VIDEO: Robert Fico vyzval ke zrušení sankcí proti Rusku, Kosovo vzniklo nelegálně,...

VIDEO: Robert Fico vyzval ke zrušení sankcí proti Rusku, Kosovo vzniklo nelegálně, označil Američany za kovboje, odsoudil zavraždění Kásima Sulejmáního jako hrubé porušení mezinárodního práva a v případě vypuknutí války mezi USA a Íránem nikdo slovenské vojáky do Íránu bojovat nepošle, Slovensko se distancuje od kovbojského válčení americké armády v blízkosti Íránu, americká vláda s partnery v NATO prý nic nekonzultovala! Slovenská vláda stáhla své vojáky z Iráku do Kuvajtu a Národní rada chystá usnesení odsuzující americké zavraždění íránského generála! A co český parlament?

VIDEO: Robert Fico vyzval ke zrušení sankcí proti Rusku, Kosovo vzniklo nelegálně, označil Američany za kovboje, odsoudil zavraždění Kásima Sulejmáního jako hrubé porušení mezinárodního práva a v případě vypuknutí války mezi USA a Íránem nikdo slovenské vojáky do Íránu bojovat nepošle, Slovensko se distancuje od kovbojského válčení americké armády v blízkosti Íránu, americká vláda s partnery v NATO prý nic nekonzultovala! Slovenská vláda stáhla své vojáky z Iráku do Kuvajtu a Národní rada chystá usnesení odsuzující americké zavraždění íránského generála! A co český parlament?

Předseda slovenské vládní strany SMER Robert Fico ve středu předvedl a ukázal, jak by se měl chovat správný a odpovídající pro-národní politik. Nikdy bych nevěřil, že na Slovensku se v rámci vládních procesů objeví politik, který se nebojí říkat věci na rovinu a přímo takovým způsobem, jako zaznělo na tiskové konferenci SMERU ve středu. Z tohoto vystoupení vám přinášíme plný záznam, abyste viděli, jaký diametrální rozdíl v postojích Roberta Fica a českých vládních politiků panuje, protože to se vůbec nedá srovnávat.

Video odhaluje, jaké postoje zastává Robert Fico a potažmo SMER ve vztahu k USA a k současné kauze bezpečnostní krize v Iráku, kde po vraždě íránského generála Kásima Sulejmáního eskaluje situace de facto každým dnem. Slovensko následovalo krok některých evropských zemí a stáhlo své vojáky z Iráku do Kuvajtu. Ovšem tiskovka Roberta Fica byla doslova jako z jiného světa, pokud to porovnáme s pro-americkými výroky Babišovy vlády v ČR.

Robert Fico, předseda SMERu

Robert Fico hned v úvodu tiskové konference si položil řečnickou otázku, co by se stalo, kdyby druhý nejvyšší představitel USA navštívil Blízký Východ a Írán by tohoto představitele zabil? Co by se stalo? Slovensko nemá jaderné ponorky, ani neviditelná letadla, která mohou bombardovat kohokoliv a kdykoliv. Slovensko se opírá pouze o mezinárodní právo a partnerské vztahy s okolními zeměmi, protože to je hlavní a vlastně jediná garance bezpečnosti malé země jako je Slovensko.

Robert Fico se nebál a připomněl rok 1938 a Mnichovský diktát, kde poukázal na to, že kdyby tehdy fungovalo mezinárodní právo, nikdy by nedošlo k rozbití Československa. Robert Fico dále připomněl, že Kosovo vzniklo v rozporu s mezinárodním právem, a proto Slovensko dosud oficiálně Kosovo neuznalo, na rozdíl třeba od České republiky, kde na uznání samostatnosti Kosova tlačilo hlavně americké ministerstvo zahraničí skrze americké velvyslanectví. Američané využili Kosovo jako “evropskou Kolumbii”, tedy zemi, ve které si mohou stavět základny a dělat, cokoliv se jim zlíbí. Základna Bondsteel je toho nepěkným důkazem.

Robert Fico nevěří americkým důkazům o Íránu, stejně jako nevěřil důkazům o zbraních hromadného ničení v Iráku

Robert Fico se ale rozjel a zabrousil zpětně až do roku 2006, kde připomenul, že Slovensko pod vedením SMERu tehdy odsoudilo válku v Iráku jako hrubé porušení mezinárodního práva a důkazy, které v roce 2002 a na počátku roku 2003 předkládala americká vláda o zbraních hromadného ničení v Iráku, se ukázaly jako nepravdivé. Americké zavraždění Kásima Sulejmáního je potom podle Roberta Fica hrubým porušením mezinárodního práva a podle informací z Bílého domu ani nejbližší spolupracovníci Donalda Trumpa netušili a nevěděli, že prezident Donald Trump dal pokyn k provedení takové akce.

To znovu pouze potvrzuje informace americké alternativy a Alexe Jonese, který přinesl informace, že úder na letišti v Bagdádu na auto, ve kterém cestoval íránský general, přišel jen několik desítek minut po soukromém telefonátu Donalda Trumpa s izraelským premiérem Benjaminem Netanyahuem. Podle Roberta Fica byl útok porušením Charty OSN, která definuje, kdy a za jakých podmínek lze provádět válečné útoky.

Američany zavražděný íránský generál Kásim Sulejmání.

Šéf SMERu se dále ptá, jaké byly důvody pro takový americký útok, protože Američané prý pouze uvádí, že se jednalo o důvody ohrožení bezpečnosti USA, ale bez zveřejnění podrobností. A přesně ty samé nejasné důvody byly uvedeny ze strany USA i v případě vypuknutí invaze do Iráku v roce 2003. Vzniká tím podle Fica podezření, že stejně tak jako v případě Iráku, tak i v případě Íránu dnes jsou americké informace o ohrožení americké bezpečnosti ze strany Íránu nepodložené a nepravdivé. Předseda SMERu se také dotkl toho, že pokud jde o sankce, používá se dvojí metr. Pokud jsou sankce uvalovány na Rusko nebo Írán, je uvalení sankcí otázkou prakticky několika málo dní.

Dvojí metr používání sankcí, na někoho jsou sankce uvaleny ihned, na jiné země nikdy a ani náhodou, i když spáchají brutální porušení mezinárodního práva

Pokud ovšem mezinárodní právo poruší USA, nikdo se neodváží sankce na USA uvalit, pozastavuje se nad touto skutečností Robert Fico. Sám je přesvědčený, že totéž se stane i v případě vraždy íránského generála, kterého Američané zavraždili v rozporu s mezinárodním právem. Podle Fica si nikdo nedovolí a netroufne v Evropské unii uvalit na USA sankce za tento akt hrubého porušení mezinárodního práva. Slovenská Národní rada proto chystá usnesení, které má odsoudit americké hrubé porušení mezinárodního práva za vraždu íránského generála Kásima Sulejmáního. Česká poslanecká sněmovna podle našich informací nic takového nechystá a dokonce žádná z politických stran dosud návrh takového usnesení nepředložila. No jistě, není dovoleno, není připuštěno, ve městě nad Mah’ralem.

Robert Fico u Zdi nářků v Izraeli v roce 2007, tedy krátce poté, co SMER na Slovensku vyhrál volby a sestavil vládu.

Česká vláda Andreje Babiše včera pod tlakem Vojenského zpravodajství rozhodla, že stáhne z Iráku české policisty, kteří tam cvičili irácké kolegy. Čeští vojáci ale v Iráku zůstávají, prý jim nehrozí žádné nebezpečí. Důvodem pro setrvání českých vojáků je, že působí v Iráku ve spolupráci s americkou armádou. A dokud se z Iráku nestáhne americká armáda, nesmí se stáhnout ani čeští vojáci, kteří plní část úkolů americké armády. Spojení české zahraniční a bezpečnostní politiky s tou americkou je děsivě úzké a těsné, což zavdává velké obavy nad tím, co by se mohlo stát, pokud by vypukla válka mezi USA a Íránem.

Pokud Američané rozpoutají války s Íránem, Slovensko své vojáky na pomoc Američanům do Íránu nepošle!

Spojené státy by totiž tuto válku nemohly a ani nechtěly vést solitérně, požádaly by o pomoc spojence v NATO. A tady se začíná rýsovat největší roztržka uvnitř NATO v historii, protože Robert Fico na dotazy slovenských novinářů uvedl, že nevidí důvod, proč by se mělo uvažovat o tom, že Slovensko pošle své vojáky bojovat do Íránu, protože podle Roberta Fica je to válka USA s Íránem, kterou Pentagon a americký prezident vůbec nekonzultovali se svými partnery v NATO. Zavraždění Kásima Sulejmáního bylo frivolní akcí amerického prezidenta a USA tento krok s partnery v Bruselu ve vedení aliance nekonzultovaly, k čemu může takový krok vyústit.

Robert Fico v roce 2007 v Jeruzalémě v Izraeli u Zdi nářků.

Robert Fico je tak vůbec prvním politikem v NATO, který otevřeně odmítl účast slovenských vojáků na případné válce USA s Íránem. Celá tiskovka Roberta Fica byla doslova jako projev politika z alternativní partaje, jeho názory a postoje jsou diametrálně odlišné od toho, co předvádí česká vláda a najednou se začíná ukazovat, proč se američtí partneři, neziskovky a lidé okolo Geroge Sororse tak moc a usilovně snažili minulý rok odstranit Roberta Fica z vrcholné politiky.

Nejde totiž o nic jiného, než o budování Velkého Izraele a Donald Trump je hlavním stavbyvedoucím této výstavby. Izrael je hlavním konstruktérem mocenského převratu na Slovensku a zvolení Zuzany Čaputové, stejně tak je Izrael za zvolením Volodymyra Zelenského na Ukrajině, a stejně tak Izrael ochraňuje Miloše Zemana v Praze a v souladu s tím i Andreje Babiše, který má podle informací také židovské kořeny, konkrétně v přímé linii po matce z Podkarpatské Rusi. Není proto překvapením, že Robert Fico razí protiválečné procesy řízení, které jsou v souladu s ochranou Chasidské Rusi, ale nejsou v souladu se sionistickým plánem na budování Velkého Izraele skrze válku s Íránem.

Robert Fico zastává na Slovensku chasidský model globálního řízení, odporuje tak politice válek proti Rusku, Číně a Íránu

Naprostým schizmatem je situace, kdy jedna část politiků stojí na straně Chasidů a nechce válku s Íránem v plánu budování Velkého Izraele, a na straně druhé stojí druhá část politiků na straně sionistů, kteří budují Velký Izrael na 6. prioritě v podobě války s Íránem. Přesto však politici na obou stranách podporují Izrael jako takový a ochraňují Jeruzalém. Ten rozdíl je pouze v tom, jestli země Judská a Jeruzalém se stane hlavním centrem světové vlády, anebo jestli Izrael bude zničen v ohni mohutné války, aby bylo naplněno talmudické proroctví sionistů o světové vládě, kde nebudou hranice států, kde celá planeta bude domovem pod vládou židů poté, co Bůh sestoupí na úpatí spálené Chrámové hory a udělí židům domovské právo nad celou planetou. Proto nezáleží na tom, kdo je zvolen za prezidenta, premiéra, kdo se dostane do parlamentu v té nebo oné zemi v Evropě.

Slovenští vojáci v Iráku.

Všichni politici a všechny strany jsou dříve či později donuceny, aby se postavili při budování Velkého Izraele na staveništi zednářských mistrů a budovatelů buď na stranu Chasidů, kteří staví podle chasidských plánů, anebo na stranu sionistickou, kteří staví podle plánů Talmudu. I když obě skupiny Židů a židů staví totéž, postupy v plánech a nákresech nepředstavují totéž. Pro dosažení světové vlády se používají různé postupy a progrese obou skupin stavitelů. Robert Fico tak jasně deklaruje, že je proti válce s Íránem a proti sankcím uvalovaných pouze jednostranně na Rusko nebo Írán. Z pohledu procesů řízení je tak Robert Fico kádrem, který je předurčen k tomu, aby Slovensko chránil a nedovolil jeho posunutí do skupiny zemí sionistické úderné pěsti sestavené z amerických neoconů namířených proti Rusku, Číně a Íránu.

Nejen o těchto souvislostech budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna zásadní aktuální témata tohoto týdne, z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
wagoon
Návštěvník
wagoon

Konečně si někdo všimnul, že Hrabiš má nosatý předky. V době, kdy byla aktuální kauza PKN Orlen resp. Unipetrol, se to o Hrabišovi psalo na Wikipedii, ale než se stal ministrem financí, tak to z Wiki záhadně zmizelo.

rejžo
Návštěvník
rejžo

Ako pise Radek, na slovensku je pred volbami. Berte jeho prejav s ohladom na klesajuce preferencie strany Smer a bliziace sa volby. Niekolko krat Fico jedno rozpraval na verejnosti a ine sa dialo v pozadi. “Jeho” ludia zo strany Smer inak hlasuju v EU parlamente ako Fico dom a rozprava. Je vyborny recnik a dobry strateg. Rozhodne je strana Smer skrz na skrz nasiaknuta korupcnymi kauzami a narod ho ma plne zuby. Co sa snazi vyuzit opozicia vo svoj prospech. Za Fica odislo najviac penazi pre tretosektorove mimovladky, ktore spolupracuju s opoziciou na jeho odstaveni.
Ako som spominal je pred volbami, tak sa snazi hovorit to, co si ludia myslia.

holistický prístup
Návštěvník
holistický prístup

Ficiak má najlepších a najgeniálnejších “ministrov” (lajčiak sa spolupodieľal o.i. na likvidácii Srbov – to je jeho “maslo”, uznal “kosovské pasy” a mnoho iného – hlavný autor riadenej “migrácie”, …), najlepších poskokov v EP, EK, … ficiak je SS sion-nacista od prvopočiatku – len sa snaží vylepšiť si “skóre” a udržať sa sťa otrok slintajúci na ohlodané kostičky …

Nepoviem
Návštěvník
Nepoviem

Asi preto je od svojich politických začiatkov terčom hrubých a špinavých útokov zo strany libermedii?! Skôr si myslím, že bol málo razantný a snažil sa ísť cestou kompromisu. ALE KOMPROMIS SO ZLOM SA NEVYPLÁCA.
No čo už, dokonalý nie je nikto.

hauzz
Návštěvník
hauzz

Ještě jsem našel jak naši poslanci “schválili” přistoupení k severoatlantické smlouvě – NATO to je taky pěknej hnus. Pusťte si od času 29:50. https://youtu.be/W4OwJshhSOU

obranaustavy
Návštěvník
obranaustavy

ochocena alternativa zamestnana na slovensku propagaciou ilegalnych volieb vyhlasovanych okupantami si dava pozor na to aby neinformovala o skutocnom stave, nadalej respektuje teto ilegalny rezim a kolaboruje, nadalej vyjednava s nepriatelom a napomaha mu v tresrtnej cinnosti

11 1 2020 Razia v koncentračnom tábore v Nitre

https://www.youtube.com/watch?v=rGvoqd8sMZk

hauzz
Návštěvník
hauzz

Tak se mi podařilo najít pasáž s tiskovkou Roberta Fica s Lajčákem je to v čase od 19:04 to vysvětluje proč je tak proti sionistickým snahám ze zámoří už dávno je tak hluboko v jádru EU potažmo Berlína… opět skvělá práce p. Šimka z obcanecr.cz https://youtu.be/PQxOuxED5jA

Radek
Návštěvník
Radek

Hauzz, s tím odkazem na skvělé video od ObcaneCR, trefil jak hřebíček na hlavičku. Česko-Slovensko snese fšecko. Nechci VK bourat vzdušné zámky (i když vím,že není naivní), ale je třeba si uvědomit,že na Slovensku je před volbami a je to hlavně vyslaný signál pro slovenské voliče. Nesmíme zapomínat ,že Fico je velkým zastáncem tzv. jádra (Aachen), byl spolu s Robertem Kaliňákem spolutvůrcem Naky,která pak zasahovala u Rostase a nikdy se nedistancoval od Lajčáka(Smer). Pokud někdo sleduje slovenskou scénu tak ví, že minulý rok tam probíhaly tanečky kolem námluv mezi mezi Smer a Lsns a Vlast ohledně vytvoření koalice.

klasik neklasický
Návštěvník
klasik neklasický

A proto musel zemřít Kuciak. Dostat Fica pryč, přes jeho smrt slovenským Majdanem.

holistický prístup
Návštěvník
holistický prístup

Je to inak – poslušní otroci poslúžili a za odmenu ich stiahli z obehu … obrovský lup im dovolili ponechať si na páničkových účtoch – zároveň to bez akýchkoľvek okolkov – tváriacich sa sťa “voľby” – poslúžilo dosadiť dočasne inú lúzu … tiež otrokov SS sion-nacistov – rôzne “ženy” a buzerantov – presne podľa pokynov … míľnik a prevrat sa podaril – dnes ide len o pokračovanie majdanu – tzv. “kuciakiády” …

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

O zrušení sankcí příliš nestojí ani samotné rusko, což už nohokrát zopakovali. Jednak je sankce přinutili v mnoha věcech posílit soběstačnost a hlavně otevřeli úpně nové trhy a splupráci se zeměmi o které naopak přišly USA. Hlavně ruští zemědělci s úsměvem říkají Putinovi , ať sankce zůstanou. Rusko se díky nim už vloni stalo největším vývozcem pšenice a zemědělství posílilo natolik,že vytlačuje z trhu US farmáře. A farmářské státy které hlavně Trumpa zvolily ,mu to ve volbách nedarují. A sankcemi na kdekoho,dokonce na bývalé spojence Trump hodně uspíšil pád dolaru, protože všechny země se k tomu, aby to bylo co nejdřív spojili. Ostatně sankce se obecně všude obcházely a nebo nerespektovaly. Kontrola téměř není možná a navíc sankce mohou působit jen v dolarové sféře a dnes
už většina světa obchoduje ve zlatě, v eurech, juanech,rublech a hlavně v národních měnách. A
zajímavé je, že koordinace všeho co odstavuje dolar ze světového obchodu se ujalo Švýcarsko. A na lži o svých “zásobách zlata” USA také brzo dojedou.

tana
Návštěvník
tana

V Moskvě skončila konference Putina a Merklovou, domluvili se na dostavbě Nordstreamu2, který dostaví Rusko a spustí do konce r. 2020.
Ze Sýrie se dostávají bojovníci IS do Libye, čemuž chtějí zabránit.
V Perském zálivu se málem srazily ruské a USA válečné lodě.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Vedou ještě tenhle svět lidé?

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

ne nevedou

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

..dnes na Landstrasse během jedné jízdy metrem U4 s přestupem na U3
3 (tři!)psychotici různé věkové kategorie..
1)žena s hadrem na hlavě,který splýval jako vlasy až po lokty a byl upevněn na hlavě zlatým ráfkem jako závoj princezny…..řev na 4 malé psíky různých ” ras” jak by řekl Karel Poláček všechno “inteligentní
žemlovci”…(neuvěřitelné,ale psíci byli úplně v klidu)
2)muž do půl těla( stoned)
3)mladík nadávající imaginárním osobám (ale jak!)

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Vladimir Putin a Angela Merkelová diskutovali o bilaterální spolupráci a aktuálních tématch mezinárodní agendy: situaci v Sýrii, Libyi, eskalaci napětí na Blízkém Východě a problematice vyrovnání vnitřního ukrajinského konfliktu v rámci minského “Komplexu opatření” od roku 2015 a dohod dosažených na summitu v “normandském formátu” 9. prosince 2019 rok v Paříži.
Na základě mezinárodních konzultací učinil ruský prezident a Spolková kancléřka Německa tiskové prohlášení a odpovídali na otázky novinářů. http://kremlin.ru/events/president/news/62562
Nyní čekáme zda se něco dozvíme o nejnovější události tj. “Sbitý Boeing Ukrajiny”, která patří do procesu – cesty perské kočky do Jeruzaléma https://aeronet.cz/news/donald-trump-rozpoutal-valku-s-iranem-po-konzultacich-s-benjaminem-netanyahuem-z-pocatku-prosince-za-atentatem-na-velitele-elitnich-iranskych-gard-sulejmaniho-tak-znovu-v-pozadi-stoji-izrael/#comment-298336
Z dnešních zpráv jsme se dozvěděli, že opět – Moskva slzám nevěří – a zvláště slzám “perské kočky” Globalčiků – Íránu, který vzal na sebe sbití Boeingu Ukrajiny.
Viz citace z článku:
“Experti však v této verzi vidí rozpory a domnívají se, že uznání bylo výsledkem vyjednávání nebo tlaku na Teherán…
Rusko zatím pochybuje, že uznání Íránu za smrt ukrajinského “Boeingu” skutečně potvrzuje vinu Teheránu…
Je možné, že Íránci situaci vyhodnotili a šli do menšího zla, aby nešli na větší,” míní expert…” konec citace a vice zde https://vz.ru/world/2020/1/11/176760.html

Je zřejmé, že rovněž “perská kočka” budoucí centrum koncentrace řízení musí GP poslouchat!
comment image
Jinak sec mazec…
Právě čekáme na oficiální vyjádření Kremlu.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

“Moskva slzám nevěří”

Slzy perské kočky se vyronily nad sbitým Boeingem Ukrajiny dne 10.01.2020 – tedy s číslicemi 11 a 22, jak se dozvídáme z informačního příspěvku v diskuzi – citace z něj (Patrik • 11. ledna 2020 ) – zde:

“… proč zpráva z Íránu přišla až dnes – 11.1., dle mého měla přijít už včera 10. 01. 2020 (11, 22 a obzvláště, když včera bylo zatmění Měsíce). Teď už to ale je podle mého očekávání – 20:05, 10.01.2020
https://twitter.com/JZarif/status/1215847283381755914

konec citace a zdroj https://outsidermedia.cz/milujte-nas-nebo-vas-zabijeme/?show=comments

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jéňa
“….uznání bylo výsledkem vyjednávání nebo tlaku na Teherán…”
Jsem téhož názoru.
Proti tomu přiznání jde přímo v opozici ta předcházející disponibilita Íránu k důkladnému vyšetřování, včetně přizvání všech – ukrajinců, američanů, … i Boeingu ( i kterém je známo, že svoje stroje může ovládat na dálku…)
Tak se nechová někdo, kdo udělal něco omylem, a sype si popel na hlavu… to by přiznali hned.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Z.matka, Jena
Tomu neverim, ze by na sebe vzali takovou vinu, pokud by slo o lez. Pokud vim, Iran zakazal prelety civilnich letadel nad misty, kde spadlo letadlo. Presto tyto aerolinky zakaz nerespektovaly. Iranci pokladali letadlo za hrozbu a omylem ho sestrelili.
Vina je na Americanech, kteri tuto krizovou situaci vyvolali zavrazdenim Sulejmaniho, protoze za normalnich okolnosti by se to nestalo.
Tohle je naprosto logicke vysvetleni a netreba v tom hned hledat konspirace ala PP.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Proč byla tento den Merkellová v Moskvě a jaký to má význam pro budoucnost. Viz historie a co dnešním dnem skončilo v Evropě…?

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Fico je Slovák jak má být. Na rozdíl od Slováka bez slovenského občanství( https://www.info.cz/svet/slovaci-se-museji-vzdavat-obcanstvi-kontroverzni-zakon-mirici-na-madary-zakazuje-dva-pasy-5674.html ), kteý se za českého občana nepovažuje ani ve svém životopisu ( https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Andrej-Babis-Muj-uplny-zivotopis-213394) a kterého nám u nás Zeman horko těžko propasíroval na premiera. Ten Zeman, který v roce 1999 odsouhlasil bombardování Jugoslávie za vládu. Cituji “zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem.” ( https://zpravy.idnes.cz/letecke-utoky-odsouhlasil-za-vladu-jeji-predseda-fbp-/domaci.aspx?c=990329_144656_domaci_jpl ). Tedy jako předseda vlády v roce 1999 se ani nenamáhal projednáním takového činu vládou a sám o své vlastní vůli odsouhlasil zabíjení lidí v Jugoslávii spolkem s názvem NATO. Pak celkem zákonitě ze spolku ANO ( tedy Babiš) se rekrutují další perly jako Stropnický (samozřejmě z ANO) nejdříve upsal část naši armády pod velení Bundeswehru, přímého nástupce německého fašistického Wehrmachtu ( tedy v přímém rozporu s Versailesskou smlouvou).
Tentýž Stropnický(ANO) spolu s naší slavnou vládou pokračoval v úspěších “Návrhem na působení sil a prostředků rezortu Ministerstva obrany v Litvě, Estonsku, Lotyšsku a Polsku v rámci Posílené předsunuté přítomnosti NATO /sněmovní tisk 1121/”.
No a aby se snad náhodou dětem do hlavy nedostalo něco jiného, než “demokratická- nejsme jako oni” propaganda, tak po zadu nezůstává ani jistá Věra Jourová ( opětovně ANO) s její nejnovější iniciativou ve spolku zvaném EU. Tedy 85 řádků tzv. Usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy. cituji z https://www.zvedavec.org/komentare/2020/01/8156-eu-prepsala-evropske-dejiny.htm ” podle něj budou vypracovány nové evropské učební školní osnovy a sepsány nové evropské učebnice dějepisu a všechny historické názory, které nebudou s názory v Usnesení uvedenými budou pozuzovány jako neevropské a sjednocené Evropě tudíž nepřátelské. “

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Prosim vás stim humanitárnim bombardováním může te mi ukzat ten rozkaz k vzlítnutí ješ podepsal Zeman jelikoš pokad já vim byl jen v noci informován zastupujícím Bruselkým protektorátem NATO že už letí a že se je nemá ani snažit vyhnat z naší teda jejich NATO oblohy jinak dopadnem taky tak jelikoš kdyš USA bombardovali severní Větnam schytala to extrémně přesné bombardování i Laos a Kmbodža http://www.halonoviny.cz/images/showimage/40808547/3/2

Karel IV
Návštěvník
Karel IV

Když pominu ty gramatické chyby, tak bych doporučil lépe číst text a méně bájit. Nikde není ani slovo o “rozkazu k vzlítnutí ” . Vůbec není podstatné jestli nějaké zločinecké bandy NATO už letí a že se je nemá ani snažit vyhnat z naší teda jejich NATO oblohy”. Takhle naivní snad nejsme. Minimálně šlo o osobní postoj Zemana s titulu své funkce k z Vašeho pohledu bezprecedentním diktátem z nějakého NATA a ještě ke všemu k nelegální teroristické akci ( proti stanovisku rady bezpečnosti OSN ( viz “https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Spojeneck%C3%A1_s%C3%ADla “). Zeman již tehdy jako zástupce našeho státu selhal a stal se spoluviníkem teroristické nelegální akce NATA v Jugoslávii a to v přímén rozporu ze stanoviskem OSN ( https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Spojeneck%C3%A1_s%C3%ADla ).
Podatné je spíše to jakým způsobem a proč nás tehdy kooptovali do spolku NATO. Z http://www.natoaktual.cz/na_cr.aspx?y=na_cr/cravztahysnatoiii.htm jasně vyplývá že za
a) opět fungoval “zvací dopis”( bleděmodrá obdoba zvacího dopisu z roku 1968) viz odstavec: 5. listopadu 1997 – Dalším krokem v přibližování se České republiky do NATO byl souhlas vlády s dopisem, který vyjadřuje zájem vstoupit do tohoto společenství.
za
b) do NATA nás nahnali 12. března 1999 a 20.března 1999 Zeman bez projednání povolil použít ČR jako tranzit pro zločinné nálety na Jugoslávii – tedy minimálně v rozporu se stanoviskem OSN. Jen ten spěch aby jsme alespoň nějak byly ve spolku NATO je zřejmý z datumů ( 12. března 1999 – Česká republika se oficiálně stala členem Severoatlantické aliance viz http://www.natoaktual.cz/na_cr.aspx?y=na_cr/cravztahysnatoiv.htm a 20. března chudák Zeman na rychlo souhlasí se “Spojeneckou silou” proti Jugoslávii. No tomu přeci nemůže věřit ani malé dítě, že za týden soudruzi z NATA připravili přepadení Jugoslávie a proto na honem potřebovali naše letiště. A to se s těmi našimi “demokraty” typu Havla záštita demokracie jménem NATO bavili od roku 1997 ( http://www.natoaktual.cz/na_cr.aspx?y=na_cr/cravztahysnatoiii.htm ). A jen pro paměť: tehdy nám tady Havel s jeho US kumlem na Václaváku básnili o tom, jak teď bude na celém světě mír.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Paroubek ji kdysi vyreklamoval z vězení, kde skončila za majetkovou kriminalitu (Budišov). Dnes ukazuje, že pole její působnosti je nedozírné.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Karel IV

“…Ten Zeman, který v roce 1999 odsouhlasil bombardování Jugoslávie za vládu. Cituji “zásah Aliance konzultoval pouze s ministrem zahraničí Janem Kavanem.”
“Tedy jako předseda vlády v roce 1999 se ani nenamáhal projednáním takového činu vládou a sám o své vlastní vůli odsouhlasil zabíjení lidí v Jugoslávii spolkem s názvem NATO.”
Karle, nemohl jinak, protože by musel jednat PROTIÚSTAVNĚ, a to nelze!
Od roku 1993 platí v NAŠÍ zemi Rychetského Ústava ČR, která obsahuje kolonizační článek 10. .
Přečtěte si ho.
Smlouva o NATO JE! Mezinárodní Smlouvou, které se NAŠE Ústava PODŘIZUJE, a NAŠE země tak od r. 1993 NEMÁ Suverenitu a Svobodu rozhodování.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Zvedava matka
Prosim vas! Jako kdyz se emeericke NATO religiozne ridi nejakymi mezinarodnimi zakony a umluvami! Pokud se budete neustale ohanet pofidernimi zakony, vymyslenymi proti republice, niceho nedosahnete.
Vzdyt je to smesne! Zakon se da VZDY obejit, kdyz se chce! Prozidacky Zeman, zaslepeny ideou EU, rad souhlasil. Prece nebude trhat partu potrhlych Kalergiovych pohrobku, ze?
Souhlasil Zeman s bombardovanim Jugoslavie? Souhlasil. Tim je to dane a zadne vytacky tohohle zmetka neomlouva. Dodnes se Srbsku neomluvil, krupan jeden! A pochybuji, ze na omluve pracuje, jak predbezne slibil.
Nezapominejte na to, jak Zeman ihned po volbach znesvetil Hrad cizi okupacnim modrym hadrem EU. To ani Klaus neudelal! Zeman chtel rovnez zavest euro, coz se mu nastesti nepovedlo.
Jeste jedna vec. Zeman se za sve chyby NIKDY neomlouva. Nez by je priznal, tak se bude vytacet a kroutit jak had.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Jaris,
já vím, že máte to alternativní vysvětlování nacvičené z Jeho Bible, ale realita je jinde….
Zkusím Vám to nastínit jinak:
Za předpokladu, že existuje nebezpečí/ohrožení, potřebujete chránit/bránit svůj domov, umíte střílet, máte zbraň, a sousedy, kteří chtějí totéž… Založíte DomObranu, když víte, že za takové jednání Zákon vaší země ukládá (likvidační, nebo trestní) sankce?
Půjdete do toho proti psanému a platnému Zákonu – protože jste přesvědčená, že “tak je to dobře!” ? Budete riskovat kriminál?
(Nebo impeachment v případě Prezidenta?)
Já Zemana neomlouvám, ale o Kosovu sám veřejně prohlašuje, že ho neuznává.
Zemanovi a ostatním zazlívám, protože si myslím, že je velmi inteligentní, a chápe realitu dějů, že svého času dovolili našim novým kolonizátorům vtlačit do NAŠÍ Ústavy čl. 10., následně – když jim to snad došlo (po humanitárním bombardování krvavé US Ólrajtové v JugoSlávii, které následovalo po “nezbytném” podpisu vstupu ČR do NATO /Mezinárodní Smlouva!/.
Zemanovi a všem dalším, kteří vědí, co je čl. 10. ÚZ za prasárnu, zazlívám to, že čl. 10. od 1993 nezrušili, ani nikdo nenavrhl jeho zrušení, a naopak všichni vesele dál podepisují a ratifikují další a další – pro NÁS RESTRIKTIVNÍ A KOLONIZAČNÍ – MEZINÁRODNÍ SMLOUVY!

Naše “právo” je dnes pouze “implementací”/zaváděním výstřelků jakési Komise jakéhosi soukromého smluvního útvaru (s ručením velmi omezeným až žádným – pro jeho členy), který není žádným státním ani federálním útvarem…
Je to POUZE další Mezinárodní Smlouva. Smlouva o EU.
Smlouva prznící NAŠE životy na základě NAŠEHO čl. 10. v NAŠEM Státním!!! zákoně.
Už si tu Ústavu přečtěte, než zase budete psát blbosti, jak “není potřeba se religiozně řídit zákony”…třeba v případě Prezidenta legálního Státu .

Jaris
Návštěvník
Jaris

Z.matka
nemusite mi neustale podstrkavat cl.10. Cetla jsem ho. Je zcela na vas trvat na jeho zruseni. Napsala jste o tom Zemanovi? Udelala jste treba petici na toto tema a predala mu ji? Pokud ano, jaka byla Zemanova reakce? Podle toho by se dalo postupovat dal.
Vzpomente si na Island jak zametl s nepoctivymi bankeri. Tohle je to same v modrem. Podraz na lidi, jenze Islandane si to libit nenechali.
Co se tyce obrany zeme nebo jde o dobrou vec, tak vsechny zakony proti republice musi jit stranou. Verim, ze v takovem pripade by slo branit vlast mnoho lidi, zakon nezakon. Nebo jste uz nekdy byla svedkem toho, ze se ve valce dodrzuji zakony?
Zakony nikdy nejsou a neplati pro ty smejdy ‘nahore’, ale pro obycejny lid, aby se bal, poslouchal a drzel pod kontrolou.