VIDEO: Režisér Karen Šachnazarov byl hostem u Vladimira Solovjeva a ruským divákům...

VIDEO: Režisér Karen Šachnazarov byl hostem u Vladimira Solovjeva a ruským divákům odhalil, kdo v současné době řídí USA! Globalizace jako historický proces, Rusko jako archaická země, Babylonská věž, nepřítel, se kterým nejde vyjednávat a národní suverenita jako největší překážka globalizace! [CZ Titulky]

VIDEO: Režisér Karen Šachnazarov byl hostem u Vladimira Solovjeva a ruským divákům odhalil, kdo v současné době řídí USA! Globalizace jako historický proces, Rusko jako archaická země, Babylonská věž, nepřítel, se kterým nejde vyjednávat a národní suverenita jako největší překážka globalizace! [CZ Titulky]

V posledních dnech máme na Aeronetu více článků a videí z produkce ruských televizí, ale toto zásadní video jsem prostě musel otitulkovat, protože se zcela vymyká běžnému obsahu televizní produkce. Známý ruský režisér Karen Šachnazarov přijal pozvání do pořadu “Nedělní večer”, který moderuje pro změnu režisér Vladimir Solovjev a hned v úvodu pořadu se Šachnazarov rozhovořil o tom, kdo vlastně v dnešní době řídí Spojené státy. Veškerou moc v USA dnes podle jeho slov drží zhruba 10 rodin, které ovládají veškerý bankovní systém v zemi. Je to de facto systém vlády finančních oligarchů. Pokud vytvoříte globální finanční systém, který stojí a padá s americkým dolarem, zcela logicky jako následující krok po finanční globalizaci přijde globalizace politická. A největší překážkou politické globalizace jsou národní státy, resp. národní suverenita jednotlivých zemí.

Režisér Karen Šachnazarov

Podle Šachnazarova bylo zvolení Donalda Trumpa povstáním a rebelií amerického národa proti globální moci, ale tato rebelie je v podstatě již potlačena, Donald Trump a jeho povstání selhalo, i když některé známky odporu jsou ještě vidět, tak v obecném pohledu se dá říct, že Donald Trump byl vmanévrován tam, kde ho neoconi chtěli mít. Systém americké globální moci opět ukazuje svoje drápy a vidíme to hlavně v Evropě v poslední kauze Sergeje Skripala, protože tato akce nepochází ze skopových hlav v Londýně, toto je práce, která má rukopis za mořem. Globalizovaný svět se má podle těchto elit proměnit v novou Babylonskou věž, tedy mohutný mix národů bez vlastních hranic, pouze s jednou centrální světovou vládou. Suverenita jednotlivých národů se stane jen formalitou, která na mezinárodním poli nebude mít žádný exekutivní význam, jako už dnes vidíme v Evropské unie, kde jednotlivé státy ztrácí suverenitu tím, že nemohou rozhodovat o vlastní migrační politice a jsou přehlasovávány, např. v rámci Dublinu IV.

Globalisté chtějí vládnout světu z vrcholu Babylonské věže

Američti neoconi se nepovažují za nějaké padouchy, ale za vysoce inteligentní bankéře a budoucí “inteligenci”, která jako jediná bude řídit sjednocenou světovou vládu z Babylonské věže. A tomuto procesu vadí a překáží Rusko, které svým systémem centrálního národního řízení a svým odporem proti americké globalizace (Pax Americana) představuje pro americké neocony obrovskou překážku, protože bez Ruska nelze globalizaci nejen završit, ale nejde se jí ani přiblížit. Rusko je totiž svým pojetím a strukturou de facto nejstarší globalizovanou zemí na světě, Rusko je archaický proto-model globalizace. Stovky národností žijí na území Ruska, stovky náboženských spolků, stovky nejrůznějších kultur, od Evropanů až po Asiaty, od Eskymáků až po Tatary. Jestli někdo má zkušenosti s tím, jak zvládnout globalizaci, je to Rusko. Rusko je globalizace, ale na ruský způsob. A to je opravdu vážný problém pro neocony.

Americké základny poblíž Ruska.

Rusko je příliš velká země na to, aby se globalizace na Zemi mohla realizovat bez účasti Ruska. Ať už se díváme na pokusy euroasijského křídla globalistů, kterému dnes vládne de facto Čína, nebo na snahu amerických neoconů o prosazení americké globální moci Pax Americana, v obou případech vidíme, že usilují o získání Ruska na svoji stranu. Prostředky se ale liší. Zatímco euroasijské křídlo globalistů chce Rusko přilákat skrze obchod, který prováže východ se západem, američtí neoconi chtějí Rusko ovládnout násilně, rozvratem zevnitř i zvenku. Jak správně Šachnazarov uvedl, s americkými neocony nelze vyjednávat, maximálně s nimi lze dohodnout dočasný kompromis, ale jejich odhodlání se nedá změnit. Děsivý závěr Šachnazarova nechal ve vzduchu nevyřčenou otázku a myšlenku, že neocony nelze zničit jinak, než zničením Spojených států.

Rusko a USA jsou poslední dva relikty národních států, jejich vzájemné zničení bude znamenat triumf globalistů

A přesně o toto se snaží euroasijští globalisté. Je ovšem zajímavé, že Rusko se do těchto pokusů o zničení USA nijak nehrne. Proč? Protože mocenský tenzor. Pokud padnou USA, druhým na řadě bude Rusko. Znovu se potvrzuje, že USA a Rusko mají tolik společného, neboť obě dvě země vznikly na fundamentu nacionálních států s mohutným a silným centrálním řízením nad rozsáhlými prostory země. Všechna velká impéria v historii, která ovládala velká území, se rozpadla. Jediné velké země, které v čase přetrvaly, jsou paradoxně Rusko a USA. Systém řízení v USA ovládá 50 států, Rusko ovládá z Moskvy více jak tři stovky národností a etnik v celé obrovské zemi, kterou na jedné straně omývá Baltské moře a na druhé straně vlny Pacifiku. Co drží pohromadě tak obrovskou zemi? Politické strany, které se přetahují o moc? Ne, Rusko drží pohromadě gosudar, protože pokaždé, když země gosudara neměla, zemi hrozil zánik a spolu s tím genocida slovanského etnika.

Ramzan Kadyrov a Vladimir Putin před mešitou v Groznem, Čečensko. Rusko je obrovská globalizovaná země, aniž si to někdo vůbec uvědomuje. Jenže je to ruská globalizace, s centrálním ukotvením jediného národního státu.

Proto Rusové tak mohutně a jednoznačně opět zvolili Vladimira Putina. A klidně můžeme říct, že to byla volba sebezáchovy, podobně jako volbou sebezáchovy bylo zvolení Miloše Zemana v České republice. Globalisté Pax Americana jsou odhodlaní útočit tak dlouho na Rusko, dokud nedosáhnou svého, nebo dokud nedojde k pádu americké unie. Spojené státy si nechaly ukrást svoji suverenitu již dávno, nejen americké domácnosti, ale celá americká vláda dluží chazariátu amerického FEDu přes 21 bilionů dolarů.

Národ dluží peníze deseti chazarským rodinám, v jejichž krvi koluje švýcarský vzorek, pečeť smlouvy v genomu, nedotknutelnost. Je hrozivé, když vidíme, jak česká vláda nechápe souvislosti a opět chce navýšit expediční sbory českých vojáků do zahraničních misí a do amerických válečných dobrodružství po světě. A zatímco čeští vojáci budou provokovat ruské vojáky na čáře doteku v Pobaltí, do Česka budou pomalu proudit první stovky migrantů podle Dublinu IV, který bude za krátkou chvíli, proti vůli několika zemí v EU, podepsán.

Největší překážkou globalizace je národní suverénní stát. První, co globalisté národu vezmou, jsou jeho děti, které vychovají k vyznávání globalizačních symbolů a plivání na všechno, co je národní

Globalizaci nejde prosazovat už dobrovolnými prostředky. Nová Evropa se bude formovat do podoby jednoho z center euroasijského globalismu a odpovídá tomu všechno okolo nás, procesy ve školství, tlačení multikulti výchovy do hlav prvňáčků na školách, předškolní výchova už od 2 let dítěte, nezletilci pořádající zfašizované petice proti demokraticky zvoleným zástupcům vzešlým z plebiscitu. Naše vlastní děti nás pošlou do koncentráků, pokud necháme jejich výchovu ne bedrech státu a evropské unie. První, na co vám globalisté sáhnou, je vaše vlastní krev, vaše vlastní dítě. A pokud nemáte čas si toho všimnout, kvůli stresu a spoustě práce, jednoho dne neuvidíte ve dveřích své dítě, ale úplně cizího člověka, kterého vůbec nepoznáte. Globalizaci řídí skupina odhodlaných kteří jdou přes mrtvoly a svobodu, nebo její zbytky, poznáte třeba tak, že v televizi slyšíte právě takové názory, jaké zazněly v uvedeném videu na ruské televizi.

Zmanipulovaná globalizovaná mládež. Staví se za hodnoty, které ve skutečnosti ztělesňuji destrukci národní suverenity.

Co myslíte, zaznělo by něco takového na České televizi? Kdy naposledy jste nemuseli zvracet po zapnutí ČT? Proč hospodaření České televize nesmí kontrolovat Nejvyšší kontrolní úřad, když organizace hospodaří ročně už se 7 miliardami korun od českých občanů? Proč ČT šíří neustálé lži o české alternativě a doslova pomluvy? A proč všude na mainstreamu slyšíme všude stejné informace? Protože globalizace už dorazila i do mainstreamu a zpravodajství. Deset rodin řídí banky. Sedm rodin řídí média. Už jenom zlomek národů má vskutku suverénní status. A všechny z nich jsou na sankčních seznamech všeho druhu. Největší překážkou globalizace je suverénní stát. A základem toho státu… je rodina. Vnitřní kruh.

Nejen o globalizaci budeme hovořit v dnešním pravidelném pořadu od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Probereme poslední vývoj v kauze Sergeje Skripala, probereme zatčení Nadi Savčenkové na Ukrajině, zhodnotíme události na domácí scéně a dostane se i na dotazy posluchačů. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. A ještě prosba závěrem. Pokud se Vám líbí naše práce, naše články, videa, analýzy a pravidelné páteční pořady na SVCS, zvažte prosím i závěrem tohoto měsíce jakýkoliv finanční příspěvek na podporu a zachování provozu našeho serveru na naší obvyklé darovací stránce zde. Každá částka nám pomáhá, protože my nemáme za sebou nikoho než jenom vás, naše čtenáře. Předem Vám děkujeme, stejně tak jako děkujeme všem, kteří nám tento měsíc již přispěli. Společně tvoříme rodinu a Vy jste její součástí.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Insider
Návštěvník
Insider

Národní státy nejsou a nikdy nebyly ideálním státním útvarem. Čím víc narodovectvi, tim víc válek se sousedy, zbytečného zbrojení, obchodních válek a promarněných prostředků.
Na co konkrétně má být náš národ hrdý? Že máme olympijské vítěze? Že vyrábíme statisíce aut? Že máme asi 100 tanků? Že máme vlastní jazyk? Že máme nějakou historii? Že máme vlastní zemi? Že máme vlastní měnu?
To je stejně ubohé, jako když se dva opilci hádají o to kdo vypije víc alkoholu.
Národovectví je založeno na konzervativních tezích a nesmyslu, že My jsme lepší než Oni. Přičemž to, kdo jsou Oni se mění podle toho jak se to zrovna hodí..
Chvíli to jsou židi, chvíli Romové, chvíli Němci, chvíli Rusové, pak Američané, černoši, asiaté, boháči, stáří, mladí… Prostě kdokoliv kdo zrovna nezapadá nebo se dokonce nehodí. Je to pokrytecký demagogický nelidský systém, který je třeba co nejdříve opustit.

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Vážení pisatelé v této diskuzi! Moc rád bych všechny poprosil, aby jste se vzájemně neosočovali. Pokud nechcete postupný rozpad. Jen si vzpomeňte na falešný rozhovor p.Kapala s p.VK. A bum a bylo to. No a mám silný pocit, že spoustě lidí tady se jedná spíše o koníček a chytračení (hlavně být proti a být chytrý a anti). Moc by mě zajímalo kolik lidí zde platí bruselskou televizi( já telku nevlastním a tak platit nemusím), kolik lidí podepsalo petici proti Dablinu či proti Proti regulaci zbraní. Aha to bych musel zveřejnit svoje jméno. Kolik jste sehnali podpisů? Pokud si neuvědomíme, že jsme všichni na jedné lodi—-tak konec. Děkuji Všem, že se o problém zajímáte.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Paní Pozorovatelka
Myslím, že pokud chcete ostatní přesvědcit o svém “finálním holocaustu židů”, měla byste vysvětlit, kdo by ten “druhý holocaust židů” měl provést. Která velmoc? Který “novodobý Hitler”?

“Ukrajinští” banderovci a “neonacisté”? Myslíte ti sionistické židy typu Dmytro Jaroš, Borislav Bereza?! Nebo “neonacisty” z Pravého sektoru, kteří byli trénovani v Izraeli v IDF?! Ti určitě půjdou “masakrovat” své židovské soukmenovce a přátele. A určitě budou chtít “zničit Izrael”. 😉comment image

Která velmoc by tedy měla provést onen “konečný holocaust židů”? Írán? Palestinci? Sýrie? Hizballáh? Hamás?
A jak by to kompletní vyhlazení židů mělo proběhnout? Masivním zplynováním? Vystřílením? Atomovou bombou? Čím?

Židy už po celé dějiny na životě pořád někdo ohrožuje – jednou je to egyptský faraón, po druhé Římané, potřetí katolická církev aj. “křesťanští antisemité”, počtvrté Hitler, po páté Saddám Husajn, po šesté Palestinci, po sedmé Mahmúd Ahmadínežád. Kde je tomu “permanentnímu židovskému ohrožení” konec? Kdy navíc židé “mají právo”, po purimsku, zničit každého, kým se “cítí ohroženi”. A pobití “perští šovinisté” (na počest tohoto masakru slaví židé proslulý svátek Purim) nebyli první a zřejmě ani poslední.

Btw.: co řeknete antisionistickým židům, kteří podporují zrušení státu Izrael?

Např. jednou z věcí, kde s nimi souhlasím – zrušení státu Izrael je jediná cesta k míru. Vytvoření Izraele jen rozes*ralo celý BV. Nehledě na fakt, že BV rozvrátil svou velkoizraelskou politikou Izrael – zejména skrze USA a Západ jejich zatažením do nekonečného kolotoče válek skrze svou lobby (proizraelská lobby typu AIPAC atd.).
comment image

Valerij
Návštěvník
Valerij

Podle mého názoru by ten potenciální holocaust židů měli provést zase bohatí židé jako za dob Hitlera. Hitlera taky vytvořili, zaplatili a podporovali bohatí židé z USA i Evropy. Jednak dosáhli mezinárodní podpory okupace Palestiny (vytvoření Izraele), druhak dodnes vydírají nežidy za židovské oběti druhé světové války. Oběti, které sami způsobili. Je úplně jedno, kolik jich ve skutečnosti bylo, židovský tisk miluje číslo 6 000 000, tak ho mnohokrát v souvislosti s židovskými oběťmi použil. Obětem Slovanů a hlavně Rusů se to stejně nikdy nevyrovná.

Oba dva tyto případy jsou typické chucpe, neboli pravá židovská drzost a opovážlivost. Paní Pozorovatelka má svoji pravdu, kterou jí nikdo nevymluví a ani to nemá smysl. Navíc ji sem chodí chválit vrchní pražský rabín, takže je to do jisté míry slavná paní, žádné vořezávátko. Přejme jí tu slávu a buďme tolerantní.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Valerij – no, já jí její modlitbu: “Jsem židovka”, rozhodně přeji,
s upřímnou soustrastí.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Valerij
Hitler nebyl židovský agent. To je stejný nesmysl, jako tvrdit o Putinovi, že je židovský agent. Byl to Hitler, který naopak Německo emancipoval od mezinárodního žida – byl to Hitler, kdo vybudoval vlastní německou banku, nezávislou na mezinárodním židovi a tisknoucí vlastní měnu.

Stejně tak, oproti plánům mezinárodního židovstva, vybudoval znovu z Německa velmoc a posílil německého národního ducha. Cílem mezinárodního žida byl pravý opak – slabé Německo (stejně jako slabé Rusko), zničený německý národ (stejně jako zničený ruský národ). Je dobré si zjistit, jak to vypadalo v Německu po roce 1918 před příchodem Hitlera k moci v roce 1933. Budete překvapen, ale tenkrát v Německu to vypadalo, jako v Rusku po rozpadu SSSR – chudoba, masivní úpadek morálky a národního ducha, hospodářství a armáda v troskách, drancování hospodářství židovskými oligarchy a mezinárodním židovským kartelem, všudopřítomná dekadence, kulturní úpadek – ano, tak to vypadalo v Německu po 1. světové válce před příchodem Hitlera a v Rusku po rozpadu SSSR před příchodem Putina. Ta podobnost až praští. A židům to tak vyhovovalo.
https://m.mojevideo.sk/3qx8

Jediné, v čem měli (sionističtí) židé společné zájmy s nacisty, bylo dostat židy z Německa. Avšak zatímco nacisté se chtěli zbavit všech židů (až na výjimky) pomocí jejich emigrace kamkoli (nacisté zprvu podporovali židovskou emigraci do Palestiny, později, dokonce i během války, se uvažovalo o Madagaskaru), sionistům šlo čistě jen o emigraci části židovské populace, zejména vzdělaných vrstev, do Palestiny. Ostatní židé (většinou chudé a málo vzdělané židovské obyvatelstvo, zejména židé z východní Evropy) jim byli ukradení.
Tady jinak zájmy nacistů a sionistických židů končí.

Židé zahájili akce s cílem srazit Německo a německý národ na kolena. Mezinárodní židovstvo tak zahájilo válku nikoli čistě proti nacistům, ale proti německému národu jako takovému.

Ne nadarmo Německu po nástupu Hitlera r. 1933 vyhlásilo mezinárodní židovstvo válku a masivní celosvětový ekonomický bojkot.
comment image

Podobnost s vyhlášením sankcí mezinárodního židovstva skrze sionistické USA a EU proti Rusku jen “čistě náhodná”.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Nechtěl jsem původně reagovat, ale v zájmu pravdy musím,
můžu vás ubezpečit, že i V. Putin je vysoce postavený zednář
a hraje určitou úlohu…

A k Hitlerovu poslání:
Dr. Jan Příhoda; Adolf Hitler – studie vyvolencovy krycí legendy
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Studie_vyvolencovy_kryci_legendy_Hitler.pdf

Pozorovatelka
Autor

Tak konečně jste to řekl naplno – je třeba zabít i Putina! Jen Vám uniká jedna věc – vysoce postavený zednář údajně byl i Stalin a vidíte, přesto zachránil Rusko před plány Globalistů, tzn. před likvidací Slovanů a židů!
Ale dále přesvědčujte ostatní o Vaší pravdě….

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ááá Pozorovatelka zde zase podsouvá zabíjení
(pokolikáté už, že?), něco, co druhý nevyřkl
nikdy z úst.
Ano, V. Putin je skutečně vysoce postavený
zednář a hraje určitou úlohu..

A mimochodem patří k těm nejvyšším
zednářským kruhům, které souhrně
nazýváte i vy – Globalisté! Je tam
mimojiných i D. Trump. Akorát v jiné
lóži.

Já nikoho nepotřebuju přesvědčovat o své
pravdě, já zde říkám pouze fakta, která jsou
mi známa.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Hitler nebyl žido-zednářský agent. Jde jen o další židovské klamstvo. Činy Hitlera hovoří opak.
comment image?w=726

http://smoloko.com/?p=10628&

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Hitleruv otec byl udajne levobockem nektereho Rotschilda, jeho matka u nich slouzila, a po otehotneni byla briskne “odejita”…
Tudiz jiz zrejme Dolfuv otec vyrustal s mindrakem zatraceni a nezmernym pocitem krivdy a nespravedlnosti….
Je pravdepodobne, ze Soudruzi si Dolfu pro jeho puvod (ac nedeklarovany) vybrali, jak je stejne pravdepodobne, ze pocity ponizeni, a touhy po naprave (pomste vuci bezcitnym Rotschildum, a jim podobnym), si prenesl od sveho otce…

Pozorovatelka
Autor

Váš komentář je marností, pokud nepochopíte například smysl těchto nedávných slov na stránkách “Židovské listy “:
“I když se zdá situace momentálně klidná, další nebezpečná konfrontace je pouze otázkou času – bude-li třeba, Izrael bude v útocích pokračovat a Írán jistě nepřestane posilovat v Sýrii přítomnost. Dosud tichý a nepřímý izraelsko-íránský boj se teď proměnil v otevřený a může skončit i regulérní válkou, v které by Íránu mohl pomáhat také Hizballáh z Libanonu.”
https://zidovskelisty.info/2018/02/14/gita-zbavitelova-izrael-provedl-nejvetsi-utok-v-syrii-za-poslednich-36-let/

A pokud pořád nechápete, Izrael ten útok provedl především proto, aby si ověřil, že svět se opět postaví za izraelské zájmy. Ale smůla – svět se na Izrael vykašlal, což pro Izrael byl obrovský šok…

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Zato vy jste sa na Izrael nevykašlala, že?
Viz. vaše věta – teď musíme všichni říct “Jsem žid”.

BPN
Návštěvník
BPN

Dolfek nebyl židovský agent, nýbrž to, co se dnes nazývá už otřepaným výrazem “užitečný idiot”…

Pozorovatelka
Autor

Tady máte velmi čerstvý kus odpovědi – kamínek do mozaiky:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/izrael-pasmo-gazy-hamas-letectvo-utok-palestina_1803251427_kro
A víte, co je Hamas, resp. co je dnes Hamas (a to díky D. Trumpoovi)?

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Nikoho (vyjma vašich papoušků) nezajímá vaše mozaika pro vaše
trapné fabulace, kterými se zde snažíte imlantovat do hlav váš
finální holocaust židů! Pouze fakta, a ty jak víte, stejně jako já,
neexistují. Jednoduše a prostě proto, že je to blábol!

Ale klidně se dál modlete podle vašeho doporučení: “Jsem židovka”.

jara
Návštěvník
jara

Klídek, tady ta dáma se pasuje do role ředitelky zeměkoule, a svoje úlety nikdy není schopna omluvit, jelikož si myslí, že má patent na rozum. Čtu už delší dobu názory Pozorovatelky a v převážné většině má špatné názory, ale je schopna je obhájit i za cenu sebezesměšnění. Nerad zde někoho napadám a málo se zde vyjadřuji, ale paní Pozorovatelka by se měla věnovat užitečnější činnosti.

Pozorovatelka
Autor

Ráda si přečtu Vaše správné názory, resp. já prosím o argumenty k tomu, co píšu – a pokud máte nějaký odkaz, kde takové najdu, tak předem velmi, velmi děkuji, ta moje samomluva je totiž tím hlavním, co mě nejvíce ubíjí.

Pozorovatelka
Autor

Tolik tady tlačíte svou antižidovskou retoriku a přesvědčování ostatních, že pouze Vy věci vidíte správně, že jsem chtěla protinázorem zmírnit škody, které tím alternativě působíte.

Ale podle Vás já šířím jen trapné fabulace a kdo se alespoň zamyslí i nad tím, co říkám já (a kdyby už pro nic jiného, tak alespoň proto, že Putin je pro zachování Izraele a Zeman říká “Jsem žid”), tak ten je podle Vás mým papouškem přitom každý jiný názor, než Váš, je blábol!

A Vy sám přitom neumíte ani vysvětlit, co to vlastně je ten “Velký Izrael” (ale chápu – na Vámi odkazovaných stránkách o tom nepíšou a vlastní mozek nepoužíváte…)

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Pozorovatelko Klid!

Anti je prostě ” Anti” a je vcelku jedno proti čemu je ” Anti”, nebo se mýlím?

Ta entita se už zaškatulkovala a to do ” antiSion” a je to jeho rozhodnutí, tak mu v tom prosím nebraňte.

Člověk se hledá a bohužel je ovlivněn jen a jen svými smysly a Všechny smysly Bohužel reagují Jen a Jen na to, co je Venku…

To je jediný průser celého lidstva: ” Že lidé se cítí být tělem a smysly těla!”

Proto ” anti” a proto i …

… a to Nemůžu napsat, jelikož by to ” můj kamarád admin” Nepustil. 🙂

Proto se lidé Neposouvají, jelikož je ” někdo neustále sleduje a ten někdo i určí, co “ano” a co ” už ne”…

Miluji tento svět!

Miluji i ty, co si myslí, že jsou ” to anebo ono”. 🙂

slovan
Návštěvník
slovan

“AntiSion” je nemocný člověk a na ostatních webech už by dávno dostal trvalý ban.
Proč si ho tu admin pěstuje je větší záhadou, než 9/11.

styx
Návštěvník
styx

Pestuje ho tu preto, lebo podla ustavy ako aj charty OSN ma pravo na vlastny nazor, zijeme v demokracii (aspon sa tak tvarime), ktora garantuje slobodu prejavu a nie je tu cenzura ako v inych “demokratickych” mediach, kde ta za nevhodny nazor vymazu a zakazu

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

A divíte se Palestincům poté, co jim židé ukradli a okupují jejich zem a zabili tisíce palestinských mužů, žen i dětí?! Ať se pak židé nediví, že je Palestinci nemají zrovna v lásce. A že s nimi Palestinci v případě svého vítězství (což je pravděpdobnost sotva 1%) nebudou jednat v rukavičkách? Jednali jsme snad my Češi se svými německými nacistickými okupanty během okupace a po osvobození naší Vlasti v rukavičkách?!
Ano, je nanejvýš pravděpdobné, že pokud by Palestinci (hypoteticky) zvítězili a osvobodili zpod izraelské okupace, většinu židů bude čekat odsun. Jednali jsme snad se sudetskými Němci, i když jsme s nimi žili pospolu po tisíce let, jinak?! Jak potom asi budou jednat Palestinci s židovskými kolonisty/okupanty (z nichž navíc většina jest potomky Aškenázů/Chazarů, nikoli starověkých Hebrejců), kteří se poměrně nedávno přistěhovali do Svaté země a ukradli jim jejich zem?!

Češi žili s Němci pospolu v české zemi po tisíce let. Naše jakž takž harmonické soužití bylo narušeno až německými nacisty. A skončilo to po porážce Třetí říše a osvobození Československa od nacismu odsunem většiny československých Němců.

Židé (ti původně žijící ve Svaté zemi, nikoli potomci Aškenázů/Chazarů) a (palestinští) Arabové žili ve Svaté zemi v jakž takž harmonickém soužití pospolu po dlouhá staletí. Dokud nepřišli sionističtí (chazarští) židé (kolonisté). Jak pak to asi skončí po osvobození Palestiny od izraelské okupace?!

PS: Udělat z jednoho skoro zapáleného auta další důkaz “finálního holocaustu židů”, to chce hodně odvahy. 😀
A dál?

Pozorovatelka
Autor

já jsem se Vás ptala na Hamas – kdo jej nově sponzoruje? A stejně tak Hizbalah. A k tomu holokaustu – kdyby Putin Minskými dohodami moudře nehrál o čas, na Ukrajině by dávno byla válka a to by byla první oblast holokaustu. A likvidace Izraele má být druhou oblastí holokaustu. A kolem Izraele je situace právě vážná i pro celý svět a na nějaká autíčka v tom zapomeňte.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

O Putinově skutečné úloze nemáte ani ponětí..

A Hamas i Hizbalah už jsou po desetiletí podstaveny
Mossadem!

Pozorovatelka
Autor

Já ponětí mám, a to ponětí podložené tisíciletými marnými snahami Chazarů o ovládnutí Ruska. Zatímco Vy zde působíte už dokonce i antiputinovsky. A budu se opakovat – jste velikým škůdcem alternativy a nechápete vůbec nic!

A Vaše věta: A Hamas i Hizbalah už jsou po desetiletí podstaveny Mossadem!, tak k tomu Vám připomenu Trumpovu akci “Katar”
https://aeronet.cz/news/akce-katar-a-je-to-aneb-jak-donald-trump-splnil-dalsi-ukol-gp-a-to-mozna-dvema-mouchami-jednou-ranou/

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Škůdcem v jistém smyslu zde můžete být
pouze vy, protože zde pouze fabulujete
a fabulujete.
A co se týče Hamasu a Hizbalahu, ano,
ty už jsou po celá desetiletí podstaveny
Mossadem.
Jinak odkaz na váš fabulující článek
byl zbytečný, mě zajímají pouze fakta.

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Pozorovatelko, nemám problém s Putinem a celkem iobdivuji, jak to díky svým partnerům, kteří ho Finančně podporují, což je Jedno, ale jak to zvládá… Ale…!

Ptáte se na Hamas, nebo na Hizbalah? Chápu … 🙂

Proč se neptáte na to : ” Že už Bohužel jední a ti samí sponzorují všechny a to dokonce i Putina?!

Vy to opravdu Nevidíte?!

Tak potom ” poteš koště”, když to ani ” pozorovatelka” nevidí…

A Prosím Pozor!

To Není Nic proti Pozorovatelce, Naopak!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Všimněte si, že Izraelci, naprosto bezostyšně dávají celému světu na vědomost, že si dojdou do libovolné země, kdykoli zabít kohokoli, stejně jak amíci, (unesené letadlo do Entebe, teroristi po Mnichovu, jaderný reaktor v Sírii.. ale imr kvičí, jak je jim ubližováno.
Doporučoval bych obrat výroby v Řeži, kde by měli přestat lít písmena na idiotstký výzvy co pak čteme na Drahošovo/pirátsko/Feri demonstracích, ale osadit zařízení centrifugou a začít vyrábět něco k účinné obraně. Jen je pak nutný, držet Stropnickýho od finálního výrobku dál, neb by bombu zašmelil v akci. Ví jak na to.

San
Návštěvník
San

Asi se budete divit,ale odpovědˇ je strašně jednoduchá!Sami lidé,až vypukne celosvětová ekonomická krize nebo robotizací ztratí zaměstnání!Přijdou o své peníze v bankách,cenné papíry ztratí hodnotu atd.!Říká se tomu REVOLUCE!
Takhle to začínalo v Německu v 30.letech minulého století a budou tomu podkuřovat globalistické organizace za NWO!

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

comment image
comment image

Proč by Rusko mělo podporovat a chránit židy a Izrael?!
Rusové a Putin by neměli především zapomenout, kdo nesl odpovědnost za jedno největší krveprolití v dějinách, které zahubilo miliony ruských mužů, žen i dětí. Pachatel nikdy nebyl potrestán – žádný Norimberský tribunál. Dodnes sedí na trůně USA a Izraele. Mající v rukou globální média. Kdo zapomene historii, je nucen si ji znovu zopakovat.

Ať Rusko nezapomene, kdo byli jeho kati. Ty stejní kati se svého cíle na zničení a sražení Ruska na kolena nikdy nevzdali.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ano, Židé se na ruském národu dopustili těch nejstrašnějších zločinů!!!

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Myslím, že zde můžete být opravdu klidný, Rusové nezapomenou!!!
Znají Židy tak, jako žádný jiný národ na světě!

ZenSho
Návštěvník
ZenSho

Ach jo – pořád stejná ” písnička”. 🙂

Pořád stejné ( Ne ) – uvažování! 🙂

Musím to napsat celé a stejně to … 🙂

Proč by Rusko mělo podporovat a chránit židy a Izrael?!
Rusové a Putin by neměli především zapomenout, kdo nesl odpovědnost za jedno největší krveprolití v dějinách, které zahubilo miliony ruských mužů, žen i dětí. Pachatel nikdy nebyl potrestán – žádný Norimberský tribunál. Dodnes sedí na trůně USA a Izraele. Mající v rukou globální média. Kdo zapomene historii, je nucen si ji znovu zopakovat.

Ať Rusko nezapomene, kdo byli jeho kati. Ty stejní kati se svého cíle na zničení a sražení Ruska na kolena nikdy nevzdali.

Takže Rusko díky své minulosti ” by mělo” Co?

No jasně – já jsem ale Idiot! = Rusko by se mělo pomstít! Mělo by zavražit ” všechny kdo … a i kdo ne … na tom kurňa přece Nezaléží! Rusko by se mělo podívat ” kdo udělal to a ono!” Že to byl zcle někdo jiný = nějací Idioti, kteří byli u moci? Na tom přece Nesejde kurňa! Rusko by se …

Ty jo to je ale ” přeplusovaný názor”, ale Pozor našel jsem ještě jeden ” přeplusovaný Idiotský” názor. 🙂

Ten zdejší ” Anti Sion” = ten co by ” opravdu spustil celý vojenský arsenál proti židům – ale o to vlastně kurňa ano Nejde = prostě proti komukoliv! A to proto, že”:

” Myslím, že zde můžete být opravdu klidný, Rusové nezapomenou!!!
Znají Židy tak, jako žádný jiný národ na světě! ”

Takže do Boje, kurňa! Zničit tento zkusrvený svět, který je ovládám židy, nebo sionisty!

Kurňa = je to vlastně kurňa Jedno! Jde Jen a Jen o zničení ” těch a oněch”…

🙂

Altenativo, ty tzv. alternativo ty to fakt Kurňa Nevidíš?!

Nevidíš tu zlost těch zcel frustrovaných Idi… ? Fakt to Nevidíš?

Zkusím to pro admina a pro ” VK” takto:

” Život je život a politici a “anti” toho nebo onoho, takže i Alternativa = vy chcete zabít Život na této planetě a to je veškerý život = i ptáky, srnky, stromy…?!?!?

Kurňa, zastavete tento Nesmyslný boj!!!!!!!!!

A nebo nechte to tak a mou žádost prostě nepusťte… 🙂

Pokud mě zastavujete 7, 8 až devět příspěvků a ostatní provokatéry bez problémů pustíte, tak už Nejste Alternativa… 🙂

P.S.: Pravopisné chyby? To fakt ani % mého Vědomí Neřeší… 🙂

Iva
Návštěvník
Iva

Souhlasím.
Pomsta na někom za zločiny někoho jiného není řešení.
A pokud jde o ty “špatné” – karma je dostihne, a brzy, není nutné, aby se Rusko kvůli tomu stalo vrahem.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Ivo, je spravedlnost pomstou? Ja jsem nazoru, ze ne.
Dam priklad – momentalni Ghutu v Syrii. Videla jsem video ve kterem civilisti odchazeli pesky s detmi v narucich, stari, nemohouci, zraneni byli vezeni, starsi deti vedle svych rodicu, s ranci na zadech, ovecky, kozy atd. Byl to skutecny exodus tisice a tisice lidi jak sli tou prasnou cestou, aby si zachranili sve zivoty.
Na druhe strane byla dana moznost teroristum odjet autobusy i s rodinami pekne v pohodli. To znamena, ze si to podhoubi teroristu, kteri budou delat dalsi problemy, snad umyslne pestuji. Zavrit je meli do pracovnich taboru, aby napravili skody, ktere nadelali. Jejich vudce meli popravit.
Tohle se uz stalo Rusum nekolikrat, ze prepravili teroristy jinam, ti nacerpali sily, ozbrojili se a valka vesele pokracovala k prekvapeni vsech! Nepritel se musi fyzicky zlikvidovat. Ja to nazyvam spravedlnosti a nikoliv pomstou.

Jarek
Návštěvník
Jarek

Nemám žádnou bezpečnostní prověrku a myslím si že by byla i zbytečná když vše se vyžvaní časem na internetu . Třeba ta naše strategická zásoba nafty uskladněná v Německu že ? Západu po projevu p. Putina o nových zbraních je jasný že mají max 4-6 měsíců něco spustit , dokud těch nových věcí nebudou tisíce . Takže se spěchá na všech frontách . My budem jen přihlížet a čekat kdo s koho . Letos vážení , letos se rozhodne úplně vše . Kdo kdy měl nějaké otázky co a jak , proč , letos dostane odpovědi …

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

No jistěééé,
Když se blíží krize, je třeba všechno cenný vyvézt ze země, nejlepší schovávačka je někde, kam nedosáhnu. Máme skvělou zkušenost se zlatým pokladem republiky, jak nás všichni gentlemanni vojeli, na sucho a o dirku vedle. Poslechnete si Kapala z archivu….
Nejde mi do hlavy, jak je možný, že to všem těm Kočárníkům, Rusnokům furt prochází, zatím co národ sleduje multikulti seriály na Primě.

Petr
Návštěvník
Petr

Národ dluží peníze deseti chazarským rodinám, v jejichž krvi koluje švýcarský vzorek, pečeť smlouvy v genomu, nedotknutelnost

Toto bych prosil podrobněji rozebrat – pečeť smlouvy v genomu. To je hodně zajímavé. Děkuji.

hirameki
Návštěvník
hirameki

včetně mitochondrií?

Petr
Návštěvník
Petr

Bude-li to nutné pro objasnění mechanismu, který ovládá obřezance, pak včetně mitochondrií.

Marketka
Návštěvník
Zighartice
Návštěvník
Zighartice

M.Z. neoficiálně kvituje vyhoštění ruských diplomatů.
Prezident ve čtvrtečním rozhovoru s Jaromírem Soukupem uvedl, že by počkal, až Británie nabídne konkrétní důkazy. IMHO se jedná o doznání. V úterý 27. března v 15:00 http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/532516/otrava-spiona-i-babisovy-namluvy-zeman-promluvi-zive-pro-blesk-ptejte-se-ho-i-vy.html. Příští čtvrtek se pak sám sejde s ministrem zahraničí v demisi, Martinem Stropnickým.

Zemanův projev opět rozvíří zatuchlé bahno prozměnu naší pseudoalternativy. A všichni, kdo mají do zadku díru, i zde, si pospíší, aby si kopli dříve, než se ukáže, že má vlastně pravdu. Když pominu jeho náklonnost k Izraeli, která ovšem nedosáhla na Zaorálkovské podlézání se židovským původem franského kupce Sáma, boj proti porušování mezinárodního práva je stejně důležitý, jako byl boj proti nacismu.

V Zemanovi se nezapře prognostik. Dokáže totiž vidět dále než všichni „výše postavení“ politici okolo. Kdo nechce a kdo se bojí, uslyší v Zemanových slovech výzvu k válce „křižácké“. Kdo chce, ten uslyší to co Zeman řekne.

konzerva
Návštěvník
hirameki
Návštěvník
hirameki

strašný blbec, tenhle Fendrych, především kvůli němu jsem už před časem úplně přestal chodit na aktualne.cz. hlavně, že má brejle s růžově červenými obroučkami.

Jaris
Návštěvník
Jaris

A zase dalsi skodlivy zid. To snad Cesi ve sve domovine vymreli? Jak je mozne, ze si nechaji poroucet od ciziho etnika?

Iva
Návštěvník
Iva

Budou se stydět, a nejen jeho děti, ale celý národ, pokud to udělá.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Pozorovatelka:
“Rotschildové Vám poděkují, přesně o to jim totiž “sluníčkově” jde a přesně proto chtějí zlikvidovat židovský stát Izrael a místo něj vybudovat islámský “Velký Izrael”

Slyšte: Rothschildové, kteří jsou součástí globální židovské (sionistické) moci, která
vykořisťuje celý svět, vyvolává války a revoluce, atd, atd, a jejímž finálním cílem
je zotročení celého lidstva pod jednou jedinou univerzální vládou, která má být
definitivním zakončením prastarého úsilí talmudského Židovstva o světovládu,
tak ti prý chtějí zlikvidovat židovský stát Izrael a místo něj chtějí vybudovat
islámský “Velký Izrael”!

Pozorovatelka
Autor

Kdyby jste něco věděl o skutečném “Velkém Izraeli”, tak byste se nedivil.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Ten skutečný Velký Izrael má být také jako středobod židovské
světovlády vybudován, ale Židy a pro Židy, nikoli pro muslimy!

San
Návštěvník
San

Příteli AntiSione věř,že v nedávné minulosti jsem měl stejné nebo podobné názory jako ty!Ty máš samozřejmě v mnohém pravdu(např.světový finanční systém,protokoly,různé neziskovky,ilumunáti atd.),ale Tvé závěry jsou ale mylné:
1)Není Žid jako žid-už o tom psal pan V.K.
2)Označení “Žid” je velmi zevšeobecňující a zavádějící,zvláště k jejich dějinám od Abraháma až po současnost…
např.
https://ulozto.cz/hledej?q=13+pokrevn%C3%ADch+dynasti%C3%AD

3)Židé nejsou skutečnými vládci Země,ale přes světový finanční systém nástrojem k ovládání a uplatňování moci v jednotlivých zemí-skuteční vládci a hybatelé světového dění zůstávají skryti(naprosto dokonalá manipulace)

https://ulozto.cz/!w2nwSqsXT/michael-a-cremo-richard-l-thompson-skryta-historie-lidstva-pdf

To také souvisí s tím,že dějiny lidské civilizace na Zemi jsou desítky možná statisíce let…Is Tóri ja je manipulována! Není náhodou,že se stále chce válčit s Ruskem!Zkus si přečíst tuto knihu:

https://ulozto.cz/!AWIo3XPE6UuQ/chronologicko-ezotericka-analyza-vyvoje-soucasne-civilizace-sidorov-g-a-pdf

Má sice v názvu ezoterická,ale dle mého spoustu věcí vysvětluje hlavně co se týká Ruska a jeho dějin,významu některých slov a hlavně slovanských dějin!Velmi dobře se to čte a myslím,že z nějakých věcí vychází i Pjakin.
Pí Pozorovatelka má pravdu,že vyvoláváním nového “holokaustu” se dostaneme,tak akorát k další “Velké světové válce”.Ta ovšem není možná,protože neexistují technologie k úniku z planety a jaderná válka by vyvolala všechny běsy Země(radiace,zemětřesení,tsunami,sopky atd.),kde nějaké smysluplné přežití by se rovnalo divu přírody!

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

San:
“Židé nejsou skutečnými vládci Země,ale přes světový finanční systém nástrojem k ovládání a uplatňování moci v jednotlivých zemí-skuteční vládci a hybatelé světového dění zůstávají skryti(naprosto dokonalá manipulace)”

Příteli Sane, velmi stručně, bláboly o ovládání Židů jsou naprosté hlouposti! Je to naprosto na stejné úrovni, jako bláboly o tom, že Židy ovládají mimozemšťané a podobné pitomosti. Pro nadvládu a moc Židovstva nad světem není nutné vymýšlet pitominy typu GP, mimozemšťanů, atd… Navíc je za tím vším opět cítit česnek!

Tvojí doporučovanou knihu znám, a věř mi, že mám tento typ
literatury už dávno za sebou!

Co se týče připravované 3. světové války, tak tu židovsko-zednářská
moc naplánovala už v 19. století, té se pravděpodobně lidstvo
nevyhne.

San
Návštěvník
San

Nu pokud to máš takto nastudováno a věříš,že náš svět stvořil nějaký vrtošivý strejda během 7 dnů nebo Darwinově teorii evoluce…pak asi nejsi schopen pochopit dějinné souvislosti a s tím spojené umění klást si ty správné otázky a odpovědi!Ale chápu tě je spousta literatury,která zavádí do slepých uliček…

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

ANO, jsem katolík.

Jaris
Návštěvník
Jaris

San, je hloupost myslet si, ze svet byl stvoren za tyden neboli sedm dni. Bum bac a hotovo! V hebrejstine den znamena take casovy usek a v tomto pripade kazdy z tech dnu stvoreni sveta predstavuje dlouhou periodu, mozna mnoho tisicileti. Pri pozornem cteni Genesis i vytvoreni svetla trvalo nekolik ‘dni’. Ze jde o dlouhou dobu nasvedcuje ‘sedmy den’, ktery jeste nebyl ukoncen a ve kterem se nalezame i my.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Po stránce budování silného a velikého ruského národního ducha, silné armády a hospodářské velmoci ok.

Ale v jedné věci (pominu teď jeho autoritářskou politiku) jsem vůči němu silně kritický:

Spíš by se měl Putin také zaměřit na vymírající popupaci bílých Rusů. Muslimská popupace a obecně popupace turkicko-asijských žlutých národů prudce roste (na Sibiři časem by mohla hrozit čínská kolonizace – a o to hůř vzhledem k tomu, že mezinárodní žid stěhuje svou globální moc z USA do Číny), i díky nelegální migraci ze středoasijských zemí, které ruské federální úřady zatím spolehlivě nejsou schopné zabránit.

+ to, že třeba v Čečensku vznikl v podstatě stát ve státě (byť zatím loajální Rusku), pod mafiánským vedením Ramzana Kadyrova (Putinův přítel), kde ruské federální úřady nemají situaci pevně v rukou (např. zde běžně řadí muslimské hlídky šaría).

Ruští bílí nacionalisté začínají být pěkně nervózní. A mají proč. Kvůli těmto faktorům úplně bílí nacionalisté v Rusku Putina (minimálně v této věci) zrovna nemusí. Ač část z nich zatím Putina v těžkých otázkách, jako Ukrajina, Sýrie atd., větsinou podpořila.

Ať Putin hejbne tyto věci řesit, tyto bublající národnostní otázky mohou pod Rusko hodit atomovou bombu.

“Jediné velké země, které v čase přetrvaly, jsou paradoxně Rusko a USA. Systém řízení v USA ovládá 50 států, Rusko ovládá z Moskvy více jak tři stovky národností a etnik v celé obrovské zemi, kterou na jedné straně omývá Baltské moře a na druhé straně vlny Pacifiku. Co drží pohromadě tak obrovskou zemi? Politické strany, které se přetahují o moc? Ne, Rusko drží pohromadě gosudar, protože pokaždé, když země gosudara neměla, zemi hrozil zánik a spolu s tím genocida slovanského etnika.”

USA a Rusko bych úplně nesrovnával. Zatímco Rusko bylo založeno jako multietnická země, USA byly založeny jako BĚLOŠSKÝ stát. Proto USA, jakožto “tavící kotel národů”, je odsouzený k zániku. Jediné, co může ještě USA zachránit a udržet pohromadě, je obnovení rasové segregace, aspoň v rámci několika amerických států (nejlepší prostředí by byly jižanské státy), kde by se utvořil bělošský etnostát.

hirameki
Návštěvník
hirameki

no nevím, jižanské státy… to je co? Alabama, Georgia, obě Virginie, obě Karolíny, Lousiana, možná už Arkansas, Tennessee…?
ale Florida a Texas jsou ještě jižněji, a je tam hodně Hispánců. a potom zcela specifická Kalifornie, totální multikulti. a pak New Mexico, Nevada, Arizona, to je zase co? hm…

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Tady jde o to, že jižanské státy (s minulostí jižanské Konfederace) jsou a byly historickou a tradiční baštou (či chcete -li symbol) obrany bílého člověka a křesťansko-bělošské identity USA.

Jinak, proč asi jsem zdůraznil, že bude nutné (aspoň v rámci některých států USA) obnovit rasovou segregaci?! Což nelegální migranti z Mexika, těch se dá ještě zbavit. U ostatních, v USA legálně žijících, nebělošských obyvatel (černoši, Hispánci atd.) bude problém – jejich počet rychle roste a pokud to nechcete řešit jejich odsunem, je obnovení rasové segregace na místě.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Segregácia bude, ale nie černochov, ale belochov.

hirameki
Návštěvník
hirameki

ve Statech uz vicemene je. a v Kanade je to ještě horší – místy. Týká se to v obou případech hlavně východu obou zemí. na západě ještě mají jakž takž rozum – s výjimkou Berkeley v Kalifornii.

hirameki
Návštěvník
hirameki

o.k., chápu, v Texasu i na Floridě je Hispánců neurékom. ale rozumím, co máte na mysli.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

USA samozrejme nebyly zalozeny jako belossky stat. Uplne od zacatku se prirozene pristehovalci z Evropy (o jejich kvalite a moralnim kreditu decentne pomlcim :- )) zacali misin z puvodnim “rudym” obyvatelstvem. ( Potomci migrantu se take mozna budou ucit, ze Evropa zacala jako cerny stat a o tech blbcich, kteri je privitali, pohostili a stedre penize davali , jim nebude stat za to se zminovat.😀…).
A kdyz sleduji statni dluh USA, ktery se zase navysil na 21 bilionu, se domnivam, ze at se americti belosi budou misit, nebo nemisit s negrama jak chtej, nepomuze uz jim zrejme vubec nic 😀. Jakykoliv pokus o oziveni prumyslu tam vzdycky bude na dluh. Chacha a ten jejich blbakov je nam vzorem na vecne casy 😀. A Evropa, americke loutky, ktere odvolavaji ruske diplomaty na anglicky prikaz, se svou servilitou dost mozna svezou s USA. Komu neni rady, tomu neni pomoci

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Blondyna z Londyna
Melete nesmysly. USA, složené na svém počátku třinácti státy, byly založeny jako homogonenní bělošsko-křesťanský stát, žádný rasový multikulturalismus.

Nepočítaje váš mýtus, pocházející ze zarytého antiamerikanismu, že američtí kolonisté, dle vašeho názoru, byli zřejmě “zaostalí burani” a “bandité”. Americká revoluce nebyla revolucí, kterou převzala nakonec do rukou lůza (jako např. pozdější Velkou francouzskou revoluci). Pohonem americké revoluce byla střední a bohatá vrstva kolonistů, tedy inteligence a vzdělaná vrstva obyvatelstva. Ač je pravdou, nutno podotknout, že jejich motivy byly spíše ekonomické a politické, než humanistické.
Samotní američtí Otcové zakladatelé byli vzdělanci a velcí patrioti a řada z nich věřící křesťané a též (pro židofily a židy nepříjemný fakt) i “antisemité”. Kdyby lidé tohoto rázu dnes vládli USA, nebyla by Amerika dnes v takových sra*kách. Ale bohužel, nejsou to američtí patrioti, kdo dnes vládnou USA.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Putin hned na začátku podpořil slovně i finančně politiku třetího dítěte.
Projevilo se to tím, že byl zastaven pokles obyvatelstva v Rusku a začal malinký nárust. Je to cesta správná, ale dlouhá a pomalá. Jako doplňující opatření s rychlejším efektem se připravuje přeorganizování (čistka) horních ekonomických struktur v Rusku, což by mělo vést ke zlepšení ekonomické situace, rozjezdu nových projektů a tím i k motivaci Rusů k návratu ze zahraničí.