VIDEO: Putin a Trump se dohodli na spolupráci v Sýrii, vytvoří tam...

VIDEO: Putin a Trump se dohodli na spolupráci v Sýrii, vytvoří tam společně bezpečné zóny pro Syřany, aby nemuseli utíkat ze země! Konečně! [CZ Titulky]

VIDEO: Putin a Trump se dohodli na spolupráci v Sýrii, vytvoří tam společně bezpečné zóny pro Syřany, aby nemuseli utíkat ze země! Konečně! [CZ Titulky]

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov oznámil, že Moskva nemá námitky proti návrhu Donalda Trumpa na vytvoření bezpečných zón uvnitř Sýrie, kde bude vysídleným Syřanům nabídnuto dočasné útočiště, humanitární pomoc a především bezpečnost. Na tomto postupu se dohodli Vladimir Putin a Donald Trump během jejich vůbec prvního telefonického rozhovoru, který proběhl minulou sobotu. Je to první příklad a první vlaštovka spolupráce mezi vůdci a gosudary svých národů. Ruská televize RT přinesla k celé věci krátkou analýzu a optimismus je vidět i na redaktorech televize RT. Spolupráce Ruska a USA je hlavním procesním nástrojem stabilizace bezpečnostní situace nejen na Blízkém Východě, ale v celém světě. Trump v sobotu volal s Vladimirem Putinem osobně, protože tuto věc nechtěl přenechat Rexu Tillersonovi, ministru zahraničí USA. Trump v neděli uvedl, že “důležité věci si dělá zásadně sám, na ty ostatní má lidi”. Tento výrok je snad nejdůležitějším indikátorem stavu americké moci. Trump má okolo sebe lidi, kterým nedává tolik důvěry, aby dělali “důležitá rozhodnutí”.

Sergej Lavrov, ministr zahraničí Ruska.

Spolupráce Ruska a USA na stabilizaci situace v Sýrii bude počátkem konce migrace do Evropy. Donald Trump tak plní další ze svých slibů a pokud bude naplňovat i nadále své sliby ohledně přátelství s národy, nevměšování se do cizích států a bude se nadále zasazovat o normalizaci vztahů s Ruskem, potom je to cesta k zajištění stability ve světě. Donald Trump nebude usilovat o odstranění Bašára Asada, tato politika destabilizace Blízkého Východu přinesla migrační krizi mohutných rozměrů a zahraniční politika USA se bude pod Trumpem definovat jako “Křížová výprava” proti muslimům a islamistickým hrozbám. Tomu můžeme jenom tleskat a je jisté, že neziskovky, liberální média a globalisté nenechají na Trumpovi za tyto kroky nit suchou. V USA jeho kroky vyvolávají zděšení mezi liberály, ovšem poslední průzkum Rasmussen přinesl překvapivou zprávu, že 57% Američanů schvaluje Trumpův ban na cesty muslimů ze 7 zemí do USA a pouze 33% Američanů s tímto zákazem jednoznačně nesouhlasí [1].

Trumpova “Křížová výprava” proti muslimským uprchlíkům

“Donald Trump vzal velkou palici a s obrovským nápřahem s ní praštil do obličeje naší multikuturní společnosti.” Takto si o víkendu posteskla Dana Bash, moderátorka CNN, která je zarytou odpůrkyní Donalda Trumpa. Zákaz na vstup muslimů do USA ze 7 zemí kritizovala i Evropská unie, protože mnoho občanů v EU má dvojí občanství, nejvíce se to týká asi Francie, Velké Británie a Německa. Takže Iráčan s britským pasem se prostě do USA nedostane, protože má irácký původ. Toto rozhodnutí pochází podle informací ze CIA, která Trumpovi předala složku o tom, že v evropských zemích jsou “spící smečky”, což je výraz pro generační džihádisty, kteří přijdou do západní země, založí rodinu, mají práci, zdánlivě se integrují, ale po 15 nebo 20 letech je džihádistická buňka aktivuje a pošle je provést útok do 3. země západního světa. Útoky ve Francii v listopadu 2015 na klub Bataclan toto jenom potvrdily, útočníci měli vazby na Belgii a krytí jim poskytovala místní muslimská komunita.

Donald Trump volá s Vladimirem Putinem.

Jednou muslim, navždy terorista. Takový radikální názor zaznívá mezi operativci CIA, kteří čerpají informace z událostí v Pákistánu. Tam se ukázalo, že přímo pákistánská armáda a tajné služby skrývaly Usámu Bin-Ladina v domě naproti budově akademie pákistánské armády. Po tomto zjištění došlo k roztržce mezi Pákistánem a Obamovo administrativou, která byla mediálně ututlána, ale pouze to ukázalo na to, že muslimové nemohou být spojencem, protože košile je bližší než kabát. Usáma Bin-Ladin byl asset americké CIA, na kterém Bushova administrativa vystavěla celý falešný příběh o 11. září. Trumpova administrativa si musela uvědomit, že úpadek vlivu USA na světové dění je přímo souvislý s globalizací uvnitř USA. Nasunování nelegálních migrantů do USA probíhalo tak dlouho a tak intenzivně, že politici v rámci korektismu už ani nepřipouští, že by se měli deportovat, protože na nich stojí podstatná část ekonomiky země, a to hlavně na jihu USA.

Migrace nepřináší “obohacení”, pokud s ní přichází chudoba

Jsou však migranti a migranti. Jedni přináší do země technologie, know-how, vědu a umění, ale jiní nic nepřináší, ale berou. Nejprve práci, kterou nikdo z Američanů nechce dělat. To jsou tzv. “lousy jobs”, mizerně placené a obvykle těžké manuální práce na stavbách všeho druhu. Dříve na těchto stavbách pracovali Američané, ještě takových 40 let zpátky se na stavbách v USA mluvilo převážně anglicky. Dnes slyšíte hlavně španělštinu, ale také polštinu, protože v USA je nejvíce migrantů z Evropy právě z Polska. Problémem nasunování gastarbeiterů do USA je snižování mezd i v návazných oborech a profesích. Když je někde v USA více migrantů pohromadě, vznikají obchody s laciným zbožím, zavírají dražší obchody. Nemovitosti a jejich ceny padají dolů. Místní se stěhují pryč a ghetto se rozrůstá. Proces není okamžitý, trvá 20 až 30 let, ale je po takové době zcela zjevný.

Vladimir Putin má důvod k oslavě, v Sýrii jde všechno podle plánu.

Donald Trump tak přivedl USA na začátek transformace. Chce vrátit americké ruce do americké práce, usiluje o domácí výrobu, domácí spotřebu, národní soběstačnost a o posílení bezpečnosti hranic před nelegální migrací. Proti tomu ostře protestují paradoxně ne samotní migranti, kteří v USA se bojí úřadů a mají strach z deportace bez ohledu na Trumpa, ale nejvíce křičí neziskovky a americké firmy, které z laciné a hlavně nelegální pracovní síly profitují nejvíce. Na těch migrantech a nelegálních pracovnících se dá obrovsky vydělat. Dostávají nízké mzdy a neodvádí žádné daně. Peníze utratí v místních obchodech a supermarketech, a to v těch, které se orientují na nejnižší cenu, což jsou prakticky všechny, Wal-Marty, Targety, Best-Buye a další. Dále z nelegálů profitují dealeři aut, leasingové společnosti a hlavně banky, které to všechno financují a celý ten kolotoč toků peněz řídí.

Rusko a USA blíže k sobě, Německo blíže k vlastními zániku

Donald Trump bojuje na své frontě doma, Vladimir Putin na té své v Rusku. Oba dva pochopili, že spolupráce proti globalistům a proti projevům globalizace je důležitější, než staré ideologie. Spolupráce mezi Ruskem a USA bude pokračovat a rozvíjet se a Evropa ze spolupráce bdue profitovat. O to více však budou v Evropě globalisté utahovat šrouby a snažit se zabránit většímu posilování pro-národních tezí. Angela Merkel včera uvedla, že chce znovu otevřít otázku kvót na migranty v EU [2], aby si země mezi sebe rozdělily ty dárečky, které ona sama v roce 2015 pozvala do Německa, ale přišlo jich moc.

George Soros je hlavním architektem multikulti nejen v Evropě, ale i v USA. Financuje demonstrace proti Trumpovi stejně, jako financoval na Ukrajině povstání na Majdanu.

Evropa nesmí za Merkelovou tahat horké kaštany z ohně. Tyto její návrhy jsou součástí plánu Das neue Europa. Testuje si těmito výroky ty země, které si migranty budou chtít rozdělit a ty, které ani náhodou. Zastavení migrace ze Sýrie ale nevyřeší přerozdělení těch migrantů, kteří už v Evropě jsou. Jedinou cestou je jejich návrat do Sýrie. Ale o této variantě Angela nemluví. Je jasné, proč. Migranti pomáhají Německu s porodností, viz. zde. Naprostý šok, který by měl varovat, ale Angela si arabskou porodnost chválí. Dej Bůh, aby se taková politika nedostala i do ČR!

*Titulky ve videu nahoře zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Informace uvedené v článku doplňují a rozvíjejí informace uvedené v článku: “Cíle udržitelného rozvoje (SDGs): FAKTA” – http://miloslav7.blogspot.cz/2015/10/cile-udrzitelneho-rozvoje-sdgs-fakta.html

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Írán opouští USD.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Takovych spolupraci mezi Ruskem a US uz tady bylo! A jak dopadly? Podrazem US, ktere se jaksi neustale “mylily” a pritom umyslne utocily na nespravna mista. Zasnu, ze Syrane ve vlastni zemi musi mit bezpecnostni pasy, aby nemuseli utikat z domova. Propanakrale, vzdyt zijou ve vlastni zemi! At drza Amerika nejdrive ze Syrie tahne k certu! Nikdo ji tam nezval a at vezme sebou sve zoldaky a pak se budeme bavit dal. Kdo veri proradne Americe a jejim “vychcanym” slibum je skutecny(reknu to kulantne) naivka. Lhar totiz nikdy nebude chtit jednat ferove. Jen se mi zda velmi divne, skoro podezrele, ze Rusko na tu falesnou hru ze strany US neustale pristupuje.

puk
Návštěvník
puk

poradkyně syrského prezidenta Asada
https://www.youtube.com/watch?v=k_oNReP2BmQ

Ave
Návštěvník
Ave

Dobrý den. Jak souvisí války na Zemi s vesmírným programem pane VK? Více sděluje Dr. Steven Greer a jeho dokumenty Sirius 2013 nebo jeho nový aktuální dokument pro rok 2016-2017: UNACKNOWLEDGED: AN EXPOSÉ — TRAILER https://www.youtube.com/watch?v=2_-VPmD7kUk&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU&index=16

Předvolební kampaní v USA bylo také odhalení UFO/ET technologií pro veřejnost,ale mělo být vytvořeno pod falešnou vlajkou tzv. “Cosmic false flag” jak upozornil Dr. Steven Greer na což ihned také reagoval pan Trump jak poukazují následující indicie.

25. 5. 2016 “E.T. je skutečný”: Obama se rozhodl zveřejnit detaily o UFO!
http://tn.nova.cz/clanek/e-t-je-skutecny-obama-se-rozhodl-zverejnit-detaily-o-ufo.html

21.10.2016 Mimozemšťania, voľná energia a Vatikán. WikiLeaks odhalil bizarné e-maily bývalého astronauta http://www.zive.sk/clanok/120201/mimozemstania-volna-energia-a-vatikan-wikileaks-odhalil-bizarne-e-maily-byvaleho-astronauta (součást předvolební kampaně)

November 22, 2016 Zde i jinde pan Dr. Greer veřejně upozorňuje na “odhalení pod falešnou vlajkou” – Cosmic False Flag Presentation http://sitsshow.blogspot.nl/2016/11/Videos-of-Cosmic-False-Flag-Presentation-by-Dr-Steven-Greer-COMPLETE-Compilation-of-Important-Excerpts.html

DR MICHAEL SALLA ON NOVEMBER 9, 2016 PAN TRUMP ZASTAVUJE “FALSE FLAG” ODHALENÍ POD FALEŠNOU VLAJKOU SE NEKONÁ. TRUMP VICTORY DUE TO FBI STOPPING FALSE FLAG ALIEN INVASION http://EXOPOLITICS.ORG/TRUMP-VICTORY-DUE-TO-FBI-STOPPING-FALSE-FLAG-ALIEN-INVASION/

DR MICHAEL SALLA ON JANUARY 21, 2017. ZDE JE POPSÁNO ODHALENÍ COSMICKÉHO PROGRAMU DÍKY PANU TRUMPOVI – TRUMP INAUGURATION SPEECH HINTS AT OFFICIAL DISCLOSURE OF SECRET SPACE PROGRAMS http://EXOPOLITICS.ORG/AUTHOR/DR-MICHAEL-SALLA/

Více o exopolitice v CZ http://www.exopolitika.cz 🙂

Co na to říkáte pane VK, trvalo mi dlouho to pochopit, ale snažil jsem se to stručně sdělit i ostatním, v zájmu bezpečnosti a míru na této planetě i kolem ní, díky matičce Zemi. Proto je také mír na Zemi důležitý, nebo nejde předat volnou energii a vyspělé technologie do ruky jen tak někomu. Proto je nutné vytvořit na Zemi takovou společnost která se může začlenit do života ve vesmíru. Proto velmi fandím panu Trumpovi a panu Putinovi, potože oni to myslí s mírem na Zemi opravdu vážně. Mějme pěkný den pane VK. Ave (pozn.: od politiky k exopolitice * termín “exo” je použit například pro planety kde se může vyskytovat život, tedy exoplanety, od toho pak exopolitika ..atp.)

Argor
Návštěvník
Argor

Zajímavé, jak prolhaná média zmanipulovala celý svět během několika hodin. Žádný zákaz muslimům do USA totiž neexistuje, pouze dočasný zákaz imigrantům ze zemí, které jsou úzce provázané s mezinárodním terorismem. Tyto země nestanovil Trump, ale muslimský černoušek, který 5 z těchto zemí bombardoval (cca 100 útoků). Když černoušek bombardoval, média mlčela, či mluvila o mírotvorné činnosti, když Trump namísto bombardování přijde se zákazem, v důsledku čehož nikdo neumírá, média šílí, jakoby šlo o třetí světovou válku.

Argor
Návštěvník
Argor

Omlouvám se, ale “cca 100 útoků” bude asi hodně podhodnocené číslo. Přesný údaj nevím.

Ave
Návštěvník
Ave

K tématu, vždy na zemi i ve vesmíru jde o zdroje energie pro život. Rád bych vám předal sbírku dat, každý tušíme proč jsou války a jiné ohavnosti na zemi. Přitom, je to prosté. Psal jsem: No a toto je perla tati, shromáždil jsem na FB+YouTube a aktualizoval seznam kroků, které byly provedeny pro odhalení UFO/ET technologií veřejnosti před kongresem, OSN, NPC, všeobecně odhalení UFO veřejnosti, oni tu byly dřív tati. 😉 Ty to dobře víš, pamatuj. S klidem dnes můžu říci, že se nebavím s nikým kdo na ufo tzv. nevěří, takové lidi přehlídnu a vím o nich své, mým jazykem: jsou to mudlové, tj pojem z Harryho Pottera tati to jsou ti kdo neznají magii nic o ní neví, ufo ani magie tati nemají s vírou nic společného to si pamatuj 😉 mám ale zájem aby ti kdo mají zájem o tuto tématiku aby viděly vše jasně.

Bude následovat přibližný seznam kroku mezi lety 1993-2016 kromě toho od roku 2001 jsou kruhy v obilí specifické a doslova sdělují konkrétní informace jak je vidět na databázi kruhů v obilí.

Crop Circles Database – Databáze kruhů v obilí v letech 1989 – 2016 🙂 UnikáTní sbírka. 🙂 http://cropcirclesdatabase.com/

Sezóna 2016 je pomalu u konce, máme tu cca 51 formací, z toho některé jsou mimořádně krásné, vřele děkuji jejich tvůrcům i těmto webům. 🙂 http://cropcircleconnector.com/2016/2016.html

Seznam kroků pro odhalení UFO/ET technologií veřejnosti:

Aktualizováno dne 18.12.2016
Přibližná historie předání volné energie ET/UFO technologie 1993 – 2016 🙂 Základní zdroj, Dr. Steven Greer 🙂 Zde Greer sděluje datum 1993 kdy měl kontakt s Laurencem Rockefelerem. který jej ujistil, že vlivné rodiny mají zájem na tom aby to vynesl na veřejnost, přikládám obrázek kde o tom hovoří, je to významné datum. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=RqlYlPFf7VM&index=2&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU
*****
2001 Přes 400 vysoce postavených armádních svědků vypovědělo před NPC o utajování ET/UFO/volné energii v rámci NASA a armádních projektů od dob založení OSN, CIA, NATO, NASA po 50 letech, tedy post válečná elita. 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=VrRwTAEvkX0&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU&index=1

2009 Dr. Steven M. Greer​ Evropský exoPoliTický summiT o volné energii pro všechny. 🙂 Příslib nové energie 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=PeYfA5AILPg&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU&index=3

2010 Dopis Stevena M. Greera prezidentu Obamovi http://objevto.blog.cz/1005/dopis-stevena-m-greera-prezidentu-obamovi

2010 – OSN jmenuje zástupce lidstva pro komunikaci s mimozemšťany. http://objevto.blog.cz/1009/osn-jmenuje-zastupce-lidstva-pro-komunikaci-s-mimozemstany

2013 Díky Steven Greer za další geniální projekt Sirius 2013 pro veřejnost. 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=RqlYlPFf7VM&index=2&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU

2013 Disclosure – Setkání a diskuze – Stephen Bassett and Steven Greer Citizen Hearing On GFL/AGC
https://www.youtube.com/watch?v=fh2-NpcoflU&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU&index=8

2014 21 Disclosure in 2015? Stephen Bassett has a plan – 3 moves to disclosure – Basset představuje tři kroky jak dosáhnout zvěřejnění. Move #1: The Petition. Move #2: Citizens Hearing
on Disclosure Move #3: Congressional
Hearing Initiative http://blog.altpov.tv/disclosure-in-2015-stephen-bassett-has-a-plan/

2015 Congress UFO Secret Meeting 2015 HD Documentary The Disclosure Projects https://www.youtube.com/watch?v=BF8eztsVr40&index=12&list=PLWF5bhKtbzX_4VjglwdVmwN6GbfktjqwU

29. 1. 2016 Josef Doležal a Stephen Bassett – Jedinečný rozhovor o UFO http://www.czechfreepress.cz/uvadime-videa/josef-dolezal-a-stephen-bassett-jedinecny-rozhovor-o-ufo-uprchlicich-valce-ceske-titulky.html

25. 5. 2016 “E.T. je skutečný”: Obama se rozhodl zveřejnit detaily o UFO!
http://tn.nova.cz/clanek/e-t-je-skutecny-obama-se-rozhodl-zverejnit-detaily-o-ufo.html

18. říjen 2016 Bývalý astronaut: ET technologie je na dosah http://www.energiezivota.com/co-za-cim-je/821-byvaly-astronaut-et-technologie-je-na-dosah

21.10.2016 Mimozemšťania, voľná energia a Vatikán. WikiLeaks odhalil bizarné e-maily bývalého astronauta http://www.zive.sk/clanok/120201/mimozemstania-volna-energia-a-vatikan-wikileaks-odhalil-bizarne-e-maily-byvaleho-astronauta

Mír je priorita.

..nenásilná mimozemská inteligencia“, ktorá údajne pomáha priniesť na Zem energiu základného stavu, nebude tolerovať akékoľvek prejavy násilia vo vesmíre či na Zemi 😉

Svědectví o UFO – Díky Sueneé Universe 🙂 http://www.suenee.cz/category/exopolitika/svedectvi/page/2/

albatros
Návštěvník
albatros

Mimo téma, ale “vtip” týdne:
Pražský vrchní soud v úterý potvrdil, že časopis Reflex může nazývat předsedu hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamuru v případě oprávněné kritiky Pitomiem. Bezdůvodně komolit jeho jméno ale nesmí. Podle odvolacího soudu se týdeník nemusí ani omlouvat za to, že použil na svém webu a obálce časopisu Okamurovu karikaturu jako klauna.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/okamura-soud-pitomio-05e-/domaci.aspx?c=A170201_101635_domaci_jj

.B.
Návštěvník
.B.

Tomio hlasoval PRO návrh Černochové, aby si NATO a USA mohly dělat na území ČR co chtějí a kerý by umožňoval rychlé nasazení zbytků naší armády v boji v zahraničí.

http://www.novarepublika.cz/2017/02/kde-jsou-ti-poslanci-kteri-udajne-haji.html

Nebyl nepřítomen, nezdržel se, hlasoval PRO. Tímto pro mne Tomio skončil a stal se opravdu tím Pitomiem.

Patočka
Návštěvník
Patočka

Já bych pana Okamuru za to hlasování neodsuzval. Posuzuji jeho postup v širších souvislostech “bližší košile než kabát”.

.B.
Návštěvník
.B.

To ale není jediný jeho lapsus při hlasování. A hlasování je, na čem záleží. Řeči na demonstracích nebo v parlamentu, to je komedie.
Činy rozhodují!! A tam Okamura bohužel selhává. Není důvod ho dále podporovat. Třeba…TOP 09, u ní čekám, že bude zrádná. Není to překvapení ani zklamání. U Okamury je to naopak.

Ereinion
Návštěvník
Ereinion

Můžete dát konkrétní příklady těch špatných hlasování? Ten Vámi uvedený příklad bylo jen procesní hlasování o zařazení na program schůze…

.B.
Návštěvník
.B.

Nemám ted čas hrabat se ve sněmovních spisech, není to ovšem pouze pocit – několikrát jsem skutečně nad seznamem hlasování zůstal poněkud roztrpčen – myslím, že hlasoval například pro to, aby úředník šmejdil v kamnech, nebo fízl lezl domů zkontrolovat zbraň.
Příklady mohou být špatné, netvrdím, že to byly zrovna tyto případy, ale směr souhlasí.

Amus
Návštěvník
Amus

Důvody veškerých svých hlasování, těch kritizovaných, vysvětloval na Svobodném rádiu.

albatros
Návštěvník
albatros

Klasickej HOAX.
“Hlasování k zařazení tisku č. 956, změna čl.43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR”, takovejch tisků je tam milion. To znamená, že Okamura hlasoval pro zařazení tohoto tisku na program schůze, ALE NEhlasoval pro změnu zákona. Kapiš?
Dřív píšete než myslíte.

.B.
Návštěvník
.B.

OK, uznávám chybu a omlouvám se. Jen mi v poslední době leze krkem tolik věcí, že jsem to přehlédl a přestřelil.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Takže v případě, že se bude jednat o kritický příspěvek můžeme psát Karl von Šláfnberk, Dluhoslav Sralbotka, Makrela, Hitlery, Killary apod?
To jsem rád.

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Děkuji za dobré zprávy. Také mne potěšila podpora židů a Israele pro pana Trumpa a pana Putina, všiml jsem si že po zadání do Twitteru jména z Bible které vládlo po 2000let do současnosti najdem pod tímto jménem židovskou legendu J. R., který ve svém cca posledním tweetu pod komentáři sděluje jak jsou hlavní rodiny včetně židovských zneužity k tzv. s.io.nistickému .te.rori.smu a nikdo s tím nic neudělá, jak to vypadá právě proto jsou pan Putin a Pan Trump hlavními koňmi pro nastolení míru v globálním měřítku.

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Legenda: Ano byl to Satan, kdo zde vládl 2000let. 🙂 Nápověda 🙂 Proto to nejsou židé ani muslimové ani křesťané kdo zde vytváří války jak hovoří Dr. Steven Greer v novém exopolitickém dokumentu po předchozím perfektním dokumentu Sirius 2013. : ) A proto je zde pan Trump a pan Putin. Protože mír je priorita, nejen na zemi ale i kolem ní. 🙂 A to jsme si přály dlouho a většina, tipuji. : ) Mír nám i budoucím.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Skoro jsem se rozplakala nad tim, jak zidovske rodiny ala Rothchild byly zneuzity k vytvoreni sionizmu. To je tedy silne kafe litovat gaunery, kteri ten sionizmus vytvorili a zivi ho dodnes. Ono se neda vse hazet na Satana, protoze tihle gangsteri jsou jeho dobrovolnymi spolupracovniky a tudiz maji na zlu hlavni vinu, jelikoz to zlo s radosti REALIZUJI! /
Trump musi teprve svetu ukazat, zda stoji o svetovy mir. Zatim to tak nevypada, jelikoz bude zbrojit jako sileny. A ja se ptam proc a proti komu? Vzdyt Amerika zadneho nepritele, kdo by ji chtel napadnout, nema! A Putin? O tom mam dnes take sve pochybnosti.

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Times hlásí, že Lord Jacob Rothschild řekl, že jeho rodina byla v té době ohledně myšlenky na Izrael rozdělena 🙂 když uvedl, že někteří členové „si nemysleli, že by to byl dobrý nápad, aby se tam zřídil tento národní domov.“ 🙂 http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9838-rothschild-rodina-vytvorila-izrael Díky za iNFo Lordu J.R. a AC24 🙂

Zdravím
Návštěvník
Zdravím

Zdravím a omlouvám se pokud jsem se někoho dotknul. Jsem České krve a moje část rodiny byla židovská a byla téměř celá vyhlazena během 2sv. války, současně jsem křťen. To, že si rodiny uvnitř nerozumí, ještě neznamená, že je budu házet do jednoho pytle. Proto jsem rád, že Židé si rozumí s panem Trumpem a pan Trump má plány s panem Putinem jak dosáhnout míru na zemi, současně mají mocnou podporu nejen židů ale i mnoha lidí na Zemi.

E∞G
Návštěvník
E∞G
perpetis
Návštěvník
perpetis

Smyslem zivota je vic veci, ale divat se denne na tenhle kycovitej obrazek. tak se z toho osypu.

Sesam
Návštěvník
Sesam

Smyslem života je žít.