VIDEO: Projev Viktora Orbána v EU parlamentu a jeho obrana křesťanské Evropy...

VIDEO: Projev Viktora Orbána v EU parlamentu a jeho obrana křesťanské Evropy před socialisty a liberály! Postavíme se jako národ i proti vám, pokud budete chtít rozhodovat o naší zemi! Seznam českých pacholků a zrádců, kteří se přidali k žalobě proti Maďarsku! Poche byl mezi nimi a definitivně si zatloukl hřebík do rakve, ministrem zahraničí se nestane, je to vyřízené! Žena, která žalobu na Maďarsko přichystala, se nachází na Sórošově utajovaném seznamu!

VIDEO: Projev Viktora Orbána v EU parlamentu a jeho obrana křesťanské Evropy před socialisty a liberály! Postavíme se jako národ i proti vám, pokud budete chtít rozhodovat o naší zemi! Seznam českých pacholků a zrádců, kteří se přidali k žalobě proti Maďarsku! Poche byl mezi nimi a definitivně si zatloukl hřebík do rakve, ministrem zahraničí se nestane, je to vyřízené! Žena, která žalobu na Maďarsko přichystala, se nachází na Sórošově utajovaném seznamu!

Na včerejším zasedání EU parlamentu ve Štrasburku došlo ke skandálnímu odhlasování podnětu evropské poslankyně za holandské Zelené Judith Sargentini k zahájení trestního stíhání Maďarsko za údajné porušení Charty a listiny Lidských práv ukotvených v Lisabonské smlouvě [1]. Toho se mělo Maďarsko dopustit tím, že v uplynulých letech provedlo reformu mediálních zákonů, ústavy, neziskového sektoru, soudního systému a zejména bankovnictví a omezení volného pohybu kapitálu ze země.

Judith Sargentini pochází ze staré holandsko-italské židovské rodiny a ve straně Zelených je považována za hlavní konstruktérku tzv. rudo-zelené ideologie, tedy spolupráce Zelených s neomarxistickými poslanci v EU parlamentu.  Jenže, celý útok na Maďarsko nevychází z její hlavy. Redakce Aeronetu zjistila, že Judith Sargentini se nachází na výbušném seznamu vytipovaných osob ke spolupráci s Open Society Foundations nadací George Sorose, který minulý rok na podzim unikl na veřejnost a náš server jako první v ČR o tomto přinesl informace v článku zde. Pokud jste článek nečetli, urychleně to napravte.

Judith Sargentini, europoslankyně.

Když se do seznamu (ke stažení zde) podíváme, s úžasem zjistíme, že židovská politička Judith Sargentini je na 77. stránce tohoto výbušného seznamu s profilačním popisem nadějné spolupracovnice pro věci Sorošovy nadace. Její kádrový profil je na Sórošově seznamu následující: Aktivistka a vývojová poradkyně, aktivní v různých mládežnických a rozvojových organizacích od roku 1995. Potom jako městská radní (1999-2009). Posléze poslankyně Evropského parlamentu od roku 2009 a místopředsedkyně Delegace Evropského parlamentu v Jihoafrické republice (2009-2014). Zajímá se o občanské svobody, lidská práva, práva všech menšin, mezinárodní rozvoj, vztahy s africkými, karibskými a tichomořskými zeměmi. Zájem projevuje o vztahy mezi EU a Jihoafrickou republikou a lidská práva ve světě.

Navrhovatelka žaloby proti Maďarsku se nachází na utajovaném seznamu Open Society Foundations George Sorose se jmény vytipovaných europoslanců pro spolupráci

V kádrové složce je i její telefon a email, takže jí můžete napsat nebo zavolat a pěkně ji seřvat, co si to dovoluje útočit na jedinou zemi v Evropě, která se odhodlala postavit migrantům. V celé akci proti Maďarsku je vidět Sorosův rukopis, protože právě nyní maďarský parlament projednává zákon Stop Soros, který má zcela zamezit působení zahraničních politických neziskovek v zemi, a proto George Soros vytáhl seznam a zatahal za špagáty svých marionet a nejlépe posloužila Judith Sargentini.

Ještě před schválením jejího návrhu v Evropském parlamentu však vystoupil s projevem přímo Viktor Orbán. Video s českými titulky najdete v úvodu tohoto článku. V projevu znovu zopakoval, že Maďarsko se nepodvolí a nestane se zemí migrantů. Jeho projev je naprosto zlomovou událostí, protože Orbán se tím postavil proti evropském židovstvu reprezentovanému domem Rothschild, který ovládá George Sorose a jeho finance. Viktor Orbán se bude muset mít na pozoru, protože nosaté gangy se pokusí v následujících týdnech Maďarsko vnitřně destabilizovat, aby padla Orbánova vláda.

Záznam z uniklého seznamu Open Society Foundations.

S tím je třeba si všimnout o toho, že Andrej Babiš nekontroluje své poslance za Hnutí ANO v Evropském parlamentu. Celou rebelii proti Babišovi vede Pavel Telička a nikoho proto nepřekvapí, že tito europoslanci za Hnutí ANO hlasovali pro podporu návrhu zažalovat Maďarsko. Andrej Babiš se rozčílil, protože europoslanci tím podráží jeho dobré vztahy s Viktorem Orbánem [2]. Nezdá se však, že by Andrej Babiš měl nějakou moc jejich postoje změnit, snad jedině může ovlivnit sestavení kandidátek do EU parlamentu příští rok, aby tam byli nově lidé, které má Andrej Babiš pod kontrolou.

Jak hlasovali čeští europoslanci?

Veškerou migraci do EU řídí dům Rothschild. Není to Berlín a ani Angela Merkel, není to Brusel a ani Evropská komise. Jsou to sionistické struktury lidí napojených na nervové centrum Domu Sion v Londýně. Marionety pouze plní své úkoly, když zrovna nejsou na transfúzích s dětskou krví, protože jinak by už dávno byly bradou vzhůru. Podívejme se na seznam, jak v Europarlamentu hlasovali čeští Europoslanci:

Pro návrh na potrestání Maďarska hlasovali:

 • Z frakce Liberálů a Evropských demokratů (ALDE)
 • Pavel Telička (zvolen za ANO)
 • Dita Charanzová (zvolena za ANO)
 • Martina Dlabajová (ANO)
 • Petr Ježek (zvolen za ANO)
 • Z frakce Evropské lidové strany (EPP/ED)
 • Stanislav Polčák (STAN)
 • Luděk Niedermayer (TOP 09)
 • Jiří Pospíšil (TOP 09)
 • Jaromír Štětina (TOP 09)
 • Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)
 • Miroslav Poche (ČSSD)

Proti potrestání Maďarska hlasovali tito europoslanci:

 • Z frakce Lidovců (EPP/ED)
 • Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL)
 • Michaela Šojdrová (KDU-ČSL)
 • Pavel Svoboda (KDU-ČSL)
 • Z frakce Evropských svobodných a demokratů (EFFD)
 • Jiří Payne (Strana svobodných občanů)
 • Z frakce Evropské sjednocené a zelené levice (GUE/NGL)
 • Jaromír Kohlíček (KSČM)
 • Kateřina Konečná (KSČM)
 • Jiří Maštálka (KSČM)
 • Z frakce Evropští konzervativci a reformisté (ECR):
 • Evžen Tošenovský (ODS)
 • Jan Zahradil (ODS)
 • Z frakce Socialistů a sociálních demokratů (S+D)
 • Jan Keller (ČSSD)

Zdrželi se:

 • Z frakce Socialistů Pavel Poc (ČSSD).

Neúčastnili se hlasování:

 • Z frakce Socialistů Olga Sehnalová (ČSSD)
Poche jako jediný z ČSSD hlasoval pro žalobu na Maďarsko, všichni europoslanci za Hnutí ANO hlasovali proti Babišovi

Všimněte si, že z europoslanců ČSSD hlasoval pro návrh jenom Miroslav Poche, což je pro něho rozsudek smrti ohledně nadějí na post ministra zahraničí. Z Pražského hradu už přišla informace, že Poche tímto definitivně skončil. Všechno ale ukazuje na to, že Miroslav Poche míří výše, a bude se chtít stát po příštích volbách do EU parlamentu v květnu eurokomisařem a jeho hlasování pro neomarxistickou kliku v EU mu má přihrát politické body v očích bruselských vůdců.

Šanci na křeslo komisaře má, protože pokud se Miroslav Poche vzdá funkce ministra zahraničí, Lidový dům bude výměnou za to požadovat v rámci koalice na Babišovi, aby Miroslav Poche mohl po volbách do EU parlamentu obsadit křeslo českého eurokomisaře. Redakci Aeronetu tuto informaci dnes potvrdil zdroj z okolí nejvyššího vedení Lidového domu. Vzhledem k tomu, že k volbám do EU chodí katastrofálně nízké procento voličů v ČR, minule to bylo jen 18%, Miroslav Poche tak má šanci být opět zvolen, protože k volbám do EU chodí pouze straníci, tzn. členové partají a ti si zvolí své kandidáty. Občany k tomu nepotřebují.

Miroslav Poche (ČSSD).

A občané potom čumí jako vyjevení, že co to proboha sedí v EU parlamentu za individua, která potom hlasují proti českým a obecně národním zájmům. Proto mohou v Evropském parlamentu sedět lidé jako Jaromír Štětina nebo Miroslav Poche, protože když k volbám do EU slušní lidé nechodí, nemohou být logicky ani zvoleni slušní kandidáti. Proto bude potřeba zmobilizovat síly a vyburcovat k volební účasti co nejvíce lidí na alternativě. Naše redakce se na to chystá.

Babiš bude muset vyvodit důsledky při sestavování kandidátek do EU parlamentu na jaře

Stejně tak si všimněte, že pro potrestání Maďarska hlasovali všichni europoslanci za Hnutí ANO. To je tristní stav, protože to ukazuje, že Andrej Babiš naprosto nekontroluje své lidi. Jeho roztržka s Pavlem Teličkou byla opravdu drsná a ten teď de facto sabotuje Babišovy vztahy s Viktorem Orbánem, protože je to jen pár dní, co se oba dva koncem srpna setkali a skleničkami vína si přiťukli v Orbánově vile Karády [3] na znamení toho, že mají stejné názory na odpor vůči migraci.

Andrej Babiš s Viktorem Orbánem ve vile Karády.

Andrej Babiš musí vědět, že když všichni jeho poslanci v EU budou hlasovat proti Maďarsku, že to bude mít katastrofální dopad na obraz Babiše jako premiéra ČR, který není schopen ovládat své europoslance. A to je zásadní problém. Znovu se tak ukazuje, jak je Hnutí ANO široce rozkročené, od levice až po krajní pravici a ukočírovat toto spřežení bude opravdu velmi těžké. Protože stejně tak, jako hlasuje Telička a spol. ve Štrasburku a v Bruselu, stejně tak mohou brzy začít hlasovat i jeho poslanci v českém parlamentu.

Znovu se ale ukazuje, jak mocné a dlouhé prsty má George Soros a jak důležitý je uniklý seznam vytipovaných europoslanců pro spolupráci s OSF George Sorose. Z tohoto seznamu uvidíme i v budoucnu mnoho svazků a vztahů, které jasně odhalí, kteří europoslanci kopou za národ, a kteří pro změnu pro sionistické živly okolo George Sorose. Včera odsouhlasili žaloby proti Maďarsku kvůli Sorosovi, zítra mohou odhlasovat žalobu proti České republice kvůli Sudetské otázce. A opět se najdou zrádci, kteří pro žalobu zvednou ruku. Tyto lidi je třeba odstranit z Evropského parlamentu jednou provždy. Proto bude mobilizace mediálních a politických sil příští rok na jaře tak důležitá. Protože Maďarsko dnes bojuje i za naší zemi.

*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Augustín
Návštěvník
Augustín
Mojmír
Návštěvník
Mojmír

Tomuhle videu věnujte chvílí ze svého času:

VIDEO Kyselé ksichty v europarlamentu. Banda! Komisař, kterého nikdo nezvolil, má drzost mluvit o „demokracii“, pálil Nigel Farage

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Kysele-ksichty-v-europarlamentu-Banda-Komisar-ktereho-nikdo-nezvolil-ma-drzost-mluvit-o-demokracii-palil-Nigel-Farage-551605

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

…Farage stále pracuje pro globalčiky – „Připojte se ke klubu ‚brexit‘, bude se vám to líbit!“ řekl na závěr, čímž maďarského premiéra poprvé přiměl k úsměvu.

Boris
Návštěvník
Boris

Možná jde o tohle:…..
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/salvini-a-strache-za-par-mesicu-budeme-s-orbanem-ridit-evropu/,

A reakce…..

Evropský parlament porušil zákon, aby ztrestal Maďarsko za odmítání migrace…

http://www.zvedavec.org/komentare/2018/09/7700-evropsky-parlament-porusil-zakon-aby-ztrestal-madarsko-za-odmitani-migrace.htm

Závěr:
Projev Viktora Orbána v Evropském parlamentu

http://www.zvedavec.org/vezkratce/15680/

Pijack
Návštěvník
Pijack

Babiš jasně deklaruje, že stojí za Orbánem… ale současně europoslanci za ANO hlasují v evropském parlametu PRO zahájení řízení s Maďarskem kvůli “ohrožení demokracie”. Takže – buď Babiš kecá, nebo poslanci v Europarlamentu se prostě utrhli z řetězu a ANo je už nemá vůbec pod kontrolou. Já to osobně tipuji na druhou variantu… už proto, že to není zdaleka poprvé, co se europoslanci skrze stranické kandidátky dostaly do europarlamentu a tam, po té, co byly doslova a do písmene zkorumpovaní nehorázným platem a ještě nehoráznějšími dalšími požitky, došli k závěru, že jsou něco víc jak obyčejní lidi a že se jim prostě vyplatí odhlasovat klidně i 3. světovou- pokud jim to zaručí jejich prebendy. A tím se dostávám k meritu věci: největším ohrožením demokratických principů hrozí právě z Bruselu – a to díky schopnosti europoslance jednotlivých zemí natolik zkorumpovat pohádkovými platy a výhodami, že ti jsou pak schopni za tyto peníze úplně zapomenout na to, kdo je volil a proč, příčemž parlamentní demokracie je založena právě na tom, že lidi volí své zástupce (podle programu) s tím, že ti pak budou hájit jejich zájmy. Jinými slovy- bruselu je úplně šumák, za jaké strany a za jaké programy tam europoslanci jsou- protože stejně platí pravidlo, že poslanci pracují pro toho, kdo je platí….

nexen
Návštěvník
nexen

Orbánův projev z 11.9. nemá chybu. Je to přelomová událost v Evropské unii! Po 11. září 2018 už nemá Evropa svůj politický střed v Bruselu; Brusel zůstává jen symbolem dekadence Evropy, kdežto nové jitro se rodí na Východě.
Doporučuji vyslechnout si zmíněný projev i v originále, maďarština v Orbánově přednesu je úžasná, je to něco zcela jiného než ukňouraný projev tlumočnice. Záznam je např. na adrese
https://www.facebook.com/zpravy/videos/249131215752719/
(česky otitulkováno).
Náš národ je historicky poznamenán tím, že jsme si novodobý stát nevybojovali se zbraní v ruce, že nám byl vyjednán diplomatickou cestou. Tím neznevažuji oběti obou světových válek ani naše zahraniční legionáře ani hrdinství aktérů operace Anthropoid, ba ani pozdní povstání 1945, avšak široké vzedmutí odporu, ve kterém by šlo všem o život, nám v novodobých dějinách prostě chybí. Nepřítel tuto naši slabinu zná, a proto nám nedovoluje to, co se skřípěním zubů trpí Maďarům a Polákům. Ale nevzdávejme se ani my, způsoby odporu existují a nepřítel není všemocný.

.lak
Návštěvník
.lak

Keci v kleci.
To nové si si importují z afriky a arabie a natisknou si kolik si vzpomenou co domorodci zacálují.

nexen
Návštěvník
nexen

To je na mne? Nerozumím.

.lak
Návštěvník
.lak

Nic osobního, pouze konstatování jak probíhá /dělba práce/ v podání velkomožných s lidskými zd(st)roji.
A také je to o tom co jede po hlavní koleji a adrenalínový sport výchov formantů ve stanicích a těch odstavených na vedlejších je jim zdrojem bujarého veselí bez pochyb.

anazuz
Návštěvník
anazuz

Maďarsko, Polsko, Slovensko, Rusko…. A co my?’Za Karla IV. jsme byli imperium. Nyni jen čekáme… Zahájit diplom. rozhovory s RF si vlada neroufne. Já, jako Slezanka nechci byt pod nici nadvladou. Jsem pro rovnocennou spolupraci.Na ty politrucke kecy, na pric spektrem, z vysoka kalim. Tohle je sakra NASE zeme.!

CML
Návštěvník
CML

Zapomínáte na to , že čeké země patřily k nejrozvinutější částí monarchie, rakušanům to skoro vyšlo, české země byly takřka zgermanizovány a nebýt obrozenců tak tady máme skanzen jako v německu myslím tím lužické srby….

.lak
Návštěvník
.lak

Němci mají dost a jsou obětí také. https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw

.lak
Návštěvník
.lak
AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Administrátor
“…sionismus je architektem zániku všech civilizací a na konci bude jen Talmud a Dům Sion, nikdo jiný. Sionisté budou vládnout, ostatní národy a rasy budou mít roli otroků.”

Celou ruskou ,,velkou a nekrvavou” revoluci jako podle not naplánovaně rozehrálo internacionální militantní Židovstvo. Realizovala jeho toužebný sen – zotročit celý svět a nás křesťany učinit svými otroky. Rusové, kteří se podíleli na krvavém a zločinném ničení vlastního domu, v těch případech, kdy nebyli prostě šábesgóji, tj. zaprodanci židovského zlata, byli jenom zaslepenými fanatiky. Jako takoví byli pouze poslušným nástrojem v rukou těchže Židů chytrácky jimi manipulujících zpoza kulis krvavé scény. Celá revoluce je židovským dílem buď přímo nebo za pomoci nastrčených gogolovských Rusů Manilovů, Rusů Nozdrjovů či ruských Pugačovů.
Židovský plán na zotročení světa je velmi starý. Datuje se ještě od krále Šalamouna. Současné sionistické hnutí je jen uskutečněním plánů velkého židovského krále. Politický plán pokojného ovládnutí všeho světa pro Sion sestavil král Šalamoun společně s ostatními judejskými mudrci ještě 929 let před Kristem, potom byl obměňován s ohledem na ty či ony historické události a detailizován.
,,Tito mudrci”, říká S. Nilus, ,,se rozhodli pokojně dobýt světa pro Sion lstí Symbolického Hada, jehož hlavu měla tvořit židovská vláda (vždy zamaskovaná i před vlastním národem) a trup judejský národ. Tento Had na své cestě pronikal do nitra států, podrýval a požíral (svržením) všechny státní, nežidovské síly postupně s jejich růstem. To má konat i v budoucnosti za přesného zachovávání pokynů v plánu do té doby, než se cyklus cesty jím absolvované uzavře návratem jeho hlavy na Sion, a dokud tak Had nezahrne, nesoustředí ve sféře svého kruhu celou Evropu a přes ni i ostatní svět. Použije k tomu všechny prostředky – obsazení i ekonomiku, aby podřídil svému vlivu, vlivu svého cyklu, také jiné kontinenty. Návrat Hada na Sion mohl proběhnout jen uhlazenými rovinami státní moci všech evropských zemí, tzn. jako ekonomický chaos a zpustošení všude vnášené Sionem přes duchovní úpadek a morální rozklad.”
(Grigorij Bostunič; PRAVDA O SIONSKÝCH PROTOKOLECH)

Grigorij Bostunič; PRAVDA O SIONSKÝCH PROTOKOLECH
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Pravda_o_sionskych_protokolech.pdf

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image?width=620&quality=85&auto=format&usm=12&fit=max&s=c109b65e6ab014e4bb2000ce5d5489b7
Za tím zákonem nebo co to vyplodili je Soros. Odhalily to reakce židovských organizací v Británii.

Tak si to shrňme:
nadnárodní xidovka podporovaná ultranadnárodním xidem využije chovance temperovaného terária v Bruselské Babylónské věži k protlačení dehonestačního protimaďarského hlasování.
Nebuďme antisemité, nejsou přeci všichni stejní, zní obvyklá argumentace. Ale helemese ostatní příslušníci kmenového svazu dělají tohle:
Představitelé muslimských a židovských organizací v Británii kritizovali konzervativní europoslance za jejich podporu Orbánovi https://blisty.cz/art/92609-predstavitele-muslimskych-a-zidovskych-organizaci-v-britanii-kritizovali-konzervativni-europoslance-za-jejich-podporu-orbanovi.html
https://www.theguardian.com/politics/2018/sep/13/tory-meps-criticised-by-jewish-and-muslim-groups-for-hungary-vote
Marie van der Zyl, předsedkyně Rady zástupců britských židů, konstatovala, že “je velmi znepokojující, že europoslanci z Konzervativní strany se rozhodli obhajovat děsivé poměry v Maďarsku namísto toho, aby podpořili rezoluci požadující vládu zákonnosti v Maďarsku”.
Vážení, nejvíc se Orbán provinil tím, že si chtěl udělat přehled maďarských občanů s dvojím občanstvím. Komu jsou takoví lidé v krizových momentech vlastně loajální například. Tahle otázka má právo na život, stejně jako další, hlavně u těch figurantů, kteří se cpou do parlamentu a vládních funkcí nebo vlasní pro stát důležité podniky.
Originál článku v Guardianu obsahuje konkrétní ukázku, k čemu hlasování vzniklo. Zorganizovali ho na rozkaz xidovského soukmenovce a donátora Ďorďo Schwarze, vulgo Sorose: kromě uprchlíků Orbán útočí pomocí… “živého antisemitismu v neúprosné kampani proti židovskému filantrop George Sorosovi.
Originálu porozumí i neangličtinář – ‘Muslim invaders’, calling migrants ‘poison’, and the vivid antisemitism in the relentless campaign against Jewish philanthropist George Soros.” řekla Marie van der Zyl, předsedkyně Rady zástupců britských židů.

hanns
Návštěvník
hanns

tak ten odkaz se Vám nepovedl

raspberry
Návštěvník
raspberry
CML
Návštěvník
CML

Levice padne, protože nemá co nabídnout. Místo toho podporuje homosexuály, úchyláky, pedofily, smažky, sluníčka a nemakačenka ve všech podobách. Kdo bude hájit zájmy pracujících a jejich práva a vymoženosti, tak to je ve hvězdách. Vím jen, že ANO to není a nikdy nebude….

Bubla
Návštěvník
Bubla

levice nepadne, levice jsou teď piráti.

weissbach
Návštěvník
weissbach

a pak zase někdo jiný

hanns
Návštěvník
hanns

byl to tuším Churchil, kdo pronesl něco v tom smyslu, že: “Věřím pouze těm statistikám, které si sám zfalšuji.” ?