VIDEO: Radnice Prahy 6 zabránila úředním rozhodnutím ve vyčištění sochy maršála Koněva...

VIDEO: Radnice Prahy 6 zabránila úředním rozhodnutím ve vyčištění sochy maršála Koněva poté, co si vlastenecký aktivista s manželkou přinesli hadr a vodu! Vedení TOP 09 na radnici dostalo echo od kamerové služby městské policie, že někdo likviduje “uměleckou performanci” na Koněvově soše! Výbušný výrok naznačuje, že vedení radnice má k dispozici kamerové záznamy vandalů, kteří sochu polili barvou, ale kryje jejich čin a odmítá pachatele žalovat! Rozlitá barva ukazuje na pouliční performanci ve stylu skupiny Ztohoven!

VIDEO: Radnice Prahy 6 zabránila úředním rozhodnutím ve vyčištění sochy maršála Koněva poté, co si vlastenecký aktivista s manželkou přinesli hadr a vodu! Vedení TOP 09 na radnici dostalo echo od kamerové služby městské policie, že někdo likviduje “uměleckou performanci” na Koněvově soše! Výbušný výrok naznačuje, že vedení radnice má k dispozici kamerové záznamy vandalů, kteří sochu polili barvou, ale kryje jejich čin a odmítá pachatele žalovat! Rozlitá barva ukazuje na pouliční performanci ve stylu skupiny Ztohoven!

Městská část Prahy 6 je podezřelá, že kryje trestný čin vandalů, kteří v noci ze středy na čtvrtek ve zjevné souvislosti s výročím 21. srpna 1968 polili sochu osvoboditele a maršála Sovětského svazu Ivana Stěpanoviče Koněva červenou barvou [1]. Informaci nám dnes do redakce sdělil člověk, který se identifikoval jako zaměstnanec Prahy 6, kterému se nelíbí, co provádí na radnici TOP 09 v čele se starostou [2] Ondřejem Kolářem. Podle tohoto zdroje disponuje Praha 6 od městské policie již od čtvrtka kamerovými záznamy, které zachycují vandalský čin, který má zjevně politický podtext.

Spodní část sochy maršála Koněva po útoky performerů.

Socha maršála Koněva a celé okolí je hlídáno kamerovými záznamy městské policie a jsou podle tohoto zdroje k dispozici, ovšem vedení radnice odmítá na pachatele podat žalobu, protože vedení radnice prý čin schvaluje po morální stránce. Zdroj nám k tomu napsal: “My jsme ten záznam ve čtvrtek posunuli na radnici s tím, že to vypadá na ty aktivisty s trenýrkama, tu červenou barvu na tu sochu nechrstli a nezačali utíkat, ale fotili si to a rozlévali kaluž barvy okolo podstavce kolem dokola, aby to vypadalo, že ze sochy teče krev.”

Zanechte čištění sochy a rozejděte se!

Naše redakce se pokusila kontaktovat radnici a získat vyjádření na dotaz, proč radnice nekoná ve věci podání trestního oznámení na vandaly, když má podle tohoto svědectví k dispozici kamerové záznamy. Nikdo nám zatím neodpověděl, protože je víkend. Jenže víkend byl už i v pátek večer po 21. hodině, když český vlastenecký aktivista Žarko Raptor Jovanovič z občanského spolku Hej občané! spolu se svojí manželkou přišel do parku v Bubenči a začali potřísněnou sochu čistit. Níže video zachycuje komunikaci Žarko Raptora Jovanoviče s městským policistou.

 

Po krátké chvíli ale přišel strážník městské policie a vyzval oba aktivisty, aby čištění zanechali, že k tomu nemají souhlas radnice Prahy 6. Rozhodnutí prý vydala ve 21 hodin večer krizová manažerka Prahy 6, která celou věc komunikovala po telefonu s městskou policií, že mají okamžitě zabránit v čištění, protože radnice k vyčištění nedala souhlas. Po zásahu strážníka se tak nepodařilo sochu očistit celou, oba dobrovolníci stačili jen smýt nápisy, červená barva ale na soše zůstala [3]. A souhlas nedá ani v blízké době, protože vedení radnice kontrolované TOP 09 slovy svého starosty nechce nechat sochu vyčistit do doby, než ruská ambasáda v Praze dostane prý rozum a bude souhlasit s přesunem sochy pryč a na jiné místo [4]. Ruské ministerstvo zahraničí to považuje za skandál a podniklo nejostřejší diplomatický krok, jaký v diplomacii existuje. Vydalo České republice demarši!

Moskva vydala do rukou České republiky demarši, ale radnice Prahy 6 pod kontrolou TOP 09 situaci eskaluje do nebezpečné míry, hrozí útoky na české pomníky legionářů v Rusku

Ruské ministerstvo zahraničí si v pátek předvolalo v Moskvě českého chargé d’affaires na kobereček do Kremlu a předalo mu demarši [5], tedy nejvyšší a nejostřejší formu písemného protestu, která je posledním diplomatickým nástrojem v diplomacii. Potom už následuje jenom vyhlášení války. Demarše je posledním mírovým prostředkem diplomacie, žádné důraznější diplomatické vyjádření neexistuje. To samo o sobě dokládá vážnost situace. Moskva požaduje vyčištění pomníku a potrestání pachatelů. Jenže z výroků radnice na Praze 6 a z výroků starosty jasně vyplývá, že vedení radnice nejen sochu nevyčistí, ale ani to nikomu nechce umožnit, protože vandalismus považují za “pouliční performanci”, jak nám uvedl náš zdroj. Níže video zachycuje čištění sochy, na fotografii vlastenec Žarko Raptor Jovanovič.

 

Když totiž v pátek byl na místo u Koněvovy sochy vyslán strážník městské policie, dostal to od nadřízených rozkazem se slovy “běž tam, aby tu performanci neumejvali, musí to tam zůstat”. Tato výbušná informace je natolik závažná, protože ukazuje na to, že radnice Prahy 6 schvaluje vandalismus na soše maršála Koněva a tím pádem vedení radnice ohrožuje mezinárodní vztahy s Ruskou federací, ale nejen to. Radnice Prahy 6 tímto chováním ohrožuje pomníky českých legionářů v Rusku, především v Samaře a v dalších městech Ruska okolo Transsibiřské magistrály.

Pokud nedojde k úplnému vyčištění sochy a k obvinění pachatelů, může ruská strana potom v odvetě zavírat oči nad odvetnými ruskými vandaly, kteří poškodí pomníky českých legionářů v Rusku. Žarko Raptor Jovanovič se svojí manželkou očistili část pomníku a smyli barvu, ale pouze jenom částečně a navíc radnice Prahy 6 podle těchto výbušných informací zná pachatele a dokonce je kryje.

Pozdě večer krizová manažerka z radnice koordinovala zásah měštáků na záchranu “performance” na Koněvově soše

Naše redakce se nyní snaží operativně získat nahrávku z video kamer městské policie, protože tyto záběry mohou usvědčit celou radnici Prahy 6 z krytí vandalismu a z trestného činu podílnictví a nadržování. Pokud by podobný útok proběhl na americký památník jako projev protestu proti americkým válkám ve světě, okamžitě bychom věděli, kdo to byl, kdo to udělal, okamžitě by radnice podávala trestní oznámení. Radnice na Praze 6 v pátek večer po 21. hodině, kdy všichni jsou pryč na víkend, konala a úkolovala městskou policii, aby zabránila podle slov našeho zdroje “v umejvání té performance” v parku v Bubenči [6]. Zajímavé je to s těmi kamerami, protože tento park je v permanentním sledování městské policie ze všech stran a nedá se k soše dostat bez toho, abyste nebyli zachyceni na kamerách. Když oba dva aktivisté začali sochu umývat v pátek večer, okamžitě byl k nim vyslán městský strážník. Věděli a viděli přesně, co se okolo sochy děje.

Osvobození 1945, zásah proti sionistické revoluci v Maďarsku v roce 1956, výstavba Berlínské zdi v roce 1961 a příjezd vojsk Varšavské smlouvy do Československa v roce 1968 na základě pozvání členů ÚV KSČ.

Zdroj nám k tomu napsal, že si na oddělení myslí (zřejmě oddělení městské policie), že ze středy na čtvrtek to bylo dohodnuté s radnicí, že potřísnění sochy rudou barvou bude nátlakovým mechanismem radnice Prahy 6 na ruské velvyslanectví v Praze, aby bylo donuceno nátlakem k vydání souhlasu s přesunem sochy pryč a někam jinam. Radnice se o to snaží už delší dobu, ale ruské velvyslanectví to kategoricky odmítá. A tak se nám vkrádá logická myšlenka, že radnice dostala nápad na “uměleckou performanci” a pozvala některé odborníky na pouliční performance k provedení útoku na sochu maršála Koněva. Logicky se nabízí skupina Ztohoven, jejíž rukopis celá akce nese, ale skupina se k této akci zatím nepřihlásila a je dokonce možné, že to pouze má jenom jako vypadat na práci Ztohoven.

Přinesli si žebřík a městská policie dělala, že nic nevidí, když polévali sochu červenou barvou, ruská diplomacie je zděšena z chování radnice, dokonce na ambasádě se mluví o vydírání ruské strany

Média chybně uvádí, že na sochu někdo chrstl barvu zezdola, protože to není pravda v porovnání s tím, jak socha vypadá po tomto činu. Rudá barva byla na sochu slévána ze shora z vrcholu podstavce, takže na sochu musel někdo vylézt a z kbelíku polévat sokl ze shora. Jak uvádí náš zdroj, někdo další rozléval rudou barvu z kbelíku kolem dokola okolo podstavce, velice pečlivě, aby to umělecky vypadalo jako tak, že ze sochy maršála vytéká krev jeho údajných nevinných obětí. Takovou akci nešlo provést bez asistence radnice a městské policie, a kdo si to myslí, tak je opravdu naivní.

Pietní akt u Koněvovy sochy.

Dalším poznatkem je, že na sochu ve skutečnosti není nanesena barva amatérsky, ale promyšlenou formou. Z vrcholu podstavce je rozlitá červená barva. Každopádně toto nebylo provedeno ze země, někdo musel na sochu vylézt a mít k dispozici i žebřík. Vedení radnice Prahy 6, kterému šéfuje člen TOP 09, nechce vandalismus stíhat, nechce nechat barvu odstranit a když se najdou dobrovolníci jako v pátek, vedení radnice operativně v 9 hodin večer narychlo přikáže městské policii, aby v očištění pomníku okamžitě zabránili. Ruská ambasáda otevřeně hovoří o tom, že chování radnice Prahy 6 ve vztahu k soše připomíná vydírání a práci mafie. Když Rusové nedali souhlas s přesunem sochy, radnice nechala volný průchod performerům.

Radnice na Praze 6 připomíná radnice malých italských měst pod kontrolou mafie v 80. letech, stejné způsoby, stejné manýry

Naše redakce považuje útok na sochu maršála Koněva za práci pražské havlistické kulturní fronty za přímé podpory, asistence a spoluúčasti vedení radnice na Praze 6. Pokud se nám podaří získat kamerové záznamy, ihned je je publikujeme a operativně postoupíme dále. Zároveň bychom chtěli vyzvat nejen čtenáře Aeronetu, ale všechny slušné lidi a vlastence, aby pomohli sochu vyčistit, pokud mají okolo parku v Bubenči cestu v blízké době. V očištění sochy vám nikdo nesmí zabránit, městská část na to nemá ze zákona právo.

Performance je projevem neznalosti historie, protože Srpen 1968 byl realizovaný na základě rozhodnutí členů ÚV KSČ, kteří požádali Sovětský svaz o zásah proti silám, které usilovaly v Československou nikoliv o reformu socialismu, ale o jeho demontáž a přechod ke kapitalismu. Lid k tomu ale nedal Dubčekově vládě mandát.

Zákaz může vydat pouze autor díla, tedy autoři sochy Zdeněk Krybus a Vratislav Růžička. Socha vznikla v roce 1980. Pokud se vydáte k čištění sochy, pomůžete zmírnit ostudu, kterou předvádí radnice na Praze 6 ve vztahu k osvoboditeli země od nacismu. Vzhledem k tomu, že naše redakce vede svodky na čelní představitele TOP 09 v souvislosti s prorůstáním sudetoněmecké lobby do české politiky, tak chápeme, že jejich blízké napojení na Sudetoněmecký landsmančaft a organizaci Witikobund je jedním z motivačních faktorů podpory vandalismu na sochách ruských maršálů, kteří osvobodili naši zemi. Sdílejte prosím tento článek a pomozte v informování  veřejnosti o tom, co se děje na Praze 6 pod vedením TOP 09.

Zdroj obou videí: Facebook Žarka Jovanoviče [7]

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce i mazat a blokovat mé pořady a analýzy na SVCS. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen 64% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

342
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
karpi
Návštěvník
karpi

(Oml,.. už to tady máte…)

Zatykač na strýce diplomata Petra Koláře (* 1962 České Budějovice) a starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře za TOP09 (*1984 Praha), vyšetřovatele Gestapa Budweis Otto Koláře, včetně jeho fotografie:

Zatykač na bývalé členy Gestapa, SD a NSDAP, působícících v Českých Budějovicích
strana 25

https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/doba-nesvobody/zatykac-cb.pdf

sys
Návštěvník
sys

A důkaz, že se jedná o příbuzného máte?

Rozumně uvažující
Návštěvník
Rozumně uvažující

Víte, už mám jakési roky, ale je mi z toho smutno, jak ti někteří mladí fracci ve funkcích dělají politiku. Zřejmě byla zanedbána rodinná výchova nebo rodiče byli maličko zmatení a v tomto duchu vychovávali své děti, které se nyní dostaly do funkcí – k naší škodě. Ať bylo co jak bylo, ale nějaká úcta k těm, co bojovali ve válce a někteří obětovali životy, by měla být. Vždyť v tehdejším SSSR nebylo rodiny, kde by nezahynul ve 2. svět. válce alespoň jeden rodinný příslušník, o vyvražděných rodinách ani nepíši ! Proti oni tak lpí na úctě k padlým a někteří naši zmetci asi mají vypatlané mozky. Jinak to nemohu komentovat. Děkuji za přečtení.

pius
Návštěvník
pius

Je to akt odpovídající člověku bez cti, menlálně na úrovni pubescenta.

Gestapo ČB
Návštěvník
Gestapo ČB

Zatykač na strýce diplomata Petra Koláře (* 1962 České Budějovice) a starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře za TOP09 (*1984 Praha), vyšetřovatele Gestapa Budweis Otto Koláře, včetně jeho fotografie:

Zatykač na bývalé členy Gestapa, SD a NSDAP, působícících v Českých Budějovicích
strana 25

https://www.ustrcr.cz/data/pdf/projekty/doba-nesvobody/zatykac-cb.pdf

https://www.ustrcr.cz › doba-nesvobody › zatykac-cb

Kolar Otto
vyšetřující úředník a tlumočník, asi 35 roků starý, býv. čsl. příslušník, německé národnosti, střední silnější postavy, kaštanových vlasů a snědého obličeje. Asi v roce 1942 byl služebně přeložen do Prahy.
Kolar Otto
Gestapo-agent and interpreter of Czech language, about 35 years of age, German (his former nationality: Czechoslovakian), a man of middle, a bit stronger stature, brown haired, swarthy faced. In 1942 officially transferred to Gestapo Prague.

———————-

Otto Kolář / Otto Kolar – nar. 17. 05. 1908, hodnost: vyš. úř. zaměstnán: Gestapo České Budějovice 1940-43, 1943-45 Gestapo Praha

V červnu 1965 na něj založila Státní bezpečnost, 1. zvláštní oddělení KS MV České Budějovice operativní sledovací svazek, svazek zničen 9. X. 1984.

“Dne 31. srpna 1967 byl zakázán pobyt na území ČSSR rakouskému státnímu příslušníku z Lince Otto Kolářovi, který přijel do ČSSR na návštěvu svých příbuzných. Jak bylo zjištěno, Otto Kolář jako bývalý čs. státní občan přijal v době okupace Československa německou státní příslušnost a v r. 1941 vstoupil do služeb gestapa v Českých Budějovicích. Po dobu svého působení na gestapu vykonával funkce tlumočníka a vyšetřovatel gestapa, jehož nelidské vyšetřovací metody jsou čs. veřejnosti známy. Kromě toho se zúčastňoval zatýkání čs. občanů v kraji, kteří pracovali proti nacistickým okupantům. V době heydrichiády eskortoval spolu s gestapákem Richterem tři čs. občany odsouzené stanným soudem k trestu smrti za schvalování atentátu na kata Heydricha. Vzhledem k uvedeným okolnostem, zejména k tomu, že pracoval ve službách gestapa, je jeho pobyt na území Československa naprosto nežádoucí, a proto mu byl zakázán.”

———————-

Petr Kolář vycouval z kandidatury na Hrad
23.03.2017
Bývalý velvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář nebude kandidovat na prezidenta. Oznámil to na Facebooku. Chybí mu touha po úřadu a vůle tomu vše podřídit, uvedl. Proti prezidentovi Miloši Zemanovi, který se pokusí mandát obhájit, vidí Kolář vhodnější uchazeče. Koláře mezi možnými kandidáty navrhla iniciativa Kroměřížská výzva.
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Petr-Kolar-vycouval-z-kandidatury-na-Hrad-Zde-jsou-jeho-slova-na-rozloucenou-480791

Drahošův tajný tým: jména neprozradil ani po prvním kole
17.01.2018
Bývalý velvyslanec v USA a Rusku Petr Kolář by mohl být Drahošovým kancléřem.
Drahošovi pomáhají bratři Petr a Pavel Kolářovi. Pavel Kolář kvůli Drahošovi opustil post v bance a nyní zastává post vedoucího jeho volební kanceláře, bývalý diplomat a exporadce Václava Havla Petr Kolář pomáhá Drahošovi s programem.
Pokud bude Drahoš zvolen, nabídne se mu Petr Kolář jako externí poradce v oblasti mezinárodní a bezpečnostní politiky. „Spekulace, které se objevují v tisku o kancléři, jsou nesmysl. Média zřejmě mají na mysli mého bratra Pavla Koláře, vedoucího volební kanceláře pana profesora. Já rozhodně nebudu kancléřem,“ řekl Právu.
Bývalý velvyslanec v USA (2005 až 2010) a Rusku (2010 až 2013) Petr Kolář byl velkým zastáncem stavby amerického radaru v Brdech, odpůrce radaru označil za „užitečné idioty“, kteří prý naletěli dezinformační kampani Ruska.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/muzi-v-pozadi-aneb-prave-ruce-prezidentskych-finalistu-40057854

Fujtajbl!

vese
Návštěvník
vese

Ano, fujtajbl. Asi jako si ten trouba Minář z Vodňan přitáhl na Letnou nějakého černoprdelníka ze Sudet.

pvoda
Návštěvník
pvoda

Podle zpráv v Rusku likvidují v Polsku sochy ruských hrdinů – odstraněním. Ze 427 už jich tam údajně zůstalo jen 134. A kdo za to může? Vlády. A lidi je nechají, dovolí jim cokoliv.

Někde se tady psalo o tom, že Trump chce stěhovat základny z Německa do Polska a osazenstvo ( rozuměj přivandrovalí čmoudi) již putuje k nám. Včera byl u mne známý z Karviné a říkal, že stare, ale i nové lázně jsou jich plné a chodí k nim houfně cikáni. Na výcvik. Jeho dědovi jeden řekl, že zanedlouho začně podřezávačka!!
Ale pozor, budou to sebevraždy, tak jak je tady článek o dívce, která se podle soudu sama ubodala, dopadneme všichni. A kdo za to může? Taky si kámoš vzpomněl na moje slova, že cigorky za socíku musily makat, kdežto polistopadová vláda je finančně hýčká, aby je jednou použila proti nám jako vojsko.

To je realita a možná bychom se divili, kolik nás už ubylo, ale nikde se to nepíše. Do dvou let bude masakr.
Mimochodem se hnědočeši z Havířova stěhují , ale zatím nevím kam. Popátráme.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

no to jsou vyhlídky

Uno Universus
Návštěvník
Uno Universus

Mas doma sochu svojej prababicky?Svojej matky? No. Realita je zivot jde dal. Pokud se zastavime na jakemkoliv symbolu, stojime v miste. Katolicky maji Jezisa na krizu, takze nosi jen smt na krku. Ale Jezis s kriza uz spadl davno. Kazdy, kdo ma rozum vi, ze zmena je zivot. A na planete probiha velka zmena. TRASMUTACE, TRANSFORMACE a mozna transhumanitace. No a proto je hodne lidi v transu. Dejiny jsou jen plodem manipulace Me ucili ve skole, ze Rusi a Nemci nevalcili spolu, protoze byli spojenci. Takze od te doby se drzim zpatky, protoze vim, ze mam malou hlavu a kratkou pamet. Nebylo jsem tam.A kde jsem nebylo, tam nelezu, tam nerado.

ZPHR
Návštěvník
ZPHR

Je to zcela jasné. Židé nenávidí Rusy (a všechny Slovany).

1) Koněv = Rus
2) Kolář st. = žid
3) Kolář ml. = žid
4) TOP09 = židovská strana

Tuto skrytou pravdu stále ještě mnoho lidí nezná. To bude fičák, až to většině lidí docvakne.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Fair Play s poradcom prezidentky Zuzany Čaputovej
https://www.youtube.com/watch?v=b0WIvrnKoMc
žid zpovídá žida – peníze od Sereša jste dostali? Neee… a jiné peníze ze zahraničí? Neee….

Curilo
Návštěvník
Curilo

Koněv dle mého soudu žid, stejně jako Stalin. Ve Wehrmachtu, hlavně námořníci, strašně moc židů.

Asher Toman
Návštěvník
Asher Toman

už se na to těším, s šípkovou nebo se zelím ?

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Zrovna na nwoo.org vyšel článek o Winstonu Churchillovi:

Winston Churchill o Rusku
http://www.nwoo.org/2019/08/26/winston-churchill-o-rusku/

Churchill boří mýty současného mainstreamu o 2. světové válce – aneb kdo skutečně nese největší podíl na porážce nacistického Německa:

Žádná vláda, kterou kdy lidé vytvořili, by nebyla schopna přežít tak vážné a kruté rány, jaké zasadil Hitler Rusku. Sovětské Rusko však nejen obstálo a zotavilo se z těchto strašných ran, ale navíc samo zasadilo německé armádní mašinérii smrtelné rány, jaké by byla nemohla zasadit žádná jiná síla na světě.

Nestvůrná běsnící mašinérie německé síly a tyranie byla rozbita a zlomena, překonána v boji a v taktice ruskou odvahou, válečným uměním a vědou.

Kromě sovětských armád nebylo síly, která by mohla zlomit vaz hitlerovské válečné mašinérii.

Právě ruská armáda vyrvala vnitřnosti německé válečné mašinérii.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Autor článku zapomněl pripomenout,že to byl právě Churchil,který živelně nenáviděl Rusko a Stalina a po ukončení 2.sv. se chystal k jeho napadení – hromadnému bombardování (byl vytvořen plán ) západními mocnostmi ve snaze eliminovat sovětské vedení v čele se Stalinem.
Vítězství Sovětského svazu ve 2.sv. bral jako svou osobní porážku protože se předem počítalo, že Hitler za skryté podpory západu válku vyhraje a Sovětský režim bude definitivně poražen.
Západ se přepočítal a pro Churchila to byla velká rána.

Lostris
Návštěvník
Lostris

Ó ano, zrovna tento britský parchant má co vyprávět o Rusku. Vždyť Angličané a Američané(Rotschieldi a Rockefellerové ) Hitlera na východ poslali a financovali, aby jim tam dobyl ruské přírodní zdroje. A když viděli jak to podělal, honem honem se přidali na stranu Stalina, aby to celé po válce neprasklo. Jojo, chce to ještě nastudovat jejich projektík “Unthinkable” a vzpomenout si jak Markéta Doškařová( Margharet Tchatcherová) prohlásila, že “pro potřeby západu je 22 milionů Rusů jako pracovní síla dostačující”. NIKDY Slovane NEVĚŘ Anglosasovi.

Aldo
Návštěvník
Aldo

Так точно!

r.m.
Návštěvník
r.m.

Pamatuj na Letnou!
Byli jsme zlatá mládež z Letné, která kavárnu vyměnila za lágr
http://extrastory.cz/pribeh-mukla-byli-jsme-zlata-mladez-z-letne-ktera-vymenila-kavarnu-za-lagr.html
Jiří Mesicki pocházel z rodiny vysokoškolského profesora filozofie, který byl srbské národnosti, a české maminky, která pracovala v domácnosti. Jako mladý posluchač Univerzity Karlovy patřil do takzvané pražské zlaté mládeže. Byly to převážně děti prominentních rodičů, které se nechtěly smířit s komunistickým převratem v únoru 1948.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Něco pro zlepšení nálady. . .https://www.youtube.com/watch?v=9PtawlOV8hw. . .P.S. A žide, třeba se poser !

Jaris
Návštěvník
Jaris

Motopes
Kdyz vidim tyto dokumentarni snimky, naskakuje mi husi kuze. Rusky narod byl a je vyjimecny ve sve statecnosti. Co oni vse prozili a zustali nezlomeni je obdivuhodne.

Asher Toman
Návštěvník
Asher Toman

přesně tak, zepředu germán a zezadu žid …

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Pro “sluníčkáře” (kteří se Sluncem a Světlem nemají nic! společného!), trolly, elfy a příslušníky ztracené/vygumované generace s klapkami na očích i uších…. něco málo z REALITY NAŠÍ historie:
DESTRUKCE ČESKOSLOVENSKA aka “1968 – Boj za Svobodu a Demokracii” – v praxi

ÚSTAVNÍ ZÁKON
Č. 77 ze dne 24. června 1968
o přípravě federativního uspořádání Československé socialistické republiky.

https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1968-77

Nejdůležitější událostí roku 1968 bylo ROZDĚLENÍ REPUBLIKY ČESKOSLOVENSKO.
Jako formálně svrchovaný národní stát vznikla tehdejší Česká socialistická republika
1. ledna 1969
v rámci federalizace Československa.
(Republika byla ustavena československým ústavním zákonem 143/1968 Sb. jako jedna ze dvou součástí federace, samostatnou se stala 1. ledna 1993 rozdělením federace Československa)
Proto také neproběhlo žádné (Ústavou předepsané) REFERENDUM o ROZDĚLENÍ REPUBLIKY v 1992/3.
Od 1968 bylo dávno HOTOVO!

Jen díky “normalizaci”, následující po “obsazení” ČSSR vojsky RVHP, byl oddálen rozvrat naší kultury a společnosti o 20 let, a my mohli žít v “normálním”, klidném a bezpečném prostředí.
(NB: Ještě před 10 lety by mě ani ve snu nenapadlo, že jednou něco takového někdy napíšu…)

Whitewater
Návštěvník
Whitewater

1*******************…. Můžu jen podepsat.

Charlie
Návštěvník
Charlie

Naprostý souhlas Zvědavá matko…

r.m.
Návštěvník
r.m.

Ochrana před nečinností správního orgánu
Radnice kryje přestupek, který má jako správní orgán řešit.
Na základní otázku, co se rozumí nečinností, dává odpověď judikatura Nejvyššího správního soudu, podle níž protiprávní nečinností je stav, kdy správní orgán, který má podle zákona jednat ve stanovené lhůtě, ale nekonal. Není přitom rozhodné, zda má účastník řízení na určitý obsah rozhodnutí ve věci právní nárok či nikoli (3).

Podle § 80 odst. 1 správního řádu platí, že nevydá-li správní orgán rozhodnutí ve věci v zákonem stanovené lhůtě, učiní nadřízený správní orgán z moci úřední některá z opatření proti nečinnosti. Takový postup je na místě, bylo-li řízení zahájeno jak z moci úřední, tak na žádost. Vzhledem k dikci “nadřízený správní orgán učiní”, musí orgán příslušné opatření z moci úřední přijmout, dojde-li k závěru, že tu takové okolnosti jsou a pokud tak neučiní, měl by zasáhnout jemu nadřízený správní orgán.
https://www.mvcr.cz/clanek/ochrana-pred-necinnosti.aspx

Vzor žaloby na nečinnost:
http://www.otevrenaspolecnost.cz/download-publication/1712

A proč přišel příkaz zakazující mytí nápisů? Protože je to zakázka pro firmu na mytí pamaátníků a stěn v majetku radnice za x tisíc korun.