VIDEO: Roman Prymula prohlásil, že očkování 5 až 11-letých dětí na Slovensku...

VIDEO: Roman Prymula prohlásil, že očkování 5 až 11-letých dětí na Slovensku je experiment, který vychází ze studie firmy Pfizer, která experimentovala s naředěnými dávkami vakcíny na třetinky z původní dávky pro dospělé! Studie Pfizeru ovšem nikdy nebyla vyzkoušena na živých dětech, pouze formou in vitro a Slovensko se tak podle všeho stane zkušebnou Pfizeru na živých dětských subjektech! Kolik za to Pfizer slovenským politikům zaplatí, že po skončení očkování dětí předají data do USA k vyhodnocení slovenské in vivo studie? Jakou cenu má život slovenského dítěte ve srovnání s americkým?

VIDEO: Roman Prymula prohlásil, že očkování 5 až 11-letých dětí na Slovensku je experiment, který vychází ze studie firmy Pfizer, která experimentovala s naředěnými dávkami vakcíny na třetinky z původní dávky pro dospělé! Studie Pfizeru ovšem nikdy nebyla vyzkoušena na živých dětech, pouze formou in vitro a Slovensko se tak podle všeho stane zkušebnou Pfizeru na živých dětských subjektech! Kolik za to Pfizer slovenským politikům zaplatí, že po skončení očkování dětí předají data do USA k vyhodnocení slovenské in vivo studie? Jakou cenu má život slovenského dítěte ve srovnání s americkým?

Bývalý český ministr zdravotnictví a epidemiolog MUDr. Roman Prymula v pořadu České televize “Máte slovo” překvapil nejednoho diváka, když prohlásil, že očkování dětí ve věku 5 až 11 let na Slovensku je experiment, se kterým rozhodně nesouhlasí. Roman Prymula však divákům poskytl i jisté podrobnosti, které laická veřejnost nejen na Slovensku dosud netušila. Podle Prymuly se slovenská vláda rozhodla k experimentu na slovenských dětech na základě jedné studie společnosti Pfizer, ve které se experimentovalo se sníženými a krácenými dávkami vakcíny pro mladší věkové ročníky dětí.

Podle informací naší redakce se jedná o studii [1], kterou Pfizer zveřejnil v polovině srpna. Studie se primárně netýkala dětí, ale posilujících booster dávek a zmiňuje účinek vakcíny v redukovaném objemu antigenů, což není nic jiného, než popis prostředí dětského organismu. A právě na základě této studie se slovenská vláda a slovenské ministerstvo zdravotnictví rozhodlo vyzkoušet závěry studie Pfizeru na živých subjektech, rozuměj na slovenských dětech ve věku 5 až 11 let.

Tady pozor, abyste pochopili, o čem je ta studie Pfizeru. Jednalo se o pokusy s účinky vakcíny in vitro, to znamená ve zkumavkách a Petriho miskách. Pfizer nedostal povolení od americké FDA k zahájení klinických studií na dětech, to dokonce ani v USA není možné bez udělení trojího souhlasu. Jeden souhlas uděluje FDA, druhý souhlas ošetřující lékař dítěte a třetí souhlas rodič dítěte. Americké farmaceutické firmy tento složitý byrokratický aparát v USA obchází tím, že provádí klinické studie na dětech ve 3. zemích, kde ochrana dětí před zapojováním do klinických experimentů není tak přísná.

Podle názoru našeho kolegy lékaře se slovenská vláda pohybuje na tenké hraně, protože existuje podezření, že slovenská vláda může mít s Pfizerem dohodu, že studie in vivo, tedy na živých subjektech, proběhne právě na Slovensku a na slovenských dětech. Kolik peněz za to Pfizer zaplatí, že slovenská vláda poskytla děti ve věku od 5 do 11 let k očkovacímu experimentu?

Testy in vitro nestačí ke schválení ze strany FDA. Pfizer potřebuje testy in vivo na živých dětských subjektech

Slovensko je možné považovat za zkušební polygon farmaceutických firem. Minulý rok bylo Slovensko první zemí na světě, která zavedla plošné testování. O rok později je Slovensko první zemí na světě, která pro změnu bude experimentálně očkovat děti ve věku od 5 do 11 let, což vyděsilo i Romana Prymulu. Nemyslete si, že ne Slovensku nemají odborníky. Tohle není o tom, že by odborníci něco doporučili a slovenská vláda by to odsouhlasila.

Tohle je doslova provádění pokusů na dětech americkou vakcínou, kterou Pfizer nemá dovoleno na dětech otestovat v USA, a tak k tomu hledá jinou vhodnou zemi, kde nebudou mít problém z dětí udělat pokusné objekty. A takovou zemi Pfizer nenašel ani v Africe, ani v Latinské Americe mezi banánovými republikami, ale našel ji ve Střední Evropě v podobě Slovenska. Ministr zdravotnictví Vladimír Lengvarský, který má hodnost brigádního generála slovenské armády, to v rozhovoru pro deník Pravda řekl jasně, že o očkování na Slovensku rozhodují odborníci a doporučení, která dá Pfizer.

Pfizer

Testování na živých nezletilých subjektech je extrémně výbušná záležitost, v USA je ochrana dětí obrovská, takže farmaceutické společnosti hledají jiné země, kde by mohla být vakcína na dětech otestována in vivo, tedy na živých subjektech. Vystoupení Romana Prymuly na ČT odhalilo jednu zásadní věc, že slovenská vláda se k tomuto očkování dětí od 5 let rozhodla na základě studie, která zatím v USA nepostoupila z fáze in vitro do fáze in vivo.

Takže to znamená, že na Slovensku se de facto budou provádět pokusy na dětech od 5 let, nepůjde o žádné schválené očkování Pfizerem, ale doslova půjde o experiment a pokusy na dětech in vivo. Jakkoliv to zní neuvěřitelně, toto je zjevně v rozporu s Norimberským kodexem o lékařské etice, protože podávání vakcíny dětem, která je ve skutečnosti experimentální a dosud jen in vitro testovanou látkou pro danou věkovou skupinu, je ve skutečnosti čin nedovolených pokusů na lidech, v tomto případě na nezletilých dětech.

Pfizer si otestuje vakcínu na slovenských dětech jako pokusných subjektech. V USA k tomu nemá souhlas ani FDA

Toto je zásadní informace, protože jestliže vláda či její složka v podobě ministerstva dovolí očkování nezletilých dětí vakcínou, která nikde jinde na světě nebyla na takto malých dětech nikde jinde testována, ani schválena, potom se jedná o pokus na dětech, nikoliv o očkování schválenou a ověřenou vakcínou. Znovu je potřeba zdůraznit, že americká FDA dosud nepovolila v USA Pfizeru použití vakcíny Comirnaty 500 na děti od 5 do 11 let, neexistuje ani nouzové schválení v USA pro tuto věkovou skupinu. Nikdo tak nesmí mladším dětem než 12 let v USA tuto vakcínu podat. A to platí ve všech zemí světa.

Pořad Máte slovo

Výjimkou je pouze Slovensko, které rozhodlo o plošném očkování dětí od 5 do 11 let. Slovensko se tak stává zkušební polygonem provádění experimentů na dětech a je otázka, jestli to slovenské ministerstvo zdravotnictví dělá z altruismu a přesvědčení, anebo je za tím nějaká finanční kompenzace Pfizeru. Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA.

Kolik za to někdo dostane na Slovensku od Pfizeru?

Dovedete si tudíž představit, jakou hodnotu pro Pfizer toto očkování dětí na Slovensku bude mít a bylo by naivní si myslet, že slovenská vláda a zdramini toto budou dělat pro Pfizer jen tak grátis. Představte si tuto situaci. Přijdou do ČR zástupci Pfizeru a řeknou: “Dobrý den. Chtěli bychom na vašich dětech v republice ve věku od 5 do 11 let otestovat naši americkou experimentální vakcínu. Dovolíte nám to?” A přesně si dovedete představit reakci politiků, jakou v tom ucítí příležitost na odpovídající vývar. Jenže, může to být i jinak.

Americká ambasáda v Bratislavě zvedne telefon, zavolá na vládu a předá noty, že je potřeba pro tu a tu americkou firmu otestovat na tolika a tolika dětech vakcínu. A když by se politici tomu bránili, někdo by jim mohl připomenout nějaké kauzy a kostlivce ve skříni. Někdo by mohl vypustit na veřejnost nahrávky, kompro materiály na politiky atd. Takže to nemusí být jenom o penězích, ale klidně to je jenom o starém a poctivém vydírání. Jak jinak si vysvětlit, že slovenské zdramini dovoluje provádět pokusy na slovenských dětech vakcínou, kterou nesmí Pfizer dětem do 11 let podávat nikde jinde na světě? To je neuvěřitelné, ale přitom je to šokující realita.

Nejen o této kauze budeme hovořit dnes od 19:20 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu na Odysee

Vytvořte si na Odysee účet, nastavte si češtinu v profilu a dejte Follow k odebírání záznamového kanálu zde. Tím vám neujdou už žádné novinky a nově nahrané pořady Pana VK a Vítka. Odběr si můžete dát i na našem redakčním záložním kanálu na BitChute zde. Mobilní aplikaci pro iPhone stáhnete zde a pro Android zde.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
CZkotas
Návštěvník
CZkotas

Nová kabala s kvalitními CZ titulky (pravda o chemtrails a a elektrosmogu), viděl jsem včera večer
tu: https://nastub.cz/w/dc990a31-78d1-4c08-969b-547fdf640256?title=0&warningTitle=0&start=0s

A k chemtrails dodám i mé důkazy, foto i s popisky (Havířov), šiřte to dále! zde:
comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
comment image
děje se to všude..
Šiřte dále, nedělám si na foto žádná práva, vláda na dotazy vždy mlčí, nikdo nás nevaruje, nikde se o tom nemluví a když ano, zesměšňují to a přirovnívají „sypáním kovidů“ z oblohy, což je nehorázná blbost a ubohost.
„Pamatujete na jasně modrou oblohu a bílé nadýchané mraky?“ = Já snad naposledy, když jsem byl dítě a trávil tábory ve stanech..
Z mého pozorování se to děje někdy uprostřed noci, pak ráno kolem 8h, ale nejvíce odpoledne v rozmezí 14-17h. Nedávno začali používat i něco „jiného“, nezanechává to totiž tak výrazné stopy po obloze, ale obloha se zabarví jakoby do „mléčna“, tzn. cílený efekt je dá se říct stejný. 🙁

JVolny
Návštěvník
JVolny

Jak rekla Dr. S. Pekova mikrobiolozka s vlastni laboratori, je covid umele vytvoreny. Sama se ockovat neda a nedoporucuje ockovani deti do 35 let. Vlny pandemie (trvani 3 – 4 mesice) nejsou mutace viru ale nove kmeny, ktere nekdo nekde vypousti a prodluzuje pandemii. Epidemie SARS a MARS trvala 3 az 4 mesice a pak zmizela.
Coz je logicke zduvodneni teto generovane pandemie.
Ockovani deti je zrudnost, vubec neni nutne. Deti maji lepsi imunitu jak dospeli a nakaza se u nich projevi bezpriznakove nebo nudli u nosu.

Barel
Návštěvník
Barel

Současná doba nás nutí ke zvyšování právního povědomí pro vlastní obranu. Pokud někoho z neočkovaných šikanuje zaměstnavatel, byť třeba v dobré víře a neúmyslně, můžete jej poučit o tom, že jeho požadavek na očkování není oprávněný ani vynutitelný. Pokud nařizuje testování pouze neočkovaných, je jeho požadavek diskriminační. Zaměstnavatel není ani oprávněn požadovat předložení potvrzení o očkování, testu, nebo prodělání nemoci. Pokud tímto podmíní vstup na pracoviště, jedná se o překážku na straně zaměstnavatele a zaměstnanci náleží náhrada mzdy. Tvrzení hygieny, že firma má právo nařídit povinné testování i očkování, je mylné.

Podrobné informace v textu JUDr. Vladišové v Advokátním deníku.
https://advokatnidenik.cz/2021/09/10/k-otazce-internich-predpisu-zamestnavatele-ve-vztahu-k-prevenci-onemocneni-covid-19-v-otazkach-a-odpovedich/

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Advokátní deník, právo a zákon, nezajímá personalisty, natož do*rate zaměstnance, bohužel. Za chvíli začne testování zaměstnanců, opět se nechají spejlovat i kdyby tam s nimi bu právníci a prosili je ať řeknou ne a podají trestni oznámení, do*rantost Čechacka nemá dno.

Barel
Návštěvník
Barel

No, to už je jejich věc. Většinou to tak bude, ale ne u všech. A pak jsou tu i zaměstnavatelé, se kterými se dá mluvit, a provozují ty protiprávní nesmysle v dobré víře, že je právně vše ok a že testováním nebo očkováním ochrání svoji firmu. Jako několik bych jich dovedl i vyjmenovat.

Takže ideálně domluva a argumentace právními názory, a pokud se domluvit nelze, tak trestní oznámení klidně, nebo taky oznámení na úřad pro ochranu osobních údajů, nebo oznámení úřadu inspekce práce, nebo všecko dohromady 🙂 Jak píše JUDr. Koudelka zde:

https://www.protiproud.cz/politika/6012-nucene-ockovani-jak-se-lze-vuci-zamestnavateli-branit-domnela-prava-a-povinnosti-dokud-mame-jeste-plus-minus-pravni-stat-na-ministerstvo-se-dnes-muze-spolehnout-jen-hlupak-jako-kdyz-se-mluvilo-v-osmatricatem-o-miru.htm

Metatron
Návštěvník
Metatron

Dnes ráno mi došlo v podstatě by se dalo říct slovním druidismem, že název PFIZER, čteno bez výslovnosti tak, jak se to píše zní obdobně jako jméno HITLER..je tam dokonce i to er na konci a má to stejný počet písmen a ze všeho co víme, je to obdobný nástroj vyvražďování…i Hitlera si vytvořily, objevily, dosadily, financovaly a neustále utajeně řídily tyto nadnárodní průmyslové korporace jako svůj nástroj, nyní se ten nástroj jaksi technologicky /pekelně/, vývojově posunul, proměnil = …..od-osobnil….

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Jen taková odbočka ke zfalšovaným volbám v říjnu.

Tak když chtěl Babiš dotaci na Píčí hnízdo, tak změnil na chvíli vlastníka, a potom si to převedl zpět na sebe.

Za tento podvod ho napadli politici z opozice, kteří ale udělali tu stejnou prasárnu, ale v mnohem větším měřítku.

Protože protinárodní strany, jako Piráti, Stan, ODS a KDU-ČSL, tuší, že asi někteří z nich nepřelezou pětiprocentní hranici, tak se dohodly se soudcovskou mafií, a díky gaunerovi Rychetskému, který se sám na volebním zákoně a Ústavě podílel, změnili podvodně podmínky pro koalice do voleb, aby se tam dostaly.

Jak ale prohlásil Farský na Primě, po volbách strany koalic se rozpadnou a všichni chtějí své poslanecké kluby.

To by ale znamenalo, že dvě strany v koalici dostanou ve volbách 8%, ale po volbách se ve sněmovně rozdělí, a budou tam sedět opět podvodníci, kteří by měli každý jen 4%, zatím co se tam nedostane strana, která by měla 4,99%….!!!

Neměl by být ve volebním zákoně zákon, který by jim to rozdělení po volbách zakazoval a měli by jen jeden společný poslanecký klub, protože čím víc klubů, tím víc lépe placených funkcí, a zase na úkor daňového poplatníka!

Voliči by udělali nejlépe, kdyby ty koalice vůbec nevolili, protože je to na ně velký podraz, a ta sviňárna by opozičníkům neměla projít, protože jinak se jich nezbavíme nikdy.

Až jim poteče do bot za další čtyři roky, tak si zase změní zákon, že čtyři strany budou muset mít jen 6%, aby se tam ty kurvy zlodějské udržely až do důchodu?!!

Vyperme je ven z poslanecké sněmovny tím, že už jim nedáme ani jeden hlas!

4fun
Návštěvník
4fun

Kdo dělá prasárný?
Prasátka!
Co je Rychetský?

Nepsal už Orwell že …
“Všechna zvířata jsou si rovna …
… ale prasátka jsou si rovnější” ?

🙂

sHOWMAN
Návštěvník
sHOWMAN

Rychetský mohl rozhodnout ve prospěch obyč lidí v kauze OKD bytů ,která jde momentálně z ruky do ruky různým majitelům a dokonce obyč. lidi nazval snad lůzou a je to i zaznamenané v ČT archívu ,kdyby jste si někdo dali tuto práci a našli jeho výroky a dali do veř sítí,třeba li jste zaměstnanec čt pravdy.

Arthur Frein ZARDOZ
Návštěvník
Arthur Frein ZARDOZ

Rychetský měl být původně šimpanz, ale Bůh neměl tolik kůží z předkožek na uši, tak z něj nakonec udělal člověka.

sHOWMAN
Návštěvník
sHOWMAN

Lubošu mrkni na to a hoď nějaký proslov před tv ve žvanírně.

Stanislav
Návštěvník
Stanislav

Užiteční idioti – řečeno natvrdo.

https://www.youtube.com/watch?v=43r2BY9irAU

4fun
Návštěvník
4fun

A není to spíš blb? 🙂

Tohle by se snad nechytlo ani v Židovládce 🙂
Pokud by to nebyl buzík jako Cempera 😐

angel
Návštěvník
angel

blb jste vy , Zdeněk se nikde ,, chytat ,, nemá zájem , ten toho má za sebou tolik, že vy byste se z toho posral !

vy neslyšíte, co říká ?

4fun
Návštěvník
4fun

Kdo má čas poslouchat to 2 a půl hodiny …
… a většina z toho je asi “vata” …
… a začátek který má zaujmout je o ničem …
… Renátka je možná šikovná holka, ale patří to tam?
😐

TREX
Návštěvník
TREX

Věřím, ze vám tu odpovědi i Ti, kterých se to týká:
Jen za Q.A. Gymnasia – BĚŽTE do prdele :-))
Nádherná neděle na Ping pongu s pubertaky a rodiči!

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Mezi evakuovanými z Af. jsou spalničky. Zastavují se lety.

In-formace
Návštěvník
In-formace

..nejen ve Vietnamu američtí vojáci rozhášeli pokud vím syfilis…ale ten už v tichomoří roznášeli o sto let dříve po ostrovech nejen ti západní umělci jako je Gogén…západ vždy přinášel do zemí, které kolonizoval jen smrt, porobení, vyrabování zdrojů a systematické vyhlazení původních obyvatel…jak to, že to drtivá většina lidí dodnes neivdí i s neomezeným přístupem ke všem informacím..??..prostě je to nezajímá..a proto je čeká stejný osud nečekaně…kdo nezná historii a nebo ji dokonce překrucuje, ten si ji na vlastní kůži zažije a zopakuje….fuj a ještě tomu říkali z-civilizování těch končin..no..byla to věru pekelná éra tato chcípající temná kalijůga, co teď odchází, ale nevzdává to bez boje jak je vidět…

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Gogen to tam chytil neprivezl:/ ani mohl takové sracky se kumuluji v chudonskych poměrech a špíně!

JVolny
Návštěvník
JVolny

Cela francozska avantgarda umelcu spociva odjakziva na povalectstvi a parazitovani buzerantu a bisexualu na spolecnosti.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Následkem “vakcín” je intoxikace organismu, poškození rovnováhy, vedoucí k různým onemocněním, včetně rakoviny… hypotéza?
Co kdyby Vám někdo řekl, či prokázal, že PŘED ZAČÁTKEM VAXINACÍ /OČKOVÁNÍ RAKOVINA NEEXISTOVALA?
https://tapnewswire.com/2021/09/a-shot-in-the-dark-2020-cancer-did-not-exist-before-vaccinations/

zajímavé
Návštěvník
zajímavé

Kdo se zajímá o staré léčitele tak to ví dávno.
A nejen rakovina. Na to není potřeba žádných cizáckých moudrostí.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Není to pravda, na kostrach už z pravěku, naleznete známky rakoviny a nádorů.

Metatron
Návštěvník
Metatron

Už to není žádná hypotéza, v USA, Německu a na Slovensku je to odborně, čili vědecky krevními rozbory “očkovaných” prokázáno, že “vakcíny” jsou technologie pomalého zabíjení v podstatě zjednodušeně řečeno pomalou otravou krve, čili jde o vyvinutý systém zabíjení červených krvinek, organismus postupně hyne a umírá, každý z opíchaných pak zřejmě pojde jinak a v jiném čase, aby to jako genocída navypadalo..čili dle odolnosti, síly imunity, dle genetických dispozic ti lidé budou nemocní takto rozličně..než je to zahubí…takže je to opravdu hodně pekelně rafinované…mimo této technologie je tam toho ještě mnohem víc a pod elektronovým mikroskopem byla ve “vakcíně” opravdu potvrzena přítomnost mnoha těch nanočipů…to všechno u lidí náchylných samozřejmě může vést k propuknutí i té rakoviny..pekelnost tohoto systému je prostě v té neprůhlednosti, kdy do toho vidí jen ti znalci a odborníci…to že je Hitler démon a zloun šlo rozeznat už z jediné věty jeho veřejného, typicky uřvaného projevu /Hyster/….ale stejně ho ti Němci volili….nerozlišovali…neprokoukli…nechali si jakoby dobrovolně “píchnout” ten jed jeho lží…..dnes je to obdobné a stejně jako tehdy, tak i dnes hraje silnou roli umění rozlišovat, schopnost sám si třídit informace a vnímané situace a dění svojí intuicí si dát do hlubších souvislostí, dokázat ROZLIŠOVAT -číst mezi řádky, což je vlastně vyšší vedení…zde tomu autor říká vlastně mít ono konceptuální myšlení….

Janap
Návštěvník
Janap

Co se musí ještě stát, aby lidé řekli konečná a přes to nejede vlak…. Vidíte, dnes už jsou to děti…. a nic se neděje. Jako, že je obětujeme? Takže po volbách nás převálcují šmahem….
Dnes a denně si říkám, že už sem nos fakt nestrčím/pro můj duševní klid/, ale copak to jde?
Nejsem s to pochopit. Chtěla bych říct tu rezignaci; ale tak to není, je to opravdu jen lenost, podvolenost, pohodlnost, prebendy, zlehčení… a ono nějak bude. K tomu přidat mediální masírku=nonstop.
Teď dám jednu kacířskou…. ta generace rebelů kdysi, která ten zadek zvedla a šla do ulic, když “čula”, že je “průser” za dveřmi prostě vymírá…. Dnešní mladí? Máme mobil, pc, …… atd. Prostě pohoda, klídek, tabáček…..

Thom
Návštěvník
Thom

Nezmeníš to. Môžeš vyhrať a byť slobodný len v sebe samotnom.

ehost
Návštěvník
ehost

Co se musí stát? Nic! Lidé jsou totálně vypatlaní a vygumovaní, to je vše. I ten zvířecí dobytek má víc rozumu. A proto nic jiného nezbývá, než ty tupé hovada vyprovodit ze světa….

Milada
Návštěvník
Milada

Co se musí ještě stát, Janap, jedine, co je zvedne, bude hlad. Nic v hrnci a prazdny talir, pisi to tady porad. Potom ovsem bude pozde, protoze se zacnou mydlit mezi sebou o kus zvance. Mozna, ze to i tak svabi planuji, ze se vymlatime mezi sebou.

oskar
Návštěvník
oskar

Prymula je v podstatě dobrý člověk a má o vás větší starosti, než měla vaše máma…tak co mu chcete vyčítat? Že chce vaši jistou smrt skrze vakcíny? Proč? Jen si chce zasloužit své peníze od farmakoncernů a užít si je bez vás, bez kolon na dálnicích a návalů v nákupních střediscích…a to se přece dá lidsky pochopit. Tak už kurwa udělejte tu pomyslnou tečku za covidem (svým životem) a nechejte se naočkovat! I já na to čekám, protože se opravdu nedá nikam vyjet autem 😉

vlcek
Návštěvník
vlcek

Pro Janap.
Ta původní “generace rebelů” vedená Husem se dozvěděla, že nejméně po tři staletí jim církev lhala a zapírala to nejdůležitější: Ježíš jako poznávací znamení nařídil přijímání vína a chleba. A církevní organizátoři z chleba udělali nekvašené placičky a víno zakázali úplně, prý aby se nevybryndalo. Takže tím znemožnili prostým lidem splnit základní Ježíšovo přikázání a ponechali si je jen výhradně pro sebe. Tím vzali lidem jakoukoliv naději na spravedlnost alespoň po smrti, kde všichni očekávali Ježíšovo pochopení pro jejich bídný život. Co jim pak zbývalo, když jim to došlo a poznali, že jsou po staletí systematicky ničeni i o samotnou naději? Chtěli jen naplnění Ježíšova příkazu – přijímání pod obojí – chléb a víno. To byl smysl husitství.
Víra je silná veličina – proto VK stále opakuje, že nikoho o ni nechce připravit.
Ale pro PaVo přidám jednu myšlenku: Jestli po smrti nic není, pak jsou věřící i nevěřící na tom naprosto stejně. Je-li ale Bůh, to se pak budou nevěřící divit!!!

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Husiti taky nebyli žádný svatousci plenily vraždily bůhví co ještě!

pravda zvíťazí
Návštěvník
pravda zvíťazí

Pravda je.

Lubomír
Návštěvník
Lubomír

Janap, lidé tvrdě stojí za stranami EU směřování v parlamentu.

Kolik poslanců je proti rouškám? Volný, Bojko a kdo je s nima?
Voliči SPD, důvěřují Okamurovi.
Dávám očkovacím stranám 94 procent ve volbách. To jsou SPD, komunisté, atd.

Doma mám ban na klíčová slova, syn 18 se pravděpodobně nechal na truc oopíchat (juchů posilovna), žena na truc první jehla. Prý je to pravidlem v sociálním sektoru, ne zákonem. A to má kartu na hematoonkologii.
Já mám absolutní domácí zákaz hovoru, na téma mimo naší zahrádky.

Známí, kteří nejsou očkovaní mají oopíchanou širokou rodinu, nátlak na vakcinaci. Zdravotní problémy na pokožce, bagatelizace ze strany lékařů a oovcí. Nervové poruchy, nasazení ATB na pozdní “jako” Borélii.
Učitelé půjdou v lednu na třetí šmakuládu. Žádná změna, tvrdé vyžadování roušek po dětech.