VIDEO: Prezident Zeman – “Svět je nebezpečnější, než byl. Islámský stát metastázoval...

VIDEO: Prezident Zeman – “Svět je nebezpečnější, než byl. Islámský stát metastázoval do 35-ti zemí”

24. srpna se prezident Zeman setkal s českými velvyslanci a ve více než 20-ti minutovém projevu hovořil o současném stavu světa, o politice migrace a nebezpečí terorismu, ale také o nesmyslně byrokratické politice EU.

Bezpečnostní situace se podle prezidenta oproti loňskému roku zhoršila a za hlavní důvod označil Islámský stát. Poznamenal, že na červencovém summitu NATO ve Varšavě vyzýval, aby se aliance odhodlala ke společnému zásahu proti tomuto protivníkovi, přičemž zaútočit by podle něj měla na mozek, nikoli na tělo. Islámský stát přirovnal k rakovině, která metastázuje a poznamenal, že letos se IS infiltroval již do 35 zemí! Což i podle OSN znamená založení 35 organizací IS, které zatím pouze “spí”.  Hovoří dále o tom, že NATO a tajné služby by se měly odhodlat ke koordinované spolupráci v boji proti IS.

Český prezident Miloš Zeman

Podle Zemana v minulosti v Evropě probíhala hlavně vnitrokontinentální migrace, kdy migrovali lidé s podobnou kulturou. Nyní je migrace interkontinentální a založená na odlišné kultuře. “Islámští imigranti vychází z dramaticky odlišné kultury,” podotkl. Dodal, že existuje řada příkladů takových odlišností. “To je důvod mého postoje k této vyhraněné skupině imigrantů, nikoli imigrantů obecně,” řekl.

V závěru prezident mluvil i o brexitu, který označil za chybu pro EU i Velkou Británii. “Nemůžeme si namlouvat, že na tom neneseme svou zodpovědnost,” řekl. Český prezident kritizoval Evropskou unii a její představitele za přílišnou byrokracii a vydávání nesmyslných směrnic, k čemuž v závěru až úsměvnou formou komentuje své rozhovory s Věrou Jourovou či J.C.Junckerem. Zdůraznil že u unijních lídrů vidí “totální neschopnost vybudovat sen, vybudovat vizi budoucí Evropy včetně jednotné zahraniční a obranné politiky”.

Projev dodatečně vkládám poté, co vyšel na zdroji zde.

PS1:  Nedá mi nepřidat aktualitu k EU – po přípravě směrnic k výrobě vosku či inkoustu do tiskáren, o kterých v závěru hovoří prezident Zeman,  má Eva Jourová právě další úkol …

PS2: Na summitu G20 se Merkelová sešla s Erdoganem a měla mu přislíbit, že otázka zrušení vízové povinnosti mezi EU a Tureckem by mohla být vyřešena během několika týdnů – více zde

Vložila: -Pozorovatelka- 5.9.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

To je síla:
“… EU ROZDÁ IMIGRANTŮM V TURECKU VÍCE NEŽ 1 MILIÓN PLATEBNÍCH KARET S KREDITEM VE VÝŠI 9,5 MILIARDY KORUN!

Vše i z našich prostředků, které odvádíme do rozpočtu této kriminální organizace a vše v rámci ve čtvrtek oznámeného „humanitárního programu“. Ovšem pozor! Jde jen o zlomek z plánovaného transferu vetřelcům, který má dosáhnout celkové výše 81 miliard korun. ”
http://narodnidemokracie.cz/dary-vetrelcum-z-dani-nas-vsech/

.lak
Návštěvník
.lak

IS je prý produkt israele a společné mají porážky halal a košer i možná naturel a rozhodně islamizaci evropy plní. A ze zjištěním že se nepovažují za bílou rasu se vybízí na pováženou co je to za projekt kdy prý před sto lety bylo bíle rasy 20.% a dnes podle škarohlídů 2,7.%. Moc se na náhody věřit nedá protože globalisté jedou plány přes milénia a vypadá to na past genocídy a možná svým způsobem konečné řešení které si zhumanizovaní sebedestrukčním školstvím navíc užití zaplatí. A dám odkaz který by tomu odpovídal. https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

.lak
Návštěvník
.lak

Přidám k možné “mýtizaci to co inkvizice zcela neeliminovala s povolnými která prorostla státními výchovami formovaných zpěváčků zájmů, dříve upalováním knih, kacířů, čarodějnic, neznabohů a svébytných s vládou meče a kříže a kořeny a náboj dějů jsou možná dál než by se hlupákům hodilo. A odkaz: http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2014120001

Masa
Návštěvník
Masa

Zeman: nebudu vas zatezovat, kdo je za tim ( za metastazi Islamskeho statu )?!!!

to nejdulezitejsi zamlci a moc dobre, vi, kdo za tim, protoze k nim patri. A kdyz volal vloni po armade EU, tak uz tehdy vedel, ze se bude formovat z privandrovalcu. Jen hraje divadlo. Je to sasek hradni..

Pet.A
Návštěvník
Pet.A

jakože pan Zeman pracuje pro státní elitu USA? muhehehehehe

se trochu proberte, tady nejste na novinkách

kodoko
Návštěvník
kodoko
monsanto
Návštěvník
monsanto

Mimo tema:
MSNBC vcera prerusilo zive vysilani Killary z Clevelandu, mela totiz dosud nejhorsi zachvat kasle. Zduvodnovala to tim, ze pokazde, kdyz mysli na Trumpa dostane alergickou reakci. Pokousela se 4 minuty rict par vet, ale potom ji televize MSNBC odstrihla z ziveho vysilani a zaradila komercni prestavku.

Na to, ze uz 280 dni nemela zadnou tiskovou konferenci, kterych se boji jako cert krize, je na tom s mluvenim dost spatne.

https://www.youtube.com/watch?v=fnY8TTopIA8

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Mohla by se rozpadnout dřív, než ji stihnou nainstalovat. Třeba s tím i počítají a udělají z ní mučednický kult. Už je tak diskreditovaná, že se k ničemu jinému nehodí. Jestli tu loutku udrží až do funkce, bude válka.

lubajs
Návštěvník
lubajs

Taky si myslím že ji drží k vůli zmáčknutí červeného knoflíku.

kari
Návštěvník
kari

http://m.zahranicni.eurozpravy.cz/amerika/167724-trump-by-pry-po-neuctivem-uvitani-v-cine-odletel/
naprosto s Trumpem souhlasim. V dane situaci byt v kuzi prezidenta USA bych se zachovala stejne

Lostris
Návštěvník
Lostris

Obamovo neuctivé přijetí v Číně je jen další článek do skládačky demontáže USA.
GP akce, nikoliv čínská.

Plkal
Návštěvník
Plkal

Nějak se mi to celé nezdá. Vyzývat někoho, aby útočil sám na sebe, nedává moc velký smysl.

Forever
Návštěvník
Forever

Projev Marine Le Pen v EP na téma ohledně terorismu a jeho příčin a neschopnosti EU:
https://youtu.be/xs7n-nF4zxI

Pozn.: Projev je sice už dost starý, ale v souvislosti se slovy pana prezidenta Zemana to sem perfektně sedí. Paní Le Penová je po prezidentu Zemanovi další, kdo si zachoval zdravý selský rozum a kdo se nebojí nazvat věci pravými jmény.
Jen tak dál!!!!!!! Více Le Penových!

kari
Návštěvník
kari

Zavidim prezidentu zemanovi optimismus kdyz rika, ze isis zatim spi. Take by me zajimalo, kam by mely smerovat vojenske utoky, kdyz by cilem mel byr mozek isis. Tomu, ze se isis rozlezl do mnoha zemi by dnes mohla oponovat snad jedine Merkelova. A zruseni viza EU pro Tutrecko?behem nekolika tydnu? No jsou to sam uzasne zpravy plne Evropskych hodnot ?

nnn123
Návštěvník
nnn123

Washington.

.B.
Návštěvník
.B.
pavelb
Návštěvník
pavelb

Přesně, naprosto jasný. Další střípek do mozaiky.