VIDEO: Před 9 lety propagoval na ČT turistický katalog pro gaye, dnes...

VIDEO: Před 9 lety propagoval na ČT turistický katalog pro gaye, dnes varuje před homosexuálními sňatky! Tomio Okamura a jeho proměna z obchodníka, který vozil do Prahy gaye a pochvaloval si jejich ochotu utrácet, k politikovi a šéfovi SPD, který varuje před požadavky homosexuálů a úpadkem tradiční heterosexuální rodiny! Politici mění své názory častěji než ponožky, ale co když alternativní politik mění své fundamentální teze a pohledy na klíčové otázky národního ukotvení?

VIDEO: Před 9 lety propagoval na ČT turistický katalog pro gaye, dnes varuje před homosexuálními sňatky! Tomio Okamura a jeho proměna z obchodníka, který vozil do Prahy gaye a pochvaloval si jejich ochotu utrácet, k politikovi a šéfovi SPD, který varuje před požadavky homosexuálů a úpadkem tradiční heterosexuální rodiny! Politici mění své názory častěji než ponožky, ale co když alternativní politik mění své fundamentální teze a pohledy na klíčové otázky národního ukotvení?

Hnutí SPD se dlouhodobě staví proti legalizaci sňatků osob stejného pohlaví, což je koneckonců postoj, který bychom očekávali od jakékoli vlastenecké strany či hnutí. Postoj pro klasickou rodinu s dětmi je cosi, o čem netřeba uvažovat. SPD zřejmě nikdy nepodpoří exponované pochody Prague Pride a podobné okázalé deviace, které povyšují homosexualitu na privilegovanou a nedotknutelnou menšinu. Ta si postupnou salámovou metodou stále posiluje svá práva, která by před 20, 30 lety byla absolutně nemyslitelná.

Povšimněme si, že skrze toto kolečko jsou ve společnosti legalizované mnohé procesy, které jsou povyšované na jakési dogma, které je moderní, pokrokové a trendy. Naposledy jsme o tom psali v souvislosti s comingoutem pedofilů, kdy se vyskytujeme na začátku těchto čtyřech fází Overtonovského okna prosazování zájmů [1]. Jde o ukázkový příklad tzv. Overtonovského okna, které díky propracovaným psychomanipulativním metodám posouvá společnost přes 4 základní fáze:

A: nepřijatelné
B: myslitelné
C: doporučované
D: vyžadované

A mladý člověk s vysokoškolským vzděláním ve městě přece ukazuje cestu na rozdíl od starších osob se středoškolským vzděláním z venkova. Takto bývají interpretované moderní a pokrokové statistiky, aby se ti z venkova zastyděli, jak málo jsou vzdělaní a pokrokoví, a obdivovali se těm mladým ve městě s vysokoškolskými tituly. Jenže to nefunguje, většina Čechů je na tyto podprahové agresivní signály imunní a rezistentní. Proto nás ani vůbec nepřekvapí že hnutí SPD ústy svého předsedy odmítá legalizaci sňatků stejnopohlavních párů. Ostatně podívejte se sami na projev Tomio Okamury v poslanecké sněmovně v úterý 26. března 2019 [2].

Povšimněme si pasáže, ve které sám Tomio Okamura prohlašuje, že homosexualita není něco, co bychom měli povyšovat na standard z hlediska manželství muže a ženy, jak musíme podporovat tradiční manželství, protože ať se nám to líbí či ne, klasická rodina stabilizuje společnost, jelikož mimojiné plodí děti. V dalším projevu ze 14. listopadu 2018 Okamura důrazně upozorňuje, že poslanci chtějí zrušit manželství jako vztah muže a ženy, a nahradit ho definicí vztahu dvou lidí. Varuje před zrušením role muže a ženy, termínů jako ženich a nevěsta, což by vedlo ke zpochybnění prvku rodiny tak, jak to známe my a naši předkové už po tisíce let.

Do třetice zmiňme status na sociální síti Facebook Tomia Okamury z 28. června 2018, ve kterém prohlašuje, že hnutí SPD programově považuje za základ rodiny přirozený svazek muže a ženy. Okamura podotýká, že podle jejich názoru je sexuální orientace soukromá záležitost každého člověka. Proto nepodpoří legislativní změnu umožňující sňatky homosexuálů.

Cestovka pro gaye je zapomenuta, nově je v trendu ochrana tradiční rodiny?

Z těchto všech výroků Tomia Okamury z června 2018, listopadu 2018 a března 2019 jasně vyplývá, a potvrzují to koneckonců všichni poslanci hnutí SPD, že jsou proti sňatkům homosexuálů, pro zachování tradiční rodiny, a tedy i podporu rodin s dětmi. Okamura má figurovat jako garant těchto správných ideových postojů. Posuňme se ale do dob, kdy Tomio Okamura spoluvlastnil [3] cestovní kancelář MIKI TRAVEL PRAGUE, spol. s r.o., kterou spoluvlastní až dosud, a vystupoval jako viceprezident asociace cestovních kanceláří a agentur.

Projev Tomia Okamury na demonstraci.

Od vlasteneckého politika očekáváme, že v zásadních otázkách bude vystupovat konzistentně jak v politickém tak i v soukromém, příp. businessovém životě. Kupříkladu politik, který vystupuje proti islamizaci ČR a kandiduje za SPD v komunálních volbách, přece nebude ve svém businessu lákat arabské klienty k návštěvě lázní Darkov nebo Teplic. To dá přece rozum, nebo ne? Nicméně u Tomia Okamury jsme zůstali naprosto šokovaní jeho aktivitami v roce 2010. Nejprve se podívejte na reportáž ČT24 ze dne 16. března 2010 [4]. Video máte rovněž v úvodu tohoto článku.

V reportáži se s velkou pompou informuje o tom, že v ČR vznikl první katalog dovolených pro homosexuály, jak je tato skupina sice malá, ale zato lukrativní, a jak na skupinu homosexuálů jako první vsadila cestovní kancelář ESO Travel [5]. Manažer růžového projektu PinkGo Zdeněk Marek si pochvaloval, jak nabízejí homosexuálům dovolené v celkem 35 destinacích. A teď přichází totální rána mezi oči, a na to jsme se museli v redakci posadit. Doslova jsme museli zůstat zírat s otevřenými ústy na další pasáž rozhovoru, ve které si tehdy viceprezident asociace cestovních kanceláří Tomio Okamura pochvaloval, jak homosexuálové utrácejí více peněz než heterosexuálové.

Homosexuálové nemají děti, a proto si mohou dovolit utrácet více

Okamura dále pokračuje s tím, že z průzkumu Americké asociace cestovního ruchu vychází, že vloni utratil jeden homosexuál za svůj pobyt osm set dolarů, což je přibližně 16 tisíc korun, zatímco heterosexuál pouze 540 dolarů, což je přibližně deset tisíc korun. Homosexuálové dokonce při své návštěvě Spojených států amerických utratili sedmdesát miliard amerických dolarů.

Heterosexuální dospělí totiž podle Okamury musí utrácet i za své děti, za jejich školné, a tak je to stojí daleko víc peněz. Homosexuální páry jsou bezdětné, a tím pádem mají až zhruba o třetinu více peněz na útratu,“ dodal tehdy Okamura, a to nás dočista rozsekalo. Tomio Okamura si pochvaloval, že jsou homosexuální páry bezdětné, a proto mají až o třetinu více peněz než heterosexuální páry, které holt mají tu smůlu, že musí tu třetinu navíc vrážet do vlastních dětí, třeba do jejich školného. Pro Okamuru pak nejsou tak lukrativní, a proto Okamura pomáhal s realizací tzv. růžového businessu v ČR [6].

Tomio Okamura předsedal soutěži s migrantkami v soutěži krásy v roce 2011.

V další části rozhovoru na ČT24 si Okamura pochvaloval, jaký jsme národ bez předsudků, a proto Mekou a centrem homosexuální turistiky začínala být vedle španělských Kanárů i Praha. Proto byla podle Okamury Česká Republika třetí zemí vedle německého trhu a Velké Británie, ve které tento růžový homosexuální katalog vznikl. Okamura si dále pochvaloval, jaká jsme jako Česká Republika velice gay-friendly země, a jak prý nikomu nevadí, že něco takového v ČR vzniklo. Z toho nám v redakci doslova spadla čelist, když si uvědomíme, že Okamura sám s realizací růžového projektu PinkGo pomáhal. Podle něj to byl dobrý marketingový tah, protože se zaměřoval na klientelu, která dosud prý zacílena nebyla [7].

Okamura v rozhovoru ČT24 dále pokračoval, jak v USA zahájili velkou kampaň, ve které i na zastávkách městské hromadné dopravy byly vylepené plakáty, které lákaly homosexuální turisty k návštěvě New Yorku. Okamura dodává, že to už je zcela otevřená propagace, která svědčí o důležitosti tohoto segmentu. Z vyřčených slov je zcela patrné, že Okamurovi vůbec nevadil vzrůst trendu homosexuality v ČR, ba naopak, ještě to podporoval a pochvaloval si, jak je tento segment důležitý, a jak je třeba tuto skupinu posilovat.

Homosexuálové se prý dělí na “hard” a “soft”

Hnutí SPD staví klasickou heterosexuální rodinu jako základ rozvoje zdravého státu. SPD je proti adopcím homosexuálních párů. Proto by nám mělo přímo vyrazit dech další prohlášení Okamury v rozhovoru na ČT24, ve kterém Okamura vyvzdvihoval výhody bezdětných homosexuálních párů, kterým děti prý dokonce trošku vadí, protože homosexuálové chtějí mít klid. Homosexuálové si podle Okamury ve vybraných hotelech mohou dát pusu, držet se za ruku, a nikdo na ně špatně nehledí.

Vítězka Miss Expat 2011 v pořadu Show Jana Krause.

Okamura zašel však ještě dál a národu s klidem začal vysvětlovat, jak se homosexuálové dělí na hard a soft, přičemž zde jde především o soft skupiny. Je skutečně s podivem, že po vstupu do politiky Okamura přestal tuto homosexuální menšinu takto urputně podporovat, ba co víc, staví se naopak do pozice odpůrce zvýhodňování a posilování práv homosexuálů. V jiném rozhovoru [8] Okamura dokonce hodnotil homosexuály jako většinou vzdělané a dobře situované zákazníky, a proto je jejich útrata vyšší než u heterosexuálů, protože ti se musí starat ještě o děti. Opakuje tak v podstatě tentýž výrok jako na ČT24.

Okamura v roce 2010 okázale obhajoval homosexuály, pochvaloval si Prahu jako gay-friendly centrum homosexuální turistiky, zatímco nyní se celé hnutí SPD staví do pozice zastánců klasické heterosexuální rodiny. Tohle je taková nehorázná drzost, že už to hraničí s politickým harakiri. Očekáváme mohutnou antikampaň proti Aeronetu, jak rozvracíme SPD, jako pokaždé, když odhalíme nějakou levotu v tomto hnutí. A je jedno, zda je to před či po nějakých volbách. Ještě připomenu, že tento článek jsme úmyslně publikovali až po víkendovém sjezdu SPD, aby nás snad zase někdo neobviňoval, že něco chceme ovlivnit.

Ve společnosti je zjevná potřeba politické zpovědnice, kde by se politici zpovídali ze svých hříchů

Na to podotýkáme jen, že SPD ke svému rozvracení nepotřebuje Aeronet, dokáže to sama a bez nás. My se nebojíme prověřovat politiky, posuzovat jejich tvrzení, kriticky pohlížet na jejich činy. Politici se musejí kontrolovat každý den, protože se občanům musejí zpovídat jako v kostele v mandatorní zpovědnici. Jak máme věřit politikovi, který před pár lety obhajoval práva homosexuálů, pochvaloval si, jak utrácejí více než heterosexuální páry s dětmi, a podílel se na vytvoření růžového katalogu pro homosexuální turisty projektu PinkGo s předvybranými hotely pro homosexuály, kterým vadí děti, a chtějí mít od nich klid?

V prosinci 2017 na schůzce v Praze oznámila Marine Le Pen, Tomio Okamura a Geert Wilders změnu strategie, strany přestanou usilovat o vystoupení z EU a místo toho budou prosazovat reformu EU zevnitř.

To prostě považujeme za plivnutí do tváře všem, kteří usilují o zachování privilegovaných práv pro klasické heterosexuální rodiny s dětmi. Podívejte se sami na reportáž, ať někdo opět nefrflá, jak Aeronet rozvrací SPD. My se nebojíme pojmenovávat procesy, nebojíme se kritizovat politika, který jen před pár lety doslova tahal homosexuály do České Republiky, zatímco se nyní tváří, jak odmítá sňatky homosexuálních párů a okázale proti nim vystupuje na půdě sněmovny i mimo ni.

U Pirátů, ČSSD a dalších provařených systémových partají nás tento postoj ani nepřekvapuje. Proč bychom měli psát o stranách, o kterých se ví, že sňatky homosexuálů podporují? Jaký by to mělo význam pro voliče alternativy? To by bylo nošením dříví do lesa. Tyto systémové strany jsou provařené a drží konzistentní postoj a hlásí se k němu kontinuálně a zcela otevřeně, i když je to postoj zvrácený a vražedný. Ovšem my odhalujeme skutečnost hnutí, jehož předseda jen před několika lety obhajoval Prahu jako gay-friendly centrum, vyzdvihoval, jak homosexuálové utrácejí více než heterosexuální páry s dětmi, vysvětloval rozdělení homosexuálů na soft a hard skupiny, a pochvaloval si, jak homosexuální turistika v ČR nikomu nevadí, neboť jsme prý národem bez předsudků.

Dříve Tomiovi nevadily Miss Expat a migrantky v soutěži krásy, nevadili gayové, kteří utrácí více než heterosexuálové, uběhlo necelých 10 let a všechno je jinak

Zatímco nyní přešaltoval o 180° a brnká na konzervativní strunu práv klasické heterosexuální rodiny s tím, že homosexuálové nemají mít žádná speciální práva ekvivalentně srovnatelná s institutem heterosexuálních manželství či je dokonce převyšovat. Zkusme se čistě hypoteticky zamyslet nad tím, zda by se byl Tomio Okamura ochotný zúčastnit průvodu Prague Pride na podporu homosexuální menšiny v roce 2010? Prague Pride se začaly konat od roku 2012 na popud amerického ministerstva zahraničí a podnět vlády Baracka Obamy ve spolupráci s neziskovým sektorem, a proto jsme byli možná ušetření dalšího smutného zjištění [9].

Dnes působí tento volební billboard poněkud morbidně a sarkasticky, zejména s ohledem na situaci ve Velké Británii, která není schopna z EU odejít.

Okamura se v zájmu businessu nerozpakoval působit přesně opačně, než jak vystupuje z pozice politika dnes. Naprostý veletoč a ukázková pirueta. Na Aeronetu jsme už dávněji informovali o tom, jak se Tomio Okamura stal v roce 2008 tzv. ambasadorem Evropského roku mezikulturního dialogu (ERMD), což je globalistický projekt, který má za úkol podporovat a propagovat multikulturní charakter Evropy, včetně náboženské rozmanitosti. Tento mezikulturní dialog spolupořádala neziskovka Člověk v tísni. Také jsme informovali o tom, jak Tomio Okamura seděl v porotě soutěže Miss Expat, která měla zvolit nejkrásnější migrantku v ČR. Zvítězila černoška z Namibie. Více v článku zde.

To je v přímém rozporu s protimigračními postoji a odporem proti politickým neziskovkám, které Okamura coby předseda hnutí SPD vyjadřuje. Rozhovor na ČT24 z roku 2010 nás dočista ohromil a jen potvrdil Okamuru jako osobu, která pro business klidně bude podporovat homosexuály, politické neziskovky či migraci, když to něco hodí, něco to sype a koresponduje to se skupinou klientů, které chce zrovna oslovit. V roce 2010 to byli klienti homosexuálové, v roce 2018/2019 klienti voliči SPD. Okamura nejen že verbálně v rozhovorech tento růžový projekt PinkGo pro homosexuály podpořil, on se na jeho vytváření dokonce sám podílel, a nechyběl ani na oficiálním křtu tohoto růžového katalogu. Opravdu je to tak, důkaz máte zde.

Celostátní konference SPD a tvrdá cenzura diskusních příspěvků pro delegáty konference. Ukaž nám, o čem chceš za pultíkem řečnit, my ti to dopředu musíme posoudit

V jiném rozhovoru Tomio Okamura tento růžový katalog PinkGo pro homosexuály pochválil [10] za ojedinělý projekt v cestovním ruchu i evropském měřítku vůbec. Máme ještě vršit a kupit důkazy jeden za druhým, aby se některým poblouzněncům už rozsvítilo? V SPD to začíná opět vřít. V pražské SPD její předseda Vítězslav Novák a místopředseda Jan Čížek ruší a blokují správce a editory skupin SPD v jednotlivých pražských obvodech oblastních klubů hnutí. Opět důkazy, na které se podívejte sami.

Válka pokračuje…

Zároveň o víkendu proběhla celostátní konference SPD, ovšem témata, se kterými dovolili poslancům či delegátům vystoupit, musel být předem schválen pražským vedením. No, to je, přátelé, naprosto k smíchu! Máme informace ze šesti krajů, že delegáti, kteří chtěli vystoupit na celostátním sjezdu SPD v diskusi, museli oznámit témata svých vystoupení regionálnímu předsednictvu dopředu, poslali je do Prahy a teprve pražské pětičlenné předsednictvo téma buď povolilo nebo zamítlo.

Dovedete si představit, že byste chtěli na celostátní konferenci SPD nadnést třeba vystoupení SPD z NATO, kontroly NKÚ nejen zahraničním, ale i českým neziskovkám nad 500 tis. Kč, anebo rozšíření postoje nejen proti nelegální, ale i legální (zlegalizované) migraci? Myslíte, že by vám to regionální nebo pražské vedení nezamítlo, když chtějí znát témata vystoupení delegátů předem? Připomíná mě to ono vtipné a okřídlené úsloví, chci znát Váš názor, ale pro jistotu mě ho sdělte předem. Přesvědčte se sami ze zachyceného textu z moravskoslezského regionu předsedkyně Ireny Bláhové. My pro svá tvrzení přinášíme důkazy.

Myslíte, že by tu někdo mohl Svobodně a Přímo Demokraticky přednést téma Okamurova veletoče v postoji o tradiční rodině s dětmi a dřívější okázalé podpoře homosexuálů? Tuto otázku nám nepište do komentáře, ale na Facebookový profil Tomio Okamury. Sami se přesvědčíte o metodách, které zavádějí pro nepohodlné komentáře. Hledejte, pátrejte a přesvědčujte se sami. Aeronet pouze ukazuje směr, ovšem je na vaší intelektuální vyzrálosti, abyste se do předkládaných důkazů uměli ponořit a vyvodili si z nich jasný závěr. Jedině tak se budeme posouvat kupředu a nebudeme v horkém růžovém gay-friendly létě skákat politikům na led, po kterém bruslí mámy, tátové a jejich děti. Ten ale, jak se zdá, má značné trhliny názorové konzistence.

Voliči jsou opět tažení na vařené nudli a jejich paměť nesahá dál, než několik měsíců zpátky

Proto uvažujme v souvislostech nejen v rozmezí dvou let, nebo volebního období 4 let, ale pohlížejme na politické figurky v delším časovém rozpětí. Co dělaly dříve, co dělají teď, a jak to jde spolu dohromady? Není to od nich jen marketing nebo nosaté chucpe? Naší kontrole musí podléhat nejen mafie z TOP 09 a ČSSD, nejen neomarxisté od Pirátů a Zelených, nejen podnikatel Andrej Babiš z hnutí ANO, který bude hájit především svůj kapitál a zisky nad českými zájmy.

Musíme kontrolovat i hnutí, které samo sebe prezentuje jako vlastenecké, alternativní, konzervativní, protimigrační a prorodinné. Vidíme, jak je vše jen a pouze dokonalá mediální iluze s veselým dětským křikem, ale v pozadí si mne ruce Okamura s hard a soft gay-friendly centrem v Praze. Rozšiřujme si své informační pole s větším časovým rozsahem delším než 4 roky, do kterého budeme vybrané osoby vsazovat. Ve smršti digitálních informací si už po pár měsících nevzpomeneme na událost, která hýbala českou mediální scénou před Vánoci apod. Proto si musíme tyto věci připomínat, aby nás zase někdo neopíjel vlasteneckým rohlíčkem, obzvláště vypečeným.

Závěrem si položte jednu kontrolní otázku sami na sebe: Co by se stalo, kdyby Jakub Janda z Evropských hodnot najednou vstoupil do politiky a začal hlásat alternativu a pro-ruské a pro-národní postoje? Přistoupili byste na takovou hru s omluvou, že přece každý má právo změnit názor a jenom blbec nemění své názory? Asi tuším přesně, že byste o takového politika nezavadili ani prstem, protože byste mu prostě tu změnu neuvěřili. A tady si musíme vysvětlit jednu zásadní věc, která se často zaměňuje.

Politik samozřejmě musí mít schopnost měnit názory, pokud se v něčem mýlí. Jenže pozor, je velký rozdíl mezi změnou názoru a změnou přesvědčení. Ochrana tradiční rodiny a odpor proti homosexualismu není otázkou názorů, ale světonázorového přesvědčení. Je to otázka fundamentálního ukotvení. Pokud někdo mění názor na základě nových faktů, je to v pořádku, je to proces sebereflexe a korekce faktů.

Politik může změnit názor, ale nikdy nesmí změnit fundamentální světonázorové přesvědčení

Ovšem pokud někdo změní své světonázorové přesvědčení na otázku homosexualismu ve společnosti a během pouhých pár let se ze zastánce gay-friendly společnosti stane odpůrce homosexualismu, je to velký problém, protože se jedná o změnu fundamentálního ukotvení u politika, což je nebezpečný proces. Znamená to, že politik obrátil svůj světonázor o 180 stupňů a takové události se ve světě normálně nestávají, protože pokud je někdo schopen otočit svůj názor ve světonázorovém pohledu na úlohu tradiční rodiny, potom se asi nemůžeme divit, že takový politik je schopen i jiných změn postojů, třeba na vystupování z EU nebo z NATO. Politické strany by opravdu neměly být řízeny jako podnikatelské projekty a firmy, jak před lety tvrdil Andrej Babiš, protože v politice nelze vyhazovat na hodinu nepohodlné členy strany jako nepohodlné zaměstnance.

To bylo v roce 2017… tenkrát dávno…

A bohužel, nedávné zkušenosti z Moravskoslezského kraje, z Královéhradeckého kraje, nebo z Brna, jasně ukázaly, že náhlé rušení krajských buněk SPD probíhalo přesně jako ve firmě, bez diskuse, exekutivně, bez dialogu. Kdyby takové kroky neproběhly, mohla mít SPD nejen lepší výsledky v Evropských volbách, ale i v těch komunálních. Proto musíme oceňovat upřímnost u politiků, např. upřímnost pana gen. Hynka Blaško, který se nebál pravdivě říct, že Evropská unie je nereformovatelná a nebál se tento svůj názor publikovat.

K vnitřním rozvratům v SPD nikdy nemělo dojít, nikdy neměli odejít srdcaři, kteří toto hnutí zakládali v regionech. Příčiny najdeme v lidech ve vedení SPD a v okolí předsednictva. Svobodní zednáři, Rotariáni, bývalí členové ČSSD, TOP 09 a další, podivně sestavované kandidátky do komunálu i evropských voleb. Je potom těžké lidem radit, komu z politiků mají věřit. Když se podíváte na děsivé úvodní video v tomto článku, opravdu je potom důvěra v politiky těžko obhajitelná.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Medek
Návštěvník
Medek

Žádná novinka, že Okamura mění názory… Pár let zpátky mu nedělalo problém obléct manželku do hidžábu a jít do mešity… Taky chtěl legalizovat marihuanu…

mozek
Návštěvník
mozek

Aniž bych Tomiu chtěl obhajovat, tak článek je napsaný špatně. Nevidím žádnou příčinnou souvislost mezi tvrzením, že se Tomio rozhodl oholit jeden tržní segment a zároveň mu neumožnit se příliš roztahovat. Co má proboha společného tvrzení, že teploušové utrácí víc a nechtějí být rušeni dětmi (což může být oboje docela klidně pravda) a to, že bychom neměli umožnit teplá manželství?

longo
Návštěvník
longo

Kdo chce psa bít, najde si hůl, vážený sebestředný anonyme…..

Golgota
Návštěvník
Golgota

Před majdanem jsem byl blaznivě zamilován do Ameriky a můj světonázor byl jasný . Byl jsem přesvědčen , ze ti zlí jsou Rusaci . Po jistém prozření jsem však názor změnil úplně opačně o 180′. Jsem tedy hovado, které už nemůže dělat politiku? Zda se mi, ze se tady míchají jabka s hruškama . Tomio byl proste byznysman. Tak toho kadrování už snad bylo dost, soudruzi.

longo
Návštěvník
longo

takže jste i věřil 11/9 🙂

Golgota
Návštěvník
Golgota

Samozřejmě věřil .

Ispektor Spektátor
Návštěvník
Ispektor Spektátor

Nechápu v čem je problém. Být “friendly” k homosexuálům či Číňanům a černochům, co přijímají naší kulturu, respektují naše zákony a stali se součástí naší společnosti (a např. oni homosexuálové se nedožadují změny našich zvyků a zákonů tak, že budeme akceptovat “svatby homosexuálů”) je přeci něco jiného než-li bojovat proti překroucení našich tradic a přijetí věcí dříve nemyslitelných, či proti zavalení naší maličké země tsunami cizinců z mnohomiliardového rozvojového světa…

qFnzr
Návštěvník
qFnzr

Zajímavý postřeh z české Wikipedie 🙂

Anokracie
https://cs.wikipedia.org/wiki/Anokracie

Anokracie je označení pro politické zřízení, které je formálně demokratické, ale účast občanů na veřejném životě je nízká.

Charakteristická je vysoká míra korupce, slabý veřejný sektor a mizivá vymahatelnost práva.

Státní moc tvrdě potlačuje opozici, kdežto organizovaný zločin nechává bez povšimnutí.

Největší vliv na politické rozhodování mají různé zájmové skupiny.

Jako anokracie bývají označovány některé postsovětské nebo africké státy, například Somálsko.

Na rozdíl od anarchie, jejímž ideálem je svoboda pro každého, v anokracii mají svobodu jen ti nejsilnější.

Od diktatury se zase anokracie liší absencí centrální moci.

sergio
Návštěvník
sergio

….len tak na zamyslenie ….zamienate pojem volnost za pojem sloboda ….. su to dva rozne protisebe stojacie pojmy v moralnej urovni ….. na vysvetlenie ponukam moj prispevok , povodne mail ,inemu blogerovi ale zmysel napisaneho je myslim porozumitelny ……
V sucastnosti sa velmi casto pouziva slovo SLOBODA , pricom si malo kto uvedomuje jeho povod a pravy ISTINNY terminologicky vyznam . Sloboda je z ruskeho Свобода . Toto slovo vzniklo ako akronym ( ..podobne ako akronym Benelux ..) , ktory pouzili prepisovaci SLOVANSKYCH  svatych knih v davnej , PREDkrestanskej minulosti . Aby nemuseli stale vypisovat dlhe litanie  🙂 …. A z coho tento akronym vznikol? Zo slov … Совестью ВОдительство , БОгом ДАнное …. T.j. Vedenie svedomim ,dane bohom .(.. akym bohom a ci boh existuje a pod. nie je zmyslom tohto prispevku ale zmysel slova SLOBODA , ktory je dany jeho zrodom ..) Teda Sloboda bol akronym pre oznacenie konania v medziach bohom daneho svedomia …. na zaklade tohto sa mozte zamysliet nad tym ci to slovo pouzivame spravne , kedze toto slovo (akronym ) ma presne definovany vyznam .Takze to slovo dokonca , by ani nemalo byt podstatne meno ale sloveso kedze oznacuje konanie ,cinnost a to cinnost  presne , jasne a DIREKTIVNE danu a definovanu . 
Sloboda znamena jasne definovanu diktaturu ,diktaturu SVEDOMIA ……. (…. co je svedomie a ako toto slovo vzniklo je tiez na
inu debatu ….) T.j. clovek sa SAM riadi a usmernuje seba a svoje konanie a tym aj svoje okolie ,vlastnym svedomim .
A pre vsetkych  davam otazku na zamyslenie : Citite vo svojom v vnutri pojmovy alebo INY rozdiel medzi slovami VOLNOST a SLOBODA ?
Skuste si povedat tie slova NAHLAS ,jedno za druhym , aj ked len sami pre seba , a ten rozdiel pocitite
….. za to vam rucim , nebudete vediet mozno v COM spociva ten rozdiel , ale budete ho CITIT , na urovni moralky …..
…Tak teda, naproti tomu mame tu slovo VOLNOST . Toto slovo vzniklo  slovo zlozenim slov vôľa +
nesie , cize jedna sa o konanie a jednanie na zaklade sposobu co si vôľa  povie , to clovek kona t.j. nicim
a nikym neobmedzene konanie .Inac povedane : Čo si zmyslim, to si  racim . T.j. tzv. vsetkosidovolovanie …. alebo inac liberalizmus = volnomyslienkarstvo (angl. liberty je od francuzskeho liberté heslo francuzskej revolucie Liberté ,egalité ,fraternité =VOLNOST , rovnost , bratstvo ….. ci myslite ze ludia konajuci vo francuzskej revolucii a konajuci na zaklade SLOBODY = SVEDOMIA by posielali ludi na nimi postavenu gilotinu ??? ludia poznajuci moralny vyznam a zodpovednost slova SLOBODA by vyvrazdili takmer celu vzdelanostnu vrstvu svojho naroda ako francuzski revolucionari ? … 🙂 )
Tzv . zapadna civilizacia vobec nema adekvatne slovo vo vyzname slova SLOBODA . Pozna iba slovo
VOLNOST .Ti ktori zijete na tzv. zapade opytajte sa ludi vo svojom okoli ,ake maju pojmy pre slova SLOBODA a VOLNOST , aky je mezi nimi rozdiel . Uvidite tie reakcie …
Preco je to problem? Civilizacia nepoznajuca a nedefinujuca  pojem konia na zaklade svedomia musibyt , a aj je usmernovana a riadena hlavne a jednoznacne tzv. Zakonmi , presne , jasne a hlavne pevne vyhradenymi MANTINELMI
konania , ktore ale zdaleka ci uz umyselne alebo nevedomky , nemozu  zohladnovat vsetky zlozitosti , zakonitosti , hrbolatost chodu sveta , v ktorom zijeme a ktory aj svojim vedomym a aj  nevedomym konanim spoluvytvarame ….. (Zakony su tzv. pevne , tuhe , nemaju v sebe pruznost . Vid. na porovnanie chod pevnej , tuhej napravy-zakon motokary po nespevnenom hrbolatom povrchu a odpruzenej napravy buginy s tlmicmi -svedomim)
Preto civilizacie zalozene na SLOBODE nie su a ani NEMOZU BYT uz vo svojej podstate kompatibilne s civilizaciami zalozenymi na pojme VOLNOSTI
, rozchadzaju sa na zaklade MORALKY ( t.j. vyhodnocovanim zakladnej filozofickej otazky CO JE DOBRO A ZLO ) a chapania pojmu moralnost zalozenom na svedomi =zvestovani ….
A kazdy nech si vyberie podla svojho (…aj svedomia ..) co je blizsie s harmonickym a prirodzenym
rozvojom zivota a co je v suLADE s prirodou okolo nas .
S pozdravom
RSergio
P.S. ak si pri prekladoch z tzv. zapadnych jazykov nahradite ( a to musime ak chceme spravne=istnne pochopit zmysel napisaneho a povedaneho clovekom ktory je sucastou danej zapadnej kultury) slovo SLOBODA slovom VOLNOST resp. spravnejsie VSETKOSIDOVOLENIE dostaneme uplne iny vyznam povedaneho a uvidime uplne inu MORALNU rovinu toho co povodny autor chcel povedat …
P.S.2 podotykam ze ruske slovo Совесть nie je vyznamovo uplne to iste ako nase slovo svedomie 🙂 … Совесть=zivot vo zvesti , v zvesti =so zvestou=zvesť= zvestovanie=zivot upravovany , kalibrovany v priamej ,nesprostredkovanej komunikaciou s bohom(stvoritelom)….. nech si uz o tom pojme boh=stvoritel myslime cokolvek a hlavne nemylme a nezamienajme si to s religiou , nabozenstvom …….ale nechcel som to viac komplikovat
….prajem vsetkym spokojny den 🙂

mucdm
Návštěvník
mucdm

No něco tady nehraje.

Co si Justice udělala business z rozvodů, dětí, rozbíjení rodin a rodinných vztahů, pronásledování otců (kterým “de facto” někdo unesl děti), adopcí, exportu dětí “na adopce”, …

… tak počet (hetero) lidí kteří chtějí “institut manželství” klesá.

A v takovém “sociálním klimatu” naopak stoupá touha homosexuálů po “manželství”?

Žeby následek “globálního oteplování”?

Nebo je to “agenda” totální likvidace “institutu manželství” a “institutu rodiny” ?

Bez vlastní rodiny, znalosti kdo jsou/byly rodiče, prarodiče, praprarodiče, … nemáte minulost a tím ani jasnou smysluplnou budoucnost.

Blednou/rozmazávjí se pojmy rodina, rod, národ, …

Mizí rodina a děti jako smysl života, a tím se vytrácí i smysl existence “institutu státu”.

Čili finálním cílem je zřejmě likvidace států a snížení porodnosti.

anonym
Návštěvník
anonym

mucdm
Ono to bude možná trochu jinak. Jestliže jsem nevěřící, nepotřebuji k založení rodiny kněze. Jestliže žiji ve státě kterému apriori nedůvěřuji, odmítám je ho politickou representaci nemám žádný důvod k založení rodiny chtít požehnání státu. Tím dnes mnoho mladých lidí žije na hromádce, což je výhodneé zejména ze sociálních důvodů, kdy neprovdaná žena dostává aspoň nějaké příspěvky od státu, kdy prostě nějaké drobky spadnou ze stolu bohatých, a dále pak při možném rozchodu se neutopí dvojice v dluzích za právníky. To ovšem předpokládá se vždy slušně dohodnout a ne se bít. V neposlední řadě je takovýto vztah výhodný pro heterosexuálního bílého muže, kdy při rozvodu manželství požehnaném státem téměř vždy soudkyně (soudců je podstatně méně) se snaží rozvádějícího manžela ekonomicky zničit. Ve volném vztahu, tato možnost státu usurpovat muže není až tak velká.
Nelze tedy mluvit o rodině jako nefunkční, nebo zanikající, ale spíše o rodině volně tvořené, bez důvěry v institucionální podporu státu a takových rodin zcela zřejmě mezi mladými lidmi přibývá, což je ovšem problém prostředí, ve kterém žijeme, neboť cár papíru, který nám vystaví státní úředník, míním tím oddací list, není ke štěstí dvou lidí naprosto důležitý a nic majitelům tohoto dokladu nepřináší jen souhlas státu, že spolu mohou legálně žít. Nikdo dnes nepotřebuje souhlas tátu, nejsme nevolníci a lidé si to čím dál více uvědomují. Jinak je to samozřejmě u věřících. Tam svatba, tím myslím nikoliv občanská, má smysl.

qFnzr
Návštěvník
qFnzr

Nese to nebezpečí, že během pár generací dopadneme jako židi, šlechta, jelita, … , zdegenerovaní příbuzenským křížením, a to tak drasticky , že údajně až 20% židů jsou homosexuálové a bisexuálové … Čili sama příroda křičí DOST, vy už se množit nebudete…

Hlavním důvodem manželství a přejímání příjmení po otci, je zabránit příbuzenskému křížení a tím genetické degeneraci. “Matka vždy jistá, otec vždy nejistý”…

Dobře o tom píše například Grigorij Klimov (hledejte na uloz.to)
https://uloz.to/hledej?q=grigorij+klimov&type=documents

Možným důvodem, proč židé organizují zaplavení Evropy a Ameriky imigranty, a skrytá propagace křížení imigrantů s běloškami, může být právě jejich narůstající genetická degenerace.

Což se samozřejmě v prvé řadě dotýká jejich Super EGA “vyvoleného národa”. Jsou tak sociálně degenrovaní, že ani nechápou/necítí, že myslet si o sobě, že jsou “vyvoleným národem”, je samo osobě znakem naprosté “sociální demence”…

jara
Návštěvník
jara

Pane VK palec nahoru. Nastavené zrcadlo do všech podrobností samurajovi a celé “slavné” SPD…

volal som sa jopp
Návštěvník
volal som sa jopp

jeho postoj má dve roviny.
Prvá rovina je osobný “morálny postoj a morálny hodnoty.
Pred deviatimi rokmi mu to nevadilo, lebo nechápal okolnosti.
Teraz dozrel, chápe okolnosti a vadí mu to, lebo pochopil devastáciu spoločnosti.
Druhá rovina je osobný zisk.
Pred deviatimi rokmi mu išlo iba o osobný zisk formou finančného zisku z podnikania.
Zmenil sa skutočne a chce pomôcť národu politickou cestou(?) alebo len zmenil formu zisku z finančného na mocenské sa udržanie v politike?

V každom prípade je to obyvateľstvu k hovnu, lebo politická cesta ku zmene nevedie. Politika je len elitami vymyslené a riadené divadlo, určené na oblbovanie más obyvateľstva. Okamura ani nikto iný v politike vám nepomôže. Lebo politika nemá za cieľ pomáhať väčšinovému obyvateľstvu, politika má za cieľ oblbovať väčšinové obyvateľstvo!

Možná cesta je nasledujúca:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_defenestrace_(1419)
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_defenestrace_(1483)
https://sk.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A1_defenestr%C3%A1cia_(1618)

Ja pokladám defenestráciu z roku 1618 za veľmi demokratickú, citujem wiki: “Protestanti ich vyhlásili za vinných a spolu s ich pisárom Philipom Fabriciom ich vyhodili z okna. Dopadli však na kopu hnoja a prežili.”
Aj ich demokraticky vyhodili z okna a tak vyjadrili svoj politický názor, aj tie tehdajšie riadiacie a politické kádre prežili, lebo padli do kopy hnoja.
Aj vlk sa nažral, aj ovca ostala celá. Veľmi demokratické riešenie, podľa môjho názoru.
Pomohlo 3x, pomôže aj 4tý krát.

Ako prípravu na demokratické ponesenie zodpovednosti riadiacimi kádrami, ktorí na nás parazitujú, ponúkam vám ďalší scenár, ako začať meniť súčasný spoločenský parazitický systém:
Začnite pod okná parlamentu, pod okná vlády, pod okná hradu hádzať odpadky, sypať smeti, kydať hnoj. Je to iba drobný priestupok, za ktorý dostanete možno pokutu. Tak vyjadríte svoj občiansky a politický postoj, ale robíte to pre dobrú vec. Aby páni, ak sa rozhodnú od strachu pred vami vyskakovať z okna, aby mali kam do mäkkého padnúť.
Keď budú mať kopy hnoja pod oknami, zároveň budú vedieť čo ich čaká.
Ja vás nevyzývam na defenestráciu, ja vyzývam aby sme začali konať kroky k odstráneniu parazitov v politike a oni sami od strachu z okien vyskočia, a za tie kopy hnoja vám ešte poďakujú.
Samozrejme všetko toto je myslené ako žart, ale v každom žarte je kúsok pravdy!

Rotary Club
Návštěvník
Rotary Club

Okamura je stejný jidáš a svině jako ten hajzl na Hradě, ten taky jen říká lidem co chtějí slyšet a když je nachytaný při hnusném populismu, tak ještě dělá z lidí debily, že prý jenom debil nezmění názor. Jak jsem napsal, svině jidášské prodejné.