VIDEO: Prezident tokijské zdravotnické asociace svolal tiskovou konferenci a vyzval k okamžitému...

VIDEO: Prezident tokijské zdravotnické asociace svolal tiskovou konferenci a vyzval k okamžitému zahájení předepisování Ivermectinu pacientům s koronavirem, protože studie z Afriky prokazatelně potvrzují, že podávání léku dramaticky snižuje počty úmrtí lidí na koronavirus! Japonci stáhli z oběhu 1,6 milionu dávek mRNA vakcíny Moderna, byly v nich podivné milimetrové částice! Proč došlo v ČR k zákazu volného prodeje Ivermectinu? A proč v bolestech umírala reportérka BBC po očkování vakcínou AstraZeneca? A proč vám režim hrozí kriminálem, když chcete Ivermectinem pomoci umírající mamince?

VIDEO: Prezident tokijské zdravotnické asociace svolal tiskovou konferenci a vyzval k okamžitému zahájení předepisování Ivermectinu pacientům s koronavirem, protože studie z Afriky prokazatelně potvrzují, že podávání léku dramaticky snižuje počty úmrtí lidí na koronavirus! Japonci stáhli z oběhu 1,6 milionu dávek mRNA vakcíny Moderna, byly v nich podivné milimetrové částice! Proč došlo v ČR k zákazu volného prodeje Ivermectinu? A proč v bolestech umírala reportérka BBC po očkování vakcínou AstraZeneca? A proč vám režim hrozí kriminálem, když chcete Ivermectinem pomoci umírající mamince?

Japonsko se stává centrem neuvěřitelných událostí v posledních hodinách, protože ze země vycházejícího Slunce se začínají hrnout šokující zprávy okolo očkování proti koronaviru. Prezident tokijské zdravotnické asociace Dr. Haruo Ozaki vystoupil již 12. srpna na tiskové konferenci a vyzval k okamžitému zahájení předepisování Ivermectinu k léčbě koronaviru [1]. Opírá se totiž o studie z Afriky, které jednoznačně potvrzují, že v zemích Afriky, kde se podává Ivermectin, je řádově nižší počet úmrtí na koronavirus, než v zemích, kde se Ivermectin nepodává.

Ozaki zdůraznil, že v Africe se Ivermectin nepodává primárně proti koronaviru, ale proti parazitickým nemocem, jenže nešlo si nevšimnout, že v zemích, kde se lidé léčí Ivermectinem prakticky plošně, nemá koronavirus prakticky žádný nárok a úmrtnost na koronavirus je minimální. Studie jsou naprosto jasné a průkazné a přímo Ozaki jako prezident asociace prohlásil, že nemá důvod o účincích Ivermectinu pochybovat. Ozaki doslova uvedl:

“Pokud v Africe porovnáme země, které Ivermektin distribuují jednou ročně, se zeměmi, které Ivermektin nedávají… chci tedy říct, že Ivermektin nedávají proto, aby zabránili Covidu, ale proto, aby tam zabránili parazitárním onemocněním… ale každopádně, pokud se podíváme na počty Covidu v zemích, které dávají Ivermektin, počet případů je 134,4 na 100 000 a počet úmrtí je 2,2 na 100 000.

A nyní africké země, které Ivermektin nedistribuují: Je to 950,6 případů na 100 000 a 29,3 úmrtí na 100 000,” zdůraznil Ozaki. “Domnívám se, že rozdíl je zřejmý. Samozřejmě nelze jen na základě těchto čísel vyvozovat, že Ivermektin je účinný, ale když máme všechny tyto prvky, nemůžeme říci, že Ivermektin je absolutně neúčinný, alespoň já ne. Můžeme provést další studie, abychom potvrdili jeho účinnost, ale jsme v krizové situaci. Pokud jde o použití ivermektinu, je samozřejmě nutné získat informovaný souhlas pacientů a myslím, že jsme v situaci, kdy si můžeme dovolit tuto léčbu podávat.”

Japonskem se šíří informace, že z očkovaných osob se stávají “kokony” na líhnutí mutačních variant Covidu

Situace v Japonsku je tristní a zhoršila se po zahájení očkování, kdy se začínají plnit nemocnice s pacienty, kteří mají nákazu Delta variantou, a to přestože mají dvě dávky očkování. Stále více se mezi Japonci šíří zpráva, že mutace Delta nevzniká někde v přírodě, ale uvnitř těl očkovaných osob. Lidé hromadně odhlašují očkování, ruší registrace, utíkají na japonský venkov, berou si nemocenskou na den firemních očkování organizovaných zaměstnavatelem, aby měli výmluvu a nemuseli se očkování účastnit, protože lidem začíná docházet, že vakcíny jsou jim podávány k tomu, aby se z lidí staly doslova kokony, teda hostitelské líhně pro výrobu mutací.

Ivermectin

Teorie o kokonech nyní zaplavuje japonské sociální sítě a lidé si vyměňují typy a rady, jak se vyhnout očkováním, jak si přivodit nemoc, která očkování legálně vylučuje atd. A proto není divu, že v této kritické situaci vystoupil v televizi šéf tokijské zdravotnické asociace a vyzval k zahájení používání Ivermectinu, protože opravdu pomáhá lidem, aby nezemřeli na Delta mutaci. Když na podporu Ivermectinu vystupuje už i hlavní šéf tokijské zdravotnické asociace, která sdružuje všechny tokijské kliniky, nemocnice, střediska a léčebná zařízení, tak to znamená, že požár je už na střeše a lékaři už přestávají držet basu s farmaceutickými společnostmi. A to není z Japonska všechno.

Takeda varovala, že v mRNA vakcínách Moderna jsou neznámé milimetrové kontaminanty! Ministerstvo zdravotnictví okamžitě stáhlo z oběhu 1,6 milionů dávek vakcíny

Japonská farmaceutická společnost Takeda, která je výhradním distributorem americké mRNA vakcíny společnosti Moderna v Japonsku, varovala japonské ministerstvo zdravotnictví, že v několika šaržích vakcíny byly nalezeny kontaminanty asi o milimetrové velikosti [2], podle japonských médií jde o kontaminaci metalického původu, tedy kovové kontaminanty. Ministerstvo zdravotnictví na základě včasného varování Takedy stáhlo v celém Japonsku z oběhu celkem 1,6 milionu dávek vakcíny Moderna.

Takeda Pharma

Takeda kontaktovala americkou společnost, aby okamžitě zahájila vyšetřování ve svém závodě ve Španělsku, kde se vakcíny Moderna pro japonský trh vyrábějí. Kontaminanty v lahvičkách mají tmavou, až téměř černou barvu a dosud není známo, o jaký kontaminant se jedná. Informace o metalických kontaminantech se objevila nejprve v japonské televizi, ale Takeda to odmítla s tím, že typ kontaminace nebyl dosud určen. Podle reakcí na japonských sociálních sítích jde o krystalizaci grafenu, který se shlukl hromadně do clusterů o milimetrové velikosti, takže v lahvičkách je patrný lidským okem.

Chtěl mamince zachránit život Ivermectinem, namísto toho mu režim hrozí 8-letým kriminálem

Možná jste zaregistrovali zprávu [3] českých médií o tom, že provozovatel Svobodného vysílače CS pan Pavel čelí obvinění z šíření poplašné zprávy v důsledku toho, že natočil a ostrým komentářem doprovodil video z jedné plzeňské nemocnice, kde mu na infekčním oddělení umírala jeho maminka. Logicky jí chtěl pomoci a přinesl do nemocnice léky, mezi nimi právě i Ivermectin, který lékaři odmítli jeho mamince podat, protože prý měla kontraindikaci akutního selhání ledvin. Ivermectin podle našeho lékaře nemá explicitní kontraindikaci při selhání ledvin, a proto lidem s poruchou funkce ledvin může být Ivermectin podáván, pokud přínos léčby je směřován k záchraně života pacienta a vedlejší projev kontraindikace je přijatelným rizikem.

Konečné stanovisko může vydat jen ošetřující lékař. Náš kolega lékař neznal zdravotní stav maminky pana Pavla, takže není možné určit, jestli se lékař v nemocnici, který zamítl podání Ivermectinu, zachoval správně, anebo odepřel ženě lék, který ji mohl pomoci, každopádně studie a zkušenosti z Afriky jsou nepopiratelné. Tam, kde se podává Ivermectin, jsou minimální nákazy koronavirem a minimální počty úmrtí. Podle našeho kolegy lékaře totiž nemá Ivermectin explicitní kontraindikaci na selhání ledvin. Jinak Pavlovi podle médií hrozí až 8 let v kriminále, protože se prý činu dopustil v Nouzovém stavu za slova na adresu lékařů.

Na černém trhu v ČR dnes k nezaplacení

V jaké společnosti vlastně žijeme, kde umírajícímu pacientovi je odmítnut ve vyspělé zemi lék, který přitom v zemi rozvojové zachraňuje lidské životy lacino a účinně? A když někomu umírá matka a snaží se jí zachránit život ověřeným lékem, je mu to zamítnuto a policie jej ještě obviní z šíření poplašné zprávy? Pan Pavel sice mohl volit jiná slova, ale jak se vcítit do emocí a stavu mysli člověka, kterému umírá matka a lékaři jí odmítají podat vyzkoušený a v cizině ověřený preparát? Nikomu z vás by neujely nervy? A co když je to úplně jinak?

Co když se lze na celou věc dívat tak, že nemocnice mohla podat lék, který ženě mohl pomoci, ale tím, že podání léku nemocnice aktivně odmítla, se dopustila zanedbání péče o pacienta? Je to čirá spekulace anebo oprávněné podezření ze strany pozůstalých po zemřelé mamince pana Pavla? Podle názoru našeho právníka toto budou muset posoudit až soudní znalci z oboru nejen lékařství, ale i chemie a farmakologie, protože účinek Ivermectinu na blokaci množení koronaviru je prokázaný z mnoha studií nejen z Afriky, ale i z USA a prohlášení šéfa tokijské zdravotnické asociace je toho potvrzením. A zatímco Ivermectin vlády zakazují pro volný prodej, tak mezitím očkovaní mladí lidé umírají na vakcíny.

Reportérka BBC zemřela týden po očkování vakcínou na otok mozku. Bylo jí 44 let a byla úplně zdravá

Britská moderátorka BBC Lisa Shaw zemřela ve věku 44 let na následky krevních sraženin a embolií způsobených molekulární reakci vakcíny AstraZeneca v jejím organismu [4]. Zemřela týden po vakcinaci. To je stanovisko pitevní zprávy, kterou uveřejnila dnes ve čtvrtek britská média. Lisa umírala 6 dní poté, co se u ní projevily krevní sraženiny a trombóza postihla její mozek, kde následně došlo k mohutnému otoku. Vakcína vyvolala v jejím těle syndrom zesílené reakce imunitní odezvy, nechvalně proslulý syndrom ADE, kdy namísto neutralizace virů pomocí antigenů ve skutečnosti dochází k nákaze bílých krvinek samotným virem.

Lisa Shaw, redaktorka BBC (†44)

Bílé krvinky totiž pohlcují antigeny s navázanými a zachycenými viry, které ale nejsou antigenem plně neutralizovány a deaktivovány, a to v důsledku významné mutace viru, který se odlišuje na proteinové bázi od vakcinačního virového modelu. Tím dojde k tomu, že bílé krvinky se po vtažení antigenů s virem nakazí a virus se v nich množí jako v normální buňce. Imunitní systém tak je napaden, začíná bojovat sám se sebou, což vede ke spuštění poplachu autoimunitní reakce, mohutných krevních sraženin, trombóz, protože imunitní systém se snaží zastavit šíření nákazy šířené bílými krvinkami za každou cenu. Popis syndromu ADE najdete v článku zde.

Syndrom ADE nemá člověk prakticky šanci přežít, protože trombóza jako první postihne srdce a mozek, takže se hraje pouze o to, jestli zemřete dříve na infarkt myokardu, anebo na mrtvici doprovázenou otokem mozku. Reportérka BBC byla úplně zdravá a očkována byla na žádost zaměstnavatele, ona sama však očkování podporovala, takže nešlo o nucené očkování, ale prostě o vlastní rozhodnutí. Zemřít ve 44 letech kvůli vakcinaci na nemoc, která člověka v tomto věku neohrožuje na životě, to je naprosté šílenství a hazard. Když ovšem někdo ze starších lidí onemocní koronavirem, na jeho léčbu neexistuje žádný speciální lék. Podává se Paralen a to je všechno.

Zatímco v Africe zachraňuje Ivermectin celé národy, v Evropě jsou lidé za jeho propagaci kriminalizováni a perzekuováni, protože lék ohrožuje astronomické zisky farmaceutické mafie

Nic jiného doktoři ani na koronavirus podávat nechtějí, a dokonce ani nesmí. Máme v redakci několik svědectví lékařů. Mají zákaz od farmaceutických společností. Lékaři proto načerno a tajně podávají svým pacientům Ivermectn, riskují tím vyhazov z nemocnic, konec v lékařské komoře, rozvázaní smlouvy s pojišťovnami, někteří dokonce čelí v emailech anonymním výhrůžkám od farmaceutických společností. Ivermectin je lék, který nejen ničí koronavirus, ale hlavně zabraňuje šíření nákazy. Ivermectin totiž umí to, co neumí vakcíny, tedy zajistit bezinfekčnost, protože narušuje lipidovou membránu viru a tím jej ničí. Paraziti totiž své tělo mají tvořené rovněž lipidy, konkrétně lipidovými droplety, a to je důvod toho dobrého účinku Ivermectinu nejen na parazity, ale i na koronaviry, uvedl pro naši redakci náš kolega, lékař.

A tento očkovací teror začne od podzimu i u mnoha školáků

A to je přesně to, co nejvíce vadí globalistům. Vakcíny totiž nemají poskytovat bezinfekčnost, mají za úkol prodlužovat trvání této pandemie pomocí kokonizace očkovaných osob, takže se nedivte, že platí přímá úměra, že čím více očkovaných osob, tím více případů nákazy Delta variantou. A kdokoliv chce lidem pomoci laciným lékem, je buď umlčován, diskreditován, anebo jako v případě pana Pavla kriminalizován. Nemyslete si, že když v Africe Ivermectin pomáhá za pár šupů, že ho ve vyspělé Evropě zakazují na všech frontách kvůli ochraně vašeho zdraví. Ne, ne, je to kvůli ochraně vakcinačních kšeftů všemocné farma lobby, což je největší mafie na světě s mocí větší než mexické drogové kartely a s většími počty nájemných vražd nepohodlných osob, než kolik má na kontě sicilská mafie.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, pokud se vám líbí naše investigativní žurnalistika a komplexní analýzy, které pro Vás už 7. rokem děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, a chcete-li, abychom vám i nadále mohli přinášet nové informace a politické analýzy a komentáře, přispějte prosím jakoukoliv sumou v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Zatím jsme vysbírali jen cca. 68% z cílové sumy a do konce měsíce zbývají 4 dny. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

neverim ani Norimberskemu procesu…byla to fraska…uz tenkrat mohli obetovali jen par lidi a to jeste dvojniku..a to nevime nic o klonech…

Rokan
Návštěvník
Rokan

Typické vysvětlení manipulátora…i když nepřímo vlastně všechno potvrdil. Soustředil se na jeden “fakt” podle kterého Japonsko začne plošně nasazovat Ivermektin, i když to v článku není patrné..

https://manipulatori.cz/ne-v-japonsku-neni-ivermektin-povolen-jako-lek-proti-covid-19-a-pozastaveni-ockovani-vakcinami-moderna/

Zbrojovák
Návštěvník
Zbrojovák

Co myslíte, že přimělo toho Japonce v tak vysoké funkci udělat takové prohlášení? Že by se v něm snad hnulo svědomí? Že by najednou prohlédl? Nějak se mi to nezdá! O Ivermectinu, Isoprinosinu atd. se píše v podstatě od samého začátku “pandemie”, důkazy byli už tenkrát, že to funguje, ale celou dobu Haruo Ozaki mlčí… Mlčí, mlčí až najednou vydává spásné prohlášení. Není to náhodou právě naopak? No prostě “z nouze ctnost”? Situace v Japonsku se podle mě vymkla kontrole a lidé postupně sami zjistili a pochopili co se děje a jaké je správné řešení a přijali sami Ivermectin a odmítli očkování. Tenhle jev nabral masový charakter. Výsledky ukázaly, že to funguje, že je to správné řešení a všem těm zmrdům nahoře došlo, že by jim taky mohl ujet vlak! Že by si taky politicky už nemuseli vrznout, že by taky mohli skončit na doživotí ve vězení a není vyloučen ani trest smrti. Takže museli hodit do cesty rozjetému vlaku výkolejku. Vývoj teď nabere jiný směr. Zatím v Japonsku a postupně jak se budou na technologicky vyspělé Japonce odvolávat lidé v ostatních státech i jinde. Proč ne, že?…

4think
Návštěvník
4think

… provozovatel Svobodného vysílače CS pan Pavel čelí obvinění z šíření poplašné zprávy v důsledku toho, že natočil a ostrým komentářem doprovodil video z jedné plzeňské nemocnice, kde mu na infekčním oddělení umírala jeho maminka.

… Pavlovi podle médií hrozí až 8 let v kriminále, protože se prý činu dopustil v Nouzovém stavu za slova na adresu lékařů.

A kolik dostanou …
… lékaři
… stádní tupci
… soudci
… politici
… za odmítání a dokonce zakazování “účinné léčby” …
… čili za zabití 30 000 lidí?!

Tohle už je na zásah armády …
… a vojenské soudy za genocidu !!!

Manžel paní Pekové byl hodně vysoká šajba …
… mezi armádními mediky …
… a vyjádřil se v Jediích že stojí za svojí ženou …
… čili dá se předpokládat …
… že velení armády si je vědomo organizované genocidy …
… a převzetí moci ve státě fašisty …
… které zde právě probíhá!

V takovém případě …
… je nejednání armády VLASTIZRADA!

Nejspíš se čeká jen na nějaký mezinárodní precedens …
… v zemi kde mají ještě armádu na obranu státu a národa …
… a ne na nošení metálů …
… a tunelování státního rozpočtu 🙂

Lightsaber
Návštěvník
Lightsaber

Máte svatou pravdu, policejní složky včetně armádních už dávná ztratili moc výkonnou a ochranu úřední osoby jsou to dle Ústavy kolaboranti, jen jaksi není ten mezinárodní precedens když vládne žid. Který by spustil zákonné Norimberske procesy 2. Většina inteligentnich vinných si to uvědomuje, tedy o to horlivěji budou sloužit svým temným pánům, aby nedošlo na spravedlnost.

Zbrojovák
Návštěvník
Zbrojovák

Nevzrušujte se. Tohle je to nejlepší co mohli ti šmejdi udělat! Absolutně nejlepší. Sami si na sebe upletli bič a nejkrásnější je, že o tom ještě neví. Kdyby drželi hubu, tak by se to za nějakou dobu uklidnilo, vyšumělo a všichni by na to zapomněli. Takhle rozvířili bahno na dně svého hnusného rybníku a z toho bahna budou vylézat takové věci, že je humor rychle přejde. Dokonce mám tušení, že by mohli žalobu i vzít zpátky, ale v tom případě by měl žalobu podat pan Hlávka za úmyslné zanedbání povinné péče a další paragrafy se také najdou, tam toho může být víc a pořádně to na Svobodném vysílači rozmáznout. Veřejný proces s přímým přenosem ze soudní síně. Chtěl bych vidět co řeknou ti nemocniční “experti” na to, že v tom vyspělém Japonsku už Ivermectin uznávají jako lék na covid… Statistiky už jsou také k dospozici. To se bude těžko vyvracet. “Nemocnice nechce vyléčit lidi, nemocnice jen parazituje na jejich životě a zdraví, protože to je jejich cíl.” To by byl slogan, co?…

trtal
Návštěvník
trtal

.to urcite…kdyz o tom vime my, oni to vi tuplem…jednoduse jsou dobre kryti…

IKO
Návštěvník
IKO

Zajímavý článek. Pouze si dovolím oponovat, že ani farma lobby není všemocná. Kdyby byla, tak je s námi konec.

trtal
Návštěvník
trtal

farma lobby je všemocná, protoze je soucasti moci uplne a take siroke agendy…

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

SOUVISLOSTI

-VK-
“…Pfizer je samozřejmě židovská organizace, to je židovská farmaceutická společnost, vlastněná tedy židovskými podnikateli. Židovskou rodinou řízená. A to samé Moderna, to samé Johnson jsou všechno v rukách těchto rodin. Všechny banky, které je financují jsou v rukách židovských rodin.”
(Svobodný vysílač, 23. 7. 2021)

-VK-
“Nemyslete si, že když v Africe Ivermectin pomáhá za pár šupů, že ho ve vyspělé Evropě zakazují na všech frontách kvůli ochraně vašeho zdraví. Ne, ne, je to kvůli ochraně vakcinačních kšeftů všemocné farma lobby, což je největší mafie na světě s mocí větší než mexické drogové kartely a s většími počty nájemných vražd nepohodlných osob, než kolik má na kontě sicilská mafie.”

Pochopitelně, že je to největší mafie na světě! Protože je to mafie globálního mocenského Židovstva, kterého jsou farmaceutické společnosti součástí. A tato mafie jde přes hory mrtvol a řeky krve! Je to mafie, která se nikdy nezastaví ani před tím nejstrašnějším zločinem proti lidstvu! Mafie, která systematicky ničí celé národy. Mafie, jejímž finálním cílem je světový (globální) stát a univerzální světová vláda!

“Žid je zásadně a od základu zločinec. Zločin je jeho vrozeným způsobem bytí. Neustále a nevyhnutelně útočí na přirozené zákony řádu národního společenství a soužití národů. V žádném případě mu nejde jen o peníze. Tento názor je nebezpečným předsudkem, který může odklonit pohled badatele a politika od toho podstatného. Peníze jsou pro Žida pouze prostředkem k dosažení cíle; konečným cílem je pro něj vždy dobytí moci, uzurpace neomezené moci nad lidmi.”
(J. Keller a Hanns Andersen; Žid jako zločinec, str. 11)

comment image
comment image
Sefardský Žid Albert Bourla, šéf farmaceutické společnosti Pfizer
comment image
comment image
Na zastávkách městských autobusů v Białystoku (Polsko) byly vylepeny plakáty: Vakcína zabíjí !!! Pandemie je židovský podvod !!!

Lež a podvod jsou nezbytnými prostředky Židovstva, a chceme-li to tak definovat, jsou současně jeho přírodou „posvěceným“ způsobem bytí, jímž může vůbec existovat! Židovstvo jej uplatňuje ve velkém i v malém, v klamání celých národů jako v podvádění jednotlivců. Jinak prostě nemůže! Židovstvo mluví o „hospodářství“ a myslí tím „vykořisťování“, mluví o „rovnoprávnosti“ a myslí tím své „panství“; mluví o „svobodě“ a má tím na mysli svou „nesnášenlivost“ – slovem, Židovstvo je jedna jediná lež! Výsledkem jeho přítomnosti je rozklad a zánik, definitivní konec těch národů, v nichž žije.

“…Musíme proto celý svět rozeštvávat hádkami, nesváry, zápasy, nenávistí a velkou bídou, musíme vyvolávat hladomor a očkovat choroby, takže Nežidům potom jako cesta z bídy zůstane jediné východisko: touha po našich penězích, to jest po naší vládě. Kdybychom však národům dopřáli oddechu, vytoužený okamžik se nám už nikdy nevrátí.”
(Protokoly sionských mudrců 10, 25-26)

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ – Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Prave_Protokoly_sionskych_mudrcu.pdf

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Zidovska_nevyhlasena_valka_lidstvu.pdf

4info
Návštěvník
4info

Ještě si tam přidejte tohle 🙂

comment image

Tady to pan nadčlověk pronesl …
… jestli to chcete mít “odzdrojováno” 🙂
https://www.jpost.com/opinion/world-jewish-congress-president-tackles-the-antisemitism-of-today-656820

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

4info
Co se dá očekávat od tohoto prasete. Protilidská prokletá havěť!

Zbrojovák
Návštěvník
Zbrojovák

Máte pravdu, ale je potřeba také říci, že v židovské hierarchii se nahoru na řídící pozice dostanou pouze opravdové svině bez svědomí a to ve věku, kdy už své chování nemůžou měnit. Naprostá většina řadových židů tohleto tuší nebo ví, ale také ví, že s tím nic moc nemohou udělat a pokud se pokusí, budou prohlášení podle judaismu za “duševně choré” protože z “antisemitismu” je jaksi dost dobře obvinit nelze. Jsou Židé co pochopili, že dál už je cesta jen k sebezničení a vzepřeli se judaismu, ale těch je málo. Když jsem o tom přemýšlel, tak pokud bude chtít židovská levitská elita opět organizovat nějaký pogrom, aby dostala Židy do latě, tak se to nepovede, protože teď už to nebudou židovští obchodníčci s krámkem na rohu na které se všechno svede, ti už nikoho nezajímají, ale ti kteří jsou zdola neviditelní a kterým se za rajchu dával titul “čestný Žid”. Ti už jsou ve světle poznání Zákona času moc dobře vidět. “Po ovoci poznáte je.” Ještě bych doporučil knihu z roku 1704 “Odhalené židovstvo” , které je solidním rozborem židovských “svatých” textů, které se vyznačují jednou typickou vlastností a to, že na jednom místě se něco židům přísně zakazuje a na druhém to samé přísně přikazuje. No prostě chucpe… Jediný důkaz toho, že Protokoly jsou pravé je v tom, že všechno co se v nich uvádí, se už 100let děje a uvádí do praxe. Stačí se dívat, číst tlusté knihy a přemýšlet. Pokud přemýšlení nepomůže, tak pomůže intuice a svědomí.

Grahlnter
Návštěvník
Grahlnter

👌👍🙌🙆 Vidno ze i navzdory své fanatizaci, jsou Japonci moudrý národ co se týče zdraví vlastních lidi.

scrapcam
Návštěvník
scrapcam

Nejen proti covidu:
https://zlutavoda.cz/

Forester_3000
Návštěvník
Forester_3000

Keď IVM narušuje lipidový obal, tak naruší aj obal (SM-102) v ktorom je mRNA vstreknutá do tela. Lipidový obal mRNA slúži nielen k tomu, aby mRNA ľahko prenikla do bunky, ale bez neho je táto modifikovaná sračka v tele okamžite rozložená, bez toho aby splnila svoju úlohu (syntéza S proteínu). Mám podozrenie, že chlast paradoxne tiež “neprospieva” k splneniu depopulačných plánov.