VIDEO: Poslanec za SPD šokoval v Událostech a komentářích na ČT 24...

VIDEO: Poslanec za SPD šokoval v Událostech a komentářích na ČT 24 výrokem, že weby české alternativy prý podrývají obranu a bezpečnost země! Přitom v čele kandidátky SPD do eurovoleb figuroval právě šéfredaktor jednoho z těchto webů! Poslanci SPD a Tomio Okamura pravidelně vystupují na jednom z alternativních rozhlasových webů a stejně tak poslanci SPD pravidelně sdílí články české alternativy! Někdo zapře Krista, jiný zapře své vlastní voliče, díky kterým se vůbec dostal do poslanecké sněmovny!

VIDEO: Poslanec za SPD šokoval v Událostech a komentářích na ČT 24 výrokem, že weby české alternativy prý podrývají obranu a bezpečnost země! Přitom v čele kandidátky SPD do eurovoleb figuroval právě šéfredaktor jednoho z těchto webů! Poslanci SPD a Tomio Okamura pravidelně vystupují na jednom z alternativních rozhlasových webů a stejně tak poslanci SPD pravidelně sdílí články české alternativy! Někdo zapře Krista, jiný zapře své vlastní voliče, díky kterým se vůbec dostal do poslanecké sněmovny!

Když Valerij Pjakin hovořil o tom, že obecným problémem řídících elit je, že prostě nejsou kádry a ti, kteří jsou dosazeni místo nich, že jsou “děbily”, tak zřejmě netušil, jak prorocky budou tato jeho slova znít v reflexi na události, kterých byli svědky diváci ČT 24 v pátečním [1] vydání pořadu Události, komentáře. Jedno z témat pátečního pořadu byla výroční zpráva NCOZ za rok 2018 a její nález o tom, že česká alternativní média mohou do budoucna představovat hrozbu, která povede k radikalizaci některých osob až do takové míry, že začnou šířit terorismus stejně, jako nedávno odsouzený sympatizant a příznivec SPD, pan Jaromír Balda, který byl jako první občan v ČR odsouzen za spáchaný teroristický čin.

Z výpovědi Jaromíra Baldy.

Česká televize si nemohla nechat ujít příležitost a k tomuto tématu zařídila telemost se dvěma poslanci českého parlamentu. Prvním hostem byl Jan Bartošek, poslanec KDU-ČSL a člen sněmovního výboru pro bezpečnost a obranu, a druhým hostem byl Pavel Jelínek, poslanec SPD a člen sněmovního výboru pro obranu. Redaktor ČT Martin Řezníček se obou poslanců ptal na alternativní média, jestli je čtou, co si o nich myslí a jaký vliv měly nebo mohly mít na radikalizaci pana Jaromíra Baldy. V této debatě jste mohli čekat opravdu všechno, křik, hádky, nálepky, obvinění, ale nic z toho se nekonalo, tedy kromě těch nálepek. Naše redakce byla hned po skončení pořadu kontaktována s upozorněním na velice podivný a slizký postoj poslance SPD, od kterého zaznělo úplně něco jiného, než co by volič SPD očekával.

Lidovec plival v ČT na alternativu jako vzteklý, postěžoval si, že největší problém je s převýchovou seniorů, aby nečetli alternativu

Lidovecký poslanec Jan Bartošek je známý anti-vlastenec a rusofob, který nevynechá jedinou příležitost, aby si kopl do české vlastenecké fronty, a to plně v souladu se sudeto-lidoveckým politickým éthosem vedení jeho domovské strany, která v poslední době se znovu zviditelnila především tím, že vedení KDU-ČSL začalo lobovat [2] za uspořádání Sudetoněmeckého sjezdu v České republice, žhavým kandidátem podle listu Süddeutsche Zeitung je západočeské město Cheb (Eger) a rovněž se zvažuje Plzeň (Pilsen).

Naše redakce v minulosti přinesla řadu článků [3] o prorůstání německých organizací a fondů v ČR napojených na sudetoněmecké spolky a sdružení, včetně nebezpečné organizace Witikobund, která sdružuje potomky bývalých nacistů a vysokých členů Henleinovy Sudetoněmecké strany, jenž má v Sudetoněmeckém landsmančaftu obrovský vliv, který se dostává i do hledáčku českých tajných služeb.

Mnoho diváků, především starších ročníků, vyděsilo Bartoškovo vyprávění o tom, jak mají pod palcem nejen české školství a snaží se převychovávat české děti ve školách, ale že největším problémem jsou prý senioři, kteří čerpají informace z alternativy čím dál tím více, ale seniory se jim prý nedaří poučit a převychovat je. Česká alternativa je prý pro-ruská a snaží se rozbíjet transatlantické souručenství s našimi západními spojenci.

Z připojeného videa nahoře si sami můžete udělat obrázek, jakým způsobem je v poslední době česká alternativa spojována s terorismem a s panem Jaromírem Baldou. Je to přesně ta hrozba, o které jsem hovořil v pátek na rádiu. Vidíte, že všechno jede jako promazaný stroj, jakmile vyšla výroční zpráva NCOZ, okamžitě se vytváří procesy obviňování alternativy. Jenže od lidovce Jana Bartoška nás to ani nepřekvapí. Co nás však šokovalo, to byly výroky jeho sněmovního kolegy, poslance za SPD Pavla Jelínka.

Poslanec SPD se odkopal způsobem, který nikdo nečekal. Alternativa prý podrývá bezpečnost ČR, jeden ze serverů této alternativy přitom řídí lídr eurokandidátky SPD a na druhém vystupuje Tomio Okamura v internetových pořadech

Pavel Jelínek se nejprve snažil tvářit neutrálně a bylo zjevné, že kauza Jaromíra Baldy zasáhla vedení SPD opravdu brutálně a vedení teď neví, jak se má k situaci postavit. Přitom politicky by bylo možné z kauzy vytěžit pro SPD potenciál, jenže to by jim politický marketing musel dělat profesionál a nikoliv Radim Fiala, který na “damage control” prostě nemá vlohy. Z výroků Pavla Jelínka bylo zjevné, že chce SPD distancovat od postavy Jaromíra Baldy, což je naprosto logické, ale během telemostu došlo k obrovskému zvratu a de facto k odkopání poslance SPD takovým způsobem, že by to bylo zábavné a vtipné, kdyby to nebylo tak tragické a výmluvné. V polovině přenosu totiž došlo ke zvratu a v čase videa 05:40 začal poslanec za SPD útočit na českou zpravodajskou alternativu. Doslova ze svých úst vypustil toto:

Já v tom spíše vidím snahu těchto webů se rádoby přiklonit na nějakou stranu a tvářit se jako, že spolupracují, a přitom v konečném důsledku podrývají bezpečnost a obranu naší země.

Když jsem slyšel toto nehorázné chucpe, musel jsem si to pustit ještě jednou, a potom ještě jednou, abych se přesvědčil, že slyším dobře a nešálí mně sluch. Poslanec za SPD tím vypálil salvu přímo do řad nejen svých voličů, kteří čtou alternativu každý den, ale výstřel napáchal naprostý masakr i v samotném vedení SPD, protože takhle si ustřelit palec na vlastní politické noze, to je od pana poslance Pavla Jelínka opravdu vrchol diletantismu a obávám se, že i pokrytectví. Proboha, pane Jelínku, copak nevíte, kdo před pár týdny byl lídrem vaší kandidátky SPD do eurovoleb? Byl to pan doktor Ivan David, který je vydavatelem a šéfredaktorem právě jednoho z těchto alternativních “podrývajících” serverů, kde pravidelně publikuje články! To chcete říct, že jeho server Nová Republika podrývá bezpečnost země? Jenže, to není ta největší ironie.

Pomalu to začíná vypadat, že SPD se snaží zcela distancovat od mediální alternativy, které poslanci SPD vděčí za své zvolení do parlamentu v roce 2017

Samotní poslanci SPD a dokonce i Tomio Okamura spolupracují a pravidelně vystupují na jednom z alternativních webů, který jim poskytuje mediální prostor ve vysíláních jejich webového internetového rádia. Bez ohledu na to, kolik čtenářů má nebo nemá Nová Republika, a bez ohledu na to, kolik posluchačů má nebo nemá Svobodné rádio, je naprosté šílenství kousat do ruky, pane poslanče, která vám vhodila v roce 2017 lístek do urny a zvolila vás do parlamentu České republiky. To, co jste provedl v pátek večer na České televizi, je popření barvy a popření zázemí, ze kterého jste vzešel. Lze to přirovnat k biblickému zapření Krista, ovšem na rozdíl od biblické zkoušky sv. Petra jste Vy nemusel a nebyl nucen plivat na svoji volební základnu.

Nebo si snad k čertu myslíte, že voliči SPD a vlastenci čtou mainstreamové noviny, nebo sledují Českou televizi jako zdroj pravdivých informací? Hnutí SPD vyrostlo z české alternativy, z řad čtenářů české alternativy, tzn. z řad Aeronetu, Nové republiky, NWOO, AC24, Zvědavce, Sputinku, Parlamentních listů, posluchačů Svobodného vysílače CS, Svobodného rádia a omlouvám se všem dalším alternativním projektům, které jsem zde nevyjmenoval, protože Hnutí SPD se v roce 2017 dostalo do Poslanecké sněmovny jen a díky nám, alternativním projektům. Nebudeme vám tolerovat, pane poslanče, hryzání do ruky, která vám vhodila volební lístek do urny!

Synergie mezi lokajem z Atlantic Council a poslancem SPD, stejná slova o podrývání bezpečnosti ČR ze strany alternativy

Pokud chcete vyhlásit válku vlastní voličské mediální základně, tak netušíte, jakým způsobem ohrožujete budoucnost vlastní strany. Pokud jste schopen na ČT zaútočit na alternativu narativem o podrývání jakési národní bezpečnosti, tak tím doslova přebíráte rétoriku takových lidí, jako je třeba Jakub Kalenský, člen amerického think-tanku Atlantic Council, který dokonce v americkém Kongresu nedávno plival na českou alternativu a na českého prezidenta, a stejně jako Vy, tak i pan Kalenský mluvil o tom, že česká alternativa podrývá bezpečnost ČR. To snad máte od něho tyhle výroky? Vždyť váš vlastní předseda Tomio Okamura už dlouho vystupuje na jednom z těchto alternativních webů, viz zde.

Kauzou Jakuba Kalenského se budeme na Aeronetu zabývat zítra, ale páteční vystoupení poslance SPD na ČT 24 by se dalo přirovnat k vraždění nemluvňat, protože jestli dosud měl někdo o poslancích SPD nějaké pochybnosti o jejich politických páteřích, tak páteční sprosté spuštění palby na českou alternativu ze strany Pavla Jelínka muselo někoho už pořádně probudit. Vaše výroky, pane Jelínku, o tom, že se česká alternativa tváří, že s někým spolupracuje, a přitom jen podrývá bezpečnost, jsou naprosté chucpe!

Vždyť máte přímo na svém webu SPD a na sociálních sítích často bannery a odkazy na alternativní servery! Máte tam odkazy na alternativní rádio, máte tam odkazy na server pana doktora Davida, máte tam odkazy na alternativní televizi Raptor TV, celá vaše SPD stojí na podpoře české alternativy. Tak laskavě buďte od té úcty a nezapírejte na ČT vlastní voliče. Jestli něco politik nesmí v politice udělat, tak je to plivání na původ vlastních voličů. Pokračujte v tom, a dopadnete jako zneoliberalizovaná ČSSD, jako zfašizovaná TOP 09! Nejste nic víc, než to, co vám my na alternativě jako voliči a mediální útvar vlastenecké fronty dovolíme a k čemu vám dáme mandát. A k plivání na nás rozhodně mandát nemáte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj úvodního videa: Česká televize [4]

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývají 3 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 66% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
nespokojený králíček
Návštěvník
nespokojený králíček

Bartoškovi chybí už jenom rohy a p. Jelínek si buď neuvědomil, jaká alternativní media má moderátor na mysli. nebo na to, že je členem SPD, má dost zkreslené názory. A když už pan Bartošek mluví o strašení lidí, měl by si uvědomit, že on sám svou přítomností a jednáním působil na lidi ve sněmovně jako člověk, kterého se každý bojí. Takže určitě způsobil více strachu než pan Balda.

Aldo
Návštěvník
Aldo

A šrouby se budou utahovat, bude hůř!
————————————
Nenávistných útoků kvůli politickému názoru podle vnitra přibývá. Předsudky prý nejvíce šíří SPD.
https://www.lidovky.cz/domov/nenavistnych-utoku-kvuli-politickemu-nazoru-podle-vnitra-pribyva.A190815_180005_ln_domov_ele

r.m.
Návštěvník
r.m.

Chudáka Baldu Jelínek nemusel hodit tak nechutně přes palubu, to je hnus, ale vrtulníkama šermoval dobře. Mne spíš iritoval soudruh Bartošek s jeho slizskou fyziognomií měsíčku na hnoji se zobákem uprostřed.
Mám pro čtenáře tohoto ošklivého webu zaručenou zprávu: Poslanec Bartošek je oligofrenní idiot. Když se do něj hodí koruna, udělá Kykyryký s Izraelem na věčný časýýý. Tihle nositelé zdrobnělých jmen jsou všichni nějak podivně retardovaní.

Kafr
Návštěvník
Kafr

Jsem šokován.

Jan Sýkora
Návštěvník
Jan Sýkora

Idnes.cz – nejlepší intenetové zpravodajství !!!

Servác
Návštěvník
Servác
ObcaneCR.cz
Návštěvník
ObcaneCR.cz

Určitě stojí za poslech komplet přiložené video u článku. Sice u něj má člověk tendenci zvracet (Bartošek je prostě … ehm). Poslanec SPD příliš politicky korektní ANEBO již v jiném dresu. Jeho výroky o alternativě a podkopávání bezpečnosti země jsou skutečně k zamyšlení.

To, jakým způsobem byla zasazena do pořadu NCOZ zpráva 2018 je možná to nejděsivější. Trochu rozvedu.
Kalergi ve své knize Pan-Evropa (1926, 2.vydání) položil rovnítko mezi nacionalisty a šovinisty. Ta kniha je vůbec zajímavé čtení, pokud ji čtenář dá do souvislostí událostí a stavu, kde se nalézáme. Každý by z ní měl pochopit, že procesy jsou zamýšlené s výhledem na desítky let (možná ještě víc).
Dnes jsme svědky, kdy zejména mladší generace má rovnítko mezi nacionalista a nacista (bez rozlišování).
Kdy jste slyšeli v ČT nebo ČRo hovořit moderátora/reportéra pozitivně o vlastenectví a o vlasti?

Z původně alternativních webů se mainstreamem přejmenovali na dezinformační. Teď bude snaha je dostat do pozice “ohrožující bezpečnost – vnitřní nebo z vnějšku”. Lze si dokonce představit i událost, jejíž pachatel bude dán do spojitosti, s nějakým alternativním, předloženo, že právě díky němu se tzv. radikalizoval a následně spáchal to či ono. Pokrokové liberální mozky a mainstream začnou událost označí za terorismus a pak už je jen krok k přejmenování alternativy na weby sloužící k radikalizaci, podpoře terorismu apd.

Zatímco alternativu ani dezinformační weby nelze zrušit s demokratickým zdůvodněním, v okamžiku převedení do étosu spojující je s teroristým útokem, to společnost přijme. Stačí jen mainstreamově spustit kampaň a dát jí ten správný příběh. Nic nereálného.

Bezejmenny
Návštěvník
Bezejmenny

Správný úsudek
Je to děsivější než si myslíš ,zkusme neprobuzené vnímat jako naše bratry pod satanovými opiáty ,hodně trpělivosti a empatie.

okal
Návštěvník
okal

To je ta bída zastupitelské demokracie ! Proto není zastupitelská demokracie žádnou demokracií !

Pagin
Návštěvník
Pagin

rychlé a nezkreslené zprávy nejen z česka a slovenska najdete zde:
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/

CML
Návštěvník
CML

Partaje u nás mají dvě diametrálně odlišné tváře. Měsíc před volbami se vyrojí “odvážní radikální ” jedinci (krysaři)…. voliči slyší a jdou za hlasem píšťaly. Zcela zásadní obrat nastane po volbách, strany vegenerují zástupy užitečných děbilů a nastává všeobecná společenská deziluze. Měsíc před volbami se situace opakuje…

korendor
Návštěvník
korendor

Milý CML,ten špalíček na podložení byl dobrý,ale ještě tu je Mind control. Kdo je ve funkci,jede podle not,až se voliči nestačí divit. Jakmile skončí,je opět normální.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

CML
hlavně by měly být strany kterou vedou protistátní činnost a škodí lidem česka, paktují se s pohrobky nacistů,sabotují činnost vlády, ohrožují principy demokracie neuznáváním výsledků voleb jako TOP09 a klerofašistická strana drze si říkající “lidová” zrušeny! Ke zrušení zavdávají dlouhodobě spoustu právních důvodů.