VIDEO: Proč mainstream tají argumenty, které vedly Trumpa k odstoupení od Pařížské...

VIDEO: Proč mainstream tají argumenty, které vedly Trumpa k odstoupení od Pařížské klimatické dohody? Protože smlouva je hoax! Nemá s ochranou klimatu nic společného, je to nástroj na likvidaci USA! [CZ Titulky]

VIDEO: Proč mainstream tají argumenty, které vedly Trumpa k odstoupení od Pařížské klimatické dohody? Protože smlouva je hoax! Nemá s ochranou klimatu nic společného, je to nástroj na likvidaci USA! [CZ Titulky]

Již v pátek jsem na Svobodném rádiu sliboval, že připravím video s českými titulky z projevu Donalda Trumpa, ve kterém oznámil odstoupení USA od Pařížské klimatické smlouvy. V pořadu jsem vyjmenovával důvody, které k tomu Trumpa dovedly, ale ty argumenty musíte slyšet přímo do něho a z jeho projevu, proto jsem k videu udělal titulky a k zásadnímu bloku v jeho projevu. Video je naprosto klíčové, protože ukazuje Trumpa v roli a v pozici exemplárního příkladu, jak má vypadat pro-národní politik, který na prvním místě hájí zájmy vlastního národa. Donald Trump se v projevu ukázal v roli “gosudara” a převzal roli Vladimira Putina z roku 2000 po jeho nástupu do funkce. V západním evropském mainstreamu je informační pole zahlceno jednostranným štvavým pohledem médií, které střílí do Trumpa jako do terče za to, že si dovolil odstoupit od smlouvy, kterou slavnostně bez okolků podepsal jeho předchůdce Barack Obama.

Takhle málo, o dvě desetiny stupně Celsia podle analýzy poklesne globální teplota do roku 2100, a to jen za předpokladu, že téměř 200 zemí světa splní Pařížskou dohodu a Slunce nezvýší výkyvově svoji aktivitu.

Jenže celá klimatická dohoda z Paříže je jeden obrovský a nebetyčný podvod, o kterém je třeba hovořit nejen nyní na alternativě, ale je třeba celou věc předat i mimoparlamentním opozičním stranám v ČR, aby tuto věc zahrnuly do svých volebních kampaní. Klimatická dohoda z Paříže totiž namísto omezování emisí skleníkových plynů je nástrojem na tichou subsidiaritu do rozvojových zemí, do kterých budou rozvinuté průmyslové země a hlavně státy EU posílat mohutnou finanční pomoc, a to včetně České republiky a Slovenska.

Nikdo v ČR a ani na Slovensku neví, že Pařížská dohoda nařizuje zemím EU a skupině dalších zemí světa, že musí finančně dotovat nerozvinuté země pro dosažení cílů uvedených v Pařížské smlouvě! Tato subsidiarita má následně podle dohody vést k tomu, že ekonomická úroveň rozvojových zemí vzroste a spolu s ní vzroste i spotřeba v rozvojových zemí. Ovšem tento růst má být kompenzován naopak drastickým snižováním rozvoje a růstu dnes již vyspělých zemí, které naopak mají upadat, snižovat výrobu a také spotřebu.

Pařížský protokol je hoax založený na 2 desetinách stupně reálného poklesu globální teploty do roku 2100, a to jestli vůbec!

Výsledný poměr růstu rozvojových zemí vůči vyspělým zemím má dát ve výsledku záporný koeficient, tedy pokles světové produkce a tím pokles jednak emisí skleníkových plynů, ale především snížení spotřeby planetárních zdrojů. Řečeno srozumitelně, čínský dělník si nově má vydělat o 1 dolar za hodinu více, zatímco dělník v Evropě o 2 dolary méně a dělník v USA přijde o práci úplně a skončí na dlažbě. To je obsah a důsledek Pařížské smlouvy. Tečka.

Donald Trump poslal globalisty s touto smlouvu do prdele a řev a jekot v Evropě dosud neutichl. Emanuel Macron k tomu měl srdceryvný projev hodný našampónovaného metrosexuála, zklamání z toho, že Trump není debil, bylo zjevné. Velmi zásadní byla ale reakce Vladimira Putina, který v podstatě Donalda Trumpa v jeho rozhodnutí podpořil a překlad jeho vystoupení přinesu tady na AE News zítra. Jenže německá a všechna evropská média jedou už od čtvrtka neskutečnou kanonádu a kampaň proti Trumpovi.

Globalisté po podpisu smlouvy v Paříži.

Taktéž došlo k aktivaci neziskového sektoru v Evropě a v USA, který vyrazil do ulic, o víkendu se nasvěcovaly v noci budovy zelenou barvou na podporu Pařížského protokolu, aniž by vůbec někdo ten protokol četl a věděl, o čem vlastně je. Takže to zopakuji znovu: Pařížský klimatický akord (nejedná se o závaznou smlouvu nebo dohodu, ale o “noty” obecného rámce, ke kterým se země zavazují, proto se uvádí slovem “accord”) je nástrojem globalistů na ekonomickou likvidaci USA. Nepovedlo se jim dostat do Bílého domu jejich globalistickou štětku Hillary Clinton, která včera pro CNN uvedla, že kdyby byla prezidentkou, smlouvu z Paříže by nejen podpořila, ale dokonce prý by jí ještě iniciativně překročila, takže nyní se globalisté pokouší USA ekonomicky zničit zvenčí pomocí Pařížské dohody. Trump tomu učinil přítrž.

Čína může do roku 2030 produkovat emise bez omezení, USA nesmí nic!

Jak zaznělo ve videu nahoře, podle studie Národního ekonomického výzkum se odhaduje, že i při maximálním nasazení a oddanosti všech signatářských zemí dojde do roku 2100 ke snížení globální teploty planety jen o dvě desetiny stupně Celsia. A to je natolik málo, že jakákoliv odchylka v energetickém výkonu Slunce do roku 2100 může tuto úsporu zcela vymazat a i přes veškeré úsilí téměř 200 států světa dojde ke zvýšení globálních teplot. Další analýza, kterou Trump v projevu uvedl, to je také něco naprosto neskutečného.

Podle Pařížské smlouvy totiž může Čína do roku 2030 budovat neomezený počet uhelných elektráren a Indie do roku 2020 může dokonce zdvojnásobit těžby uhlí. No to si z nás globalčiky dělají prdel, ne? Jak zjistila analýza vládních expertů Národního ekonomického výzkumu, pouhých 14 dní nekontrolovaných emisí z Číny vymaže veškeré úspory amerického snižování emisí až do roku 2030, kdyby USA ve smlouvě pokračovaly. Jinými slovy, Pařížský akord je úplně na hlavu, nedává ekologický smysl a nemá a nebude mít ani teoretický vliv na ovlivnění snižovaní globální teploty. Celá dohoda totiž nemá s ekologií nic společného. Je to Kalergiho doktrína na genocidu západní země (USA) po ekonomické a sociální stránce.

Trump kutá uhlí. Donald Trump během volební kampaně sliboval práci horníkům a svůj slib dodržuje.

Donald Trump před několika měsíci provedl a nařídil útok na syrskou základnu, kde ale útok nenadělal mnoho škod a navíc se ukázalo, že Trump informoval o útoku Rusko několik hodin  předem. Na Infowars zaznělo, že dokonce v předstihu 3 dnů. I kdyby šlo o symbolický útok ve snaze nezpůsobit velké škody, nelze to jen tak omluvit, na Trumpa to vrhlo špatné světlo, ale Trumpovo odstoupení od Pařížského akordu vrhlo na Trumpa pro změnu znovu jasné světlo, že své voliče a zaměstnance a dělníky v USA nezklame. V této roli to není o tom, jestli Trump je přínosem pro zemi X nebo Y někde jinde na světě, svět (sad) nechme teď stranou, teď je to o stolu (národu) a o tom, že Trump se staví za své občany proti globalistům. A tento model je třeba převzít, kopírovat a následovat ho.

Trump se postavil za své občany a za dělníky, jeho vzor je třeba kopírovat!

Třeba právě v souvislosti s kauzou českých zásob lithia v severočeském Cínovci, psali jsme o tom zde. Čekají nás volby, na podzim parlamentní, potom po Novém roce prezidentské a bude dobré pokládat kandidátům otázky, jestli budou trvat na ochraně zdrojů lithia pro české zájmy, české zisky a českou zaměstnanost, jestli budou postupovat jako Trump a jestli třeba Škoda Auto v Mladé Boleslavi řekne, že začne vyrábět elektromobily a využije zdroje lithia namísto americké Tesly a Elona Muska, který by lithium a zisky vyvedl do zahraničí. I když je Škoda Auto v majetku německého VW, vláda může přes státní těžební firmu Diamo rozhodovat, jak a komu a za kolik lithium prodá. Česko na prvním místě! Česko především!

Snowflakes před Bílým domem. Prostestují proti Trumpovi, že odstoupil od Pařížské dohody.

Role Donalda Trumpa je typický příklad hospodáře jako ochránce stolu. V systému globálních teorií je v Evropě a v médiích uplatňován model “sadu”, nebo chcete-li “zahrady”. Všechno, co se nachází okolo vás ve společnosti, svět okolo vás, když nohou vykročíte ze dveří svého domu nebo bytu, to všechno je sad. A je třeba si uvědomit, že sad roste sám. Nemáte a nikdy nebudete mít vliv na růst sadu, protože nekontrolujete fyzikální zákony růstu sadu (světa okolo vás).

Můžete se snažit ovlivnit prosperitu a plody ze stromů v sadu, jejich velikost, ale když umřete a přestanete sad hnojit, sad se vrátí do své přirozené podoby, poroste sám a poroste dál. Bude nadále rodit plody, na podzim bude shazovat listí, na jaře bude pučet, bude nést ovoce, ale už ne tak velké a obrovské, jako když jste strom hnojili, roubovali a stříhali. Bude nést menší plody, ale ve větším množství. A globalizace funguje stejně. Globalizace NWO má nést menší plody, menší zisky, ale ve větších počtech rozprostřených do více míst, pro více lidí. Východ, euroasianismus, více výdělků pro čínského dělníka, ne jeden dolar, ale deset. Ale ne 50 dolarů pro Evropana, ale jen 11 dolarů. A ne 100 dolarů pro Američana, ale jen 12.

Sad roste sám vs. Kruh stolu a role Hospodáře

V rámci sadu tak už nebudou na stromech růst obrovská jablka v omezeném počtu pro západ, ale porostou tam pláňata, planá jablka, malá, odolná, ve velkých počtech, s menším obsahem sacharidů, bude více jablek pro více konzumentů, ale pro každého to jablko bude holt menší. To je v kostce teorie sadu, abyste pochopili. Politici, mainstream a také alternativa se snaží ovlivňovat růst sadu. Snaha ovlivnit ten který strom, jednou je to strom ekonomiky, jindy strom zahraniční politiky, potom zase strom migrace, strom bezpečnosti, strom NATO atd. Jenže sad roste sám a když si třeba i ustelete pod stromem, strom poroste sám, tráva poroste sama, větve stromů se postarají o nárůst listů na jaře, i o jejich shození na podzim.

Proto je nutné, abychom pochopili, že musíme být v pozici hospodáře a chránit stůl. Systém stolu a sadu je asi tím hlavním kontrastem v hodnotách lidí v politice, v mainstreamu, na alternativě, v lidském životě. Hospodář chrání stůl a kruh okolo stolu, kterým je rodina. Více ho nesmí zajímat, tedy může ho zajímat, co se děje v sadu, ale nesmí sad upřednostňovat před stolem. V pozici prezidenta je role hospodáře ve vztahu ke stolu v tom, že chrání své občany a hájí zájmy občanů a dělníků před požárem sadu. Požár sadu je situace, kdy společenství sadu útočí na dům a na stůl hospodáře. Je to chvíle jako ve čtvrtek, když sad zaútočí na Trumpův kruh a na jeho stůl (národ), jehož je hospodářem.

John Kerry podepisuje klimatický protokol. Nad hlavou znak globalistů, logo OSN.

Sad nepotřebuje zdroje, protože si je bere ze země, ze vzduchu, z vody a ze slunce. Obnovitelné zdroje, proto globalisté mají obnovitelné zdroje za svůj oltář. Proto sad roste sám. Hospodář chrání stůl a pokládá na něj produkty ze sadu. Jaký je hospodář, takové je jablko na stole. Je kyselé? Je sladké? Je malé, ale je jich hodně pro všechny? Nebo jsou velké, ale jen v omezeném počtu? A kolik jablek si nechá sad, protože ho sežerou červi a ptáci? A kolik ptáků a červů má sad? Tímto si jenom připomínáme skutečnost, že hospodář musí chránit stůl a kruh okolo stolu, svůj národ. Politik, který podepíše smlouvu, která brutálně škodí lidu, zrazuje národ, demograficky překresluje společnost, multikulturně mění životní prostor, zavírá fabriky a přesunuje je z domu hospodáře do sadu, je potom zrádce národa.

Nemusíme Trumpa vynášet na nebesa, ale musíme si vzít příklad z jeho role gosudara a z toho, jakým způsobem upřednostňuje ochranu stolu před sadem. V průběhu týdne přinesu ještě video s Vladimirem Putinem, který kopíruje pozice a postoje Donalda Trumpa v ohledu na Pařížský protokol.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

Záznam pátečního pořadu na SvR:

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Podvečerní odlehčení – intimní chvilka Donnyho s nejvyšším Klimatologem 😉
https://youtu.be/4zBDG0Z_6i8

Eva
Návštěvník
Eva

Pokud máte čas a chuť, podívejte se na tento dokument
https://www.youtube.com/watch?v=HNIuZofwglg

ať si každý dá sám věci ze současnosti, co tomu předcházelo a jak to bude pokračovat

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Admine, jakto, ze “jsem uz hlasovala pro tento komentar”, a je tam 0 ?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Zdanlive mimo téma, ale nekoho by mohlo zajimat, jak vypadaji letadla rozprasujici chemtrails zevnitr. Co je v tech nadrzich, o tom se uz nepise. V kazdém pripade to nevypada na proklamovany boj s klimatem, nebot takovy boj nelze nikdy vyhrat. Spise to bude mit neco spolecného s ovlivnovanim chovani a mysleni lidstva, jehoz efekt se projevuje uz i v nekterych diskuzich na AE.

http://www.nouvelordremondial.cc/2017/05/30/demasque-des-photos-virales-jamais-vues-auparavant-de-linterieur-davions-epandeurs-de-chemtrails-ont-ete-publiees-sur-le-web/

comment image

Frank
Návštěvník
Frank

Tak to je opravdu hodně staré.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Chemtrails jsou nedilnou soucasti klima-hoaxu. Aktualne v CR:
6:00 ciste bledemodre nebe
6:30 zacina sichta – sit bilych “car” na obloze houstne
7:30 cary se rozpousteji a stavaji se “vysokym oparem” (uz ten vyraz je blbost – opar se drzi u zeme…)
HLAVY VZHURU – sledujte sve nebe!
Soudruzi dnes slibili “privalove deste a bourky, misty s kroupami), tak maji co delat, aby to stihli ;-).

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

No prosím:
CHEMTRAILS a LITHIUM!
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-jedy-padajuce-z-oblohy/
“– lítium (jeho ióny sa dajú okrem iného používať na manipulovanie nálady ľudí)”

…. na pravidelnou spotřebu pro 7.000.000.000 + je potřeba velké naleziště 😉

pzv
Návštěvník
pzv
pzv
Návštěvník
pzv

Chemtrails majú mnohoúčelové využitie, pričom organizátori v témach zámerne ponechávajú chaos, aby verejnosť do programu nestrkala nos.

1. boj proti globálnemu otepľovaniu (rozprašovaním hliníka a síry). Používa sa pojem “Solar Radiation Management”, resp. geoinžinierstvo. Dôvod, prečo sa o tejto zdanlivo ľudstvu prospešnej stránke chemtrails zaťato mlčí je v tom, že väčšina rozprašovaných aerosolov je zdraviu silne nebezpečná (hliníkový nanoprach, kyselina sírová a kyslé dažde), takže by verejnosť tento program nikdy neodsúhlasila.

2. vojenské radary. Používa sa rozprašovanie hliníka a bária za účelom vytvárania radarových systémov novej generácie (3D radary, radary vidiace za horizont, koridorové vedenie rádiových frekvencií, hĺbková podzemná tomografia)

3. riadenie počasia pomocou vysielačov typu HAARP (môžu nepohodlnej krajine odoprieť dážď a ekonomicky ju zložiť na kolená. Príkladom použitia je extrémne sucho a hladomor vo Venezuele)

4. rozprašovanie bakteriologických zbraní

——
Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať

Kniha o chemtrails. Elana Freeland: Chemtrails, HAARP, and the Full Spectrum Dominance of Planet Earth. Recenzia knihy. (Všetko čo ste chceli vedieť o chemtrails, ale báli ste sa spýtať)
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/elana-freeland-chemtrails-haarp-and-the-full-spectrum-dominance-of-planet-earth-recenzia-knihy/

Kapitola 0: Zoznámte sa so “Štátom národnej bezpečnosti”
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-0-zoznamte-sa-so-statom-narodnej-bezpecnosti/
Dezinformačná kampaň maskujúca chemtrailový program pod masku “národnej bezpečnosti”.

Kapitola 1: Stručná história projektu HAARP
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-1-strucna-historia-projektu-haarp/
História projektu HAARP, jeho infraštruktúra a jeho predchodcovia.

Kapitola 2: Eastlundov patent pre HAARP z roku 1987
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-2-eastlundov-patent-pre-haarp-z-roku-1987/
Niektoré najzaujímavejšie pasáže z tzv. HAARP patentu.

Kapitola 3: Distribučná infraštruktúra programu chemtrails
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-3-distribucna-infrastruktura-programu-chemtrails/
Táto kapitola popisuje celú distribučnú infraštruktúru chemtrailového programu: krycie názvy projektu, zainteresované vládne, vojenské a civilné inštitúcie, stratégie rozprašovania vojenskými a civilnými lietadlami, stratégie umlčiavania pilotov a verejnosti. Spolu s Kapitolou 4 je to najlepšia a najdôležitejšia kapitola z celej knihy.

Kapitola 4: Jedy padajúce z oblohy
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-jedy-padajuce-z-oblohy/
Toto je jednoznačne najlepšia kapitola z celej knihy. Podrobne popisuje jednotlivé látky nachádzajúce sa v chemtrailoch, ich vojenský alebo klimatologický účel a zdravotné dôsledky pre ľudí na zemi. Podrobne vysvetlené sú organofosfáty v leteckom palive, nanočastice a inteligentný prach, polyméry, huby a plesne, ťažké kovy, hliník, bárium, stroncium, fluór, síra a iné.

Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-chemtrails-kapitola-8-morgellons-vlakna-ktore-dychame-a-jeme/
Nahliadnutie do amerického bakteriologického výskumu a jeho dlhej histórie testovania chemických a bakteriologických látok na nič netušiacej civilnej populácii.

————————————-
Zdravotné riziká používania chemtrails pri boji s globálnym otepľovaním:

Oficiálna odborná štúdia
http://www.nwoo.org/2016/11/23/odborna-studia-na-temu-zdravotnych-dopadov-programu-chemtrails/

—————————–
Chemtrails a biologické zbrane

http://www.nwoo.org/2016/12/20/britska-vlada-priznala-ze-desiatky-rokov-testovala-na-milionoch-britov-bakteriologicke-zbrane/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

pzv: díky za výživné odkazy 😉

pzv
Návštěvník
pzv

niet zač 🙂

pokiaľ by si sa veľmi nudila, mám aj ďalšie:

Polymérový chemik a environmentalista Mike Castle píše o ekologických rizikách a politickom pozadí chemtrailov:
http://www.nwoo.org/2016/12/09/politicke-pozadie-chemtrails-vojenske-programy-manipulacia-s-pocasim-haarp-toxicke-latky-v-chemtrails-a-ich-dopad-na-zivotne-prostredie/

4 vojenské programy spojené s projektom chemtrails
http://www.nwoo.org/2016/12/13/styri-americke-vojenske-programy-spojene-s-projektom-chemtrails/

Bývalý agent CIA prezdrádza detaily ohľadom metód, akými CIA umlčiava informátorov. Okrem iného to vysvetľuje, prečo sa nikto z účastníkov projektu Cloverleaf/Chemtrails neodvažuje verejne pod svojím menom o téme hovoriť.
http://www.nwoo.org/2017/01/24/byvaly-agent-cia-prezradza-detaily-ohladom-metod-umlciavania-informatorov/

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

To já o chemtrailu mluvím si jak chci kde chci mě člověk neporouči a ani ho neposlouchám.A ani neskaču za ty peníze žádné hodnoty za bezcenej papír si mě nekoupijou

pzv
Návštěvník
pzv

p.s.

bod 5. ovplyvňovanie ľudského správania, ako si spomenul. To sa rieši viacerými stratégiami:

– rozprašovanie látok otupujúcich myslenie (hliník, lítium, špeciálne vyvinuté látky na bázi LSD a iné)

– vysielanie rádiových nízkofrekvenčných signálov (1-4 Hz) pomocou zariadení typu HAARP. Tieto vlny narušujú prirodzené mozgové frekvencie a aj keď nedokážu priamo ovplyvňovať správanie ľudí, dokážu ľudí uviesť do diskomfortu, do neschopnosti sústrediť sa a uvažovať alebo v nich vyvolajú pocity ľahostajnosti.

Ako som písal v predošlom príspevku, chemtrails zahŕňa všetky tieto agendy (a ešte rôzne ďalšie, ako napr. vesmírny protiraketový štít), pričom rôzne úrovne organizátorov sú zámerne klamané o skutočnom účele agendy. Pilotom hovoria, že bojujú s globálnym otepľovaním, vojakom hovoria, že sa testujú vojenské radary a v pozadí si CIA testuje rozprašovanie biologických zbraní.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Jj, pzv.
Frekvence pouzivane v siti 5G uz kopiruji vlny, na kterych jede nas mozek…
Ale vykladejte to nekomu, kdo ma ty “Nej Super Appky” v mobilu, a bez Tweetu a selficka na FB si ani neprdne…

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Tohle mimozemské svinstvo slouží k ničení DNA člověka aby dal se nerozvijel.Aby do roku 2025 jste nepřišli Boží transformaci.To má za úkol ty víry a kov a mrtvé buňky vám narušit rozvoj vývoj aby jste byly hloupejsi a dalo se vás ovládát.Vy nikdy nesmíte zjistit pravdu o Bohu a J.Kristu Satan to nechce.To aj slouží ke vzniku demence něco jak GMO s mimozemskym embryem v potravě a silnou mutací nádorů atd v těle.

Balt
Návštěvník
Balt

Kdyby se v případě klimatických změn způsobených člověkem nejednalo o podvod a ekonomické zájmy, nebylo by možné kšeftovat s emisemi. Domnívám se, že jaksi ztrácí smysl, aby země, která vypustí méně skleníkových plynů, své limity prodala jiné zemi, která již své limity vyčerpala. Pouze se tím přerozdělí prostředky, namastí kapsy, ale o ochranu životního prostředí zjevně nejde.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Balte, “emisni povolenky” jsou hoax na hoaxu – tzv. Double Hoax, neboli dvoji kryti 😉
Nejde ani o Emise, ani o Ochranu zivotniho prostredi, jde pouze o MOC!

jasa
Návštěvník
jasa

ad: Pařížský protokol je hoax založený na 2 desetinách stupně reálného poklesu globální teploty do roku 2100, a to jestli vůbec!
neviem, z akých zdrojov autor príspevku vychádzal, ale pokiaľ viem, tak v Parížskej dohode nejde o pokles o 2 desatiny stupňa, ale o nárast globálnej priemernej teploty pod hranicou 2°C oproti hodnotám pred priemyselnou revolúciou.
Už teraz sa blížime k nárastu o 1°C; udržať sa pod 2° do r. 2100 bude fuška.

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

Má Trump vůbec moc něco změnit? I Schwarzenegger vyzval lid aby Trumpa, svého prezidenta, nikdo nerespektoval!
http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/191640-amerika-ma-jasno-k-plneni-parizske-dohody-trumpa-nepotrebuje/

albatros
Návštěvník
albatros

Trump je v úřadu cca půl roku. Zajímalo by mě jak konkrétně přispěl ke globalistické agendě. Odpověď? Nijak.
Naopak od globalistických projektů odstupuje na všech frontách. Takže taková je realita. Nenechte se zmást miliony zbytečných písmenek, ale dívejte se na výsledky.

SugarRay
Návštěvník
SugarRay

Pozorovatelko , na tenhle web jsem zacal chodit jenom kvuli vasim clankum , nevim kdo je ten tajemny pan VK , to bude asi ten jehoz jmeno se nesmi vyslovit , za vasim clankama je videt vzdycky kus prace a vlastni pohled na vec , najdu tam vzdycky spoustu zajimavych informaci co mi zapadaj do toho spojovani bodu k sobe aby clovek videl vetsi obraz ve stylu David Icke , ma to presah , ma to hlavu a patu , nenechte se mylit vy delate ten web svyma clankama i komentama aspon ja osobne to tak vnimam . Sluselo by se spis podekovat za to co jste tady odvedla , tohle hadrkovani mi hlava nebere.

jogín
Návštěvník
jogín

Celé oteplování vlivem CO2 je nesmysl. V geologické historii bylo 20x víc CO2, i míň CO2 a vyšší teplota, i na začátku současné meziledové doby byly teploty vyšší o 3-4 stupně. A za Maudnerova minima sluneční činnosti se v Londýně na zamrzlé Temžo pořádaly veliké slavnosti. Smysl propagandy spočívá v přísunu grantů prodejným meteorologům a v likvidaci evropského konkurenta.