VIDEO: Ředitel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé...

VIDEO: Ředitel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé na Coronavirus dlouho předtím, než virus propukl v Číně! Česká špičková bioložka v rozhovoru šokovala, když potvrdila informace Aeronetu, že Coronavirus má zjevně laboratorní původ a nevznikl přírodní cestou! Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že virus do Wuhanu zatáhli američtí armádní sportovci minulý rok v říjnu! Virus podle Číňanů pochází z vojenského laboratorního výzkumu laboratoře NAMRU-2 v Silver Spring v Marylandu! Mike Pompeo obvinění ze strany Číny ostře odmítá, že USA to nebudou tolerovat!

VIDEO: Ředitel CDC přiznal před americkým kongresem, že v USA umírali lidé na Coronavirus dlouho předtím, než virus propukl v Číně! Česká špičková bioložka v rozhovoru šokovala, když potvrdila informace Aeronetu, že Coronavirus má zjevně laboratorní původ a nevznikl přírodní cestou! Mluvčí čínského ministerstva zahraničí obvinil USA, že virus do Wuhanu zatáhli američtí armádní sportovci minulý rok v říjnu! Virus podle Číňanů pochází z vojenského laboratorního výzkumu laboratoře NAMRU-2 v Silver Spring v Marylandu! Mike Pompeo obvinění ze strany Číny ostře odmítá, že USA to nebudou tolerovat!

Zatímco v celé Evropě už bez předstírání naplno vypukla panika kvůli Coronaviru a lidé na černém trhu za roušky platí i stovky EUR, přičemž této panice napomáhají i jinak správná rozhodnutí o zákazu vstupu lidí bez roušek do obchodů a prostředků hromadné dopravy, tak mimo to se začíná odehrávat a odhalovat neuvěřitelné pozadí o původu samotného Coronaviru, který způsobuje nemoc Covid-19. Určitě si pamatujete na konec ledna a počátek února, když jsem na SVCS a rovněž v článcích zde na Aeronetu vyslovil teorii, že Coronavirus má charakteristiky bojového viru, který nepochází z přírody, ale ze špičkové laboratoře. Vedou k tomu totiž mnohé důkazy a indicie, např. skutečnost, že tento vysoce agresivní a také adaptabilní virus je koncipován tak, že se nejsnáze množí v plicích asijských mužů, což odhalila americká laboratoř a přinesli jsme o tom článek zde.

Robert Redfield, ředitel CDC. Slyšení před americkým Kongresem dne 11. března 2020.

Virus je rovněž velice odolný a má nepřirozeně vysokou nakažlivost, která dosahuje více jak 90% a po korekci osob, které nemají průběh a příznaky, je deklarovaná nakažlivost okolo 83% podle čínských údajů, což je nepřirozeně vysoké číslo, které v přírodě není běžně dosažitelné. Takto rozsáhlá pandemie má jeden zvláštní rozměr. Rychlost a ochota evropských vlád uzavírat hranice a vyhlašovat karantény je podezřelá. V minulosti při dřívějších nákazách SARS a MERS žádné takové divoké manévry neprobíhaly v Evropě a ani v USA.

Veškeré nižší procesy řízení mají charaktery loutkového řízení, jednotlivé vlády nesmí dělat kroky, které nejsou povoleny a dovoleny sionistickými procesy globálního řízení. Zde ale dochází k bizarní události, kdy je vazalským státům najednou dovoleno se chránit a bránit. Není to přirozený proces sám o sobě. To totiž samo o sobě znamená, že něco se děje a Coronavirus je v něčem jiný. Obávám se, že tito mocní dobře vědí, co je to Coronavirus, kde vznikl a odkud unikl. Pravda totiž pomalu začíná vyplouvat na povrch.

Šéf CDC přiznal, že v USA zemřeli pacienti s Coronavirem v době, kdy nikdo o této údajně čínské nákaze z Wuhanu vůbec neslyšel

Celé to začalo už 11. března 2020 ve Washingtonu, kde proběhlo slyšení [1] amerického Kongresu ve věci nákazy Covid-19 v USA a před kongresem svědčil samotný Robert Redfield, ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nákaz (CDC). Kongresman Harley Rouda se ředitele CDC ptal, jestli v minulosti mohlo dojít k chybným diagnózám amerických pacientů, kteří byli diagnostikováni s chřipkou, ale ve skutečnosti měli Covid-19. Rovněž se ptal, jestli se v USA provádí posmrtné testy zemřelých s diagnostikovanou chřipkou, jestli opravdu zemřeli na chřipku, anebo na nějakou jinou nemoc z rodiny SARS, MERS a koronavirů.

To jsou všechno viry příbuzenského původu k běžné chřipce, ovšem podobnost je pouze klinická, nikoliv molekulární. Na molekulární úrovni jde o naprosto odlišné a jinak operující viry. A ředitel CDC na tyto dotazy odpověděl, že ve skutečnosti byly provedeny posmrtné testy již zemřelých osob z odebraných vzorků v ampulích, a tyto testy zpětně prokázaly v některých případech, že někteří pacienti, kteří byli v minulosti v USA označeni za oběti chřipky, ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. Fakta jsou totiž zdrcující. Od 1. října 2019 do 1. února 2020 totiž v USA zemřelo až 30 000 Američanů, samotná CDC potom přiznává “jen” 12 000 mrtvých za uvedené období, více v článku zde. A šokující reakce z Číny na sebe nenechala dlouho čekat.

Mluvčí čínského ministerstva zahraničí Zhao Lijian.

Lijian Zhao, mluvčí čínského ministerstva zahraničí o dva dny později, tedy 13. března 2020, obvinil USA z toho, že Coronavirus do Wuhanu zavlekli američtí armádní sportovci [2]. Minulý rok v říjnu se totiž ve Wuhanu konaly Military World Games, tedy světové vojenské hry, kterých se zúčastnila i americká vojenská delegace a reprezentanti z řad amerických vojáků. Čínský mluvčí ministerstva proto ostře udeřil na USA a vyzval je, aby odhalili svého Pacienta 0, který v USA měl minulý rok jako vůbec první onemocnění Covid-19, a to celé 2 měsíce předtím, než se nemoc v prosinci rozvinula v čínském Wuhanu. Jenže, ředitel CDC během slyšení před kongresem řekl, že v USA neexistovaly donedávna žádné testy a že ne všechny nemocnice v USA mají monitorovací systém CDC pro sledování úmrtí způsobených infekcí plic, tedy pneumonií, což je hlavní indikátor pro nákazy SARS, MERS a koronaviry.

Níže je výrok mluvčího čínského ministerstva zahraničí přímo z jeho Twitteru, kde odkazuje na inkriminované video s výroky ředitele CDC před Kongresem a otevřeně obviňuje americkou armádu, která do Wuhanu mohla zatáhnout nákazu Coronaviru, když ředitel CDC přiznal, že zpětné testy vzorků zemřelých pacientů v USA potvrzují, že v době, kdy v USA o Coronaviru nikdo nic nevěděl, tedy minulý rok na podzim, tak v USA v té době už umírali lidé na Coronavirus. A čínský tiskový mluvčí se na Twitteru řečnicky ptá USA, kde mají svého Pacienta 0 z té doby vloni na podzim, ať jsou USA transparentní, a že nám dluží vysvětlení.

Molekulární bioložka z Prahy šokovala, když novinářům vyložila, že Coronavirus zjevně nepochází z přírody, ale podle všeho z pokročilé laboratoře

Z tohoto titulu tudíž USA budou alibisticky tvrdit, že nemohou zjistit, kdy se v USA objevil Pacient 0 s nákazou Covid-19, protože USA mají testovací sady na Coronavirus teprve od pátku 6. března 2020. Tedy údajně mají od této doby, testy prý vyvinula Washingtonská státní univerzita. Američané tedy neuvolní informaci o zemřelých pacientech, kteří v minulých měsících byli diagnostikování na chřipku, ale ve skutečnosti zemřeli na Covid-19. Lidé, kteří totiž nebyli v minulosti testováni vůbec, ani na chřipku, ani na Coronavirus, a přesto zemřeli, tak prostě nejsou nikde v databázi CDC.

Čína nyní tvrdě útočí na USA vyzývá je k transparentnosti, aby země odhalila svého Pacienta 0, ale ředitel CDC měl zjevný úkol v Kongresu, a to zahladit stopy od případné snahy pátrat po zemřelých v USA, kteří podlehli nemocem se symptomy podobnými chřipce a zápalu plic. Mike Pompeo včera dokonce ostře zaútočil [3] na Čínu aby neprovokovala a ihned přestala obviňovat USA z rozšíření viru, že to prý nebude tolerováno.

Jenže, úder proti USA přichází nejen z Číny, ale i z Prahy. Molekulární bioložka Dr. Soňa Peková, vedoucí laboratoře Tilia Laboratories, poskytla před dvěma dny rozhovor, ve kterém doslova šokovala mnoho lidí a novinářů na mainstreamu, protože bioložka vyjeveným novinářům potvrdila teorii Aeronetu. Podle Soni Pekové nic nenasvědčuje tomu, že by Coronavirus měl přírodní původ, že by spontánně vznikl např. mutací ve zvířatech a potom se virus přenesl na člověka, ale naopak, jeho konstrukce prý vykazuje charakteristické znaky laboratorní manipulace na molekulární úrovni, což každý odborník, který se zabývá molekulární biologií, snadno pozná a vypozoruje na konstrukci viru. Vyjádření paní doktorky je úplně jiná liga a jiná úroveň, než když tuto hypotézu napíše novinář někde na alternativě, protože to pouze potvrzuje a podtrhuje fakt, že teorie Aeronetu o laboratorním původu Coronaviru je správná a je to žhavá a pravá stopa. Opět se nabízí staré známé heslo: Rozdíl mezi konspirací a realitou je zhruba 2 měsíce.

Záhadná virová divize amerického námořnictva NAMRU-2 a její laboratoře na výzkum asijských nakažlivých nemocí vojenského významu

Dr. Soňa Peková se stala slavnou před zhruba 2 týdny, když ministr zdravotnictví Adam Vojtěch o ní rozšířil nepravdivou informaci, že se nakazila v laboratoři, a že je v karanténě. Ministr zdravotnictví se paní doktorce omluvil a celé by to skončilo. Jenže, novináři z anti-Babiš médií nelenili a vyrazili za paní doktorkou, aby s ní natočili rozhovory. Jenže, co se nestalo. Paní doktorka nejen, že je profesionálka a do politického marasmu se nenechala zatáhnout, ale navíc se upřímně a pravdivě rozpovídala o podivném původu Coronaviru, který podle znaků vznikl v laboratoři, a tím paní doktorka potvrdila teorii pana VK z konce ledna tohoto roku. Takový šok nastal mezi mainstreamovými novináři,  že by se v nich krve nedořezal. Molekulární bioložka, a ona potvrzuje teorie proruského dezinformačního Aeronetu. No zkrátka, nádherná nahrávka nám na smeč. Jenže, zbývá ještě jeden úkol, a opět v rovině (zatím) spekulací.

Laboratoře NAMRU-2 v Jakartě v Indonésii.

Čínská vláda považuje za zdroj Coronaviru podle našich posledních informací elitní výzkumnou laboratoř amerického námořnictva NAMRU-2. Tato laboratoř s názvem Naval Medical Research Unit Two spadá pod Námořní zdravotní výzkumné středisko nakažlivých nemocí v Silver Spring ve státě Maryland [4]. NAMRU-2 je divize, výzkumný oddíl, jehož náplní je výzkum nakažlivých nemocí potenciálního vojenského významu v Asii. To je přímo definice této divize.  Divize má své laboratoře ve Vietnamu, v Laosu, v Singapuru, v Thajsku, v Indonésii a na Filipínách. Laboratoře zkoumají virové a biologické kmeny nákaz tradičních v prostoru jihovýchodní Asie, což je tedy alespoň oficiální náplň práce těchto laboratoří. Čínská vláda obviňuje USA, že právě z některé laboratoře NAMRU-2 pochází Coronavirus, který má tak specifické chování a znaky, že napadá a nejlépe se rozmnožuje právě v plicích asijských mužů. Chápete? Najednou to do sebe dokonale zapadá.

Američané se urychleně před Coronavirem stahují z Evropy, cvičení Defender 2020 nebude. Historie nic takového nepamatuje, Američané tudíž musí vědět, co je to Coronavirus a odkud pochází

Když jsme na počátku února publikovali článek o nálezu [5] americké laboratoře Cold Spring Harbor, že Coronavirus má podivné chování, že mu nejlépe svědčí plíce asijských mužů, ukazovalo to na možnost, že jde o selektivní bojový virus, který má principiálně útočit na plíce čínských vojáků. Něco se však stalo, virus unikl, anebo byl zkušebně vypuštěn ve Wuhanu při Světových vojenských hrách a důsledkem je ohromná nákaza po celém světě, přičemž vlády západních zemí podle všeho dostali echo od USA a vědí, s čím mají tu čest.

Cvičení Defender 2020 mělo simulovat otevření váleční fronty proti Rusku. Podobné cvičení proběhlo v roce 1989 v NSR pod názvem Reforger.

Pamatujte si jednu věc: Loutka se nikdy nevzepře svému pánovi a ruce, která ji vodí. A vzhledem k tomu, že českou vládu vodí Američané (proti Bruselu) a i další země EU jsou pod vlivem USA, tak najednou dochází k bizarní situaci, že naivním lidem se může zdát, že vlády jednotlivých zemí se vzbouřily proti Bruselu a EU, jenže ve skutečnosti pouze americká ruka začala s velkou důsledností ovládat své marionety v Evropě a pro jistotu Američané stahují i většinu svých vojáků z cvičení Defender 2020, které se ruší a místo toho bude malé a komorní dělostřelecké cvičení v Pobaltí [6]. Pokud Američané stahují z Evropy své vojáky, tak to znamená, že musí na 100% vědět, co vlastně uniklo z laboratoře, musí dokonale vědět, odkud Coronavirus pochází, jaký má původ a jakou hrozbu představuje.

Virová krize, anebo spíš Krizové řízení?

Američané nestahovali své vojáky ani při epidemii SARS, ani při MERS, ani při ptačích a prasečích chřipkách, ale stahují je před Coronavirem. To znamená jediné, že vědí, co uniklo z laboratoří a jaké je to svinstvo. Konceptuální gramotnost znamená, že musíte být schopni vnímat a posuzovat situaci z pohledu mocenských hráčů. Jestliže americká armáda utíká před Coronavirem, jestliže servilní a Bruselu povolné vlády evropských zemí najednou hrdinně a statečně konají kroky proti Bruselu a zavírají hranice a likvidují Schengen, tak pokud netrpíte konceptuální slepotou, musí vám docvaknout a dojít, že dostali instrukce od těch, kteří je řídí. Dostali instrukce od amerických bratří, kteří narychlo z Evropy stahují své vojáky. Mělo by vám i dojít, proč nejsou roušky. Roušky nejsou, protože elity je zavčas odklonily. Pokaždé platí, že procesy řízení se posuzují podle toho, kdo ovládá “mocné” a jak se loutky chovají v případě krizí. Loutka totiž i v krizi zůstává loutkou, ale nervozita loutkovodiče se přenáší na loutku samotnou.

Původní parametry cvičení Defender 2020.

Když tedy vlády vyhlašují karantény, když provádí manévry proti viru jako za války, potom to znamená, že ti, kteří ovládají ze zákulisí tyto mocenské procesy, mají informace o viru, vědí odkud unikl a mají zkrátka strach a děs. V takovém okamžiku jdou stranou všechny Schengeny, všechny Evropské unie, všechny Brusely. Ve chvíli, kdy mocným dojde, co se stalo, začnou probíhat procesy v ostrém rozporu se všemi “evropskými hodnotami” a na konci bude něco, co možná odhalíme až v závěru. Povinná očkování celých populací? Povinné zrušení hotovosti a nahrazení bezhotovostním stykem? Sledovací čipy pro lidi, aby se vědělo, kde se pohybovali a v budoucnu se nákaze zabránilo? Tohle všechno nakonec může z virové krize vylézt. Krize totiž nemusí být krizí, ale pouze mistrným krizovým řízením s cílem dosažení donedávna nedosažitelného. A na to si budeme muset počkat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Eda Druhý
Návštěvník
Eda Druhý

No to jsou tedy důkazy! Když už chce někdo vypadat seriozně, tak ať se vyvaruje těch nesmyslných označení “sionistů” a “vazalů”. To nevypadá dobře. A také si nedovedu představit, že pokud by evropské vládní špičky dostaly předem informaci o nebezpečnosti viru a “sionisté” by jim dovolili uzavřít hranice, že by se to udrželo v tajnosti. Příliš monoho lidí by bylo v informačním toku. A proč ti “sionisté” nechali nakazit i Izrael? Takové globální komploty by byly možné pouze s obrovskou mírou disciplíny těch nejmocnějších, ale takový model byl už za feudalizmu a přece ti mocní mezi sebou bojovali o moc. A potom zde byli ti méně mocní, ale ambiciózní, kteří se chtěli dotáhnout na ty nejmocnější. Zkrátka chamtivost a pýcha mocných je vlastě pojistka toho, že se nemůžou stát globálně a absolutně mocnými. A jestli virus je vyvinut uměle, nebo ne? To na situaci moc nemění. Jinak historicky zde něco podobného bylo. Španělská chřipka, shodou okolností se objevila v USA a do světa byla zavlečena vojáky USA ke konci první světové války.

Richard Zeman
Návštěvník
Richard Zeman

Já to říkám ad začátku, že to vypustili Američani a že se snažili ochromit Čínu se kterou se hádají od léta loňského roku a to dost ostře a taky říkám celou dobu, že jsem to měl už v listopadu. Ještě nikdy jsem nemarodil tři týdny s kašlem a bolestí na plicích virového původu. Vždy to bylo bakteriální a vždy jsem to vyléčil antibiotiky do týdne, přičemž reakce na antibiotika vždy proběhla do tří dnů. Mám ty samé nemoci od dětství téměř každý rok. Poznám zánět hrtanu od virózy a virózu od chřipky a taky chřipku od zápalu plic. Všechno jsem už prodělal několikrát. Tahle nemoc byla jiná. Úporná a a vytrvalá. Přesně v době kdy jsem tím procházel, tak se objevily první zprávy z Číny. Jsem si téměř na sto procent jistý, že nejen v Americe, ale i v evropě se nemoc šířila už v Listopadu. Mimochodem Všichni kolegové v pivovaru v Bavorsku, kde jsem pracoval tím prošli a jeden starší pán dokonce skončil se zápalem plic v nemocnici přesvědčen, že zanedbal nachlazení. Všichni si taktéž stěžovali na úporné bolesti na plicích. Nikdo mi nevymluví, že jsme si tím už prošli a že tohle co tu teď vláda z jara předvádí je jen divadlo typu “pozdě bycha honit”.

VVeny
Návštěvník
VVeny

Proč píšeš takové blbosti a kraviny,ty nejsi normální ale idiot,potřebuješ zavřít do Bohnic,Václav Svoboda

Ola
Návštěvník
Ola

Přesné tak Richarde já to tvrdím také od začátku. Třeba jednou vyjde pravda napovrch.

creck
Návštěvník
creck

Napada nejvice plice asijske rasy (proto ma Italie uz vice mrtvych nez China) a amici jsou tak rafinovani, ze si nakazi vlastni lidi a znici i vlastni ekonomiku.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Nabubrelost vymrdancu z juesej jim dala pocit bezpečí ja veřim tomu co řiká bioložka s xxxletama zkusenosti a nekolik školama a ne zastancum invaderu jako tobe tobe odobnejm…. amici holt malo hraly plague a diky jejich mozkovy nedostatecnosti doslo k nakaze v3 vlastnich radach davno pred wu-chan3m to je fakt.. a tak se stim porovnej!

Americka ekonomika trpi jak svine kvuli dobrymu cinskymu marketingu.. amivi zousily snowdena.. selhal.. pak napadat huawei coz byl dusledek snowdena pak v 2018 again huawei.. ( pač mrdky od eplu normalni lidi nekupujou!) Nevyslo to. No a ted jim asie vytřela prdel znova.. samsung huawei zopo atd.. a ici na vlastnim trhu ztratily >17% a taky ty kundy ze zoufalstvi rozšiřujou smrťáckej virus.. v číně.. no a bordel v evrope je colateral damage.. ( oni pak prijedou “vyzvednou” vedce jako na konci ww2 a budou zase v pohode.. ) i když svet se bude v plamenech zmitat estě hodně dlouho..

Jarda
Návštěvník
Jarda

Je mi už přes 85 let a od svých 20 let se aktivně zapojuji do politického života ,jak v domácím prostředí,tak zejména v mezinárodním dění.Celou tuto dobu se ukazuje,že největším nebezpečím pro život všech lidí na světě je politika USA.Její obdivovatelé tvrdí,že USA je nejdemokratičtější zemí světa – je to však jejich největší omyl! Je to země,kde jsou uskutečňovány velice tvrdě a nekompromisně zásady cenzury,než kdekoli na světě!Je to země, kde se velice intenzivně neustále mluví o demokracii,svobodě slova a pod. ve- skutečnosti se všechno děje podle vládnoucí oligarchie.

Homosapiens
Návštěvník
Homosapiens

kdyby byla pravda co ste tu napsal jako ze se zajimate hlavne o deni v mezinarodnim meritku tak by jste jmenoval daleko vic statu i narodu co jsou takovym nebezpecim pro svet a usa me taky sklamaly hlavne odstoupenim od smluv jako o zbranich apod. Nejhorsi hlavne na nasem narode je to ze mu staci jen jeden vinik ikdyz je jich desitky a na ty zbyle se zapomene a nekdy se i vyzdvyhujou do vysin jako ze je to urcite ta lepsi cesta jakou si zvolit a to je strasne spatne a na vic a americe lidi jako vy nebo ja s tim taky kolikrat nesouhlasi a boji se plete politiku s lidskosti mezi obycejnymi lidmi a jestli verite ze jakekoliv volby vcetne tech nasich nejsou usity na miru a ze je ovlivnuji volici tak ste uplne vedle

Vítězslav Crha
Návštěvník
Vítězslav Crha

Strašně rád bych poopravil jedno tvrzení v článku, že nežli v ČR propukla coronavirusová panika — musím opravit a uvést na správnou míru a to takto. Než byla v ČR mediálně hystericky propuknuta virusová panika……. To je přesnější tvrzení.

Hádes
Návštěvník
Hádes

A jak to bylo tedy ve skutečnosti? 11. března 2020 ve Washingtonu hovořil před kongresem Robert Redfield, ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nákaz (CDC), aby informoval o šíření koronaviru SARS-COV-2, který způsobuje onemocnění COVID-19. Je pravdou, že Redfield přiznal, že opakované testy zpětně prokázaly, že někteří pacienti, kteří byli dosud v USA považováni za oběti chřipky, ve skutečnosti zemřeli na COVID-19. Problém je v tom, že samozřejmě nemluví o období než virus propukl v Číně. Přepis celého tohoto slyšení v Kongresu je zde.

Co tedy bylo řečeno při slyšení v kongresu?

Čas 48:28:
„On February 29th, 60 days after the Chinese announcement, sadly, America lost its first victim to COVID-19.“

Překlad:

„Amerika ztratila první život 29. února 2020, tedy 60 dní po čínském oznámení první oběti.“

Peté
Návštěvník
Peté

Nazdar Hádes ! Je dobře, že Ti to necenzurovali. Já jsem tuto informaci psal tady den před Tebou a smazali mi to ! Smazali mi i moje upozornění, že v článkou lžou, přestože jsem to doložil odkazy na Tebou uváděné informace.

Kdysi jsem na tento web dost často kouknul, ale když vidím, jak tady záměrně okatě lžou a zveřejňují informace vycucané z prstu, tak mně může celý AERONET políbit …. ! Kdo ví, kdo za tímto tady stojí a proč se tady tak nestydatě lže.

Tomáš Krtek Thiemel
Návštěvník
Tomáš Krtek Thiemel

Za vším jsou 2 věci – peníze a národní zájmy (takže vlastně taky peníze). Vše to je variace na téma “rozděl a panuj”. Poštvi dva kamarády proti sobě, aby pak oba přišli za tebou, a ty jsi na nich následně mohl nějak profitovat. Pěkně to je rozebrané v tomto anglickém videu: https://www.youtube.com/watch?v=soYkEqDp760&

Jinak co se koronaviru týče, tak je to (o jeho dosud neznámém původu) moc pěkně (vědecky) popsáno zde: http://www.osel.cz/11082-puvod-nepritele-kde-se-vzal-virus-sars-cov-2.html?

Takže i kdyby byly začátkem tohoto a koncem předchozího roku nějaká úmrtí mimo Čínu, tak to mohla být nejspíše chřipka anebo koronavirus před mutací v “zákeřného zabijáka”.

Bylo jen otázkou času, kdy něco podobného přijde – viz 5 let staré video s Billem Gatesem, který ze světa velkých peněz v IT přešel do světa ještě větších peněz farmacii (zbrojní průmysl a a banky už mají “plno”) 😀 3:) https://www.youtube.com/watch?v=6Af6b_wyiwI

Vše to ve výsledku jen opět ukazuje na to, že všechny vlády jsou více či méně “neschopné” – i napříč celou historií, např. viz Mnichovská dohoda, prostřednictvím které “neschopní” západní politici snažili “hrát o čas” (dnes se hraje o čas prostřednictvím veřejné karantény). Valná většina politiků si honí vlastní triko (ještě, že tu máme ten “zbytečný” senát), takže díky honbě za voličskými preferencemi (kde je dnes trikohonič Jiří Paroubek?) jsou pak často odtrženi od reality – např. A.Babiš ani neví, kolik stoji rohlík v sámošce.

Jediný stát, která hrozbu koronaviru nepodcenila, by Tchaj Wan, ale to pouze tím, že před nedávnem prodělal epidemii Sarsu – https://www.respekt.cz/agenda/proc-tchaj-wan-nepodlehl-koronaviru?

Jinak dle prozatím dostupných informací si myslím, že, díky své neschopnosti jednotně zareagovat v počátcích panedmie, bude EU i se svou “centrální vládou” těžce v prdeli ( https://www.youtube.com/watch?v=4j_wkcy1vEA ). A vlastně to i postihne obchod na celém světě, protože dokud nebude vyléčený poslední nakažený, tak je reláná šance, že se virus znovu a znovu vracet, protože jednou vyléčení se jím mohou nakazit znovu – viz https://kechlibar.net/2020/03/20/o-italskem-mestecku-ktere-porazilo-virus-aspon-prozatim/? a viz https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/vylecena-zena-se-koronavirem-znovu-nakazila-40314800

Pavel Sekanina
Návštěvník
Pavel Sekanina

Sledoval jsem rozhovor s MUDr.Pekovou poměrně pozorně. Ano, vyslovila názor, že virus vykazuje znaky neprirodniho, ale laboratorniho původu, avšak lokalizace do marylandskych laboratoři je už spekulací. Chápal jsem to jako únik z laboratoři lokálních a přiznejme si, ze při vsi úctě k čínským biochemikum, přísně sterilní prostředí nemusí být na takové úrovni, jaká je obvyklá a vyžadována v poněkud vyspělejších státech a únik je více pravděpodobný odsud. A ze výzkumy o chování virů, genetiky apod. na čínském území probíhají, je zřejmé. Nikdo neví, od kdy v zemi skoupé na sdělování informaci vlastně tato choroba napadá lidi? Muže to být podstatně dříve než nějaké armádní hry a “zatažení americkými sportovci”, Čína má přes miliardu obyvatel, bez komentare. Jedna se o vypouštění informaci s cílem odklonit od skutečnosti. Pamatuji si podobnou situaci,kdy před 70 lety byly USA obviněny z úmyslného zatažení mandelinky bramborové na území států socialistického tábora s cílem zlikvidovat vyspělé socialistické zemědělství; přičemž pomijim realitu, kde bylo v tu dobu zemědělství severní Ameriky a kde SSSR…

Bora
Návštěvník
Bora

Po zveřejnění tajných archívů v US (po x letech k tomu dochází) se potvrdilo, že mandelinka bramborová byla k nám skutečně úmyslně zavlečena. Informaci mám od příbuzného z ameriky, který mi napsal, v tomto případě měli komunisti pravdu …

Mario
Návštěvník
Mario

Ježíši to je hovadina! Kde je zdroj informace? Nebo ten příbuzný má přístup k neveřejným, snad utajovaným informacím? Amerikansky umíme, tak sem s tím.

befel
Návštěvník
befel

Áno a Zem je plochá doska. Mám to od svojho príbuzného v ústave pre choromyseľných

Badboys
Návštěvník
Badboys

Áno, Vy jste utekl z ústavu choromyslných kde Vám vymyli mozek USáci.

Badboys
Návštěvník
Badboys

Pane Bora, to je jasné. Souhlasím s Vámi. A že komunisté měli ve většině pravdu.

Eva
Návštěvník
Eva

zase jeden chytry!

Antonín Körber
Návštěvník
Antonín Körber

Jenže se ukazuje něco jiného,kdo je tím vyspělým státem,…a nakonec s USA má svět už ohromné zkušenosti,takže už jim nevěří ani pozdrav

Panenka
Návštěvník
Panenka

Všichni komunisté vždy byli a vždy budou největší lháři na světě!!!!!

Badboys
Návštěvník
Badboys

Jasně jsi amerikanista. Ale bohužel pro tebe všechen bordel mají na svědomí vrazi z USA. A tento humus patří také do arzenálu USA. A zemědělství USA a SSSR ano bylo nesrovnatelné, ale plus pro sověty. US vrazi a teroristé museli vždy ničit co bylo funkční aby pak jako rádoby hrdinové přišli na pomoc, protože kdyby nebrakovali celý svět, protože jako stát by přestal fungovat už dávno.

Eva
Návštěvník
Eva

Narozen v SSSR ,je to citit v kazdem slove

Zero
Návštěvník
Zero

Kolik Vám je pane Sekanino? Když si pamatujete to před 70 lety! Jenom dodávám , je to moc náhod na jednou. No a víme co se dělo v USA již dříve, Vietnam a pod..Názor bioložky nemá pro vás žádnou váhu,tak prosím uvažujte. Dík Zero.

Van Hammer
Návštěvník
Van Hammer

A kde se tedy vzala? Když před válkou zde nebyla. AHA ?? Včil mudruj !!

vivic
Návštěvník
vivic

Přijde mi, že dr. Peková si pouze přihřívá svoji polívčičku. Aniž bych pochyboval o jejích odborných schopnostech, ona sama nemá atestaci v oboru a její laboratoř nemá akreditaci, potřebnou pro uznání ministerstvem a tím pádem nasmlouvání od pojišťoven. Proto pokud se podíváte na web Tilia, všechno se platí kartou nebo přes paypal a hlavně psí a kočičí diagnostika. Lidsky chápu, že se nechce poddat byrokracii, která je časově, personálně a finančně nákladná, ale holt za časů Bruselu to jinak nejde. A tím pádem i chápu, že ostatní z oboru, kteří si to museli poctivě odkroutit, jí ten pokus o obcházení přes popularitu jen tak nedarují.

Marty
Návštěvník
Marty

Ten rozhovor je sestříhaný, a to dost účelově. Chce to slyšet celé…

Miroslav Ján
Návštěvník
Miroslav Ján

Hlavne že si to len potrel a ohovoril a nič konktétne neuviedol. Mne pripadá divné, že by si nejaký Číňan vo Wuhane kýchol alebo tam v labáku nejakému nešikovi vypadla z ruky skúmavka a celý svet je hore nohami. V našich telách sú aj dobré vírusy, len sa o nich nič nevie a tie môžu tiež zmutovať. Treba skúmať aj prirodzené mutácie alebo aj sieť 5G a jej vplyv, zvlášť keď sa po celom svete rozváža skazené mäso z Brazílie alebo z Poľska. Zrazu celý svet konzumuje to isté. Tie vírusy sa z toho potom môžu aj pos…ť. Keď Američania dokázali oblbnúť celý svet tým ich falošným pristátim na Mesiaci alebo si dokážu odbachnúť vlastného prezidenta len tak, tak sú schopný všetkého. Verzií je viac a treba preosiať všetko.

Badboys
Návštěvník
Badboys

Kdyby jste přemýšlel, tak víte, že každý kdo chce mluvit pravdu a dělat to správné, tak na rozkaz EU nebo US vrahů se neudělují atestace nebo prostě povolení aby mohli opravdový lidé říkat pravdu. Každý kdo řekne co jste řekl Vy je velmi hloupý a zkorumpovaný člověk. Mě je naprosto jasné, že amerikanomilové a EUmilové budou říkat že lež je pravda, a že pravda je lež. Tomu se říká bezcharakternost. Inteligentní a chytrý člověk by si dal věci do souvislosti.

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

Dle koncepce qui bono mi ten článek nezapadá. Z koronavirové krize nyní Čína vychází jako vítěz. Málo nových případů denně, obyvatelstvo v zemi pod ještě větší kontrolou. Navíc nyní vycvičené na biologické války. Jejich továrny se zase mohou rozeběhnout. Atd. Atd. A Západ? Ten je aktuálně ve velice špatném stavu. Dokonce i my vzhlížíme s nadějemi k Číně, kdy k nám od nich dorazí roušky a další materiál… Nedejbože, aby v tom materiálu nebyly nějaké biologické dárečky… Spekuluji? Možná… Ale kdyby tím prvně byli nakaženi Američané, jsou dnes USA kompletně promořené…

Badboys
Návštěvník
Badboys

US vrazi neumí přemýšlet. Protiruské sankce také velmi pomohli samotnému Rusku a ne US vrahům a jejich nohsledům z EU. A Čínu chtěli poškodit, ale paradoxně pitomci USácký jim pomohli. Ač nemusím Čínu, ale USA přímo nenávidím za neustálé zlo které vyvolává a tak to Číňanům přeji, že z toho nakonec vyjdou jako hrdinové. A pokud by jste trochu přemýšlel, tak by jste věděl, že US vrazi jsou pro většinu světa rádoby božský vzor, takže kdyby přišli ještě před Čínou s tím, že na vlastních lidech vyzkoušeli jejich laboratořemi vytvořený Covid 19, tak by už pro spoustu zemí nebyli vzorem. Dělají ve svém státě mnoho špatného včetně 11. září a zničení svých dvou věží jen aby měli záminku kvůli vyzkoušení svých zbraní vtrhnout do Afgánistánu, takže to raději zaretušovali. Na to jsou mistři. To se jim musí nechat. Vlastní zlo dokáží hodit na druhého a pak machrovat jak jsou dobří a hloupí neiunteliugentní lid na světě jim to žere i s navijákem.

Eva
Návštěvník
Eva

jdi si lehnout a zmer si teplotu,aby Te nahodou vrazedna zbran z juesej neskosila!!

Panenka
Návštěvník
Panenka

Jsou tady jen dvě možnosti jednoho dne bude celá Evropa patřit Číně a nebo Islámu Amerika je soběstačná

val
Návštěvník
val

Je skvele dozvedet se jine hypotezy, nez ktere nam predklada mainstream. Ale jak Vam ma clovek verit, kdyz uriznete (zamerne ci nezamerne, ale dle vyzneni clanku spis zamerne) podstatne informace. Vazena pani doktorka rekla take:
“NEVIM jestli to je umela mutace…je to minimalne atypicke”

Takze virus mozna vznikl v laboratori, ale ti, se hned skoci na lep “alternativnim” teoriim na nej skacou uplne stejne a jsou ovlivnitelni stejne jako ti, co nekriticky skaci na lep “mainstreamu”.

Pro uplnost dodavam delsi vycuc na tema vzniku a mutace:
https://www.youtube.com/watch?v=H_SUi0tV-IU
a plny rozhovor:
https://www.youtube.com/watch?v=gG7oEmuVrH0