VIDEO: Reportáž německé ZDF o Babišovi je odvetou Berlína za pro-americkou a...

VIDEO: Reportáž německé ZDF o Babišovi je odvetou Berlína za pro-americkou a pro-izraelskou politiku jeho vlády! V reportáži zaznívají úvahy o zastavení evropských dotací do všech pro-amerických států Střední a Východní Evropy! Babišova návštěva u Donalda Trumpa spustila v Berlíně křížové tažení proti amerikanizaci zahraničních politik nejen České republiky! V pozadí opět podivná figura Lukáše Wagenknechta a skrytá role Izraele v politickém boji proti Berlínu!

VIDEO: Reportáž německé ZDF o Babišovi je odvetou Berlína za pro-americkou a pro-izraelskou politiku jeho vlády! V reportáži zaznívají úvahy o zastavení evropských dotací do všech pro-amerických států Střední a Východní Evropy! Babišova návštěva u Donalda Trumpa spustila v Berlíně křížové tažení proti amerikanizaci zahraničních politik nejen České republiky! V pozadí opět podivná figura Lukáše Wagenknechta a skrytá role Izraele v politickém boji proti Berlínu!

Německá televize ZDF přinesla před několika dny v rámci pořadu Zoom reportáž o Andreji Babišovi, Viktoru Orbánovi a rumunském sociálně-demokratickém politikovi Liviu Dragneovi. Reportáž se týkala propojení vysokých politiků v zemích Střední a Východní Evropy na evropské dotace a jejich čerpání. Hned v úvodu reportáže se reportérka německé televize Britta Hilpert věnovala České republice a Andreji Babišovi.

Podle informací ZDF Andrej Babiš po svém vstupu do politiky v ČR prakticky zdvojnásobil objem čerpaných dotací z EU z objemu 41 milionů EUR až na současných 82 milionů EUR. Babišův Agrofert, který je momentálně ve správě svěřenského fondu, je jedním z největších příjemců evropských dotací v České republice. V souvislosti s vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo však Evropská unie zmrazila proplácení dotací Agrofertu, a to až do vyšetření celého případu.

Viktor Orbán, Andrej Babiš a Liviu Dragnea z reportáže ZDF.

Reportáž německé televize přitom nepřináší naprosto nic nového, je to v podstatě německá varianta pořadu Reportéři ČT, která má i podobný scénář a dramaturgii. Co je však velmi zajímavé a zasluhuje si pozornost a rozbor, to je hlavní host v reportáži, který reportérce ZDF o Babišovi vypráví, a to je Lukáš Wagenknecht.

Pokud netušíte, kdo to je, přečtěte si nejprve náš článek zde, který odhaluje velmi podivné vazby Lukáše Wagenknechta na příbuzenstvo Andreje Babiše a na polostátní a státní podniky. Lukáš Wagenknecht kandidoval na podzim do senátu za Piráty a byl za Prahu 8 opravdu zvolen. Nyní jako senátor ČR poskytuje rozhovory německé televizi a upozorňuje německé diváky na černoty premiéra ČR. Mohli bychom se na to dívat jako na demokracii. Jenže tak snadné to není, něco v tom opravdu smrdí.

Berlín zahájil manévry proti představitelům nejvíce pro-izraelských zemí v Evropě

Lukáš Wagenknecht je totiž čestným členem Česko-arabské obchodní komory Czech Gulf Business Council, IČO: 03524078, ve které působí Andrejův nenápadný bratr Alexander Babiš. To je chucpe, že? A to není všechno, protože je i zakladatelem neziskovky Good Governance a k tomu všemu figuruje anebo figuroval v desítkách státních a polostátních firem. A najednou se objevuje v reportáži ZDF. K čemu vlastně došlo? Je to naprosto logické, jedná se o útok a odvetu Berlína proti Andreji Babišovi za jeho flagrantně servilní pro-americkou a pro-izraelskou zahraniční politiku ČR, která jde proti plánům Berlína v Evropě.

Andrej Babiš s Benjaminem Netanyahuem v únoru v Izraeli.

Reportáž totiž přišla jen krátce poté, co Andrej Babiš nasadil v Izraeli na hlavu jarmulku u Zdi nářků a hned poté navštívil Donalda Trumpa v Bílém domě. A k tomu navíc Michal Koudelka jako šéf BIS dostal v americké centrále v CIA v Langley ocenění od ředitelky Giny Hapsel za skvělou kooperaci českých tajných služeb se CIA. A to byla pro Berlín poslední kapka.

Tři země Evropy, které se přiklání k Donaldu Trumpovi, k Jeruzalému jako hlavnímu městu Velkého Izraele a k odporu proti Palestincům, rozumějte migrantům

Česká televize i Pražská kavárna jsou samou radostí bez sebe, že německá ZDF si vzala Andreje Babiše do hledáčku, ale tak jednoduché to vůbec není. Reportáž ZDF totiž nebyla o Babišovi a nebyla ani kvůli Babišovi, a dokonce ani proti Babišovi. Byla to reportáž proti třem zemím EU, které nejvíce v poslední době podléhají americké ozbrojené moci, Pentagonu a především a zejména Izraeli a Benjaminu Netanyahuovi.

Viktor Orbán v klobouku a Benjamin Netanyahu na židovském hřbitově Wallenberg v Budapešti.

Všichni tři politici uvedení v reportáži ZDF se totiž v poslední době setkali s izraelským premiérem Benjaminem Netanyahuem a vytvořili úzká partnerství a vřelé vztahy. A to se neodpouští. Andrej Babiš byl v Izraeli v únoru tento rok  [1], Viktor Orbán se o 4 dny později sešel s Netanyahuem na židovském hřbitově v Budapešti [2] a Liviu Dragnea vloni v srpnu vyjednal v Izraeli tajné obchody a dohody [3]. Všechny tři země rovněž odporují migraci, země už hostí americkou armádu na pravidelných cvičeních, v jedné z nich je dokonce už trvalá americká raketová základna (Deveselu v Rumunsku) a země představují hlavní blok proti islamizaci Evropy.

Velký Izrael se kvapem blíží, Knesset uzákonil hebrejštinu jako jediný úřední jazyk v Izraeli, Trump uznal Jeruzalém hlavním městem a nově nepočítá už ani se samostatností Palestiny. Kšefty s Izraelem se cení i v Rumunsku

Evropská unie usiluje o vytvoření Palestiny jako samostatného státu. Jeho vznik bude počátkem konce existence Izraele. Jenže, to je naprosto nepřijatelné pro sionisty, kteří plánují vznik velkého Izraele. A jistě jste zaregistrovali výrok Donalda Trumpa před několika dny, že jeho návrh plánu na mírový plán na Blízkém východě nepočítá s Palestinou jako samostatným státem, ale pouze jako jedním z autonomních regionů státu Izrael. A to je šok, protože tím Donald Trump odhalil, že pracuje na plánu vzniku Velkého Izraele. To je plán hlavně sionistů, kteří podle proroctví Talmudu mají spatřit postavení 3. Chrámu v Jeruzalémě, mají spatřit hranice Velkého Izraele a poté i jeho zničení, příchod Boha a vládu nad celým světem. Ale pozor, o Velký Izrael usilují i Židé, nejen sionisté. A tím se to pro góje komplikuje.

Předseda rumunské sociální demokracie Liviu Dragnea a premiér Izraele Benjamin Netanyahu.

Proti tomuto plánu stojí Evropa a především Berlín. Vznik projektu Velkého Izraele podle plánu Domu Sion by vedl skrze americkou ozbrojenou moc v Evropě k válce s Ruskem, což by zničilo celou Evropu. Právě proto sionisté pomáhají všemi prostředky a možnostmi neziskovkám, které importují muslimy a černochy do Evropy, Evropa se má islamizovat, křesťanství má zaniknout a nová generace Evropanů má zaútočit na Chasidskou Rus.

Sionisté pochopili, že Evropané se slovanskými kořeny proti Rusku bojovat nebudou. To se ukázalo v obou světových válkách. Jenže arabizovaní Evropané už slovanskou krev mít nebudou, jejich proces systematické degenerace jim ani neumožní pochopit, že si budoucí Evropa chystá vlastní hrob. Je to forma behaviorální genocidy vlastního druhu, o které se více rozepisuji v nové chystané knize.

Chasidský projekt globalizace Východ – Západ, konkurenční varianta k sionistickému NWO, není žádnou hitparádou pro bílou rasu v Evropě

Pokud se ptáte, o co usiluje Evropská unie, je to projekt “Východ – Západ” a vytvoření globálního trojsvazku na ose Berlín – Moskva – Peking. V tomto projektu budou Židé s velkým Ž kontrolovat největší globalizovaný stát na světě, který se bude rozprostírat od Atlantiku až po Pacifik. Evropa bude v tomto projektu pod kontrolou IV. Říše, tzn. Berlína a procesního plánu Das Neue Europa, celý prostor Ruska a nejbližšího okolí, včetně Turecka, bude pod kontrolou Chasidské Rusi (Erdogan to ještě neví, že mu nic jiného ani nezbyde) a obecně Moskvy a celá Čína a prostor Jihovýchodní Asie mocensky ovládne Peking. Toto obrovské těleso, tento útvar, bude mít následující globální funkce:

Aaron Shaviv dosadil na Slovensku izraelskou prezidentku.

Rusko poskytne surovinové zdroje všeho druhu. Sibiř poskytne ropu, plyn, nerostné bohatství. Tajga poskytne nekonečnou zásobu dřeva. Čína se stane výrobní základnou a průmyslovými plícemi a Evropa poskytne vzdělání, technologie a procesy řízení, které si Židé ponechají v Evropě. Jenže Evropa v rámci projektu Východ – Západ už bude zcela jiná než dnes. Bílá rasa bude postupně degenerována na chemické, biologické a informačně-deedukativní úrovni.

Bude-li zabráněno islamizaci Evropy a projektu NWO tím, že budou poraženi sionisté a jejich islamizační procesy v Evropě s cílem vybudování armády arabizovaných Evropanů proti Rusku, potom to nebude žádná velká výhra, protože konkurenční projekt Východ – Západ počítá pro změnu s plánem na vznik projektu Das Neue Europa a s ním spojeným plánem degenerace bílé rasy s cílem usnadnění procesů řízení nad evropskými národy z Berlína (dnes se říká z Bruselu, ale to je detail).

Dvě varianty genocidy a obě už byly spuštěny, jenom si jich většina veřejnosti nevšímá

Sionisté i Židé chtějí vládnout světu a v obou případech se nepočítá s prosperitou bílé rasy. Počítá se pouze se dvěma variantami postupných genocid, které nebudou násilné, ale budou dobrovolné a vyplývající z výchovy, tedy bude to genocida behaviorální. Ženy se budou přešívat na muže, muži na ženy, homosexualita bude IN a propustkou do VIP zón a k lepším pracovním pozicím, vyšším důchodům atd.

Bílá civilizace provede svoji vlastní autogenocidu dobrovolně a provede ji nová a mladá generace, s radostí, s přesvědčením o správnosti, o lepším světě a lepších lidech. Politici budou za několik měsíců triumfovat a chlubit se, jak zastavují migraci. Nikdo si ale nevšimne, že z mužů už nejsou muži, ženy odmítají rodit, protože chtějí být nezávislé a děti ve školkách a školách se učí homosexualismu a líbání kamarádů stejného pohlaví. K této genocidě nebude potřeba ani jeden migrant, a přesto genocida bude úspěšně provedena. Jenom si toho nikdo nevšimne.

Andrej Babiš v Jeruzalémě.

Německá televize zaútočila na Babiše, Orbána a Dragnea prostě kvůli tomu, protože se připojili svými zahraničními politikami k pro-americkým a pro-izraelským procesům vzniku Velkého Izraele a tyto země tak de facto odmítají plán Chasidů na německo-rusko-čínský projekt Východ – Západ a namísto toho preferují prosazování čistě americko-izraelských zájmů v Evropě na vznik Velkého Izraele.

To se netýká jen Česka, Maďarska a Rumunska, ale v poslední době i Slovenska, kde byla zvolena Zuzana Čaputová za první izraelskou prezidentku Slovenska v dějinách, protože její napojení na osobního přítele Benjamina Netanyahua, tzn. na Aarona Shaviva, se provalilo krátce před volbami. Shavivova firma totiž Čaputové zajišťovala a manažovala kampaň. Izrael tak má své koně v EU v podobě jak ČR, tak i Slovenska, Maďarska a Rumunska.

Sionistický plán na vražení klínu mezi Berlín a Moskvu s cílem zablokování projektu Východ – Západ, degenerace výchovy a deedukace

Útoky z německé televize proti Babišovi tak vysílají kromě jiného i několik signálů, např. hrozbu zastavení dotací z EU pro tyto země, což je nátlakový mechanismus, kterým Berlín vysílá vzkaz, že se mu nelíbí příklony zahraničních politik ČR k USA a k Izraeli, což jsou příklony, na jejichž konci není nic jiného a nic menšího, než vznik Velkého Izraele a vytvoření mohutného pro-amerického a lépe řečeno pro-izraelského bloku ve Střední a Východní Evropě proti Berlínu a jeho plánu na spojení s Moskvou. Všímejte si svého okolí, co se děje. V České republice není tolik černochů a muslimů jako třeba ve Francii, v Německu nebo v Británii.

Jenže přesto všude vidíte mladé lidi, kteří podporují migraci, multikulti, LGBT a další procesy. A to není způsobené migrací, ale procesy řízení v ČR na všech prioritách, včetně procesů výchovných ve školkách a školách. Oni nepotřebují migranty k tomu, aby zlikvidovali českou kulturu a český národ. Jim stačí kontrolovat procesy výchovy ve školách a mediální a informační prostor. A i proto odstranili Václava Klause ml. z vedení školského výboru v Poslanecké sněmovně, který ostře vystupuje proti vlivu neziskovek ve školství. To není náhoda, a dokonce ani SPD (s výjimkou 2 poslanců) ho nepodržela a zdrželi se hlasování o odvolání Klause ml. A jedna poslankyně SPD dokonce aktivně hlasovala pro návrh, tedy pro jeho odvolání.

Hlasování o odvolání Václava Klause ml. z vedení školského výboru PS PČR.

To je všechno co stačí k tomu, aby národ provedl vlastní autogenocidu. Proto nespojujte zánik kultur, tradic a národů jenom s migrací, ale především s výchovou a vlivem médií. Poslední události tak potvrzují, že sionisté dupli na brzdu migrace v Evropě a skrze Izrael a USA se nově snaží politicky a také vojensky zablokovat spojení Berlína a Moskvy. Proto ve Střední a Východní Evropě vzniká americko-izraelský vojensko-poltický blok namířený proti Německu a jeho plánům.

Donald Trump v roce 2017 ve Varšavě na schůzce amerického projektu Trojmoří. Role Trumpa je ochrana amerických zájmů v Evropě a nedovolení posílení role Německa a jeho spojení s Moskvou a Čínou. Trojmoří má vytvořit blokační mechanismus proti Berlínu.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 40% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lynn
Návštěvník
Lynn

A co dělají rodiče? Výchova dětí přece patří do jejich rukou. Pokud si na ni neudělají čas, budou sklízet trpké plody toto svého rozhodnutí především oni. Není nic horšího než když se rodičům odcizí jejich vlastní děti a stanou se jejich nepřáteli. A to se stane, pokud si nenajdou čas na jejich výchovu, na to, aby je vychovali k tomu přemýšlet, mít vlastní názor a ne otrocky přijímat to, co jim bylo řečeno ve školce, ve škole. Prvním předpokladem je, aby se zajímali o své děti, nejen o to, jak tráví volný čas, nýbrž i o to, co jim vtloukají za lži ve školce, ve škole, jak je kazí, degenerují a vychovávají je po svém, dělají z nich lidi, kteří nemají úcty ke svým rodičům. Naopak je považují za přítěž, za hloupé, pohrdají s nimi. Jsou postě jejich nepřáteli.

Jaroslav CH.
Návštěvník
Jaroslav CH.

Dobrý den Pane VK. Velice hezký (jestli že je na místě takové slovo použít ve vztahu k povaze informací v článku) a pravdivý článek. Chtěl bych vás ale poprosit zda by jste mohl napsat jeden článek výhradně k obzvláště kontroverznímu a závažnému tématu, kterému se mnoho lidí ze strachu má ve zvyku raději vyhnout a nepsat o něm, a to tématu že dnešní mladé ženy odmítají mít děti. Respektive článek o jejich nechuti mít děti, o tom jak to považují za dehonestující a staromódní, jak plošně odmítají muže, důsledkem čeho vzniká ve společnosti nárůst bisexuality a homosexuality, jak namísto dětí si ženy pořizují 2-3 psy, jak několik vln feminizace společnosti a feminizmu scela rozvrátilo vztahy mezi muži a ženamy, a jak příchod internetu na konci devadesátych let, zcela zničil vztahy mezi mladými ženami a muži, protože mladé ženy začali vyhledávat své partnery přes internet, přestali kvůli tomu chodit do společnosti čímž začalo docházet k tomu, že si začali ,,díky,, internetu vybírat pouze ty nejbohatší a nejlépe vypadajíci muže, dúsledkem čeho se 80 procent mladých mužú stalo pro ženy nepotřebným odpadem o který nezavadí ani pohledem. To je totižto dnešní situace, a vevelké míře to stojí za prudkým nárustem homosexuality u mladých mužů, je to taky odpovědí proč dnešní mladí muži přestávají být spokojeni se svým pohlavím, pohrdají sebou, podstupují zvrhlé operace změny pohlaví atd.
Když se nad tímhle vším lidé zejména starší zamyslí, pak začíná vše do sebe zapadat. Tak jak ženy stvořili lidskou civilizaci a dali jí život, stejně tak ji pohřbí a zničí.. pokud se věci nezmění.

vandal
Návštěvník
vandal

Kdo znas by necerpal pokud by k tomu mel moznost? To ,ze je Baba osinou v zadku vice lidem a ti se ho snazi dostat na kauzu ktera je na zapade uplne normalni. Kdy velka firma zalozi malou na ni dostane dotaci a pak si ji zase stahne pod sva kridla:))). Jen u nas se to pouziva jako bubu paka na osinu v zadku a tupci jim to zerou. Je velce tezke kazdemu vyjit vstric. Treba kojeni v bance:))). At si nahore prikradaji ,ale at nechaji lidi co slapou dole v klidu zit:))

Jaris
Návštěvník
Jaris

vandal
Prominte, ale kojeni na frekventovanych mistech jako treba banka, je exibicionismus stejny, jako kdyz se na verejnosti obnazuji chlapi. Kojeni ma probihat v soukromi, stranou, v mnoha pripadech maji obchodni domy specielni mistnosti pro tuto potrebu, kde matky v klidu mohou dite nakrmit a prebalit. Ne, to si matka exibicionistka schvalne sedne na lavici, kde prochazi mnozstvi lidi. Je bezohledna jak vuci svemu diteti, tak vuci kolemjdoucim. Za mych casu nic takoveho nebyvalo. Dite se nakrmilo doma a rozhodne pri prvnim kriku ditete matka nevytahla hned c.cek na ulici. Tohle je dnes skutecne nechutne.

vandal
Návštěvník
vandal

Dobry den. Z vasich slov odhaduji ,ze jste starsi rocnik ktery respektuje rad. Bohuzel dnes nic takoveho uz neni. Jedinym řadem jsou penize!! A to jeste neznamena kdyz je mate ,ze je vyhrano. Je potreba mit moc a penize. Ti co slapou dole vubec nevi co se deje nahore a obracene.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Zlatá slova, zlatého člověka … tesat do kamene … (platí to nejen o sportu), aneb jak si umět zamést nejdříve před vlastním prahem …

Proč jsou Češi průměrní? Vítězí rozum nad citem, říkal Bukač

Jako jediný kouč v historii dovedl československou i českou reprezentaci k titulu mistrů světa.
Vzpomínky poskládal do knihy Bukač. „Cílem je poukázat, že jsme se vydali špatnou cestou,“ říkal Bukač.
Za socialismu vládla nesvoboda a do země se zašlapávalo cokoliv. Ohromnou svobodu naopak nacházeli lidé na kluzkém ledě. Dělali tam, co chtěli. Tím se hráči učili citově vnímat, rozeznávat. Jenže teď jsme šediví, průměrní a rozumoví.

Rozum je na ledě krátký. Na něm se rozhodujete pod vlivem emocí, které nás všude provázejí. Vezměte si třeba seriálové herce, na první pohled jsou všichni stejní. Podobně jako hokejisté umí bruslit, mají stejný projev. Mají stejnou chůzi, úsměv, pohled. Chybí rozdílnost, osobitý, zvláštní a estetický projev. V hokeji máte kondiční přípravu, psychology, videokouče. Ale špičkoví hráči vám dnes po utkání řeknou, že nevěděli, co mají hrát. To by řekl Bubník, Zábrodský nebo Jágr? Chybí nám vnitřní síla, cit pro hru. Je jasné, že ho má někdo větší, někdo menší, ale neuvolňujeme ho, nýbrž rozumem zašlapáváme.

Emoční inteligence se tvoří do nějakých 15 let. Dnešní hráči v reprezentaci neumějí hrát z vlastního popudu. Je to stejný popud, jako když se vám líbí ženská. A když ho nemáte na ledě, nepomůže ani video. Někdy ve vrcholovém utkání musí hráč plnit strategii trenéra, ale na každém kroku se musí rozhodovat podle sebe.

Na začátku třetího tisíciletí udělala věda neskutečné pokroky, ale my jsme zaspali. Zjistilo se, že člověk – tedy hráč – je emoční bytostí mající rozum. Není rozumovou bytostí mající emoce. Nejlepší hráči jako Messi nebo Jágr žijí ze vzpomínek z emoční paměti. Vznikají u nich samovolné představy. Jako když rozepíšete větu a přitom vás napadá myšlenka, jak ji dopsat. Navíc jsme národ expertů a nejsmutnější na tom je, že nikdo z nich neudělal tolik práce, jako udělali třeba tátové v Kladně, kteří trénovali bez licence, ale měli lásku k dětem (dnes zůstala jen láska k penězům). Výkon odhadovali citem. Ne podle toho, jak kdo běhá, skáče, bruslí, ale jak se chová ve hře, jak ji akceptuje, proč, kdy a kam jede.

Dnes rodiče přivedou děti na zimák za ruku a myslí si, že je trenéři vše rozumově naučí. Už od dětství se tak vkládá do hráčů rozum, třeba malováním různých situací na tabuli. To dřív nebylo. Rozum je důležitý, ale má vás jen regulovat. Primární jsou city. V tréninku jste nejvýkonnější a nejšťastnější v době, kdy máte pocit, že vám to jde samovolně. Pocit blaženosti vám proniká do celého těla, emoce nemáte jen v mozku. Třeba operní pěvkyně Magdalena Kožená říká, že obrazně řečeno zpívá i nohama. A je to pravda. Emoční učení vám ovlivňuje každý sval.

Už jako Československo jsme měli nějakou kulturní tradici – Junák, Sokol, spolkaření, literatura, Hašek. Utvořila spisovatele, herce nebo hokejisty. A v nich se projevoval přirozený intelekt. Hráči měli ohromnou sebedůvěru, dneska sebevědomí hráčů roste s tím, jestli mají jeden, tisíc nebo milion dolarů v kapse. V Americe nebo Kanadě se v dobrém i zlém historie tvořila s pistolí v ruce a nemůžeme opakovat nic po nich ani od jiných národů. Musíme se držet naší kulturní tradice. S tím jsme získali největší úspěchy, ale odkláníme se od ní.

Vytrácí se česká nátura. Ohromná tvořivost, patriotismus, češství, to pořád v lidech někde je, ale neoživujeme to (systematicky to v lidech zabíjíme, že neziskovky).

Změnit se dá všechno, ale nejprve to vyžaduje otevřenou diskusi. My o tom nemluvíme. Když jsem viděl besedu k mistrovství světa, rozebírala se rychlost nebo vytrvalost, ale problém je obecně jinde. Musíme se vrátit k naší zvláštnosti, jinak v globalizaci neuspějeme. Takhle jedině můžeme uspět, jinak ostatní země, které mají sto milionů nebo miliardu obyvatel jako Čína, nás smetou. I tam se hokej dostane, postaví se nové stadiony. My se můžeme odlišovat naší zvláštností, na kterou se sem jezdili dívat Kanaďané. My jsme si z Kanady vzali hlavně plevel….(no, z celého Západu – už neví jak by nám ten odpad do hub a do hlavy narvali – když se necháme …).

https://www.idnes.cz/hokej/reprezentace/ludek-bukac-rozhovor-cesky-hokej-vzpominka.A190421_165615_reprezentace_tof

Dáša
Návštěvník
Dáša

V podstatě bylo vymalováno, když nám vzali armádu, která byla zárukou, že se ubráníme. Dnešní operetní sestava se armádou asi moc nazvat nedá. Máme víc generálů než vojska. Jak říkal Vodňanský a Skoumal ve své promluvě o tom, co padák před seskokem nemá obsahovat, aby se otevřel. Mimo jiné hlavně několik set členů vedení výpravy.
Ať si kdo chce co chce říká, pionýrské tábory byly místem, kam se hodně dětí těšilo (já ne), dnešní skauti mi přijdou divní. Je doba pro sólisty, ale sbor je pro přežití druhu cennější.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Nejlepší obrana je ta, která neútočí.

Proto z mužské logiky buduje nejlepší armádu Rusko … (i my jsme měli velmi dobrou armádu, protože jsme měli také velmi milující ženy).

Z božské logiky vyplývá jako tou nejúčinnější obranou samotná Božská láska. Z které vše pochází a do které se vše navrací.
Tento nejvyšší cit přebývá uvnitř každého z nás. Ale ne každému je plně přístupný. Ženám je to přirozeně umožněno a mužům přirozeně skrze ženu. Pokud je žena uvnitř propojena s božskou láskou (miluje uvnitř již bezpodmínečně), tak ji vně bude muž také bezpodmínečně ochraňovat (včetně dětí) i za cenu ztráty vlastního života …
Pokud žena tuto schopnost ztratila, nebo vyměnila za zištnost, tak ji žádný muž není schopen plně ochránit (zištná láska nemá takovou sílu, jako bezpodmínečná). Postupně její vnitřní kvality slábnou (jsou z ní nenápadně odčerpávány skrze vnější důležitost) a tím i slábnou i mužské kvality a muž tuto degradaci není schopen přirozeně zastavit.

Dnešní útok je rafinovaně veden skrze ženu i na muže (dvě muchy jednou ranou). Proto i symbolicky byl v těchto dnech zlikvidován chrám Matky Boží – Notre Dame …symbol bezpodmínečné Božské lásky.

Uvnitř má přirozená žena nesmírnou sílu a tuto sílu se rozhodl systém plně vytěžit. Proto dnešní žena je plně pracovně vytížena a přetížena. Je všude žádaná (i na úkor ztráty osobního života). Všimněte si, pokud je muž schopný manažer, tak se obklopí ve většině ženami, pokud to jde, a firma šlape jak hodinky. No a ženy super manažerky většinou nemívají již děti (vnitřní energie je plně vytěžena a už nezbývá energie na potomky – viz Merklová, Mayová, Čaputová rozvedená – nezbude ji žádná energie na rodinný život). A ženy kulturistky to je tragédie sama již osobě (láska uvnitř na minimu), proti komu chtějí bojovat, jedině proti neschopným chlapům (již dopředu jsou poražené a muži tím pádem také).

Rovnat protiklady do stejné vnější roviny (UNISEX) znamená přímo je zabíjet (uvnitř jen agrese). Protiklady musí zůstat z vnějšku neslučitelné a rozdílné, jedině tak bude zachován život (propojit se mohou jen uvnitř v Bezpodmínečné Lásce).

Ztrácíme to a přicházíme o to, na čem lpíme, co je pro nás velmi důležité, co příliš zbožňujeme, čemu přikládáme velkou důležitost. A získáváme to, na čem závislí nejsme, čeho jsme připraveni se vzdát…Měnit se uvnitř přináší štěstí i na venek. Měnit věci na venek, aniž bychom se měnili uvnitř, nás k žádnému štěstí nepřivede …

Arnošt Hořava
Návštěvník
Arnošt Hořava

Pokud se budeme bavit o rodině a zázemí, zde měla a vždycky bude mít žena svoji nezastupitelnou roli. Žena je ten kdo má schopnost budovat místo, kde se bude celá rodina cítit dobře a bezpecně. Takovému místo se říká domov.

Historie je toho důkazem a naši předkové takhle dokázali posunout lidstvo do tisíciletí, kde máme moderní technologie, které nám usnadňují život. Už dávno je samozřejmostí automatická pračka, brzy to bude i sušička a určitě vymslíme i způsob jak se zbavit žehlení (jenom zjednodušení pro příklad). Muži mají také nástroje, které jim usnadňují práci a došli jsme k tomu přirozeným vývojem civilizace. Jednoduše řečeno: muž má fyzické dispozice k tomu aby postavil dům a žena má psychycké dispozice k tomu aby z něj udělala domov.

Samozřejmě to bylo pro ženy vždy na úkor pracovního života. Některé dnešní ženy by chtěly oboje, ale ne tak, že si to zaslouží, protože na to logicky nemohou mít dostatek energie, ale tak že si to vydupou.

Spousta lidí veří tomu, že když si něco zaplatí, tak je to stejné jako by si to sami vybudovali. Těžko se muž bude starat o dům, který postavil jenom tak, že splácí hypotéku. Težko si bude žena budovat vztah s dítětem, když si zaplatí chůvu. Všechen ten čas, který investujeme do toho abychom všechno zaplatili, bychom raději měli věnovat věcem, které nemají pomíjivý charakter.

K tomu článku mám jenom jedno. Kdyby se firmy pana Babiše starali o zemědělskou půdu tak jako naši předkové, tak ať si ty dotace bere. Z mého pohledu je úplně jedno jestli je má dostat jeden zemědělec, a nebo velká firma, která je schopná efektivně hospodařit. Ale podle všeho se Babiš o tu půdu nestará a bojím se toho, že až mu ty dotace přestanou plynout, tak nám tady ty zničený pole nechá a přesune pěstování jinam. A nám nezbyde než si od něj ty věci kupovat dále, protože už tady nic pořádného nevypěstujeme.

Nejsem proti Babišovi, jenom bych chtěl aby si jednou i naše vnoučata mohli vypěstovat vlastní zeleninu, tak jak to dělali moji prarodiče a já.

Monika Ikema
Návštěvník
Monika Ikema

Musím vám odporovat jelikož jsem narozená sice České matce ale ve svobodné zemi vr Švýcarsku ! V18 letech chodíte každý měsíc na cvičení 3-7 dni kde vás uči ovládat střelné zbraně tak i dýky nože a různé bojové přípravy jak muže tak i ženy bez rozdílu zde zařazen do uddilu blízko bydliště kam se vždy musíte ohlásit pokud jste opustili zemi třeba na dva měsíce jak na dovolenou nebo pracovně ! Tím chci říct že žena je a vždy byla na úrovni mužů ! I když porodila avychovávala děti vždy se vrátila k úkolu bránit svoji vlast a zem ! Proto dnes Švýcarsko nemá armádu Švýcarsko je armáda !

J.K.
Návštěvník
J.K.

V přirozeném organismu funguje každý orgán tak jak má, jak mu velí jeho přirozené nastavení. V okamžiku disharmonie jsou některé orgány více přetěžovány a některé méně a při velké zátěži může jednotlivý přetěžovaný orgán zkolabovat a jeho činnost musí převzít jiná část organizmu, jinak by mohlo dojít k úmrtí.

Přesně tak to funguje i v lidské společnosti, někdy žena je nucena převzít v rodině na sebe mužské povinnosti a aby rodina nezkolabovala a to samé se někdy stává i muži. V tomto ohledu je žena i muž na stejné úrovni, když se jedná o kritickou situaci, ale tohle není jejich přirozený rozvoj a v tom jsou obě pohlaví jedinečná a nezastupitelná.

Švýcarsko samo o sobě není samostatná zem, vytváří jen zdání samostatnosti a suverenity.
Na vlajce Švýcarska dominují dvě barvy a to bílá a červená, což znamená, že je to satelit a je řízen někým jiným, a že na jeho území nedojde k žádné horké válce. Je bezpečné v takové zemi žít (Kanada, Japonsko mají ten samý typ vlajky) a proto i způsob branné přípravy tomu odpovídá.
Čím Švýcarsko dominuje je pojem známý u nás jako „Studený čumák“. Moje děti nějaký čas pracují ve Švýcarsku, ale nechtěli by tam trvale žít. Rodinu chtějí mít a vychovávat děti v České republice. Způsob jakým žena musí děti ve Švýcarsku vychovávat není ideální (studený odchov) a tomu odpovídá i snížená emoční inteligence, která se v pozdějším věku již špatně dohání . Pokud Vás maminka vychovala klasicky slovansky, tak máte oproti místním obrovskou výhodu a velký náskok a jste všude žádaná a vítaná. Tak si toho važte.

Karel K. OV KSČM FM
Návštěvník
Karel K. OV KSČM FM

Fakta ze Slovenska: Nová chronologie. Tisíc let bylo Slovákům přidáno v 19. století . . . . .

http://www.noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/

.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Pan VK nám tu předkládá dvě verze, z nichž žádná není pro Slovany, kteří nikdy na nikoho neútočí, možností uspokojivou a povede k zániku jednoho z mírumilovných etnik na Zemi. Z klasické tvorby víme, že neexistuje nikdy jen jedna či dvě verze příběhu, vždy je jich více. Třeba ta storka o Golemovi, který se rozmočil, je toho důkazem a pro nás je to povzbuzující. Rozmočený Golem je to, co potřebujeme ze všeho nejvíc. Teta nám budiž pochválena.

tana
Návštěvník
tana

Dášo, nezlobte se, ale o Slovanech máte zkreslenou představu. Rusové a Poláci se stále nemohou vzpamatovat z toho, že v době +- u nás řádící 30-ti leté války se Polsko-Litevský stát zmocnil vlády v Rusku – to jsou historické události spojené s Borisem Godunovem, Lžidimitrii atd – nepřátelství přetrvává dodnes viz vojenské základny USA v Polsku.
Do toho všeho je pochopitelně zamotaná Ukraina, kde v různých dobách probíhaly různé hranice… . Dokonce ruský historik Pyžikov dodnes “dští sýru” na Romanovce, kterým k vládě Poláci pomohli, a pochopitelně do toho zamotává i církevní reformaci v Rusku.
Ruské dějiny u nás moc známé nejsou a z toho pramení mnohé iluze.

tana
Návštěvník
tana

Dášo, nezlobte se, ale vztah Rusů, Ukrainců a Poláků, a to v průběhu staletí, o přílišné mírumilovnosti nesvědčí.
Ostatně, i na České vojsko, při taženích na pomoc Uhrům v boji s Turky tamní moc rádi nevzpomínají – táhli obvykle po severní m břehu Dunaje, a po cestě “se hojně zásobovali”, jinak řečeno dost drancovali.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Vidíte, na to jsem zapomněla. Ale nezdá se vám, že tyhle geny už nějak vyprchaly? Dovedete si představit, jak táhneme severním břehem Dunaje na Turka teď? On ani ten Švarcenberk, co má v erbu tu uťatou tureckou kebuli, by asi dnes na Turka netáhl. I když onehdá chtěl ještě sedlat koně, ale to myslel na na nás. Jsme zpohodlnělí a proto jako kořist zralí tak akorát.

tana
Návštěvník
tana

Myslím si, že geny nevyprchají, jen okolnosti se mění.
Chce to jen se trošku zamyslet, rozložit si mapu Evropy a světa a vzpomínat na hodiny dějepisu.

Teď například za to, co Vám napíšu, dostanu spoustu -, ale jde mi hlavně o to, aby si to lidi přečetli.

Např. naše pohraniční hory. Jsou tam různá hornická města, kam zakladatelé a majitelé lákali odborníky na hornictví a zpracovávání nerostů a skla, převážně z Alpské oblasti a Itálie. Ti lidé hovořili různými jazyky, majitelé upřednostňovali německy hovořící faráře a ti za Marie Terezie povolávali německy hovořící učitele a tak z místní hatlamatlatilky s prvy latiny, němčiny, italštiny, češtiny, francouzštiny atd domorodci přešli na němčinu.
Zároveň tato města byla při válečných taženích 1. na řadě – ať šel nepřítel z Bavor, Saska, Pruska – jednotné “Německo” je moderní vynález a dodnes, když se německých právníků zeptáte, na právní postavení “Svobodného státu Bavorsko” v rámci NSR dostanete 100 různých odpovědí /ovšem, abychom byli košer, totéž by mohlo platit v případě Říšské falce Chebsko a to ještě s jeho natolik specifickým dialektem, že jim žádný Němec nerozuměl – viz Goethe – který se uči česky/.

Cca před 100 lety obyvatelstvo pohraničí opravdu své sousedy zpoza hor nemilovalo, o Slezsku ani nemluvě, to Prusové vypálili pokaždé. Co se přihodilo potom, bylo společným dílem politiky Francie, VB, TGM a Beneše, Hitler už jen “slízl smetanu” – od začátku republiky i v době krize státní zakázky dostávaly přednostně firmy z vnitrozemí, při výstavbě pohraničního opevnění byly regionální firmy vyloučeny. V Německu NSDAP krizi řešila veřejnými zakázkami, hlavně výstavbou bytů pro chudé, silnic, železnic a jiné inrastruktury plošně.

Protože se kolonialistické státy bály spojenectví Německa a Ruska, vždy se snažily je rozeštvat a my jsme plocha mezi mlýnskými kameny.
Bohužel propaganda do nás mydlí ze všech stran, jen, aby to lidem nedošlo. Německo zaplavily miliony neevropanů, aby jakékoli rozvažování s chladnou hlavou udusily již v zárdku.

My s tím můžeme dělat jediné – nenechat se rozeštvat navzájem a snažit se mít co nejlepší vztahy se sousedy. Nepustit sem jakoukoli cizí armádu a omezit misijní činnost v rámci NATO a vyčkávat. Ruce Angličanů, Holanďanů, Belgičanů, Francouzů , Španělů a Američanů jsou potřsněny krví mnohem víc, než Německé, jenže Němci prohráli 2 poslední války v Evropě a tak se o zvěrstvech vítězů nemluví.

Z genetického hlediska patříme cca z 1/2 ke skupině R1a a z druhé 1/2 k R1b – takže východo i západo Evropané, přitom hranice existuje cca 5 000 let – s tím ani Sované, Keltové, Germáni atd vůbec nesouvisí.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Mám dojem, že v hodinách dějepisu moje generace na tom byla podobně, jako ta dnešní. My aspoň povinně našprtávali data narození králů, královen z období středověku, znali jsme kdejakou bitvu v datech, ovšem souvislosti, zejména širší, nám byly zamlčeny. Hlavně se učilo hodně těch druhů prvobytných společností, jednotlivé kultury jako mohylové, popelnicové, zvoncovité poháry a kdejaká podobná ptákovina. jen ty souvislosti nějak nebyly. Pamatuji se, že v šesté třídě se učitelka vyžívala v různých obdobích římské říše, dokonce se pamatuji na to, že učebnice dějepisu měla netypický obdélníkový tvar a zvláštní členění textu. Dnes jsou ovšem děti v tomto směru úplně invalidní. Neškodil by nějaký poutavý televizní seriál o vlastních dějinách, ale na to veřejnoprávní televize nemá sílu. Hlavně nic nového nepořizovat, aby se ušetřily peníze na kdovíjaké čachry, když může donekonečna opakovat sto let staré věci.
Naprosto souhlasím, že je naším životním zájmem vycházet se všemi bez rozdílu, i když naše kavárenská j.elita mají husí kůži z toho, že bychom se hezky podívali na Rusko, kterému vděčíme za to, že nás naši zfanatizovaní němečtí přátelé nesemleli na kostní moučku.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Dějiny světa. – 1926. H. G. Wells, vyd. Aventinum, 1926
svět a souvislosti
Obdélníkovou učebnici znám a data jsem nešprtala spláchla jsem to Dějinami …- každý učitel zíral jak při zkoušení odpovídám -neřekla jsem že ji doma máme byla na indexu .

tana
Návštěvník
tana

Dějepis není všechno . Např. prameny uvádí, že během 2. sv. války zahynulo cca 6 000 000 Židů/židů, o kterých jsme souvisle informováni.

Na přelomu 19./20. Belgický král Leopold vlastnil Kongo, kde za jeho vlády zahynulo cca 10 000 000 Konžanů.

První “moderní” koncentrační tábory vznikaly na přelomu 19./20. st., během Bůrských válek mezi Anglií /Angličané KT “vynalezli” a Bůry = Holanďany, zahynulo v nich cca 60 000 Holanďanů převážně vyhladověním. “Bojové zkušenosti” tam získal i “humanista” Churchil.

Samozřejmě že za KT lze považovat i tábory, do kterých Američané zaháněli Indiány , počty obětí “se” neuvádí, ale šly do milionů.

Po porážce Německa na jeho území pod správou spojenců zemřelo hlady 3 000 000 Němců.

Aby bylo jasno – vůbec nechci nikoho ospravedlňovat a jiné očerňovat.
Jen mne moc bolí, když se Rakousko-Uhersko nazývá žalářem národů a jeho vládci za osoby v týrání si libující. Naši předci na přelomu 19./20. st. žili v rozvíjející se zemi, která vykročila směrem k demokracii. Bohužel, představitelé části české inteligence nedokázali využít příležitosti, když byli zvoleni do parlamentu tak tam dělali virvál a demolovali zařízení, nebo tam nechodili. Zářným příkladem byl TGM.

konzerva
Návštěvník
konzerva
minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Proc by meli cernosi, nebo arabi plakat? Vsechny kolonialni vypravy mely nejvyssi posveceni prave v této katedrale.

Tady jde o neco jiného. Nasunovani cernochu a arabu do zivotniho prostoru bilého muze je hlavni pricinou, proc hori symboly krestanstvi. Nutit migranty, aby truchlili nad ztratou symbolu jejich poroby je nesmysl. Nejde o ne, ale o nas. My si musime uvedomit, co se stalo …a co se stane. Niceni nasich symbolu je varovanim. Pokud nebude vyslyseno, a hlavne pochopeno, je s nami konec!

r.m.
Návštěvník
r.m.

vždycky je někdo všeho poblíž

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

konzerva.
Ona ta loď může být hodně důležitá a jasně mimo kontrolu a podezření.

Dáša
Návštěvník
Dáša

ale proti evropské módě z křesťanské Francie evidentně nic nemá. Pokud tak slaví, proč nemá na sobě lýkovou sukénku nebo bubu a nežvýká maniokovou placku?

e-die
Návštěvník
e-die

Snad nikdo nerozporuje to, že Bába je v politice kvůli prachům pro svůj Agrofert – proč pravidla obcházet, když si můžu tvořit svoje vlastní a přitom likvidovat konkurenci. Jen likvidaci malých OSVČ vidím všude kolem sebe, hýbe se s paušály, pro OSVČ samozřejmě nevýhodně, tudíž platíme daně jako prase. Ještě kousek a ekonomicky nebude dávat smysl být OSVČ (se započtením neexistence proplácené dovolené a nemocenské), smysl bude být zaměstnanec – velké firmy nebo korporátu. Nikdy jsme od státu nic nechtěli, chtěli jsme být samostatní, proto jsme šli do OSVČ. Jenže to je pro Bábu problém, nemá nás pod kontrolou a to ho štve. Nejlépe abychom šli makat do jeho fabriky.
Když se před X lety Okamura setká s kýmsi nebo udělá cosi, je tady z toho před volbami haló jako prase.
Ale Bába může dělat cokoli, a tady je frajer bo geopolitika.
Vážený pane VK, ne, opravdu ANO v květnu volit nebudu.

Micanut
Návštěvník
Micanut

False flag v Parizi
False flag v New Zealand.
False flag ve Sri Lanka
Titulky novin odvadeji pozornost …..od bazin

FISA papiry budou deklasifikovany.
Nastane coro moro.
Prvni pedofilni sex gang pred soudem.
Pres 70 000 zapecetenych obzalob v US
V normalnim rocnim cyklu zhruba 1600.
Deklasifikace zbori dum do zakladu.
Vlastizradci stanou pred military tribunalem.
Stopy vedou vysoko. Hodne vysoko
K Barry Soetoro.

Pozorovatelka se usmiva….a mne si ruce
Sionisti se usmivali, kdyz vyvareli/ vytvareji chaos.
A mnuli si ruce.

Barry je od zverejneni Mueller Report nemy a k nenalezeni.
Nekdo na Fox channel dokonce “utrousil” ze mozna chce Obama vzit z US kramle.
Takove komentare by byly nemyslitelne jen jeste pred par mesici.

Tlakovy hrnec zacina bobtnat. Trump @ Patriots se meni z koristi na dravce, dravec se stava koristi.
Vysetrovatele se stavaji vysetrovanymi.

False flags vsude kolem.

Pozorovatelka se stale usmiva….a mne si radosti ruce.

VK se “Q” stiti jak Zid gojima
Admin: Q je Psy-op

Q: WWG1WGA

Pozorovatelka se stale usmiva….a mne si rucicky

Trump se usmiva. Prave dostal temer neomezenou moc vysusit baziny.
A znicit nepratele lidstva. Znicit tvurce falesnych penez.
Znicit pedofilni study na nejvyssich mistech.
Nejen v US.
Koreny sahaji hluboko…..
Do pekla.

“WWG1WGA. Q”

Pravdu nelze zastavit.

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Těch žalob je přes 78 000. Nebojte se, vojenské tribunály už začaly. Na každého se dostane. Někdo provaz, někdo vězeňskou loď FEMA na GiTMO (Guantanámu).
https://tadesco.cz/vezenske-fema-lode-pripluly-na-guantanamo/
http://prekladyodlesa.sk/bitka-o-oslobodenie-ludstva-spod-kontroly-kabaly-dosahuje-klucovy-bod-obratu.
Umírající kobyla kope colem sebe.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Plán Velkého Izraele
comment image

-VK-
“Velký Izrael se kvapem blíží … jistě jste zaregistrovali výrok Donalda Trumpa před několika dny, že jeho návrh plánu na mírový plán na Blízkém východě nepočítá s Palestinou jako samostatným státem, ale pouze jako jedním z autonomních regionů státu Izrael. A to je šok, protože tím Donald Trump odhalil, že pracuje na plánu vzniku Velkého Izraele. To je plán hlavně sionistů, kteří podle proroctví Talmudu mají spatřit postavení 3. Chrámu v Jeruzalémě, mají spatřit hranice Velkého Izraele a poté i jeho zničení, příchod Boha a vládu nad celým světem. Ale pozor, o Velký Izrael usilují i Židé, nejen sionisté. A tím se to pro góje komplikuje.”

Trumpovo skutečné poslání: Vytvořit opět Velký Izrael
http://www.czechfreepress.cz/svet-kolem-nas/trumpovo-skutecne-poslani-vytvorit-opet-velky-izrael.html
Nyní neexistuje nic, co by bránilo iluminátnímu cíli zničit Muslimský Skalní dóm a přestavět židovský Temple na Chrámové hoře, aktu, který ohlašuje vládu Antikrista. Byli jsme manipulováni satanským kultem, jehož cílem je, slovy bankéře Otto Khana, “Očistěte myšlenku [Boha] jeho identifikací s izraelským národem, který se stal jeho vlastním Mesiášem. Jeho příchodem bude konečné vítězství Izraele usnadněno… ” Zrádci uvnitř se vždycky snažili vytvořit vnějšího nepřítele. Američané nikdy nebudou svobodní, dokud si neuvědomí, že iluminátní Židé a zednáři, ne muslimové, jsou jejich skutečným nepřítelem.
Henry Makow, Ph.D.

“Vznik Velkého Izraele předpokládá nejen udržení a osídlení dosud Izraelem okupovaných zemí Jordánska, Sýrie a Egypta, ale okupaci dalších (Libanon, Libye, atd.). Aby tato koncepce byla proveditelná, byl odstraněn protižidovský režim Brežněvův (a předtím Stalinův), který podporoval vojensky a hospodářsky arabské země, a garantoval je proti USA v mezinárodní politice svými strategickými zbraněmi. Existovala hrozba sjednocení arabských zemí v jedinou protižidovskou ligu, jejíž vojenské či politické vystoupení by mohlo ohrozit jednak Izrael jako stát a celý Západ jako odběratele nafty. Toto nebezpečí bylo nyní odstraněno částečně politickým převratem v Rusku po nástupu Gorbačova a odmítnutím všech pomocí a podpor evropských komunistických států OOP. Kontrolou celoevropské vlády bude zabráněno, aby Arabové mohli získat vojenskou a hospodářskou (i politickou) podporu této sjednocené Evropy. Učinit Araby bezmocnými je nutné především proto, aby bylo možné bez velikého rizika okupovat všechna arabská území, která mají být podle biblické představy Židů součástí Velkého Izraele (od Eufratu až po Libyi). Tuto politiku sledují rovněž USA, které jsou od roku 1948 vazalem státu Izrael. Proto bylo především nutné uskutečnit tak nesmírně rozsáhlé politické změny v celém světě. I když značná část arabských států je pacifikována USA (Egypt, Kuvajt, Saudská Arábie, Sjednocené arabské emiráty, Jemen, atd.) a je pod jejich kontrolou, existuje vojensky silná Sýrie, Irák, Libye, jejichž protižidovská a protiizraelská orientace znemožňuje vojenskou okupaci dalších arabských území. Izrael však evakuuje z Ruska více než jeden milion Židů, protože tato území potřebuje, a tím nutí USA k urychlení politických, vojenských a hospodářských opatření, která mu provedení záměrů umožní. Všichni američtí presidenti, všechny americké vlády jsou posledních 42 roků zajatci této politiky.”
(Miroslav Dolejší; Analýza 17. listopadu 1989) – Psáno v roce 1990

Miroslav Dolejší; ANALÝZA 17. LISTOPADU 1989
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Analyza_17_listopadu_1989.pdf

Navrátil
Návštěvník
Navrátil

AntiSion.
Už to bylo na dosah,stačilo ovládnout Sýrii,Irán by byl o polovinu slabší a také poražen.Všechny ty false flag,činí ze vzteku a asi toho bude víc.Ještě Erdogan neřekl poslední slovo,už to měl na kahánku také i s celým Tureckem,takže dost otočil pro svoji záchranu.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Svět se mění.
Jakou analýzu by pan Miroslav Dolejší napsal dnes?
V roce 2019 k Světovému dění?

Shodovala by se s panem VK a se závěrem odkazovaného článku Henry Makowa?

Nebo s diskutérem pod článkem Henry Makowa, kde onen Ivan Markovic
píše – “Clanok je v sulade s teoriou analytika V.V. Pjakina, ze za Trumpom stal a stoji globalny prediktor a za Killary mocenske elity USA. Ciele a prostriedky oboch sil v pozadi sa v sucasnosti rozchadzaju !…”

No, povězte? Napište sám co si myslíte.

Desportal
Návštěvník
Desportal

Jéňa
Kdyby psal M. Dolejší svojí “Analýzu” ohledně Velkého Izraele dnes, musel by logicky tvrdit to, co tvrdí o Velkém Izraeli pan VK, protože taková je realita. Jediný rozdíl je v tom, že se postoupilo dále! Podstata zůstala stejná. A co se týče světového dění, to je podobné.
Rozdíl je opět pouze v tom, že se finální cíl sionistického Židovstva (globalistů) – ustavení jediné univerzální vlády nad světem přiblížil.
Pohádky o GP jsou úplně mimo, a M. Dolejší by o těchto pitomostech pochopitelně vůbec nemluvil. Uváděl pouze tvrdá fakta.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Desportal
Globalni prediktor, spise predator jsou samozrejme zidaci. Funguje to jako zaklinadlo, aby tomu goj nerozumel a premital o koho vlastne jde.