VIDEO: Předválečná verze německé hymny zazpívaná v USA na Fed Cupu byla...

VIDEO: Předválečná verze německé hymny zazpívaná v USA na Fed Cupu byla vyslaným vzkazem a symbolem americkým elitám. Projekt “Das neue Europa” oficiálně odstartoval! [CZ Titulky]

VIDEO: Předválečná verze německé hymny zazpívaná v USA na Fed Cupu byla vyslaným vzkazem a symbolem americkým elitám. Projekt “Das neue Europa” oficiálně odstartoval! [CZ Titulky]

Včera byla vypálena ze strany Německa první salva, která oznamuje návrat Berlína z poválečného mezidobí do čela událostí, které budou definovat novou podobu Evropy. Všemi světovými médii [1] včera proletěla zpráva o omylu, kdy americký zpěvák Will Kimball na havajském ostrově Maui u příležitosti ceremoniálu skupiny tenisového Fed Cupu mezi Německem a USA zazpíval (prý omylem) předválečnou verzi německé národní hymny. Rozhodně však nemohlo jít o omyl, ale o řízený úmysl, protože ten samý zpěvák už několikrát v minulosti zpíval současnou a tzv. korektní poválečnou verzi německé hymny, jak si ihned všimla americká alternativa. Byla to tedy ze strany zpěváka jeho vlastní iniciativa? Provokace? Soukromé rozhodnutí? To určitě ne, protože takový omyl by mohl stát zpěváka jeho celou kariéru a pokud dostane za úkol zazpívat hymnu, dostane do ruky její text předem.

Německé tenistky během ceremoniálu.

Proč tedy Will Kimball zazpíval původní verzi hymny, kterou přihlouplá mainstreamová média označují zcela chybně za nacistickou, když to není pravda, protože původní text německé hymny pochází z roku 1841 a nemá s nacistickou ideologií nic společného? Jedná se zcela nepochybně o symbol, o vyslaný vzkaz Donaldu Trumpovi a americkým elitám, že Německo definitivně odchází z područí a okupačního podřízení pod vlivem USA. Píseň zazněla na globalistické sportovní události, na Fed Cupu a symbolicky na území USA, konkrétně na Havaji. Německo nade všechno na světě, zazpívané před zraky nejprve zkoprnělých a potom v euforii zpívajících německých fanoušků, lze považovat za výstřel z Aurory. Navíc hymna zazněla spolu s americkou hymnou, což symbolický vzkaz a adresáta tohoto vzkazu pouze podtrhuje.

Zazpívaná hymna je salvou proti americkým elitám

Berlín hodlá v březnu předložit členským zemím EU návrh na reformu Evropské unie podle pravidel, které v minulých měsících předestřel vicekancléř Sigmar Gabriel pod označením “Das neue Europa” a v samotném Bruselu se o takové Evropě hovoří jako o “dvourychlostní”, ve smyslu rychlosti integračních procesů směrem k vytvoření Evropské federace. Ta by měla zrušit současné státní útvary v Evropě, nejprve de facto a později i de jure. Nová Evropa pod řízením Německa by měla společnou měnu, společné daně, společné zákony, společnou ústavu, společnou fiskální politiku, společnou armádu, společnou migrační a sociální politiku a společnou zahraniční politiku. Země, které by se na těchto procesech nepodílely, by zůstaly zeměmi “druhé rychlosti”, které by postupně ztrácely současné i budoucí benefity členství v EU.

Hymnu zazpíval Will Kimball.

Jak už dříve uvedl Martin Schulz, nový šéf německé SPD, že státy EU přece věděly do čeho jdou, když do EU vstupovaly, anebo se bály to občanům říct. Vstupem do EU se země zavázaly, že budou usilovat o integraci v jeden celek, který skončí federalizací. Kdo si myslel něco jiného, nepochopil smysl a cíl Evropské unie. Podle Schulze, který je mnohem větší globalista než Merkelová, až na pokraji radikalismu, se musí členské země EU rozhodnout, jestli chtějí jenom ujídat ze společného koláče, do kterého nejvíce přispívá Německo, anebo jestli se chtějí integrovat a přispět k rozvoji Evropy jako silného státu, který v určité chvíli bude vystupovat jako jeden státní útvar, a to i na sportovních hrách, takže např. na hokejových hrách už by nehrály státní reprezentace, ale pouze reprezentace “evropské”.

Sportovní události jsou válčiště, na kterých se vyhlašují války

Vzpomeňme si na podivné symboly vysílané při zahajovacích ceremoniálech olympiád, nebo třeba ceremoniál k otevírání Gotthradského tunelu. Pokud jde o sportovní události, ty mají vysokou sledovanost jako bitevní přenosy. Sporty jsou totiž odvěkým nástrojem válčení beze zbraní. Jde o mocenské hry, kterými elity mezi sebou soupeří o moc, aniž by byly použity zbraně hromadného ničení. Sportovní válčiště ovládají globalisté, je to jejich bitevní pole, které plně kontrolují. Všimněte si Ruska, které je nyní pod záminkou dopingu vytlačováno ze sportovních kolbišť a v čele tohoto tažení stojí francouzský biatlonista Fourcard. Nastrčená figurka a užitečný idiot, který za svoji politizaci sportu dělá práci za dopingovou agenturu, která prý se nechce příliš ve věci dopingů angažovat.

Němečtí fanoušci byli evidentně rozveselení, když slyšeli předválečnou verzi německé hymny.

Všichni si pamatují na bojkoty olympiád za dob studené války, jak značnou důležitost měla sportovní utkání, která byla prostorem k vyřizování účtů mezi velmocemi, což bylo vidět hlavně při hokejových zápasech a rvačkách mezi hráči SSSR, USA, Kanady apod. Německo se tak znovu hlásí o velmocenskou pozici a Evropa v současné chvíli stojí před počátkem mohutné transformace, kdy za několik let budou mizet národní vlajky, hranice na mapách, názvy států a bude se rozrůstat nový útvar s názvem Evropská federace. Podobné události na sportovním válčišti jako byla ta na Havaji potom slouží symbolicky jako vyhlášení války mezi mocnostmi. Nejsou to náhody ani omyly, když zazní předválečná německá hymna na globalizační sportovní akci v USA. Německo stojí na počátku svého snu, vytvoření IV. Říše.

*Titulky ve videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
NWOfob
Návštěvník
NWOfob

Také Ruským biatlonistům na mistrovství světa pustili starou verzi hymny, ti si to však nenechali líbit:
http://sport.eurozpravy.cz/zimni-sporty/182720-ruskym-biatlonistum-pustili-spatnou-hymnu-zazpivali-si-ji-sami/

martin
Návštěvník
martin

S tímto článkem si dovolím nesouhlasit. Němci si už řadu let rozvrácejí vlastní identitu, kulturu a tradice, že na něco takového se jednak nezmůžou, ale hlavně je to ani nenapadne. Ti chytří už balí kufry a stěhují se do maďarska a zbytek jde líbat makrele prdel a vítat další “pracanty”, kteří se k nim hrnou.

albatros
Návštěvník
albatros

To nemá s obyč. němci co společného. To sou takový hrátky elit.

Kozel
Návštěvník
Kozel

Také jsem si myslel, že německý národ s migranty a s Makrelou vyběhne, ale jsou to ovce ještě tupější než my.

Rudolf
Návštěvník
Rudolf

No, vidím to tak, že na třetiřadé a zcela nepodstatné sportovní události (je to vidět na tribuně) si Němci udělali šmé. O nějakém výstřelu z Aurory tu nemůže být ani řeči a už vůbec ne v porovnání technické vyspělosti USA a Německa. Vždyť pokud amerika utne Německu třeba jen přísun procesorů, tak všichni Němci i s Turky, araby a černochy dohromady si můžou hned následující den prohnat hlavu kulí od Kruppa a projekt Neue Europa lze následně přejmenovat na Neue Scheiße.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Zdravim,

tam teze o budoci Nemecke ctvrte risi zacina prosakovat cim dal vice a bohuzel se informace rozchazeji pokud jde o nasi zem.

Zde je pekny clanek o tom, co se pomalu ale jiste nasouva z nemecka:
http://www.zvedavec.org/komentare/2017/02/7179-politik-ano-zacleni-cast-ceske-armady-pod-prime-veleni-bundeswehru.htm
Zde je pak clanek o ktery popisuje procesy z trochu vyssiho mista:
http://www.ragauian.cz/agenda-2030-genocida-evropskych-narodu-imigrace-mohamedanu-do-evropy-je-vzbuzovana-zamerne-za-ucelem-nastoleni-nove-svetove-vlady-nwo-za-pomoci-neziskovek-proboha-proc-se-do-vseho-soros/
Z podobne vysokeho pahorku trochu jinak:
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2946-evropska-unie-nastroj-totality-a-rizene-globalizace-cilem-jsou-snedi-otroci-s-iq-90-ztrata-suverenity-prosperity-i-bezpecnosti-atmosfera-strachu-nastrojem-na-ovladani-lidi-prinese-letosek-zmenu.htm

Nevim, ale pohled pana VK na budouci ctvrtou risi a role Polska, Slovenska, Ceske republiky atd, bohuzel se v jinde nenajde, nezname to ale, ze je spatny ci nespravny.

Cim dale mam pocit, ze pokud do techto procesu lide nevstoupi zavcas(bude tedy mozna potreba vyjadrit svuj nazor hlasite), tak pak uz nikdy…

PS: Rad bych budouci, potencionalni volice za ANO(ktere se maskuje jako pronarodni strana) rad nasmeroval na skutecnosti, ktere se prave ted deji na:
A)Ministrestvu Skolstvi(ANO)
B)Ministerstvu Armady(ANO)
a napriklad take na krajske urovni v Brne(Ano, take pod vedenim primatora za ANO) –
kde celou kauzu pekne vystihl pan Daniel Rychnovský „Je otázka, zda-li máme nadbíhat cizincům, nebo se starat, aby se naučili náš jazyk,”
Zdroj: http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/cizincum-v-brne-pomohou-se-zaclenovanim-tlumocnici-20170131.html

Za me tedy Ano urcite NE

S pozdravem
NoName312

Batl
Návštěvník
Batl

Slova německé hymny byly napsány v roce 1841 a nechápu, proč byly po roce 1945 zakázány. Že ji zpívali v Německu i mezi lety 1933-45? Ano, zpívali a co je na tom? Taky tam v těchto letech nosili kalthoty, tak bychom je Němcům měli zakázat?

E∞G
Návštěvník
E∞G

Porošenkova krvavá ruleta: Kyjev nasadil zbraně hromadného ničení proti civilistům. Temný stát v pozadí. Pozorovatelé, nebo agenti Kyjeva? Teror “strádajících” oligarchů http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2961-porosenkova-krvava-ruleta-kyjev-nasadil-zbrane-hromadneho-niceni-proti-civilistum-temny-stat-v-pozadi-pozorovatele-nebo-agenti-kyjeva-teror-stradajicich-oligarchu.htmcomment image

kari
Návštěvník
kari
Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Jen piste, to myslite, že pár zrezavených krápů bez jakéhokoliv zázemí vyvede rusy z klimbu?
Kdyz se velmistr ADOLF chystal na vpád do sovětského svazu, tak měl na hranicích trošku víc železa a hlavně zásob! Máte vůbec tuchu kolik dokáže kanón vystřelit za minutu granátů? Svatá prostoto! Přemýšlení bolí, tak doporučují vzít brufen před psaním.

anazuz
Návštěvník
anazuz

http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2017/01/listina-alexandra-makedonskeho-slovanum.html

Není třeba slov.Ani anglosasové ani germáni nikdy nepochopí myšlení slovanského národa,byť jde o pospolitost-) Jsme a budeme pro ně odpad,či si myslíte,že myšlení uzurpátorů se změní?

tana
Návštěvník
tana

A Vy chápete bratrovražedný boj na Ukraině, nepřátelství mezi Poláky, Rusy a Ukraincy?

zunaza
Návštěvník
zunaza

Chápu.Věřte mi to ne,vždyckycky jsem chtěla pochopit lidi,co závidí.Pochopila jsem,až zemřela má moudrá babička s dědečkem.Majetek,témeř nulový,pro mne pár mega,ale hrozná dřina na domě,pro zbytek love.Nažerte se všichni,pro mne má cenu jejich odkaz.Dědeček utekl z Wermachtu,byl partizán,babička ..škoda slov.Je to moc bolavé a pro novodobou historii tolik aktuální.

zunaza
Návštěvník
zunaza

Já ano.Protože mezi Poláky žiju,, vysvětlím později,

Solium
Návštěvník
Solium

Vyvolani Chazarmi, ako Vosr, obe vojny…!!

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

No a proto je do čela skopčánie tlačeno nevzdělané, tupé hovado, zvané šulc, které brutálně s primitivizmem jemu vlastním, udělá CO JE NUTNÉ!
A jak to všechno skončí ? Přesně takhle!
https://uloz.to/!t57j2iTGZnPQ/absurdistan-komedie-2006-l-wilson-cz-irisa-avi
Trump v usa je trošku inteligentnější varianta šulce, no americké ústavní pojistky ho udrží v jistých mezích-každý jeho krok bude napadán a korigován soudním systémem a kongresem.
Zběsilého maoistu šulce stěží nějaký soud zastaví!

M.C.
Návštěvník
M.C.

Martin Schultz má správný kádrový původ a náležité vzdělání.
Je to syn esesáka a dozorce z koncentráku a vzděláním je knihovník.
Podobnost s K.H. Frankem je čistě náhodná.

kari
Návštěvník
kari

Zda se mi ze aeronet posledni dobou dela z lidi hlupaky. Nejprve byl za islamizaci Evropy a za terorismus a podporu terorismu vubec odpovedny Iran, ted vysila Nemecko Trumpovi vzkazy, ze nebude v jeho podruci “nacistickou hymnou”. Vzkaz Americe byl, kdyz k brehum USA mirila “omylem” raketa schopna nest jadro vystrelena z ponorky namornictva Jejiho velicenstva, stare amoralni rasple Alzbety . ☺ jenze ten vzkaz ona neposlala. Hadejte kdo? ☺

Jan Grohman
Návštěvník
Jan Grohman

Mate to jaksi domotane.