VIDEO: Psychicky zlomený Tommy Robinson poskytl americké televizi šokující svědectví o svém...

VIDEO: Psychicky zlomený Tommy Robinson poskytl americké televizi šokující svědectví o svém pobytu v britském vězení! Dva měsíce na samotce, muslimové mu plivali do okna a házeli mu do cely výkaly, vězeňská mešita byla naproti jeho cele! “Lidskoprávní” advokát ho dokonce přišel do cely psychicky mučit, že prý muslimové jsou na cestě k domu jeho ženy a chrstnou jí kyselinu do obličeje! [CZ Titulky]

VIDEO: Psychicky zlomený Tommy Robinson poskytl americké televizi šokující svědectví o svém pobytu v britském vězení! Dva měsíce na samotce, muslimové mu plivali do okna a házeli mu do cely výkaly, vězeňská mešita byla naproti jeho cele! “Lidskoprávní” advokát ho dokonce přišel do cely psychicky mučit, že prý muslimové jsou na cestě k domu jeho ženy a chrstnou jí kyselinu do obličeje! [CZ Titulky]

Redakce AE News přináší exkluzivní, avšak svým obsahem doslova otřesný rozhovor americké televize Fox News a britského protimuslimského aktivisty Tommyho Robinsona, který byl minulý pátek propuštěn po více jak 2 měsících z vězení poté, co britský Nejvyšší soud našel neskutečnou řadu protiprávních jednání soudu nižší instance. Otřesený Tommy Robinson tak v pátek poskytl americké televizi Fox News exkluzivní rozhovor, který moderoval Tucker Carlson. Žádné jiné médium v USA nechtělo rozhovor uskutečnit, protože většina amerických a britských médiích razí tzv. liberální a promuslimskou agendu. To, co zaznělo během rozhovoru, je šokujícím svědectvím, které je natolik zásadní, že čtenáři v ČR i na Slovensku musí toto video vidět. Velká Británie je zemí, která v genocidě vlastních občanů zašla už tak daleko, že proces autoregulus degenerativního mechanismu genomu ve Velké Británii je opravdu už ve fázi destrukce celého národa.

Transparent na podporu Tommyho Robinsona na jedné z demonstrací za jeho propuštění.

Tommy Robinson byl v květnu tohoto roku zatčen a odsouzen ke 13 měsícům vězení za to, že prý pohrdal soudem. Toho se měl dopustit tím, že na chodníku před soudní budovou citoval a předčítal článek BBC o tom, že v budově soudu toho dne probíhá přelíčení s celkem 29 lidmi z muslimského kuplířského pedofilního gangu, který nabízel za účelem sexu nezletilé děti platícím klientům.

Soud vydal zákaz zpravodajského pokrývání celé kauzy před budovou soudu, ovšem jak v pátek rozhodl Nejvyšší soud, toto rozhodnutí bylo nezákonné, protože britské soudy mohou vykázat média jen zevnitř soudní síně. Tommy Robinson tak byl tehdy v květnu zatčen a odsouzen ve zrychleném řízení během několika málo hodin. Nejprve byl převezen do věznice s nízkou populací muslimských vězňů. Tam to bylo normální, dozorci s ním dokonce chodili na kulečník, aby si s nimi zahrál. Jenže po několika týdnech byl převezen do věznice s nejvyšší muslimskou populací v zemi.

O přesunu Robinsona do muslimské věznice rozhodl ministr vnitra muslimského původu a bývalý ředitel Deutsche Bank ve vládě Theresy Mayové

O tento přesun se podle informací postaral muslimský člen vládního kabinetu Theresy May, ministr vnitra Sajid Javid. Ten pracoval v minulosti jako ředitel Deutsche Bank, takže se jedná o muslima na chazarské bankovní pozici. To není neobvyklé, mezi chazary je obrovská spousta muslimů, u sionistů totiž nehraje etnický semitismus roli. Jeho žena je křesťanka, podle Wikipedie [1]. Robinson byl v nové věznici umístěn na samotku a důvodem prý byly obavy o jeho bezpečnost. Bodejť by ne, když ho přesunuli do věznice s více jak 70% populací vězňů, kteří se hlásí k islámu. Tady začalo psychické mučení a teror.

Tommy Robinson byl do nové věznice převezen 14. června a v té době panovala v Británii obrovská vedra. Robinsonova cela byla v přízemí věznice, ovšem umístěná hned naproti muslimské mešitě, resp. improvizované muslimské modlitebně. Muslimští vězni do ní chodili 5x denně a pokaždé chodili okolo Robinsonovy cely. Když byla ale tato velká horka, tak Tommy si otevřel okno v cele, aby dovnitř mohl čerstvý vzduch. Jenže jakmile to udělal, okolo chodící muslimové mu okamžitě začali plivat otevřeným oknem dovnitř a dokonce mu tam začali házet výkaly. Psychický teror probíhal den za dnem. Tommy raději okno zabarikádoval, ale pouze za tu cenu, že uvnitř cely bylo hrozné horko a potil se jako v peci.

Sajid Javid, ministr vnitra UK a bývalý výkonný ředitel Deutsche Bank.

Tommy Robinson však nikdy neměl být umístěn na samotku, protože je diagnostikován s post-traumatickou stresovou poruchou (PTSD), která mu byla stanovena poté, co v roce 2012 vyšel po 5 měsících ze samotky, kdy byl také vězněn kvůli svému politickému aktivismu. Ministr vnitra Sajid Javid tak zřejmě nařídil tento přesun do muslimské věznice jako formu psychického teroru. Vláda Theresy May tak má charakter teroristické organizace, což jsme mohli vidět už  předtím v kauze Novičok, která má všechny rysy zpravodajské hry. Nejvyšší soud shledal desítky pochybení nižšího soudu, porušení procesních úkonů, popření práva na přístup k právní pomoci, popření práva na spravedlivý proces a celou řadu dalších pochybení.

Tommy Robinson se dostal ven jen kvůli nátlaku a intervenci několika amerických kongresmanů, kteří intervenovali u britské vlády a celá kauza nakonec skončila dobře, ovšem tato kauza ukazuje, že vláda Velké Británie je vládou chazariátu, nikoliv vládou britských občanů. Cílem britské vlády je likvidace britského národa a obsazení životního prostoru na Britských ostrovech muslimskou populací. Jde o jasný proces neomarxistické autogenocidy podle principu Fabianismu a Frankfurtské školy.

Pokusili se ho dohnat k sebevraždě

Jenže to zdaleka nebyl jediný teror, který Tommy Robinson ve vězení zažil. Přišel za ním lidskoprávní advokát. Řekli byste, že mu přišel pomoci. Jenže ne, tento advokát napsal v britském tisku názor, proč by měl být Tommy ve vězení a jaké jsou k tomu důvody. A potom ho přišel navštívit do vězení, že prý má pro něho informaci od zpravodajské služby, že prý skupina islamistů chystá akci a útok na Tommyho dům a chtějí jeho ženu polít kyselinou. Potom se s ním rozloučil. Sluníčkový advokát, lidskoprávní svině jako vyšitá. Kolik takových podobných bude třeba v Česku? Žádný útok na Tommyho ženu neproběhl, advokát si to vymyslel, ale když takovou zprávu přinese do vězení člověku, který je zoufalý, může taková zpráva vést k tomu, že to člověk neunese a spáchá sebevraždu.

Britští liberálové demonstrují za přijímání migrantů.

A podle toho, jak Tommy Robinson v pátek na televizi Fox News vypadal, od sebevraždy neměl daleko, pokud by ve vězení strávil ještě několik dalších týdnů. Z videa je patrné, že Tommy je psychicky úplně zlomený, ale tohle zřejmě nebylo cílem lidí, kteří ho poslali do muslimské věznice. Jejich cílem bylo dohnat Robinsona k sebevraždě, aby z něho nebyl mučedník, protože zabít ho nemohli. To muslimové vědí moc dobře, že by se stal mučedníkem, takže ho chtěli prostě dohnat k sebevraždě a kdyby nebylo Donalda Trumpa a skupiny amerických senátorů z okolí Trumpova tábora, Tommy Robinson by delší dobu ve vězení nezvládl. Rozhodně ne ve chvíli, kdy jako člověk s diagnostikovaným PTSD byl vystaven psychickému teroru a vystaven konfrontaci s muslimskými vězni a hrozbami adresovanými jeho ženě v době, kdy byl ve vězení.

Sionistický chazariát používá rozvrat a rozklad britské populace pomocí importu islámu ke svržení britské královny, ta už nesmí ani vycházet z paláce bez souhlasu Theresy May!

Toto je typický práce chazariátu. Cílem je likvidace britské královny, ona je hlavním cílem rozvratu Británie, protože tím, že chazariát útočí na její poddané, na britské občany, tím plivají na tvář královny v očích poddaných, že je slabá a neochraňuje Brity, je jako lapená myš v paláci a nesmí vyjít ven, pokud jí to chazariát nedovolí. Jednoho dne se stane, že vyjde ven z paláce, ale už nenajde žádného Brita, žádného typického bílého Brita a poddaného. Uvidí jen Araby, Pákistánce, černochy, Asiaty, všude uvidí mešity a svolávání k modlitbám.

A už to nebude královna, ke které budou noví Britové vzhlížet. Ti budou vzhlížet k Alláhovi a k imámům. V britské vládě už ministerstvo vnitra ovládá muslim, londýnským starostou je také muslim, Theresa May přitom za největší hrozbu pro Británii označuje koho? Muslimy? Kdepak, za největší hrozbu označuje Rusko! To je vrchol absurdity, že? No, ale ta absurdita je dnes v Británii denní realitou. A jeden z aktivistů proti islamizaci Velké Británie byl málem ve vězení dohnán k sebevraždě. Když se na něj podíváte ve videu, je úplně psychicky zlomený.

Tommy Robinson (uprostřed) opouští věznici.

Nenechávejte si tyto informace pro sebe a šiřte tento článek po sociálních sítích, ať se všichni dozví, co se děje ve Velké Británii. Ať vidí, jak to dopadne v každé zemi, která nebude bránit všemi prostředky nasunování islámu do své země. Už dnes Arabové v ČR vyhánějí české občany z parků, viz. události v Arabských Teplicích, v Brně pro změnu skupina radních okolo Hnutí Žít Brno chce na vlastní náklady ubytovat a rozmístit v Brně skupinu migrantů z Afriky, které město přerozdělí v rámci vlastních kvót.

Chazariát má podchycené islamizační procesy v celé Evropě, ve všech zemích a když převezmou řídící procesy, jako třeba v Británii, když se ministrem vnitra stal muslim, začnou postupně domácí obyvatelstvo zavírat do kriminálů a terorizovat. A soudy jim půjdou na ruku, a neziskovky jim půjdou na ruku, a vláda jim půjde na ruku, protože všichni budou na jejich výplatní listině. Když vás zavřou do kriminálu za to, že jste přečetl na chodníku před soudem článek z mainstreamu, potom takové zemi už není pomoci. Sionistický chazariát vítězí. A co uděláme proti tomu, aby nezvítězili i v Česku? Šiřte a sdílejte tento článek.

České titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jiří
Návštěvník
Jiří

Spravedlnost a právo jsou v Anglii umlčeny. Svoboda projevu v Anglii již není.
Je realitou, že britské média jako BBC, Independent, The Daily Telegraph, The Times a další , které se dříve pasovaly za stráže demokracie, se staly jejich tichými hrobaři.

Dovolím si pozměněnou citaci basně Johna Donne:
Komu zvoní hrana? Zvoní pro svobodu v Anglii.

Pod anglickým pláštěm svobody je nyní fašismus.

zločas
Návštěvník
zločas

A u nás to nebude?

Ale bude!

Maláčová(37),nyní ministryně MPSV (!)bude premiérkou a její manžel Chmelař (29),nyní státní tajemník(!) ministrem vnitra…..

A pro nás bílé nechazarské tlamy zřídí gulagy někde v centrální Africe….vše podle vzoru a dispozic “demokratického”Západu!

Dali
Návštěvník
Dali

Děkuji za článek, který upozorňuje na „nenápadný“ v tichosti prováděný atak na domácí obyvatele. Tomy Robinson prokázal hrdinství v tom, že se sám odvážil a kdykoliv mněl tu možnost kritizoval a informoval, co se děje v jejich zemi. Stal se tak nebezpečný pro „arabskou většinu“, která už silně participuje v britské vládě a jak je vidět, má své faktické možnosti zničit člověka, který nic nezákonného nevykonal. To se pak může stát komukoliv z nás, když dopustíme toto plíživé tiché nasunování cizí kultury, neslučitelné s naši.
Pro nás z toho plyne, buďme víc ostražití, kritizujme, projevujme nesouhlas s tichým nasunováním arabské kultury do zemí střední a východní Evropy, kontrolujme naše politiky, žádejme informace o jejich každodenních krocích v jejich politických postojích tak, aby byly souhlasné s našimi názory. Žádejme, aby naše masmédia podávali skutečné, nezkreslené informace, aby se redaktoři chovali kulturně a neskákali do řeči svým hostům, což se stává jakými nekulturním pravidlem. My si je za to platíme, aby nás nezkresleně a pravdivě informovali. A hlavně, když si píšeme vlastní názory/komentáře, tak si važme názory jiných, i když s nimi nesouhlasíme a slušně si ten svůj obhajujme, ale to co čtu v komentářích, mně překvapuje a i proto, že diskuse se zvrtne na úplně jiné téma, jako se původně předkládá v článku.
Naše kultura je pro nás důležitá, tak si ji obhajujme a chraňme.

hirameki
Návštěvník
hirameki

tak v UK to není ani tak arabská jako spíše pákistánská “většina”, ale jsou to pochopitelně islámští vymaštěnci taky.

LOSTRIS
Návštěvník
LOSTRIS

Tomy prožil své, z hlediska budoucnosti muž jako on je pro Británii nejlepší adept na politického vůdce bude-li se chtít GB zachránit. Uux2N

Bubla
Návštěvník
Bubla

GB se už nemůže zachránit.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Může.
Když se potopí.
Ale co chudáci zvířata? : – (((

BPN
Návštěvník
BPN

Zpráva krapet mimo, ale jistě zajímavá, snad to začne nabírat správný směr: Bakšiš chce omezit finance “neziskovkám”. Ze dnešních cca 14 miliard !!!!!!!, chce ušetřit hned 3…

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pajcneme-neziskovky-oznamila-vlada-Andreje-Babise-Clovek-v-tisni-uz-zacal-narikat-546914

Snad to vezme alespoň těm “správnejm” a né nějakým slepcům a vozíčkářům…

Pijack
Návštěvník
Pijack

Proč se mlčí o naprosto zjevné souvislosti? Úměrně rostoucímu počtu muslimů v zemích Evropy roste počet požárů lesů. Už vloni to začalo. Letost narostl počet muslimů a založených ohňů tomu odpovídá – Řecko, Portugalsko, Itálie. V Koránu mají povel “spálit zemi bezvěrců”…

ach jo
Návštěvník
ach jo

No přečetl jsem si důkladně, diskuzi a opět ohrátá písnička. Bouchat do klávesnice není žádnej boj.
Za to může žid, chazar, neocon… Typické.
Za situaci v Naší krasné zemi mohou pouze politici volení po tzv. převratu demokraticky zvolení. Kdo je volil?
Největší škodiči Zeman, Klaus a spol by měli být dávno na hradě, na Mírově.
Kdo vypustil exekurory, kdo spustil privatizaci, kdo podepsal hromadu nevýhodných smluv?
Začali to borci z prognostického chlívu a nastavili nemorální hranici politikaření, která trvá dodnes.
Třeba opěvovaný Zeman – profederalista EU, sociální demokrad. Co si o tom myslet?
Když si to vezmu pozpátku ten lihovej chlap se prolhal až na hrad. OPORTUNISTA.

Lada
Návštěvník
Lada

Tak do ní nebouchej a bojuj! Šašku..

jop
Návštěvník
jop

Lada,
šašek si ty

hirameki
Návštěvník
hirameki

hlavně že jste si to tak pěkně vysvětlili.

jop
Návštěvník
jop

hirameki,
no jo, ale keď kopa hlúpych ľudí takto diskutuje, tak proti nim žiadne kultúrne vyjadrovanie nepomôže. Musíš na nich ísť ich jazykom, iba ten chápu : )
Lada používa namiesto argumentov slovo šašek. To znamená, že lada je “vysoko inteligentný”, lebo chápe slovo šašek a treba mu to pekne lopatisticky vrátiť : )
Lada vo svojom príspevku použil 7 slov. Možno nabudúce použije už 8 slov a potom aj 9 slov. O taký rok sa z Lady stane “normálny trojvetový diskutér”, akých je bohužial väčšina.

Lada, máš na viac, ako na 7 slov alebo až tri vety? Tak odpovedz ARGUMENTAMI na “ach jo”. Prosím, dokáž že som sa v tebe mýlil

hirameki
Návštěvník
hirameki

už asi s křížkem po funuse, nicméně….což o to, s ach jo částečně souhlasím- donedávna bych Zemana spíše bránil, ačkoliv jsem jej nikdy nevolil, vadil mi totiž jeho zjevný narcismus, v něčem podobný onomu u Klause, ten je taky narcis. myslím, že těch škod napáchal více Pružinský, ale v posledních měsících se Zeman x-krát předvedl jako oportunista a snad i na hranici příčetnosti, takže jsem nad ním taky zlomil hůl. ovšem s některými jeho politickými postoji jsem souhlasil. do té doby, než i mé natvrdlé mozkovně došlo, že je opravdu hlavně populista. v určitých věcech se chová vlastně jako Babiš proto se mu nedá věřit. já už dnes mám pochybnosti i o Okamurovi, kterého jsem ovšem volil. nevěřím už nikomu kromě vlastní rodiny a mýho starýho.

jop
Návštěvník
jop

hirameki
Zeman, Pružinský, Klaus, všetci doradu škodili a sú vlastizradcovia. Kontinuita vlastizradcov, okrádajúcich Čechov a ekonomiku. Každá vláda vás predala, každá vám ukradla kúsok toho, čo stavali vaši otcovia a dedovia.

ovšem s některými jeho politickými postoji jsem souhlasil
Prezident je len verejná funkcia, môže si kecať čo chce, aby bol ešte na výslní. Či s ním súhlasíš alebo nie, na nič to nevplýva. Ani jeho názory na nič nevplývajú, okrem prázdneho a bezvýsledkového kecania medzi nami plebejcami.
Všetko je to iba odťahovanie nás plebejcov od skutočných problémov. Skutočné problémy sa dajú vyriešiť iba verejnou defenestráciou, iné riešenie nemajú.

v určitých věcech se chová vlastně jako Babiš proto se mu nedá věřit.
v tom momente, ako začneš veriť “politikovi”, tak pracuješ na svojho nepriateľa voči svojim záujmom!

já už dnes mám pochybnosti i o Okamurovi
v osobnej rovine mu do hlavy nevidím, ale prestal pracovať s ľuďmi a stal sa politikom. Kto verí politikom, pracuje na svojho nepriateľa!
Ak sa dostane do vlády, nič nedokáže. Prečítaj si moje komentáre o kúsok nižšie, vo vlákne Pijack Okamura

hirameki
Návštěvník
hirameki

heh, verejná defenestrácia, no dobre. souhlasím v podstatě s tím, co píšete, jop. dnes už to vidím velmi podobně. nebudeme se – jak se říká u nás v Brně – štengrovat – ale u vás je taky bordel non plus ultra. Kiska, Danko, Robo Fico, Matovič, Sulík, to sú také pekné zvieratká! o udavačích ala Benčík, Smotana a podobné kreatury medzi novinármi ( Šimečka, Havran, Hríb napr. ) ani nemluvě. celý ten povyk kvůli podivné vraždě Kuciaka a jeho snúbenice…. Za slušné Slovensko….zmanipulovaný dav… děs a hrůza.

jop
Návštěvník
jop

hirameki
Slovensko, samozrejme máš pravdu, žiadny rozdiel od Čechov nie je. Ale sme na českom webe, tak českí “politici”.
Slovensku by pomohla tiež iba verejná defenestrácia, rozdiel žiadny.

ps neurážaj zvieratká: “Kiska, Danko, Robo Fico, Matovič, Sulík, to sú také pekné zvieratká”
Oni nie sú žiadné pekné zvieratká, ale devianti okrádajúci každého Slováka. Kiska nie každého, lebo ako prezident nemôže okrádať. Ale Kiska úžerník okráda a ruinuje množstvo Slovákov.

hirameki
Návštěvník
hirameki

viem…. 🙂

Pijack
Návštěvník
Pijack

Po slovensky sa tomu povie “šašo” 🙂 hej?

jop
Návštěvník
jop

Pijack,
ja viem že po slovensky je to šašo. Ale vie to aj Lada? : )
Tak som použil jazyk Ladu, aby určite pochopil : )

ach jo
Návštěvník
ach jo

Argument?

Milada
Návštěvník
Milada

Kdo druhe ponizuje a urazi, ukazuje na svou malost.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Ono se to asi udělalo celé samo, že? : D

Golgota
Návštěvník
Golgota

Ach Jo- člověče, ty ani nebouchíš do klávesnice,ani nebojuješ, jen prdíš kavárenský vzdechy. Nevím, co tady vůbec hledáš?

Jiří
Návštěvník
Jiří

Synku “Ach jó”, je vidět že kromě vzdychání se Ti nedostává zvídavosti a tak než aby jsi skonal v nevědomosti najdi si význam pojmu “Humanitární bombardování”. V tom je zakleté kouzlo sloganu “Pravda a láska zvítězí”. Zeman nemá na svědomí vraždy lidí, což se o Havlovi nedá říci

Bubla
Návštěvník
Bubla

Alex Jones a jeho Infowars je trvale zakázán na youtube.

hirameki
Návštěvník
hirameki

jsem, tuším, zaznamenal na InfoVojně ze strany Nora L.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

K plkům o brokovnici někde níže.
Do Shotguns Suck for Self Defense?
https://www.youtube.com/watch?v=sEWn8uCo4Ik

Max
Návštěvník
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

„Koncem srpna r. 1910,“ informuje nás už zmíněný Hasselbacher, „se v
Kodani konal 8. mezinárodní kongres socialistů. V oněch dnech roku
1910 psal o této události tisk všech stran. Co však zamlčel, byla
skutečnost, že se během kongresu pořádalo také tajné zasedání
vyvolenců v lóžovém paláci řádu Odd Fellows v kodaňské Bredgate.
Mimo jiných se ho zúčastnili zednář Emil Vandervelde z Belgie, člen
bruselské lóže ‚Les amis philantropes’, Philipp Scheidemann, Friedrich
Ebert, dr. David, Karl Kautsky, dr. Frank, Stadthagen, Róza Luxemburgová,
Klára Zetkinová, Karel Liebknecht, Südekum a další z jižního Německa,
nechyběl ani Adolf Hoffmann. Dále byli přítomni bývalý metodistický
kazatel a tehdejší anglický premiér Ramsay Macdonald, člen skotské lóže,
Benito Mussolini, příslušník lóže ‚Jesu’ v Miláně, dále socialisté Stauning
a Bang z Dánska a ruští socialisté Lenin-Uljanov, Lev Trockij-Bronštejn
a další.
Na tomto tajném zasedání byla projednávána světová revoluce a její cíle,
ale především zničení monarchií v Německu, Rusku, Rakousku-Uhersku
a pod., které překážely židovským finančním magnátům. Zednář Aristide
Briand, člen lóže ‚Le Phare Soissonnais’ v Soissonu, přednesl velice vřelé
souhlasné prohlášení, napsané na oficiálních dopisnicích úřadu předsedy
vlády, ministerstva pro náboženství a ministerstva vnitra, kterým stál tehdy
v čele. Když se zmíněná písemnost dostala na vědomí lidí mimo vybraný
okruh, byl neprodleně v tisku zahájen masivní manévr na odvedení
pozornosti. Noviny ‚Tägliche Rundschau’ z 1. září 1910, č. 408, které mám
k dispozici, například otiskují Briandův dopis a dodávají k tomu v duchu své
spiklenecké loajality: ‚Přesto právě ve francouzské delegaci panuje
přesvědčení, že se jedná o nemístný žert nějakého podřízeného pracovníka
z úřadu předsedy vlády. Jsme téhož mínění.’… Co bylo tehdy v Kodani za
zavřenými dveřmi lóžového paláce zosnováno, poznali jsme pak my všichni
za světové války“ (cit. podle Müllera 1982, str. 240 ad.).
Úloha internacionálního zednářstva jako skryté hnací pružiny za světovou
válkou a za jejím „výsledkem“ je tedy mimo jakoukoli pochybnost. Stejně
tak je jasné, že skrytou vrchnost Satanovy synagogy tvoří zcela převážně
Židé, a že výhradně židovský řád B’nai B’rith řídí veškeré nežidovské
zednářstvo. Již jenom z této pozoruhodné okolnosti musí logicky vyplývat,
že zednářstvo se svým úsilím o vytvoření jediného světového státu a
náboženství má za úkol připravit cestu židovsko-sionistickému světovému
panství. Již jsme si zde tuto tezi doložili. Existují ještě mnohá další autentická
svědectví o naprosté identitě světového zednářstva a světového sionismu
– ta platí samozřejmě jen na úrovni „zasvěcených“.
(“Světovládci temnot v akci”)

Milada
Návštěvník
Milada
BPN
Návštěvník
BPN

Ten Vít Klíma je velice odpudivý sionista…

hirameki
Návštěvník
hirameki

nutno konstatovat, že židovský obličej má jako vyšitej. škaredý chlap, málem jsem z toho omdlel.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Navrhoval k nám přesídlit 300 000 ukrajinských Chazarů. Podle xichtu tam má příbuzný, náplava jedna nečeská, cizí a neustále provokující.
Infiltroval fiat levicovou alternativu ProAlt. To tak, nechat zaměstnaneckou třídu se zorganizovat a konečně po 30 letech dohnat v reálných mzdách Západ, to by tak hrálo platit víc.
Taky jste si už všimli, že rozdíl v reálných mzdách mezi námi a Německem se pečlivě udržuje na poměru třetina u nás, dvě třetiny tam už skoro 30 let? Přesně proto se po několikerém zvýšení mezd a platů “nedaří” zvednout hodnotu koruny.
A proto, že stát plní přání vývozců naší práce zadara a koruna neroste, musí se zvednout úročení základních sazeb ČNB a tímhle náhradním způsobem “zdražit” peníze.
Dopadne to hlavně majitele zadlužených baráčků a bytů, protože hypotéky mají jen omezenou fixaci úroků. Dokonce i při slavně vyhlašované re-fixaci z klientů dostanou procento navíc. To může znamenat zvýšení měsíčních splátek třeba o 2000,- Kč.
Tohle je jen jeden konkrétní příklad jak pořád posluhujeme a připlácíme pohrobkům husákovských Podniků zahraničního obchodu (slavné PZO).
Nikdy o svou moc nepřišli. Naopak.