VIDEO: Prezident Miloš Zeman uvedl, že integrace Muslimů v Evropě je prakticky...

VIDEO: Prezident Miloš Zeman uvedl, že integrace Muslimů v Evropě je prakticky nemožná! Nepokoje kvůli migrantům otřásají už i Holandskem [CZ Titulky]

VIDEO: Prezident Miloš Zeman uvedl, že integrace Muslimů v Evropě je prakticky nemožná! Nepokoje kvůli migrantům otřásají už i Holandskem [CZ Titulky]

Situace s migranty začíná zasahovat i Holandsko v plné síle. Místní starostové a městská zastupitelstva, v rozporu  a bez ohledu na postoje obyvatel měst a občanů, nabízejí holandské vládě za úplatu ubytovací prostory a centra pro uprchlíky. Potají, na zapřenou. Obvykle se centra budují v noci, když lidé spí. To platí i o příjezdech autobusů s migranty do těchto center. Ve městě Heesch došlo k extrému, kdy starosta města, na vlastní pěst, bez souhlasu městské rady, podepsal dekret s holandskou polostátní neziskovkou a pronajal jí ubytovací prostory uprostřed města pro až 500 migrantů. Ve městě propukly nepokoje, policie nasadila všechno, co měla a demonstraci asi tisícovky lidí rozprášila.

384622130.jpg
Prezident Miloš Zeman

Opět se ukazuje, že systém NWO jde na násilnou integraci a nasunování “mloků” do evropských měst za pomocí nástroje, který vždy fungoval, za pomoci peněz. Města mají nahnuté rozpočty a vybudování uprchlického centra, podpořeného finanční dotací pro město od státu a EU, je velkým lákadlem. Demonstrace tak potom přicházejí ke slovu až ex-post, kdy už je hotovo a vymalováno a nejde s tím nic dělat.

Politický systém není nastaven pro zastavení migrace, ale pro zlomení odporu obyvatelstva proti migraci. Podívejte se kolem sebe. Podívejte se na uniklé emaily Bohuslava Sobotky a jeho našeptávačů multikulti politiky. Neexistují nástroje, jakými by bylo možné uprchlíky zadržovat nebo dokonce vracet do mít, odkud přišli a připluli. Nemluví se o tom, jak je vrátit do země původu, mluví se o tom, jak je integrovat v Evropě, jak zlomit odpor obyvatelstva vůči nově příchozím.

[VIDEO] Demonstrace v Heeschu

V prvním videu nahoře celou situaci komentuje prezident Miloš Zeman a vyjadřuje názor, že na základě zkušeností ze západní Evropy, integrace muslimů v Evropě je prakticky vyloučená. Protože ghetta a vyloučené lokality, to je přesně to, kde to skončí. Ale otázkou je, jestli v těchto lokalitách jednou neskončíme my, Evropané, protože muslimové celou Evropu kolonizují a stane se jejich domovem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
D.C.
Návštěvník
D.C.

Ať mi nikdo neříká,že 500milionová EU nemá loďstvo na obranu vod ve Středozemním moři.To musí být něčí záměr!!Proč to dělají?Já si myslím,že za tím stojí tajné dohody Německa a Ruska a USA proto aby se Evropa nesjednotila a nebyla nejsilnějším globálním hráčem.Všimněte si,že vždy když se Evropa jakoby blíží nějaké větší dohodě tak se vždy něco uměle vyvolá!!! Viz krize na Ukrajině,Arabské jaro atd.A proč i Německo,protože v opravdu sjednocené Evropě by bylo pouhou 80milionivou zemí v 500milionové Evropě a byli by snadno přehlasovatelní.Všichni tito hráči si ve skutečnosti nepřejí sjednocenou Evropu i když tvrdí navenek něco jiného.Co dělat?Především založit skutečnou evropskou armádu,evropskou policii a pak opravdu sjednotit trh a dát pravomoci evropskému parlamentu.

Martin
Návštěvník
Martin

dobrý postřeh! samozřejmě že je to záměr!

ty loutky počínaje Merkelovou, co to podporují a tváří se že problémy neexistují… ti jsou za to placeni, jiné vysvětlení není…

pro mne je jediná otázka: kdo ty zrádce lidstva platí… pro koho pracují

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Existuje jen jeden svět, který patří všem. Řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, se soustřeďují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Klíčem k ukončení migrační krize v Evropě je nejen ukončení války v Sýrii. Rozvoj zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky.
Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

Jarek
Návštěvník
Jarek

Existuje jen jeden Dědek!
Ale otravuje a spammuje jako armáda Dědků!
Kam se kouknu tam je nějaký jeho – “příspěvek”.

Miloslav Dědek
Návštěvník
Miloslav Dědek

Pane Jarek, Váš nesouhlas s informacemi a názory, které šířím, určitě nedovedete normálně zdůvodnit a proto se uchylujete k hanlivému označování mých komentářů. Styďte se pane Jarek!

To je jedno
Návštěvník
r.m.
Návštěvník
r.m.

1/ Vyinkasovat peníze, 2/ počkat až tam migroši nalezou, 3/ vyhodit do luftu ala Breivik.

I kdybych žil sto roků
Návštěvník
I kdybych žil sto roků

I kdybych žil sto roků,
Miloše Zemana nedoženu,
v myšlení je vpředu
o mnoho kroků.

Soupeřit a trefovat ho by rádi mnozí,
po prohraném myšlenkovém souboji s ním,
však zůstanou jako nazí.

Oponenti na něj střílí ze všech hlavní,
od líce i od boku,
nikdy ho nedostanou,
rozdíl mezi ním a jimi,
je tam právě těch mnoho kroků.

Asmodeus
Návštěvník
Asmodeus

Jsou jen DVĚ možnosti.První v klidu si žít svůj upachtěný život sledovat kde je co ve slevě.Přátele mít pouze na faceblbu. Druhá možnost je ta že LIDI se konečně zvednou a půjdou tu politickou sebranku vypráskat pryč z NAŠI krásné země!!!! A ty muslimy taktéž!!! Já tu prostě ty opice nechci!!!! A je mi jedno jestli je to doktor nebo pasák koz!!!!!!!!!

halala
Návštěvník
halala

žádnej pasák koz, ale kozomrd 😀

Aksal
Návštěvník
Aksal

Tady další “chuťovka. Nová kampaň má naučit české děti soucitu s uprchlíky…
http://www.novinky.cz/domaci/392386-nova-kampan-ma-naucit-ceske-deti-soucitu-s-uprchliky.html

r.m.
Návštěvník
r.m.

Židobolševický poradce Novotný je čilej )))

B
Návštěvník
B
Návštěvník
B

A propos….už nelze mít přezdívku B?

B
Návštěvník
B