VIDEO: Propaganda se změnila ve fiasko a britský lékař v přímém přenosu...

VIDEO: Propaganda se změnila ve fiasko a britský lékař v přímém přenosu utřel ministra zdravotnictví, že když lékaři nebudou mít protilátky získané z přirozené imunity, bude muset vláda očkovat zdravotníky posilovacími dávkami každý měsíc! Lékař totiž prohlásil, že vakcíny snižují riziko přenosu viru jen po dobu 2 měsíců! Ministr narazil v nemocnici na trapné mlčení, nikdo nebyl nadšen nápadem na povinné očkování! A profesor na Kypru objevil DELTACRON, genetickou mutaci hybridního kombinovaného viru, ve kterém jsou prvky Delty i Omicronu! Masovým očkováním hrozí vznik “Superviru” jako byl ten, který za Cortéze vyhubil indiány!

VIDEO: Propaganda se změnila ve fiasko a britský lékař v přímém přenosu utřel ministra zdravotnictví, že když lékaři nebudou mít protilátky získané z přirozené imunity, bude muset vláda očkovat zdravotníky posilovacími dávkami každý měsíc! Lékař totiž prohlásil, že vakcíny snižují riziko přenosu viru jen po dobu 2 měsíců! Ministr narazil v nemocnici na trapné mlčení, nikdo nebyl nadšen nápadem na povinné očkování! A profesor na Kypru objevil DELTACRON, genetickou mutaci hybridního kombinovaného viru, ve kterém jsou prvky Delty i Omicronu! Masovým očkováním hrozí vznik “Superviru” jako byl ten, který za Cortéze vyhubil indiány!

Britské ministerstvo zdravotnictví se v pátek rozhodlo, že natočí propagandistickou reportáž na podporu myšlenky na zavedení povinného očkování pro britské zdravotníky a ministr zdravotnictví Sajid Javid, tedy upozorňuji, že jde o ministra zdravotnictví Velké Británie a nikoliv Izraele, ani Saúdské Arábie, se vydal s televizním štábem stanice Sky do londýnské nemocnice King’s College Hospital [1] a začal se tam za přítomnosti kamer vyptávat personálu, jaký mají názor na myšlenku zavedení povinného očkování pro zaměstnance britské zdravotní služby NHS. Jenže, původní plán o natočení propagandistické reportáže vzal za své hned na začátku natáčení, protože místní zaměstnankyně v rolích staničních sester mlčely jako zařezané a nechtěly se ze strachu k tématu vůbec vyjadřovat.

Ovšem místo nich se vyjádřil odvážný lékař, který se dal s ministrem do bizarního rozhovoru, který by se dal parafrázovat jako ukázka situace, kdy lékař mluví do dubu. Ministr totiž přijel za účelem propagace vaxu, ale lékař do něj začal tlačit, aby britská vláda začala uznávat protilátky získané proděláním nemoci. A krátký rozhovor nakonec přinesl bombu.

Mladý lékař to rozjel naplno a přímo ministru zdravotnictví vylíčil, že když vláda nebude lékařům uznávat protilátky získané proděláním nemoci, tak to povede k tomu, že vláda bude muset očkovat zdravotníky každý měsíc, protože látky z vakcíny snižují přenos viru podle jeho zkušeností lékaře z covidového oddělení JIP, na kterém v nemocnici pracuje, jen po dobu dvou měsíců. A proto vláda bude muset očkovat zdravotníky každý měsíc, aby je stihla naočkovat, než vyprší právě ta doba 2 měsíců. Ministr v té chvíli už byl úplně na odpis, nezmohl se na víc, jen na opakování toho, že vláda se řídí radami odborníků na vakcíny, a že sice respektuje názor lékaře, ale že existují i jiné názory.

VIDEO: Lékař úplně zničil propagandistickou reportáž ministru zdravotnictví

Zděšené vedení nemocnice okamžitě poslalo do televize Sky prohlášení, které je na konci videa, které jsem pro vás přeložil. Podle nemocnice sice očkování zdravotníků zatím není povinné, ale nemocnice prý rozhodně doporučuje očkování a většina zaměstnanců prý už očkovaná je. Nepovedená reportáž tak skončila nejen fiaskem, ale doslova odhalila i informaci, která dosud nikde v Británii v televizi od lékařů nezazněla, že totiž očkování pouze snižuje riziko přenosu, a to jen po dobu 8 týdnů.

Tato informace rozmlátila doslova britské sociální sítě, kde si teď lidé utahují z ministra, zatímco jiní Britové z řad Covidiánů volají po vyhazovu doktora a spolu s ním i těch sester, které tam prý seděly jako pecky a nevyjadřovaly dostatečné nadšení pro povinné očkování. Video, na které jsme byli upozorněni našim čtenářem do redakce, je zásadní a klíčové v tom, že lékaři vědí naprosto dobře a spolehlivě, že vakcíny jsou nejen šmejdy, ale dokonce ani jejich proklamovaná účinnost ve snižování přenosu je jen limitní a omezená na 8 týdnů.

Ve skutečnosti ale jen 4 týdny, upozorňuje náš kolega lékař. A proč 4 týdny? Protože při očkování 2 dávkami je člověk považovaný za plně očkovaného až 2 týdny po 2. dávce. A mezi 1. a 2. dávkou je prodleva zhruba 2 týdny. Takže informace britského lékaře odhaluje, že vakcína snižuje riziko přenosu z očkované osoby na neočkovanou jen 4 týdny, počínaje po uběhnutí 1 měsíce od první dávky.

Jinými slovy, jakmile se člověk naočkuje a je plně očkovaný, tak již po měsíci se musí postavit do fronty na booster, a logicky tak každý další měsíc, to znamená 12 dávek boosteru za rok, proti jednomu viru. A schválně říkám proti jednomu, protože tohle není všechno. Poté, co Izrael oznámil, že zaregistroval ženu se dvěma nemocemi, s chřipkou i s covidem, tak nyní se objevilo pokračování této kombinované štafety, jak by se to trefně dalo nazvat. Na Kypru totiž objevili novou kombinovanou mutaci.

Na Kypru objevili kombinovanou mutaci DELTACRON

Podle Leondiose Kostrikise, profesora biologických věd na Kyperské univerzitě a vedoucího Laboratoře biotechnologie a molekulární virologie, byl na Kypru objeven nový kmen Covid-19, který kombinuje deltu a omikron, čímž vzniká DELTACRON [2].V současné době existují koinfekce omicron a delta a my jsme našli tento kmen, který je kombinací těchto dvou,” řekl Kostrikis v pátečním rozhovoru pro televizi Sigma. Objev byl podle něj pojmenován “DELTACRON” kvůli identifikaci genetických znaků podobných deltě a omicronu v genomech viru.

Kostrikis a jeho tým identifikovali 25 takových případů a statistická analýza ukázala, že relativní četnost kombinované infekce je vyšší u pacientů hospitalizovaných kvůli Covid-19 ve srovnání s nehospitalizovanými pacienty. Sekvence 25 případů deltacronu byly 7. ledna odeslány do mezinárodní databáze GISAID, která sleduje změny viru. “V budoucnu uvidíme, zda je tento kmen patologičtější nebo nakažlivější, nebo zda převládne nad deltou a omikronem,” řekl. Jeho osobní názor však je, že i tento kmen bude vytlačen vysoce nakažlivou variantou omicron.

Náhlé objevy kombinovaných nákaz a nyní už i kombinovaných virů jsou důsledkem masivního očkování, které nutí viry k obraně a k mutacím, což vede k vývoji celé plejády nových variant virů, které by se bez masivního očkování nikdy neobjevily. Mutace se vytváří v tělech očkovaných osob na úrovni genetických změn virů uvnitř buněk a makrofágů, kdy virus si aktivně pozmění své genové exprese proteinových bází, aby se vyhnul detekci a zničení ze strany vakcinačních mechanismů a látek.

Je to podobné jako se vznikem rezistence na antibiotika, kdy si bakterie při častém vystavení antibiotikům začnou na tyto látky vytvářet rezistenci a ATB přestanou fungovat. Rezistence na ATB totiž probíhá stejně jako rezistence virů proti vakcínám a protilátkám. Jakmile se do těla dostávají látky likvidující viry, tak ty se okamžitě začnou bránit. Celé to probíhá na chemicko-biologické úrovni. Jak nám vysvětlil kolega lékař, je to celkem jednoduché.

Masové očkování nutí viry ke změnám proteinové báze nezvykle rychlým způsobem

Viry si nesou určité sekvence proteinů, tzv. detektorů proteinové báze. Pokud na virus zaútočí protilátka, připojí se k viru, tyto proteiny se poškodí. Takto poškozený virus má být následně pohlcen a zničen makrofágem, ale v důsledku ADE syndromu nejsou protilátky s virem dostatečně pevně spojeny a po pohlcení makrofágem se protilátky od viru odpojí a ten se otevře a převezme kontrolu nad makrofágem. Při otevření viru se ale uvolní proteinové látky zničeného receptoru, který byl obsazen protilátkou. Buňka makrofágu tak provede expresi rozbalené RNA, ale za účasti pozměněného proteinu zničeného receptoru viru. A tím vzniká mutace.

Britský ministr zdravotnictví Sajid Javid

Tento zničený protein se během exprese RNA nahradí novou sekvencí, která je randomizovaná. Většina randomizovaných sekvencí není životaschopná, ale malá část z nich přežije a může se ukázat jako daleko progresivnější, než původní proteinová báze. V takovém případě vzniká nová mutace, která je nakažlivější, lépe se šíří atd. Mutace vznikají i přirozeně, protože RNA exprese proteinů vykazují chyby, ale očkování tento proces mutací posilují a multiplikují. Čím více očkování, tím více mutací, uzavírá náš kolega lékař. Spousta lidí si ještě donedávna z očkování dělala legraci, že lidé se budou očkovat každý měsíc, ale toto již není legrace, od lékaře ve videu jste právě slyšeli, že se to klidně může stát realitou.

Podle lékaře hrozí při masovém očkování potenciální vznik Superviru, proti kterému nebudou existovat protilátky

A dokonce může dojít na posilovací boostery i dvakrát nebo vícekrát do měsíce, to podle toho, kolik nových mutací se bude do měsíce objevovat. Takto šílené masivní očkování vybičuje viry k tak intenzivnímu mutování a změnám, že se klidně může stát, že viry se začnou měnit preventivně při každé expresi v lidském těle několikrát za den, což zvýší počet kombinací a čím větší počet kombinací, tím větší šance na vznik super-viru, jak varuje kolega lékař. Supervirus je taková mutace, která se ukáže evolučně nejživotaschopnější a bude odolávat všem známým protilátkám. Takový virus by mohl vyhubit celou civilizaci podobně, jako chřipka vyvraždila a vyhladila celé indiánské kmeny v zemích Střední a Jižní Ameriky po příjezdu španělských lodí a kolonizátorů pod velením Hernando Cortéze.

MUDr. Steve James se snaží ministrovi vysvětlit, že bez přirozené imunity se budou muset zdravotníci očkovat každý měsíc

Přivezli totiž z Evropy chřipku, která zafungovala na domorodé indiány jako supervirus. Jeho mortalita na indiánské kmeny dosáhla 100% a jednalo se o největší virovou genocidu v historii lidstva. Snaha o masové očkování může navodit podobný stav, kdy civilizace zapříčiní vakcínami a hromadnými mutacemi vznik superviru, proti kterému nebude mít civilizace obranu stejně, jako ji neměli indiáni po zahájení španělské kolonizace. A vůbec bych se nedivil, že toto masové a šíleným covidiánstvím zaštítěné očkování má za úkol právě vybičovaní virů k tak rychlým mutacím s cílem randomizovaného vzniku superviru. A vzhledem k miliardám iterací vakcinovaných lidí je vznik takového randomizovaného superviru opravdu reálný.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dan2
Návštěvník
Dan2

Podle poslednich zjisteni je ockovani proti covidu 800 x nebezpecnejsi nez u vsech dosud pouzivanych vakcin.

Dan2
Návštěvník
Dan2

Zdravotnictvi, doktorum a lekarnikum se dari dobre, kdyz jsou lide nemocni. Pandemie tomu napomaha a tak se ze vsech sil snazi mainstream ockovaci agendy podporovat. Neni to poprve.
V 16. stoleti sirili sami lecitele morovou nakazu, aby meli kseft. Co se s temi smejdy stalo, kdyz se to lidi dozvedeli si prectete:
https://www.badatel.net/ponaucenie-ako-lud-nalozil-s-darebackymi-lekarmi-pocas-epidemie-moru-v-roku-1530/
Az se lide dozvedi, jak je politici a doktori vakcinaci poskodili, bude zle. Musi se to ovsem dostat do verejnych medii, kterym vetsina stale veri. I to je uz pripravene…

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Napich I nekolikrat do mesice, pro napichle p.o. treti nic hrozneho, vlastne lidi bet rozumu si zvyknou na vsechno😉😉😉🌡🍸🎳💉💊

Dan2
Návštěvník
Dan2

Chcete ockovat deti?
https://gloria.tv/post/7ySnFagvjNbs3cCK9WBckUZtt

Dr. Zelenko vylecil Trumpa a tisice jinych od COVIDu bez vakcin.
Dr. Zelenko, bývalý Trumpov lekár: Covid-19 je eugenická a biologická zbraň
22/12/2021 autor: redakcia 101 komentárov

Dr. Zelenko, bývalý Trumpov lekár: Covid-19 je eugenická a biologická zbraň

(Kevin Hughes, naturalnews.com) – Dr. Vladimir Zelenko nazval počas interview dňa 15. decembra 2021 koronavírus SARS-CoV-2, spôsobujúci ochorenie Covid-19, biologickou zbraňou.

„Výskum vírusov na získavanie nových funkcií je len zásterkou na výrobu zbraní hromadného ničenia,“ uviedol Dr. Zelenko. „Tento vírus bol získaný konverziou netopierieho vírusu na vírus, ktorý dokáže nakaziť človeka. Jeho účelom bolo zničiť pľúcne tkanivo a spôsobiť krvné zrazeniny. Následne bol vypustený do sveta.“

Svetoznámy lekár z New Yorku ďalej dodal, že:

„Celý zmysel tejto globálnej pandémie bolo vyvolať globálny strach a zavrieť ľudí do izolácie.

A každý, kto študoval princípy psychologickej vojny chápe tomu, že globálny strach doplnený izoláciou privedie ľudí to takého psychického stavu, v ktorom sú zraniteľní a ľahko manipulovateľní.

To, čoho sme dnes svedkami, nikdy nebolo o zdraví. Ide o umelo vytvorenú pandémiu pomocou biologickej zbrane. Potom nám dali umelé riešenie, ktoré má skrytú agendu, a tou je označkovanie ľudskej populácie.“

Samozrejme, pod „riešením“ mal Dr. Zelenko na mysli vakcíny.

Dr. Zelenko, je známy aj tým, že už v máji 2020 oboznámil bývalého prezidenta Trumpa s liekom proti covidu s názvom hydroxychlorochín (HCQ).

Dnes tvrdí, že sociopat Klaus Schwab (zakladateľ Svetového ekonomického fóra – WEF) v roku 2016 povedal, že do 10 rokov bude 7 miliárd ľudí na Zemi označkovaných digitálnym identifikátorom.

Vakcíny proti Covid-19 zabijú časť ľudí hneď po podaní
Podľa doktora Zelenka je vakcína proti Covid-19 „zaujímavá zbraň“, respektíve „zaujímavý nástroj“, ktorý časť ľudí zabije hneď po jej podaní.

Ako povedal v interview:

„Viete, ukázalo sa, že tie vakcíny spôsobujú srdcové infarkty, mozgové mŕtvice a myokarditídy, čo sú zápaly srdca. To je ako keby ste strčili srdce do mixéra. Dnes vidíme, ako vyšportovaní atléti padajú ako muchy mŕtvi na ihriskách.

Okrem toho tie vakcíny spôsobujú mieru potratov v prvom trimestri medzi 10 až 82%, vyvolávajú obrovský nárast výskytu rakoviny, autoimunitných ochorení a porúch vaječníkov i semenníkov.

A to už ani nespomínam syndróm protilátkami zosilnenej imunitnej odpovede (ADE), ktorý už môžeme pozorovať (ten sa zvyčajne objavuje až po určitom čase od zaočkovania).“

Lekár dodáva, že vakcíny proti Covid-19 sú tiež eugenickou zbraňou, ktorá nielenže zabije určité percento ľudí hneď po aplikácii, ale aj skracuje dĺžku života veľkej časti zaočkovanej populácie v dôsledku rozvoja chronických ochorení.

No a tých, ktorí aj toto prežijú, označkuje a stanú sa tak súčasťou siete „Matrixu“.

Podľa Dr. Zelenka bude práve toto mechanizmus na kontrolu a manipuláciu správania vedúci k zotročeniu ľudstva a zároveň na zbavenie sa tých, ktorí budú pre systém neželaní.

„Dnes sme svedkami vytvárania základov infraštruktúry nazývanej aj „Znamenie šelmy“.

V roku 2020 získal Microsoft celosvetový patent. Dokonca si pamätám aj jeho číslo WO2020O6O6O6. Je ťažké takýto kód zabudnúť. Tento patent popisuje spojenie biometrických dát s kryptomenou,“ uvádza Dr. Zelenko.

Dr. Zelenko, ktorý bol súčasťou tímu lekárov prvej línie študujúcej Covid-19, povedal v predošlom interview, že jeho vlastný výskum preukázal dobre koordinované vypustenie biologickej zbrane, ktoré bolo nasledované vypustením jedovatých smrteľných vakcín.

Záver
Na záver doktor dodal, že vakcíny sú smrteľnejšie než vírus a že oboje, vírus aj vakcíny, sú používané istými kruhmi, skupinami či organizáciami so zlovestnými motívmi.

Ako analytik sprisahaní, doktor Zelenko prezradil, že to, čo videl, ho priviedlo k presvedčeniu, že všetko súvisiace s pandémiou Covid-19 je vykalkulovaná intriga na zavedenie Nového svetového poriadku (New World Order).

Jediný spôsob, ako jeho zavedeniu zabrániť, je nepodliehať strachu, nepodriaďovať sa, ignorovať opatrenia, stavať sa systému na odpor, šíriť informácie a prebúdzať ľudí z masovej hypnózy vyvolávanej médiami hlavného prúdu.

Autor: Kevin Hughes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Bohuslav
Návštěvník
Bohuslav
Dan2
Návštěvník
Dan2

Cisla nebezpecnych a smrtelnych vakcin jsou zakodovana. Hackeri je znaji.
https://nastub.cz/w/dinLNZGsgvXT5SPbCUP3NA?title=0&warningTitle=0&start=11m53s

pkajetan
Návštěvník
pkajetan

Dane2, pročetl jsem_je to šílený… Co s tím, rozposílávat presstitutům v mediálních sračkometech? Rodičům dětí? Ovcím? Achjo

Dan2
Návštěvník
Dan2

Oni je urcite znaji, ale neudelaji nic. Cekaji na rozkaz z ridici centraly plandemie, kterou neni WHO. Ta je jenom vykonavatel prikazu.
Ja uz nekolikrat varoval fakty Babise a Ano, SPD. Ty maily mohu predlozit. Bude Norimberk 2.

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Prej, analytici objevili nebezpečné šarže vakcíny, které jsou stále v pohybu, všechny vakcíny jsou nebezpečné, od prvu začátku, připraveny na největší genocidu v historii lidstva, tedy známou historii lidstva.

khrcs
Návštěvník
khrcs

Omikron zahltil sanitky. S infarktem nebo mrtvicí jeďte taxíkem, radí dispečeři v Anglii.
https://cnn.iprima.cz/mate-podezreni-na-infarkt-jedte-taxikem-radi-dispeceri-sever-anglie-hlasi-kolaps-54973

titulek na Primě,

Tak a je to tady,z Omikronu jsou infarkty a mrtvice!!!!!!
Žádné očkování není přičinou tohoto stavu,dámy a pánové.

Návštěvník
Návštěvník
Návštěvník

Covidoví pacienti se vyplatí – tiskovka Deklarace lékařů k nátlaku na očkování 7.1.2022

Zdravotní sestra Adriana Čipižáková:
Tady popíšu to, co se dělo v těch vlnách. Jakýkoli pacient přišel k nám na akutní ambulanci a jenom trošku zakašlal, tak se mu psala diagnóza suspektního covidu U69.75. Proč? Byly za to super prachy.

Když jsme se rozdělili na akutní ambulanci čistou a covidovou, tak dolů na tu covidovou nechtěl chodit nikdo. Já jsem tam chodila dobrovolně, neměla jsem s tím problém. Ve chvíli, kdy mí kolegové zjistili, že je za to příplatek 300 až 500 korun na hodinu, tak se o to místo rvali. Všichni chtěli být pozitivní. Všichni chtěli mít pozitivní pacienty. Tak to prostě je.

video v odkazu
http://www.pruvodce.info/2022/01/covidovi-pacienti-se-sakra-vyplati.html

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Zasranci zkur*veni hrající si na doktory a zdravotníky. Jako vynesena informace dobrá, ale zakončit to takhle: takže pokud začnete platit zdravotníky tak, jak si zaslouží, tak nebudou muset lhát v číslech. Je to jednoduchá matematika.

Takže oni jsou vlastně ještě chudinky, oběti, Maj málo peněz, tak budou lhát, a co krytí zmrzaceni a vražd vakcínou, to taky proto že mají málo penízek?

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

Tohle musi skoncit, jinak pujde ve skere lekarstvi do hajzlu!

Návštěvník
Návštěvník
Návštěvník

Covidoví pacienti se sakra vyplatí – tiskovka Deklarace lékařů k nátlaku na očkování 7.1.2022
*
Zdravotní sestra Adriana Čipižáková:
Tady popíšu to, co se dělo v těch vlnách. Jakýkoli pacient přišel k nám na akutní ambulanci a jenom trošku zakašlal, tak se mu psala diagnóza suspektního covidu U69.75. Proč? Byly za to super prachy.

Když jsme se rozdělili na akutní ambulanci čistou a covidovou, tak dolů na tu covidovou nechtěl chodit nikdo. Já jsem tam chodila dobrovolně, neměla jsem s tím problém. Ve chvíli, kdy mí kolegové zjistili, že je za to příplatek 300 až 500 korun na hodinu, tak se o to místo rvali. Všichni chtěli být pozitivní. Všichni chtěli mít pozitivní pacienty. Tak to prostě je.

A já bych byla hrozně ráda, kdyby i přes to, že jsem tuhle informaci sdělila, abyste nám to odpustili. Bylo to držhubný a my jsme byli rádi, že konečně jsme byli zaplacený tak, jak bysme měli být zaplacený normálně. A bohužel dneska už covidovou ambulanci nemáme, máme pouze akutní, já už tam teda nejsem, ale ještě jsem to chvilku zažila a byl neskutečný tyjátr mých kolegů. Proč my nedostáváme příplatky, když jiná covidová oddělení je dostávají? Oni chtějí covidové pacienty, protože jsou za to sakra dobře zaplacený. Takže pokud začnete platit zdravotníky tak, jak si zaslouží, tak nebudou muset lhát v číslech. Je to jednoduchá matematika.

+ video z konference

http://www.pruvodce.info/2022/01/covidovi-pacienti-se-sakra-vyplati.html