VIDEO: Proč prezident Miloš Zeman minulý týden přirovnal Drahošových 2600 migrantů k...

VIDEO: Proč prezident Miloš Zeman minulý týden přirovnal Drahošových 2600 migrantů k jezinkám a zopakoval tak názor šéfredaktora AE News z rozhlasového pořadu? Začne to pár stovkami běženců a nakonec nebude stačit ani 50 tisíc migrantů! Žádných 12 uprchlíků, v ČR je už více jak 25.000 arabských migrantů, na víza a legálně!

VIDEO: Proč prezident Miloš Zeman minulý týden přirovnal Drahošových 2600 migrantů k jezinkám a zopakoval tak názor šéfredaktora AE News z rozhlasového pořadu? Začne to pár stovkami běženců a nakonec nebude stačit ani 50 tisíc migrantů! Žádných 12 uprchlíků, v ČR je už více jak 25.000 arabských migrantů, na víza a legálně!

Prezident Miloš Zeman se minulé pondělí zúčastnil na TV Barrandov prezidentské debaty, do které však dorazil sám, protože Jiří Drahoš v té době slavil se svými fanoušky v pražské Lucerně na uzavřeném mejdanu pro pozvané hosty, podobně jako tomu bylo o den dříve v Brně, kde pro změnu dal přednost setkání se zpěváky a herci před debatou s Milošem Zemanem na TV Nova. V debatě na TV Barrandov u Jaromíra Soukupa zaznělo mnoho zajímavých názorů, ale já osobně bych chtěl vyzdvihnout prezidentův postoj k migraci a jeho výrok o migrantech, které prezident Miloš Zeman přirovnal k jezinkám z pohádky o Smolíčkovi. Prezident Miloš Zeman se navíc přeřekl a místo “dokončit pohádku” pronesl něco, co znělo jako “dokouřit pohanku”. Jenže tento vtipný a zábavný moment s jezinkami však odhaluje, že pan prezident zcela jednoznačně sdílí hodnoty a názory v otázce migrace s českou zpravodajskou alternativou, a to do té míry, že dokonce souhlasí i různá přirovnání a čísla. Posuďte sami.

Volební inzerát Miloše Zemana v novinách.

Když totiž Miloš Zeman hovořil minulé pondělí na Barrandově o tom, že migraci je třeba zastavit hned na začátku, protože jinak se jí nepodaří zastavit vůbec, tak si mnoho čtenářů povšimlo, že úplně na stejné téma jsem hovořil já už tři dny předtím, tzn. předminulý pátek v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS (článek a záznam pořadu je zde), že v relativizaci objemů přijímaných migrantů spočívá hrozba, že s jídlem roste chuť a z objemu 2600 migrantů může být za nějaký čas klidně 50 tisíc migrantů, tedy přesně těch 50 tisíc, o kterých stejně tak hovořil minulé pondělí prezident Miloš Zeman na Barrandově. Ten proces nevychází z myšlenky horní limity, ale z pohledu nekonečného rozvoje, nebo chcete-li demografické divergence, kdy zvyšující se tlak na vyšší a vyšší kvóty povede ke stejným procesům jako nyní v Německu, kdy najednou šéf německé SPD Martin Schulz šokoval nejen německou veřejnost, když prohlásil, že Německo nesmí mít žádnou horní hranici na přijímání migrantů, jinak žádná koalice s CDU nebude.

Miloš Zeman hovořil o hrozbě salámové metody ve vztahu k nelegální migraci, ale hrozbou je skrytý proces legální arabské migrace do ČR

Tento vývoj v Německu tím potvrzuje nejen moje slova z uvedeného pátečního pořadu, ale především slova prezidenta republiky, který jasně vidí, že jakýkoliv ústupek Bruselu ve věci uprchlických kvót povede k nezadržitelné spirále pravidelně se zvyšujících kvót podle potřeby EU, jak je ostatně navrženo v reformě Dublinského protokolu, který teď leží v Evropském parlamentu na stole. Když totiž nějaká země najde ochotu přijmout pár stovek migrantů, tak formou salámové metody bude postupně donucena přijmout tisíce migrantů, později desetitisíce a nakonec se to nezastaví ani na statisících uprchlíků. Protože celá věc bude vycházet z logiky věci, že když země může přijmout pár stovek migrantů, tak ochota vlády existuje a tudíž bude možné tlačit na zvyšování kvót, protože se bude argumentovat analogicky, že když má země 10 milionů obyvatel, tak 50 tisíc migrantů nebude nic znamenat. A to samé se řekne i o 150 tisících migrantů. A v té chvíli už to nebude diskuse o tom, jestli země chce multikulti, ale o tom, jak se země té multikulti přizpůsobí.

Městský park v Arabských Teplicích.

Je potěšující, že prezident republiky má na procesy a hrozby migrace stejný názor jako já, že opravdu i pan prezident vidí, že jde o salámovou metodu, protože si všimněte, jak podporovatelé Jiřího Drahoše freneticky křičí, že ČR přijala jen 12 migrantů a v zemi se přitom rozmáhá tak značný antimigrační odpor. Miloš Zeman na to reagoval na TV Barrandov slovy o povodni, že té se také snažíte preventivně zabránit ještě předtím, než povodeň přijde, takže odpor proti migraci je v ČR zdravým preventivním procesem a díky Bohu za to, že v ČR je to oficiální číslo jen 12 migrantů. Kolik jich bylo a je dohromady, ve skutečnosti, v tajnosti, to by bylo na jinou diskusi a jaké to číslo migrantů je z pohledů Arabů a Muslimů, kteří v ČR dostali legální pobyty v řádech tisíců a tisíců víz za poslední roky, to by také bylo na rozsáhlou polemiku.

V české legislativě jsou dvě obrovské díry umožňující téměř nekontrolovanou migraci Arabů do ČR, těch je v zemi už více jak 25 tisíc a stále přibývají!

V Česku žije na základě několika typů pobytových víz už přes 25 tisíc arabských přistěhovalců, hovořili jsme o této příslušné studii a nasbíraných datech v pořadu na Svobodném vysílači CS minulý pátek spolu s Vítkem. Záznam pořadu je v odkazu zde na konci článku, téma začíná v čase od 01:26:23 v souvislosti s Maďarskem. Ten hlavní problém spočívá v tom, že i když je v ČR obrovský odpor proti přijímání nelegálních migrantů, tak místo toho se v tichosti a potají vydávají legální víza studentům a podnikatelům ze zemí jako je Saúdská Arábie, Jemen, Katar a Spojené Arabské Emiráty a tito legální migranti potom v ČR zakládají rozvětvené rodiny, později muslimské obce, nakupují hotely, penziony a lázně, do kterých potom ze svých arabských zemí zvou “pacienty na léčebné pobyty”, čímž se najednou v daném regionu zvyšuje zastoupení arabské populace a místní lidé se diví, co se to proboha děje. Tyto migrační díry v legislativě zatím nebyly nijak veřejně medializovány, naše redakce ví minimálně o 2 kanálech, kterými v tichosti do ČR proudí každý rok arabští migranti v objemech řádů stovek až jednotek tisíců.

Arabské děti po skončení vyučování ve školách v teplickém parku.

Prvním nezabezpečeným kanálem je systém udělování víz pro podnikatele a pro tzv. léčebné pobyty. Podnikání přináší peníze a lázeňský business je mohutná záležitost a spolu s bohatými lázeňskými hosty přichází do českých regionů nejen dolary, ale především i islám a muslimská kultura. Na dlouhodobých lázeňských pobytech vidíme, že jednotliví klienti během těchto pobytů se seznamují s českými ženami a pojímají je za svém manželky, čímž se arabský klient postupně dostane k občanství ČR a k možnosti volného pohybu v EU v rámci Schengenu. Není náhodou, že největší koncentrace Arabů je v ČR v lázeňských městech jako jsou Teplice nebo Lázně Bělohrad. Tato bezpečnostní díra v systému migrace do ČR existuje už od 90. let a nikdo o ní veřejně nechce mluvit, protože do jednotlivých měst přináší Arabové americké dolary a města ekonomicky rostou, lidé mají odvoz popelnic najednou zadarmo, děti mají koupání v městském bazénu zadarmo, vedení města si tímto kupuje tichý souhlas občanů s arabskou migrací.

Do Česka proudí každý rok tisíce Arabů zcela legálně, a to na základě různých víz

Druhým nezabezpečeným kanálem migrace do ČR jsou studentská víza pro bohaté syny a dcery arabských šejků a podnikatelů. Možná jste si všimli, vy, kteří navštěvujete vysoké školy, jak obrovsky stoupl počet snědých cizinců, černochů, Íránců, Afričanů a Arabů na českých vysokých školách. Získat totiž legální pobyt v ČR na základě studia je velmi jednoduché, stačí předložit potvrzení o přijetí ke studiu a prokázat finanční hotovost. Touto cestou proudí do ČR každý rok tisíce mladých Arabů, kteří nepotřebují žádné migrační kvóty, protože do ČR se dostanou zcela legálně tím, že jejich otec (anebo muslimská obec) za ně zaplatí studium v ČR na vysoké škole. A proč to v tichosti funguje tak dobře? Protože arabští studenti přináší na vysoké školy sponzorské peníze z arabských grantových programů ze svých zemí. A v tom okamžiku najednou pochopíte, proč Masarykova univerzita v Brně je tak obrovsky prostoupená arabským multikulturalismem, ale nejen ona, a proč si vedení arabských obcí v ČR zvolilo za své sídlo právě univerzitní Brno, proč mají neziskovky a multikulti projekty tak silný vliv na chod brněnské radnice atd.

Městský park v Arabských Teplicích.

Zatímco pozornost společnosti je upřena na Brusel a na jeho požadavky na plnění kvót, tak mezitím v naprosté tichosti probíhá do ČR každý rok arabská migrace v řádech jednotek tisíců Arabů, kteří přichází do země zcela legálně na různé typy víz, a proto stále více a více lidí v ČR najednou vidí arabské migranty v supermarketech a na veřejných místech, kde dříve nebyli. Mnozí si myslí, že to jsou nelegální migranti, ale to je obrovský omyl. To jsou Arabové, kteří od českých úřadů dostali pobytová víza, ať už podnikatelská, studijní nebo za účelem léčby v lázeňských rezortech v ČR. Teď se možná zeptáte, proč tedy na ČR byla podána žaloba Evropskou komisí za to, že ČR neplní kvóty? Důvodem je skutečnost, že Bruselu a potažmo Berlínu dochází dech a EU potřebuje migranty z vybraných západních zemí EU (hlavně z Německa, Francie, Itálie a Řecka) přerozdělit a redistribuovat do všech 27 zemí EU. A o jaké jde migranty? Řeknu to tvrdě, ale jde o tzv. 2. jakost. Konkrétně o migranty, které se v těchto zemích EU nepodařilo integrovat, anebo v nich nedostali azyl z jiných, obvykle bezpečnostních důvodů.

Zatímco český národ má svůj pohled upřený na nelegální migranty, za zády občanů probíhá do ČR mohutná a legální arabská migrace

Paradoxně tak dochází k situaci, kdy ČR uděluje víza a do země proudí doslova tisíce Arabů z Arabského poloostrova, zcela legálně, ale Evropská komise ČR žaluje, protože Praha nechce přijímat migranty z Německa, z Francie a dalších zemí z EU, kde tito migranti prostě nedostali azyl nebo nesplnili podmínky. Doufám, že si všichni voliči uvědomují, k čemu zde dochází. Je to proces dvojité hry. Na jedné straně vláda odmítá kvóty a bojuje proti migrantům, na straně druhé vydává jako na běžícím pásu tisíce víz každý rok pro “solventní” studenty, pacienty a podnikatele ze Saúdské Arábie a dalších zemí, kteří kromě amerických dolarů přiváží do ČR i muslimskou kulturu, islám, arabské děti do českých základních škol a především muslimské obce v ČR.

Centrální mešita v Brně.

Zvolení Jiřího Drahoše by vedlo k prolomení odporu proti kvótám ze strany Prahy, proto bylo nutné volit Miloše Zemana. Ovšem na co nemá prezident bohužel vliv, to je politika vlády ve vztahu k udělování víz arabským klientům s bohatými konty a ochota vysokých škol přijímat arabské peníze výměnou za poskytnutí studia arabským studentům. Z toho potom pramení zkušenosti a epizody ze supermarketů, kde najednou vidíte zahalené saúdskoarabské ženy. A to je možná větší hrozba, než kvóty Bruselu. Hrozba spočívá v tom, když radnice českých měst jako jsou Teplice nebo Brno, akceptují příchod arabských podnikatelů, studentů a lázeňských hostů, protože s sebou přináší dolary. A hrozba je i v tom, že kvůli dolarům a grantům akceptují příchod Arabů i české vysoké školy. Je nutné, aby ČR změnila vízovou politiku a zavedla přísnou kontrolu příchodu kapitálu do ČR z potenciálně nebezpečných islámských zdrojů. Takovou iniciativu může přinést jen Miloš Zeman. Od Jiřího Drahoše bychom se nikdy něčeho takového nedočkali.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vlastenec
Návštěvník
Vlastenec

Abych tu pohanku dokouřil…

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Na Y-T je záznam pořadu Drahouše u Krause….
Závěr je ten, že Drahouš je těžce pod pantoflem ( jak jsem si myslela 😉 ), nic moc užitečného nevymyslel, mimo zkoumání chování CO2 v kapalinácvh ( ” třeba i v šampaňském !…”), doma po sobě neuklízí – zanechává ponožky, nezavírá po sobě skříně, manželka se zlobí a nechválí …..
Kraus: ” Tak to máte doma bordel!?…… No jště že jsme Vás nezvolili! ……”
(??? – ni to říká ten pravý! – už se převlíká 😉 )

Hanick
Návštěvník
Hanick

Mlčící občan českomorvaské kotliny je hrozbou. Jak v něm bouchnou saze, bude průšvih!

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Přilezlce ani jednoho a práskat to bičem. Na 25000 arabské verbeže by stačila jedna noc a vypráskat to z jejich pelechů, přibalit k tomu i cigoše a ven. Ale k tomu je třeba vůle. V Teplicích bohužel je celá řada vlastizrádců z řad hoteliérů, hospodských a jiných kšeftmanů, co si té verbeže ještě pochvalují, že z ní mají zisky. A to je právě to sluníčkářské a kavárenské podhoubí národní senkruvny, povlu, hnusu a marasmu. To jsou voliči Drahošů, Horáčků a jiného plevele.

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Studentské vízum ale není trvalý pobyt a občanství. Jinak tohle se dělo i před rokem 1989. Můj dětský lékař kolem roku 1983 byl Amir Bourak ze Sýrie, na vysoké škole jsem měl dva spolužáky z Afriky, myslím že byli z Angoly. No a na brigádě v Zetoru byli u pásu i asiaté a černoši.

JAREKzR
Návštěvník
JAREKzR

Vzhůru nohama obrácený (!) obrázek postavičky lego se sbíječkou prej připomíná arabský znak pro Alláha. Opět ústupky a omluvy firmy “uraženým” muslimům, tentokrát firma H&M.
https://freshtag.cz/allah-na-ponozkach-firma-hm-je-po-predchozim-skandalu-radeji-hned-stahla/

Za chvilku je bude urážet, že nejsme všichni muslimové, že ženy nechodí v pytlích a že nectíme právo šaría. To se všichni pak omluvíme a přestoupíme na islám?

Fronty 22
Návštěvník
Fronty 22

Přesně takhle kdysi prosazovali křesťanství… Katolicismu, hony na čarodějnice, kaciři atd… Nic nové co bychom neznali

Luboš z Brna
Návštěvník
Luboš z Brna

Vše mi to připomíná ,když byla dcera malá. Chtěla malé bílé myšky. Chtěla páreček. Za dva měsíce bylo metrové terárium plné. Myšičky šli do lesa. Co by se stalo ,kdyby bylo na začátku 2600 nebo 25000 myšiček? To by už bylo na tom lese znát!

Alanis
Návštěvník
Alanis

To je síla, Ruml si mastí kapsu z našich daní ve spolupráci se Sorosem:

http://www.czechfreepress.cz/kauzy/jan-ruml-dalsi-z-neznicitelnych-kampak-se-nam-ztratil-pan-jan-ruml.html

hana
Návštěvník
hana

Co nie je dobre je moznost, aby si tito vizovi ludia kupili v Cechach ci u nas domy alebo byty. Keby to neslo, po case by sa vratili domov.
Mam znameho z juznej Ameriky, ktory 20 rokov cakal na obcianstvo, aby si tu mohol kupit byt, Ako je mozne, ze Arabi skupuju nehnutelnosti?

anazuz
Návštěvník
anazuz

Protože žijeme 29 let v bordelu, milá Hani. Prostitutky dají každému, nažere se i pasák, .majitel hotelu , ale že se roznáší syfilis nikdo nevidí.. Omlouvám se za příměr , ale to se kolem nás děje, nemá nic společného s civilizací a morálkou. Začíná to v městských zastupitelstvích, pokračuje na kraj atd.. Znovu opakuju, vím že trest smrti je zneužitelný, jenomže dokud nebudou padat hlavy, i zpětně (soudce a jejich pohůnky nevyjímaje) , nezmění se nic.

Dan
Návštěvník
Dan

Nejenom kupují, oni si je tady legálně staví – viz např. Janová u Ostravy, Klimkovice (taky lázně). Včera jsem byl v obchodě, snědý, mladý klučina kolem 25 let si vedl naši holku cca 19 – 20 do svého vozu za cca 800 000 – 900 000 Kč (zánovní model Mercedesu C200. Bylo by mi to fuk, ale na té holce bylo vyloženě vidět, že je ráda, že se může na finančně zajištěného mladíka, jejímu věku úměrného lepit. Co chci říct – děláme si to sami, naše mládež sama leze finančně zajištěným do zadku. Ono to sice bylo vždy, ale jak píše VK – příjdou se zde “léčit” do lázní a už je tu máme nafurt.

Vechtr z Protivína
Návštěvník
Vechtr z Protivína

Já bych je vyléčil mizery! Na to by do smrti nezapomněli, šmejdi arabský muslimský. A holka/kluk, co si zavdá s takovou chátrou do jednoho pytle s nimi.

Fronty 22
Návštěvník
Fronty 22

V RF nebo Japonsku si být jen tak ne koupíš… Speciálně v Japonsku Muslim má víza na pár dní a pryč, stejně tak zákaz propagace islámu a křesťanství

Vhos
Návštěvník
Vhos

migranti se ve Švédsku plně adaptovali, vraždí jako najatí:
http://pravyprostor.cz/migranti-ve-stockholmu-vrazdili-jako-v-hororu/