VIDEO: Přepisování historie už i v Evropském parlamentu a čeští a slovenští...

VIDEO: Přepisování historie už i v Evropském parlamentu a čeští a slovenští europoslanci jsou zase u toho! Polsko okupovalo od roku 1921 část Ukrajiny a Běloruska, dokud Sovětská armáda území od polské okupace neosvobodila! Proč vám politici tají Curzonovu demarkační linii a proč Polsko tají, že Sovětská armáda osvobodila dva národy od polské okupace v roce 1939? Polsko nemělo v roce 1938 obsazené jenom české Těšínsko, bylo to daleko horší!

VIDEO: Přepisování historie už i v Evropském parlamentu a čeští a slovenští europoslanci jsou zase u toho! Polsko okupovalo od roku 1921 část Ukrajiny a Běloruska, dokud Sovětská armáda území od polské okupace neosvobodila! Proč vám politici tají Curzonovu demarkační linii a proč Polsko tají, že Sovětská armáda osvobodila dva národy od polské okupace v roce 1939? Polsko nemělo v roce 1938 obsazené jenom české Těšínsko, bylo to daleko horší!

Přepisování historie už dorazilo i do Bruselu a do Evropského parlamentu. Evropský parlament dne 18. září 2019 projednal v plénu návrh usnesení s názvem “Evropské usnesení o významu evropské paměti pro budoucnost Evropy” a v tomto usnesení [1] se píšou takové neuvěřitelné věci, které si v ničem nezadají s podobnými usneseními, se kterými se v Evropě v poslední době roztrhl pytel. Nachází se v něm jak výzva proti projevům antisemitismu, tak i propaganda proti Rusku a Sovětskému svazu.

Předkladateli usnesení jsou i čeští a slovenští europoslanci, namátkou třeba Ondřej Kovařík (Hnutí ANO, Česko), Michal Šimečka (Progresívne Slovensko), Ivan Štefanec (KDU, Slovensko), Vladimír Bilčík (SPOLU, Slovensko). Návrh tohoto evropského usnesení pochází z iniciativy polských europoslanců, kterých je pod návrhem podepsáno nejvíce a narativ usnesení je plný nehorázných lží a překrucování historie takovým způsobem, že Polsko začíná připomínat ve svých fašizačních trendech zemi, která trpí nějakým mindrákem.

Polská okupace českého Těšínska, 5. října 1938.

V usnesení se píše, že v podstatě II. světovou válku rozpoutal vedle Německa i Sovětský svaz. Moskva prý podepsala pakt Molotov-Ribbentrop, potom prý napadla Finsko, a to vše prý znamená, že Sovětský svaz má podíl na vzniku II. sv. války. Polští europoslanci mají zřejmě občany evropských zemí za debily, protože jinak si ani nelze vysvětlit, že takovéto usnesení se mohlo vůbec v EU parlamentu objevit. Každý přece ví, že pokud jde o Finsko, to se připojilo za II. sv. války na stranu nacistického Německa s cílem získání území na Sovětském svazu včetně Leningradu, takže vytahování tohoto špinavého finského prádla v EU parlamentu je hodně odvážné.  Jenže, Poláci tím asi chtějí něco přikrýt, aby to nevyplavalo na povrch.

Polsko okupovalo Ukrajinu a Bělorusko i po skončení I. sv. války v rozporu s mezinárodními úmluvami ve Versailles

Polsko totiž od roku 1921 okupovalo velkou část západní Ukrajiny a Běloruska, a to v rozporu s mezinárodními dohodami dojednanými ve Versailles po skončení I. sv. války. Polsko se mělo po I. sv. válce z Ukrajiny a Běloruska stáhnout do hranic vytyčených tzv. Curzonovou demarkační linií. Ta byla narýsována a vytyčena v roce 1919 britským ministrem zahraničí Lordem Georgem Curzonem. Polsko však tuto dohodu ignorovalo a vítězné mocnosti nechtěly proti Polsku zasáhnout silou, protože v té době měly Francie a Velká Británie úplně jiné plány s Polskem, které se mělo stát blokační silou pro poražené Německo a také pro Rudou armádu na východě. Polsko tak oficiálně v roce 1921 provedlo anexi západní Ukrajiny a Běloruska, v rozporu se smlouvami podepsanými ve Versailles.

Curzonova demarkační linie z roku 1919 a porovnání s rokem 1947.

Sovětský svaz polskou anexi těchto území nikdy neuznal a odvolával se na vytyčenou Curzonovu demarkační linii z roku 1919. Polsko okupovalo tato území až do 17. září 1939, kdy Rudá armáda už nadále nehodlala tolerovat toto chování a polské okupanty z Ukrajiny a Běloruska vytlačila. Lidé vítali Rudou armádu jako osvoboditele. Sovětský svaz tento svůj postup oznámil Berlínu dopředu v tzv. smlouvě Molotov-Ribbentrop, aby Německo nepovažovalo postup Rudé armády na Curzonovu linii z východu za zahájení útoku do Evropy a na Německo. Sovětská armáda osvobodila území Ukrajiny a Běloruska do polské okupace a zastavila se přesně na Curzonově demarkační linii vytyčené už v roce 1919 britským ministrem zahraničí.

Curzonova demarkační linie jako zakázané téma a bílé místo v učebnicích historie
Lord George Curzon, ministr zahraničí Velké Británie, 1919.

Dodnes je pojem “Curzonova demarkační linie” cenzurován a vymazáván ze školních učebnic v Evropě, protože by se ukázalo, že Polsko bylo zemí, která okupovala dvě sousední země na východě a teprve Rudá armáda tyto dvě země osvobodila a polské okupanty vyhnala. Poláci to dodnes nerozdýchali a nenávidí Stalina za tento krok do morku kosti. Josif Stalin totiž v roce 1939 ukončil imperiální polské ambice v Evropě, které se projevily už o rok dříve na podzim roku 1938, když polská armáda zahájila okupaci českého Těšínska.

Mnoho českých občanů si myslí, že šlo o nějaký výstřelek polské vlády, nějaký omyl, že to tak Poláci asi nemysleli. Jenže, to je sakra omyl, protože Polsko od roku 1921 okupovalo velké části Ukrajiny a Běloruska.

Naše redakce se dnes obrátila na několik učitelů dějepisu s dotazem, jestli v českých učebnicích dějepisu se nachází informace o Curzonově demarkační linii a o polské okupaci Ukrajiny a Běloruska od roku 1921 do roku 1939, ale odpovědí nám bylo, že nic takového v učebnicích v ČR není. To nás vůbec nepřekvapuje, protože tím by padlo v očích veřejnosti ono kouzlo smlouvy Molotov-Ribbentrop, které je používáno jako klacek, ani ne tak na Sovětský svaz, jako spíš na současné Rusko, paradoxně.

Takže, pokud někde uvidíte mladé aktivisty na diskusích, kde budou křičet o tom, že Sovětský svaz podepsal s Německem smlouvu o rozdělení Polska mezi sebe, tak jim dejte odkaz na tento náš článek. To tajemství, proč Poláci o tomto nechtějí mluvit, spočívá v tom, že Sovětský svaz podpisem smlouvy Molotov-Ribbentrop si nemohl s Německem rozdělit polské území, protože ty oblasti Ukrajiny a Běloruska byly pod polskou okupací a Polsku nikdy nepatřily podle mezinárodního práva! To je to největší tajemství, kterého se Poláci bojí, že by se o něm začalo mluvit nahlas.

Polsko nedokáže odpustit Rusku, že je Stalin vytlačil z Ukrajiny a Běloruska

A přesně takhle se přepisuje historie, kdy se z okupanta stane oběť. Poláci mi připomínají Židy v Izraeli, ale opravdu fest. Nejprve Poláci provádí imperiální politiku a okupují sousední země, ale když někdo silný na ně udeří a vyžene je z okupovaných území, začnou křičet a řvát, že čelí genocidě, holokaustu, útoku a bezpráví. V Polsku žilo mnoho Židů před II. sv. válkou, ale dnešní polská vláda je prolezlá Chazary natolik, že to nevěští nic dobrého. První co udělali v Polsku, tak přepsali školní učebnice a zbourali pomníky osvoboditelů, Rudé armády.

Rozmístění amerických a aliančních základen v Polsku, současný stav. Na všechny tyto lokace jsou zamířený ruské balistické rakety.

Sovětských vojáků padlo při osvobozování Polska a koncentračních táborů na jeho území přes 600 000.  Poláci dnes místo vděku nenávidí Rusy za to, že Stalin ukončil jejich okupaci na Ukrajině a v Bělorusku a od té doby Polsko ne a ne se znovu rozrůst a zvětšit. Jedinou šancí pro ně je oprášení starého polského plánu na Trojmoří, který se zalíbil americkým neoconům. Poláci si myslí, že když se podaří věci dotáhnout, mohlo by NATO vyhnat Rusy z Kaliningradu, po kterém Polsko touží, v minulosti se jednalo o polský Královec, který ale vůbec nemá polský původ, nýbrž český, protože město založili v roce 1255 oddíly Křižáků na počest českého krále Přemysla Otakara II.

Varšava chce válku s Ruskem tak moc, že se jí to může splnit a Polsko shoří v termonukleárním ohni

Polští generálové jsou ochotni poslat svůj národ do války proti Rusku. Na území Polska budou do konce roku 2022 rozmístěny americké rakety středního doletu namířené proti Rusku. Moskva na to již dopředu reagovala a rozmístila balistické rakety v Kaliningradu, které míří na 85 polských měst, přehrad, elektráren. Americký generál Jeffrey Harrigian minulé úterý přilil olej do ohně když prohlásil [2], že Američané by smetli kaliningradskou protivzdušnou obranu jediným šmahem. Moskva na to zareagovala, že jde o vyhrožování a zastrašování. Toto pouze ukazuje na to, že Polsko ve spolupráci s americkou armádou provokuje Rusko, aby bylo jako první vyprovokováno k úderu.

Dobový výstřižek, český tisk o obsazení Těšínska.

Je jasné, že tak naivní ruská armáda není, ale systém provokací se může stupňovat až do takové míry, že jednoho dne v Moskvě nebudou vědět, jestli jde o provokaci, nebo už o konkrétní úder NATO proti Rusku. V tom spočívá velké nebezpečí. Čím déle provokace pokračují, tím více se stávají rutinou pro ruskou armádu a klesá ostražitost. Poláci se rozhodli jít do války proti Rusku a jejich země shoří v jaderném ohni a polovina území bude pod vodou Baltského moře. Tato vize z jedné iterací planety není nijak přehnaná, protože jestli některou ze zemí z EU lze dnes označit za nejvíce zfašizovanou a ovládanou jestřáby, je to právě Polsko.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát nejen o Izraeli, ale i o lidech, kteří zastupují cizí zájmy proti zájmům lidu. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen 40% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

138
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky). V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
karpi
Návštěvník
karpi

Dám to i sem, když už jsem se s tím psal, ono se to neztratí:

Pouze dva odkazy; oba oficíální, přímo z EP:

Zde je text usnesení “Význam evropské paměti pro budoucnost Evropy” alias dokument RC-B9-0097/2019
(odkaz 1) http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/RC-9-2019-0097_CS.html

Není to dlouhé, doporučuji přečíst celé, ať trochu víte.
Jednu pasáž zde pro ukázku ocituji:

“…druhá světová válka, nejničivější válka v dějinách Evropy, byla zahájena v bezprostředním důsledku neblaze proslulé smlouvy mezi nacistickým Německem a Sovětským svazem o neútočení ze dne 23. srpna 1939, která je rovněž známa jako pakt Molotov-Ribbentrop, a jejích tajných protokolů, jejichž prostřednictvím si tyto dva totalitní režimy s celosvětovými dobyvatelskými ambicemi rozdělily Evropu na dvě zóny vlivu; ”

O dokumentu RC-B9-0097/2019 se hlasovalo ve čtvrtek 19. září 2019.
Výsledky jsou zde, na straně 24:

(odkaz 2) http://www.europarl.europa.eu/doceo/document/PV-9-2019-09-19-RCV_FR.pdf

Čte se to takto:

11.RC-B9-0097/2019 – Résolution — výsledky hlasování k danému dokumentu.

Pod dlouhým šedivým rámečkem se znaménkem “+” — seznam těch, kdo hlasovali PRO.
Jsou řazeni podle frakcí.
Pod frakcíí “ID” ( identita a demokracie – to zní hrdě ) čteme mezi jmény jasně:
“… Blaško, Bonfrisco, Borchia, Bruna, Campomenosi, Caroppo, Casanova, Collard, Conte, Da Re, David,… ”

Mmochodem:
Pod dlouhým šedivým rámečkem se znaménkem “-” — tedy seznam těch, kdo hlasovali PROTI (bylo jich pouhách 66).
pod frakcí GUE-NGL — Evropská sjednocená levice a Severská zelená levice — čteme: …Konečná, …

Možná šlo jenom o “technické” selhání a oba pánové, v EP nováčci, si snad pouze popletli knoflíky — v tom případě by si ale měli sednout za poslankyni Konečnou, pozorně se dívat, a dělat všechno podle ní.

Mron
Návštěvník
Mron

Uvedl bych zde můj názor, že jsem hranice Polska – Ruska pochopil dle mnou nalezených informací trošku jinak, třeba s tím budete souhlasit….
——————————
text článku:
“Sovětský svaz polskou anexi těchto území nikdy neuznal a odvolával se na vytyčenou Curzonovu demarkační linii z roku 1919. Polsko okupovalo tato území až do 17. září 1939, kdy Rudá armáda už nadále nehodlala tolerovat toto chování a polské okupanty z Ukrajiny a Běloruska vytlačila. ”

moje doplnění:

Historie Polska:

první rod roku cca 1000 až 1300:
uzemi: ukrajina, Belorusko, Litva. Morava, Slovensko

Unie – Polsko + Litva: 1380 až 1772
uzemi: od baltského moře až na Krym

Po roce 1772 – následovalo opakované dělení polska mezi země:
Rusko, Prusko, Rakousko – vzájemně se dohodly…

Napoleon 1800: ustanovil Varšavské Knížectví

1815 až 1.svetova valka: Kongresové Polsko / tzv. polské království v unii s Ruskem – hlavou státu ruský car / do začátku 1.sv. války nejsou informace
uzemí – pravděpodobně podobné uzemí současného Polska – unie s Ruskem

1916-1918: Polské království ( Regentské království polské ) –
“V prvním roce války proti Rusku slavily německé síly velké úspěchy a obsadily celé území bývalého Kongresového Polska a v roce 1915 si Němci s Rakušany rozdělili správu území.”

Ukončení bojů Carského Ruska v 1. světové válce: Brest-litevský mír -1918
Území Polska stále obsazeno Německými a Rakouskouherskými jednotkami až do podpisu kapitulace – ukončení bojů 1. sv. války.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Brestlitevsk%C3%BD_m%C3%ADr

Zdroj informací především:
https://cs.wikipedia.org/wiki/D%C4%9Bjiny_Polska
——————————————————————————————-

Dále —> skončení 1. světové války:

Vzniká Polsko na základě historických území a území, kde v dané době se stahovala německá a rakouská armáda (sovětské rusko – občanská válka na jeho území)
Nejvyšší válečná rada Dohody – vítězné mocnosti 1. světové války – Pařížská mírová konference – mimo jiné i stanovili hranice Polska po 1. světové válce.

Východní hranice Polska stanovina tzv. Curzonova linie
(https://cs.wikipedia.org/wiki/Curzonova_linie)
, která je podobná současnému Polsku. V té době měl nově vytvořený stát Polska ale hranici o cca 200 km na východ (uzavřená dohoda Německa s Ruskem o ukončení bojů v 1. světové válce- hranice bojů – občanská válka v Rusku)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusk%C3%A1_ob%C4%8Dansk%C3%A1_v%C3%A1lka

Polsko se mělo stáhnout na západ a nechat východní oblasti Ukrajině, Bělorusku, Československu, ale to neučinilo.

Mezi Polskem a Sovětským Ruskem začala válka: 1919 – 1921
Obě strany navzájem útočili a vytlačovali se o stovky kilometrů.
(https://cs.wikipedia.org/wiki/Polsko-sovětská_válka)

Nakonec Polsko mělo navrch, Rusko podepsalo vzájemnou dohodu o míru – Rižský mír 1921
Polsko získalo část Ukrajiny a Běloruska.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rižský_mír

———————————–

Zde bych ještě uvedl časově seřazené události co jsem dohledal, co vedli dle mého k dohodě Molotov – Ribbentrop:

1924 – Locarnská dohoda – Německo sepsalo smlouvu o ustanovení svých západních hranic, Smlouvu signovali zástupci československé, německé, britské, belgické, francouzské, italské a polské vlády
https://cs.wikipedia.org/wiki/Locarnské_dohody

1926 – Německo následně signovalo 24. dubna 1926 zajišťovací smlouvu o přátelství a neutralitě se Sovětským svazem (již 12. října 1925 byla uzavřena obchodní smlouva)

1934 – podepsán Německo-Polský pakt o neútočení:
28. dubna 1939 jednostranně vypovězena a Německo obnovilo své nároky v plné šíři
https://cs.wikipedia.org/wiki/Německo-polský_pakt_o_neútočení

1938 – Mnichovská dohoda – Polsko zabralo české Těšínsko
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mnichovská_dohoda

1939 – jednání britsko-francouzsko-sovětské o vzájmené vojenské pomoci v případě agrese Německa. Jednání zkrachovala kvůli postoji Polska – nechtělo na své území pustit sovětská vojska, která by bojovala s Německem.

1939 – Molotov – Ribbentrop dohoda o neútočení mezi Německem a Ruskem:
– tajný dodatek – rozdělení sfér vlivu – Sovětské Rusko bude mít hranici s Polskem příbližně na linii určenou zv. Curzonovo linii, což byl platný dokument určený vítěznými mocnostmi 1.světové války.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pakt_Ribbentrop-Molotov

————————–

takže těmito informacemi chci jen říci svůj názor, že Sovětské Rusko, když prohrálo válku s Polskem 1919-1921, tak muselo podepsat Rižský mír, uznámí hranic Polska, v roce 1939 pak anulovalo tuto smlouvu a odkázalo se na Curzonovu linii – dokument. Tak to chápu já.
Budu rád, když mi napíšete svůj názor na tohle téma.

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Ako vždy,” silnejši pes má suku” a píše svoju genetickú historiu…A vo svete všivavých psov pri moci, najvšivavejší pes pri moci píše jeho verziu histórie, a porazený pes nemá čo ani odštekať…ťahá z bojiska ako bezmocný všivavý pes …

nasrat
Návštěvník
nasrat

Ale v tomhle kontextu je třeba vidět i “Volyňský masakr”.

aeronet.cz/news/aby-se-nezapomnelo-trocha-historie-volynsky-masakr-polaci-a-ukrajinci-ukrajinska-povstalecka-armada-a-banderovci-vzor-dnesnich-ukrajincu/

Proč Ukrajinci tak strašně nenáviděli Poláky?
Nevyháněli je z půdy? Nezabavovali jim domovy? Nerozbíjeli rodiny?

Proč Němci tak strašně nenáviděli Židy?

Četl jsem článek, který tvrdil, že Hitler měl ve volebním programu že “nenechá německým dělníkům zabavovat domovy židovskými exekutory”.

Po zkušenosti s exekutorskou mafií bych ho volil taky!

A jestli se tady objeví politik který slíbí, že ty exekutory a soudce (kteří mě připravili o děcka, majetek, profesi, … ) pošle do plynu, tak ho budu volit taky!

Už deset let žiju ve státě ve kterém nemám právo na svoje děti, nemám právo vlastnit nemovitost, auto, … nic cenného. Nesmím mít bankovní účet, nesmím rozhodovat o penězích které vydělám, …

Nevím co mě čeká až budu starý.

To ať je radší občanská válka, ať se ty “elity” vymlátí. Pak bude mít milion lidí v exekuci a jejich rodiny alespoň nějakou naději na důstojný život.

Vždyť oni tady páchají skrytou pomalou genocidu českého národa.

Jen občas probleskne zprávička, že tady několik Izraelských firem skupuje ve velkém nemovitosti. A že Schwarcenberg v Izraeli dohodl přesun milionu židů do Česka v případě války s Iránem … Proto nám ty svině kradou domovy a rozbíjí rodiny!

Ono je potřeba ty masakry vidět očima lidí, které někdo degradoval na otroky….

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Odslovančený kkt, a teba neučili príhodu ” Turčin Poničan”? Vlastne ťa už aj obrezali???

Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Prepáč, majprv som písal,potom čítal! Prosím ťa,prepáč,mal som niekoho iného na muškke!

Lochness
Návštěvník
Lochness

S takymto slovnikom tu nemas co robit.Moj nazor.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Michal a petr díl 65 jak stbák bureš ovládá česko 2.. https://www.youtube.com/watch?v=0PP0Fzf-_Uo
Doporučuji přečíst článek novodobého soudruha friedla ve včerejším pražském metru jak překrucuje historii polsko ruských vztahů. Cursonová linie nic? Prostě jenom co se hodí…? Dobré tak pro havloidní kavárnu v práglu?
Co si myslíte o tomhle… http://www.komsomol.cz/?p=623

KFD
Návštěvník
KFD

Pořád sem nechápal proč se tomu říká “Gretenismus”.
Po tomto videu jsem pochopil 😐

slobodnyvyber.sk/pozerat-video-in-full-climate-activist-greta-thunberg-rebukes-world-leaders/

Neříká se tomuto žánru “Reality show” ? 🙂

To si ty Židi/židi opravdu myslí, že sme tak blbí?
Tak to dopadá, když debilové uvěří že mají vysoké IQ. 🙁

Židi nemají IQ ale QI, Qokací Intelekt…
Jen samé blbé keci, keci, keci, …
A penízky.

Greténům nejde o “záchranu planety” ale o peníze.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Kdo by to byl řekl, že jsme se po třiceti letech od hadráku procinkali na náměstích klíčkama v roce 1989 z jedné totality k ještě horší – Bruselské, když už neo-bolševikům v Bruselu a neo-svazákům z politických neziskovek nebude stačit nám jen organizovat život, ale dokonce nás chtějí likvidovat pomocí zabijáků z Afriky a muslimských zemí, které nám vnutí silou…!

Co by na to asi řekl Karel Kryl, jak je dnes opět aktuální jeho nejedna píseň, zvláště tahle –

https://www.youtube.com/watch?v=dzen4MG9GlU

.. a jestli se v ní poznávají současní “čmuchalové” a “mínusáci” i zde na Aeronetu,… kterým se už neříká “udavači a informátoři” policie, ale jsou to placení “komisaři”, kteří sbírají informace z terénu, aby je předávali za peníze svým nadřízeným na patřičných místech státních bezpečnostních složek?

To jste to dopracovali, … že “soudruzi”…?!!!
Jen ten boj za “mír” jste vyměnili za boj “proti globálnímu oteplování”…!
: DDD
Historie se opět opakuje a máme opět co jsme nechtěli…:

-“Nadešel čas a voní galejemi,
Jsme předvoj lidu, panstvo z podruhů,
pochodeň pupků, bachor s idejemi,
pro tebe a pro mne, pro nás, soudruhu!

Kdo nejde s námi, ten je rozvraceč,
Kdo proti nám, je lump a břídil,
Jde s námi špicl, špeh a donašeč,
Konfident, informant a slídil!”….

No, … pohled do zrcadla vám nezávidím, protože žít musíte se sebou sami,.. a to vám jako trest za vaši práci stačí, když jdete proti národu v žoldu cizáků….

Milada
Návštěvník
Milada

mimo – vzpominka na tyto dny ptrd 30ti lety v Praze: https://www.facebook.com/CT24.cz/videos/2431832863731911/?t=119
doplnim, nejen auta, ale i kocarku bylo na Karmelinske ulici, ktera vede k ambasade plno.

Praclík
Návštěvník
Praclík

No právě že ti v kočárcích dnes vzývají EUtópii, po vymytí mozku ve školách.

gengar01
Návštěvník
gengar01

videl sem projev Gretky a jde s ni strach. ta holcina je silena, neco s ni neni v poradku.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Jasně slušela by jí svěrací kazajka ane pozvánky do nejvyších isnstitucí ješ nedostávaj ani ti nejpřednější odborníci ješ ale nerostleskávaj ECOšílenství lihiové mafie z CITY

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

gendar01
no normální holka by se pro ty hovadiny svých loutkovodičů tak “nenadchla”. Museli najít slípku přiměřeně mentálně postiženou a přitom tvárnou a schopnou předčítat ty hovadiny co jí píšou do “taháků”. Připomíná mi to to nespěšné prezidentokandidátské pako Drahoše. Ten taky řekl jen to co mu “poslali” do sluchátka v uchu.

jorg
Návštěvník
jorg

jen takovy maly zamysleni:
kdyz si clovek precte zpravy z dnesniho nemecka,tak se nestaci divit,co je tam za “schweinerei”.
jako kdyby to byla uplne jina zeme a ne ta hrda,efektivni, inovativni,nekdy rozpinava a arogantni,ale vzdy velice schopna nemecka “vaterland”.
mam obavy, ze v roce 1939 by se nemecka armada pri dnesnim stavu dopravniho systemu nedostala poradne ani na hranice s polskem….

nemci odstartovali zelenou revoluci, automobilova lobby strasi verejnost a politiky autistickou zidovskou “influencerkou”.
lide jsou obvinovani,ze kdyz si ted honem nekoupej vsichni elektromobily,tak nastane apokalypsa.
ale v nemecku uz nastava kocovina. ukazuje se, ze leva tam zjevne nevi co dela prava. vetsina tech genialnich reseni bere totiz v uvahu jen velka mesta(nad 100k obyv.),coz se ale netyka 2/3 nemcu zijicich v mensich mestech a na vesnicich.
dopravni dostupnost pro nizkoprijmovy skupiny,duchodce,invalidy atd spocivala na levny automobilovy doprave. auta zlevnily natolik,ze se na regionalni urovni dokonce zacaly rusit (rozebirat) zeleznicni trasy. fungovalo to taknejak, lidi sice prskali,ale sliby a lokalni reseni obrusovaly hrany.
no a ted je tady zeleny silenstvi. mizerne naplanovana zmena toho,co se vyvijelo poslednich 100 let. a do toho migranti,co uz ted sosaj 40% nemeckych socialnich vydaju….
a kam jdou verejne finance? do cerny diry. nemci jim slusne rikaj logisticky nocni mury, namatkou napr.:
stutgart 21
https://www.dw.com/en/stuttgart-21-germanys-other-engineering-fiasco-goes-off-the-rails/a-41782621
nebo berlinsky letiste duchu
https://www.bbc.com/worklife/article/20181030-what-happened-to-berlins-ghost-airport
nebo napr. i udajne nepotrebna a predrazena demolicerekonstrukce budovy hl.nadr. v mnichove
https://en.m.wikipedia.org/wiki/M%C3%BCnchen_Hauptbahnhof
vsechno jsou to umele predrazeny projekty,navic nekompatibilni se zelenou zmenou
realne totiz hrozi,ze si nemci ukrojili moc velkej krajic najednou a celej ten zelenej sen jim za recese spadne na hlavu
treba tyhle zpravy o stavu nemeckejch zeleznic se do ceskyho mainstreamu asi nepujdou :
https://www.nachdenkseiten.de/?p=55028

Milada
Návštěvník
Milada

Nemci neodstartovali nic, ale amici s dieselgate, zniceni nemeckeho automobiloveho prumyslu. A Merkelice dela jen to, co ma narizeno a co musela podepsat – kanclersky akt, takze Nemecko je stale americkou kolonii a to od r. 1949 na 150 let.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Milada
ale to přece ví každý, že německo a země západníevropy jsou od 2 světové stále okupovány USA stejně jako Japonsko a Jižní část Koreje, odkud se Kimům nepodařilo amíky vypráskat. A v mnoha zemích které USA napadly i když ty konflikty prohráli, ale podařilo se jim tam udržet “základnu” se chovají jako okupanti. USA by bez vykrádání cizích států už jinak dávno neexistovaly.

jorg
Návštěvník
jorg

milado
vsak oni nemci neprijdou zkratka,tohle vykouklo vcera ze zprav:
https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/volkswagen-dieselgate-upravena-auta-velky-zajem-v-usa.A190909_183947_automoto_vok

me prijde,ze spolu nemci a usa hl.v podledni dobe hodne souperi. uz jen ty tahanice kolem jaderny dohody s iranem,tarify…
treba kdyz uz zustanu u aut,tak na cnn je titulek “vw ceo a prezident obvineni v nemecku kvuli skandalu s diesl. emisema”
https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.com/cnn/2019/09/24/business/volkswagen-ceo-herbert-diess-indicted/index.html
a ve stejny dobe vyda dozorci rada vw prohlaseni,ze navzdory prokurature,vlastni vysetrovani rady ukazuje,ze nedoslo k poruseni povinnosti informovat akcionare https://www.volkswagen-newsroom.com/de/pressemitteilungen/erklaerung-des-aufsichtsratspraesidiums-der-volkswagen-ag-5387
v tom rozhodnuti vysvetluji,ze usa to zverejnila vprostred jednani s volkswagnem “a za jeho
zady”. v tom poznavam americky metody.
proste v usa mluvej o soudu s manazerama volkswagnu, ale se svoji “podpasovkou” se nechlubej.

Lord Vetinary
Návštěvník
Lord Vetinary

Německo je už muslimská země..:

https://www.mojevideo.sk/video/30712/moslimovia_sa_bicuju_v_centre_bonnu_nemecka_zena_place.html

.. a chudina v okně brečí “od radosti”, co má nápadníků a těší se na svatbu po muslimsku…:

https://www.mojevideo.sk/video/30723/nevesta_si_obrad_urcite_uzila_(moslimska_svadba).html

Jak říkal můj mistr když jsem se ho ptal co udělat proto, aby rozum zvítězil v dnešním poblázněném světě…

– “Zabij každého fanatika dřív, než získá moc a zabije později tebe, …a zlikviduj každou ku*vu dřív, než ti zku*ví život…!
Kdyby se v pravou chvíli našel někdo, kdo by se obětoval a odstranil ze světa například Rothschilda, Hitlera, Pol Pota, a další nemocné diktátory, mohly dnes žít miliony lidí, které by svět potřeboval, místo těch, které nikdo nepotřebuje,… a už jste mohli létat ke hvězdám.. “

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Tak a jsem u toho, bude USArmy mít své tanky pancéřové vozi a všechny vozidla ješ zde maj jejich okupační jednotky(NATO) v EUro-pě respektovat místní zákony o emisích jezdit výhradně na lihiové baterie do mobilů to by Putina jistě pobavilo

Sasanka
Návštěvník
Sasanka

”People are suffering, people are dying, entire ecosystems are collapsing. We are in the beginning of a mass extinction and all you can talk about is money and fairytales of eternal economic growth.” Watch Greta Thunberg speak at the UN Monday morning.

https://twitter.com/i/status/1176166230425780224