VIDEO: Prezident vyzval Čechy ke zbrojení proti teroru – “Česko potřebuje ejakulaci...

VIDEO: Prezident vyzval Čechy ke zbrojení proti teroru – “Česko potřebuje ejakulaci myšlenek, nikoliv spermatu”. Horáček: “Nechtít uprchlíky je jako nechtít déšť”

Prezident Miloš Zeman v neděli promluvil na serveru Blesk.cz v pořadu S prezidentem v Lánech. Hned na úvod představil stručný tříbodový plán, jak se vypořádat s terorismem, který prý do Evropy přichází s uprchlíky.

Podle prezidenta nestačí posílat si soustrastné dopisy po teroristických útocích, je třeba přijmout konkrétní opatření, která nám umožní teroristickým útokům předejít.

„Já to řešení vidím v deportaci všech těch, kdo nezískají v příslušných zemích azyl. A těch je většina. Kromě toho by bylo dobré sáhnout k deportaci radikálních muslimských duchovních a nakonec by bylo dobré zarazit financování muslimských komunit ze zahraničí. Je třeba zbavit se příčin terorismu a touto příčinou jsou ilegální, neboli chcete-li nezákonní migranti,“ řekl. Ti prý v Německu nechtějí pracovat, chtějí v Německu pobírat sociální dávky (zdroj).

Deportace by se podle prezidenta měla týkat i těch, kteří žijí v Evropě již dlouho, ale existuje u nich podezření z vazeb na teroristy. „Naši politici, kteří nechtějí být obviňováni z šíření poplašných zpráv, říkají, že nám nic nehrozí,“ řekl prezident. Sám by prý tak optimistický nebyl. Dohodl se proto s Ministerstvem obrany na posílení bezpečnostních opatření na Pražském hradě.

VIDEO: Prezident vyzval Čechy ke zbrojení proti teroru

Kdyby v Česku hrozila velká migrační vlna, což se naštěstí zatím neděje, prezident by se nebránil výstavbě plotu na českých hranicích. „Moje žena už si vyřídila zbrojní pas, takže doufám, že by mě mohla ochránit, ale mě bude chránit především ochranka,“ prozradil také prezident.

Na adresu Jakuba Jandy z think-tanku Evropské hodnoty  prezident Zeman v pořadu řekl, že člověk, který vydatně onanoval před kamerou, není důvěryhodný, neboť Česko potřebuje “ejakulaci myšlenek, nikoliv spermatu”.

Příštím prezidentem Michal Horáček?

Hudebník, textař i antropolog Michal Horáček vysvětluje, proč stále víc přemýšlí o kandidatuře na prezidenta republiky. Především je přesvědčen, že se prezidentského úřadu lze zhostit podstatně lépe než to dělá Miloš Zeman. Je třeba mít prezidenta, jenž se pokusí vrátit lidem hrdost na jejich stát. To je Horáčkova vize prezidentství. Potřebujeme prý prezidenta, který se nemstí odpůrcům (zdroj).

Představa hrdosti na český stát je podle Michala Horáčka ovšem spojená s tím, že “nechtít přijmout uprchlíky je totéž, jako nechtít přijmout déšť” –

“Nesmí se ale rozdělit to, že máme pořád na mysli blaho České republiky, to znamená naši prosperitu, naši svobodu a svobodu a prosperitu našich dětí a vnuků. Jestli se jednou vykopou příkopy, které jsou obtížně zase k zakopání, je to moc špatně. Obávám se, že se to skutečně děje,” dodal Horáček.

Sám sebe se následně zeptal: Co to je odpůrce migrace? “To je něco jako odpůrce deště. Mohu stokrát říkat: To nechci! Nechci déšť! Ale on je, prší. Stejně tak se stalo, že vlivem válek, rozvrácených států, sucha a spousty dalších okolností se 60 milionů lidí dalo do pohybu. My to vidíme z evropského hlediska, ale z toho širšího je to tak, že 60 milionů lidí opustilo své domovy a posunuli se jinam,” prozradil Blesku Horáček (zdroj).

Slepota pražské kavárny

Publicista Jefim Fištejn se nedávno na adresu dění v Turecku vyjádřil v tom smyslu, že B. Obama má nějaký hanebný plán, H. Clintonová před pár dny ve své “životním projevu” prohlásila, že “Temné síly se snaží rozdělit USA” , dnes D. Trump šokoloval západní  svět prohlášením, že “USA by měly uznat ruskou anexi Krymu” . A ono si pražská kavárna stále myslí, že za celým děním stojí Putin a že to, co prosazuje Think-tank Evropské hodnoty a Jakub Janda (ke kterému se Michal Horáček očividně hlásí), se děje v zájmu USA! Tak to nelze nazvat jinak, než naprostá slepota, protože celé dění v USA a stejně tak celá uprchlická vlna do Evropy se děje v zájmu výměny role USA za roli Číny. A pokud to H. Clintonová nazvala “temnými silami” , tak nebyla daleko od pravdy.

A nejen v Česku, ale široko – daleko v celé Evropě pouze český prezident Miloš Zeman ví, “vo co go” a jak tím Česko provést co nejlépe. A nezbývá, než mu tleskat a přát dobré zdraví!!!

A chraň Bůh nejen Česko, ale i svět, před takovými, kteří budou i nadále přitakávat politice Spojených států – obzvláště pak pod vedením válečné štváčky H. Clintonové! (A to o to víc, že ani studovaný (?) Horáček nic nepochopil a slovy V. Pjakina přemýšlí pouze jako “ďebil”).

PS1: Panu Horáčkovi zřejmě nevadí, že je ve společnosti Jakuba Jandy, když prosazuje stejné myšlenky/”myšlenky” jako jeho “Evropské hodnoty”. Prezidentu Zemanovi se za foto ve společnosti obou pánů omlouvám, ale ono to z věcí tak nějak vyplynulo – ostatně, o to více si to každý skutečně soudný člověk vyhodnotí sám…

PS2: Možná je pan Horáček jakožto hudebník skutečně “studovaný” a ten déšť si přeje ve smyslu “Ať prší, ať prší, smyj mi šupiny (křesťanské ryby?) z očí

Zdroj videa: zde

-Pozorovatelka-  2.8.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
klusterr
Návštěvník
klusterr

Na oslavy 17.listopadu si D.HHerman pozval z USA tetičku (http://x2t.com/teticka_D-Hermana), kterou navrhne místo Zemana na prezidentku ČR. Jestli mu Zeman nevyhoví a funkci ihned nepředá, nastane “humanitární bombardování”!

Hurvínek
Návštěvník
Hurvínek

Prezidentem pro PK by měl být Spejbl. Je ze dřeva, ovládá se provázky a do ničeho nekecá.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Česká vládní šikana nabírá grády:
ZAPOMEŇTE NA OSLAVU NAROZENIN PO VEČERCE – 22:00.
“Výjimku dostanou pouze ty akce, které budou včetně konkrétního data konání uvedeny v obecně závazné vyhlášce daného města nebo obce.”
Za porušení bude hrozit i zákaz pobytu v obci……

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka
Aleš K.
Návštěvník
Aleš K.

Ono pane prezidente střílet do člověka, byť třebas na nohy, je něco jiného, než střílet do terče na střelnici, byť po vás ten dotyčný pálí… Zatraceně je to něco jiného. K tomu musíte mít něco víc, než pistoli. Něco o tom vím, bohužel s následky na doživotí.
Někde na Slobodnem vysílači budou rozhovory o křesťanství, jak to NENÍ naše původní náboženství, bylo nám vnuceno, násilím…
Jakoby všichni naráz zapomněli na zlotřilost prelátů, inkvizitorů…

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Současný finanční systém je pro svět větší hrozbou než terorismus. Více je uvedeno v článku: GLOBÁLNÍ FINANČNÍ SYSTÉM: http://miloslav7.blogspot.cz/2016/08/globalni-financni-system.html

zero
Návštěvník
zero

Čtenáři, co si myslíte o následujícím nápadu?

Oslovit křesťanské faráře ze svých obcí a městských čtvrtí, těch co mají nejblíže k obyčejným lidem. Připomenout jim nedávnou vraždu faráře islamistou. Přesvědčit je aby udělali podobnou akci jakou udělala ukrajinská pravoslavná církev, zorganizovat křížovou cestu do Prahy. Po cestě nabírat další věřící i nevěřící, s cílem předvést naší slavné vládě že islamisty zde nikdo nechce.

Protože tato případná akce by se neshodovala s Vatikánským vedením, navrhuji konverzi k pravoslavné církvi, protože se mi jeví jako lepší než nucená konverze k islámu.

Jsem sice křtěný katolík, a všechny náboženství a ideologie vnímám pouze jako mocenské nástroje, ale v tomto případě se mi jeví tato akce jako velmi užitečná pro většinu věřících i nevěřících občanů ČR.

Nemám přehled kolik druhů křesťanského vyznání v ČR je, ale možná by stálo za to všechny spojit do jednoho celku a zvolit si vedení za účelem jednotného postupu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Zdravím zero, pod článken Jak dole , tak i nahoře je pro vás zajímavý video… i o gravitaci;-)
Zkoušela jsem Vámi uváděnou adresu, ale nejak to nejde….

zero
Návštěvník
zero

Zdravím zvědavá matko, možná jsem se upsal, zkuste: zreo@seznam.cz

Martin
Návštěvník
Martin

Franta Vatikánský už odložil masku a prozradil se, že je ve skutečnosti podporovatelem tzv. Nového Světového pořádku, NWO » a také tím, kdo hodlá islamizovat Evropu » pod záminkou pseudo-křesťanské humanity …a ZDE MÁTE DŮKAZY na webu:

http://www.ragauian.cz/je-to-tady-antipapez-frantisek-se-svlekl-a-definitivne-prozradil-jezuitske-zamery-s-lidstvem-je-mozne-aby-papez-lhal-a-porusoval-kristovo-uceni-zname-pravdu/

Zfalšování Kristova učení i stvoření islámu bylo provedenou stejnou silou za účelem ovládnutí lidského myšlení. Proto dnes Vatikán islamizuje Evropu. Loutkářům je totiž jedno, jak vás budou ovládat. Pochopte prosím, že papeži na Kristově učení nezáleží

Vatikán je nejen tím, kdo islámskou migrační invazi do Evropy veřejně podporuje, je současně i tím, kdo stvořil islám…hned poté co zlikvidoval původní Kristovo křesťanství. Věděli jste, že Kristovo učení bylo zfalšováno? Věděli jste že Mohamed měl katolického učitele? Věděli jste že islámská džihádistická ideologie je pouze vylepšenou kopií Augustinovské teologie katolického „džihádu“? Přesně té teologie, podle které katolická církev jela v podstatě celý středověk, než byla pod tlakem lidí donucena od ní ustoupit, podobně jako od otroctví a nevolnictví. Jinak by tyto ďábelské praktiky podporovala dodnes…

Martin
Návštěvník
Martin

samozřejmě, křesťanství bylo zfalšováno!!! Uvědomme si prosím že cézaropapežský katolicismus ve 4. století zlikvidoval původní Kristovo učení o POZNÁNÍ SAMA-SEBE. Katolicismus byl překroucen v nástroj na ovládání mas ovčanů… stejně jako islám…

Ptejme se tedy především: PROČ TO DĚLAJÍ ty síly co stojí v pozadí?! Komu slouží tato náboženství jako nástroje ovládání lidí… k jakému účelu?

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

zero
Návštěvník
zero

Martine, dělá to GP. Upřednostňuje islám, protože ten se ukázal jako životaschopnější a rozpínavější než křesťanství.

Nic nám nebrání vzít si moc zpět, postupem uvedeném v mém předešlém příspěvku.

Hurvínek
Návštěvník
Hurvínek

Nábiženství je jako heroin. Stejně jako heroin by se mělo likvidovat a postihovat

Dominik
Návštěvník
Dominik
Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Horáček je notorický hráč a sázkař na koníčky ,
od Havla dostal zdarma licenci na hazard
/ta se platí v šude na světě vysokými částkami/
pak svoji firmu výhodně prodal a je prý počestným občanem ….sic

hanns
Návštěvník
hanns

horáčka bych nepodezříval, že ví která bije ……… vsadím 10:1 že o nějakých: ” „Ať prší, ať prší, smyj mi šupiny (křesťanské ryby?) z očí„ ” nemá absolutní “ánug” 😉