VIDEO: “Putin je zkorumpovaný a okrádá vlastní zemi!”, prohlásil Adam Szubin z...

VIDEO: “Putin je zkorumpovaný a okrádá vlastní zemi!”, prohlásil Adam Szubin z amerického ministerstva financí. Osobní útoky proti Putinovi nabírají na síle, něco se děje! [CZ Titulky]

VIDEO: “Putin je zkorumpovaný a okrádá vlastní zemi!”, prohlásil Adam Szubin z amerického ministerstva financí. Osobní útoky proti Putinovi nabírají na síle, něco se děje! [CZ Titulky]

Za poslední týden se doslova spustila lavina osobních útoků proti prezidentu Putinovi ze strany západu. Minulý čtvrtek to bylo obvinění, které zorchestrovalo londýnské křídlo NWO v podobě blábolivého vyšetřovacího pamfletu s obviněním, že Vladimir Putin dal přímý souhlas k vraždě bývalého ruského špiona v Londýně Alexandra Litviněnka. Teď ovšem přichází úplně jiný a mnohem vyšší level přimo zpoza Atlantiku. Nové obvinění totiž přišlo přímo z nejvyšší chazarsko-židovské lóže amerického ministerstva financí.

Adam Szubin, ředitel Úřadu ministerstva financí USA pro kontrolu zahraničních aktiv, v pořadu Panorama na britské BBC uvedl, že Vladimir Putin je zkorumpovaný a okrádá vlastní zemi. Kreml obvinění rázně odmítl. Nicméně je dobré si všimnout, že západní klika NWO změnila taktiku. Nepřítelem už není celé Rusko, ale pouze Putin. Co se to děje, co ta změna?

Szubin.jpg
Adam Szubin, ředitel Úřadu pro kontrolu zahraničních aktiv USA

Doporučují poslechnout si zde úsek mého pořadu na Svobodném rádiu v čase záznamu cca. od 2 : 26 : 15 a dále, kde právě hovořím o situaci Vladimira Putina v Kremlu, o úloze oligarchů na chodu Ruska atd. V žádném případě nelze hovořit o korupci v Rusku, protože jde o systém, kdy peníze oligarchů pomáhají chodu státu, protože Rusko, a to právě kvůli sankcím USA a západu, si nemůže peníze půjčovat od nikoho jiného, než právě od oligarchů v Rusku. Jde v podstatě o obchod, kdy peníze a zdroje ruských oligarchů pomáhají Rusku držet se nad vodou. A to pochopitelně musí být kompenzováno tím, že podniky a firmy oligarchů jsou velmi často u velkých zakázek státu. Ale jen kvůli tomu, že peníze a výdělky ze zakázek jdou zpět do ruské ekonomiky a oligarchové je nesmí vyvádět do zahraničí, na rozdíl od většiny bank v jednotlivých zemích EU.

Když ve 30. letech v USA rozjela Rooseveltova vláda program New Deal, byla by to podle pana Szubina také korupce, protože i tehdy velké americké podniky dostávaly bez výběrových řízení největší státní zakázky s podmínkou, že 60% procent zisku reinvestují firmy zpátky do dalších investic v USA a na podporu vzniku nových míst. Současná Putinova ekonomická doktrína jde ve stopách New Deal, pouze s tím rozdílem, že ruské firmy, které dostanou státní zakázky, musí v Rusku ponechat rovných 100% veškerého zisku a v průběhu 5 let musí reinvestovat postupně 85% zisků z předchozí zakázky. Nejde tak o korupci, ale o systém striktních podmínek státních dotací. A je logické, že zakázky nedostanou firmy a lidé, kteří nespolupracují se státem ve prospěch lidu a Ruska, ale zisky ze zakázek by vzápětí z Ruska vyvedli na západ a obecně do ciziny.

Adam Szubin je již třetí ředitel židovského původu v křesle ředitele mocného Úřadu pro kontrolu zahraničních aktiv ministerstva financí USA, který má obrovské pravomoci i v EU. Je to úřad, který má přístup ke všem dolarovým transakcím na světě u všech bank systému SWIFT a IBAN, ale také ke všem platebním kartovým systémům, s výjimkou ruského a čínského platebního okruhu. Úřad má na starosti dohled nad veškerými sankcemi USA a IMF vůči všem subjektům na světě. Útok od ředitele tohoto úřadu proti presidentu Putinovi proto v ničem nepřekvapí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Bozelin
Návštěvník
Bozelin

Ty americká ……..přestaň se s.át do p.V.V.Putina vy stát největších zločinců nemáte právo kázat o morálce USSA vrahouni jste nejhorší sebranka planety .
Kde berete tu drzost.vraždit po celém světě a ještě kázat o morálce.Žádný národ nevyvraždil tolik lidí nevydrancoval tolik tento svět .žádný národ neprolil tolik krve jako vy .
Jste národ vrahů a jen zaslepenci a kolaboranti to nevidí.

https://aeronet.cz/news/12-22-duvodu-proc-usa-vedou-valky-po-celem-svete-bez-ohledu-na-jejich-vysledek/

Zdenio
Návštěvník
Zdenio

„Putin je zkorumpovaný a okrádá vlastní zemi!“, prohlásil Adam Szubin z amerického ministerstva financí. Ha ha ha ha. Osobní útoky proti Putinovi nabírají na síle, něco se děje! Ono se dějě, USA ztrácí půdu pod nohama, vliv Ruska je nezadržitelný.

M.C.
Návštěvník
M.C.

No jasně, neocons a spol pochopili, že jiná cesta než vnitřní rozvrat Ruska a svržení Putina zevnitř už nezbyla. Všechny ostatní možnosti už selhaly.
Selže i tato, proti prezidentovi, který má podporu skoro 90% národa neuspěje žádná barevná revoluce, viz Venezuela 2002, kdy si lidé vyřvali návrat svrženého Huga Cháveze.
Proto Putin, Pjakin a další upozorňují oligarchy, že padne-li Rusko, padnou s ním, protože poslední věc, na kterou je neocons potřebují je právě to, aby rozvrátili Rusko.
Jakmile úkol splní, půjdou od válu, ti samí, kteří je ještě teď podporují je obratem ruky obžalují z daňových úniků, z podpory terorismu, z pašování drog atd, aby to nebylo jednotvárné.
Zabaví jim majetky, zbaví je vlivu, ovládnou Rusko sami, viz Bidenův syn na Urajině apod.

PAVLÍNA
Návštěvník
PAVLÍNA

Námět k překladu stránek ….
http://demonocracy.info/

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Malina – mate 100% pravdu. Ale vysvetlete tohle stupidnim amikum, kteri nerozeznaj Zida od Peruance a hlavne to, ze jim vlastne ukradli nejen stat, ale celou jejich identitu. Bude treba poradna supa, aby si tohle konecne uvedomili.

stano
Návštěvník
stano

Prečo ste mi vy zapredané sionistickofašistické hyeny vymazali linky a komentár? Však si nikto necucá palec, aby Vám veril. Niekedy, kedy ešte nebola taká možnosť získavať informácie, sa nestratili mediálne sprostosti a myslíte si, že dnes vám niečo prejde ? Že potom zaujmete pozíciu nevinných idiotov, keď budete postavení pred zodpovednovednosť za VLASTIZRADU ?!

stano
Návštěvník
stano

“Dojímavá starostlivosť a srdcervúci prejav účasti voči Ruskému ľudu a štátu. No kto tomu už neuverí, to je hnusný Putinov agent, xenofób a nepriateľ pokroku, ktorý nám láskyplne servíruje USA od humanitárneho vyľudňovania pôvodného obyvateľstva až do súčasnosti”. Krajina kde padajú mrakodrapy v rozpore s fyzikou, zdravým rozumom je neopakovateľná, výnimočná a je tu navždy ako maják demokracie a morálky asi tak ako Biblická Sodoma a Gomora…

Jan Slivovitz
Návštěvník
Jan Slivovitz

Ucebnica o korupcii v EU: The Best System Money Can Buy: Corruption in the European Union
Ucebnica o korupcii v USA: THE GRAND TEFT PENTAGON.

Jan Slivovitz
Návštěvník
Jan Slivovitz

Priatelia, precitajte toto a pochopite. Stalin’s New Economic Policy
http://henryckliu.com/page105.html
Anglo-sionisti nemaju radi ak niekto kopiruje ich praktiky. Napriklad Rusky zakon o mimovladkach a americky Foreign agent registration act z roku 1932.
Obchodne praktiky su opisane v knihe Bad Samaritans