omluva. Rozhodnutím o vyslání vojsk do Afghánistánu si znepřátelí mnoho svých příznivců. Americká alternativa se shoduje, že bodem zlomu se stal odchod Stevea Bannona, který bránil Trumpovi v naslouchání a našeptávání Pentagonu a amerických jestřábů. Jakmile Bannon odešel, Trump vysílá do Koreje letadlové lodě, vzápětí vysílá tisíce vojáků do Afghánistánu. Všechno to do sebe zapadá. Nikdo z jeho bývalých poradců, které vyhodil nebo byli odejiti, nesouhlasil s válečnými hrami Trumpa v cizině. Cílem byla diplomacie a normalizace vztahů nejen s Ruskem. Nic z toho se nerealizovalo.

Vojáci ve Fort Myer poslouchají projev Donalda Trumpa.

Psal jsem to tady v únoru v jednom článku, že neoconi nejprve zbaví Trumpa jeho spojenců a lidí, o které se v Bílém domě opírá. A potom si ho začnou vodit. Přesně k tomu bohužel došlo. Přesto si ale Trump nechává dost prostoru okolo sebe a nebojí se útočit proti médiím. Jenže v této chvíli už je otázka, jestli Trumpovy útoky proti mainstreamu jsou projevem jeho odvahy jít proti všem, anebo znalostí toho, že mu nic nehrozí, protože má za sebou Deep State a neocony. Média jsou v USA totiž otloukánkem všech prezidentů, Trump to pouze dotáhl do extrému z pohledu mainstreamu, ale ve skutečnosti plivání na mainstreamové štětky nemá vliv na ruské sankce, ani na rozhodování Pentagonu, ani na migraci do USA. Terorismus v Afghánistánu pramení z islámského fundamentalismu. Velká část tamní populace nechce západní hodnoty, nechce demokracii, nechce konzum, chtějí mít nad sebou imáma a Šaríu. Pokud tyto věci netahají do Evropy nebo do západních zemí, ať si to tam provozují. Chudoba a pěstování drog na polích, které nic jiného než plevelnaté rostliny nerodí, je jedinou cestou obživy. Země má bohaté zásoby rud, ale o ty tam nikdy Američanům nešlo.

Perpetual War

Bude to znít jako šok, ale Američanům nikdy nešlo ani o ropu v Iráku. Většinu kontraktů na ropu tam mají evropské firmy, hlavně Francouzi, Holanďané a Britové. To je divné, řekne si člověk. Američané tam jdou, svrhnou Saddáma a potom kontrakty na ropu nechají spojencům? Nedává to smysl, ale jenom do chvíle, než se podíváte na nekonečný seznam amerických válek. Potom pochopíte, že pro Američany nejsou války prostředkem k dosažení něčeho, ale samotná válka je cílem. Proto americká armáda dostávala ve Vietnamu nesmyslné rozkazy, stahování z dobytých kót, bolestivá dobývání zbytečných kopců, kde nic nebylo. Teprve po válce se ukázalo, že každý další den USA ve válce znamenal další půl milion nábojů, které bylo třeba vyrobit v amerických zbrojovkách. Každý den přišla americká armáda o desítky kusů techniky. Když byly ztráty malé, letectvo jako omylem shodilo Vietcongu zbraně, aby příští ofenzíva nadělala na americké technice větší škody, aby se mohly v USA objednat nové kusy techniky.

Rok 2005, Bagdád. Operátoři bezpečnostní agentury Blackwater na bojové misi, tzv. Black Op. Operace, kterou nesmí armáda provést, protože je v rozporu s vojenskými předpisy, obvykle jde o zabíjení civilistů podezřelých z napojení na teroristy.

Válka generuje business. Zaměstnává v USA stovky tisíc lidí, přímo i nepřímo skrze subdodávky. Ve všech zbrojovkách mají své akcie a podíly kongresmani, senátoři. Profitují z výroby. Demokraté i Republikáni. Demokraté mají podíly ve firmách, co vyrábí obranné zbraně, Republikáni ve firmách, co mají útočné zbraně. Profláknutá kauza Dicka Cheyneho v Bushově vládě a participace jeho vlastní žoldácké firmy Blackwater v Iráku na mamutích bezpečnostních zakázkách by vydala na knihu. Dobytí Iráku šlo až moc hladce. A to je špatné pro válečný business. Saddám měl podle plánu uspořádat jatka a zuřivou obranu, aby se válka protáhla na minimálně 5 let zuřivých bojů. Místo toho se irácká armáda sesypala, protože tajné služby neodvedly dobrou práci a nezjistily, že Saddám svým vojákům platil žoldy velmi ledabyle, s výjimkou své elitní gardy. Takže, když přišla v roce 2003 invaze Američanů, irácká armáda se sesypala, protože za Saddáma, který neplatil, se moc vojákům bojovat nechtělo. A přišlo vítězné oznámení George Bushe na letadlové lodi se sloganem “Mission Accomplished”. A to byl průser. Protože konec války by znamenal konec plánům na podojení amerického státního rozpočtu na zbrojních zakázkách.

Americká nekonečná válečná výroba drží národní ekonomiku v chodu

A tak se najednou z ničeho nic v Iráku spustilo sektářské násilí, které tam do té doby nikdy nebylo. Někdo podřezal krk skupině sunnitských mužů. Nevědělo se, kdo to udělal. Ale rozkřiklo se, že to byli Šiítové. Západní média uvedla za počátek povstání v Iráku situaci, kdy islamisté pověsili na most v Bagdádu ohořelá těla 4 amerických kontraktorů právě z bezpečnostní agentury Blackwater. Nikdo nevěděl, proč zrovna oni, ale byla to záminka k trestné operaci. Americká armáda dostala za rozkaz najít pachatele. Při vlně čistek v Bagdádu bylo zastřeleno několik členů islámských milicí a tím byla odstartována válka v Iráku. Ta skutečná. Američané nakonec v Iráku zůstali až do roku 2012, poté byli staženi, aby vzápětí zemi pomalu převálcoval ISIL, a proto se tam Američané opět vrátili, nyní jich tam operuje několik tisíc, oficiálně jen v rolích poradců, neoficiálně jako žoldácká armáda, kterou platí irácká loutková vláda. Působí tam podle zpráv znovu i firma Dicka Cheyneyho pod novým názvem Academi.

Tímto snímkem začala druhá a skutečná válka v Iráku. Na mostě jsou zavěšena ohořelá těla operátorů Blackwater, kteří byli přepadeni při cestě v autě a jejich auto zničeno RPG střelou. Kola americké zbrojní výroby se konečně mohla roztočit.

Válka pro Američany není prostředkem, ale stala se cílem. V USA pro to existuje dokonce oficiální termín, perpetual war, nekonečná válka. Američané neustále válčí. Jakékoliv delší období bez válek má fatální vliv na americkou ekonomiku. Každý prezident, který vstoupil do funkce, musel řešit válku s někým, někde, proti někomu, za něco. A bohužel, ani Donald Trump není výjimkou. Chápete už, proč Američané nasunují zbraně k Rusku? Chtějí někoho dalšího, jako byl Saddám. Zlého muže, na jehož zemi zaútočí. Se spojenci, aby měli alibi. Ani nemusí ani hned útočit na Rusko, stačí hrozba a strach z Rusů šířený v Evropě. A strach je nejlepší zákazník amerických zbrojovek.

Možná je to Trumpova naivita, že opravdu koná dobro, že zamete s Talibanem. Jenže, co když Taliban je pouze odrazem stavu země, které Američané nerozumí? A jak zaznívá i z úst Rona Paula, evropští politici v těchto válkách jedou s USA jako kumpáni. Minimálně ještě donedávna, než politici v EU zjistili, že z válkami rozvrácených zemí proudí do jejich zemí vlna migrantů. Pamatujte na chrápala Schwarzenberga, co říkal v roce 2011 o Kaddáfím, že jeho odstraněním přijde do Libye demokracie a prosperita. Jediné, co přišlo a přichází, je nekonečná migrační vlna plaváčků a lodičkářů, kteří odráží od libyjského pobřeží vstříc světlé budoucnosti v některé zemi v EU. To nevymyslíš. A chrápal má dodnes úctu a obdiv. Česko snese fšecko, ale je třeba, aby to snášení neskončilo sebevraždou vlastního národa.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dní a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 36%. Pokud se Vám líbí, co děláme a jaké zprávy přinášíme, podpořte nás prosím zde a zasloužíte se tím o zachování našeho provozu. Děkujeme!

Pozn.: Pokud používáte PayPal a kvůli útokům proti našemu serveru a přetížení by nefungoval darovací PayPal formulář s tlačítkem “Donate” dole na darovací stránce, použijte náhradní PayPal odkaz zde. Děkujeme za Vaši podporu!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
jenda
Návštěvník
jenda

Ten most není v Bagdadu, ale ve Fallůdži. A mám dojem, že Fallůdžu potom nechal skoro vymazat z mapy fosforem a ochuzeným uranem dnešní Trumpův ministr obrany. Co se týče Trumpa, o tom si myslím své od jeho “přátelství” s Jeffrey Epsteinem a jeho proslulým ostrovem kam vozil “hosty” svým letadlem zvaným lolita expres. A jeho každotýdení telefonáty s Rupertem Murdochem, mediálním magnátem a obdivovatelem klanu Buschů? Někde se psalo o tom jak citoval Mussoliniho. Nevím, neslyšel jsem ale ty jeho grimasy jsou evidentně ala Benito. Stále víc mi pasuje to, jak se tu mluví o jeho roli ve “zničení” USA. Teď záleží jestli o tom věděl od začátku anebo je tak blbej a věří že ho zvolil lid.

titus
Návštěvník
titus

Hold se měl stát prezidentem nějakej svobodnej, bezdětnej chudák, kterýho nelze vydírat. Pak by si jel svou politiku.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Hajlujicí Donald…. jak příznačné pro němce….comment image

zunaza
Návštěvník
zunaza

Alexej Kudrin,ministr financí RF,v úterý potvrdil,že Rusko zaplatilo poslední splátku dluhu SSSR.
V roce 1994 byl dluh bývalého SSSR téměř 105 miliard $. Největší podíl na této částce (přes 47 miliard $) náležel Pařížskému klubu věřitelů. To byl fond 19 věřitelů převážně ze Západu včetně USA a Británie.
Při tom RF odpustila rozvojovým zemím téměř 100 mil.$.
Žiďácké vyžírky teď budou hledat způsob,jak nyní ještě zhoršit podmínky RF.Nedlužit parazitům přeci nelze!

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

TAKTO by měl jednat nejvyšší zvolený občan Státu:
jasně, stručně, pochopitelně,
se ZODPOVĚDNOSTÍ a ODDANOSTÍ potřebám SVOJÍ ZEMĚ, s RESPEKTEM k právům svých spoluobčanů, i právům jiných zemí, a s vůlí SPOLUPRACOVAT v MÍRU pro POZITIVNÍ ROZVOJ a DALŠÍ VÝVOJ LIDSTVA :
Hospodář – Prezident V.V.PUTIN.
Za mne hluboká úcta jeho inteligenci a odvaze.
Putin Shocked St. Petersburg Forum Participants with Frankness:
https://youtu.be/X-H5BXyfbwk

.B.
Návštěvník
.B.

Německý řetězec Edeka se pustil do aktivismu, prý bez diverzity jsme chudší.
http://zpravy.idnes.cz/nemecko-supermarket-zbozi-zahranici-xenofobie-flv-/zahranicni.aspx?c=A170824_103447_zahranicni_ert

asfyxos
Návštěvník
asfyxos

Taky k věci!
Negrům( nelidem) urážejícím a nenávidějícím nás a naši vlast, platí právníky sionistické neziskovky a “naše” vláda formou příspěvků z našich daní!
http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/199202-mladik-na-facebooku-bangy-vulgarne-urazel-romy-a-zidy-dostal-verejne-prace/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Bangu “vulgarne” urazili? To lze ???
A kde jsou vsichni ti NASI svedomiti Pravnici, zalezli ve vsech tech OSPODech, Statnich i NeZiskovych organizacich na “ochranu deti” a jejich “spravneho” vyvoje? Co dela Ministryne? Co dela Urad pro kontrolu kontrolu R+TV vysilani, co delaji detasovani kontrolori intetnetu v Brne, a dalsi…..
Co delaji vsichni ti prostituti pro BEZPECNY PSYCHICKY A MORALNI VYVOJ NASICH DETI A MLADEZE???

Takove brutalni perverzni amoralni hovno, jako BANGA, a podobni “umelci”, a “pokrokovi unisex rodice” by meli sedet v kriminalu za ohrozovani s narusovani zdraveho vyvoje deti a mladeze s trvalymi psycho-socialnimi nasledky!
Stejne tak by meli sedet sozdruzi ve vedeni Statu, ktery toto umoznuje, a dokonce podporuje.
A nic nekona pro napravu.

asfyxos
Návštěvník
asfyxos

http://www.hlavnespravy.sk/nemecko-potajomky-urychlene-presuva-stovky-ton-zlata-zo-zahranicnych-centralnych-bank-domacich-trezorov/111306
Napadlo už někoho uvažovat ODKUD mají skopčáci tolik zlata??? A kde skončilo zlato ze zubů povražděných v koncentrácích?
Pokud je mi známo, tak v Německu žádné zlaté doly krále Šalamouna nejsou! Jediné známé jsou doly fůhrera Hitlera.
Nebýt Stalina tak nikdo z nás neexistuje! ŽÁDNÝ POLÁK, ŽÁDNÝ, UKRAJINEC, ŽÁDNÝ MAĎAR, ŽÁDNÝ NIZOZEMEC, ŽÁDNÝ CIKÁN, ŽÁDNÝ čech, slovák….PROSTĚ NIKDO. Kdyby Hitler zlikvidoval Rusko, tak dnes nejsou žádné USA, žádná Kanada, žádná Jižní Amerika a žádná Afrika a nula židů! Z rozežranosti nevíme coby a zapomínáme komu za naše narvaná břicha vděčíme!
Rusové nezapomínají a stejnou chybu už znovu neudělají! A tak nám třeba, hajzlům!

mechanik
Návštěvník
mechanik

Všechny tyhle americký tanečky dávají smysl jedině v tom, že je lepší chcípnout hned, než se dlouho trápit v agónii. proto Afghanistan, kde se nedá vyhrát, tak samo Korea. Porazit takhle hoževnatej národ na jeho vlastním území, nevim, nevim.
A někde jsem slyšel o dvou nejstrašnějších věcech na Zemi,
Pomsta Afghánce a jed kobry.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Kambodža je další zemí, která vykopává ven Sorošovy a jiné “demokratizačně” marxisticko levičácké NeZiskovky a “poradce”…
http://www.reuters.com/article/us-cambodia-politics-usa-idUSKCN1B30V0

desgusting
Návštěvník
desgusting

Zato se tam,ocividne,citi dobre novy general jesuitu,Arturo Sosa z Venezuely, pritel Papeze a dost vystrednich vyroku o katolicke vire.Jedni odejdou a stejni,jen jine barvy, se tam vecpou…. General se modli v oranzove s budhisty,atd

Jana
Návštěvník
Jana

Nekončící válka v Afghanistánu v omalovánkách pro americké dětičky… to je síla…
2014 Ľubo Huďo a “Detská kniha slobody”
https://www.youtube.com/watch?v=EjNsHixKBE8